PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتوق شب نشینی

برگ ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

viviyan
11-19-2012, 07:42 PM
به نظر من کاربر حزب الله از قصد داره این پستا رو میذاره، خودشم زیاد معتقد نیست. چون پستاش خیلی مسخره است.

Mehrbod
11-19-2012, 07:46 PM
به نظر من کاربر حزب الله از قصد داره این پستا رو میذاره، خودشم زیاد معتقد نیست. چون پستاش خیلی مسخره است.

هر کی بود دستش درد نکنه ما را خنداند :21:

viviyan
11-19-2012, 07:52 PM
آنارشی کجاست؟ چند وقته نیستش. فکر کنم 24 ساعت با اون یکی میره بیرون. :e40b:

undead_knight
11-19-2012, 08:24 PM
نه در واقعیت هم از این نمونه ها زیاده من از شدت ریسه رفتن گریم میگیره:))

آنارشی کجاست؟ چند وقته نیستش. فکر کنم 24 ساعت با اون یکی میره بیرون. :e40b:
از وقتی توی هم میهن محروم شده وقت ازادشم زیادتر شده کلا مشکوک میزنه:))

viviyan
11-19-2012, 08:30 PM
استادمون میگه تو صداوسیما یه مرکز هست برای نظرسنجی از مردم و مشخص کردن اینکه مردم چه جور برنامه هایی رو دوست دارن و اتفاقا خیلی هم آماراش دقیق هست ولی مسئولان (به جای مسئول چی بنویسیم مهربد؟) تلویزیون اصلا توجهی بهش نمیکنن. خاک بر سرشون.:e409:

shirin
11-19-2012, 08:38 PM
عاطفه در مورد شناسنامه های بچه های نامشروع گفته بودی یه نشونه ای هست که قاضیا فقط میفهمن. مگه تو شناسنامه های بچه های نا مشروع اسم باباشون هم نوشته میشه که برای بقیه قابل تشخیص نباشه نامشروع هستن یا نه؟

viviyan
11-19-2012, 08:46 PM
شیرین تو شناسنامه یکی اسم بابا نبود معنیش این نیست که حتما نامشروع هست. مثل فیلم "من ترانه 15 سال دارم" که آخرش ترانه تصمیم میگیره اسم پدر رو تو شناسنامه بچه ش نذاره.

shirin
11-19-2012, 08:49 PM
بچه ترانه هم نامشروع بود تو اون فیلم. وقتی اسم بابا تو شناسنامه نباشه یعنی پدر قانونی نداره.

Mehrbod
11-19-2012, 08:54 PM
استادمون میگه تو صداوسیما یه مرکز هست برای نظرسنجی از مردم و مشخص کردن اینکه مردم چه جور برنامه هایی رو دوست دارن و اتفاقا خیلی هم آماراش دقیق هست ولی مسئولان (به جای مسئول چی بنویسیم مهربد؟) تلویزیون اصلا توجهی بهش نمیکنن. خاک بر سرشون.:e409:

بجایش باید پرسید چی ننویسیم، از خوب به پایین:

سرپرستان
پاسخگویان - پاسگو = مسئول
کارگزاران (گزاردن = بجا آوردن)
دست‌اندرکاران
...

viviyan
11-19-2012, 08:58 PM
بچه ترانه هم نامشروع بود تو اون فیلم. وقتی اسم بابا تو شناسنامه نباشه یعنی پدر قانونی نداره.

نه، تو فیلمِ صیغه بودن وگرنه ترانه شلاق میخورد، بچه شم ازش گرفته میشد و به بهزیستی داده میشد. آخرش دادگاه نامه داد برای ثبت احوال که پسر مهتاب نصیری پدر بچه بوده و باید اسمش تو شناسنامه بچه ثبت شه که ترانه بعد از گرفتن نامه، نامه رو جلوی روی مادر پسرِ و قاضی پاره میکنه فکر کنم.

viviyan
11-19-2012, 09:00 PM
بجایش باید پرسید چی ننویسیم، از خوب به پایین:

سرپرستان
پاسخگویان - پاسگو = مسئول
کارگزاران (گزاردن = بجا آوردن)
دست‌اندرکاران
...

به نظرم کارگزاران از همه گزینه ها مناسب تر هست، چون معنی رو مفهوم تر میرسونه.
گزاردن؟ گذاردن؟ تو لغت نامه دهخدا گذاردن به عنوان شکل درست معرفی شده.

shirin
11-19-2012, 09:07 PM
عاطفه جان هر کسی که فرزند نامشروع داشته باشه میره دادگاه یا ثبت احوال میگه برای بچه ش شناسنامه میخواد. سند ازدواج میخوان ازش وقتی سند ازدواج نداشته باشه صیغه نامه موقت ثبت شده میخوان و اونوقت وقتی نامشروع باشه فرضا زنه میگه ما صیغه مون رو ثبت نکردیم. خودمون صیغه خوندیم. اونوقت به بچهه شناسنامه میدن به اسم مادر و اسم پدر هم ذکر نمیشه توش اگه پدری وجود نداشته باشه. کسی نمیره بگه که من رابطه نامشروع داشتم بچه دار شدم الان شناسنامه میخوام براش.

viviyan
11-19-2012, 09:14 PM
عاطفه جان هر کسی که فرزند نامشروع داشته باشه میره دادگاه یا ثبت احوال میگه برای بچه ش شناسنامه میخواد. سند ازدواج میخوان ازش وقتی سند ازدواج نداشته باشه صیغه نامه موقت ثبت شده میخوان و اونوقت وقتی نامشروع باشه فرضا زنه میگه ما صیغه مون رو ثبت نکردیم. خودمون صیغه خوندیم. اونوقت به بچهه شناسنامه میدن به اسم مادر و اسم پدر هم ذکر نمیشه توش اگه پدری وجود نداشته باشه. کسی نمیره بگه که من رابطه نامشروع داشتم بچه دار شدم الان شناسنامه میخوام براش.

شیرین تو بیمارستان مشخص میشه که بچه پدر داره یا نه؟ موقعی که مادر میره برای زایمان، شناسنامه پدر و مادر رو میخوان، اگه نامشروع باشه، مادر میگه پدر نداره. وقتی مادر میره دادگاه، بگه صیغه خووندیم دادگاه به همین راحتی قبول نمیکنه، حداقل پدری هم باید باشه که تایید کنه اینو.

shirin
11-19-2012, 09:31 PM
معمولا کسی که بچه نامشروع به دنیا میاره نمیره بیمارستان تو خونه به دنیاش میاره. در هر صورت من میدونم تنها بچه هایی که نامشروع هستن اسم پدر تو شناسنامشون نیست چون حتی همون صیغه موقتیا هم که بتونن اثبات کنن صیغه بودن بازم اسم کوچیک پدر تو شناسنامه شون ذکر میشه حتی اگه در نخواد فامیلش رو بچه باشه و فامیل بچه رو از مادر بگیرن. من از تبصره ها و شرط و شروطا و استثنائاتش خبر ندارم. اگه دوست داری بدونی تا از یه وکیل بپرسم فردا؟ :D

Reactor
11-19-2012, 09:34 PM
نه مهربد تاکنون اجازه پدر برای گرفتن پاسپورت و مسافرت خارج از کشور برای دختران مجرد بالای هجده سال الزامی نبود تازه اجباریش کردن.

پاسپورت گرفتن دختران مشکلی نداشت ولی سفرشون به خارج از کشور قبل از این هم در صورت مجرد بودن منوط به اجازه ی پدر یا اگر متاهل بودند با اجازه ی شوهرشون بود.
در قانون جدید مثل اینکه اگر زنی 40 سال به بالا داشته باشه و ازدواج نکرده باشه به تایید حکم دادگاه میتونه بدون اجازه ی پدر هم به خارج از کشور بره.

undead_knight
11-19-2012, 09:36 PM
با اجازه پابرهنه بپرم وسط بحث:))
میگم برای این نامشروع کسی کلمه بهتری نداره(مخصوصا پارسی)نداره؟
کلا این ادیان زبان رو قبضه کردند:|

shirin
11-19-2012, 09:41 PM
نمیدونم دقیقا ری اکتر جان ولی دوستای مجرد من که برای مسافرت به خارج از کشور احتیاج به اجازه پدر نداشتن. میرفتن و میومدن راحت.

Mehrbod
11-19-2012, 09:49 PM
به نظرم کارگزاران از همه گزینه ها مناسب تر هست، چون معنی رو مفهوم تر میرسونه.
گزاردن؟ گذاردن؟ تو لغت نامه دهخدا گذاردن به عنوان شکل درست معرفی شده.

درست‌ترین پاسخگوئه (مسئول)، مانند خویشکار (موظف) viviyan جان.:

گزاردن = بجا آوردن
گذاردن (گذاشتن) = نهادن

سپاسگزاری = سپاس بجا آوردن
سرمایه‌گذاری = سرمایه نهادن

Mehrbod
11-19-2012, 09:54 PM
با اجازه پابرهنه بپرم وسط بحث:))
میگم برای این نامشروع کسی کلمه بهتری نداره(مخصوصا پارسی)نداره؟
کلا این ادیان زبان رو قبضه کردند:|

نامشروع = ناروا
مشروع = روا

shirin
11-19-2012, 09:55 PM
خبر آنلاین (http://www.khabaronline.ir/detail/258656/society/family)_ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طرحی را تصویب کرده است که به موجب آن زنان مجرد زیر 40 سال باید با اجازه "ولی قهری" خود یا حکم شرعی " حاکم شرع" از کشور خارج شوند. به این معنا که از این پس در صورت تصویب کلی این طرح زنان مجرد زیر 40 سال برای دریافت گذرنامه باید از پدر، پدر جد یا کسی که قانون گذار او را ولی زن مجرد مشخص می کند، اجازه داشته باشد.

وقتی میگه از این به بعد باید با اجازه ولی قهری یا حاکم شرع از کشور خارج شوند یعنی قبلا احتیاجی به اجازه نبوده.

viviyan
11-19-2012, 09:56 PM
نامشروع = ناروا
مشروع = روا

فکر کنم منظورشون برای نامیدن این بچه ها بود که به جای نامشروع (به عنوان یه واژه نامناسب برای جایگزینی کلمه حرامزاده، چون ما به شرع باور نداریم) یه چیز دیگه بگیم.

Reactor
11-19-2012, 09:57 PM
امیر این دیدگاهت در مورد زنان اصلا درست نیست. درباره دشمنی کردن و حد ضربه ای که یه شخص میتونه بزنه اصلا ربطی به جنسیت نداره. برعکس شما اکثر زنانی که من دیدم وقتی از کسی کینه به دل داشته باشن نهایتش واگذارش میکنن به خدا و چند تا نفرین شدیدش هم میکنن. در صورتیکه مردان عملی انتقامجویی عملی میکنن. و اگه بتونن حتما اون شخصی که بهشون ضربه زده رو به خاک سیاه میشونن. یعنی حس انتقاجوییشون خیلی شدیدتر هست. اینا رو بر اساس تجربه م از زنان و مردان میگم.

اسپاگتی وکیلی حس دشمنی و انتقام در زن ها بسیار بسیار قویتر از مردهاست. اگر زن ها جایی به بدی فردی , گذری برخورد میکنند اغلب به این خاطره که موضع ضعف جسمی رو دارند یا از واکنش خشن طرف مقابل میترسن. وگرنه جایی که دستشون باز باشه یا خیالشون راحت باشه که خطری تهدیدشون نمکینه بخاطر یک اشتباه کوچک و ناچیز یک مرد, اون رو به بدترین و بیرحمانه ترین شکل قابل انتظار مجازات میکنند و یک جورهایی تمام عقده های دوران کودکی تا الانشون رو سر بدبخت خالی میکنند!
زندانی های مهریه رو نگاه کنید. نمیدونم تا حالا با این فلک زده ها برخورد داشتید یا نه. همین چند وقت پیش یک دوستی داشتیم که چند وقتی ازش بی خبر بودیم و فهمیدیم که بخاطر مهریه زندان بوده. میگفت اکثر زندانی های مهریه بخاطر یک مشاجره ی کوچک دارن تو زندان پیر میشن و میپوسن./
بدبخت خیلی دل پُری داشت. خیلی چیزها تعریف میکرد. به کل مارو از زن گرفتن اون هم در ایران ناامید کرد.

undead_knight
11-19-2012, 09:58 PM
نامشروع = ناروا
مشروع = روا
متشکر ولی خب خواسته اصلی من این دومی بود:)

فکر کنم منظورشون برای نامیدن این بچه ها بود که به جای نامشروع (به عنوان یه واژه نامناسب برای جایگزینی کلمه حرامزاده، چون ما به شرع باور نداریم) یه چیز دیگه بگیم.
دقیقا اینقدر دین به زبان نفوذ داره که گاهی چندش اور میشه:|

shirin
11-19-2012, 09:59 PM
بگیم بچه های غیر قانونی. :e056:

viviyan
11-19-2012, 10:00 PM
اسپاگتی وکیلی http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/9.gif

Mehrbod
11-19-2012, 10:05 PM

خود "حرامزاده" را کاری نمیشود:

illegitimate = ناروا

ولی بجای حرامزاده میشود گفت: بی‌پدر یا بی‌مادر؛ اگر هم نمیدانستیم "بی پدر و مادر".

Mehrbod
11-19-2012, 10:07 PM
بگیم بچه های غیر قانونی. :e056:

غیر "عربی"
قانون عربیزه از "یونانی‌ِ" canon

زبان پارسی ما را باش :4:

ناقانونی دستکم بگویید، یک خورده‌ای رو به پارسی میرود!

Soheil
11-20-2012, 09:19 AM
درود بر همه دوستان در دفترچه :e303:
من مدت زیادیه که عضو اینجا هستم و تا الان خیلی از مطالب اینجا رو خوندم، ولی این اولین پستمه. امیدوارم بیشتر بتونم اینجا بنویسم.

mamad1
11-20-2012, 09:23 AM
درود بر همه دوستان در دفترچه
من مدت زیادیه که عضو اینجا هستم و تا الان خیلی از مطالب اینجا رو خوندم، ولی این اولین پستمه. امیدوارم بیشتر بتونم اینجا بنویسم.

