PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتوق شب نشینی

برگ ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Fox
04-07-2013, 09:55 PM
شیلاجان به خاطر اینکه زنان به اندازه مردان بیکار نبودن.
:cerealguyspitting:
:fuuthatshi:

iranbanoo
04-07-2013, 10:07 PM
بودنتان (زنان) برای من یکی که بیشتر از گلایه و پرخاش نبوده, دریغ از یک نوشته‌یِ آموزنده! (:

اگر راست میگویید یک خرده اندیشه و فلسفه‌یِ ناب (مانند اینجا: زمان - برگ 5 ) به میان بیاورید, اگرنه بازی‌هایِ دوستیابی برای بیرون هستند.
خوب تا آموزنده را چه بنامیم:)
وقتی تریبون را دو دستی چسبیده اید و احساس خوش آوازی میکنید رخصت آموزش نمیابید:))

دوست یابی که کار شما آقایون است که با نوکرم چاکرم علم و فلسفه ی نابتان را هم پای یکدیگر ذبح میکنید.
در همان لینک هم اگر شما خیلی ادعای فلسفه و خردتان میشود را پیش ببرید ببینیم سوار زمان میشوید یا تنها در پی توجیه مسائل با دانسته های خود هستید؟

Mehrbod
04-07-2013, 10:09 PM
چیشششششششششششششششش*، فلسفه نابتون تو حلقم

* صوت نیشخند

ولی براستی جستار خوبی شده, چند روز پیش میخواندم و به خودم آفرین میگفتم!

خوب تا آموزنده را چه بنامیم:)
وقتی تریبون را دو دستی چسبیده اید و احساس خوش آوازی میکنید رخصت آموزش نمیابید:))

دوست یابی که کار شما آقایون است که با نوکرم چاکرم علم و فلسفه ی نابتان را هم پای یکدیگر ذبح میکنید.
در همان لینک هم اگر شما خیلی ادعای فلسفه و خردتان میشود را پیش ببرید ببینیم سوار زمان میشوید یا تنها در پی توجیه مسائل با دانسته های خود هستید؟

Aaah please!

اینجا انجمنی است باز و آزاد و کاربرسالار و هرکس هر آنچه بخواهد میگوید و سدای هیچکس هم خاموش نشده و نمیشود و نخواهد شد.

همین نازنازی بودن بیش از اندازه‌یِ شما که میخواهید با گل و بلبل در گفتمان فرنودین[1] به پیشوازتان بیایند
خودش دلزننده است. میخواهید گفتمان کنید و بیاندیشید و بیاندیشانید, یا میخواهید دلبری کنید؟

من خود شما را مینگرم ایرانبانو, تاکنون چه کاری انجام داده‌اید (در این انجمن یا هیچ انجمن دیگر) که تنها در راستای سود شخصی درجای اتان نبوده باشد؟
برای مادین‌گرایی[2] که خوب مینویسید و میکوشید (دریغ از یک نوشته از شما در راستای پاسداری از حقوق مردان), در جستارهایِ دانشیک که خوب پرسش میکنید (دریغ از یک جستار
که چیزی آموزانده باشید); همینجور ندیده‌ام تاکنون چیزی را ترزبانده[3] باشید, چیزی را تنها برای آموزش آموزانده باشید یا در راستای حقوق هیچ کسِ دیگری بجز خودتان و جنس خودتان سخنی زده باشید.

همه‌یِ این کارها را از من بپرسید تا ‌یک به یک برایتان بگویم چه کرده‌ام, اگرنه که کار شما چیزی بیشتر از «گسارندگی ناب» نمیشود که یک پادارزش است.

----
1. ^ far+nudin::Farnudin || فرنودین: منطقی logical
2. ^ mâdin+gerâ+yi::Mâdingerâyi || مادینگرایی: فمینیسم feminism
3. ^ tar+zabânidan::Tarzabânidan <— Tarzabândan || ترزبانیدن: ترجمه کردن to translate

Fox
04-07-2013, 10:21 PM
Aaah please!

اینجا انجمنی است باز و آزاد و کاربرسالار و هرکس هر آنچه بخواهد میگوید و سدای هیچکس هم خاموش نشده و نمیشود و نخواهد شد.

همین نازنازی بودن بیش از اندازه‌یِ شما که میخواهید با گل و بلبل در گفتمان فرنودین[1] به پیشوازتان بیایند
خودش دلزننده است. میخواهید گفتمان کنید و بیاندیشید و بیاندیشانید, یا میخواهید دلبری کنید؟

من خود شما را مینگرم ایرانبانو, تاکنون چه کاری انجام داده‌اید (در این انجمن یا هیچ انجمن دیگر) که تنها در راستای سود شخصی درجای اتان نبوده باشد؟
برای مادین‌گرایی[2] که خوب مینویسید و میکوشید (دریغ از یک نوشته از شما در راستای پاسداری از حقوق مردان), در جستارهایِ دانشیک که خوب پرسش میکنید (دریغ از یک جستار
که چیزی آموزانده باشید); همینجور ندیده‌ام تاکنون چیزی را ترزبانده[3] باشید, چیزی را تنها برای آموزش آموزانده باشید یا در راستای حقوق هیچ کسِ دیگری بجز خودتان و جنس خودتان سخنی زده باشید.

همه‌یِ این کارها را از من بپرسید تا ‌یک به یک برایتان بگویم چه کرده‌ام, اگرنه که کار شما چیزی بیشتر از «گسارندگی ناب» نمیشود که یک پادارزش است.

----
1. ^ far+nudin::Farnudin || فرنودین: منطقی logical
2. ^ mâdin+gerâ+yi::Mâdingerâyi || مادینگرایی: فمینیسم feminism
3. ^ tar+zabânidan::Tarzabânidan <— Tarzabândan || ترزبانیدن: ترجمه کردن to translate

گرامی این چگونه سخنی‌ست؟ یعنی هر کاربری آنطور که شما میفرمایید باید باشد تا مفید شناخته شود؟ این سخن‌تان آنهم در مقامِ گردانندگیِ سایت از شما بعید است . هر کس به هر شکلی که بخواهد در سایت فعالیت میکند(البته طبقِ قوانین) و من اگر ببینم جایی کاربران را چون شما ارزشگذاری کرده و در مورد دانش و ... ‌شان قضاوت و مقایسه میکند، آنجا را ترک خواهم کرد. اینجا که دانشگاه نیست.

viviyan
04-07-2013, 10:23 PM
ولی براستی جستار خوبی شده, چند روز پیش میخواندم و به خودم آفرین میگفتم!

برمنکرش لعنت مهربدجان ولی این دلیل نمیشه شما پیک های فلسفیِ خودتون رو باارزش بدونید، و پیک های دیگران رو در جهت دوستیابی... من چندبار سعی کردم بحث غیره راه بیندازم ولی کسی استقبال نکرده، این از بی اندیشگی من نیست، از یک بعدی بودن شما حکایت دارد.

Theodor Herzl
04-07-2013, 10:25 PM
بابا گاییدید ما را :why: ، در فروم‌های اسلامی توی سرتان میزنند صدای هیچ کس در نمی‌آید ، اینجا که کسی‌ به کار کسی‌ ندارد سر ما غر می‌زنید؟

iranbanoo
04-07-2013, 10:29 PM
دلبری از چه کسی؟از یکسری شخصیت مجازی که معلوم نیست آنور مانیتور چه کسی نشسته؟
ببخشید آنچه که در ذهن خودتان میگذرد به دیگران نسبت ندهید....
همین است که میگویم معیارهایتان بر مبنای طرز تفکر خودتان است.بسیاری از حرفها و استدلالهایی که در این انجمن شده هم بانوان به نوعی داشته اند اما چون شما به ادبیات و تبادل اطلاعاتی خود عادت کرده اید ارزش کار بانوان را زیر سوال میبرید.

این حمله به من از روی عجز از پاسخ گویی بود؟!!
اولا که من هیچ گاه ادعای خاصی نداشتم.چه اینجا و چه جاهای دیگر روی هم رفته 1000 پست نزده ام.اگر روزانه وقتی در نت میگذرانم صرفا برای این است که سطح خودم را بالا ببرم.
هرجا که وارد شده ام هم تنها به خاطر این بوده که اطلاعات ناقص خود را تکمیل کنم و جاهایی که اطلاعاتم تکمیل بوده اظهار نظری نکرده ام چون معمولا کسی بوده که بحث را پیش ببرد و داخل نشده ام.
اگر شما ادعا میکنید که برای این اینجا هستید که به دیگران بیاموزید :)خوب هدف خودتان است.
اما با این اوصاف زنان بسیاری را هم میشناسم و هم دیده ام که سر و گردنی از مردان به لحاظ تخصصی و علمی بالا بوده اند و هستند.مردانی که مدعی اند اما وقتی پای عمل که میرسند واقعا چیزی در چنته ندارند.
من زنی را میشناسم که صد مرد هم سن پدر من و شما زیر دستش کار میکنند.بنا براین یقین دارم که قوای زنان بالاست اگر این حسادت ها ی مردانه که با ابزارها ی دولتی و قدرتی که در اختیار دارند سعی در محدود کردنشان نداشته باشند

Newton
04-07-2013, 10:34 PM
به نام پلنگ صورتی

اصولا نیازی به فیلسوف بودن نسوان نیست
همین چند فیلسوف مذکر چه گلی بر سر امت ها زدن که فیلسوفان بانو بزنن

یک احمقی مثل ملا صدرا یا ابن سینا و سهروردی؟
فقط تنها فیلسوفی که از نظر من به درد بخوره افکارش شوپنهاوره (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B1%D8%AA%D9%88%D8%B1_%D8%B4%D9%88%D9%BE% D9%86%D9%87%D8%A7%D9%88%D8%B1) بقیه ول معطلند
1590
اندیشه

او نه به روح معتقد است نه به ماده بلکه به جهان موجود علاقه دارد،
او بیشتر فلاسفه را مورد تمسخر قرار می‌دهد
و می‌گوید فلسفه نباید با جملات پیچیده آمیخته گردد،(قابل توجه مهربد جان )
زیرا که همه مردم باید به فلسفه آگاهی کامل داشته باشند.
«کار انسان نباید تفکر درباره آن پدیده‌هایی باشد که تاکنون کسی به آنها پی نبرده‌است،
بلکه باید اندیشیدن به آن واقعیاتی باشد که در برابر دیدگان همه قرار دارد، ولی کسی به آنها نپرداخته‌است.»
------------------------------------
در مورد سایت هم نباید کاربری را به کاری تشویق نمود
من خودم عاشق ترول هستم
از بحث علمی هم متنفرم در فرومها
تنها انجمن علمی که نمیترولیم هوپاست البته تبلیغ نشه انجا باب تروله هاهاها:e105:

Mehrbod
04-07-2013, 10:47 PM
گرامی این چگونه سخنی‌ست؟ یعنی هر کاربری آنطور که شما میفرمایید باید باشد تا مفید شناخته شود؟ این سخن‌تان آنهم در مقامِ گردانندگیِ سایت از شما بعید است . هر کس به هر شکلی که بخواهد در سایت فعالیت میکند(البته طبقِ قوانین) و من اگر ببینم جایی کاربران را چون شما ارزشگذاری کرده و در مورد دانش و ... ‌شان قضاوت و مقایسه میکند، آنجا را ترک خواهم کرد. اینجا که دانشگاه نیست.

من اینجا گردانندگیِ میکنم, روحم را که به دفترچه نفروخته‌ام که از بیان نگرهای شخصی‌ام بترسم! (:

(پیشتر این «گرداننده» و نمادهای افزوده را هم خود من زدوده بودم, ولی
دیگر گردانندگان روی بودنشان پافشردند و من هم بناچار یدک میکشم).

ارزشگذاری هم در خونِ من هست و چیزی نیست که از آن شرمگین باشم; به کسیکه سودآور ببینم آفرین میگویم, به
کسیکه بن‌مایه‌ها[1] را می‌گسارد و سودی نمیرساند هم اگر نیاز ببینم (که بسیار کم پیش میاید) روی دیگرم[2] را نشان میدهم.

ایرانبانو هم دخترِ بسیار باهوش و فرهیخته‌ای (= educated) هستند, ولی از دیدگاهِ من دگرسانی‌ای[3] در فزون‌خواهی و کم‌کاریِ ایشان در سودرسانی و همینجور گسارندگی ِ تنهای اشان نمیدهد.

اینکه شما برای خودتان باهوش باشید و تنها در راستای سود شخصی اتان پیش بروید نیز تنها برای همان خودتان خوبه, از دید من ارزش و ارج چندانی ندارد.
چیزی به نام خویشکاری[4] هم داریم, اگر هوش و توان دارید, این بر دوش شماست که دیگران را هم بالا بکشید و سودآوری بیشتری از دیگران داشته باشید (اخلاقیات شخصی من).

برمنکرش لعنت مهربدجان ولی این دلیل نمیشه شما پیک های فلسفیِ خودتون رو باارزش بدونید، و پیک های دیگران رو در جهت دوستیابی... من چندبار سعی کردم بحث غیره راه بیندازم ولی کسی استقبال نکرده، این از بی اندیشگی من نیست، از یک بعدی بودن شما حکایت دارد.

ببینید هر انگی به من بچسبد, انگ یک بعدی بودن یا تک‌گسترایی بودن نمیچسبد! (:

من در همه‌یِ زمینه‌ها کمابیش گرایش دارم, ولی این اندازه ناز کردن برای نوشتن را آزارنده میبینم. این انجمن همان اندازه از آنِ شماست که از آنِ من,
اگرنه به شخصه هماکنون در ٤ انجمن دیگر هم فعال هستم و در دوجای دیگر گردانندگی میکنم و اینجا چه بسته شود چه نه برای من آنچنان نمی‌دگرد[5].

ولی زمانیکه در این انجمن خودم (یا ده top poster بالا) را با زنان می‌همسنجم[6] بنمونه میبینم همگی مرد هستند (چرا؟).

رویهمرفته نمیدانم شما در چه فرهنگی و کجا بزرگ شده‌اید ویوین جان, ولی من از جایی آمده‌ام که اگر یک تریبون آزاد به من بدهند و بستری برای گسترش
اندیشه و اندرکنش[7] با دیگران, بیشترین بهره را از آن میبرم و این اندازه به چیزهای خنده‌داری مانند "مردان قرق کرده‌اند" و ... گیر نمیدهم (= پوستتان را یک خرده کلفت کنید).

بیایید به کارهایی که شما میتوانید انجام دهید بنگریم:

بنویسید (نمینویسید, چون گویا انجمن در "دست" ما مردانه؟)
نوشتارهای درخور را بترزبانید[8] (نمیکنید, چون who cares؟)
گفتمانهای نو راه بیاندازید (نمیاندازید, چون انگیزه‌ای نیست؟)
...

----
1. ^ bon+mâye::Bonmâye || بنمایه: منبع Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Resource), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87) resource || بنمایه: منبع زیستی biological resource
2. ^ Digarestan || دیگرستن: تغییر کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Change) to change
3. ^ digar+sân+i{pasvand}::Digarsâni <— Degarsâni || دیگرسانی: تفاوت difference
4. ^ xwiš+kâr+i{pasvand}::Xwiškâri || خویشکاری: وظیفه‌شناسی; انجام کار درست MacKenzie proper function
5. ^ Digarestan <— Degarestan || دیگرستن: تغییر کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Change) to change
6. ^ Hamsanjidan || همسنجیدن: مقایسه کردن to compare
7. ^ andar+kardan::Andarkardan || اندرکردن: تعامل داشتن/کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Interaction) to interact
8. ^ tar+zabânidan::Tarzabânidan || ترزبانیدن: ترجمه کردن to translate

Mehrbod
04-07-2013, 10:49 PM

اینکه شما برای خودتان باهوش باشید و تنها در راستای سود شخصی اتان پیش بروید نیز تنها برای همان خودتان خوبه, از دید من ارزش و ارج چندانی ندارد.
چیزی به نام خویشکاری[1] هم داریم, اگر هوش و توان دارید, این بر دوش شماست که دیگران را هم بالا بکشید و سودآوری بیشتری از دیگران داشته باشید (اخلاقیات شخصی من).

آفتاب آمد دلیل آفتاب:

هرجا که وارد شده ام هم تنها به خاطر این بوده که اطلاعات ناقص خود را تکمیل کنم و جاهایی که اطلاعاتم تکمیل بوده اظهار نظری نکرده ام چون معمولا کسی بوده که بحث را پیش ببرد و داخل نشده ام.
اگر شما ادعا میکنید که برای این اینجا هستید که به دیگران بیاموزید :)خوب هدف خودتان است.

اکنون بفرمایید برای این گسارندگیِ انگل‌وار سر و دست بشکنید (:

----
1. ^ xwiš+kâr+i{pasvand}::Xwiškâri || خویشکاری: وظیفه‌شناسی; انجام کار درست MacKenzie proper function

Mehrbod
04-07-2013, 10:56 PM
همین است که میگویم معیارهایتان بر مبنای طرز تفکر خودتان است.بسیاری از حرفها و استدلالهایی که در این انجمن شده هم بانوان به نوعی داشته اند اما چون شما به ادبیات و تبادل اطلاعاتی خود عادت کرده اید ارزش کار بانوان را زیر سوال میبرید.

من هم نگفتم نیست, مگر باید نگر کس دیگری را بجای خودم بیاورم؟ به نگر من و بدرستی رفتار شما بر پایه‌یِ سخن خود
شما "انگل‌وار" است و رفتار انگل‌وار هم برای من بی ارزش است و نیازی به ارجنهادن افزوده و تره خورد کردن هم به آن نمیدهم.

اما با این اوصاف زنان بسیاری را هم میشناسم و هم دیده ام که سر و گردنی از مردان به لحاظ تخصصی و علمی بالا بوده اند و هستند.مردانی که مدعی اند اما وقتی پای عمل که میرسند واقعا چیزی در چنته ندارند.

خوب بیشترش کنید که در این همه سخنگاه پارسی زبان این اندازه ratio اتان ١:١٠٠٠٠ ؟ نباشد (:

من زنی را میشناسم که صد مرد هم سن پدر من و شما زیر دستش کار میکنند.بنا براین یقین دارم که قوای زنان بالاست اگر این حسادت ها ی مردانه که با ابزارها ی دولتی و قدرتی که در اختیار دارند سعی در محدود کردنشان نداشته باشند

ببخشید, سرانجام شما تنها آمده‌اید:

یا اینکه آمده‌اید کار دیگری هم بکنید؟

اگر یکمی که برای من بس گیراست دریابم چگونه کسی شما را در تکمیل اطلاعات اتان "محدود" میتواند بکند؟ (IP شما را ما مردان ban میکنیم یا چیزی؟)
اگر دومی, پس چرا پادگویی (= سخن ضد و نقیض) میکنید؟

Fox
04-07-2013, 10:58 PM
بابا گاییدید ما را ، در فروم‌های اسلامی توی سرتان میزنند صدای هیچ کس در نمی‌آید ، اینجا که کسی‌ به کار کسی‌ ندارد سر ما غر می‌زنید؟
من به شخصه هرگز واردِ سایتهای اسلامی نشده‌ام که بخواهم توسری بخورم یا نه . ولی به خاطرِ اینکه آنجا تو سرِ ما میزنند، ما نباید اینجا وقتی کاربران را به دو دسته سودمند و غیر سودمند تقسیم میکنند اعتراض کنیم؟ شاید اصلا برخی از کاربران برای فان و دلبری اینجا آمده‌اند . به کسی چه ارتباطی دارد این موضوع؟ ارزشِ هر انجمنی به کاربرانش است .
در ثانی، من در همین یکی دو هفته که در این سایت چرخ میزنم، دیده‌ام که بانوانِ این سایت براستی از میانگینِ جامعه بسی فرهیخته‌تر و آگاه‌تر هستند . ضمنِ اینکه کاربرانی چون آلیس، آنجلا و ایرانبانوی گرامی، کم و بیش دیده‌ام بحث ها و گفتگوهای خوب و مفیدی را پیش ارائه داده‌اند. مثلا این تعریفی که بانو آنجلا از ابطال‌پذیری ارائه داده‌اند براستی درخشان است :

ابطال پذیری نظریه علمی به وسیله پیش بینی هایی هست که انجام میده، یعنی اون پیش بینی ها باید "امکان اشتباه بودن " داشته باشند، به همین خاطر توضیحاتی که در هر صورت درستند نمیتونند نظریه علمی باشند. مثلا در مورد فرگشت، اگه این نظریه بگه که n سال قبل انسان با شکل و شمایل کنونی وجود نداشته ، با پیدا شدن فسیل انسان در اون سالها این نظریه ابطال میشه ؛ البته وقتی نظریه ای ابطال پذیر باشه یعنی اصلاح پذیر هم هست و میتونیم به بیان بهتر و دقیق تری ازش برسیم، مثل اینکه ارتباط سیگار و سرطان به کلی رد نمیشه ولی همونطور که undead_knight گفتند دقیقتر بیان میشه (اما عجب موجودی هست اون که روزی دو بسته سیگار بکشه و درنهایت بعد از هفتاد سال به مرگ طبیعی بمیره!)
اینکه ما ناگهان بگوییم آی بانوانِ این سایت بی‌فایده و برای دلبری آمده‌اند مایه دلزدگی است.

iranbanoo
04-07-2013, 11:01 PM
من چنین فکری نکردم . فمنیست‌ها خود را طلبکار از همه کس در جامعه میدانند! هتا از زنان (زنانی که میخواهند همانطور مثلِ سابق زندگی کنند و کاری به فمنیسم و اینها ندارند).
بالاخره مشکل کجاست؟
فمنیست ها؟زنان؟فمنیست؟....
اولا که کجا آمده که خواست اصلی فمنیسم طلب کردن حقوق از مردان است؟
دوم اینکه آن دسته از زنانی که در جهت خواست حقوق خود حرکتی نمیکنند(لزوما که نباید فمنیست باشند)یا نا آگاهند که وظیفه ی آگاهیدن آنان با آگاهان یا اینکه منافعشان در جهتیست که در برابر سکوت کردن جلوی مردان به دنبال یک معامله با مردان هستند(یعنی روشی کاملا بدوی و موذیانه)

جامعه مردمحور چجور جامعه‌ای است آنوقت؟منظور همان مردسالار است؟
دقیقا این نقطه ی سوءتفاهم است.
جامعه ی مرد سالار جامعه ایست که تمامی نهاد های اجتماعی و سیاسی در دست مردان است و زنان عملا و رسما سرکوب شده اند.از ان به عنوان پدر سالاری هم یاد میشود
اما جامعه ی مرد محور جامعه ایست که در اثر زمان و عادات و تفکرات اشتباه اجتماعی معیارها مردانه شده و رفتارهای زنانه را انحراف از معیار میگیرند .خوب در این جامعه هدف مردان نیستند بلکه تفکرات و فرهنگ های غلط مورد هدف است.این همان جامعه ایست که به دنبال تصحیح آن باید بود

بله بله، مردان در جامعه در عشق و حال هستند و زنانِ بیچاره را از سربازی رفتن معاف کرده‌اند،از رفتگری معاف کرده‌اند، از هر رقابت و جنگیدنِ هر روزه با وحشیان محروم کرده‌اند ، از لذتِ جنگیدن در میدانِ جنگ محروم کرده‌اند و... . عجب موجوداتی هستند این مردها که هرچه لذت و خوشی هست برای خودشان دارند و اصلا زنان را آدم حساب نمیکنند!
خوب من حاضرم دو سال سربازی بروم بعد یک عمر کنیز بی چون و چرا داشته باشم!
بعد هم اینکه در ایران مردان انقدر امتیاز دارند که خاطرات این دو سال را فراموش کنند.به قول یکی از استادانم(که با یک گوسفند برایم برابری میکرد)اگر در مسند قدرت باشم تمامی مناصب شغلی را به مردان میدهم!!
خوب بیچاره فکر نمیکرد که هم اکنون هم 80-70 در صد مناصب شغلی را مردان گرفته اند!
اما اگرمشکلات زندگی را بخواهید مثال بزنید مطمئن باشید برای همه ی ایرانیان چه مرد و چه زن و جوان پیر اوضاع سخت است...

SAMKING
04-07-2013, 11:11 PM
تا دقایقی دیگر...

"گیس و گیس کشی"

برنامه امشبِ سینمایِ دفترچه

آبجی ایران بانو یکم اکشنش رو زیاد کن...
ناخدا جون قمه چاقو تیزی، چیزی نیازت میشه بیارم؟

:e409:

iranbanoo
04-07-2013, 11:17 PM
لی زمانیکه در این انجمن خودم (یا ده top poster بالا) را با زنان می‌همسنجم[6] بنمونه میبینم همگی مرد هستند (چرا؟).

رویهمرفته نمیدانم شما در چه فرهنگی و کجا بزرگ شده‌اید ویوین جان, ولی من از جایی آمده‌ام که اگر یک تریبون آزاد به من بدهند و بستری برای گسترش
اندیشه و اندرکنش[7] با دیگران, بیشترین بهره را از آن میبرم و این اندازه به چیزهای خنده‌داری مانند "مردان قرق کرده‌اند" و ... گیر نمیدهم (= پوستتان را یک خرده کلفت کنید).

بیایید به کارهایی که شما میتوانید انجام دهید بنگریم:

بنویسید (نمینویسید, چون گویا انجمن در "دست" ما مردانه؟)
نوشتارهای درخور را بترزبانید[8] (نمیکنید, چون who cares؟)
گفتمانهای نو راه بیاندازید (نمیاندازید, چون انگیزه‌ای نیست؟)
...
خوب من هم از اول همین را گفتم.
شما سوءبرداشت داشتید که فمنیستی اش کرده ام.
من هم میگویم زنان چرا نیستند و چرا نمینویسند؟
خوب آیا زنان ذاتا بی شعورند؟نمیفهمند؟مطالعه ندارند؟بی علاقه اند؟...خوب مگر میشود؟همه ی زنان؟
حتی استثنا هم نداریم؟
چرا همه ی گناهان را به گردن زنان بیندازیم؟
من یک زنم مهربد جان و در دنیای حقیقی ام آموخته ام تا مانند مردان ارتباط بر قرار نکنم در هیچ زمینه ای موفق نخواهم شد!زنان با زن بودنشان هیچ رنگی نمیتوانند بزنند.چون جملات و انتقال اطلاعاتشان باید مردانه باشد وگرنه نه کسی میفهمد و نه جدی گرفته میشوند.
قبول کنید زنان بین زنانگی و احمق نمایان شدن و مردانه رفتار کردن و با هوش بودن اکثریت میخواهند خودشان باشند و اولی را انتخاب میکنند.
و کار درست هم همین است.این مردان هستند که باید این حصارها را باز کنند تا جایی برای تفکرات زنانه هم باشد.

Newton
04-07-2013, 11:24 PM
به نام قدرت برتر ادم

لیدیها چرا نمی فهمید شما طبق کتب مقدس از دندیه ادم درست شدین
اگر خواست خدا نبود الان زن سالاری داشتیم
فراموش نکنید حتی در حیوانات هم نرها حرف و اول اخر رو میزنن

زود چایی بیارید فروممو اب وجارو کنین :e057::e057::e057:

Soheil
04-07-2013, 11:27 PM
تا دقایقی دیگر...

"گیس و گیس کشی"

برنامه امشبِ سینمایِ دفترچه

آبجی ایران بانو یکم اکشنش رو زیاد کن...
ناخدا جون قمه چاقو تیزی، چیزی نیازت میشه بیارم؟

ژانرش هم ترسناک بود.

آقا صلوات نقوی بفرستید دعوا ختم بخیر شد؟

:e40d:

SAMKING
04-07-2013, 11:28 PM
حالا این حرف ها به کنار...
یک پرسشی که چند وقتیست ذهنم رو درگیر کرده اینه که
چرا بیشترِ (همه یِ!) سرآشپز های خوب دنیا مرد هستند؟
در حالی که هنر آشپزی یکجورایی با زن بودن گره خورده...
چرا واقعن؟ تو آشپزی هم که در انحصار خودشونه به جایی نرسیدند... چرا؟...:e407:

Anarchy
04-07-2013, 11:31 PM
اینکه ما ناگهان بگوییم آی بانوانِ این سایت بی‌فایده و برای دلبری آمده‌اند مایه دلزدگی است.

1) اون نظر شخصی ناخدا یا مهربد سابق بود نه نظر تیم مدیریتی یا مهربد به عنوان یک مدیر
2) اگر شیوه بحث ناخدا یا مهربد رو میشناختید متوجه میشید به طور عمد روی نقاط حساس افراد دست میذاره و کمی هم بی رحمانه نقد میکنه تا افراد رو به کنش مثبت وادار کنه
3) دلزده نشوید ، ما روزهای سختی رو اینجا گذروندیم و نا امید نشدیم !! قطعا از حضور همه دوستان و نظراتشون استقبال میکنیم و همین متفاوت بودن کاربرها جذابیت انجمن رو بیشتر میکنه.روزهای زیادی رو منتظرم بودیم تا بانوان فعالی جذب انجمن دفترچه بشن و الان هم بسیار خوشحالیم و احتمالا حالا که از مرحله جذب بانوان عبور کردیم کمی جوگیر شدیم و فرزام گرایانه توقع بحث های آنچنانی ازشون داریم:e105:

SAMKING
04-07-2013, 11:32 PM
ژانرش هم ترسناک بود.

آقا صلوات نقوی بفرستید دعوا ختم بخیر شد؟
آقا بعد عمری یه دعوای حسابی شده...
هیزم بیارید این شعله رو روشن نگه داریم...
به امید هفت هزار ساله شدن این آتش مقدس:))

Newton
04-07-2013, 11:38 PM
کشف علت پرحرفی عناصر مونث (بانوان)
بر محققان مکشوف گردید که:
وجود نوعی پروتئین در مغز بانوان گرامی موجب گردیده است که
ایشان سه برابر مردان گرامی ، زبان خویش را به عمل وا می دارند
بر این اساس این موجود به طور میانگین در روز بیست هزار کلمه بیان میفرماید
که این رقم در طرف مقابل حدوداً به هفت هزار کلمه میرسد
که علت همان پروتئین مجهول الحال بوده است

--------------------------------------------------------------
به نقل از ضد میهن
--------------------------------
لنکه کفش پرت نکنید جنبه فان داره خانم هم استارت زده؟ :e402:
-------------------------------------------------------------------------------------
یک نکته چرا خانمها اینقدر طلا دوست دارند:e52d:

iranbanoo
04-07-2013, 11:38 PM
من هم نگفتم نیست, مگر باید نگر کس دیگری را بجای خودم بیاورم؟ به نگر من و بدرستی رفتار شما بر پایه‌یِ سخن خود
شما "انگل‌وار" است و رفتار انگل‌وار هم برای من بی ارزش است و نیازی به ارجنهادن افزوده و تره خورد کردن هم به آن نمیدهم.
یعنی چه انگل؟
چرا انگل وار؟؟؟
به نظرم این یک سکوت تحمیلی است.یعنی خفه شو چون من بهتر از تو بلدم که همین را بگویم.اگر هم میخواهی بگویی باید مثل من بگویی و چون من حرفهای تو را نمیفهمم پس تو یک احمقی:))

ببخشید, سرانجام شما تنها آمده‌اید:
نوشته اصلی از سوی iranbanoo
یا اینکه آمده‌اید کار دیگری هم بکنید؟

اگر یکمی که برای من بس گیراست دریابم چگونه کسی شما را در تکمیل اطلاعات اتان "محدود" میتواند بکند؟ (IP شما را ما مردان ban میکنیم یا چیزی؟)
اگر دومی, پس چرا پادگویی (= سخن ضد و نقیض) میکنید؟
یعنی چه؟
من یک نفرم.شما چرا آن را به زنان دیگر تعمیم میدهید؟
اتفاقا نه اینجا که هیچ کجا هیچ کس مانع من نبوده و نیست.حتی در هم میهن که سانسوری ترین جاست من آزادانه حرفم را میزنم حتی اگر اخطار بگیرم.پس بحث محدودیت نیست.بلکه هدف من چیز دیگریست.
اما اینکه چرا زنان در یک محیط مردانه کمتر اظهار نظر میکنند شاید به خاطر جو سازی ها ی خودتان باشد!
در هم میهن نگاه کنید که اکثریت بانوان اینجا فعالیت دارند و چه بسا از شما زیبا تر مشکلات را بیان میکنند.اما اینجا سکوت کرده اند....!

Mehrbod
04-07-2013, 11:45 PM
آقا بعد عمری یه دعوای حسابی شده...
هیزم بیارید این شعله رو روشن نگه داریم...
به امید هفت هزار ساله شدن این آتش مقدس:))

بازم تسلیت میگم به خانوما. روز بروز داره به شمار آنتی فمینیسم ها افزوده میشه. من کلی برای فمینیسم تبلیغ کردم قبلترها. قدر مردانی مثل من ِ سابقو بدونید. ببینید حتی این بحثها به پاتوق هم کشیده شد و صدای اعتراض دوستان هم بلند شد. :)

جوگیر نشوید, iranbanoo هم چنانکه گفتم هوشمندتر از اینهاست و میداند ارزش رفتارِ من که مرد و زن را به یک چشم میبینم و بی پرده به
نابرابریِ رفتارشان گلایه میکنم بس بیشتر از مردانی است که لی لی به لالای زنان میگذارند و آنها را نازنازی میکنند, با سرانجامش که میبینم چه شده.

بخش شگرفی از اینی که زنان در گفتمان‌هایِ اندیشیک شرکت نمیکنند نیز از همین میاید که ما مردان, در جایگاه نیمی از همبود[1] از آنها چشمداشت اش را نداریم و خرده‌ای به نبود ایشان
نمیگیرم, هنگامیکه زنان باید دریابند اگر برابریِ راستین (بجدا از حقوق برابر که در هر ریختی باید باشد) میخواهند باید در ازایش رفتارهای برابر و یکسنج[2] و سودمند نیز از خود بنمایایانند.

----
1. ^ ham+bud::Hambud || همبود: اجتماع Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Society) society
2. ^ yek+sanj::Yeksanj || یکسنج: تقارن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Symmetry) symmetrical

Fox
04-07-2013, 11:51 PM
1) اون نظر شخصی ناخدا یا مهربد سابق بود نه نظر تیم مدیریتی یا مهربد به عنوان یک مدیر
2) اگر شیوه بحث ناخدا یا مهربد رو میشناختید متوجه میشید به طور عمد روی نقاط حساس افراد دست میذاره و کمی هم بی رحمانه نقد میکنه تا افراد رو به کنش مثبت وادار کنه
3) دلزده نشوید ، ما روزهای سختی رو اینجا گذروندیم و نا امید نشدیم !! قطعا از حضور همه دوستان و نظراتشون استقبال میکنیم و همین متفاوت بودن کاربرها جذابیت انجمن رو بیشتر میکنه.روزهای زیادی رو منتظرم بودیم تا بانوان فعالی جذب انجمن دفترچه بشن و الان هم بسیار خوشحالیم و احتمالا حالا که از مرحله جذب بانوان عبور کردیم کمی جوگیر شدیم و فرزام گرایانه توقع بحث های آنچنانی ازشون داریم:e105:
بزرگوار، به هر چیزی که انتقاد نمیگویند و هر چیزی را هر جور که دلمان خواست نمیتوانیم بگوییم . حداقل ادب و احترام (نه به عقیده بلکه به شخص) این اجازه را به ما نمیدهد . اصلا فرض کنید تعدادی از کاربرانِ سایت برای صرفا خواندن آمده‌اند به نظر شما شایسته است اینطور در موردشان سخن بگوییم:

اکنون بفرمایید برای این گسارندگیِ انگل‌وار سر و دست بشکنید (:

میخواهید گفتمان کنید و بیاندیشید و بیاندیشانید, یا میخواهید دلبری کنید؟

ه نگر من و بدرستی رفتار شما بر پایه‌یِ سخن خود
و اشاراتِ تلویحی دیگر که گفته شد . پس فردا هم کسی باید بیاید به من بگوید مثلِ خرها می‌ایی و میروی، ما هم باید بگوییم اینجا دارد انتقاد میکند و دست روی نقطه‌ی حساسِ من میگذارد . خودمان را که نمیخواهیم گول بزنیم گرامی. کدام کاربر در فضایی که به او توهین شود و ادب در موردش رعایت نشود می‌آید فعالیت کند .
اصلا بحث چیز دیگری بود و ایرانبانو چیز دیگری میگفتند ناگهان ایشان گفتند شما چه ارزشی برای این سایت دارید و چه کرده‌اید برای اینجا و من فلان کرده‌ام و بهمان .
در ثانی ایشان گرداننده هستند و وقتی در مورد کاربری چنین صریح و مستقیم نظر میدهند میتواند شائبه‌هایی ایجاد کند (نمیگویم اتفاقی می‌افتد بلکه ممکن است گمان‌هایی در ذهنِ کاربران پیش آید).

Newton
04-07-2013, 11:53 PM
به نام دلار
اتش بس بدید دوستان گرامی
ما جمیع مردان کتک خورده کلامی و جانی شما خانمها هستیم
جدی نگیرید
مهربد انسان فرهیخته ایی واکر جایی نوشته ایی شما رو رنجونده مطمئن باشید برداشت شما نادرست بوده
---------------------------
البته این فروم هر کسی میتونه در مورد هر چیزی مطلب بنویسه ولی متاسفانه کاربر فعال کمه
به علت فیلتر بودن
اگر سایت فیلتر نبود به طور یقین اکنون این بحث ها صورت نمیگرفت
در ظمن شما بانوان هر تاپیکی باز کنید قول میدم صد مطلب کپی پیست تقدیم میکنم
-------------------------------------
یک مورد برای افزایش بازدید سایت وجذب کاربر اعلام نرخ سکه طلا ودلاره
چون تمام سایتها اعلام نرخ فیلترند
وطبیعتا شاید کاربری علاقه مند بشود به فروم:e11b:

Mehrbod
04-07-2013, 11:56 PM
یعنی چه انگل؟
چرا انگل وار؟؟؟

انگل‌وار = بهره‌بری بی بهره‌رسانی

یعنی چه؟
من یک نفرم.شما چرا آن را به زنان دیگر تعمیم میدهید؟

شما را در جایگاه نمونه برشمردم, رویهم همه‌یِ زنان این انجمن را جمع بزنید و ببینید چه اندازه نوشته‌اند و چه اندازه‌یِ آن در راستای بهره‌رسانی (و نه بهره‌بری) بوده, به
نسبت بسیار بسیار پایینی دربرابر مردان انجمن میرسید. همین بس که top 10 poster انجمن بیشتر از ٩٠% نوشته‌هایِ انجمن را نگاشته‌اند و همگی از دم مرد هستند.

اتفاقا نه اینجا که هیچ کجا هیچ کس مانع من نبوده و نیست.حتی در هم میهن که سانسوری ترین جاست من آزادانه حرفم را میزنم حتی اگر اخطار بگیرم.پس بحث محدودیت نیست.بلکه هدف من چیز دیگریست.
اما اینکه چرا زنان در یک محیط مردانه کمتر اظهار نظر میکنند شاید به خاطر جو سازی ها ی خودتان باشد!

اگر هدف شما تنها بهره‌بری بی بهره‌رسانی است که میشود رفتار انگل‌وار, اگر نیست هم خوب من از شما در جایگاه
نمونه‌یِ خوب یک زنِ خودآگاه از یک سخنگاه پارسی زبان پرسیدم که تاکنون چه کاری برای دیگران در راستای سودرسانی انجامیده‌اید؟

اگر سودی نرسانده‌اید و نمیخواهید برسانید که دیگر جای گلایه ندارد, اگر سودی رسانده‌اید و نمیخواهید بگویید
هم باز پذیرفتنی است, اگر سودی رسانده‌اید و میخواهیم بگویید, خب بگویید تا در برابر پرسش من
که سودمندی شما را به چالش کشیدم پیروز باشید و جای سپاسداری و ارج‌نهادن دیگران (یا دستکم من) باز شود.

SAMKING
04-08-2013, 12:02 AM
من که مرد و زن را به یک چشم میبینم
اشتباهت همینه ناخدا جان نباید زن و مرد رو به یه چشم ببینی

الف)زن و مرد برابر نیستند.
1.یک زن با سایر زن ها برابر است.

2.یک مرد با سایر مرد ها برابر است.
ب)زن و مرد هر دو انسانند.
3.انسانها با هم برابرند.

باورمند بودن به "الف" و "ب" در کنار هم سودمند هست.
و باورمند بودن به "الف" یا "ب" به تنهایی زیان آور است.

3 => زن و مرد میتوانند کار x را انجام دهند.
1 => زن راحتتر است که x را از راه a انجام دهد.
2 => مرد راحتتر است که x را از راه b انجام دهد.

حال اگر شما توقع دارید که ایرانبانو کار x را به شیوه شما انجام دهد، به راستی توقع بیجا و نادرستی دارید.

Mehrbod
04-08-2013, 12:04 AM
بزرگوار، به هر چیزی که انتقاد نمیگویند و هر چیزی را هر جور که دلمان خواست نمیتوانیم بگوییم . حداقل ادب و احترام (نه به عقیده بلکه به شخص) این اجازه را به ما نمیدهد . اصلا فرض کنید تعدادی از کاربرانِ سایت برای صرفا خواندن آمده‌اند به نظر شما شایسته است اینطور در موردشان سخن بگوییم

شما ادبور باشید, من nâxodâ هستم و بیخدا و ادب من همین اندازه است (:

+ دلاستوار هم باشید اگر پایم را از مرز بیرون ببرم دیگر دوستان گرداننده بتندی و باسانی و بی هیچ سوگیری‌ای با من برخورد خواهند کرد.

Newton
04-08-2013, 12:08 AM
صلبات بفرستید دوستان
صلبات روشنفگرمابانه(الهم ال ادیسون و ال انیشتن)
باور کنید اگر یکی از سایت همسایه بیاد کلی میخنده
فردا در روزنامه کیهان تیتر میزنند در اردوگاه روشنفکر نماها اختلاف افتاده وبه زودی سقوط میکنند:e107:
--------------------------
دعوا دارید پیام خصوصی بدید سنگینتره به جان هاوگینگ

Mehrbod
04-08-2013, 12:11 AM
اشتباهت همینه ناخدا جان نباید زن و مرد رو به یه چشم ببینی

الف)زن و مرد برابر نیستند.
1.یک زن با سایر زن ها برابر است.

2.یک مرد با سایر مرد ها برابر است.
ب)زن و مرد هر دو انسانند.
3.انسانها با هم برابرند.

باورمند بودن به "الف" و "ب" در کنار هم سودمند هست.
و باورمند بودن به "الف" یا "ب" به تنهایی زیان آور است.

3 => زن و مرد میتوانند کار x را انجام دهند.
1 => زن راحتتر است که x را از راه a انجام دهد.
2 => مرد راحتتر است که x را از راه b انجام دهد.

حال اگر شما توقع دارید که ایرانبانو کار x را به شیوه شما انجام دهد، به راستی توقع بیجا و نادرستی دارید.

من چشمداشت آنچنانی ندارم, iranbanoo داشتند و من هم امروز بر این شدم که دست از نگرش پیشین ام که همان دگرسان[1]
دیدن ژنتیکی مرد و زن بود برداشته و برای چندی هم با چشمیاری[2] نو, از این دیدگاه بنگرم که زن و مرد میتوانند بسیار بیشتر بمانند هم باشند.

و براستی چرا نتوانند؟ من میتوانم بمانند یک زن رفتار کنم, چرا یک زن نتواند بمانند من رفتار کند؟

----
1. ^ digar+sân::Digarsân <— Degarsân || دیگرسان: متفاوت Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Different) different
2. ^ cešm+yâr::Cešmyâr || چشمیار: عینک Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Glass) glass

Soheil
04-08-2013, 12:15 AM
جوگیر نشوید, iranbanoo هم چنانکه گفتم هوشمندتر از اینهاست و میداند ارزش رفتارِ من که مرد و زن را به یک چشم میبینم و بی پرده به
نابرابریِ رفتارشان گلایه میکنم بس بیشتر از مردانی است که لی لی به لالای زنان میگذارند و آنها را نازنازی میکنند, با سرانجامش که میبینم چه شده.

بخش شگرفی از اینی که زنان در گفتمان‌هایِ اندیشیک شرکت نمیکنند نیز از همین میاید که ما مردان, در جایگاه نیمی از همبود[1] از آنها چشمداشت اش را نداریم و خرده‌ای به نبود ایشان
نمیگیرم, هنگامیکه زنان باید دریابند اگر برابریِ راستین (بجدا از حقوق برابر که در هر ریختی باید باشد) میخواهند باید در برابر رفتارهای برابر و یکسنج[2] و سودمند نیز از خود بنمایایانند.

----
1. ^ ham+bud::Hambud || همبود: اجتماع Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Society) society
2. ^ yek+sanj::Yeksanj || یکسنج: تقارن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Symmetry) symmetrical

یعنی شما میگویید بانوان سایت از این گفتگوهای ضد فمینیستی و پدافند از حقوق مردان خوششان می آید؟ حالا ممکنه در واقعیت عقیده امیر یا شما با ارزش تر باشه ولی خانومهای این فروم همیشه به این حرفها معترض بوده اند.

Fox
04-08-2013, 12:19 AM
شما ادبور باشید, من nâxodâ هستم و بیخدا و ادب من همین اندازه است (:
خوش باشید بی‌خدای گرامی . ولی من ترجیح میدهم در فضایی که امروز کسی به من بگوید هچون انگل هستی و فردا بگوید همچون الاغ هستی و.... نباشم . گویا خداناباوری و روشنفکری باعث شده ما هر جور که دلمان خواست در موردِ دیگران سخن بگوییم . اینهم از اثراتِ جامعه‌ی دین زده و خرافاتی است دیگر که هرچه دین و دستگاهِ اخلاقی‌اش و جامعه میگوید باید ضدش باشیم چون ضددین هیستم فارغ از اینکه خودشان در عمل چقدر درست هستند .
شما اگر میخواستید که سایتتان فقط برای کسانی باشد که اینجا به زعمِ شما مفیدِ فایده هستند، یک قانونی چیزی میگذاشتید که فقط کسانی میتوانند اینجا باشند که فلان‌طور باشند تا نشود که امروز ما را انگل بنامید .
به هر روی در فضای اینچنینی که کاربران را اینچنین توصیف میکنند ، من توانِ حضور را ندارم .
بدرود.

SAMKING
04-08-2013, 12:24 AM
خوش باشید بی‌خدای گرامی . ولی من ترجیح میدهم در فضایی که امروز کسی به من بگوید هچون انگل هستی و فردا بگوید همچون الاغ هستی و.... نباشم . گویا خداناباوری و روشنفکری باعث شده ما هر جور که دلمان خواست در موردِ دیگران سخن بگوییم . اینهم از اثراتِ جامعه‌ی دین زده و خرافاتی است دیگر که هرچه دین و دستگاهِ اخلاقی‌اش و جامعه میگوید باید ضدش باشیم چون ضددین هیستم فارغ از اینکه خودشان در عمل چقدر درست هستند .
شما اگر میخواستید که سایتتان فقط برای کسانی باشد که اینجا به زعمِ شما مفیدِ فایده هستند، یک قانونی چیزی میگذاشتید که فقط کسانی میتوانند اینجا باشند که فلان‌طور باشند تا نشود که امروز ما را انگل بنامید .
به هر روی در فضای اینچنینی که کاربران را اینچنین توصیف میکنند ، من توانِ حضور را ندارم .
بدرود.
ای بابا شما هم جوگیر نشو حالا تازه اومده بودین داشتیم دوست میشدیم باهم... اینجا فضاش دوستانه هست اینقدر خشک و رسمی نباشید.
نا خدا هم یه بچگی کرد، نفهمید... جوونی کرده شما ببخشیدش.