درود بر شما
مایه خوشحالی ما هست که مطالب دفترچه برای شما جالب بوده
ما هم امیدواریم از این به بعد یک دوست بی باک دیگه در کنار خودمون داشته باشیم:e303:

Russell
11-20-2012, 09:39 AM
درود بر همه دوستان در دفترچه
من مدت زیادیه که عضو اینجا هستم و تا الان خیلی از مطالب اینجا رو خوندم، ولی این اولین پستمه. امیدوارم بیشتر بتونم اینجا بنویسم.خوش آمدی بیباک گرامی :e303:

mamad1
11-20-2012, 05:46 PM
درود و شب بخیر به همه دوستان عزیزم
ردیفید؟

mamad1
11-20-2012, 05:53 PM
انارشی عزیز گویا از همیهن محروم شده و به خیل دوستان پیوست

shirin
11-21-2012, 08:19 AM
ویوین من در مورد شناسنامه برای بچه نامشروع پرسیدم. اسم پدر تحت هر شرایطی تو شناسنامه ذکر میشه. حتی اگه مادر بگه پدرش معلوم نیست یه اسم فرضی از پدر مینویسن تو شناسنامه ش. و شناسنامه ش با بقیه هیچ فرقی هم نداره. هیچ علامت و نشونه ی اضافی یا کمی هم تو شناسنامه شون نیست. فقط شغلهایی که احتیاج هست شخص حلالزاده باشه مثل قضاوت ، استعلام میگیرن از ثبت احوال که مطمئن بشن شخصی که میخواد فرضا قاضی بشه حلالزاده باشه.

mamad1
11-21-2012, 10:13 PM
چه قدر وقته یه شب نشینی درست حسابی نکردیم

کسی اینجا هست سلام ما رو جواب بده؟

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/54.jpg

دلم قلیون نعنا میخواد با چایی
هی کام بگیری هی چایی بریزی پشتش
اصن یه وضیا

Theodor Herzl
11-21-2012, 10:18 PM
یکم داخل توتون نعنا سیگاری بریزی ، خیلی‌ حال میدهد:e107:

Reactor
11-21-2012, 10:22 PM
شغلهایی که احتیاج هست شخص حلالزاده باشه مثل قضاوت ، استعلام میگیرن از ثبت احوال که مطمئن بشن شخصی که میخواد فرضا قاضی بشه حلالزاده باشه

:e415:واقعا این سیستمی که حلال زاده بودن قضات رو استعلام میکنند چقدر هم موثر بوده... کارکرد مثبتش رو در امثال مرتضوی میشه دید:e11b::e410:

mamad1
11-21-2012, 10:23 PM
یکم داخل توتون نعنا سیگاری بریزی ، خیلی‌ حال میدهد:e107:
منظورت توتون سیگار هست؟

نه نمیتونم باش کنار بیام

طعم خنک نعنا رو به نظرم خراب نباید کرد

من هیچ وقت مخلوط نعنا رو با هیچ طعم دیگه ای نمیکشم
فقط نعنا

Theodor Herzl
11-21-2012, 10:25 PM
آقا ما چراغ پیکنیکی با چوب لباسی آهنی هم آوردیم داخل قهوه خونه:e40a: ، خلاصه جنس اینها خواستید بیایید پیش ما اینجا

Theodor Herzl
11-21-2012, 10:26 PM
منظورت توتون سیگار هست؟سیگاری منظورم علف هست:e402:

mamad1
11-21-2012, 10:29 PM
آری هست ؛ سلام ! (:

ممدجان خنده ی من تهش به گریه پایان نیافت هــآ !
زندگانی بهینه است این روزهـآ ؛ جشن و پایکوبی ِ هورمونهـآ همچنان ادامه دارد ؛

چه میکنی در این ایام سوگواری ؟ ایده های نو بده استقبال کنیمــــ... !

درود بر تو بابا جان
عهههههههههههههههههههههههه
خب از اینکه حرفم به کرسی ننشست ناراحت نیستم
چه بهتر
قدیما که اخر همه خنده های ما گریه و کتک بود:e415:

جشن و پایکوبی گفتید و دل ما رو اب انداختی
به یاد اولین شب محرم کنار ساحل افتادم
فکرشو بکن 10 کیلومتر از سمت راستت و 10 کیلومتر از سمت چپت هیچ موجود زنده ای نباشه
فقط دریا و صدای موجا و 4 تا ادم روانی و دیوانه که به ترک دیوار هم متلک میگنو میزننو میرقصن و قلیون و دخانیان و ....
در کل از معاصی منکری نبود که نکردیم و از مسکرات مسکری نبود که خورده نشد

البته توی تور برادران هم افتادیم که به سختی قصر یا قسر در رفتیم

این روز ها ما از مراسم تو سر زنون به دور هستیم
و در مقابل کامپیوتر خود هی کد می نویسیم و هی اهنگ میگوشیم
از شادمهر گرفته تا حبیب و معین
الان هم که یک افتخاری لایت:e402:

mamad1
11-21-2012, 10:33 PM
سیگاری منظورم علف هست:e402:

عجب چیزای عتیقه ای پیدا میشه
والا بقرعان

نه داداش من همون برگ نعنا کافیمونه:e415:

Theodor Herzl
11-21-2012, 10:59 PM
دوستان این که می‌گویند تریاک جنبه دارویی خوبی‌ هم دارد ، آیا واقعی‌ هست یا فقط شایعه؟

mamad1
11-21-2012, 11:04 PM
ممدجان سیگار میکشی ؟!

نکش باباجان ؛

من که یک نخ می کشم دستم آنچنان بوی سیگار می گیرد که بی درنگ یک نخ دیگر روشن می کنم ! (:

البته امشب در اعماق سوگواری ، در مرکز شهر که بودم ؛ اندک بارانی هم می بارید !

نه نمیکشم

مگر اینکه هوا مه الود یا برفی و یا بارونی باشه و جمع دوستان بطلبن

یادمه پارسال تو اوج سرمای زمستون دمای هوای زیر 5 الی 6 درجه زیر صفر بود

ماشین داداشه رو برداشیم رفتیم با رفیقه یه چرخی بزنیم وسط راه فمیدیم بخاری خرابه

خلاصه دو نخ سیگار گرفتیم و در حالی که شیشه ها رو داده بودیم پایین و مث سگ میلرزدیم کشیدیم و تمام شد

رفتم خونه
خوابیدم

صبح ساعت 6 با جیع و نعره و فحش های گوش خراش مامانم از خواب بیدار شدم که کدوم فلون فلون شده ای سگار کشیده تو ماشین؟
نکنه تو هم سیگار کشیدی؟ حلالت نمیکنم و این حرفا
ول که نمیکرد که در نهایت بهش گفتم یه رفیق احمق قدیمی داشتم که رسوندمش خونه و اونم سیگار کشید تو ماشین و هر چی بهش گفتم نکش گوش نداد

حال میکنید از هر چیز یه خاطره دارم خدایی؟؟:e415:

Theodor Herzl
11-21-2012, 11:07 PM
در ضمن چه کسی‌ مواد مخدّر تا حالا کشیده؟:megusta: من راستش تا حالا علف که زیاد کشیدم زمان دبیرستان البته ، الان نمی‌کشم بخاطر گرون بودنش البته! magic mushroom هم یکبار استفاده کردم ، این قارچ‌ها شدیدا توهّم زا هست ، مثلا دیگه هیچی‌ عین خیالتان نیست ، یک چیز‌های عجیب و غریبی هم می‌بینید و رنگ همه چیز با هم قاطی‌ میشود ، مثلا من تصور می‌کردم که تمامی‌ کف اتاقم خون گرفته است و از زیر در نیز خون وارد میشود!

mamad1
11-21-2012, 11:07 PM
دوستان این که می‌گویند تریاک جنبه دارویی خوبی‌ هم دارد ، آیا واقعی‌ هست یا فقط شایعه؟

صحت داره
استامینوفن کدئین تا اونجایی که من میدونم از تریاک درست میشه
مسکن هست دیگه
خاصیت ضد درد داره

سر این انفولانزای کذایی که گرفته بودم
یک بنده خدایی پیدا شد
گفت دوات پیش منه . اندازه یه نخود به ما داد گفت توی چایی حل کن بخور یه کم تلخه اما بخور
بعدم برو زیر پتو و بخواب فردا خوب خوبی
ما هم ازش گرفتیم اما نخوردیم و انداختیمش دور
میگن کسی که اینکاره نباشه و بخوره حالش بد میشه

mamad1
11-21-2012, 11:08 PM
در ضمن چه کسی‌ مواد مخدّر تا حالا کشیده؟:megusta: من راستش تا حالا علف که زیاد کشیدم زمان دبیرستان البته ، الان نمی‌کشم بخاطر گرون بودنش البته! magic mushroom هم یکبار استفاده کردم ، این قارچ‌ها شدیدا توهّم زا هست ، مثلا دیگه هیچی‌ عین خیالتان نیست ، یک چیز‌های عجیب و غریبی هم می‌بینید و رنگ همه چیز با هم قاطی‌ میشود ، مثلا من تصور می‌کردم که تمامی‌ کف اتاقم خون گرفته است و از زیر در نیز خون وارد میشود!

من یک کام کوچکی از وافور (تریاق ) گرفتم
بد نبود

sonixax
11-21-2012, 11:42 PM
خلاف سنگینه ی من ابسینت اصل بوده : Absinth King of Spirits Gold - Genuine Thujone Absinth Gold online. (http://www.originalabsinthe.com/absinthe-absinthe-king-gold-p-56.html)
حس خوبی نداشت ، خوشم نیومد :e421:

viviyan
11-22-2012, 08:59 AM
خلاف سنگین من سیگار اسی بلک بوده و هست :e417:
من نمیدونم چرا خانواده ها به سیگار کشیدن فرزندانشون حساسیت نشون میدن در حال که قلیون کشیدن رو حتی استقبال هم میکنن در حالی که قلیون خیلی مضرتره...

mamad1
11-22-2012, 09:11 AM
خلاف سنگین من سیگار اسی بلک بوده و هست :e417:
من نمیدونم چرا خانواده ها به سیگار کشیدن فرزندانشون حساسیت نشون میدن در حال که قلیون کشیدن رو حتی استقبال هم میکنن در حالی که قلیون خیلی مضرتره...

تبلیغات منفی علیه سیگار خب خیلی زیاده
سیگار واقعا چیز بدرد بخوری نیست

ولی تا دلت بخواد قلیون بدرد بخوره

shirin
11-22-2012, 10:23 AM
خلاف سنگین من سیگار اسی بلک بوده و هست :e417:من نمیدونم چرا خانواده ها به سیگار کشیدن فرزندانشون حساسیت نشون میدن در حال که قلیون کشیدن رو حتی استقبال هم میکنن در حالی که قلیون خیلی مضرتره...تو سیگار میکشی؟ میدونی چقدر ضرر داره؟ از همه ضررهای داخلیش که بگذری همون پیری زودرسش کافیه. خوشت میاد چند وقت دیگه صورتت بشه پر از چین و چروک دندونات هم همش زرد بشه؟

viviyan
11-22-2012, 10:47 AM
تو سیگار میکشی؟ میدونی چقدر ضرر داره؟ از همه ضررهای داخلیش که بگذری همون پیری زودرسش کافیه. خوشت میاد چند وقت دیگه صورتت بشه پر از چین و چروک دندونات هم همش زرد بشه؟

نه بابا، مگه میشه سیگار کشید؟! ولی یه بسته سیگار دارم. :e105:

Russell
11-22-2012, 10:49 AM
آنارشی جان کجایی که اینجا تبلیغ دخانیات میکنند :4:

viviyan
11-22-2012, 10:51 AM
تبلیغات منفی علیه سیگار خب خیلی زیاده
سیگار واقعا چیز بدرد بخوری نیست

ولی تا دلت بخواد قلیون بدرد بخوره

سیگار از قلیون که به دردبخورتره. یه جا خووندم قلیون از آثار و نشانه های به جا مونده از حرم سراها و نشانه خوشگذرانی به شیوه حاکمان شرقی و فساد اخلاقی هست ولی سیگار فقط غم، غم و غم...

mamad1
11-22-2012, 11:27 AM
سیگار از قلیون که به دردبخورتره. یه جا خووندم قلیون از آثار و نشانه های به جا مونده از حرم سراها و نشانه خوشگذرانی به شیوه حاکمان شرقی و فساد اخلاقی هست ولی سیگار فقط غم، غم و غم...

خب ادم مرض داره همش غمو غمو غم؟

ای کاش ما هم حرمسرا داشتیم

والا بقرعان:e402:

mamad1
11-22-2012, 06:14 PM
یک حوری توی کوچه ما زندگی میکنه
5 ساله هر وقت تیپ میزنم توی کوچه پیداش نمیشه

امروز با شلوار کردی و یه پتو که انداخته بودم رو دوشم و یه رکابی داغون رفتم دم در

اقا یک دفعه پیداش شد و تا بیام از جلو چشمش فرار کنم و خودم پشت یک درختی سنگی چیزی قایم کنم دیگه منو دیدو ابروم رفت

این چه قانون قشنگیه؟

ادم دو تا ما تحت داشته باشه یکیشو پاره کنه از حرصش

Anarchy
11-22-2012, 06:22 PM
پس داستان مسلمان شدن ایرانیان چه بوده؟

من توضیح تورج دریایی را از همه واقعی‌تر می‌یابم: از آنجاکه مذهب زرتشتی دین ِ حکومتی به حساب می‌آمده و بزرگان آن نیز اغلب از جایگاه بسیار والایی در حکومت برخوردار بودند، وقتی ساسانیان سقوط کردند و اعراب مسلمان به ایران حاکم شدند، تمام یا اکثریت قریب به اتفاق آن بزرگان برای حفظ منافع خود بلادرنگ و از روی ظاهر به اسلام گرویدند. این باعث شد سلسله‌مراتب دینی از میان برود و حفظ ایمان در برابر آنهمه دشواری که اعراب فراهم کرده بودند(جزیه و تقسیم جامعه به مسلمان/کافر و ..)کار بیهوده‌ای به نظر برسد، برای مثال گمان بکنید فردا صبح تمام آخوندهای سرشناس شیعه، دسته‌جمعی به مسیحیت بگروند. با این وجود بیشتر مردم همینطور به دین زرتشت باقی ماندند، خصوصا که جمعیت ایران برخلاف روم در شهرهای بزرگ متمرکز نبود و در شهرهای کوچک‌تر گاهی تا سیصد سال(اواخر دوران سامانی)تمام مردم زرتشتی مانده بودند! پس انگیزه‌ی اصلی کم و بیش اکثریت قاطع کسانی که در زمان سلطه‌ی اعراب ایمان آوردند، منفعت‌طلبی بود نه ترس. پس از سقوط عباسیان، ما شاهد دو شاخه شدن جامعه هستیم: یک بخش کاملا به اسلام می‌گروند و زیر سایه‌ی طاهریان به بازسازی فرهنگ و هویت ایرانی تحت اسلام می‌پردازند، یکی دیگر(بابک در آذربایجان و مازیار در طبرستان)با تمام توان و تا واپسین لحظه در برابر آن مقاومت می‌کنند. این مقاومت و گرویدن به یک سرعت(اما با شکست‌های اولی و پیروزی‌های دومی)ادامه پیدا می‌کنند تا برآمدن سلطان محمود غزنوی، که نخستین مسلمانی‌ست در تاریخ ایران که با نامسلمانان بسیار بدرفتار می‌کند، گاهی فرمان قتل عام ایشان را می‌دهد و هر سال جزیه‌ها را افزایش می‌دهد و زنان آنان را برای لشگر خود حلال می‌داند و حتی دیگر انواع مسلمان را به رسمیت نمی‌شناسد و نامسلمان ماندن تحت سلطه‌ی او بسیار بسیار سخت است.. خلاصه ترکان بودند که تعصب را وارد اسلام کردند، پیش از آن با آنکه اعراب چندان روادار نبودند، هرگز گزینه‌ی «به دین خود بمانید اما جزیه بدهید» را از مردم عادی نمی‌گرفتند.

یه مقاله هست که البته من کامل نخوندم اما این بخشش رو گفتم بذارم...

مقالات-اسلام اجباری ایرانیان! (http://makarem.ir/websites/farsi/articles/?qid=15954&gro=6995#%D8%B9%D9%88%D8%A7%D9%85%D9%84_%DA%AF%D8% B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D8%B8%D8%A7%D9%87%D8%B1%DB%8 C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86 _%D8%A8%D9%87_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85)

چنانکه مورّخین گفته اند تا 3، 4 قرن مردم برخی از مناطق ایران هنوز مسلمان نشده بودند. از جمله مردم فارس تا قرن چهارم زرتشتی بودند.(12) مردم گیلان و دیلمستان نیز بر آئین قبلی خویش بودند تا اینکه پس از دو قرن توسّط شخصی به نام ناصر اطروش زیدی مسلمان شدند.(13) البته مناطقی مثل قزوین بود، که اسلام را به سرعت پذیرفتند. (14) با این وجود، آنها به خاطر عدم آشنایی با زبان عربی، بدون اینکه از اسلام چیزی بدانند اظهار مسلمانی می کردند. اغلب موارد نیز مناطقی بودند که با اسلام آوردن کدخدایان و صاحبان اراضی و اشراف، رعایا و دیگر مردم نیز مسلمان می شدند. تمایل اشراف و صاحبان اراضی نیز بخاطر این بود که هر کس مسلمان می شد امتیازاتی داشت. از جمله تملّک او بر اراضی و اموالش باقی می ماند، و از پرداخت جزیه معاف می شد.(15)
این چنین بود که عدّه زیادی بخاطر حفظ اموال و اراضی خود، و عدّه زیادی بخاطر تبعیّت از عمل اشراف و بزرگانشان مسلمان شدند، در حالی که ایمان در دلهایشان رسوخ نکرده بود. عدّه ای نیز از ترس جان یا عدم توانایی پرداخت جزیه، مسلمان شدند. چرا که اگر کسی مسلمان نمی شد، یا باید جزیه پرداخت می کرد و یا باید کشته می شد. گفته شده در زمان حجّاج، از موالی به این عنوان که اسلام آنها واقعی نیست ـ و برای فرار از جزیه اسلام‏ آورده‏اند ـ جزیه گرفته می‏شد!(16) بنابراین، ایرانیانی که هم زمان با فتح ایران اظهار مسلمانی کردند پنج دسته بودند:
1- عدّه ای که به سرعت اسلام را پذیرفتند امّا نسبت به معارف اسلامی ـ بخاطر ندانستن زبان عربی ـ معرفتی نداشتند. این گروه اندک بودند.
2- عدّه ای که بخاطر تبعیّت از اشراف و بزرگان منطقه مسلمان شدند.
3- عدّه ای که از ترس جانشان مسلمان شدند.
4- عدّه ای که بخاطر عدم توانایی در پرداخت جزیه های سنگین مسلمان شدند.
بنابراین اکثر تازه مسلمانان ایرانی، اسلام ظاهری داشتند، و در طی چند قرن پس از فتح ایران، با معارف اسلام آشنا شدند و ایمان قلبی آوردند. آنان هم که اسلام را نپذیرفتند، یا مقاومت کردند و کشته شدند و یا مانند اکثر مناطق از جمله مردم آذربایجان، بانقیا، باروسما، حیره، بهقباد اسفل، و اوسط، انبار، ساباط، رومیه، مهرود، اهواز، ایذه، شوش، جندى شاپور، رامهرمز، اصفهان و ... با پرداخت جزیه به آئین پیشین خود باقی ماندند.(17)

Anarchy
11-22-2012, 06:24 PM
دوستان خلاف سنگین من در کل دوران زندگیم، خوردن نوشابه خانواده بوده و گاهی هم لایی کشیدن با ماشین:e105:

mamad1
11-22-2012, 06:25 PM
چه قدر استاندارد بودی انارشی

Anarchy
11-22-2012, 06:29 PM
یک حوری توی کوچه ما زندگی میکنه
5 ساله هر وقت تیپ میزنم توی کوچه پیداش نمیشه

امروز با شلوار کردی و یه پتو که انداخته بودم رو دوشم و یه رکابی داغون رفتم دم در

اقا یک دفعه پیداش شد و تا بیام از جلو چشمش فرار کنم و خودم پشت یک درختی سنگی چیزی قایم کنم دیگه منو دیدو ابروم رفت

این چه قانون قشنگیه؟

ادم دو تا ما تحت داشته باشه یکیشو پاره کنه از حرصش

ممد جان غصه نخور...این مورد شما مورد معروفی هست:e420:

Murphy's law is an adage (http://en.wikipedia.org/wiki/Adage) or epigram (http://en.wikipedia.org/wiki/Epigram) that is typically stated as: "Anything that can go wrong will go wrong".

قوانین مورفی - WiKi (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86_%D9%85%D9%88% D8%B1%D9%81%DB%8C)

Murphy's law - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Murphy%27s_law)

undead_knight
11-22-2012, 06:32 PM
او اوه،من همیشه فکر میکنم اگر میشد جلوی گسترش سیگار رو با کشتن کریستف کلمب گرفت،چه راه ممکنی برای جلوگیری از شروع رواج قلیون بوده:))

Mehrbod
11-22-2012, 07:48 PM
استاندارد ترین Mehrbod است ! (:

از من چیزی بیرون نمیاید، به آوند پاسداری از داده‌های شخصی :e402:

Anarchy
11-22-2012, 07:57 PM
برای همین "غمگین" و "خسته از زندگی" شدی دیگر !

پس شادمانی های تو چیست ؟

استاندارد ترین Mehrbod است ! (:

حالا دقیقا همینی که نوشتم نبوده...یه تاپیک داریم در مورد تفریحات که خودم باز کردم،بیشتر همین نت بوده شاید... اما خب درست هم میگی !! شادمانی خاصی یادم نمیاد داشته باشم...یعنی بهتره بگم چیزی نیست که شادم کنه:e417:

از من چیزی بیرون نمیاید، به آوند پاسداری از داده‌های شخصی :e402:

مهربدجان عاشق هم که شدی...حالا کسی داده شخصی ازت نخواست که !!!

Mehrbod
11-22-2012, 08:02 PM
نه ؛ برای اینکه هیچ یادمانی از مدرسه و دانشگاه نداری نگفتم ؛
روی هم رفته بسیار استاندارد به نگرم میـآیی ! (:

روی هم رفته نادرست است، ولی روی پاسداری از داده‌های شخصی چیزی نمیشود گفت :e402:

مهربدجان عاشق هم که شدی...حالا کسی داده شخصی ازت نخواست که !!!

بازگویی خاطرات مدرسه و دانشگاه = داده شخصی
بازگویی کارهایی به یاد سپردنیای که با دوستانمان انجام داده‌ایم = داده شخصی
بازگویی اینکه بهمان روز با بهمان دوستمان حشیش زدیم = داده شخصی

اینهایی که پراکنده اینجا و آنجا میگویید در گذر زمان روی هم انباشته میشوند و با یک واکافت داده یا data analysis میشود تک تکتان را شناسایی کرد.

mamad1
11-22-2012, 08:05 PM
اندک اندک جمع مستان میرسند
اندک اندک می پرستان میرسند

این شعر از کیه؟

فکر کنم از مولاناس

به خاطر سبک شعرش میگم

یک ترانه از استاد ناظری گوش میدم همینو میخونه
یک حالت شور و انرژی خاصی به آدم میده

بدرد کد نویسی میخوره

Anarchy
11-22-2012, 08:14 PM
بازگویی خاطرات مدرسه و دانشگاه = داده شخصی
بازگویی کارهایی به یاد سپردنیای که با دوستانمان انجام داده‌ایم = داده شخصی
بازگویی اینکه بهمان روز با بهمان دوستمان حشیش زدیم = داده شخصی

اینهایی که پراکنده اینجا و آنجا میگویید در گذر زمان روی هم انباشته میشوند و با یک واکافت داده یا data analysis میشود تک تکتان را شناسایی کرد.

خوردن نوشابه خانواده چطور:e105:؟ اگه داده های دروغ رو با راست قاتی کنیم و اینجا بگیم چطور:e056:؟ اگر در مورد هویت و علایقمون دروغ بگیم چطور :e106:؟

Mehrbod
11-22-2012, 08:16 PM
خوردن نوشابه خانواده چطور:e105:؟ اگه داده های دروغ رو با راست قاتی کنیم و اینجا بگیم چطور:e056:؟ اگر در مورد هویت و علایقمون دروغ بگیم چطور :e106:؟

دروغ که باید بگید خوب و خواستنیه :4:

ولی این فرهنگ هر چه میدانی بگو یا واسمون خاطره تعریف کن یا اگه نکنی standard هستی و .. خوب نیست جابیافتد.

mamad1
11-22-2012, 08:24 PM
اولین نفری که شیشه نوشابه بهش استعمال میشه احتمالا منم:e409:

ای شیشه نوشابه ها مرا دریابید اما من باز مبارزه میکنم

احتمالا بازجوم موقع شکنجه برای مسخره کردنم میگه همچین شیشه ها دریابنت که جیگرت حال بیاد

الان ترس وجودمو براشت

اقا من دیگه داده شخصی نمیدم:e415:

undead_knight
11-22-2012, 10:22 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/55.jpg
قدرت کتاب ها رو دست کم نگیرید! :)

mamad1
11-22-2012, 10:31 PM
پاتوق شب نشینی حزب الله را چرا بستید ؟

تازه امشب می خواستیم آنجا پاتوق کنیمــــ... !

خب به اندازه کافی شاید هم زیاد تر از این مدل تاپیک ها داریم
ایشون هم از سر لجبازی و رو کم کنی زرتو زرت از این تاپیک ها ایجاد میکنه
یک شوری میفته و یه مدت گرم میشه بعد ول میشه

viviyan
11-22-2012, 10:41 PM
امشب خیلی احساس بیچارگی کردم.
اونقد تو نت میمونم که وقتی خواستم بخوابم، وقت فکر کردن پیدا نکنم و مستقیم خوابم ببره.

mamad1
11-22-2012, 10:45 PM
اونقد تو نت میمونم که وقتی خواستم بخوابم، وقت فکر کردن پیدا نکنم و مستقیم خوابم ببره.

جدا خیلی دوس داشتم همپات بیدار بمونم
ولی خواب این اجازه رو بهم نداد

امیدوارم تا وقتی خوابت ببره اروم شده باشی

شب همه دوستان بخیر باشه

Anarchy
11-22-2012, 10:47 PM
اکنون میخواستی بگویی "مثلاً من هم حشیش زده ام" ؟

تازه بازگویی ِ یادمان ِ چندین سال ِ پیش که داده ی خودینه نمی شود جانم !

مهربد قبلا فکر کنم گفته بود که بعضی مواد رو تجربه کرده...چیز جدیدی نیست! خاطرات چندین سال قبل هم به هر حال کمی اطلاعات از ما میدن و شاید به تنهایی اهمیتی نداشته باشن، اما در کنار سایر اطلاعات... !!!

viviyan
11-22-2012, 10:52 PM
هنوز این احتیاطها و ملاحظات رو من درک نکردم.