:e402:

Mehrbod
04-08-2013, 12:26 AM
بدرود.

اینجا سایتِ من نیست,
من هم نیازی به پوزش خواستن برای رفتار و بیان نگرهای شخصی‌ام نمیبینم.

پس بدرود fox جان.

iranbanoo
04-08-2013, 12:31 AM
شما را در جایگاه نمونه برشمردم, رویهم همه‌یِ زنان این انجمن را جمع بزنید و ببینید چه اندازه نوشته‌اند و چه اندازه‌یِ آن در راستای بهره‌رسانی (و نه بهره‌بری) بوده, به
نسبت بسیار بسیار پایینی دربرابر مردان انجمن میرسید. همین بس که top 10 poster انجمن بیشتر از ٩٠% نوشته‌هایِ انجمن را نگاشته‌اند و همگی از دم مرد هستند.
شما تاپ پست تر هستید چون سابقه ی حضور شما از من بیشتر است.
من هم در انجمنی دیگر جزو تاپ پست تر ها هستم و حتی یک اسپم هم نداده ام:)
اما خوب انتقادیست دیگر!من قبول دارم زنان نسبت به مردان کمتر حضور پیدا میکنند در چنین فضاهایی و شرکت جدی در چنین مباحثی.اگر از نیمی از زنان فعال .و باهوش فاکتور بگیرم که بنا بر مشکلاتشان میستند اما این واقعیتیست که نیمی از زنان به راستی سطحی و منفعلند.اما باور کنید این نتیجه ی برخورد مردان است(در اکثر موارد)
مردان از زنان میخواهند که جلوی آینه مشغول باشند تا اینکه با یک کتاب!بیشتر دوست دارند زن بوی سبزی بدهد تا اینکه دفتر دستک دورش باشد.زن عاقل و اندیشمند به جایی نمیرسد اما زن زیبا (دست کم زیبا نما:)) به همه جا میرسد.
نمیدانم میدانید یا نه اما اکثر مردان از زنان باهوش تر از خود بدشان می آید.و به آنها حسادت میکنند.زنی که بیشتز از مردش بداند هم مورد غضب مرد قرار می گیرد.
ملاک من فروم ها نیست .من به دنیای واقعی نگاه میکنم.به اینکه تمامی دوستان من به دست خودم بی دین شده اند اما در مقابل شوهرانشان تظاهر به مخالفت میکنند!!این برای من آیه ی روشنیست!!:)
بیایید و بپذیرید نقش سوءمردان را در پذیرش منطق های زنانه و تبعاتش را هم در نظر بگیرید

اگر هدف شما تنها بهره‌بری بی بهره‌رسانی است که میشود رفتار انگل‌وار, اگر نیست هم خوب من از شما در جایگاه
نمونه‌یِ خوب یک زنِ خودآگاه از یک سخنگاه پارسی زبان پرسیدم که تاکنون چه کاری برای دیگران در راستای سودرسانی انجامیده‌اید؟

اگر سودی نرسانده‌اید و نمیخواهید برسانید که دیگر جای گلایه ندارد, اگر سودی رسانده‌اید و نمیخواهید بگویید
هم باز پذیرفتنی است, اگر سودی رسانده‌اید و میخواهیم بگویید, خب بگویید تا در برابر پرسش من
که سودمندی شما را به چالش کشیدم پیروز باشید و جای سپاسداری و ارج‌نهادن دیگران (یا دستکم من) باز شود.
خوب من این را رابطه ی انگلی نمی نامم.من به این میگویم آموختن.و آموختن روزی به آموزش دادن میرسد.
تا زمانی که من به مسائل تسلط و اشراف کامل نداشته باشم چرا باید خودر ا در مقام آموزگار قرار دهم.
این فروم هم کاربران کمی دارد.وگرنه مطمئن باشد اگر کمی شرایط باز تر بود بسیاری از تالارها را زنان هم قبضه میکردند.تالار تاریخ هم میهن را یک زن قبضه کرده.انکار نمیتوان کرد که از این دست زنان متخصص بسیارند.

iranbanoo
04-08-2013, 12:36 AM
همیشه پای یک زن در میان است:e11a:

Newton
04-08-2013, 12:37 AM
ای بابا
من شخصا از کاربر چقر خوشم میاد این چه جورشه؟
این قهر بازی ها چی بید؟
ایا بر فرض اگر جناب فوکس از مهربد کلاه مند هستند فوری باید قهر نمایند
این که نشد
پس بقیه دوستان ومن جمله من چقندریم؟:e413:

-----------------------------------------
ای وای یک بره دنبال نوار قراعت ابدل باسط

Mehrbod
04-08-2013, 12:38 AM
یعنی شما میگویید بانوان سایت از این گفتگوهای ضد فمینیستی و پدافند از حقوق مردان خوششان می آید؟ حالا ممکنه در واقعیت عقیده امیر یا شما با ارزش تر باشه ولی خانومهای این فروم همیشه به این حرفها معترض بوده اند.

اینکه شما از چه چیزی خوشتان میاید و چه چیزی درسته دو چیز دگرسان[1] هستند.

اینجور بنگرید, ما آدمیان‌ (مرد و زن) یک شماری ارزش داریم, بگوییم اینها هستند:

اندیشیدن
اندیشاندن
ترزباندن[2]
آموختن
آموزاندن
...

اکنون شما زن و مرد را یکجایی مانند این انجمن کنار هم دارید. زنها به برخی از این ارزشها اهمیت نمیدهند. چه کار میتوانید بکنید؟

١. آزاد بگذارید اشان.
٢. وادارشان کنید به ارزش‌ها روی بیاورند.
٣. به آنها ارج کمتری در برابر مردان (که این ارزش‌ها را دنبال میکنند) بدهید.
٤. بگوییم حتما دلیل خوبی هست و اشکالی بر آنها وارد نیست (rationalization)
...

رویکرد ٢ فاشیستی است.
رویکرد ١ ام پذیرفتنی است.
رویکرد ٤ ام نااخلاقی است.
رویکرد ٣ ام چیزی است که من میگویم: به کسی ارجنهید که شایسته‌یِ آن باشد. به مردان در این انجمن باید بیشتر ارجنهاد, زیرا بیشتر (بسیار بیشتر) از زنان به ارزش‌هایِ نامبرده پایبند بوده‌اند.

تا چه زمانی به مردان باید بیشتر ارجنهاد؟ تا زمانیکه شمار زنان و مردان ما در پایبندی به ارزشها همسان و تا اندازه‌یِ خوبی همگن[3] شد.

پرسش دیگری که شاید پیش بیاید:

به مردان ارجنهید = زنان را سرکوب کنید؟

روشنه که اگر شما زنان را سرکوب کنید هرگز شانسی برای اینکه بتوانند به ارزش‌های نامبرده روی بیاورند نیز نخواهند داشت, پس پاسخ نه است.

از سوی دیگر, اگر سراسر بی‌تفاوت (آدگرسان[4]) باشید نیز زنان نمی‌دریابند که رفتارشان نادرسته, پس باز هم به ارزشها روی نمیاورند.

پس راهکار میشود اینکه:

ارج بیخود ندهید: لی لی به لالای زنان در جاییکه شایسته اش نیستند نگذارید.
اگر براستی نیاز بود, اندکی دلخوری یا بیزاری از نایکسنجی[5] نشان دهید.

همین و بس.

----
1. ^ digar+sân::Digarsân <— Degarsân || دیگرسان: متفاوت Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Different) different
2. ^ tar+zabânidan::Tarzabânidan <— Tarzabândan || ترزبانیدن: ترجمه کردن to translate
3. ^ ham+genidan::Hamgenidan || همگنیدن: همگن کردن to homogenize
4. ^ â{pišvand}+degar+sân::Âdegarsân || آدگرسان: بیتفاوت; بی دگرسانی indifferent
5. ^ nâ+yek+sanj::Nâyeksanj || نایکسنج: نامتقارن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Asymmetric) asymmetric

Soheil
04-08-2013, 12:43 AM
بدرود.

شاید زود قضاوت کردید درباره ناخدا. من چیز نااخلاقی خاصی ندیدم از ایشون. ولی اگر خودتان میل یا توان نوشتن در همچین جایی رو ندارید بحثش جداست. پیشنهاد میکنم به نوشتن در اینجا ادامه بدید دوست عزیز.

---------
به همه دوستان بخصوص طرفین دعوا(یا هر چی) شب خوش میگم.

Russell
04-08-2013, 12:47 AM
من هم در دفاع از مهربد گرامی اینجا بگویم، اینجا محیط باز بوده و هست:
1-در اینجا توهین شخصی نداریم ولی از ابتدا چنین بوده که فعالیت در اینجا و هر فرومی که جدی در آن بحث میشود یکمقدار پوست کلفتی نیاز دارد.اینجا هم من و مهربد و کسری (هرتزل) و... سخنانمان در جایگاه خودمان است و هر کس متناسب به شخصیت و علاقه خودش لحنش را برمیگزیند.این برای کاربران دیگر هم صادق بوده و هست.
2-مهربد گرامی چیز بدی نگفتند،ایرانبانو اینجا هر روز یک توطئه مردسالارانه جدید از ما کشف میکند و اعتراض به چیزی دارند که اساسا قانونی ندارد و تحت تسلط و علاقه ما نیست،حالا مهربد گرامی آمد سوال کرده که شما که اینقدر غر میزنید چه کار کرده‌اید برای انجمن و چه فعالیت مفیدی برای انجمن (بجز پمپاژ عقاید فمینیستی و استفاده ابزاری از اینجا بعنوان یک تریبون {که البته در جای خود ایراد ندارد و هر کاربر آزاد است}) کرده‌اید باید جواب پس دهد یا چه؟رابطه توقع و زحمت و حق و مسئولیت پذیری در خود گنگی و نامفهومی دارد؟

Mehrbod
04-08-2013, 12:48 AM
شاید زود قضاوت کردید درباره ناخدا. من چیز نااخلاقی خاصی ندیدم از ایشون. ولی اگر خودتان میل یا توان نوشتن در همچین جایی رو ندارید بحثش جداست. پیشنهاد میکنم به نوشتن در اینجا ادامه بدید دوست عزیز.

---------
به همه دوستان بخصوص طرفین دعوا(یا هر چی) شب خوش میگم.

ایشان درست همان رفتاری که در بالا (پیک #3413 ) آوردم را پیش گرفتند: پادافره[1] دادن به رک‌گویی من با کناره‌گیری از گفتمانها.

این رفتار سودمنده اگرکه اینجا براستی سایت شخصیِ من بود و نمیدانم پولی از بابت نوشتن به من میرسید, ولی از آنجاییکه اینجا بس
بخواهیم دست‌بیش را بگیریم ١ دانگ[2] اش به نام من است و آنهم چیزی بیشتر از دردسر جابه‌جاییِ پیک‌ها ندارد! آنچنان پیشبردین[3] نخواهد بود.

----
1. ^ pâd+afrah::Pâdafrah || پادافره: سزایی که دربرابر بدی (افره) داده شود Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Punishment) punishment
2. ^ Dâng || دانگ: یک ششم هر چیز Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%A7%D9%86%DA%AF) one-sixth; half-dozen
3. ^ piš{pišvand}+bord+in{pasvand}::Pišbordin || پیشبردین: کاربردی, کاربستی, عملی pragmatic

SAMKING
04-08-2013, 12:51 AM
من چشمداشت آنچنانی ندارم, iranbanoo داشتند و من هم امروز بر این شدم که دست از نگرش پیشین ام که همان دگرسان[1]
دیدن ژنتیکی مرد و زن بود برداشته و برای چندی هم با چشمیاری[2] نو, از این دیدگاه بنگرم که زن و مرد میتوانند بسیار بیشتر بمانند هم باشند.

و براستی چرا نتوانند؟ من میتوانم بمانند یک زن رفتار کنم, چرا یک زن نتواند بمانند من رفتار کند؟
البته جدا از اون بخش از فمینیسم که بر برابری جنسیتی تاکید داره (که چرند هم هست)

گمان میکنم بیشتر تلاش بانوان فمینیست در همبودهای مردسالار مانند همبود خودمان،
این است که زن بودنشان و زنانه بودن و زنانه رفتار کردنشان به رسمیت شناخته بشه و زن به عنوان یک انسان با یک مرد برابر دانسته بشه... (یعنی "الف" در کنار "ب")
میشه یک زن رو با روش های مردانه در لباسی مردانه پیچید و رئیس جمهور یا وزیر کرد، ولی این اصل خواسته ی فمینیسم نیست.

زن ها میخوان روش های مردانه و مرد سالارانه رو کنار بگذارند و روش های زنانه رو انتخاب کنند و در این راه مردان هم اونها رو به رسمیت بشناسند نه اینکه تمسخر کنند و تنها نگرش و روش های مردانه رو قبول داشته باشن.
من با این بخش از فمینیسم موافقم.

ولی گویا چنان که از نوشته های شما بر میاد مایلید که زن ها آزاد و برابر با مردان باشند ولی بر پایه استاندارد ها و روش های مردانه
تفکر اینچنینی به زن ها بها یا آزادی و برابری نمیده صرفن اونها رو به برده هایی یا دلقکهایی در لباس مردانه بدل میکنه
که مطابق استاندارد های ما مردها عمل میکنند.

این یعنی ظلم، این یعنی ستم.

حالا هرقدر هم در جستار های چرندی مانند حقوق مردان و... از بدبختی مردها بگویید، باز هم از این تبعیض آشکار ذره ای کم نمیشود.

iranbanoo
04-08-2013, 12:53 AM
یک مثل معروف هست که میگه سلمونی ها هروقت بیکار میشن سر خودشون رو میتراشن:)
امیدوارم که این بحث ها رو دعوا تلقی نکنید.
جناب فکس جالب اینکه نمونه این دعواها وشاید بدترش رو هم در تالارهای دیگه خوندن(اونطور که خودشون اشاره داشتن که مطالعه کردن)
این بحث ها و عنوان رد و بدل کردنها که جزو خوبهاست.البته منهم بد اخلاقی کردن در بحث ها رو نمیپسندم اما شناختی که از جناب ناخدا دارم و همینطور علاقه ی زیادم به ایشون باعث نمیشه که این دست از بحث ها رو توهین بدونم چرا که با ادبیاتشون آشنا هستم.به هر حال بعضی از مسائل پیش میاد و اجتناب ناپذیرن و نباید به این اختلافات دامن زده بشه.
امیدوارم اگر جناب فکس این پست من رو میخونن در تصمیمشون تجدید نظر کنن.
شب همگی خوش....

Fox
04-08-2013, 01:09 AM
خب گویا اینجا همه چیز علیه من است!
گرامیان، من خودم از منتقدانِ راستینِ تعارفاتِ الکی و فضای گل و بلبلِ بیخودی هستم و از مدافعانِ سرسختِ بحثِ جدی . موضوع این است که برخی از واژهها و عبارات علاوه بر معنای لغتنامه‌ای ‌اش ، یک ذهنیت و بارِ معنایی اجتماعیی هم در خود دارند . مثلا چیزی مثلِ انگل درست است که معنیِ استفاده کردن و استفاده نرساندن را میدهد اما یک بارِ معنایی توهین‌آمیز در خود دارد که بیش از اینهاست . میتوانیم همین‌جا کسی را احمق بنامیم و بعد بگوییم معنی‌اش میشود کسی که نمیفهمد و تو هم چون حرفِ مرا نمیفهمی احمقی دیگر. من حتی با چنین چیزهایی در حالتِ کلی‌اش هم هیچ مشکلی ندارم . اما اینکه به طور مشخص اسم هم ببریم به نظر نمیرسد اخلاقی باشد . کسی از انتقاد و گلایه ناراحت نیست ، چیزی که من به آن معترضم استفاده از نوعی ادبیاتِ خاص است در این انجمن که مجمع فرهیختگان است . فروم یک فضای عمومی است و اینکه هر کس به چه هدف و انگیزه‌ای واردش میشود صرفا به خودش مربوط میشود . در ثانی من نمیگویم جنابِ ناخدا که حق ندارند نظرشان را بگویند بلکه وقتی در سایتی کاربران اینچنین توصیف کنند که حالا مثلا به این دلیل که فعالیت ندارند و یا هرچیز دیگر، حضور در آنجا خوش‌آیند نیست .

اینکه حتی در واقعیت ما خیلی دانشمندتر و آگاه‌تر باشیم آیا باعث میشود که حق داشته باشیم شخصی را به طور مشخص تخریب کنیم ؟ من به کسی امتیازِ اضافی نمیدهم اما بیخود هم قرار نیست کسی سرزنش شود . متاسفانه ما گاهی از یاد میبریم که در جاهایی مثلِ اینجا فقط با یک آی‌دی و آواتار روبرو نیستیم بلکه آنسو یک انسان هست که با تخریب و سرزنشِ بی‌دلیلِ شخصیت‌اش او را حداقل پیشِ خودش خرد میکنیم.

بازهم میگویم که من هم‌اکنون نمیگویم و نگفته‌ام که ایشان در حالِ استفاده از مدیریت هستند یا سایت برای ایشان است و .... بلکه روا داشتنِ ادبیات و توصیفاتی اینچنینی آنهم به طورِ مشخص باعث میشود اندک اندک باب چنین چیزهایی باب شوند و هر بار هرکس دیگری را با نامی توصیف کند .
به هر روی سردردِ من هم امشب مزیدِ بر این دشواری‌ها شده.

SAMKING
04-08-2013, 01:17 AM
...در این انجمن که مجمع فرهیختگان است ...
اینها که تبلیغات کاذبه...شما باور نکن..:e403:

Soheil
04-08-2013, 01:26 AM
ما هم برویم بخسبیم. امشب به معنای واقعی شب نشینی داشتیم.

Ouroboros
04-08-2013, 01:41 AM
دو هفته ولتان کردیم ها.

Russell
04-08-2013, 01:50 AM
به به ،خوش برگشتی امیر جان.
چه زود برگشتی سوپرایز شدیم :e056:

SAMKING
04-08-2013, 01:51 AM
دو هفته ولتان کردیم ها.
صَلَواتـــــــ..:e11b:

Ouroboros
04-08-2013, 01:55 AM
سپاس، آخر نمی‌گذارید که،
آمدم چند خطی از جستار «حقوق مردان» را بردارم بکوبم بر سر یکی از رفقای جهان واقعی، دیدم زنان و زن‌پرستان و زن‌ستیزان اینجا را برهم ریخته‌اند، حیفم آمد چایی نخورده بروم. :e108:

Ouroboros
04-08-2013, 02:06 AM
رفتاری که از ایرانبانو در اینجا می‌بینیم بهترین نمود برای مفهومی‌ست که فعالان عرصه‌ی مردان به آن عنوان «اشغال فضای مردانه» را داده‌اند، پروسه‌ای که در آن زن به فضایی عمدتا متشکل از مردان وارد می‌شود که هرگز ورود، عضویت، فعالیت و حضور در آن هیچگونه محدودیت رسمی یا منع قانونی یا دستکم دشواری عینی برای زنان ندارد، و سپس بجای همسانی و تطبیق دادن حالات روانی خود با شرایط آن، می‌کوشد شرایط آنرا با روانشناسی خود مطابقت بدهد.

برای مثال زنی که بی‌هیچ مقاومتی وارد بخش مردانه در اتوبوسهای ایرانی می‌شود(حال آنکه ورود یک مرد به بخش زنانه حداقل با اعتراضهای کلامی همراه خواهد بود و حداکثر به کتک خوردن او از دست «قیصر»نماها و «شوالیه»ها می‌انجامد)، و بعد وقتی مردها در صندلی کناری «مثل همیشه» گشاد می‌نشینند، یا چه می‌دانم، سر پیچ تند ناخواسته به او برخورد می‌کنند مدعی می‌شود و جیغ می‌کشد و خودزنی می‌کند که حاشا شرافت، دریغا انسانیت، امنیت و حریم مرا نقض کردند. یا مثال مخرب‌تر و بسیار عینی‌تر: حضور زنان در محل کار با تصویب قوانین بسیار شدید و مضحک «Sexual Harassment» بوده که عملا تعریف کردن یک جُک میان همکاران را غیرممکن کرده، بد نگاه کردن به زن را بدل به جرم کرده و سوت زدن در حضور او را قابل مجازات با «زندان»(بله، درست خواندید، زندان)، که جملگی محل کار را برای مردان بدل به محیطی فاقد هرگونه جذابیت کرده که خیلی ساده دیگر حاضر به مشارکت در آن نیستند. در تک‌تک محیطهایی که «زنان آزاده» و «زنان رهاشده‌» و «زنان مستقل» در غرب به زور قلدری دولت آنها را درنوردیده‌اند و بطور سیستماتیک مردان را از آنها بیرون انداخته‌اند(یا حداقل مردانگی را در آنها ممنوع کرده‌اند)، همین روال، با شدتی حتی بسیار بیشتر دنبال شده.

اینها همه در نهایت چیزی بجز حس تعلق و طلبکاری ِ ذاتی و بی‌جای زنانه نیست، و اینکه همه چیز باید برای حضور من محیا بشود و محیطی برای بحث و گفتگوی منطقی با «نوع بیان» من تنظیم بشود اگرنه از حضور نورانی من محروم خواهید شد. خشم و احساس درماندگی آنها وقتی کسی اینجا اهمییتی به آن حضور مشروط شده به این قیمت نمی‌دهد هم باز به آسانی فهمیدنی‌ست، دلیل آنکه زنان به قول مهربد بجای درگیر شدن مستقیم در بحث‌ها و به قولی شکست دادن مردان در بازی خودشان، خواستار تغییر قوانین بازی به نحوی هستند که پیش از حضور آنها را برنده اعلام کرده و میزنی هم گل و بوس و آغوش برایشان کنار گذاشته. خوب است که در برابر این هجمه‌ی بی‌جا و انتظار بی‌مورد، مقاومتی شایسته می‌بینیم.

Russell
04-08-2013, 02:23 AM
در فکر این بودم که یک تاپیک درباره داروینیسم و تاثیر آن بر فلسفه باز کنم،ولی یادم آمد که نیستی امیر جان اینجا هم دوستان همه موضع و دانششان از آن تقریبا در یک حدود است گفتم بگذارمش برای بعد و کاش امیر بود کلی سوال برای پرسیدن دراینباره دارم.
بگمانم این معجزه اسپاگتی باشد !!

Fox
04-08-2013, 02:40 AM
دوستان و بزرگواران، من امشب تا حدِ زیادی حالِ ناخوشی دارم و سرِ در آستانه‌ی انفجارم مرا دارد دیوانه میکند . اگر ناخواسته کسی را رنجاندم پوزش میخواهم . براستی فکر نمیکردم اینجا در همین روزهای نخست خصومتی ایجاد شود .

Russell
04-08-2013, 02:50 AM
دوستان و بزرگواران، من امشب تا حدِ زیادی حالِ ناخوشی دارم و سرِ در آستانه‌ی انفجارم مرا دارد دیوانه میکند . اگر ناخواسته کسی را رنجاندم پوزش میخواهم . براستی فکر نمیکردم اینجا در همین روزهای نخست خصومتی ایجاد شود .
نه فاکس گرامی من از طرف خود و شناخت خود از اینجا اطمینان میدهم که رنجشی نیست،اینجا در یک بحث یک دقیقه اینگونه بحث بی‌پرده و تند میکنیم،یک دقیقه بعد یادمان میرود کل مطلب.محیط مجازی آزادی‌ست، بخواهیم یا نخواهیم همه دوستان علاقمند به گفتگو هستیم کنار هم، کاریش هم نمیشود کرد.

Mehrbod
04-08-2013, 02:51 AM

:e306:

اینکه شما در برابر شیوه‌یِ نگارش نابهنجار من (و ترس از همه‌گیریِ آن) واکنش نشان دهید رفتاری است منطقی و درست, ولی گاهی باید مرزها را پس و پیش کرد + اینکه عادت روزانه‌یِ
ما (من در اینجا) نیست که به دیگران و درستی و نادرستیِ کارهاشان پرداخته و فزونکاوی[1] کنیم; ولی اینجور هم نیست که در برابر هرسخنی بنشینیم و به دستآویز[2] 'مودب' بودن هیچ نگوییم.