Theodor Herzl
11-22-2012, 10:58 PM
دوستان یک چند چیز جالب از دوران بچگیتون بگید

. من بار اول که ویندوز ۹۸ دیدم و برنامه real player ، فکر می‌کردم روی اون کلیک کنم بازی های رئال مادرید رو پخش می‌کنه :e415: یکی‌ از کارهای مورد علاقه من هم این بود که زمستون‌ها میرفتم پای پنچره چایی میخوردم ، خوشم می‌‌اومد هوا سرد بود و چایی داغ. یادم میاد ۷-۸ ساله بودم نمیدونستم سکس اصلا چی‌ هست ، از بزرگ تر‌ها سوال می‌کردم که چرا ۲ نفر که ازدواج میکنند و در یک خونه زندگی‌ میکنند بچه دار میشوند:e105: ، ولی‌ مثلا بقیه زن و مرد‌ها که ازدواج نکردند در یک خانه هم باشند بچه دار نمیشوند؟ بی‌چاره بزرگتر‌ها هم مونده بودند مفهوم سکس رو چجوری به من بگن ، یک بار دیگه یادم هست دلم می‌خواست سیگار بکشم ، رفتم شاخ و برگ توی باغچه رو داخل روزنامه پیچیدم فکر کردم سیگار هست ، یه پک زدم داشتم خفه میشدم ، روز جهانی‌ کودک دیگه بهشت ما بود صبح تا شب کارتون میداد.:e413:

viviyan
11-22-2012, 11:06 PM
منم یادمه، کاغذ رو میپیچیدیم و آتیش میزدم و به عنوان سیگار پک میزدیم بهش.
خیلی عجیبه که همه در کودکی درباره سکس و نحوه بچه دار شدن براشون سوال پیش اومده جز من. اصلا یه بار هم درباره اینکه چطور بچه به دنیا میاد کنجکاو نشدم که سوالی بپرسم، درباره قاعدگی هم هیچ اطلاعی نداشتم تا بعد از چندبار که برای خودم اتفاق افتاد، اونم نمیدونستم چیه و چون خیلی میترسیدم و خیلی هم خجالتی بودم از کسی نپرسیدم تا بالاخره مادرم به دادم رسید. وقتی هم بهم نوار بهداشتی داد فکر کردم باید کلا با بسته بذارم تو لباسم. :e414:

Mehrbod
11-22-2012, 11:26 PM

هم به هر حال کمی اطلاعات از ما میدن و شاید به تنهایی اهمیتی نداشته باشن، اما در کنار سایر اطلاعات... !!!

چرایی آن در واکافت داده آمایشیک یا Combinatorial data analysis - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Combinatorial_data_analysis) نهفته.

یک داده یا یادمان (خاطره) به تنهایی چیزی درباره شما نمیگوید. ولی از آمودن (combining) داده‌ها کنار یکدیگر شانس یافتن داده‌های آبدار یا بدردخور لگاریتم‌وار می‌افزاید.

از آنجاییکه دوستان این فروم بویژه از ایران دوست ندارند به مهمانسراهای اوین یا کهریزک برده شوند، پس میباید در آگاهانه
بازگویی این داده‌ها دوچندان دقت کرده و در میان آنها نیز داده‌های پرت و پلا رد کنند، که کاری سختی است اگر کارکشته نباشید.

undead_knight
11-22-2012, 11:29 PM
یعنی اینکه ممکنه شما مورد لطف برادران کهریزیکی واقع بشید:) به دو دلیل:
یا اینقدر مهم میشید که حکومت به گرفتنتون علاقه پیدا میکنه یا جز اون دسته میشید که به صورت رندوم دستگیر میشند تا درس عبرت باشند:))

viviyan
11-22-2012, 11:42 PM
آلیس منم دوران دبستان عاشق یه فوتبالیست شده بودم. جوری که تخیل میکردم باش ازدواج کردم. :e415:

Theodor Herzl
11-22-2012, 11:48 PM
این بانو alice ورژن female مهربد هست فکر کنم ، خیلی‌ تلاش می‌کند پارسی‌ اصیل بنویسد:e40a:

viviyan
11-22-2012, 11:57 PM
دوستم بهم میگه پاشو بیا مجلس روضه دانشگاه، بشین دل سیر گریه کن. بچه هایی که میان مراسم گریه هاشون به خاطر خودشونه.

شبتون خوش دوستان.

کافر_مقدس
11-23-2012, 12:16 AM
ای شیشه نوشابه ها مرا دریابید اما من باز مبارزه میکنم

اولین نفری که شیشه نوشابه بهش استعمال میشه احتمالا منم:e409:

احتمالن دومین نفر خواهی بود . پیشتر به من استعمال شده !!http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/10.gif

هنوز این احتیاطها و ملاحظات رو من درک نکردم.امیدوارم هیچوقت درک نکنی ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/25.gif

کافر_مقدس
11-23-2012, 12:17 AM

اونقد تو نت میمونم که وقتی خواستم بخوابم، وقت فکر کردن پیدا نکنم و مستقیم خوابم ببره.تو فقط دیشب چنین احساسی داشتی ، ما هر شب ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/17.gif

روز جهانی‌ کودک بهشت ما بود صبح تا شب کارتون میداد.:e413:

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/11.gif

Mehrbod
11-23-2012, 12:20 AM
این بانو alice ورژن female مهربد هست فکر کنم ، خیلی‌ تلاش می‌کند پارسی‌ اصیل بنویسد:e40a:

پارسی اصیل دیگر چیست، پارسی والاگوهر! :4:

بانو آلیس هم چندان نمیکوشد، چیرگی دارد، بیشتر از من هم واژه پارسی به کار میبرد، با کمانک () هم میانه‌ای ندارد خواننده خودش باید نوشته را دریابد، به شیوه مزدکی پی‌نوشت میکنند.

مهربد هم نگارش female‌ ندارد، dont bother.

mamad1
11-23-2012, 12:20 PM
احتمالن دومین نفر خواهی بود . پیشتر به من استعمال شده !!

اقا اگر تجربه مفیدی داری در اختیار ما هم بزار:e407:

mamad1
11-23-2012, 12:22 PM
دوستم بهم میگه پاشو بیا مجلس روضه دانشگاه، بشین دل سیر گریه کن. بچه هایی که میان مراسم گریه هاشون به خاطر خودشونه.

شبتون خوش دوستان.

این دوستای عتیقه چیه دور خودت جمع کردی بابا جان؟
بشوت زیرشونا...

مث من

Soheil
11-23-2012, 05:41 PM
درود بر دوستان خوبم.
میگم چرا گزینه آگنوستیک نداره اینجا؟ خیلی مسخرس آخه. :e416:
یه جا دیدم که کاربر Agnostic به همین مساله اعتراض کرده بود. حدس میزنم چون این گزینه وجود نداشته، مجبور شده نام کاربریش رو همین بزاره.
من شاید همون خدا ناباور رو بزارم، چیکارش کنم دیگه...

viviyan
11-23-2012, 06:03 PM
معشوقه من یکی از آشنایانمان بود که شاید سالی یکبار او را میدیدیم !

اکنون این فوتبالیست چه کسی بود وی وی ؟

یکی از بازیکنان پرسپولیس بود. :e105:

تو فقط دیشب چنین احساسی داشتی ، ما هر شب ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/17.gif

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/11.gif
من به خاطر ضربه عاطفی همچین حسی داشتم که امروز برطرف شد، تو چرا رضا؟

این دوستای عتیقه چیه دور خودت جمع کردی بابا جان؟
بشوت زیرشونا...

مث من

تازه این دوست خوبمه. دارم روش کار میکنم از دین برگرده.

Anarchy
11-23-2012, 06:12 PM
یکی از بازیکنان پرسپولیس بود.

احیانا رضا شاهرودی نبود:e106:؟

viviyan
11-23-2012, 06:13 PM
احیانا رضا شاهرودی نبود:e106:؟

از کجا فهمیدی؟ :e106:

Anarchy
11-23-2012, 06:20 PM
از کجا فهمیدی؟ :e106:

خب ما هم تو همون دوره بزرگ شدیم دیگه...میدونیم کیا به قول معروف دختر کش بودن اون دوره:e418:

viviyan
11-23-2012, 06:24 PM
خب ما هم تو همون دوره بزرگ شدیم دیگه...میدونیم کیا به قول معروف دختر کش بودن اون دوره:e418:

ولی من سن و سالی نداشتم اونموقع. دبستان میرفتم. :e414:

Anarchy
11-23-2012, 06:45 PM
ولی من سن و سالی نداشتم اونموقع. دبستان میرفتم. :e414:

ویوی جان باور کن منم اون زمان سن و سالی نداشتم:e105:!!

mamad1
11-23-2012, 10:58 PM
بعضی وقتا هست که مخاطب خاص باید فقط و فقط تو بغلت باشه.چشماشو بوس کنی و تخت بخوابی
الان دقیقا همون وقته
تف تو فاصله و زمان و مکان(البته تا وقتی که این حسو دارم)

undead_knight
11-23-2012, 11:00 PM
بعضی وقتا هست که مخاطب خاص باید فقط و فقط تو بغلت باشه.چشماشو بوس کنی و تخت بخوابی
الان دقیقا همون وقته
تف تو فاصله و زمان و مکان(البته تا وقتی که این حسو دارم)
مشکل اینجاست که با همون بوسه سیر نمیشی ممکنه به ملحقاتش هم برسی:))

mamad1
11-23-2012, 11:03 PM
مشکل اینجاست که با همون بوسه سیر نمیشی ممکنه به ملحقاتش هم برسی:))

جانا سخن از زبان ما میگویی؟

این چشمم از اون چشمم راضی تر ولیکن با توجه به این همه دیوار و مانعی که این وسط هست ما به یه بوس هم قانعیم

کافر_مقدس
11-24-2012, 01:09 AM
اقا اگر تجربه مفیدی داری در اختیار ما هم بزار:e407:تجربه ی خوبی نیست ، چندان مفید هم نیست ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/9.png

من به خاطر ضربه عاطفی همچین حسی داشتم که امروز برطرف شد، تو چرا رضا؟

اون ضربه ی عاطفی رو که من چند سال قبل خوردم ! ولی الان دیگه درد اون نیست .دردهای بسیار بزرگ تری جاش رو گرفتند

به قول صادق هدایت بعضی دردها هست که مثل خوره آدم رو می خورند و نمیشه با کسی درمیان گذاشت.

حال و روزم یه چیزی تو مایه های همون شعر هست که میگه"خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است ، کارم از گریه گذشته به آن می خندم !" http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/63.jpg

کافر_مقدس
11-24-2012, 01:11 AM
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/64.jpg

Mehrbod
11-24-2012, 03:03 AM
شبنشین‌های اینجا من و راسل بودیم که از راسل گذرانه خبری نیست!

iranbanoo
11-24-2012, 10:26 PM
گمشده ی این نسل اعتماد است...
نه اعتقاد...
افسوس که نه بر اعتماد اعتقادیست
و نه بر اعتقاد اعتمادی.......!!

mamad1
11-24-2012, 10:48 PM
سلام دوستان

شب همگیتون بخیر

همچنان نوای شجریان و کد نویسی احوال منه

ردیفید؟

2567
11-24-2012, 11:00 PM
درود کدوم اهنگ شجریان رو گوش میدی

mamad1
11-24-2012, 11:12 PM
درود کدوم اهنگ شجریان رو گوش میدی

البوم گلبانگ 1

اونجا که میگه عشق تو آتش جانا"2" زد بر دل من بر باد غم داد آخر"2" آبو گل من
روی تو چون دیده دل "2" بهتر ز لیلی شد بند زنجیر دام مجنون دل من

وصل تو مشکل مشکل جان دادن آسان
یا رب کن اسان اسان این مشکل من

با این ترانه من توی یک حالت خلسه ای هستم

امروز به سرم زد البوم های شجریان رو تکمیل کنم
حدود 46 تاشو دارم
20 تا دیگشو همین الان دارم دانلود میکنم

2567
11-24-2012, 11:26 PM
عالی بود داداش من که فول البومش رو کامل دارم چند تا از بزمه های خصوصیش رو هم دارم هیچ کس به اندازه شجریان و همچنین بنان به من حال نمیده موسیقی سنتی یه چیز دیگه است

mamad1
11-24-2012, 11:38 PM
دقیقا عین خودمی
هیچ موسیقی مثل موسیقی سنتی و هیچ صدایی مثل شجریان نمیتونه منو از خود بیخود کنه
از بین موسیقی ها هم تار حسین علیزاده و کمانچه کیهان کلهر رو روانمه

Ouroboros
11-25-2012, 07:11 AM
دوستان من چند ماهی نیستم، و احتمالا بعد از تعطیلات کریسمس دوباره در جمع دوستان خواهم بود.
سنگر را خالی نکنید.
:e40a:

Anarchy
11-25-2012, 09:13 AM
دوستان من چند ماهی نیستم، و احتمالا بعد از تعطیلات کریسمس دوباره در جمع دوستان خواهم بود.
سنگر را خالی نکنید.

امیر جان تا کریسمس که یک ماه بیشتر مونده،پس چرا چند ماه:e414:؟

Unknown
11-25-2012, 12:00 PM
سنگر را خالی نکنید.
امیدوارم شما نیز مانند مهربد، زودتر از موعد برگشته و ما را سورپرایز کنید!

---------------------
من با اینکه فعالیتم در اینجا خیلی کم است، اما کمابیش تمام گفتگوها را دنبال می‌کنم و همین باعث شده که با اکثر کاربران احساس صمیمیت کنم، در حالی‌که احتمالا آنان من را اصلا نمی‌شناسند! وضعیت جالبیست که تنها در فضای مجازی می‌تواند پیش بیاید!