رویهمرفته پوست ما کلفته و هیچ رنجش به دل نگرفتیم گرامی.

----
1. ^ fozun+kâv+i{pasvand}::Fozunkâvi || فزونکاوی: فضولی being nosy
2. ^ dast+âviz::Dastâviz || دستاویز: مستمسک; آنچه همراه آورند و وسیله‌یِ داو (ادعای) خود سازند. Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Pretext), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Excuse), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B2) pretext; excuse

Mehrbod
04-08-2013, 02:56 AM
سپاس، آخر نمی‌گذارید که،
آمدم چند خطی از جستار «حقوق مردان» را بردارم بکوبم بر سر یکی از رفقای جهان واقعی، دیدم زنان و زن‌پرستان و زن‌ستیزان اینجا را برهم ریخته‌اند، حیفم آمد چایی نخورده بروم. :e108:

دیدن هیچکس بیشتر از Amir این گاهِ شب نمیتوانست خوشی‌آور باشد! :4:

خوشی برگشتی امیر جان!

بخواهش یک بازه زمانی‌ای چیزی هم برای اینجا کنار نِه در کنار کارهای بیرون,‌ این رفتن‌های چند ماه‌یِ هموندان (خودت, داریوش, Alice, ...) شیرازه‌یِ دفرچه را‌ دارد از هم میگسسد.

Fox
04-08-2013, 03:02 AM
نه فاکس گرامی من از طرف خود و شناخت خود از اینجا اطمینان میدهم که اینطور نیست،اینجا در یک بحث یک دقیقه اینگونه بحث بی‌پرده و تند میکنیم،یک دقیقه بعد یادمان میرود کل مطلب.محیط هجازیست بخواهیم یا نخواهیم همه دوستان علاقمند به گفتگو هستیم کنار هم کاریش هم نمیشود کرد.
امیدوارم چنین باشد . من انتظار ندارم که کسی اینجا روحیاتِ شخصی، مشکلات و معضلاتِ زندگیِ سگیِ سگی در ایران و ... را بخواهد درک کند یا تخفیفی قائل شود . اینجا برایم جایگاهی برای آموختن و البته گفتگو و صدالبته از نظرم هر چه دوستانه‌تر باشد بهتر است تا حداقل چیزی که در این باتلاق در جهانِ واقع یافت می‌نشود اینجا قدری با آن خود را سیرآب کنیم.من مطمئنم بسیاری از کاربرانی که اینجا هستند نمیتوانند دوستانی که میخواهند یا فضای دوستانه‌ای که میخواهند را در فضای حقیقی بیابند(از جمله خودم) . و امید دارند جاهایی مثل اینجا آنها را پذیرا باشند . :e032:

Ouroboros
04-08-2013, 03:07 AM
بخواهش یک بازه زمانی‌ای چیزی هم برای اینجا کنار نِه در کنار کارهای بیرون,‌ این رفتن‌های چند ماه‌یِ هموندان (خودت, داریوش, Alice, ...) شیرازه‌یِ دفرچه را‌ دارد از هم میگسسد.

:e032:
مهربد جان مشکل من زمان نیست، دشواری آنجاست که گرفتاریهای پیش آمده نیاز به تمام حواس و انرژی و هوش و تمرکزی‌ دارند که من می‌توانم خرجشان بکنم، و فعالیتهای اینترنتی به نوعی مایه‌ی پرت شدن توجه به نحوی که بایسته است از آن اهداف کذایی خواهد شد... با اینهمه، و هرچند نمی‌توانم مثل سابق بحثها را با جدیتی شایسته دنبال بکنم، اما قطعا می‌کوشم در اینجا باشم. ساعتی فعالیت شبانه در دفترچه می‌تواند به استراحت ذهن از مشکلات بیرونی بیانجامد و اندکی فراغت خاطر همراه بیاورد.

Fox
04-08-2013, 03:11 AM
:e306:

اینکه شما در برابر شیوه‌یِ نگارش نابهنجار من (و ترس از همه‌گیریِ آن) واکنش نشان دهید رفتاری است منطقی و درست, ولی گاهی باید مرزها را پس و پیش کرد + اینکه عادت روزانه‌یِ
ما (من در اینجا) نیست که به دیگران و درستی و نادرستیِ کارهاشان پرداخته و فزونکاوی[1] کنیم; ولی اینجور هم نیست که در برابر هرسخنی بنشینیم و به دستآویز[2] 'مودب' بودن هیچ نگوییم.

رویهمرفته پوست ما کلفته و هیچ رنجش به دل نگرفتیم گرامی.

----
1. ^ fozun+kâv+i{pasvand}::Fozunkâvi || فزونکاوی: فضولی being nosy
2. ^ dast+âviz::Dastâviz || دستاویز: مستمسک; آنچه همراه آورند و وسیله‌یِ داو (ادعای) خود سازند. Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Pretext), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Excuse), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B2) pretext; excuse

سخن‌تان درست است . من صرفا خواستار قدری ملاحظه‌ی بیشتر برای کسانی که آنسوی مانیتور نشسته است و دارد تایپ میکند قائل شویم و حداقل اشخاص را اینطور به طور مستقیم توصیف نکنیم . اما چندان چیزِ مهمی نیست و به قولِ شما و دیگر دوستان میتواند در حوزه‌ی نظرِ شخصی محسوب شود و افرادِ مقابل هم حق دارند در این مورد از خود دفاع کنند . :e032:
پ.ن: من چرا نمیتوانم از سپاس و لایک استفاده کنم؟ اینطوری در برابرِ پست‌های مفیدی که دوستان نسبت به من مرحمت میکنند شرمنده میشوم و گاها ناچار میشوم یک پست جدا برایش بزنم!

sonixax
04-08-2013, 03:50 AM
ببین كی برگشته :e032:

Angela
04-08-2013, 07:21 AM
من دیشب خودم رو کشتم که جواب مهربد رو بدم به علت مشکلات سیستمی نتونستم, آخرش هم اینترنتم قطع شد!
فقط اینکه تلاش برای دفاع از حقوق هر گروهی از انسانها, چه خودت داخل اون گروه قرار بگیری یا نه, اصلا کار کم ارزشی نیست.
به نظر من که در اولویت هم هست نسبت به فلسفه بافی!
حالا شاید بعضی از اون صحبتها قابل قبول شما نباشه, ولی کل این کار رو نمیشه به عنوان "دفاع از حقوق خودتان و همجنسان خودتان" زیر سوال برد و بدون سود و فایده دونست.
مثلا اگه ما با حکم ارتداد مخالفت کنیم به نظرتون کار بی ارزشیه و فقط به فکر سود خودمون بودیم؟!

undead_knight
04-08-2013, 11:19 AM
خودمم یادم رفت... آهان منظورم اینه که دارم زیادی وراجی میکنم. کاسه داغتر از آش و این حرفها. عصبیت کردم ظاهرا. چون میبینم خودت دلت نمیخواد دربارش حرفی زده بشه.
نبابا:))چیزی که منو عصبی کنه قطعا میتونه منو بکشه:))
و خب چون من آنددم نه چیزی میتونه منو عصبی کنه نه میتونه من رو بکشه:))

Soheil
04-08-2013, 11:59 AM
نبابا:))چیزی که منو عصبی کنه قطعا میتونه منو بکشه:))
و خب چون من آنددم نه چیزی میتونه منو عصبی کنه نه میتونه من رو بکشه:))

باشه مجبورم باور کنم.

-----------
عجب غلطی کردیم سفره دلمونو باز کردیما. دارم از خجالت آب میشم. انگار میخواستم بازجویی پس بدم.

Soheil
04-08-2013, 12:04 PM
بعضی وقتها نوشته هایی مینویسیم ولی پست نمیکنیم. شاید بخوایم بعدا تغییرشون بدیم. اصلا شاید دوست نداشته باشیم کسی بخونتشون، ولی خودشون سیو میشن. ببخشید ناخدا جان شما به اینها دسترسی دارید؟ اسپاگتی نکرده نمیخونیدشون که؟:e032:

undead_knight
04-08-2013, 12:23 PM
باشه مجبورم باور کنم.

-----------
عجب غلطی کردیم سفره دلمونو باز کردیما. دارم از خجالت آب میشم. انگار میخواستم بازجویی پس بدم.
از این بلا ها کم سر من نیومده،باور بکنی یا نه میشه عادت کرد:))

هرکس یک روحیه ای داره دیگه، قرار نیست که همه شبیه هم باشند;)

Mehrbod
04-08-2013, 04:09 PM
من دیشب خودم رو کشتم که جواب مهربد رو بدم به علت مشکلات سیستمی نتونستم, آخرش هم اینترنتم قطع شد!
فقط اینکه تلاش برای دفاع از حقوق هر گروهی از انسانها, چه خودت داخل اون گروه قرار بگیری یا نه, اصلا کار کم ارزشی نیست.
به نظر من که در اولویت هم هست نسبت به فلسفه بافی!

حالا شاید بعضی از اون صحبتها قابل قبول شما نباشه, ولی کل این کار رو نمیشه به عنوان "دفاع از حقوق خودتان و همجنسان خودتان" زیر سوال برد و بدون سود و فایده دونست.
مثلا اگه ما با حکم ارتداد مخالفت کنیم به نظرتون کار بی ارزشیه و فقط به فکر سود خودمون بودیم؟!

خب بفرمایید اندکی از این کوشش‌هایِ گسترده‌یِ زنان را در راستای پدافند از حقوق مرتدها را نشان دهید; «آرش بیخدا» هم راستی زن
بود که سایت زندیق را انداخت؟ «مزدک بامداد» زن بود؟ «لامذهب» زن بود؟ از میان هزار مرد تنها یک «بانو آرمیتی» و یک «دیندار» پیدا میشود و بس.

راستی اینکه این سخن‌گاه‌ها هزینه‌ بردار هستند را که فراموش نکرده اید؟ میتوانید تنها یک فاروم پارسی زبان برای ما نشان دهید که
یک زن بنیادگذار آن بوده باشد؟ ما مردان باید از پول خودمان بزنیم, هزینه‌یِ راه‌اندازی سخنگاه بدهیم, فضای آزاد گفتگو فراهم کنیم,
از زمان و انرژی امان بزنیم و خردگرایی را بگسترانیم و سرانجام هم از شما تیکه بشنویم که «زنان را از اندیشیدن بازداشته‌ایم»؟

هتا جستارهای پدافند از همجنس‌گرایی را هم که باز تنها ما مردان می‌آغازیم؟ رویهمرفته یک مهری کنید و اگر
براستی خودتان (زنان) را این اندازه سودمند میبیند, یک چندتایی از این کارهایی که میگویید کرده‌اید را نشان دهید, اگرنه ما که
این همه ساله روی اینترنت و ده‌ها فاروم گوناگون فعال هستیم چیزی ندیده‌ایم! دیگر از فعالیت روی اینترنت ساده‌تر و آسانتر و بی‌خطرتر هم داریم؟

همچنین, N سال پیش کاربر shirin از ما خواستند یک جستار که ما مردان در راستای پدافند از حقوق زنان
زده باشیم را نشان دهیم (که ده تایی بی هیچ سختی‌ای نشان دادیم), ولی در برابر خواسته‌یِ ما, که اکنون
شما زنان تنها یک جستاری که در راستای پاسداری از حقوق ما مردان آغازیده باشید را لینک بدهید, چرا چیزی نمیبینیم؟

Mehrbod
04-08-2013, 04:27 PM
بعضی وقتها نوشته هایی مینویسیم ولی پست نمیکنیم. شاید بخوایم بعدا تغییرشون بدیم. اصلا شاید دوست نداشته باشیم کسی بخونتشون، ولی خودشون سیو میشن. ببخشید ناخدا جان شما به اینها دسترسی دارید؟ اسپاگتی نکرده نمیخونیدشون که؟:e032:

نه, دسترسی شاید بشود یافت ولی کسی نمیخواند و خود‌به‌خود این نوشته‌ها باید پاک شوند!

دسترسی‌پذیر هم بود کسی نمیخواند (اینجا ادمین, من و دوست دیگرمان میلاد {sonixax}) دسترسی به خود server داریم که تنها برای برورسانی و اینکارهاست.

Angela
04-08-2013, 05:42 PM
خب بفرمایید اندکی از این کوشش‌هایِ گسترده‌یِ زنان را در راستای پدافند از حقوق مرتدها را نشان دهید; «آرش بیخدا» هم راستی زن
بود که سایت زندیق را انداخت؟ «مزدک بامداد» زن بود؟ «لامذهب» زن بود؟ از میان هزار مرد تنها یک «بانو آرمیتی» و یک «دیندار» پیدا میشود و بس.

راستی اینکه این سخن‌گاه‌ها هزینه‌ بردار هستند را که فراموش نکرده اید؟ میتوانید تنها یک فاروم پارسی زبان برای ما نشان دهید که
یک زن بنیادگذار آن بوده باشد؟ ما مردان باید از پول خودمان بزنیم, هزینه‌یِ راه‌اندازی سخنگاه بدهیم, فضای آزاد گفتگو فراهم کنیم,
از زمان و انرژی امان بزنیم و خردگرایی را بگسترانیم و سرانجام هم از شما تیکه بشنویم که «زنان را از اندیشیدن بازداشته‌ایم»؟

هتا جستارهای پدافند از همجنس‌گرایی را هم که باز تنها ما مردان می‌آغازیم؟ رویهمرفته یک مهری کنید و اگر
براستی خودتان (زنان) را این اندازه سودمند میبیند, یک چندتایی از این کارهایی که میگویید کرده‌اید را نشان دهید, اگرنه ما که
این همه ساله روی اینترنت و ده‌ها فاروم گوناگون فعال هستیم چیزی ندیده‌ایم! دیگر از فعالیت روی اینترنت ساده‌تر و آسانتر و بی‌خطرتر هم داریم؟
عزیز منظورم این بود که دفاع از حقوق گروهی که خودت هم جزء اون گروه باشی بی ارزش نیست, مثل دفاع از حقوق زنان برای ایرانبانو که شما می گفتید هر چند در این راه می کوشد ولی به فکر سود به خودش و همجنسانش هست و نه سودرسانی به دیگران... اون قضیه مرتد هم مثال بود, یعنی کسی که خودش رو به عنوان مرتد میشناسند و در دفاع از حقوق مرتدهایی مثل خودش فعالیت می کنه و همچنان کارش ارزشمنده؛
البته فعالیت اجتماعی مردها بیشتره و توی فضای مجازی هم همینطوره , من جایی نگفتم که شما ما رو از اندیشیدن باز داشتید!

همچنین, N سال پیش کاربر shirin از ما خواستند یک جستار که ما مردان در راستای پدافند از حقوق زنان
زده باشیم را نشان دهیم (که ده تایی بی هیچ سختی‌ای نشان دادیم), ولی در برابر خواسته‌یِ ما, که اکنون
شما زنان تنها یک جستاری که در راستای پاسداری از حقوق ما مردان آغازیده باشید را لینک بدهید, چرا چیزی نمیبینیم؟
من نمی دونم چرا کاربر شیرین این رو از شما خواستند, اما شما خودتون هم که تازگیها به فکر پاسداری از حقوقتون افتادید؛ در ضمن اگه زنها جستاری رو در دفاع از حقوق مردها باز نکردند اما مردستیزی و توهین و تحقیر مردها هم از طرف زنها تا جایی که من دیدم خیلی کم بوده - یا نبوده! - نسبت به مقداری که مردها انجام دادند.
توجه کنید که این رو به عنوان گلایه یا خجالت دادن و ... نمیگم!

Mehrbod
04-08-2013, 06:22 PM
عزیز منظورم این بود که دفاع از حقوق گروهی که خودت هم جزء اون گروه باشی بی ارزش نیست, مثل دفاع از حقوق زنان برای ایرانبانو که شما می گفتید هر چند در این راه می کوشد ولی به فکر سود به خودش و همجنسانش هست و نه سودرسانی به دیگران... اون قضیه مرتد هم مثال بود, یعنی کسی که خودش رو به عنوان مرتد میشناسند و در دفاع از حقوق مرتدهایی مثل خودش فعالیت می کنه و همچنان کارش ارزشمنده؛

درست است, ولی:

ارزش چندانی ندارد ≠ ارزشی ندارد

زنان هم میبینیم تنها برای چیزهایی که سود سرراست برایشان دارند میکوشند: بیشتر کردن حقوق خودشان (اگرکه بیخدا باشند, ارتداد یکی از آنها)

چرا فعالیتی از این همه زن در راستای پاسداری از حقوق همجنسگرایان (بویژه مردان همجنسگرا) نمیبینیم؟
چرا کوششی از این همه زن در راستای برچیدن سربازیِ مردان نمیبینیم؟
چرا کوششی از این همه زن برای گسترش خود خردگرایی نمیبینیم؟

و بسیاری چراهای دیگر که بی پاسخ میمانند.

وارونه‌یِ همینها را ولی اگر بنگرید کارنامه‌یِ ما مردان بسیار روشن است:

پیوسته در راستای یکسانیدن حقوق شما میکوشیم (برابری دیه, برابری ارث, ...).
در نمایش و برشمردن ستم‌هایِ اسلام به زنان همواره کوشا هستیم.
پیوسته در راستای بازپسگیری آزادی شما در پوشش مینویسیم (ولی کسی هرگز نمیگوید که به ما مردان هتا همین پوشش هم اگرچه کمتر, ولی همچنان زور میشود).
...

اینها سود سرراستی برای منِ مرد ندارند, برای شمایِ زن ولی دارند (و ناسرراست برای من هم سودآوری خواهند داشت, در بازه‌یِ[1] زمانیِ زندگی خودم شاید, در ایرانش که هرگز).

البته فعالیت اجتماعی مردها بیشتره و توی فضای مجازی هم همینطوره , من جایی نگفتم که شما ما رو از اندیشیدن باز داشتید!

Which brings us back to my point: زنان سستی میکنند و رفتارهای انگل‌وارانه نشان میدهند (بهره‌بری بی بهره‌رسانی).

نیک بنگرید که امروز شمای زن اگر نگوییم بیشتر, دستکم به اندازه‌یِ من مرد زمان آزاد دارید که بگوییم روی همین اینترنت به این فعالیت‌ها بپردازید.

من نمی دونم چرا کاربر شیرین این رو از شما خواستند, اما شما خودتون هم که تازگیها به فکر پاسداری از حقوقتون افتادید؛ در ضمن اگه زنها جستاری رو در دفاع از حقوق مردها باز نکردند اما مردستیزی و توهین و تحقیر مردها هم از طرف زنها تا جایی که من دیدم خیلی کم بوده - یا نبوده! - نسبت به مقداری که مردها انجام دادند.
توجه کنید که این رو به عنوان گلایه یا خجالت دادن و ... نمیگم!

اختیار دارید, اینکه ما مردها همه اش بدنبال سکس هستیم, اینکه بی‌وفا هستیم, اینکه دیکتاتور هستیم, اینکه همه‌یِ
بدبختی‌هایِ جهان زیرسرِ ما است, اینکه خشن هستیم, اینکه بزه‌کار هستیم و بسیاری دیگر که مردستیزی نیست!! (:

به هر روی, گلایه‌یِ ما مردان به شما زنان بی پشتوانه نیست: نشان دادیم کمتر از ما, بسیار بسیار کمتر از ما مردان در گسترش این ارزشها (خردگرایی, آزادی‌هایِ همبودین[2], ...) می‌پیشروید.

----
1. ^ bâz+e::Bâze || بازه: فاصله‌یِ زمانی Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Interval), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%87) interval
2. ^ ham+bud+in{pasvand}::Hambudin || همبودین: اجتماعی Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Social) social

Soheil
04-09-2013, 09:06 AM
به نام خدا

اشهد ان لا اله الّا الله

اشهد ان محمداً رسول الله

اشهد ان علیاً ولی الله

حرفی ندارم! از همه دوستانی که در مطالبم به آنها و عقایدشان توهین شد،
عذر می خواهم.

کاش می توانستم تمام مطالبی که در ضدیت با اسلام نوشته ام را پاک کنم.

خدای مهربان همه را به راه راست هدایت کند.

آناهید

بازگشت به حقیقت (http://forum.hammihan.com/thread65306.html#post3707035)

نظر دوستان چیه راجع به این نوشته؟:e40d: البته اگه صلاح باشه در موردش حرف بزنیم. امیدوارم مشکل امنیتی پیش نیومده باشه براش.

Ouroboros
04-09-2013, 09:29 AM
چه عجیب و ترسناک، ایشان اسلام‌ستیز بودند؟

Soheil
04-09-2013, 09:35 AM
چه عجیب و ترسناک، ایشان اسلام‌ستیز بودند؟

مخالف اسلام بود ولی خداباور. درباره اسلام فعال بود ولی زیاد تند نمینوشت. البته مدت زیادی نیست که من اونجا فعالیت میکنم. دوستان دیگه بهتر میشناسنش و نظرشون دقیقتره.

Ouroboros
04-09-2013, 09:43 AM
از نظر من دوستانی که ایران هستند حتی با تور هم نباید در این سایتهای مطیع رژیم که هیچ تعهدی برای حفظ هویت شما نمی‌دهند فعالیت بکنند. ریسک آن خیلی بالاست. رژیم منحوس و منفور سالهاست که به قدرت اینترنت پی برده و اینطور نیست که «ای بابا، با ما چه کار دارند». با همه کار دارند.

Anarchy
04-09-2013, 10:49 AM
به نظرم قطعا یه مشکلی براش پیش اومده یا خطری تهدیدش میکرده که چنین چیزی گفته !! ولی یه پست یک هفته قبل نوشته که خوندش خالی از لطف نیست:

وضعیت دینداری - هم اندیشی - هم میهن (http://forum.hammihan.com/post3685596-7.html)

به نظر من دین گریزی واقعی ست و بی دینی ست که خیلی واقعی نیست البته در افرادی که در اثر مشکلاتی در زندگی از آن کناره می گیرند و در روزهای سخت دیگر و با قطع امید دوباره به سوی آن می آیند!!! و اندیشه و فکری پشت تصمیمشان ندارند!

شاید نا خواسته خودش هم مصداق همین جمله ای شده که اینجا نوشته:e108:

Soheil
04-09-2013, 11:01 AM
به نظرم قطعا یه مشکلی براش پیش اومده یا خطری تهدیدش میکرده که چنین چیزی گفته !! ولی یه پست یک هفته قبل نوشته که خوندش خالی از لطف نیست:

وضعیت دینداری - هم اندیشی - هم میهن (http://forum.hammihan.com/post3685596-7.html)

شاید نا خواسته خودش هم مصداق همین جمله ای شده که اینجا نوشته:e108:

:e108:متاسفانه این قطعا رو خوب اومدی و منم میگم مشکلی بوجود اومده. چون از نوشته های قبلیش مشخص بود آدم باهوشیه و دلایل محکمی برای عقایدش داشت. اینه که نمیتونم تصور کنم واقعا به اسلام ایمان آوورده باشه.

Anarchy
04-09-2013, 11:09 AM
:e108:متاسفانه این قطعا رو خوب اومدی و منم میگم مشکلی بوجود اومده. چون از نوشته های قبلیش مشخص بود آدم باهوشیه و دلایل محکمی برای عقایدش داشت. اینه که نمیتونم تصور کنم واقعا به اسلام برگشته باشه.

بله، چون تا یک هفته پیش که پست میذاشت نشانی از بازگشت به اسلام در نوشته هاش نبود و نمیشه یک هفته ای توبه کار شد و به آغوش اسلام عزیز برگشت...

اثبات آسمانی بودن قرآن - گفتگوی دینداران با منتقدین و دگراندیشان - هم میهن (http://forum.hammihan.com/post3686750-3375.html)

باور بفرمایید من فقط با خواندن قرآن بی دینی را برگزیدم نه چیز دیگری!! توصیه من این است که نخواهید کسی متن فارسی قرآن را بخواند!