Theodor Herzl
11-25-2012, 04:59 PM
کسی‌ اینجا سگ یا گربه داره؟ من سگ دارم ، یکی‌ از مشکلات اصلی‌ سگ داشتن اینکه که وقت مسافرت رفتن باید هی‌ دنبال یکی‌ بگردی از سگت نگهداری کنه و کلا بعضی‌ موقع‌ها آدم از مسافرت رفتن پشیمون می‌شه ، من الان ۲-۳ هفته هست دنبال یکی‌ می‌گردم از سگم نگهداری کنه برای سال نو می‌خوام برم جایی پیدا نمی‌شه ،:e40e:

Theodor Herzl
11-25-2012, 05:01 PM
البته یک جاهایی هم هست به اسم هتل سگ‌ها ، شبی‌ ۳۰ دلار میدی سگت رو کلی‌ بهش رسیدگی میکنند ، جدا از پولش آدم اعتماد نمیکنه سگش رو بده دست غریبه

mahtab71
11-25-2012, 06:08 PM
چندماهیه خیلی احساس خستگی شدیدمیکنم.هر کاری هم میکنم که این احساس از بین بره فایده ای نداره.موندم چکار کنم؟

Theodor Herzl
11-25-2012, 06:14 PM
چندماهیه خیلی احساس خستگی شدیدمیکنم.هر کاری هم میکنم که این احساس از بین بره فایده ای نداره.موندم چکار کنم؟یه پک علف بکشید خستگی‌ از تنتون در میره:e105:

undead_knight
11-25-2012, 06:14 PM
چندماهیه خیلی احساس خستگی شدیدمیکنم.هر کاری هم میکنم که این احساس از بین بره فایده ای نداره.موندم چکار کنم؟
اول باید دید که دلیل جسمی داره یا روانی(البته معمولا ترکیبیه چون روی هم اثر دارند ولی علت اصلی که از بین بره اثرش هم رفع میشه)
تغییر در رژیم غذایی
تغییر در برنامه روزانه
یا حتی یک بیماری و... میتونه جز دلایل جسمی باشه.دلایل روانی هم خیلی متنوع هستند،اگر اطلاعات شخصی نداره شرح دادن موضوع میتونه به درک بیشترش کمک کنه

undead_knight
11-25-2012, 06:16 PM
یه پک علف بکشید خستگی‌ از تنتون در میره:e105:
برادر صهیونیست ایشون رو منحرف نکنید:))
همین محصولات کشور همسایه مثل تریاک و هروئین چه مشکلی دارند :))

Theodor Herzl
11-25-2012, 06:19 PM
همین محصولات کشور همسایه مثل تریاک و هروئین چه مشکلی دارند :))علف رو با تریاک و هروئین مقایسه نکنید ، علف مثل آبجو میمونه ، اعتیاد آور جسمی‌ هم نیست.

mahtab71
11-25-2012, 06:19 PM
اول باید دید که دلیل جسمی داره یا روانی(البته معمولا ترکیبیه چون روی هم اثر دارند ولی علت اصلی که از بین بره اثرش هم رفع میشه)
تغییر در رژیم غذایی
تغییر در برنامه روزانه
یا حتی یک بیماری و... میتونه جز دلایل جسمی باشه.دلایل روانی هم خیلی متنوع هستند،اگر اطلاعات شخصی نداره شرح دادن موضوع میتونه به درک بیشترش کمک کنه
تغییر خاصی توی شرایط جسمی یا روانیم پیش نیومده ولی چند ماهه حس میکنم اصلا انرژی ندارم.
کلا هم انرژی بدنیم تحلیل رفته هم اینکه به تمام علائق گذشتم بی علاقه شدم.
همینه که برام سواله.

mahtab71
11-25-2012, 06:21 PM
علف رو با تریاک و هروئین مقایسه نکنید ، علف مثل آبجو میمونه ، اعتیاد آور جسمی‌ هم نیست.
اینا که میگی یعنی چی؟
این علف چیه؟!!!!!!!!!!!
میشه مبتدی تر بگی

Theodor Herzl
11-25-2012, 06:22 PM
اینا که میگی یعنی چی؟
این علف چیه؟!!!!!!!!!!!
میشه مبتدی تر بگی

ماری‌جوانا - WiKi (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D8%AC%D9%88%D8%A 7%D9%86%D8%A7)

shirin
11-25-2012, 06:27 PM
منظورش از علف چیزایی مثل حشیش و ماری جوآنا و سایر مخدرات علفی هست یحتمل. علت خستگیت یا کم خونی هست یا افسردگی. یه کم بیشتر به خودت برس. سعی کن رژیم غذایی سالمی داشته باشی و به اندازه کافی هم بخوابی ورزش هم اگه بکنی همه چی عالی میشه ، اگه هم تنهایی سعی کن یه دوست پسر پیدا کنی اونم تا حدی موثر هست :d

undead_knight
11-25-2012, 06:29 PM
ماری‌جوانا - WiKi (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D8%AC%D9%88%D8%A 7%D9%86%D8%A7)
خوب شد میخواستم بپرسم منظورت خودشه یا نه:))
Is marijuana addictive? You can bet your heroin on that! | Psychology Today (http://www.psychologytoday.com/blog/all-about-addiction/201001/is-marijuana-addictive-you-can-bet-your-heroin)

Marijuana | Brown University Health Education (http://brown.edu/Student_Services/Health_Services/Health_Education/alcohol,_tobacco,_&_other_drugs/marijuana.php)

منابع علمیه نه نظر شخصی،کاملا اعتیاد آور،هم جسمی و هم روانی مخصوصا روانی :))

Theodor Herzl
11-25-2012, 06:31 PM
منابع علمیه نه نظر شخصی،کاملا اعتیاد آور،هم جسمی و هم روانی مخصوصا روانی :))خوب هر چیزی میتونه اعتیاد آور باشه ، آبجو و مشروبات دیگه هم میتونه اعتیاد آور باشه ، ولی‌ علف به نظر من ضررش از آبجو کمتر هست.

undead_knight
11-25-2012, 06:31 PM
تغییر خاصی توی شرایط جسمی یا روانیم پیش نیومده ولی چند ماهه حس میکنم اصلا انرژی ندارم.
کلا هم انرژی بدنیم تحلیل رفته هم اینکه به تمام علائق گذشتم بی علاقه شدم.
همینه که برام سواله.
ممکنه تغییرات هورمونی هم باشه(گاهی ترشح هورمون ها دچار مشکل میشه)
در هر صورت اولین توصیه من مراجعه به متخصص زنان هست.
دومیش هم اینکه به هر حال توی زندگیتون تنوع ایجاد کنید،راه کار زیاده میتونه این هم تا حدی کمک کنه.

mahtab71
11-25-2012, 06:38 PM
ممکنه تغییرات هورمونی هم باشه(گاهی ترشح هورمون ها دچار مشکل میشه)
در هر صورت اولین توصیه من مراجعه به متخصص زنان هست.
دومیش هم اینکه به هر حال توی زندگیتون تنوع ایجاد کنید،راه کار زیاده میتونه این هم تا حدی کمک کنه.
مرسی از راهنمایی تون
حق با شماست.باید یه سری آزمایش بدم.

Anarchy
11-25-2012, 07:03 PM
کم خونی که یه دفعه ایجاد نمیشه،اگر بود پیش از این متوجه شده بودین...کمبود خاصی هم که احتمالا در مواد غذایی نداشتین ولی با همه اینها باید پزشک شما رو ببینه!! حدس من بیشتر زمینه های روحی هست...نداشتن تنوع تو زندگی و یکنواختی...دردی که اکثر جوون های ایرانی دارن!!

shirin
11-25-2012, 07:09 PM
کم خونی یه دفعه ایجاد نمیشه ولی با توجه به رژیم غذایی گاهی اثراتش نمایان میشه. گاهی هم برطرف میشه. اکثر ما ایرانیا دچار کم خونی هستیم به خاطر رژیم غذایی بد و خستگی و بیحالی هم یکی از اثراتش هست.

mahtab71
11-25-2012, 07:10 PM
کم خونی که یه دفعه ایجاد نمیشه،اگر بود پیش از این متوجه شده بودین...کمبود خاصی هم که احتمالا در مواد غذایی نداشتین ولی با همه اینها باید پزشک شما رو ببینه!! حدس من بیشتر زمینه های روحی هست...نداشتن تنوع تو زندگی و یکنواختی...دردی که اکثر جوون های ایرانی دارن!!
شما فرض کنید که طبق روال معمول زندگی خودتونو میکنید.بعد یکباره بدنتون تحلیل میره انگار هیچ انرژی و توانی در این بدن نیست.از لحاظ روحی هم همینطور.بهمه چیز بی علاقه میشید.این مشکل 7یا8ماهه اخیر منه.من همه کاری کردم که بهتر بشم ولی فایده ای نداشت.ولی شاید نیازه که به پزشک مراجعه کنم

Anarchy
11-25-2012, 07:21 PM
کم خونی یه دفعه ایجاد نمیشه ولی با توجه به رژیم غذایی گاهی اثراتش نمایان میشه. گاهی هم برطرف میشه. اکثر ما ایرانیا دچار کم خونی هستیم به خاطر رژیم غذایی بد و خستگی و بیحالی هم یکی از اثراتش هست.

شیرین جان آشکار شدن اثرات کم خونی ربطی به رژیم غذایی نداره...ضمنا کم خونی هم انواع و اقسام داره!! بعضی ناشی از کمبود موادی مثل آهن،فولات و ویتامین B12 هستن بعضی ارثی مثل داسی شکل و تالاسمی،بعضی ناشی از مسمومیت با سرب، بعضی ناشی از بیمارهای مزمن،بعضی ناشی از نوعی کرم روده و ..... در مورد ما ایرانی ها هم نه این جوری نیست، بعضی از انواع ممکنه تو بعضی مناطق یا تو بعضی نژادها بیشتر باشه اما اکثریتی در کار نیست...

شما فرض کنید که طبق روال معمول زندگی خودتونو میکنید.بعد یکباره بدنتون تحلیل میره انگار هیچ انرژی و توانی در این بدن نیست.از لحاظ روحی هم همینطور.بهمه چیز بی علاقه میشید.این مشکل 7یا8ماهه اخیر منه.من همه کاری کردم که بهتر بشم ولی فایده ای نداشت.ولی شاید نیازه که به پزشک مراجعه کنم

خب اگر این جوری هست باید بررسی بشید...همیشه قانون این هست که برای تشخیص یه بیماری روحی، اول باید تمام گزینه های بیماری جسمی رد شده باشه...حتما مراجعه کنید به پزشک!!

shirin
11-25-2012, 07:28 PM
آنارشی جان میدونم انواع و اقسام داره. من منظورم کم خونی های ارثی مثل تالاسمی مینور و ماجور و.. نیست همون کم خونی ناشی از فقر آهن هست که تو ایران مخصوصا بین خانمها خیلی رایج هست. در مورد امارش هم من نمیدونم والله تو سایتهای خبری گاهی وقتی میخونم که نوشته وضعیت کم خونی نگران کننده هست در کشور. شایدم دروغ باشه. در مورد رژیم غذایی هم دکترا برای کسانی که کم خونی داشتن توصیه میکنن غذاهای آهن دار بیشتر بخورن و یا بعد از غذا نوشابه و چایی نخورن و قرص اهن بخورن و ... من طبق این نسخه ها میگم ممکنه رژیم عذایی بد به کم خونی منجر بشه.

Anarchy
11-25-2012, 07:42 PM
آنارشی جان میدونم انواع و اقسام داره. من منظورم کم خونی های ارثی مثل تالاسمی مینور و ماجور و.. نیست همون کم خونی ناشی از فقر آهن هست که تو ایران مخصوصا بین خانمها خیلی رایج هست. در مورد امارش هم من نمیدونم والله تو سایتهای خبری گاهی وقتی میخونم که نوشته وضعیت کم خونی نگران کننده هست در کشور. شایدم دروغ باشه. در مورد رژیم غذایی هم دکترا برای کسانی که کم خونی داشتن توصیه میکنن غذاهای آهن دار بیشتر بخورن و یا بعد از غذا نوشابه و چایی نخورن و قرص اهن بخورن و ... من طبق این نسخه ها میگم ممکنه رژیم عذایی بد به کم خونی منجر بشه.

درست میگی، منظورم این بود که بروز کم خونی مرتبط با رژیم غذایی نیست بلکه ممکنه عاملش رژیم غذایی باشه و ممکنه نباشه...به طور کلی خانم ها به دلیل عادت ماهانه و خونی که از دست میدن بیشتر مستعد کم خونی فقر آهن هستن...هر عاملی که منجر به خون ریزی بشه(بیشتر خون ریزی مخفی مثل زخم معده یا انگل های دستگاه گوارش که ایجاد زخم میکنند یا مصرف داروهای مسکن غیر استروئیدی مثل ایبوپروفن و ایندومتاسین و ناپروکسن و ...)، فرد رو مستعد به کم خونی فقر آهن میکنه...در مورد کم خونی فقر آهن هم تو بعضی از مناطق بیشتره اما درصد دقیقش رو نمیدونم !!

Alice
11-25-2012, 08:28 PM

خُنیاگری کنید ؛ آهنگ گوش دهید ؛ اگر نه همان که دوستمان گفتند "علف" بزنید ! :e107:

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/77.jpg

به تازگی من آغاز کرده ام* به تماشای کارتون های کودکی امــــ... ؛ این هم پیشنهادی ست !
( یکی نیست بگوید آخر اینها چه پیوندی به خستگی دارند جان من )
http://www.daftarche.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%AF%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-22/%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%AE%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C-620/

* این جنبش نوپای پارسی سازانی که دامنه دگرگونی ها را هتا به "دستور زبان پارسی" هم رسانده اند ،
اگر پژوهشی زبان شناسیک و یا نوشتمانی درباب کارواژگان آموده دارند ، به ما بدهند ، سپاسگزار می شویم !

mamad1
11-25-2012, 08:42 PM
سلام دوستان

الان به غم نیاز دارم

دوس دارم یک مقداری دز غم خونم بره بالا

sonixax
11-25-2012, 08:45 PM
فِفول بخورید جانم !

Theodor Herzl
11-25-2012, 08:49 PM
الان به غم نیاز دارمآهنگ مصلوب داریوش رو بذار تو گوشت ، به بچه پولدار‌های فامیل نگاه کن حسرت بخور ، فکر بدهکاری‌ها رو بکن ، فکر دختر‌هایی‌ که بهت .... زدن!