Mehrbod
04-09-2013, 11:33 AM
من هم امیدوارم چیزی نشده باشد, anahid یکی از بهترین کاربرهای تازه‌یِ هم‌میهن بود.

Ouroboros
04-09-2013, 11:45 AM
البته شاید هم یکی از آن اراذل اسلام او را تهدید کرده، و او ترسیده و هول کرده. خانمها را که می‌شناسید.

Soheil
04-09-2013, 11:46 AM
من هم امیدوارم چیزی نشده باشد, anahid یکی از بهترین کاربرهای تازه‌یِ هم‌میهن بود.

بله خیلی خوب مینوشت.
اروپاییان داستانهای کشتار دگراندیشان را در کتابهای تاریخی و فیلمها میبینند. ما در قرن 21 باید اینها را در واقعیت تجربه کنیم. اسلامگرایان خیلی ترسناکن. حالم بهم خورد از جستاری که گذاشته.

بهتره نترسیم هممون سنگسار میشیم.:e420::e057:

Mehrbod
04-09-2013, 12:45 PM
اتفاقن زبان فرانسوی در بین زبانهای آسان دنیا برای یادگیریست : Language Difficulty Ranking | Effective Language Learning (http://www.effectivelanguagelearning.com/language-guide/language-difficulty)

و بر خلاف آلمانی و ایتالیایی و ... یکی از زبانهای بسیار کاربردی در سطح جهانیست .

به ترتیب اگر بخواهیم حساب کنیم :

انگلیسی
اسپانیایی
فرانسوی

کاربردی ترین زبانهای دنیا هستند ، گویا آسان ترینهایشان هم هستند .

bist du sicher؟ (:

من از خود آلمانها با این زبان بی سر و تهشان شنیده‌ام که فرانسوی سخت‌تره؟

Ouroboros
04-09-2013, 12:51 PM
فرانسوی از آلمانی نمی‌دانم ولی از انگلیسی و ایتالیایی و فارسی(که من بلدم)هر سه بسیار سخت‌تر است. یکی از اصلی‌ترین سنجه‌ها برای برسی میزان سختی زبان تفاوت میان صوت یک واژه و نوشتار آنست، و در زبان فرانسه این اختلاف بسیار فاحش است.، یک چیز می‌نویسید، و مطلقا یک چیز دیگر می‌خوانید. از این نظر به ترتیب از سخت به آسان می‌شود این:

فرانسه
انگلیسی
فارسی
ایتالیایی

Anarchy
04-09-2013, 01:30 PM
در زبان فرانسه این اختلاف بسیار فاحش است.، یک چیز می‌نویسید، و مطلقا یک چیز دیگر می‌خوانید.

ولی تا جایی که من میدونم اتفاقا در زبان فرانسه قواعد آوایی تقریبا در اغلب موارد ثابت هست !! یعنی میدونید وقتی ou صدای "او" میده دیگه این همیشگی هست و استثنا نداره یا eu یا au یا oi همیشه تلفظ یکسانی دارن...استثنا هم اگر باشه تا جایی که به خاطر دارم بیشتر مربوط به تلفظ حروف بی صدا هست.... برخلاف انگلیسی اصلا چنین قواعد ثابتی نداره!!

اگه اشتباه میکنم اصلاح کن امیر جان...

Ouroboros
04-09-2013, 01:46 PM
فکر نکنم اینها یک چیز باشند باشد،
اینکه صداها یک جور نوشته می‌شوند با اینکه کلمات آنطورکه نوشته می‌شوند خوانده نمی‌شوند فرق می‌کند. برای مثال ترجمه‌ی جمله‌ی اول من، قرمزها خوانده نمی‌شوند:
Je ne crois pas que ce sont les mêmes choses
تلفظ آن:
ژو. نو. کغوا. پَ. ک. سو. سون. لِ. مم. شوز.

می‌بینید که هیچ شباهتی به نوشته ندارد.

Anarchy
04-09-2013, 01:58 PM
فکر نکنم اینها یک چیز باشند باشد،
اینکه صداها یک جور نوشته می‌شوند با اینکه کلمات آنطورکه نوشته می‌شوند خوانده نمی‌شوند فرق می‌کند. برای مثال ترجمه‌ی جمله‌ی اول من:
Je ne crois pas que ce sont les mêmes choses
تلفظ آن:
ژو. نو. کغوا. پَ. ک. سو. سون. لِ. مم. شوز.

می‌بینید که هیچ شباهتی به نوشته ندارد.

خب اینکه ایرادی نداره...شما اگر در حال مقایسه تلفظ حروف و انواع آواها در زبان فرانسوی با انگلیسی باشید(چون آشنایی ما با زبان انگلیسی بیشتر از بقیه زبان ها هست قاعدتا) یه بحث هست اما زبان فرانسه و ویژگی های آوایی اون به خودی خود تقریبا بدون استثنا هست...

مثلا در زبان انگلیسی ea ممکنه چند جور تلفظه بشه...مثلا یه مدل در کلمه break و یه مدل دیگه در کلمه freak و از این دست استثناها که دیگه استثنا هم نمیشه بهشون گفت بسیار زیاد هست...

یا مثلا Ch در این انگلیسی میتونه صدای چ،ک یا ش بده !!

ولی در زبان فرانسه تلفظ کلمات بنا به قوانین آوایی این زبان تقریبا در همه موارد قابل پیش بینی هست و میشه اطمینان داشت از درستیش اما در زبان انگلیسی نمیشه چنین اطمینانی داشت...

Ouroboros
04-09-2013, 02:19 PM
:e108:
چطور ایرادی ندارد؟ این باعث سخت‌تر شدن یک زبان می‌شود، شما باید املای همه‌ی کلمات را تک‌تک بیاموزید. در ایتالیایی برای مثال بنگرید، همان جمله می‌شود؛
Non credo che queste sono le stesse cose
نُن کردو که کوئست سونو ل استسه کوزه

همه‌ی اینها دقیقا همینطور خوانده می‌شوند. یعنی دقیقا همان که می‌خوانید را می‌نویسید. این راحت‌تر نیست؟
شما سختی زبان را در چه چیز می‌بینید؟

undead_knight
04-09-2013, 02:37 PM
:e108:
شما سختی زبان را در چه چیز می‌بینید؟
دستور زبان؟

mosafer
04-09-2013, 03:42 PM
با سپاس از میلاد گرامی جهت حضور در این جستار.
شوربختانه کمی تحت تاثیر مباحث جنسیتی که اخیرا باب شده و تکراری شدن روند کار استقبال کمتری به عمل آمد.
صندلی داغ پس از تعطیلات نوروز در ایران با روال کار جدید ادامه پیدا خواهد کرد.
تعطیلات تمام شد در ایران ...

Ouroboros
04-09-2013, 04:47 PM
من میزبانی صندلی داغ را، البته مشروط به حق بازپس گرفتن در موقع مقتضی، یکجا واگذار می‌کنم. چراکه برای مدتی حقیقتا وقت بسیار کمی جهت حضور در اینترنت خواهم داشت و نمی‌توانم بیشتر از روزی یک ساعت آنلاین باشم(و آنهم احتمالا بیشتر به خواندن نوشته‌های دوستان سپری خواهد شد). دست بالا بتوانم هفته‌ای یک مقاله جهت زن‌ستیزی و مردگرایی(lel) بنویسم هنر کرده‌ام. از دوستان یک نفر داوطلب بشود. :e405:

mosafer
04-09-2013, 05:07 PM
من میزبانی صندلی داغ را، البته مشروط به حق بازپس گرفتن در موقع مقتضی، یکجا واگذار می‌کنم. چراکه برای مدتی حقیقتا وقت بسیار کمی جهت حضور در اینترنت خواهم داشت و نمی‌توانم بیشتر از روزی یک ساعت آنلاین باشم(و آنهم احتمالا بیشتر به خواندن نوشته‌های دوستان سپری خواهد شد). دست بالا بتوانم هفته‌ای یک مقاله جهت زن‌ستیزی و مردگرایی(lel) بنویسم هنر کرده‌ام. از دوستان یک نفر داوطلب بشود. :e405:
و ظاهرا ما ( زنها) سودی از هنر شما نخواهیم برد

Ouroboros
04-09-2013, 05:11 PM
نه، برای یک بار هم که شده از یک چیز «سودی» نبرید. :e402:

mosafer
04-09-2013, 05:13 PM

تا سود از نظر شما چه معنا داشته باشد
من سودم را خواهم برد ولی متفاوت

Soheil
04-09-2013, 05:26 PM
اینها یک مشت احمق بیشعور بیش نیستند .

همه گیاهخوارن میگن بهترین منبع پروتئین سویا هستش حال با اینکه سویا خودش کلی پروتئین داره در عین حال مانع جذبش هم میشه :

مواد غذایی که فکرش را نمی کنید ولی برای بدن مضر هستند (http://www.iranianuk.com/page.php5?id=20130327145217021)

کیا!!؟ چرا؟ من خودم گیاهخوارم میدونم بعضیاشون عقاید اشتباه دارن. ولی شما انگار خیلی دلت پره ازشون. گیاهخوار ستیز؟؟

sonixax
04-09-2013, 05:37 PM
کیا!!؟ چرا؟ من خودم گیاهخوارم میدونم بعضیاشون عقاید اشتباه دارن. ولی شما انگار خیلی دلت پره ازشون. گیاهخوار ستیز؟؟

بله من گیاهخواران مشکل دارم ! چون ایدئولوژی آنها تمام انسانهای دنیا را مشتی قاتل و روانپریش و همنوعخوار و ... معرفی میکند مگر اینکه گیاهخوار باشند !!!!

Mehrbod
04-09-2013, 05:42 PM

بله من گیاهخواران مشکل دارم ! چون ایدئولوژی آنها تمام انسانهای دنیا را مشتی قاتل و روانپریش و همنوعخوار و ... معرفی میکند مگر اینکه گیاهخوار باشند !!!!

چند گاهی میشود من به رژیم بسیار نرمِ گیاهخواری برگشته ام: گهگاه گوشت (تنها سپید {مرغ, ماهی}); انرژیم هم بسی بیشتر شده (:

گوشت فراوان (بویژه قرمز) بدتر انرژی‌بره تا انرژه‌ده انگار.

Soheil
04-09-2013, 05:43 PM
بله کاملا مشخصه. ایدئولوژی گیاهخواری؟ چون بعضی از گیاهخوارها اینطورین به این نتیجه رسیدید؟ من هیچ مشکلی با کسی که گوشت میخوره ندارم ولی گوشتخوار تا گوشتخوار داریم.

Theodor Herzl
04-09-2013, 05:45 PM
بله من گیاهخواران مشکل دارم ! چون ایدئولوژی آنها تمام انسانهای دنیا را مشتی قاتل و روانپریش و همنوعخوار و ... معرفی میکند مگر اینکه گیاهخوار باشند !!!!من همانطور که قبلا گفتم vegan هستم یعنی‌ علاوه بر محصولات گوشتی ، هر نوع چیزی که از حیوانات بیاید را نمی‌خورم ، مثل شیر ، پنیر ، عسل یا تخم مرغ. در مورد گوشت خواری مشکل من با خود مساله گوشت خواری نیست ، مشکل دام داری صنعتی است که حیوانات را شکنجه میکنند، شما بروید در جنگل یک آهو شکار کنید بخورید ایرادی ندارد از نظر من.

Russell
04-09-2013, 05:50 PM
من میزبانی صندلی داغ را، البته مشروط به حق بازپس گرفتن در موقع مقتضی، یکجا واگذار می‌کنم. چراکه برای مدتی حقیقتا وقت بسیار کمی جهت حضور در اینترنت خواهم داشت و نمی‌توانم بیشتر از روزی یک ساعت آنلاین باشم(و آنهم احتمالا بیشتر به خواندن نوشته‌های دوستان سپری خواهد شد). دست بالا بتوانم هفته‌ای یک مقاله جهت زن‌ستیزی و مردگرایی(lel) بنویسم هنر کرده‌ام. از دوستان یک نفر داوطلب بشود.

مه حاظرم دوباره نیابت رو قبول کنم،البته میتونی امیر جان حداقل فرم جدیدی که در نظرت بود رو ارائه بدی من فقط اجراش کنم.

......
دوستان هم اعلام آمادگی کنند ببیننیم استقبال چطور است.

Mehrbod
04-09-2013, 05:57 PM

:e00e:

من هنوز دارم به این میخندم :21:

mosafer
04-09-2013, 06:18 PM
:e00e:

من هنوز دارم به این میخندم :21:
بخاطر نیروی زیادش هست
بخندید؛ ولی مراقب سلامتیتان هم باشید:e402:

Soheil
04-09-2013, 06:38 PM
و ظاهرا ما ( زنها) سودی از هنر شما نخواهیم برد
من فکر میکردم شما مرد(پسر) هستید.

مثل آندد نایت که تا یه مدت طولانی فکر میکردم(فکر میکردیم) دختره.

البته مجبور نیستید جنسیت خودتون رو آشکار کنید.:e303:

mosafer
04-09-2013, 06:44 PM
من تا دیروز فکر میکردم شما مرد(پسر) هستید.

مثل آندد نایت که تا یه مدت طولانی فکر میکردم(فکر میکردیم) دختره.

البته مجبور نیستید جنسیت خودتون رو آشکار کنید.:e303:

جنسیت چیزی نیست که بخوام پنهانش کنم
کلا مورد خاصی نمیبینم برای پنهان کردنش
دفترچه و غیردفترچه هم ندارد
من مادر دو فرزند خردسال هستم، جدای از زن بودنم

Soheil
04-09-2013, 06:51 PM
جنسیت چیزی نیست که بخوام پنهانش کنم
کلا مورد خاصی نمیبینم برای پنهان کردنش دفترچه و غیردفترچه هم ندارد

باشه. خیلیم خوب. منظورم از لحاظ امنیتی بود.
ولی جای دیگه که ناخدا شما رو بانو خطاب کرده بود شما چیزی گفتید که فکر کردم بانو نیستید:

بانو؟
ممنون تیتر کنونی خیلی بهتر شد:e032:

mosafer
04-09-2013, 07:01 PM
باشه. خیلیم خوب. منظورم از لحاظ امنیتی بود.
ولی جای دیگه که ناخدا شما رو بانو خطاب کرده بود شما چیزی گفتید که فکر کردم بانو نیستید:
خداباورها هم از لحاظ امنیتی در خطرند مگر؟:)
اون یک کنایه بود:e405:

sonixax
04-09-2013, 07:05 PM
خداباورها هم از لحاظ امنیتی در خطرند مگر؟

خداباوران اسلام ناباور و مخالف حکومت عدل علی ! بله هستند .

موافقان حکومت هم چنانچه شیعه 14 امامی نباشند (امام سیزدهم خمینی دجال ، امام چهاردهم سید علی گدا) در خطرند جانم !

Soheil
04-09-2013, 07:08 PM
اون یک کنایه بود:e405:
باشه. نمیدونم حتما نیستند که میگید.
اوکی.

mosafer
04-09-2013, 07:09 PM
خداباوران اسلام ناباور و مخالف حکومت عدل علی ! بله هستند .

موافقان حکومت هم چنانچه شیعه 14 امامی نباشند (امام سیزدهم خمینی دجال ، امام چهاردهم سید علی گدا) در خطرند جانم !
پس کلا همه در خطرند:)

sonixax
04-09-2013, 07:13 PM
پس کلا همه در خطرند:)

بله در جمهوری اسلامی خودیهایشان هم در خطرند ! چه برسد به نخودی ها !
اخبار را دنبال نمیکنید گویا !!!

mosafer
04-09-2013, 07:14 PM
باشه. نمیدونم حتما نیستند که میگید.
اوکی.
من نمیدونم شاید هم باشن

mosafer
04-09-2013, 07:15 PM
بله در جمهوری اسلامی خودیهایشان هم در خطرند ! چه برسد به نخودی ها !
اخبار را دنبال نمیکنید گویا !!!
نه
همسرم یک چیزایی میگه ولی من علاقه به سیاستهای کثیف ندارم

sonixax
04-09-2013, 07:17 PM
همسرم یک چیزایی میگه ولی من علاقه به سیاستهای کثیف ندارم

خبرها را بخوانید بد نیست ! حداقل متوجه میشوید خداباوری !!!! هیچ بیمه ای برای شما نیست :e402: الله هم وقتی به مشکل بخورید هیچ گُهی نمیخورد !

mosafer
04-09-2013, 07:25 PM
خبرها را بخوانید بد نیست ! حداقل متوجه میشوید خداباوری !!!! هیچ بیمه ای برای شما نیست :e402: الله هم وقتی به مشکل بخورید هیچ گُهی نمیخورد !
چه عرض کنم....!
الله یی که شما میشناسیدش بی شک نمیتونه اینکار رو بکنه

Soheil
04-09-2013, 07:34 PM
این اولین بار نیست که حس میکنم دوستان دفترچه ای از بحث کردن با من معذبند. بهرحال همون یک پست هم که جواب دادی ممنونم ازت میلاد.

اگه اشتباه نمیکنم یکی به من بگه دلیلش چیه شاید بشه اصلاح کنم خودمو.

Mehrbod
04-09-2013, 07:48 PM
این اولین بار نیست که حس میکنم دوستان دفترچه ای از بحث کردن با من معذبند. بهرحال همون یک پست هم که جواب دادی ممنونم ازت میلاد.

wow, این همه حساسیت شاید فرنودشه؟ (:

sonixax
04-09-2013, 08:17 PM

جانم ؟!
کی گفته دوستان معذبند ؟!
اینطوری نیست گرامی :e032:

من خودم اخیرن کم حوصله شدم . بیشتر دوست دارم بشینم FPS* بازی کنم تا بحث :دی

* دیگه وقتی FPS بازی میکنم سرم گیج نمیره :e00e:

Soheil
04-09-2013, 08:34 PM
جانم ؟!
کی گفته دوستان معذبند ؟!
اینطوری نیست گرامی :e032:

من خودم اخیرن کم حوصله شدم . بیشتر دوست دارم بشینم FPS* بازی کنم تا بحث :دی

* دیگه وقتی FPS بازی میکنم سرم گیج نمیره :e00e:

حالا شدیم گرامی؟!:e032::))
قبلا از FPS بازی کردن سرگیجه میگرفتید؟

sonixax
04-09-2013, 08:38 PM
حالا شدیم گرامی؟!:))
قبلا از FPS بازی کردن سرگیجه میگرفتید؟

خوب غرامی :دی

آری ، قبلن سرگیجه میگرفتم . انقدر نشستم بازی کردم چشمهام عادت کرد :e14c:

SAMKING
04-09-2013, 09:03 PM
به نام خدا

اشهد ان لا اله الّا الله

اشهد ان محمداً رسول الله

اشهد ان علیاً ولی الله

حرفی ندارم! از همه دوستانی که در مطالبم به آنها و عقایدشان توهین شد،
عذر می خواهم.

کاش می توانستم تمام مطالبی که در ضدیت با اسلام نوشته ام را پاک کنم.

خدای مهربان همه را به راه راست هدایت کند.

آناهید

بازگشت به حقیقت

نظر دوستان چیه راجع به این نوشته؟ البته اگه صلاح باشه در موردش حرف بزنیم. امیدوارم مشکل امنیتی پیش نیومده باشه براش.
صحنه را دیدیم... به خودمان ......... ...:e10c:

آی لاو یو عاغا
مرگ بر ضد ولایت فقیه
سر و جانمان فدای امام خامه انی

البته من که آقا بهم چراغ سبزو نشون داده، از فلسطین هم که دفاع میکنم، با همجنسگرایی هم مخالفم... پس من خرم از پل گذشته...بله!
شماها یه فکری به حال خودتون بکنید...
اون دنیا میبینمتون :))):e409:

SAMKING
04-09-2013, 09:16 PM
اون یک کنایه بود
اون سرباز گمنام امام زمانه...

زود بَنش کنید.
:fuuyea:

Soheil
04-09-2013, 09:17 PM
صحنه را دیدیم... به خودمان ......... ...:e10c:

آی لاو یو عاغا
مرگ بر ضد ولایت فقیه
سر و جانمان فدای امام خامه انی

البته من که آقا بهم چراغ سبزو نشون داده، از فلسطین هم که دفاع میکنم، با همجنسگرایی هم مخالفم... پس من خرم از پل گذشته...بله!
شماها یه فکری به حال خودتون بکنید...
اون دنیا میبینمتون :))):e409:

پس تشریف ببرید جامعه را از لوث وجود این همجنسگراهای کثیف پاک کنید تا وفاداری خودتونو ثابت کنبد:e105:. طرفدار هم زیاد دارید:

تبلیغ برای همجنس گرایی؟ یعنی مردم رو به همجنسگرایی دعوت میکنه؟!
همجنسگراها هم مثل من و شما آدمن و موجود فضایی نیستند. این همه نفرت از این انسانهای بی آزار برای چیه؟

مام نگفتیم سفینه فضایین !!

بی آزار !!! خیلی خندیدم ممنون !

جامعه رو به لجن کشیدند بعد بی آزارند !!

SAMKING
04-09-2013, 09:23 PM
من همانطور که قبلا گفتم vegan هستم یعنی‌ علاوه بر محصولات گوشتی ، هر نوع چیزی که از حیوانات بیاید را نمی‌خورم ، مثل شیر ، پنیر ، عسل یا تخم مرغ. در مورد گوشت خواری مشکل من با خود مساله گوشت خواری نیست ، مشکل دام داری صنعتی است که حیوانات را شکنجه میکنند، شما بروید در جنگل یک آهو شکار کنید بخورید ایرادی ندارد از نظر من.
پس شما یک ربات هستید و یا باتری کار میکنید!:e107:

شیر و پنیر نمیخورید چطوری زنده میمونید؟
veganها چی میخورن پس؟ صبح ظهر شب سالاد میخورید؟!

mosafer
04-09-2013, 09:24 PM
اون سرباز گمنام امام زمانه...

زود بَنش کنید.
:fuuyea:

چه زود لو رفتم:e414:

SAMKING
04-09-2013, 09:27 PM
پس تشریف ببرید جامعه را از لوث وجود این همجنسگراهای کثیف پاک کنید تا وفاداری خودتونو ثابت کنبد. طرفدار هم زیاد دارید:
هر کسی از ظن خود شد یار من...
از درون من نجست اسرار من...

یک جستاری اینجا داشتیم در موردش... به زودی به اونم میرسیم... کار ها با سام دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.

فعلن با صهیونیست ها کار داریم.

Newton
04-09-2013, 10:09 PM
به نام زور

شب دوستان به گام

در رابطه با پست اشد

به نظرم برنامه تهدید و اعراب تا انتخابات طبیعیست وتا کره شدن ایران ادامه خواهد داشت
این کاربر هم اشدش خوندس چون ترسیده پس مرده:e413:
از طرز نوشتار معلومه که تهدید شده
قید سایتهای داخل رو باید زد ارزش نداره فعالیت که چه بشه هر کس روشنه که هست
وگرنه سنگ مغز تا ابد همونه که هست:e11b:

سایتهای داخل ایران به هیچ وجهی امنیت ندارند حتی با تور
ونکته اصلی یک فعال مدنی یا سیاسی یا روشنگررباید پی همه چیز رو به تن بماله
عرصه مبارزه با جهل کم از جنگ ویتنام نداره:e108:

Ouroboros
04-10-2013, 12:51 AM

پسر یا دختر؟ اگر مشکلی نمی‌بینید بپرسم. :e108::e414:

مه حاظرم دوباره نیابت رو قبول کنم،البته میتونی امیر جان حداقل فرم جدیدی که در نظرت بود رو ارائه بدی من فقط اجراش کنم.

......
دوستان هم اعلام آمادگی کنند ببیننیم استقبال چطور است.

پس سرقفلی خدمت شما راسل گرامی. :e306:

sonixax
04-10-2013, 02:23 AM
من همانطور که قبلا گفتم vegan هستم یعنی‌ علاوه بر محصولات گوشتی ، هر نوع چیزی که از حیوانات بیاید را نمی‌خورم ، مثل شیر ، پنیر ، عسل یا تخم مرغ. در مورد گوشت خواری مشکل من با خود مساله گوشت خواری نیست ، مشکل دام داری صنعتی است که حیوانات را شکنجه میکنند، شما بروید در جنگل یک آهو شکار کنید بخورید ایرادی ندارد از نظر من.

کشاورزی صنعتی که هزار برابر بدتر از دامداری صنعتیست !!!!!!

بنا بر شکار باشد !
شما هم بروید بالای درخت در جنگل میوه بچینید و دنبال گیاهان قابل خوردن بگردید !!! آن موقع گیاهخواری اشکالی ندارد از نظر من !!!!!!!!!

البته با توجه به تعداد همه چیز خواران ! اگر بخواهند همگی رو به شکار بیاورند سه سوت ! نسل تمام پستانداران منقرض میشود !!!!

Ouroboros
04-10-2013, 02:34 AM

:e412::e410:

میلیاردها جاندار زنده برای کشت یک کیلو گندم کشتار می‌شوند، بسیار جانوران به کلی منقرض می‌شوند، اثر آن بر گرمایش زمین از کارخانه‌جات بیشتر است و تمام زیست‌بوم طبیعی بابت آن تحت عنوان «آفت» قتل عام می‌شود.

Theodor Herzl
04-10-2013, 03:41 AM

بله کشاورزی صنعتی نیز بسیار به ضرر کشاورزان محلی هست و هزار جور زهرمار شیمیایی نیز استفاده میکنند. برای همین من در باغچه منزلم انواع سبزی جات رو کاشتم و بقیه چیز‌ها هم از فروشگاه‌هایی‌ می‌خرم که محصولات organic میفروشند و از مزارع شخصی‌ محصول می‌‌آورند.:e420:

Theodor Herzl
04-10-2013, 03:43 AM
Tofu نیز یکی‌ از غذاهای شدیدا مورد علاقه من هست:e056:

sonixax
04-10-2013, 03:47 AM
بله کشاورزی صنعتی نیز بسیار به ضرر کشاورزان محلی هست و هزار جور زهرمار شیمیایی نیز استفاده میکنند. برای همین من در باغچه منزلم انواع سبزی جات رو کاشتم و بقیه چیز‌ها هم از فروشگاه‌هایی‌ می‌خرم که محصولات organic میفروشند و از مزارع شخصی‌ محصول می‌‌آورند.

کسرا جان شما کلمه Organic را باور میکنید ؟
مثلن مزارع شخصی محصولاتشان را سمپاشی نمیکنند ؟
متاسفانه مردم دروغی به بزرگی Organic و برچسب BIO (http://shop.thetwist.ch/WebRoot/SwissPost/Shops/SHOP-KMU00020/4FAF/6133/8390/A580/C3B7/0A0C/05E8/7871/bioEGVO.png) را باور کرده اند !

mosafer
04-10-2013, 08:25 AM
نمیدونم چرا با هر بار ویرایش عکس حذف شده در پیوست باقی موند:e40e:

Ouroboros
04-10-2013, 09:28 AM
امیدوارم سلامت و بهروز باشند. :e00e:
اگر ناراحت نمی‌شوید بپرسم : آیا روش خاصی را برای تربیت جنسیتی آنها اتخاذ کرده‌اید؟(زن‌محور فمینستی، سنتی، حقیقتا برابری‌خواهانه؟).

mosafer
04-10-2013, 09:51 AM
امیدوارم سلامت و بهروز باشند. :e00e:
اگر ناراحت نمی‌شوید بپرسم : آیا روش خاصی را برای تربیت جنسیتی آنها اتخاذ کرده‌اید؟(زن‌محور فمینستی، سنتی، حقیقتا برابری‌خواهانه؟).
سپاس:e032:
قبلترها فکر میکردم تربیت فرزند همانی خواهد بود که من دوست دارم و مد نظرم هست ولی وقتی در عمل قرار گرفتم چیزی جز اون بود چون رفتار بچه ها غیرقابل پیش بینی هست و شرایط زندگی
و چون در حال حاضر در سنی نیستند که خودشون کنجکاو شن نمیتونم بگم که اونی که مد نظرم هست رو باید بپذیرند
البته من مخالف فمینست،هستم
باید بدونن که زن و مرد در کنار هم معنا میگیرند دوست ندارم از جنس مخالفشون متنفر بشوند و این دست من نخواهد بود احتمال دارد مساله ای بیرون از منزل، باعث حس تنفر شود
سعی خواهم کرد خود را برتر ندانند از جنس مخالفشون
+
امیدوارم متوجه ی منظور اصلی سوالتون شده باشم

Ouroboros
04-10-2013, 10:15 AM
سپاس:e032:
قبلترها فکر میکردم تربیت فرزند همانی خواهد بود که من دوست دارم و مد نظرم هست ولی وقتی در عمل قرار گرفتم چیزی جز اون بود چون رفتار بچه ها غیرقابل پیش بینی هست و شرایط زندگی
و چون در حال حاضر در سنی نیستند که خودشون کنجکاو شن نمیتونم بگم که اونی که مد نظرم هست رو باید بپذیرند
البته من مخالف فمینست،هستم
باید بدونن که زن و مرد در کنار هم معنا میگیرند دوست ندارم از جنس مخالفشون متنفر بشوند و این دست من نخواهد بود احتمال دارد مساله ای بیرون از منزل، باعث حس تنفر شود
سعی خواهم کرد خود را برتر ندانند از جنس مخالفشون
+
امیدوارم متوجه ی منظور اصلی سوالتون شده باشم

ممنون از پاسخ شما.
شما مایل هستید نقوش سنتی را در بچه‌های خود تثبیت بکنید یا تضعیف؟ و چقدر برای خودشان در اینباره حق انتخاب قائل می‌شوید؟ برای مثال، اگر دخترتان بخواهد بوکسور یا راننده کامیون بشود، یا پسرتان تصمیم بگیرد ماساژور یا منشی دفتر(برای مثال)آیا در این تصمیمها آنها را حمایت می‌کنید؟

پ.ن: به نظرم اگر وقت/حوصله دارید بفرمایید روی صندلی داغ، من خودم می‌توانم تا چند سال همینطور درباره‌ی مادر بودن ازتان سوال بپرسم، چه بسی شما تنها مادر این سایت باشید:e414:

Soheil
04-10-2013, 02:32 PM
با اجازه نگرفته به جستار همجنسگرایی برچسبهایی رو اضافه کردم. تاثیر مفیدی داره آیا؟ برای جستارهایی که آغاز میکنیم این برچسبها رو بذاریم؟ من معمولا میذارم.

sonixax
04-10-2013, 02:41 PM
نمیدونم چرا با هر بار ویرایش عکس حذف شده در پیوست باقی موند:e40e:

برای این کار باید به صفحه ویرایش پیشرفته بروید و آن زیر مدیریت فایلهای پیوست از آنجا اقدام به پاک کردن فایلها بکنید .
و در ضمن لطف کنید تصاویر شخصی را اینجا قرار ندهید (به خاطر مسایل امنیتی) . همینکه شما با فیلتر شکن وارد اینجا میشوید از نظر جمهوری اسلامی مجرم هستید !!!!

وزیر ارتباطات: استفاده از فیلترشکن جرم است
(http://www.tic.ir/fa/news/1549)

با اجازه نگرفته به جستار همجنسگرایی برچسبهایی رو اضافه کردم. تاثیر مفیدی داره آیا؟ برای جستارهایی که آغاز میکنیم این برچسبها رو بذاریم؟ من معمولا میذارم.

بله 100% تاثیر + داره ! اگر همه مثل شما بودند و برچسبهای لازم رو به پستها اضافه میکردند الان ریت بهتری در گوگل داشتیم :e032:

mosafer
04-10-2013, 05:59 PM
ممنون از پاسخ شما.
شما مایل هستید نقوش سنتی را در بچه‌های خود تثبیت بکنید یا تضعیف؟ و چقدر برای خودشان در اینباره حق انتخاب قائل می‌شوید؟ برای مثال، اگر دخترتان بخواهد بوکسور یا راننده کامیون بشود، یا پسرتان تصمیم بگیرد ماساژور یا منشی دفتر(برای مثال)آیا در این تصمیمها آنها را حمایت می‌کنید؟

پ.ن: به نظرم اگر وقت/حوصله دارید بفرمایید روی صندلی داغ، من خودم می‌توانم تا چند سال همینطور درباره‌ی مادر بودن ازتان سوال بپرسم، چه بسی شما تنها مادر این سایت باشید:e414:

:e032:
بستگی داره سنت چی باشه؟
گاهی سنت خوب است و گاه نه
مثلا من معتقد نیستم که ازدواج باید در قالب سنت شکل بگیرد (چون غیر از آشنایی احتمالی دو خانواده پسر و دختر شناختی از یکدیگر ندارند)
ولی بعد ازآشنایی باید طبق سنت ازدواج صورت بگیرد
اگر دخترم علاقه داشته باشه راننده ی کامیون و امثالهم بشه هیچ موقع سد راهش نمیشم چون احتمال داره به مادرش کشیده باشه و به کارهای زنانه علاقه نداشته باشه:e405:
ولی اگر بگم از نظرم ایرادی نداره پسرم منشی باشه دروغ گفتم در ایران منشی ها معمولا افرادی هستند که نتوانستند موقعیتی در اجتماع داشته باشند حرف من زیر سوال بردن آنها نیست ولی عملا کسی منشی بودن را شغل درست و درمونی نمیدونه اینجا
ولی اگر اصرار به انجام چنین کارهایی داشته باشه مجبور میشم سکوت کنم و شاید از سر اجبار و عدم رضایت کمکش بکنم
پ.ن
مطرح کردن صندلی داغ بخاطر اجراش بود تا من سوال بپرسم گاهی بعضی سوالات ذهنم رو مشغول میکنه که ربطی به هیچ تاپیکی هم ندارد ولی با بعضی ها در موردش صحبت کردم و ازشون خواستم در موردش صحبت کنیم اونها هم جواب دادند ولی صندلی داغ یکجورایی جالب هست
+
اتفاقا چندین سال پیش در اولین فرومی که عضو شدم تنها مادر بودم که حتی سنم از خیلی از دختران اونجا کمتر بود و اینجا همانیز

mosafer
04-10-2013, 06:09 PM
برای این کار باید به صفحه ویرایش پیشرفته بروید و آن زیر مدیریت فایلهای پیوست از آنجا اقدام به پاک کردن فایلها بکنید . و در ضمن لطف کنید تصاویر شخصی را اینجا قرار ندهید (به خاطر مسایل امنیتی) . همینکه شما با فیلتر شکن وارد اینجا میشوید از نظر جمهوری اسلامی مجرم هستید !!!! وزیر ارتباطات: استفاده از فیلترشکن جرم است (http://www.tic.ir/fa/news/1549) :e2: اتفاقا خواستم حذف کنم پستم رو فقط در جواب جناب امیر ارسال کردم با این حال سپاس بخاطرش

sonixax
04-10-2013, 06:26 PM
اتفاقا خواستم حذف کنم پستم رو فقط در جواب جناب امیر ارسال کردم با این حال سپاس بخاطرش

من همه چیز رو به طور کلی نابود کردم :دی
حتا در پیام خصوصی هم چیزهایی تا این حد شخصی رو برای هم نفرستید ! نه اینجا و پیشنهاد میکنم نه هیچ جای دیگه .

mosafer
04-10-2013, 07:37 PM
من همه چیز رو به طور کلی نابود کردم :دی
حتا در پیام خصوصی هم چیزهایی تا این حد شخصی رو برای هم نفرستید ! نه اینجا و پیشنهاد میکنم نه هیچ جای دیگه .

ممنون :e032:

کافر_مقدس
04-10-2013, 10:20 PM
درود و شب بخیر به همه ی دوستان به خصوص ناخدای این کشتی به گل نشسته ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/33.gif
من به خدا ایمان پیدا کردم

چون وقتی صداش کردم پاسخم رو داد

مشکل شما ها اینه که نمیدونید چه طور باید خدا رو صدا بزنید

همش مجیز خدا رو گفتن به هیچ جایی نمیرسه و عکس العمل نشون نمیدهمثلا من امروز صداش کردم و گفتم(خدایا خیلی واقعا مضخرف و انی .آخه این چه گرفتاری ایه که واسه من ساختی؟)

ناگهان همین که باورنم میومد بادی زد تو اتاق و دو تا قاب عکس بالای سرم افتادن روم....

و این شد که فهمیدم خدا هست:e108:

(بر اساس یک داستان واقعی)

این خدا مثل اینکه حتمن باید فحش خوار مادر بخوره تا واکنشی نشون بده :))))

http://www.up2www.com/uploads/1365480054861.gif

کافر_مقدس
04-10-2013, 10:26 PM
فیلم اینجا بدون من اشکم را درآوردhttp://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/93.jpgفیلم" اینجا بدون من " منو هم بسیار غمگین کرد . به خصوص اون سکانسی که صابر ابر گفت بهترین راه رهایی از این همه بدبختی اینه که یه شام درست و حسابی بخوریم بعد شیر گاز رو باز کنیم و بریم بخابیم. فردا صبح به آرامش کامل می رسیم و دیگه نگران هیچ چیز نیستیم.

این منو یاد صادق هدایت و ماجرای خودکشی اش انداخت

Mehrbod
04-11-2013, 01:25 PM
امیر جان حالا چرا مرا «کسل» دیده بودی؟ (((:

هرچند چندان دور هم نرفتی, این روزها این اندازه درگیری کاری دارم که اندکی بی‌تاب شده‌ام.

SAMKING
04-11-2013, 02:20 PM

هرچند چندان دور هم نرفتی, این روزها این اندازه درگیری کاری دارم که اندکی بی‌تاب شده‌ام.
اِ...سلام مهربد، کجا بودی؟:e415:
نبودی... یه نفر جدیدن اومده بود نام کاربریش ناخدا بود، نمایارشم شبیه تو بود...
یه شب اومد به ایرانبانو گفت انگل حالا هم فرار کرده، دیگه نیستش.:e106:

Mehrbod
04-11-2013, 02:46 PM
یه شب اومد به ایرانبانو گفت انگل حالا هم فرار کرده، دیگه نیستش.:e106:

سخن امیر براستی درسته‌ها, اگر یک مرد بگوید "زنان انگل" هستند, همه‌یِ زنان
به خودشان میگیرند, ولی اگر یک زن بگوید "مردان تجاوزگر" هستند دیگر مردان تایید هم میکنند!!

اگرنه روشنه که ایرانبانو انگل نیستند! در این انجمن ما از بیخ زنِ انگل نداریم.

یاسی گرامی که ژنتیک میخواند انگل است یا آلیس که پارسیگوییِ در ترازِ مزدک میکند؟

ایرانبانو هم کارهای دیگر برای اینجا و دیگرجاها کرده‌اند که از دید امنیتی نمیشود گفت.

SAMKING
04-11-2013, 03:04 PM
ایرانبانو هم کارهای دیگر برای اینجا و دیگرجاها کرده‌اند که از دید امنیتی نمیشود گفت.
ما هم همینو به کاربر ناخدا میگفتیم... ولی روی سخنش پاقشاری میکرد...
اصن یه وضی بود...

به خودشان میگیرند, ولی اگر یک زن بگوید "مردان تجاوزگر" هستند دیگر مردان تایید هم میکنند!!
:e402: تکبیر...

Mehrbod
04-11-2013, 03:09 PM
ما هم همینو به کاربر ناخدا میگفتیم... ولی روی سخنش پاقشاری میکرد...
اصن یه وضی بود...

تنها چیزیکه گفتی این بود که اینجا "مجمع فرهیختگان" نیست. چیز دیگری هم آیا میان ترول[1] هایت گفتی؟ (:

تکبیر...

یا اسپاگتی!

----
1. ^ Trollidan || ترولیدن: ترول کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Troll), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%84_(%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA %D8%B1%D9%86%D8%AA)) to troll

SAMKING
04-11-2013, 03:29 PM
تنها چیزیکه گفتی این بود که اینجا "مجمع فرهیختگان" نیست. چیز دیگری هم آیا میان ترول[1] هایت گفتی؟ (:
جدی؟ پس پیک ها رو خوندی تو هم؟
به نگرت کاربر ناخدا نباید لااقل یک عذر خواهی خشک و خالی هم میکرد؟
به نگر تو به عنوان یک نفر بی طرف اینجوری بهتر نبود؟:e402:

هرچند آنجا چون خود ایرانبانو حاضر بود من چیزی نگفتم...

هر چند الحق والانصاف در مورد مجمع فرهیختگان درست میگفتم... و باید تلاش کنیم یه روز به اون نقطه برسیم.
ترولِ نوشتار سَم در نگر هوشیار / هر کلمه اش دفتریست گر برود بر نگار:e415:

Mehrbod
04-11-2013, 03:41 PM
جدی؟ پس پیک ها رو خوندی تو هم؟
به نگرت کاربر ناخدا نباید لااقل یک عذر خواهی خشک و خالی هم میکرد؟
به نگر تو به عنوان یک نفر بی طرف اینجوری بهتر نبود؟:e402:

پوزش برای بدرستی انگل خواندن بیشتر زنان بخواهم!؟ :39:

ولی... چرا؟

هرچند آنجا چون خود ایرانبانو حاضر بود من چیزی نگفتم...

WoW, خب اکنون که نیست نشرم, بگو (:

هر چند الحق والانصاف در مورد مجمع فرهیختگان درست میگفتم... و باید تلاش کنیم یه روز به اون نقطه برسیم.
ترولِ نوشتار سَم در نگر هوشیار / هر کلمه اش دفتریست گر برود بر نگار:e415:

فرهیختگی همان educated است و اینجا که کمابیش همگی باسواد هستند, پس نه, سخنت نادرسته.

ولی اگر فردید[1] ات این بود که "اینجا مجمع شوالیه‌هایِ ما همان چیزی را میگوییم که مردم بپسندند" بود, آنگاه آری, بنمونه من اینجا بدنبال فرهودِ[2] ناب هستم, نه دلبری و پذیرفتگیِ مردم هام[3] و این چیزها!

----
1. ^ far+did::Fardid || فردید: منظور Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Purpose), Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Intention), Ϣiki-Pâ (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%AF) purpose; intention
2. ^ far+hud::Farhud || فرهود: فرهوده; هوده=حق; حقیقت Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Truth) truth
3. ^ Hâm || هام: عام general

SAMKING
04-11-2013, 04:00 PM
پوزش برای بدرستی انگل خواندن بیشتر زنان بخواهم!؟

ولی... چرا؟
اووه مای گاد... پس میخواهی بگویی آن کاربر ناخدا خودت بودی؟
بسی عجیب است.. چرا پیشتر متوجه نگشته بودم:e409:
راستی اونجا به"بیشتر زنان" نگفتی انگل مخاطبت ایرانبانو بود :))

WoW, خب اکنون که نیست نشرم, بگو (:
خیر آدم زنده و بالغ که اینجا به وکیل نیاز ندارد.
نگرم این بود که در این مورد نگرت را بپرسم...

فرهیختگی همان educated است و اینجا که کمابیش همگی باسواد هستند, پس نه, سخنت نادرسته.
کودک کلاس دومی هم میتواند نامش را بخواند و بنویسد... هم تو فرهیخته ای هم او :))

فرهیخته . [ ف َ ت َ / ت ِ ] (ن مف ) ادب آموخته . (غیاث ). فرهخته . رجوع به فرهخته شود. (http://loghatnameh.org/dehkhodasearchresult-fa.html?searchtype=0&word=2YHYsdmH24zYrtiq2Yc%3d)

ولی اگر فردید[1] ات این بود که "اینجا مجمع شوالیه‌هایِ ما همان چیزی را میگوییم که مردم بپسندند" بود, آنگاه آری, بنمونه من اینجا بدنبال فرهودِ[2] ناب هستم, نه دلبری و این چیزها!
اوووه مسموم نمودن سرچشمه... :))
برای نمونه:
یک بی ادب بگوید همه یا بی ادبند یا دارند دلبری میکنند و مخزنی و این چیزها...
هر چند که با ادب ها جستار های مخزنی و دلبری بی ادب ها را باز هم نکرده اند چه رسد که پیک هم بگذارند... :))

احترام گذاشتن به همدیگه خیلی خوبه...
اینقدر تقلا کردن هم نیاز نداره.

undead_knight
04-11-2013, 04:01 PM
"تو هم بدی" ؟!
oh come on! you are too smart to use this ;)

Mehrbod
04-11-2013, 04:30 PM
اووه مای گاد... پس میخواهی بگویی آن کاربر ناخدا خودت بودی؟
بسی عجیب است.. چرا پیشتر متوجه نگشته بودم:e409:
راستی اونجا به"بیشتر زنان" نگفتی انگل مخاطبت ایرانبانو بود :))

راست میگویی, اکنون که میاندیشم میبینم حق با تو است, ایرانبانو هم رفتارهای انگل‌سانی نشان داده است.

خیر آدم زنده و بالغ که اینجا به وکیل نیاز ندارد.

کودک کلاس دومی هم میتواند نامش را بخواند و بنویسد... هم تو فرهیخته ای هم او :))

در تراز دانشوری و فرهیختگی من که سخنی نمیرود شوربختانه (:

فرهیخته . [ ف َ ت َ / ت ِ ] (ن مف ) ادب آموخته . (غیاث ). فرهخته . رجوع به فرهخته شود. (http://loghatnameh.org/dehkhodasearchresult-fa.html?searchtype=0&word=2YHYsdmH24zYrtiq2Yc%3d)

اوووه مسموم نمودن سرچشمه... :))
برای نمونه:
یک بی ادب بگوید همه یا بی ادبند یا دارند دلبری میکنند و مخزنی و این چیزها...
هر چند که با ادب ها جستار های مخزنی و دلبری بی ادب ها را باز هم نکرده اند چه رسد که پیک هم بگذارند... :))

احترام گذاشتن به همدیگه خیلی خوبه...
اینقدر تقلا کردن هم نیاز نداره.

شاید, ولی من نیازی به ارجنهـادن به کسیکه کار نادرست میکند نمیبینم, شما دوست داری بنه!

نگر من ساده است, کسیکه اینجا تنها گسارندگی کرده و بهره‌ای[1] به دیگران نرسانده و خودش هم میگوید که تنها برای خودش فعالیت میکند برای من یکی ارزشی ندارد.

اینجا (دفترچه) هم ملک آبا و اجدادی من نیست, از آنِ تک تکِ هموندان[2] اش است و هر کسی نیز آزاد است هر اندازه که دوست دارد
و هر جور که دلش میخواهد از انجمن بهره ببرد, ولی اینکه از من یکی (مهربد, nâxodâ) در جایگاه یک هموند چشمداشت ارج داشته باشد دیگر فزون‌خواهی است!

اینکه من نگرش راستین ام به رفتاری که نادرست میبینم را بیان کرده ام این اندازه مایه‌یِ آزردگی است؟

----
1. ^ Bahridan || بهریدن: بهره جستن; استفاده کردن Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Use) to utilize; to use
2. ^ ham+vand::Hamvand || هموند: عضو Ϣiki-En (http://en.wikipedia.org/wiki/Member), Dehxodâ (http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-ccbd9c1f56c549cdb0ebb8c9398b29af-fa.html) member

Mehrbod
04-11-2013, 04:35 PM
"تو هم بدی" ؟!
oh come on! you are too smart to use this ;)

«تو هم بدی»‌ای من نیافتم, تازه درآمد که سخن samking درست است و من براستی رفتار ایرانبانو را انگل‌سان میبینم:

....اگر روزانه وقتی در نت میگذرانم صرفا برای این است که سطح خودم را بالا ببرم.
...

SAMKING
04-11-2013, 05:01 PM
راست میگویی, اکنون که میاندیشم میبینم حق با تو است, ایرانبانو هم رفتارهای انگل‌سانی نشان داده است.