YouTube - Dariush - Masloob (http://www.youtube.com/watch?v=c9tznMrqAno)

این آهنگ مصلوب به نظرم غمگین‌ترین آهنگ ایرانی‌ هست:e413:

Theodor Herzl
11-25-2012, 08:54 PM
دوستان برنامه‌های دهه ۷۰ ایران چه چیز‌هایی‌ رو یادتون هست؟ من هرکول پوآرو ، خانوم مارپل ، سریال ارتش سری ، زیزی گولو ، پرواز ۵۷ مهران مدیری ، خانه سبز ، آرایشگاه زیبا ، فوتبالیست ها! ، بابا لنگ دراز ، سمندون ، پدر سالار ، و..... یک جایی روی اینترنت هست بشه اینها رو دانلود کرد؟

mamad1
11-25-2012, 08:57 PM
فِفول بخورید جانم !

ففول چیه؟
همون فلفل؟
تو مایه های علفه؟:e057:

آهنگ مصلوب داریوش رو بذار تو گوشت ، به بچه پولدار‌های فامیل نگاه کن حسرت بخور ، فکر بدهکاری‌ها رو بکن ، فکر دختر‌هایی‌ که بهت .... زدن!

رفتم یک سازو آواز غمبار شجریان رو پیدا کردم انقدر غمناک شدم حالتی رفت که محراب به فریاد آمد

اخیش اروم شدم

الان غمو شادی تنظیم شد

mamad1
11-25-2012, 08:58 PM
دوستان برنامه‌های دهه ۷۰ ایران چه چیز‌هایی‌ رو یادتون هست؟ من هرکول پوآرو ، خانوم مارپل ، سریال ارتش سری ، زیزی گولو ، پرواز ۵۷ مهران مدیری ، خانه سبز ، آرایشگاه زیبا ، فوتبالیست ها! ، بابا لنگ دراز ، سمندون ، پدر سالار ، و..... یک جایی روی اینترنت هست بشه اینها رو دانلود کرد؟

پوارو . زیزی گولو. خانه سبز. فوتبالیست ها.بابا لنگ دراز. پدر سالار . سمندون که همیشه ازش میترسیدم رو یادم هست

تو گوگل سرچ کن به نظرم پیدا بکنی

sonixax
11-25-2012, 09:00 PM
ففول چیه؟
همون فلفل؟
تو مایه های علفه؟

Fefol
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/78.jpg

shirin
11-25-2012, 09:00 PM
خودش گفت دیگه :d

mamad1
11-25-2012, 09:02 PM
چه تاثیری تو غمگین کردن ادم داره

sonixax
11-25-2012, 09:04 PM
چه تاثیری تو غمگین کردن ادم داره

قرصه رو میگی ؟ هیچی :e417:
بیشتر به درد خانومها میخوره به خصوص در دوران ماهیانگیشون . البته با تجویز پزشک یا متخصص تغذیه . بدون نسخه هم میدن (البته تو ایران چی رو بدون نسخه نمیدن ؟)

mamad1
11-25-2012, 09:09 PM
حالا چرا به من تجویزش کردی
من که پریود نشدم

Anarchy
11-25-2012, 09:31 PM

پسر خوب اینا رو خوب یادت مونده...سریال های خارجی با دوبله فارسی رو بعید میدونم بتونی پیدا کنی،سریال های ایرانی رو هم همین طور اما کارتون ها رو به زبون اصلی گمونم بشه پیدا کرد!!

Reactor
11-25-2012, 10:19 PM
خانم مهتاب سریال خوب ببین که سرگرمت کنه خیلی تو روحیت تاثیر مثبت داره. الان twilight فصل آخرش اومده خوراک دیدنه. میخوام بشینم مثل prison break یک هفته ای رگباری 4 فصلش رو تموم کنم. سریال خوب بک ماهی فکر آدم رو مشغول میکنه.
مفیده
+

viviyan
11-25-2012, 10:36 PM
مهتاب خانم یا افسرده شدید یا اینکه دچار کمبود روی و باید زینک سولفات بخورید.

یکی هم یه راه حل بده برای من؛ کتاب دستم میگیرم که بخوونم، حتی اگه تازه نسکافه خورده باشم خوابم میبره، چه کنم؟ دارم بیچاره میشم. :e40b:

Anarchy
11-25-2012, 10:42 PM
خب ویوی جان معلومه که تو هم حس و حال درس خوندن رو نداری دیگه:e414:

Philo
11-25-2012, 10:46 PM
منم پیشنهاد میکنم که بشینید پلنگ صورتی ها (همون قدیمی ها که توش حرف نمیزنن) رو با دقت نگاه کنید و از خنده بترکید، و از شدتِ شوخ طبعی سازندگانش کف کنید.

viviyan
11-25-2012, 10:51 PM
آنارشی جان فقط کتاب درسی نیست که. کلی کتاب غیردرسی دارم که یا فقط اولشو خووندم یا تا وسطاش و ادامه ندادم. :e407:

کافر_مقدس
11-26-2012, 12:20 AM
کتاب دستم میگیرم که بخوونم، حتی اگه تازه نسکافه خورده باشم خوابم میبره.

کلی کتاب غیردرسی دارم که یا فقط اولشو خووندم یا تا وسطاش و ادامه ندادم. :e407:عجب شباهتی ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/13.gifالبته اگه بفهمی هستند افراد بسیاری که به این مشکل دچار هستند شاید دیگه اینقدر به خاطرش خودتو سرزنش نکنی .. من به جز کتاب کلی سریال و کارتون نصفه کاره دارم ! واقعن عاجز شدم نمی دونم با این کمبود وقت چه کنم

کافر_مقدس
11-26-2012, 12:27 AM
این آهنگ مصلوب به نظرم غمگین‌ترین آهنگ ایرانی‌ هستاشتباه می کنید ! غمگین تر از این بسیار هستند .. برای نمونه ترانه ی "نامه به وطن" همین داریوش اقبالی . یا ترانه ی "وطن" امید و ...

حدود 40 ترانه ی بسیار غمگین داخل هاردم دارم که به زودی از قشنگ ترین اون ها لینک جداگانه تهیه می کنم و در اختیار دوستان قرار میدم تا اگه گوش ندادند بی نصیب نمونند !
دوستان برنامه‌های دهه ۷۰ ایران چه چیز‌هایی‌ رو یادتون هست؟ من هرکول پوآرو ، خانوم مارپل ، سریال ارتش سری ، زیزی گولو ، پرواز ۵۷ مهران مدیری ، خانه سبز ، آرایشگاه زیبا ، فوتبالیست ها! ، بابا لنگ دراز ، سمندون ، پدر سالار ، و..... یک جایی روی اینترنت هست بشه اینها رو دانلود کرد؟من نصف این ها رو به صورت دایویکس در آرشیوم دارم ... اگه ایران باشید خیلی راحت می تونید این مجموعه ها رو از ویدیو کلوپ ها یا دست فروش ها به صورت فشرده تهیه کنید

Mehrbod
11-26-2012, 12:38 AM
آنارشی جان فقط کتاب درسی نیست که. کلی کتاب غیردرسی دارم که یا فقط اولشو خووندم یا تا وسطاش و ادامه ندادم. :e407:

بیگمان کمبود خواب داری!

shirin
11-26-2012, 01:17 AM
قبلنا این موقع های شب پرنده پر نمیزد تو تالار. چی شده الان چهار پنح نفر بیدارن؟

Mehrbod
11-26-2012, 01:24 AM
قبلنا این موقع های شب پرنده پر نمیزد تو تالار. چی شده الان چهار پنح نفر بیدارن؟

کم کم دوستان گرد هم آیند :4:

shirin
11-26-2012, 02:22 AM
دو تا مصاحبه جالب خوندم الان. درباره دکتر حسابی، بزرگنمایی شده است (http://www.asriran.com/fa/news/240565/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D B%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AAدشمنان)دشمنان پروفسور حسابی، درباره او دروغ می گویند (http://www.asriran.com/fa/news/238631/%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%BA-%D9%85%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF)

mahtab71
11-26-2012, 03:52 PM
خانم مهتاب سریال خوب ببین که سرگرمت کنه خیلی تو روحیت تاثیر مثبت داره. الان twilight فصل آخرش اومده خوراک دیدنه. میخوام بشینم مثل prison break یک هفته ای رگباری 4 فصلش رو تموم کنم. سریال خوب بک ماهی فکر آدم رو مشغول میکنه.
مفیده
+
من فیلم و سریال نگاه نمیکنم.زیاد علاقه ندارم.اینم یه مشکله!

mahtab71
11-26-2012, 04:16 PM
خُنیاگری کنید ؛ آهنگ گوش دهید ؛ اگر نه همان که دوستمان گفتند "علف" بزنید ! :e107:

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/77.jpg

به تازگی من آغاز کرده ام* به تماشای کارتون های کودکی امــــ... ؛ این هم پیشنهادی ست !
( یکی نیست بگوید آخر اینها چه پیوندی به خستگی دارند جان من )
http://www.daftarche.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D9%88-%D9%81%D9%86%D8%AF%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C-22/%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%AE%D8%B3%D8%AA%DA%AF%DB%8C-620/

* این جنبش نوپای پارسی سازانی که دامنه دگرگونی ها را هتا به "دستور زبان پارسی" هم رسانده اند ،
اگر پژوهشی زبان شناسیک و یا نوشتمانی درباب کارواژگان آموده دارند ، به ما بدهند ، سپاسگزار می شویم !

بانو ترجیح میدم همون آهنگو گوش بدم.

iranbanoo
11-26-2012, 05:11 PM
قضیه ی این اسپاگتی چیه؟؟؟؟من نمی فهمم..!!

sonixax
11-26-2012, 05:36 PM
قضیه ی این اسپاگتی چیه؟؟؟؟من نمی فهمم..!!

خداوندگار جهان و آفریننده ی همه جاست . شما هم پاستا پرست شوید تا رستگار گردید :

هیولای اسپاگتی پرنده - WiKi (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%84%D8%A7%DB%8C_%D8%A7%D8%B3% D9%BE%D8%A7%DA%AF%D8%AA%DB%8C_%D9%BE%D8%B1%D9%86%D 8%AF%D9%87)

Soheil
11-27-2012, 02:28 PM
Your Freedom برای من تو این چند روز کار نمی کرد، مخصوصا با سرورهای Https. ولی الان کار میکنه، البته باید پروکسیفایر رو همزمان اجرا کنم. خیلی حس بدیه نتونی حرفاتو بزنی. این فیلترینگ هم بد دردیه. :e011:

Anarchy
11-27-2012, 03:13 PM
Your Freedom برای من تو این چند روز کار نمی کرد، مخصوصا با سرورهای Https. ولی الان کار میکنه، البته باید پروکسیفایر رو همزمان اجرا کنم. خیلی حس بدیه نتونی حرفاتو بزنی. این فیلترینگ هم بد دردیه. :e011:

چرا از نرم افزار Tor (https://www.torproject.org/dist/torbrowser/tor-browser-2.2.39-5_en-US.exe)استفاده نمیکنی بی باک گرامی؟

shirin
11-27-2012, 07:01 PM
من باید کتابایی که The book that can't wait هستن بخونم. :D

mamad1
11-27-2012, 08:10 PM
درود بر همه دوستان عزیزم
حوصله حرف زدن هم دارید؟

Anarchy
11-27-2012, 08:57 PM
ممد جان بگو...من حوصله دارم!!

undead_knight
11-27-2012, 09:19 PM
درود بر همه دوستان عزیزم
حوصله حرف زدن هم دارید؟
به فرمان اسپاگتی پرنده به سخن بیا!
یا همون اقرا :))

Angela
11-27-2012, 10:18 PM
اینجا چطور میشه سرچ کرد؟!

Alice
11-27-2012, 10:19 PM
دیر زمانی ست کافه دوگو سوت و کور است ، همگی در
پاتوق گرد هم می آیند !

Mehrbod
11-27-2012, 10:22 PM
اینجا چطور میشه سرچ کرد؟!

به سختی :21:

میتوانید بروید گوگل، اینجوری سرچ کنید:

site:daftarche.com QUERY

Angela
11-27-2012, 10:26 PM
بابا راحتش کنید دیگه!این که همه انرژیم رو میگیره!مرسی:-)

undead_knight
11-28-2012, 12:36 AM
من نمیدونم چرا هر وقت نیاز بیشتری به خواب دارم یا فرداش یه کار مهمی دارم دیر میخوابم! :|
این مرتیکه مرفی هم مرض داشت قوانین مرفی رو وضع کرد ها! :))

Mehrbod
11-28-2012, 06:03 PM
من نمیدونم چرا هر وقت نیاز بیشتری به خواب دارم یا فرداش یه کار مهمی دارم دیر میخوابم! :|
این مرتیکه مرفی هم مرض داشت قوانین مرفی رو وضع کرد ها! :))

نه این همان نیروی پس‌افکنش (procrastination) بیشتر نیست، زمانیکه باید فرداش بیدار شد، ناخودآگاه نمیخواهیم
بیدار شویم (بیدار شدن = کار) و راهی که میتوانیم بیدار نشویم همانا نخوابیدن است: اگر نخوابیم، "بیداری" هم نمیشویم، بی بیداری هم کار پیش نمیاید (= منطق ناخودآگاه) :e402:

Mehrbod
11-28-2012, 06:08 PM
بابا راحتش کنید دیگه!این که همه انرژیم رو میگیره!مرسی:-)

ما اینجا قراره هنوز فونت‌های نستعلق هم به سیستم بیافزاییم، جستجو هم یکی دو سالی در برنامه هست که درستش کنیم، انشاالاسپاگتی همه‌اشان را یکروز می‌انجامیم، نگران نباشید :4:

iranbanoo
11-28-2012, 07:56 PM
بی تفاوت بودن آرامش است اما نگرانم میکند...
خوابست گرچه لذت دارد اما هراس بیدار نشدن آزارت میدهد

mamad1
11-28-2012, 09:34 PM
ما اینجا قراره هنوز فونت‌های نستعلق هم به سیستم بیافزاییم، جستجو هم یکی دو سالی در برنامه هست که درستش کنیم، انشاالاسپاگتی همه‌اشان را یکروز می‌انجامیم، نگران نباشید :4:

مهربد جان شما رگو ریشت به شیراز نمیرسه احیانا؟:e415:

viviyan
11-28-2012, 09:40 PM
من چقد آرامش دارم بعد مدتها. :e40a:

mamad1
11-28-2012, 09:45 PM
اتفاقا من هم ارامش دارم
تنها مشکلی که من دارم الان دلتنگی هست

Anarchy
11-28-2012, 09:46 PM
تنها مشکلی که من الان دارم بلا تکلیفی هست !! خودمم نمیدونم چه مرگم شده:e408:

mamad1
11-28-2012, 09:48 PM
یه دلتنگی داریم یه بلا تکلیفی . دیگه کی چی داره؟

yasy
11-28-2012, 09:57 PM
منم اندكی غمگینم:e403:

mamad1
11-28-2012, 10:01 PM
چاره کار قلیونه هممونو سر حال میاره

نفری 5 تا کام نه بیشتر

زیادیم به همه برسه

نفر اول هم خودمم

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/90.jpg

Mehrbod
11-28-2012, 10:04 PM
یه دلتنگی داریم یه بلا تکلیفی . دیگه کی چی داره؟

«پاتوق ناله‌سرایان نیمه‌شب» فرنام بهتری بود :e405:

undead_knight
11-28-2012, 10:20 PM
به اسپاگتی سوگند اگر به خاطر پراکنده کردن تخم! حقیقت نبود باید همتونو سر میبریدم! :))
چقدر همتون دپ تشریف دارید :))

Dariush
11-28-2012, 10:31 PM
درود و شب بخیر بر دوستان!

mamad1
11-28-2012, 10:31 PM
من دپ نیستما تازه شنگول هم هستم

viviyan
11-28-2012, 10:32 PM
درود داریوش. پس تو کی درس میخوونی؟ از من که بیشتر تو نتی :e404:

shirin
11-28-2012, 10:33 PM
منم تنها مشکلی که دارم این هست که نمیدونم چطوری میشه با یه سیستم دیگه بری تو آرشیو یاهو مسنجر یا ایمیل و پیغاما با کسی که قبلاً ایگنورش کردی رو ببینی. کسی میدونه چطوری؟

Dariush
11-28-2012, 10:38 PM
درود داریوش. پس تو کی درس میخوونی؟ از من که بیشتر تو نتی :e404:
:e057:
میخونم،
ولی هنوز نتونستم اینترنت رو قطع کنم!هربار که شارژش تموم میشه ، یه کار مهم پیش میاد که ناچار میشم دوباره شارژش کنم!
اما قول میدم این آخرین باری باشه که شارژش میکنم!
اما مثل اینکه شما هم زیاد از دیدن ما خوشحال نیستیا!

Mehrbod
11-28-2012, 10:41 PM

بیخود کرده هر کس خوشحال نیست.

فعلا شمار دخترهای فروم رو به افزایش، چند روز دیگه منقرض میشیم هوای همو نداشته باشیم!!! :4:

Dariush
11-28-2012, 10:42 PM
منم تنها مشکلی که دارم این هست که نمیدونم چطوری میشه با یه سیستم دیگه بری تو آرشیو یاهو مسنجر یا ایمیل و پیغاما با کسی که قبلاً ایگنورش کردی رو ببینی. کسی میدونه چطوری؟
برای مورد اول باید تو منوی Preferences و بخش Conversation History گزینه Keep A hestory of my Conversations را انتخاب کنید.با این کار مکالمات شما برای مدتی نامحدود در سرورهای اینترنت ضبط خواهند شد و هربار و از هرجا که خواستید میتونید بهشون دسترسی داشته باشید.

Dariush
11-28-2012, 10:46 PM
ایمیل و پیغاما با کسی که قبلاً ایگنورش کردی رو ببینی. کسی میدونه چطوری؟
برای این مورد هم باید به طور موقت اون شخص رو از لیست ایگورنت خودتون خارج کنید.اینم از منویMessanger>Preference>Ignore List شخص مورد نظر رو به صورت موقت از آن لیست خارج کنید و بعد از اینکه مکالمات خودتون رو مشاهده کردید دوباره به همان لیست برگردانیدش.
البته این اولین و ساده ترین راهی بود که به نظرم رسید.

Dariush
11-28-2012, 10:51 PM
بیخود کرده هر کس خوشحال نیست.

فعلا شمار دخترهای فروم رو به افزایش، چند روز دیگه منقرض میشیم هوای همو نداشته باشیم!!! :4:
احتمالا در حال انجام مذاکره و لابی و توطئه هستند که به زودی این فروم را به کلی تبدیل به مجمع بانوان مبارز تبدیل کنند!

shirin
11-28-2012, 10:56 PM
مرسی داریوش. منظورم این نیست که چطور سیوشون کنیم. منظورم مکالماتی هست که قبلا انجام شده و گزینه سیو هم تیک نداشته. با یه سیستم دیگه حالا از طریق ایمیل یا مسنجر چطور میشه اون مکالمات رو دید؟

Dariush
11-28-2012, 10:59 PM
مرسی داریوش. منظورم این نیست که چطور سیوشون کنیم. منظورم مکالماتی هست که قبلا انجام شده و گزینه سیو هم تیک نداشته. با یه سیستم دیگه حالا از طریق ایمیل یا مسنجر چطور میشه اون مکالمات رو دید؟
متاسفانه شدنی نیست!
برای اینکه آن مکالمات ذخیره شوند، باید آن تیک را زده باشید.وگرنه به طور موقت پیامها روی سیستم خودتان(نه روی سرورهای یاهو) ذخیره میشوند،که آنهم به زودی پاک میشوند.

viviyan
11-28-2012, 11:03 PM
میخونم،
ولی هنوز نتونستم اینترنت رو قطع کنم!هربار که شارژش تموم میشه ، یه کار مهم پیش میاد که ناچار میشم دوباره شارژش کنم!
اما قول میدم این آخرین باری باشه که شارژش میکنم!

درکت میکنم، نه اتفاقا از دیدنت خیلی خوشحال میشم مخصوصا که یاد پروژه مشترکمون میفتم و دلم غنج میزنه براش... :e105:

shirin
11-28-2012, 11:07 PM
پروژه مشترکتون چیه؟

mamad1
11-28-2012, 11:08 PM
تعجب میکنم ازتون که چه طوری میتونید یک دقیقه بدون اینترنت نفس بکشید

بابا به خدا ما هم دانشگاه رفتیم ما هم سر به هوا بودیمو نت داشتیم

غیر قابل تحمل ترین چیز قطع بودن نت هست

منو تو یه جزیره ول کنن
نه اب میخوام نه غذا نه دوس دختر و ...

یه لپ تاپو یه خط اینترنت تمام

Dariush
11-28-2012, 11:12 PM
درکت میکنم، نه اتفاقا از دیدنت خیلی خوشحال میشم مخصوصا که یاد پروژه مشترکمون میفتم و دلم غنج میزنه براش...
یه مطلب کامل آماده کردم که پس از ویرایش ها و افزودن مطالب مهم و کاهش برخی اضافات، تقدیم شما میشود!خودت چیکار کردی؟

Dariush
11-28-2012, 11:14 PM
تعجب میکنم ازتون که چه طوری میتونید یک دقیقه بدون اینترنت نفس بکشید

بابا به خدا ما هم دانشگاه رفتیم ما هم سر به هوا بودیمو نت داشتیم

غیر قابل تحمل ترین چیز قطع بودن نت هست

منو تو یه جزیره ول کنن
نه اب میخوام نه غذا نه دوس دختر و ...

یه لپ تاپو یه خط اینترنت تمام
دقیقا برعکس شما هستم!اگر کسی پیدا شود تااینترنت، لپ تاپ و گوشی موبایلم را از من بگیرد، از او بسی سپاسگذار خواهم بود!
به نظرم این اینترنت مایه بسی کاهلی هاست!و البته کسالتها!

Dariush
11-28-2012, 11:15 PM
پروژه مشترکتون چیه؟
قرار است وبلاگی را به طور اشتراکی پیش ببریم!

viviyan
11-28-2012, 11:18 PM
یه مطلب کامل آماده کردم که پس از ویرایش ها و افزودن مطالب مهم و کاهش برخی اضافات، تقدیم شما میشود!خودت چیکار کردی؟

من اصلا وقت نمیکنم. دو جا کار میکنم، کلاسای دانشگاه دارم، کلاسای خارج از دانشگاه هم دارم. شبا بیکارم فقط. ولی تا تو کنکور بدی منم مطالعه میکنم.

Dariush
11-28-2012, 11:23 PM
من اصلا وقت نمیکنم. دو جا کار میکنم، کلاسای دانشگاه دارم، کلاسای خارج از دانشگاه هم دارم. شبا بیکارم فقط. ولی تا تو کنکور بدی منم مطالعه میکنم.
اشکالی نداره.
حدود دو سه ماه تا کنکور فاصله ست که چشم برهم زدنی میگذرد.من هم، هم باید کار کنم و هم مطالعه کنم و اصلا برای کارهای خیلی مهم خودم وقت پیدا نمیکنم!

viviyan
11-28-2012, 11:26 PM
من بخوابم که فردا کلی کار دارم. دیشب نخوابیدم، امروز ساعت 6 صبح خوابیدم.
شبتون خوش دوستان.

mamad1
11-28-2012, 11:38 PM
من هم میرم بخابم
شب همگیتون بخیر

Soheil
11-29-2012, 07:37 AM
چرا از نرم افزار Tor استفاده نمیکنی بی باک گرامی؟
:e032:
ممنون آنارشی عزیز. دانلودش کردم و کار میکنه. ولی یه مشکل داره: وقتی یه تب جدید باز میکنی دوباره باید Log In کنی. این راه حلی نداره؟ اوایل که اصلا براحتی Log In نمیشد!

Anarchy
11-29-2012, 09:13 AM
ممنون آنارشی عزیز. دانلودش کردم و کار میکنه. ولی یه مشکل داره: وقتی یه تب جدید باز میکنی دوباره باید Log In کنی. این راه حلی نداره؟ اوایل که اصلا براحتی Log In نمیشد!

موقع لاگین کردن اون تیک remember رو بزنی درست میشه بی باک جان !!

Hezbollah_YaHasan
11-29-2012, 02:27 PM
عشق یعنی سرشکستن با قمه
گریه کردن بر حسین فاطمه
عشق یعنی هیئت و سینه زنی
صبح عاشورا سرت را بشکنی

Hezbollah_YaHasan
11-29-2012, 02:29 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/96.jpg

جمعی از عشق او به فرق شمشیر زن
برخی از مهر او به پشت زنجیر زن
سینه زنان یک طرف ناله شبگیر زن
خیل ملک زین عزا نعره تکبیر زن
قیامتست این مگر؟ نیست قیامت این چنین
بهر عزای حسین غم بگرفتست زمین

mamad1
11-29-2012, 09:22 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/96.jpg

جمعی از عشق او به فرق شمشیر زن
برخی از مهر او به پشت زنجیر زن
سینه زنان یک طرف ناله شبگیر زن
خیل ملک زین عزا نعره تکبیر زن
قیامتست این مگر؟ نیست قیامت این چنین
بهر عزای حسین غم بگرفتست زمین

نظر اقاتون در مورد قمه زنی چیه؟

iranbanoo
11-29-2012, 10:21 PM
آقا من موافقم
به شرطی که درست و به جا بزنند:e41f:

Alice
12-01-2012, 07:21 PM
تحریم ها و بمب اتم را بی خیال !
چند روزی ست کمی قلبم درد می کند ؛ هرچه هست بی پیوند با آلودگی هوا و وارونگی دما نیست !
امروز که از کنار برج میلاد می گذشتم در تاری و تیرگی غرق شده بود !

آدم دلش برای چنین چشم اندازهایی تنگ می شود* :

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/12/1.jpg

* من تاکنون این سخنگاه را از آن و برای خودم میدانستم ؛ از دیشب نمیدانم
چرا دیگر ...

Russell
12-01-2012, 07:39 PM
من تاکنون این سخنگاه را از آن و برای خودم میدانستم ؛ از دیشب نمیدانم
چرا دیگر ...
هنوز هم سخنگاه خودتان است.حتی اگر مقداری از کسی دلخور هم باشید ربطی به سخنگاه نباید پیدا کند که.اینهمه کاربر دیگر هم هستند.مگر انکه دلخوری خود را مرتبط با سیستم و فضای اینجا بدانید که آن سخن دیگریست.

mamad1
12-02-2012, 05:48 PM
تحریم ها و بمب اتم را بی خیال !
چند روزی ست کمی قلبم درد می کند ؛ هرچه هست بی پیوند با آلودگی هوا و وارونگی دما نیست !
امروز که از کنار برج میلاد می گذشتم در تاری و تیرگی غرق شده بود !

آدم دلش برای چنین چشم اندازهایی تنگ می شود* :

* من تاکنون این سخنگاه را از آن و برای خودم میدانستم ؛ از دیشب نمیدانم
چرا دیگر ...

اگر من جای تو بودم میزدم میرفتم خونه جنگلی

مگه نمیدونی عمل ساده قلب 100 150 میلیون شده؟

یکی مث من اگر نیاز به عمل قلب پیدا کنم

مستقیم میرم عطاری جایی قرص برنج میخرم و خیال خودمو خانواده رو راحت میکنم

دلیلش چیه؟
چون با مهربد دعوا کردی؟

sonixax
12-02-2012, 06:33 PM

چـــــــــــــــــــــــی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :e107:

Russell
12-02-2012, 08:57 PM
تعداد کاربران تالار به تعداد یاران آغا امام زمان رسید :e105:

Angela
12-02-2012, 09:27 PM
تعداد کاربران تالار به تعداد یاران آغا امام زمان رسید :e105:پس خودش کو؟ کدومتون هستید؟!

undead_knight
12-02-2012, 09:39 PM
پس خودش کو؟ کدومتون هستید؟!
اقا خودش غایبه،داده بقیه براش حاضر بزنند :))

Anarchy
12-02-2012, 09:45 PM
یاران من،تا الان من در غیبت بودم ولی همیشه بین شما حاضر بودم و از دور مواظبتون بودم...نفری بعدی که بیاد تعداد مسافرا تکمیله و حرکت میکنیم:e105:!!

Mehrbod
12-02-2012, 10:08 PM
یاران من،تا الان من در غیبت بودم ولی همیشه بین شما حاضر بودم و از دور مواظبتون بودم...نفری بعدی که بیاد تعداد مسافرا تکمیله و حرکت میکنیم:e105:!!

من همیشه میدونستم آغا روحیات آنارشیستیک دارن :77:

Alice
12-03-2012, 02:55 PM

تو هم که هرچه می شود بدترین گمان را می زنی !
عمل قلب چیه دیگه بابا ممد ؟ یکی دوبار قلب درد ِ
"خفیف" داشتم که خوب شدم ! تازه اینگونه امراض
برای تهرانی ها سراسر طبیعی است ؛ آلودگی هوا
سالیانه افراد بسیاری را به کام مرگ میکشاند ؛ روی
همرفته اکنون آب و هوا از مرز هشدار گذشته ؛ مرگ
آور است ! باید از ماسک های استانداری که بیشترینه
ریزگان را فیلتر میکنند، بهره مند شد ؛ که بیشینه
مردم نیز این کار را نمیکنند ؛ مانند خود من ! برمانده
نیز از ماسک های ساده سود میبرند ؛ هرآینه من این
روزها به جز کارهای بایسته بیرون نمی روم و خانه هستم !
--
بُرج میلاد هم ناپدید است ؛ مگر شبهنگام که چراغهایش
کم سو و کم جان چشمک می زنند ؛ تازه گمان نمی رود
امشب همان هم دیده شود !

mamad1
12-03-2012, 04:09 PM
تو هم که هرچه می شود بدترین گمان را می زنی !
عمل قلب چیه دیگه بابا ممد ؟ یکی دوبار قلب درد ِ
"خفیف" داشتم که خوب شدم ! تازه اینگونه امراض
برای تهرانی ها سراسر طبیعی است ؛ آلودگی هوا
سالیانه افراد بسیاری را به کام مرگ میکشاند ؛ روی
همرفته اکنون آب و هوا از مرز هشدار گذشته ؛ مرگ
آور است ! باید از ماسک های استانداری که بیشترینه
ریزگان را فیلتر میکنند، بهره مند شد ؛ که بیشینه
مردم نیز این کار را نمیکنند ؛ مانند خود من ! برمانده
نیز از ماسک های ساده سود میبرند ؛ هرآینه من این
روزها به جز کارهای بایسته بیرون نمی روم و خانه هستم !
--
بُرج میلاد هم ناپدید است ؛ مگر شبهنگام که چراغهایش
کم سو و کم جان چشمک می زنند ؛ تازه گمان نمی رود
امشب همان هم دیده شود !

شما تهرانی ها به هوای الوده مقاوم شدید
و البته هر چه قدر که مقام تر میشید اما یادتون میره ایران خودرو و سایپا سم قوی تری برای شما میسازن
این مبارزه انقدر ادامه پیدا میکنه که یه روزی بهشت زهرا دیگه جا نداشته باشه

هوای خودتون رو خودتون داشته باشید
که نه دیگری و نه دولت هوای شما رو نخواهند داشت
همون خونه موندن و استفاده از ماسک و حتی از تهران خارج شدن برای مدتی مفید هست

mamad1
12-03-2012, 09:59 PM
کی بیداره اینجا؟

Mehrbod
12-03-2012, 10:12 PM
کی بیداره اینجا؟

کی نیست؟

mamad1
12-03-2012, 10:25 PM
همه خوابن بابا مهربد
کو پس؟

Alice
12-03-2012, 10:34 PM
همه خوابن بابا مهربد
کو پس؟

هستیم ولی حس دست به تایپ شدن نیست !
بیشتر حس چیزی دیگری ست . . .
--
من تعجب میکنم تو چه جور شیرازی هستی که همیشه انقدر شاداب و سرحالی !

Mehrbod
12-03-2012, 10:36 PM
--

حس چه چیزی؟

این ممد شیرازی نیست بابا آلیس جان، از روی برنامه "میون سخناتون دروغ بگید" من گفته شیرازی‌ام.

mamad1
12-04-2012, 10:38 AM
--

حس چی؟
خواب؟
سیگار؟
قلیون؟
دنس؟
پارتی؟
مشروب؟
مواد مخدر؟
پیتزا؟
مسافرت؟

ولی جدا شب ها دست به تایپ شید
وقتی همه حرف بزنن فضای تاپیک جذاب و گرم میشه
یه گپ کوچیک همه رو سر حال میاره

من کجام همیشه شادابو سرحاله؟

Russell
12-04-2012, 07:05 PM
داستان چیه باز این ج.ا میگه هواپیمای بیسرنشین نشونده.دروغ گنده میگند باورپذیر میشه همینه ها.یعنی تو سیستم الکترونیکی F4 هاس اسقاطی اینها موندند بعد میتونند هواپیمای آمریکایی رو هک کنند بنشونند !!!!! :e40d:

Anarchy
12-04-2012, 07:19 PM
اصلا گیرم نشونده باشن، که چی؟ برای یه مشت بسیجی عاشق ولایت خوبه که دلشون خوش باشه و امام جمعه های این هفته و 4 تا مسوول برای خالی بندی...

Alice
12-04-2012, 07:59 PM
من کجام همیشه شادابو سرحاله؟

نه فردید "شاداب" نبود ؛ تو که همیشه داری از زمین و زمان
می نالی ! بیشتر یک شیرازی "سرحال" هستی !

حس چی؟ خواب؟ سیگار؟ قلیون؟ دنس؟ پارتی؟ مشروب؟ مواد مخدر؟ پیتزا؟ مسافرت؟

قلیون ؟ سیگار ؟ در این هوای آلوده ؟ :e107:
مگر دیوانه ام ؟
تازه من مدت هاست که سیگار نکشیده ام ؛
هرآینه (البته) قلیون چرا ، ولی سیگار نه ؛ روی همرفته ممدجان
من از دوران دبیرستان که کودک بودم سیگار می کشیدم ، تقصیر من
هم نبود ؛ آن زمان ها یک دوست پسر پدر نیامرزیده داشتیم مارا سیگاری
کرده بود !

ولی جدا شب ها دست به تایپ شید
وقتی همه حرف بزنن فضای تاپیک جذاب و گرم میشه
یه گپ کوچیک همه رو سر حال میاره

باشه ! هستم امشب ؛

sonixax
12-04-2012, 08:07 PM
شاخ غول شكوندند ! هواپیمای خیلی پیچیده ای نبوده ،. راست میگن یه f22 رو بزنند !

Anarchy
12-04-2012, 08:07 PM
آلیس جان قلیون هم نکش...بدتر از سیگاره که:e105:!!

Alice
12-04-2012, 08:18 PM
آلیس جان قلیون هم نکش...بدتر از سیگاره که!!

کژخوگرفتگی که نداریم ؛ برای شادمانی میکشیم !
( اکنون بگو نخست همه همین را میگویند )

کژخوگرفتگی = اعتیاد
شادمانی = تفریح

Mehrbod
12-04-2012, 08:19 PM

کژخوگرفتگی = اعتیاد
شادمانی = تفریح

همه در آغاز همینو میگویند ..

viviyan
12-04-2012, 08:27 PM
مهربد میخوای پارسی گپ بزنی، بزن ولی دیگه چرا نوشتاری گپ میزنی؟ :e105:

Mehrbod
12-04-2012, 08:37 PM
مهربد میخوای پارسی گپ بزنی، بزن ولی دیگه چرا نوشتاری گپ میزنی؟ :e105:

مغز آدم پیوسته میکوشد یک شیوه را غالب کند، من اینجوری مینویسم، ولی گفتاری میخوانم.

گفتاری نوشتن برام سخت‌تره :21:

این سیستم دوگانه گفتاری/نوشتاری هم براستی دردسری شده واسه خودش.

Anarchy
12-04-2012, 08:48 PM

کژخوگرفتگی = اعتیاد
شادمانی = تفریح

نمیدونم من مشکل دارم یا بقیه، واقعا خیلی لذت بخشه؟

mamad1
12-04-2012, 09:16 PM
باشه ! هستم امشب ؛

درود بر همه دوستان

به این زودی خوابت برد بابا الیس؟

mamad1
12-04-2012, 09:24 PM
در مورد این پهپاده نظرم اینه که اگر صحت داشته باشه اتفاق خوبی نیست
دیگه خوراک تبلیغاتی یک ماهشون جور شده

Anarchy
12-04-2012, 10:00 PM
ممد جان شما بگو این خوراک برای کی هست؟ برای یه مشت بی سواد و نفهم و گرنه اونی که باید بفهمه میدونه چیز مهمی نیست...پس این بهونه نباشه یه بهونه دیگه و این اتفاق اصلا مورد مهمی نیست!!!

Mehrbod
12-04-2012, 10:41 PM
نمیدونم من مشکل دارم یا بقیه، واقعا خیلی لذت بخشه؟

زیرگردآیه آیین‌های زندگی (rituals) میرود. یک چیزی در همه ما هست که از انجام دادن آیین‌ها لذت میبریم: آیین بیرون رفتن از رستوران و سیگاری دود کردن.

یا آیین بیرون رفتن با دوستان و قلیانی کشیدن.

Alice
12-04-2012, 10:51 PM
زیرگردآیه آیین‌های زندگی (rituals) میرود. یک چیزی در همه ما هست که از انجام دادن آیین‌ها لذت میبریم: آیین بیرون رفتن از رستوران و سیگاری دود کردن.

یا آیین بیرون رفتن از دوستان و قلیانی کشیدن.

آری ؛ پیشترها از سودمندی این آیین ها برای برانداختن خستگی هم
جُستاری داشتیم !
آنگونه که آنارشی گفت ؛ "خیلی هم لذت بخش نیست" ؛ تنها در جایگاه
همان آیین ها خوشی آور است ؛ مانند نوشیدن یک فنجان قهوه !

mamad1
12-05-2012, 08:42 AM
ممد جان شما بگو این خوراک برای کی هست؟ برای یه مشت بی سواد و نفهم و گرنه اونی که باید بفهمه میدونه چیز مهمی نیست...پس این بهونه نباشه یه بهونه دیگه و این اتفاق اصلا مورد مهمی نیست!!!

حرفت درسته بابا انارشی
اما کلا اتفاقی که باعث بشه اینها بتونن تبلیغات مثبت به نفع خودشون بکنن خوب نیست
بی سواد و نفهم هم کم نیستن تعدادشون زیاده
من بحثو ریز تر نگاه میکنم که اصلا نباید هیچ خبر مثبتی از اینها باشه

mamad1
12-05-2012, 08:48 AM
نه ؛ هستیم !
--
دوستان گاهی افسوس میخورم ؛ فاروم ما یک اسلامیست ندارد تا گره های روانیمان را
بر سرش خراب کنیم ! همه شیرینی فاروم به کودن های اسلامیست است ؛ تنها یک
"حزب الله" را داریم که آن هم با گمان ِ بیگمانی از خودمان است و برای لودگی و شیرین
کاری اسپم میکند ! به قول مهربُد : :4:
رویهمرفته من دو راه برای بیرون ریختن گره های روانی ام دارم : یکی وسیله های
بازی و جیغ و فُغان در پارک ارم و ... ، دیگری گفت و ستیز با دوستان اسلامیستم ؛
جگرم خنک می شود زمانیکه الله را برایشان دود میکنم می فرستم هوا !

بابا الیس ببینم اخر سر خودتو بر باد میدی با کمپوت سیب بیایم در اوین یا نه
بگیر بشین دختر !!
توی دنیای واقعی و جمع های واقعی اصلا نباید این حرفا رو زد
مگر مسلمون ها رو نمیشناسی ؟
این مملکت جایی نیست که تو راحت بتونی توی دنیای واقعیش از این حرفا بزنی

درود بر شما
بر فرض که الله رو برای اون مسلمان دود کردی و رفت هوا .. اون الله هشو ول میکنه؟ نه
یک ذهنیت بد از تو به خودش میگیره فقط

هدف باید این باشه
روشنگری در مورد خرافات
روشنگری در مورد ادیان احمقانه

اون هم نه در هر جمعی و هر ادمی
هم جمع باید مطمئن باشه و هم اون ادمی که باش حرف میزنی ظرفیت این حرفا رو داشته باشه
و الا شما هزار بار تمام عقاید یه گوسفند رو به چالش بکش . اون گوسفند ادم نمیشه باز هم علف میخوره

iranbanoo
12-05-2012, 12:19 PM
چه بد که اینجا انقدر خلوته!!
آدم خوف برش میداره......:e40d:

Anarchy
12-05-2012, 12:33 PM
ایران بانو ، بچه های اینجا پارت تایم کار میکنن:e420:

mamad1
12-05-2012, 09:33 PM
ولی اوین هم هیجان داره هــآ بابا ممد ! کمپوت سیب دوست ندارم !
اگر میایید به دیدارم باید خوراکی های دلپسندم را بیاورید ؛

درود بر شما ؛

شخصا یه بسته مارل برو برات میارم و یه قلیون نعنا و یه کمپوت سیب
دوس ندارم و اونو میخوامو اینو میخوام هم نداریم همینه که هست... زندانه خونه خاله که نیست:e415:

mamad1
12-06-2012, 09:24 PM
من نباشم اینجا خاموشه
ای بابا
از حال هم با خبر شید بابا

mamad1
12-07-2012, 09:25 PM
دلمون برای امیر عزیز تنگ شده
امیدوارم هر جا هست سلامت باشه و در حال لذت بردن از زندگی

mamad1
12-09-2012, 10:22 PM
سلام بر همه دوستان عزیز