نگر من ساده است, کسیکه اینجا تنها گسارندگی کرده و بهره‌ای[1] به دیگران نرسانده و خودش هم میگوید که تنها برای خودش فعالیت میکند برای من یکی ارزشی ندارد.
ولی گویا چنان که گفتید ایرانبانو هم بهره رسنی داشته اند ولی گویا کمتر و محدودتر... اینجا گفتید:

پس همچین هم انگل نبوده بنده خدا...
تنها بهره رسانی اش از شما کمتر بوده گویا...

مشکل من در این گونه طبقه بندی کردن شماست...
که دیگران را در حد و اندازه خود، خوب و عالی میبینید و اگر بهره رسانیشان کمتر از حدی بود ناگهان به انگل تبدیل میشوند...
انگل هم مضر است و باید آن را درمان کرد...درست کرد و...

هیتلر هم سالها پیش با چنین تقسیم بندی هایی سودرسانی یهودیان را کمتر دید
آنها را به انگل تبدیل نموده، سپس به درمان آنها پرداخت..!!طنز تلخیست.

بله کاملن شبیه هم است.

این تقسیم بندی هایی که من خوبم تو بدی باید مثل من باشی تا خوب باشی...بوی فاشیسم و نژادپرستی و هیتلر میدهد...این نادرست است.(مخلص داداش صهیونیستمونم هستیم :دی)

وگرنه شما آزاد هستید که هتا دیگران را خر و گاو و گوساله بنامید و ادب و احترام را رعایت نکنید.

اینجا (دفترچه) هم ملک آبا و اجدادی من نیست, از آنِ تک تکِ هموندان[2] اش است

اینکه من نگرش راستین ام به رفتاری که نادرست میبینم را بیان کرده ام این اندازه مایه‌یِ آزردگی است؟
من هم چون اینجارو از آن خودم میدونم و سعی در بهتر کردنش دارم، لازم دونستم نگرم رو در این مورد بگم.

Mehrbod
04-11-2013, 05:16 PM
ولی گویا چنان که گفتید ایرانبانو هم بهره رسنی داشته اند ولی گویا کمتر و محدودتر... اینجا گفتید:

پس همچین هم انگل نبوده بنده خدا...
تنها بهره رسانی اش از شما کمتر بوده گویا...

نه, انگل‌هایِ بدتر هم داریم!

انگل تازه زیان نمیزند و تنها بهره میبرد و پس روشنه که در دسته‌بندی جای آنچنان بدی نیست.

مشکل من در این گونه طبقه بندی کردن شماست...
که دیگران را در حد و اندازه خود، خوب و عالی میبینید و اگر بهره رسانیشان کمتر از حدی بود ناگهان به انگل تبدیل میشوند...
انگل هم مضر است و باید آن را درمان کرد...درست کرد و...

من از دسته‌بندی دیگران ترسی ندارم. از نگر برخی مردم خود فرایند دسته‌بندی ولی نااخلاقی است, که ما این را
هم به لیست بلند بالای چیزهایی که سرشان متهم به بی‌اخلاقی میشویم افزوده و دسته‌بندی امان را میکنیم :4:

اگر هم نیک بنگرید سخن من در راستای این بود که ایرانبانو کنایه زدند که ما (من یکی از اینهایی که در "ما" هست) دخترهای انجمن را میپرانیم, که من هم
گفتم اگر همه‌یِ دخترهای این انجمن بروند چندان مایه‌یِ دلتنگی من نمیشود, چون رویهمرفته ١٠٠٠ تا پست هم نزده‌اند و سودمندی‌ آنچنانی نیز برای من نداشته‌اند.

هیتلر هم سالها پیش با چنین تقسیم بندی هایی سودرسانی یهودیان را کمتر دید
آنها را به انگل تبدیل نموده، سپس به درمان آنها پرداخت..!!طنز تلخیست.

نه, ما تنها فرهنگ‌سازی میکنیم: به کسانیکه انگل‌وار رفتار میکنند بگویید تا اگر بایسته دیدند رفتارشان را بدگرانند.

بله کاملن شبیه هم است.

این تقسیم بندی هایی که من خوبم تو بدی باید مثل من باشی تا خوب باشی...بوی فاشیسم و نژادپرستی و هیتلر میدهد...این نادرست است.(مخلص داداش صهیونیستمونم هستیم :دی)

من اینجا بهره‌یِ خودم را برده ام, در کنارش کوشیده ام بهره‌رسانی هم داشته باشم و رفتار درست را این میدانم.

همسنجی هر چیزی که تو نپسندیدی با هیلتر هم از عادت‌هایِ همیشگی ات است, ما به خودمان نمیگیریم (:

من هم چون اینجارو از آن خودم میدونم و سعی در بهتر کردنش دارم، لازم دونستم نگرم رو در این مورد بگم.

آفرین :e306:

SAMKING
04-11-2013, 05:25 PM
:e40a:
خوب اکنون بیا کمی گپ بزنیم، حال و هوا عوض شه...
داستان این نام دگرگون کردن های پی در پی چیست؟
آدم اینقدر دم دمی مزاج؟:e105:

Dariush
04-11-2013, 05:45 PM
باز این چه شورش است که در دفترچه است؟! بابا چه خبر است واقعا؟ در چند جبهه میجنگید شما؟

درود دوستان . امیدوارم حال و روزِ همه‌تان خوب و خوش باشد. دلم برایتان تنگ شده بود.:e306:

Mehrbod
04-11-2013, 05:51 PM
باز این چه شورش است که در دفترچه است؟! بابا چه خبر است واقعا؟ در چند جبهه میجنگید شما؟

درود دوستان . امیدوارم حال و روزِ همه‌تان خوب و خوش باشد. دلم برایتان تنگ شده بود.:e306:

خوش آمدید داریوش جان :e306:

من که امروز در هر جبهه‌ای بود و میشد جنگیدم (: زنان انجمن شاکی, دیگر کاربران شاکی (((:

yasy
04-11-2013, 05:56 PM
من هم امروز خدا رو حس كردم:e40d:
داشتم یه آهنگ فوق العاده شاد از تو شبكه ی نمیدونم چی چی نگاه میكردم
بعد مادر گرامی گفت خجالت بكش ایام فاطمیست
توجهی نكردم:e403:
همون لحظه از جانب خدا پارازیتی فرستاده شد و شبكه به سزای اعمال خود رسید:e058:

Dariush
04-11-2013, 05:58 PM
سپاس
بی‌خیال مهربد جان . من به جرات میگویم بیش از نیمی از زمان‌هایی که با زنان بوده‌ام، به دنبال راهکاری بوده‌ام برای اینکه کمتر حرف بزنند یا قدری ساکت باشند و مغزِ ما را نخورند و ...
شما اکنون میخواهید آنها را به حرف بیاورید؟! شما را به اسپاگتی نکنید این کار را.

راستی، من هم در این یکی دو روزی که به خانه بازگشته‌ام، بیرون از دفترچه در چند جبهه در حالِ نبرد هستم! اگرچه چند مشت به چک و چانه‌مان خورده اما یک‌تنه تقریبا تمام حریفان را از میدان به در کرده‌ایم.خلاصه همچون فدایی‌ها به قلبِ دشمن زده‌ایم.در بعضی از جاها که اساسا کسی نمی‌آید با ما رو در رو شود. بالاخره در آکادمی مردسالاری برای خودمان استاد شده‌ایم دیگر!

mosafer
04-11-2013, 06:21 PM
گمانم از امروز صبح ما ترفیع گرفته ایم به نویسنده دوم (این یعنی چه دقیقا؟)
+
و گویا همونداد(عضو؟)هایی که مدتی در غیبت به سر میبردند بازگشته اند

mosafer
04-11-2013, 06:27 PM
بعد مادر گرامی گفت خجالت بكش ایام فاطمیست
توجهی نكردم:e403:
همون لحظه از جانب خدا پارازیتی فرستاده شد و شبكه به سزای اعمال خود رسید:e058:

اینکه خداناباوری رو، خونوادت میدونن؟
پ.ن
اگه دوست داری جواب بده

کافر_مقدس
04-11-2013, 06:38 PM
مهربد چرا اینقدر نام کاربریت رو عوض می کنی ؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/1.gif

به همین زودی از ناخدایی خسته شدی؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/10.gif

کافر_مقدس
04-11-2013, 06:41 PM

بعد مادر گرامی گفت خجالت بكش ایام فاطمیستتوجهی نكردم:e403:

همون لحظه از جانب خدا پارازیتی فرستاده شد و شبكه به سزای اعمال خود رسید:e058:اون پارازیت از جانب خدا نبوده ، به احتمال زیاد از پایگاه سربازان گمنام امام نقی بوده!http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/2.gif

هر چیزی رو که بلافاصله به خدا نسبت نمیدن! این من رو یاد اون جمله ی معروف " خرمشهر رو خدا آزاد کرد" و البته اون جوک +18 مرتبط به این موضوع انداخت! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/3.gif

mosafer
04-11-2013, 06:45 PM
یک سوال شبیه سوالی که از یاسی کردم (نمیدونم بانو باید خطاب کرد یا جناب ؟)

شماهایی که خدا ناباور هستید در موردش با خونوادهاتون صحبت میکنید؟تونستید اونها رو هم مجاب کنید که شما درست اندیشیدید و حق با شماست؟

Soheil
04-11-2013, 06:47 PM
...

در استدیو بی بی سی کاملا روابط عادی هست و داشتن روابط ضربدری فرهنگی متناسب با فرهنگ متمدن اروپاست و برای ما هم بسیار مهم هست که زندگی با متد جدید جهانی داشته باشیم.

...

میگم منظورش این بوده که سکس ضربدری بین کارکنان بی بی سی یک مساله عادیه؟ آخه یکم هضمش مشکله!!

Mehrbod
04-11-2013, 06:49 PM
مهربد چرا اینقدر نام کاربریت رو عوض می کنی ؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/1.gif

به همین زودی از ناخدایی خسته شدی؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/10.gif

نه نام Mehrbod سنگین شده بود میخواستم دیگر کاربران خودمانی‌تر شوند.

در کنار آن دست به خود-ویرانگری هم زدم تا دیگر هموندان خودشان را یکراست در خانه ببینند :4:

SAMKING
04-11-2013, 06:56 PM
شماهایی که خدا ناباور هستید در موردش با خونوادهاتون صحبت میکنید؟تونستید اونها رو هم مجاب کنید که شما درست اندیشیدید و حق با شماست؟
ای بابا دس رو دلمون نزار آبجی که خونه...
من بابام ملحد بود بچگیام خودم دعای عهد میخوندم... جدیدن من بیخدا شدم اون اسلام آورده...با قرائت عبد الباسط وامیسته نماز میخونه...:e107:

همشم میگه لکم دینکم ولی دین!
البته آخرای عمر همه ایمانشون قوی میشه یهویی... شاید از ترس آخرت باشه...

کافر_مقدس
04-11-2013, 06:57 PM
من گیاهخواران مشکل دارم ! چون ایدئولوژی آنها تمام انسانهای دنیا را مشتی قاتل و روانپریش و همنوعخوار و ... معرفی میکند مگر اینکه گیاهخوار باشند !!!!مگر جز این هست ؟! خوردن گوشت به مرور زمان انسان رو به یک موجود خشن و سنگدل تبدیل می کنه .

گیاهخواری دیگه یک روش زندگی نیست ، بلکه خیلی وقته تبدیل به علم شده

این خشونت کلامی شما رو هم ناشی از همین گوشتخواری می دونم !

mosafer
04-11-2013, 07:03 PM
ای بابا دس رو دلمون نزار آبجی که خونه...
من بابام ملحد بود بچگیام خودم دعای عهد میخوندم... جدیدن من بیخدا شدم اون اسلام آورده...با قرائت عبد الباسط وامیسته نماز میخونه...:e107:

همشم میگه لکم دینکم ولی دین!
البته آخرای عمر همه ایمانشون قوی میشه یهویی... شاید از ترس آخرت باشه...

پس طبیعتا مشکلی آنچنانی برای شما پیش نمیاد
فکر میکنید شما هم آخرای عمر اینطور بشید؟؟

Soheil
04-11-2013, 07:06 PM
بابا به بعضیاشون جرات زیادی میخواد آخه. ریسک داره. اصلا میخوان بدونن چیکار؟:e056: البته یه بوهایی بردن با نیش و کنایه هایی که میزنم. به بعضی هاشون هم رسما گفتم چون وقتی منو محدود کردند من هم مجبور بودم به عقایدشون گیر بدم.

Mehrbod
04-11-2013, 07:07 PM

من چندی پیش آزمایش HIV میدادم, چند ساعتی تا پیش از گرفتن برآیه[1] خداباور بودم (:

----
1. ^ bar+âye::Barâye || برایه: خروجی outcome || برایه: result ⚕Heydari☉ (http://aramis.obspm.fr/~heydari/dictionary/index.php?formSearchTextfield=result&formSubmit=Search&showAll=1) نتیجه

sonixax
04-11-2013, 07:08 PM
مگر جز این هست ؟! خوردن گوشت به مرور زمان انسان رو به یک موجود خشن و سنگدل تبدیل می کنه .

مگر غیر از این است خوردن علف و گیاه انسان را به مرور زمان به یک موجود خنگ و نفهم تبدیل میکند ؟!

این ادعای مفت و دروغین هست ! تمام متخصصین تغذیه در جهان در رژیم غذایی حتمن مقدار مشخصی گوشت را پیشنهاد کرده اند !

به پاسخ اول مراجعه شود !

Dariush
04-11-2013, 07:09 PM
مگر جز این هست ؟! خوردن گوشت به مرور زمان انسان رو به یک موجود خشن و سنگدل تبدیل می کنه .

دوستان من اخیرا یک مقاله به صورت مکتوب خواندم که در آن آمده بود که گیاهان خیلی شبیه به دیگر جانداران دارای حس‌هایی چون وحشت ، درد، خوشی و ... میشوند . خیلی شگفت‌آور بود برایم . این مقاله البته مکتوب است و اگر فرصت شد آن می‌آورم . در اینصورت گیاهخواری چندان فرقی با گوشت‌خواری ندارد؟!(از لحاظِ خشونت و این چیزها میگویم).

SAMKING
04-11-2013, 07:10 PM
من که فکر نمیکنم به آخرای عمر برسم :e403: (:e057:)

mosafer
04-11-2013, 07:12 PM
بابا به بعضیاشون جرات زیادی میخواد آخه. ریسک داره. اصلا میخوان بدونن چیکار؟:e056: البته یه بوهایی بردن با نیش و کنایه هایی که میزنم. به بعضی هاشون هم رسما گفتم چون وقتی منو محدود کردند من هم مجبور بودم به عقایدشون گیر بدم.
لزومی نداره بدونن ولی حتما متوجه میشن از طرز حرف زدن و جبه گرفتن در مقابل برخی حرفها
و اونجا بعضی خانواده ها شاید طرد کنن فرد رو

کافر_مقدس
04-11-2013, 07:13 PM

شماهایی که خدا ناباور هستید در موردش با خونوادهاتون صحبت میکنید؟

تونستید اونها رو هم مجاب کنید که شما درست اندیشیدید و حق با شماست؟بله بی خدایی منو که خواجه حافظ شیرازی هم به تازگی خبردار شده !

با مادرم که خیلی راحت هستم و جلوش به سادگی خدا رو به چالش می کشم .

دوستانم نیز تا حدی از باورهای ضد مذهبی من آگاه هستند .

شعارم نیز همیشه این هست " به نام خدایی که هر چه می کشیم از اوست ! " http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/4.gif

جالب اینکه من سیگار کشیدنم رو از پدر مادرم مخفی می کنم ، ولی بی خدایی ام رو هرگز ! و البته به این موضوع افتخار هم می کنم .

به قول ریچارد داوکینز : بی‌خدایان باید به بی‌خدایی خود مفتخر باشند، نه شرمنده. زیرا بی‌خدایی فرد نشانهٔ صحت و استقلال ذهن اوست http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/12.gif

mosafer
04-11-2013, 07:15 PM
من چندی پیش آزمایش HIV میدادم, چند ساعتی تا پیش از گرفتن برآیه[1] خداباور بودم (:

----
1. ^ bar+âye::Barâye || برایه: خروجی outcome || برایه: result ⚕Heydari☉ (http://aramis.obspm.fr/%7Eheydari/dictionary/index.php?formSearchTextfield=result&formSubmit=Search&showAll=1) نتیجه

برایه دقیقا اینجا چه معنا رو میده؟

من که فکر نمیکنم به آخرای عمر برسم :e403: (:e057:)
ولی میدونید که مرگ هست هم برای خدا ناباور هم خداباور

mosafer
04-11-2013, 07:18 PM
بله بی خدایی منو که خواجه حافظ شیرازی هم به تازگی خبردار شده !

با مادرم که خیلی راحت هستم و جلوش به سادگی خدا رو به چالش می کشم .

دوستانم نیز تا حدی از باورهای ضد مذهبی من آگاه هستند .

شعارم نیز همیشه این هست " به نام خدایی که هر چه می کشیم از اوست ! " http://www.daftarche.com/images/imported/2013/04/4.gif

جالب اینکه من سیگار کشیدنم رو از پدر مادرم مخفی می کنم ، ولی بی خدایی ام رو هرگز ! و البته به این موضوع افتخار هم می کنم .

به قول ریچارد داوکینز : بی‌خدایان باید به بی‌خدایی خود مفتخر باشند، نه شرمنده. زیرا بی‌خدایی فرد نشانهٔ صحت و استقلال ذهن اوست http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/12.gif

طفلی مادرها ؛بچه ها هر کار بکنن اول به اونها میگن

البته زندگی در ایران به گمانم بیشتر تاثیر داشته باشه در نوع رفتار بقیه با خداناباورها

Soheil
04-11-2013, 07:19 PM
برای من یجورایی برعکس بوده. من به وجود خدا باور نداشتم ولی دوست داشتم خداباور داشته باشم و تا یک مدت پیش هم خداباور بودم. ولی اتفاقاتی افتاد که حالم از خدا و این دنیا بهم خورد. یعنی اصلا حقم نبود یکسری اتفاقاتی که افتاد برام. بعد از اون بود که رسما آتئیست شدم و الان از خدا متنفرم. یعنی نمیتونم خداباور باشم.:e057:

(برایه=نتیجه)

Anarchy
04-11-2013, 07:21 PM
میگم منظورش این بوده که سکس ضربدری بین کارکنان بی بی سی یک مساله عادیه؟ آخه یکم هضمش مشکله!!

حرفی از سکس نزده که این بنده اسپاگتی !!! گفته روابط ضربدری فرهنگی...من فکر میکنم یعنی اینکه در بینشون افراد با عقاید و گرایش هاس مختلف وجود داره !!

sonixax
04-11-2013, 07:22 PM
من برم بازی ضد ایرانی بتل فیلد 3 خریدم بازی کنم :دی
توی این هفته نزدیک 500 یورو پول بازی دادم :e421:

mosafer
04-11-2013, 07:23 PM
برای من یجورایی برعکس بوده. من به وجود خدا باور نداشتم ولی دوست داشتم خداباور داشته باشم و تا یک مدت پیش هم خداباور بودم. ولی اتفاقاتی افتاد که حالم از خدا و این دنیا بهم خورد. یعنی اصلا حقم نبود یکسری اتفاقاتی که افتاد برام. بعد از اون بود که رسما آتئیست شدم و الان از خدا متنفرم. یعنی نمیتونم خداباور باشم.:e057:

(برایه=نتیجه)

به نظر من حس تنفرتون اضافست
شما از چیزی متنفرید که از نظر خودتون وجود نداره
مگر میشه آدم از چیزی متنفر بشه که نیست؟

Soheil
04-11-2013, 07:30 PM
حرفی از سکس نزده که این بنده اسپاگتی !!! گفته روابط ضربدری فرهنگی...من فکر میکنم یعنی اینکه در بینشون افراد با عقاید و گرایش هاس مختلف وجود داره !!

شاید. خب منظور شما ظاهرا اینه که منظورش "روابط ِ ضربدری ِ فرهنگی" بوده.

ولی خب یجور دیگه هم میشه برداشت کرد:
در استدیو بی بی سی کاملا روابط عادی هست و داشتن روابط ضربدری[،] فرهنگی متناسب با فرهنگ متمدن اروپاست و برای ما هم بسیار مهم هست که زندگی با متد جدید جهانی داشته باشیم.

یعنی شاید یک کاما بعد از ضربدری جا انداخته شده!

جدای از این اگه منظور سکس نبوده چرا از کلمه ضربدری استفاده کرده؟ یعنی با این همه شایعه و اتهام سکس ضربدری که بهشون وارد کرده اند بیاد آتو بده دست اینها؟

Mehrbod
04-11-2013, 07:30 PM
برایه دقیقا اینجا چه معنا رو میده؟

معنی ترس از مرگ میدهد (:

Anarchy
04-11-2013, 07:31 PM

هر کس من رو میشناسه از نزدیک از عقایدم اطلاع داره و تا جایی که بتونم از این عقیده ای که دارم دفاع میکنم اما اینکه بتونم اونها رو کاملا مجاب کنم نه...یعنی مثلا دین اسلام رو ازشون تونستم بگیرم اما هنوز به شکلی از اشکال خدا که بیشتر همون خدای طبیعت هست معتقد هستن یا اینکه دین کافه تریایی دارن...

Mehrbod
04-11-2013, 07:34 PM

چرا نمیشود, من از هری پاتر هم بیزارم و نیست!

Soheil
04-11-2013, 07:35 PM

خب بنظرم بله. میشه از یک موجود خیالی هم متنفر بود. نمیخوام اسم همچین موجودی روم باشه.

mosafer
04-11-2013, 07:35 PM
معنی ترس از مرگ میدهد (:

یعنی اون موقع شرایطتون به گونه ای بود که مرگ رو حس کردید و ترس نداشتید؟

Mehrbod
04-11-2013, 07:37 PM
یعنی اون موقع شرایطتون به گونه ای بود که مرگ رو حس کردید و ترس نداشتید؟

نه مانند بید از ترس میلرزیدم و خدا خدا میکردم خدا باشد :21:

mosafer
04-11-2013, 07:38 PM
هر کس من رو میشناسه از نزدیک از عقایدم اطلاع داره و تا جایی که بتونم از این عقیده ای که دارم دفاع میکنم اما اینکه بتونم اونها رو کاملا مجاب کنم نه...یعنی مثلا دین اسلام رو ازشون تونستم بگیرم اما هنوز به شکلی از اشکال خدا که بیشتر همون خدای طبیعت هست معتقد هستن یا اینکه دین کافه تریایی دارن...

اینطور که شما پیش رفتید بزودی به خداناباوری هم میرسونیدشون

mosafer
04-11-2013, 07:40 PM

خب بنظرم بله. میشه از یک موجود خیالی هم متنفر بود. نمیخوام اسم همچین موجودی روم باشه.
موجودی که خیالی هست و ازش متنفرید؟
من اگه به وجود چیزی اعتقاد نداشته باشم و مطمئن باشم نیست، نمیتونم حسی بهش داشته باشم
مثلا دیوانه ای چیزی ببیند و مطمئن باشد که هست وقتی من نمیبینمش میتونم از چیزی که اون فکر میکنه هست متنفر بشم؟

mosafer
04-11-2013, 07:41 PM
نه مانند بید از ترس میلرزیدم و خدا خدا میکردم خدا باشد :21:

چه شد که بعدش خدا را باور نکردید؟

Anarchy
04-11-2013, 07:41 PM
شاید. خب منظور شما ظاهرا اینه که منظورش "روابط ِ ضربدری ِ فرهنگی" بوده.

ولی خب یجور دیگه هم میشه برداشت کرد:
در استدیو بی بی سی کاملا روابط عادی هست و داشتن روابط ضربدری[،] فرهنگی متناسب با فرهنگ متمدن اروپاست و برای ما هم بسیار مهم هست که زندگی با متد جدید جهانی داشته باشیم.

یعنی شاید یک کاما بعد از ضربدری جا انداخته شده!

جدای از این اگه منظور سکس نبوده چرا از کلمه ضربدری استفاده کرده؟ یعنی با این همه شایعه و اتهام سکس ضربدری که بهشون وارد کرده اند بیاد آتو بده دست اینها؟

آره این حرف شما هم ممکنه درست باشه ، یه کاما نذاشتن فعلا ایجاد اشکال کرده به قول علما:e404:!!

تا به حال ندیدم دیگه بگن اینها سکس ضربدری دارن با هم چون اصلا تعریف خاص خودش رو داره !! مگه چند تا زوج اونجا داریم تو بی بی سی که بیان سکس ضربدری انجام بدن با هم؟

و این خانم تقی زاده دیگه همه چی رو که گفته اگر منظورش سکس ضربدری بود ، چرا تعارف کرده پس و گفته روابط؟ تازه جمله قبلی هم باز گفته روابط عادی هست...یعنی هر دو جا منظورش سکس بوده:e40d:؟

خیلی برام عجبیه که به دست خودشون بیان این مطالب رو بگن و خوراک خبری بسازن که رسانه های وطنی برای عوام الناس تبلیغات راه بندازن که ببینید خودشونم اعتراف کردن !!

Anarchy
04-11-2013, 07:45 PM
اینطور که شما پیش رفتید بزودی به خداناباوری هم میرسونیدشون

اصراری به این ندارم که خداناباور بشن...همین قدر که چیزی به نام دین رو با اثرات مخربش بذارن کنار کافیه !! دور انداختن مفهوم خدا برای افراد در جوامعی مثل ایران شجاعت زیادی میخواد که هر کسی نداره...

Soheil
04-11-2013, 07:47 PM
آره این حرف شما هم ممکنه درست باشه ، یه کاما نذاشتن فعلا ایجاد اشکال کرده به قول علما:e404:!!

تا به حال ندیدم دیگه بگن اینها سکس ضربدری دارن با هم چون اصلا تعریف خاص خودش رو داره !! مگه چند تا زوج اونجا داریم تو بی بی سی که بیان سکس ضربدری انجام بدن با هم؟

و این خانم تقی زاده دیگه همه چی رو که گفته اگر منظورش سکس ضربدری بود ، چرا تعارف کرده پس و گفته روابط؟ تازه جمله قبلی هم باز گفته روابط عادی هست...یعنی هر دو جا منظورش سکس بوده:e40d:؟

خیلی برام عجبیه که به دست خودشون بیان این مطالب رو بگن و خوراک خبری بسازن که رسانه های وطنی برای عوام الناس تبلیغات راه بندازن که ببینید خودشونم اعتراف کردن !!

البته من با بقیه حرفهایی که زده مشکلی ندارم و خوبه تابو شکنی شده این وسط. به جز همین کلمه ضربدری که نمیدونم چرا بکار برده. یک سئوال داشتم این اصطلاح سکس ضربدری همون گروپ سکس هست یا چی؟:e40d: چون من تا حالا ندیدم جایی این اصطلاح سکس ضربدری استفاده بشه میگم شاید این اصطلاح هم از اختراعات دوستان ولایتمدار باشه.

پ.ن: نمیدونی چه ذوقی کرده جناب b313 توی تاپیکش بروو ببین بعدا.:e056:

mosafer
04-11-2013, 07:48 PM
ظاهرا برداشت جناب امیر از زنان اینگونست

1639

mosafer
04-11-2013, 07:49 PM
اصراری به این ندارم که خداناباور بشن...همین قدر که چیزی به نام دین رو با اثرات مخربش بذارن کنار کافیه !! دور انداختن مفهوم خدا برای افراد در جوامعی مثل ایران شجاعت زیادی میخواد که هر کسی نداره...

شاید هم حماقت

SAMKING
04-11-2013, 07:53 PM
چرا.............؟
مظلوم گیر آوردی؟
هری طفل معصوم رو چیکارش داری؟:e40d:

undead_knight
04-11-2013, 07:54 PM
دوستان من اخیرا یک مقاله به صورت مکتوب خواندم که در آن آمده بود که گیاهان خیلی شبیه به دیگر جانداران دارای حس‌هایی چون وحشت ، درد، خوشی و ... میشوند . خیلی شگفت‌آور بود برایم . این مقاله البته مکتوب است و اگر فرصت شد آن می‌آورم . در اینصورت گیاهخواری چندان فرقی با گوشت‌خواری ندارد؟!(از لحاظِ خشونت و این چیزها میگویم).
سیستم های عصبی گیاهان و حیوانات و ادراکشون خیلی تفاوت داره،اینها به نوعی کلک های ما برای فهم پذیر کردن رفتارهای گیاهان هست.
مثلا این رو نگاه کن:
BBC News - Japanese plant writes blog (http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/7681966.stm)
گیاه وبلاگ نویس ژاپنی!در اصل کاری که کردند اینه که به نوعی بعضی سیگنال ها رو قراردی معنا و واژه براش در نظر گرفتند که خب این خیلی تفاوت داره با ارتباط برقرار کردن حیوانات:)

Russell
04-11-2013, 08:09 PM
شاید هم حماقت
این سخنان وقتی در ایران امروز قانون رسمی‌ست که کسی اگر از اسلام خارج شد حکمش مرگ است حقیقتا شنیدنی‌ست.
البته میدانم اینها مسلمانان اشتباهی و خداباوران اشتباهی هستند.واقعی شان را الله نگه داشته‌اند که بعدا بدهند بیرون !!
شما هم که البته مشخص است چقدر از این واقعیت دردناک برافروخته هستید ،با گفتن:"شاید هم حماقت"
....
من هم طوری رفتار میکنم که بقیه میدانند چندان عقیده‌ای به اسلام ندارم.ولی به لطف ارزش‌هایِ والای اخلاقی-الهی خداباوران توصیه میکنم که همه با احتیاط با مسلمانان برخورد کنند که ممکن است با دانستن کافر بودن شما به وظیفه الهی خود عمل کرده و هر بلایی توانستند سرتان بیاروند.

جبه نبرد را باید هوشمندانه انتخاب کرد.با کسی که بطور مداوم قرار است ببینیدش و میتواند برای شما هزینه زیاد در بر داشته باشد سعی کنید درگیر نشوید.

Soheil
04-11-2013, 08:09 PM
:e108: البته یک چیزی رو یادم رفته بود آنارشی جان. اصلا معلوم نیست این وبلاگ واقعی باشه. آخه یکمی عجیب هم هست چون هیچوقت ندیدم اینظور افراد بیان مستقیما به اسلام حمله بکنند. نکنه وببلاگ جعلی باشه؟

SAMKING
04-11-2013, 08:11 PM
ولی میدونید که مرگ هست هم برای خدا ناباور هم خداباور
خدا ناباورها نمیمیرند...
مگر نشنیده اید، فردوسی بزرگ میفرماید:
کنون من نمیرم که من زنده ام / که تخم سخن را پراکنده ام:e011:

راستی بحث تنفر از خدا شد...
منو رفیق ناباب بیخدا کرد...

همش تقصیر شیطان رجیم بود،
وقتی به عمق مظلومیت شیطان فکر میکردم بعضی شبا واقعن بغضم میترکید... واسش گریه زاری می کردم که خدا ببخشدش بره تو بهشت...
تو دعاهام از امام زمان (عج) میخواستم که اون دنیا شیطان رو شفاعت کنه بره بهشت اونم...:e107:
خیلی دلم واسه شیطان بیچاره میسوخت...

اون زمان ها بود که یه شب گفتم گور بابات ظالمِ ستمگرِ نامرد!
مگه شیطان بیچاره چه کار کرده بود که اینجوری عقده ای بازی در آوردی سرش.... هییییییییی...!
خلاصه من در حمایت از شیطانِ مظلوم (که بعدن فهمیدم اصلن وجود نداره!) از خدا دور شدم...
بعد که بزرگتر شدم هم فهمیدم که همه چی کشک بوده...
چه فریبی خورده بودیم!:e056:

Anarchy
04-11-2013, 08:11 PM
البته من با بقیه حرفهایی که زده مشکلی ندارم و خوبه تابو شکنی شده این وسط. به جز همین کلمه ضربدری که نمیدونم چرا بکار برده. یک سئوال داشتم این اصطلاح سکس ضربدری همون گروپ سکس هست یا چی؟:e40d: چون من تا حالا ندیدم جایی این اصطلاح سکس ضربدری استفاده بشه میگم شاید این اصطلاح هم از اختراعات دوستان ولایتمدار باشه.

پ.ن: نمیدونی چه ذوقی کرده جناب b313 توی تاپیکش بروو ببین بعدا.:e056:

در واقع نوعی سکس گروهی محسوب میشه...اما به طور خاص به این معنی هست که یک زوج که در ارتباط جنسی هستن با زوج دیگری هم رابطه جنسی برقرار کنن یا پارتنرهاشون رو به اشتراک بذارن و تعویض کنن در زمان سکس....

Swinging - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Swinging)
Today's Alternative Marriage Styles: The Case of Swingers. EJHS 2000 (http://www.ejhs.org/volume3/swing/body.htm)

Anarchy
04-11-2013, 08:26 PM
:e108: البته یک چیزی رو یادم رفته بود آنارشی جان. اصلا معلوم نیست این وبلاگ واقعی باشه. آخه یکمی عجیب هم هست چون هیچوقت ندیدم اینظور افراد بیان مستقیما به اسلام حمله بکنند. نکنه وببلاگ جعلی باشه؟

اتفاقا قبل از اینکه پست شما رو بخونم به همین نکته داشتم فکر میکردم...رفتم پست های قبلی وبلاگ رو نگاه کردم !!

به احتمال خیلی زیاد جعلی باشه چون اصلا مطالبش خیلی مسخره هست...اکثرا یه عکس یا یه خط مطلب بیشتر نیست، به نظرم وبلاگ کار برادران گمنام سایبری و سربازان جنگ نرم عاغا باشه:e421:!!

Soheil
04-11-2013, 08:36 PM
اتفاقا قبل از اینکه پست شما رو بخونم به همین نکته داشتم فکر میکردم...رفتم پست های قبلی وبلاگ رو نگاه کردم !!

به احتمال خیلی زیاد جعلی باشه چون اصلا مطالبش خیلی مسخره هست...اکثرا یه عکس یا یه خط مطلب بیشتر نیست، به نظرم وبلاگ کار برادران گمنام سایبری و سربازان جنگ نرم عاغا باشه:e421:!!
من هم الان دوباره رفتم دیدم آره. آخه به نظر میرسه نویسنده وبلاگ سواد چندانی هم نداره. مثلا ار نشانه های نوشتاری استفاده نمیکنه. اصلا وبلاگ داغونتر از اونه که شبیه یک وبلاگ درست و حسابی باشه. البته ناگفته نمونه که قدیمیترین پست وبلاگ مربوط به 2010 هستش.

به نظر من هم به احتمال زیاد جعلیه.:e108: :e032:

Dariush
04-11-2013, 08:41 PM
سیستم های عصبی گیاهان و حیوانات و ادراکشون خیلی تفاوت داره،اینها به نوعی کلک های ما برای فهم پذیر کردن رفتارهای گیاهان هست.
مثلا این رو نگاه کن:
BBC News - Japanese plant writes blog (http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/7681966.stm)
گیاه وبلاگ نویس ژاپنی!در اصل کاری که کردند اینه که به نوعی بعضی سیگنال ها رو قراردی معنا و واژه براش در نظر گرفتند که خب این خیلی تفاوت داره با ارتباط برقرار کردن حیوانات:)
البته هنوز در مورد علمی بودنش نمیتوانم نظرِ قطعی بدهم.ولی به صورتِ آزمایشگاهی خیلی از چیزها را آزمایش کرده بودند و به نتیجه رسیده بودند . اما به هر حال یک سیستم حسی دارند و میتوان آنها را زنده و هوشیار (با کیفیتی کمتر از موجوداتِ زندهِ غیرنباتی) دانست . حال اگر وقت داشتم آنرا همینجا نقل میکنم تا ببینیم چه میگوید.

Soheil
04-11-2013, 09:10 PM
گمانم از امروز صبح ما ترفیع گرفته ایم به نویسنده دوم (این یعنی چه دقیقا؟)
+
و گویا همونداد(عضو؟)هایی که مدتی در غیبت به سر میبردند بازگشته اند

به تعداد پستها ربط داره. اگه اشتباه نکنم بصورت زیر هست:

0 تا 29 >> رهگذر
30 تا 99 >> شناس
100 تا 199 >> نویسنده سوم
200 تا 299 >> نویسنده دوم
300 تا 399 >> نویسنده یکم
400 تا 499 >> سخنور سوم
500 تا 699 >> سخنور دوم
700 تا 999 >> سخنور یکم
1000 به بالا >> سرنویسنده n ام
...

هموند هست اگه اشتباه نکنم. بله جناب داریوش به سلامتی برگشتند.

Alice
04-11-2013, 09:42 PM
داریوش جان درود
:e303:

خوبی ؟

اوضاع چند و چون است ؟

تو هم پرچم مردسالاری بدست گرفته‌ای ؟ از دست مریزاد به هر سان :)

Soheil
04-11-2013, 09:48 PM
داریوش جان درود

خوبی ؟

اوضاع چند و چون است ؟

آلیس جان شما چطورید؟ اصلا دیگه به اینجا سر نمیزنی.:e056:

Dariush
04-11-2013, 09:57 PM
داریوش جان درود

خوبی ؟

اوضاع چند و چون است ؟

درود آلیس عزیز. :e032:
من فعلا خوبم به حمدالاسپاگتی! اوضاع حقیقتش در حالِ حاضر بد نیست و راضی‌ام (با توجه به چند خوش‌شانسیِ شگفت‌انگیز که اخیرا داشته‌ام). تو خوبی؟خوش میگذرد؟
آواتارِ جدید مبارک .
راستش من از زمانی که مرا شناخته‌ام مردسالار بوده‌ام و همیشه موردِ نفرت (توجه) بانوان . دلیلِ عمده‌اش به خاطرِ این است که به پدرم بسیار بیشتر وابسته بودم تا به مادرم . هرگز هم بی‌جهت به زنان و دختران (صرفا به خاطرِ زیبایی و این‌چیزهای ظاهری) کردیت نداده‌ام! اما من از هم‌اکنون به فکرِ این هستم در ایرانِ آزاد یک مجله‌ای ماهنامه‌ای در پدآفند از حقوقِ مردان راه بیاندازم (بیاندازیم با دیگر مردسالارانِ این جمع).
پ.ن:من میروم تا حدود دو ساعت دیگر بازمیگردم . برادرم آمده اینجا و میخواهد با لپ‌تاپ فیلم ببیند!

Anarchy
04-11-2013, 10:04 PM
داریوش جان درود

خوبی ؟

اوضاع چند و چون است ؟

آلیس جان شما هم همچنان نیستی آنچنان...تعطیلات خوش گذشت؟؟

SAMKING
04-11-2013, 10:06 PM
درود آلیس عزیز.
من فعلا خوبم به حمدالاسپاگتی! اوضاع حقیقتش در حالِ حاضر بد نیست و راضی‌ام (با توجه به چند خوش‌شانسیِ شگفت‌انگیز که اخیرا داشته‌ام). تو خوبی؟خوش میگذرد؟
آواتارِ جدید مبارک .
راستش من از زمانی که مرا شناخته‌ام مردسالار بوده‌ام و همیشه موردِ نفرت (توجه) بانوان . دلیلِ عمده‌اش به خاطرِ این است که به پدرم بسیار بیشتر وابسته بودم تا به مادرم . هرگز هم بی‌جهت به زنان و دختران (صرفا به خاطرِ زیبایی و این‌چیزهای ظاهری) کردیت نداده‌ام! اما من از هم‌اکنون به فکرِ این هستم در ایرانِ آزاد یک مجله‌ای ماهنامه‌ای در پدآفند از حقوقِ مردان راه بیاندازم (بیاندازیم با دیگر مردسالارانِ این جمع).
والا یک پرسشی برام پیش اومد،
آیا شما همجنسگرایید؟
لطفن اگر چنین هست خجالت نکشید اینجا بیشتر دوستان حامی شما خواهند بود.
چندین پرسش دارم که باید از یک همجنسگرا بپرسم
ولی یافت نمیشود.

انصافن از اینکه در دفترچه یک دوست یهودی صهیونیست یافتم بسی سود بردم.
ای کاش این سود بردن با یافتن یک همجنسگرا دوچندان میشد.

دوستان کسی هست؟راسل؟ آندد؟ امیر دو هزار و پونصد و نود و یک؟آنارشی؟...
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

Soheil
04-11-2013, 10:11 PM
سئوالاتت چی هست سام؟ مطرح کن اینجا همه خودین. مهربد و میلاد فکر میکنم دوستان همجنسگرا دارند.

mosafer
04-11-2013, 10:14 PM
این سخنان وقتی در ایران امروز قانون رسمی‌ست که کسی اگر از اسلام خارج شد حکمش مرگ است حقیقتا شنیدنی‌ست. البته میدانم اینها مسلمانان اشتباهی و خداباوران اشتباهی هستند.واقعی شان را الله نگه داشته‌اند که بعدا بدهند بیرون !! شما هم که البته مشخص است چقدر از این واقعیت دردناک برافروخته هستید ،با گفتن:"شاید هم حماقت" .... من هم طوری رفتار میکنم که بقیه میدانند چندان عقیده‌ای به اسلام ندارم.ولی به لطف ارزش‌هایِ والای اخلاقی-الهی خداباوران توصیه میکنم که همه با احتیاط با مسلمانان برخورد کنند که ممکن است با دانستن کافر بودن شما به وظیفه الهی خود عمل کرده و هر بلایی توانستند سرتان بیاروند. جبه نبرد را باید هوشمندانه انتخاب کرد.با کسی که بطور مداوم قرار است ببینیدش و میتواند برای شما هزینه زیاد در بر داشته باشد سعی کنید درگیر نشوید.

متوجه نشدم که این پست کنایه به شخص من هم بود یا نه کلهم مسلمانها براتون اینطور هستند
با این حال لازم نیست گفتنش به نظرم ،ولی خب میگم:
به اعتقاد من هر کس باوری که داره براش ارزش قائل هست و اونو قبول داره
دلیلی نداره من ِ نوعی خودمو هلاک کنم و بگم نه اونی که من فکر میکنم درسته
اونی هم که خودش رسیده به باورش، اگر مخالف من باشه به نظر من ارزشش بیشتره، هر چند از سر نادانی و جهل باشه چون خودش بهش رسیده
حقیقتی که از گذشتگان به ارث برسه ارزش واقعی خودشو نداره حتی اگر روشنایی باشه
و بزرگترین عیب مسلمانها اینه که حتی حاضر نیستند در مورد دین و مذهبشون تحقیق کنن و کسانی که با تحقیق میخوان برسن به اونی که باید،کلا دور میشن
فکر میکنم(و شاید حقیقتا همینطور هم باشه)تعداد کسانی که از اسلام زده میشن بیشتر از کسانیه که اسلام رو میپذیرن و تعداد کسانی که از اسلام زده میشن اکثرشون خدا رو کنار میزارن چون همه چیز رو وصل کرده بودن به خدا و حالا که ریسمانی نیست طبیعتا خدایی هم نخواهد بود

SAMKING
04-11-2013, 10:19 PM
میخوام در مورد نگرششون به موضوعات مختلف بپرسم...چرا های زیادی هست...پیشنهاد میدم مهربد رفقای همجنسگراشو با دفترچه آشنا کنه...بلکه هموند شن ما باهاشون گفتگو کنیم.

Alice
04-11-2013, 10:20 PM
آلیس جان شما چطورید؟ اصلا دیگه به اینجا سر نمیزنی.:e056:

سپاس بی‌باک‌جان همچنان زنده‌ام شُکر اسپاگتی ؛
اینجا هم دورآدور سر می‌زنم گهگاه ...
(دیر زمانی که من اینجا فله‌ای پُست می‌زدم تو نبودی)

درود آلیس عزیز. :e032:
...
پ.ن:من میروم تا حدود دو ساعت دیگر بازمیگردم . برادرم آمده اینجا و میخواهد با لپ‌تاپ فیلم ببیند!

سپاس بد نیستم ، نمرده‌ام و شکر اسپاگتی همچنان زیست می‌کنیم !
کاش من هم برادر داشتم لپ‌تاپم را می‌دادم فیلم ببیند :(

آلیس جان شما هم همچنان نیستی آنچنان...تعطیلات خوش گذشت؟؟

:e403:
خوش گذشت ... اکنون دچار سندروم افسردگی پس از تعطیلات شده‌ام :(

هووم ...
چندی پیش زادروزم را با دوستانی چند جشن گرفته بودیم و من ، به یاد همه‌ی شما دوستان دفترچه بودم !
سال آینده اگر عمری باقی بود و ایران آزاد بود همه‌ی شما دوستان را فراخوان می‌کنم تا باهم جشن و پایکوبی بگیریم ... :)

:e058:

Soheil
04-11-2013, 10:30 PM
من در لحظه اول فکر کردم منظورتون این بود که بیخدایی=حماقت. ولی بعد فهمیدم که احتمالا یجور کنایه آمیز بده یا شاید هم نبوده!

تعداد کسانی که از اسلام زده میشن اکثرشون خدا رو کنار میزارن چون همه چیز رو وصل کرده بودن به خدا و حالا که ریسمانی نیست طبیعتا خدایی هم نخواهد بود

در مورد بیخدایی هم اشتباه نمیکنید؟ از غیر مسلمانانی که من شناختم درصد کمیشون بیخدا بوده اند.

Russell
04-11-2013, 10:35 PM
متوجه نشدم که این پست کنایه به شخص من هم بود یا نه کلهم مسلمانها براتون اینطور هستند ولی با ایین حال لازم نیست گفتنش به نظرم ولی خب میگم: به اعتقاد من هر کس باوری که داره براش ارزش قائل هست و اونو قبول داره دلیلی نداره من ِ نوعی خودمو هلاک کنم و بگم نه اونی که من فکر میکنم درسته اونی هم که خودش رسیده به باورش اگر مخالف من باشه به نظر من ارزشش بیشتره هر چند از سر نادانی و جهل باشه چون خودش بهش رسیده حقیقتی که از گذشتگان به ارث برسه ارزش واقعی خودشو نداره حتی اگر روشنایی باشه و بزرگترین عیب مسلمانها اینه که حتی حاضر نیستند در مورد دین و مذهبشون تحقیق کنن و کسانی که با تحقیق میخوان برسن به اونی که باید کلا دور میشن فکر میکنم(و شاید حقیقتا همینطور هم باشه)تعداد کسانی که از اسلام زده میشن بیشتر از کسانیه که اسلام رو میپذیرن و تعداد کسانی که از اسلام زده میشن اکثرشون خدا رو کنار میزارن چون همه چیز رو وصل کرده بودن به خدا و حالا که ریسمانی نیست طبیعتا خدایی هم نخواهد بود
سخن من این بود که اگر مثلا ایران به مدت 1400 سال دست بیخدایان افتاده بود و بی خدایان هر کس به خدا باور میکرد را میکشتند من اندکی در احمق خواندن کسی که به خدا باور دارد تامل میکردم و احتمالا شرم !
این سخنان هم بدون احساس واقعی و عمل در راستای مبارزه (ولو حداقلی و اینترنتی) با حکم ضد بشری مثل ارتداد در نظر من ارزش چندانی ندارد و فقط به شعار میماند.

Dariush
04-11-2013, 10:43 PM
آیا شما همجنسگرایید؟
ولی یافت نمیشود.

خیر . من همجنس‌گرا نیستم. اما چندتا از نزدیکانم گِی بوده‌اند(از جمله یکی از فامیلهای نزدیکم). حالا چرا فکر کردید من همجنس‌گرا هستم؟
حقیقتش من هرچه گِی دیدم بسیار انسانهای بی‌آزار، نرم‌خو، تاثیرگذار ، تاثیرگذار و مثبت برای جامعه بوده‌اند. هیچ نمیدانم چرا اینقدر از این انسانها متنفر و بیزار شده‌اند.

سپاس بد نیستم ، نمرده‌ام و شکر اسپاگتی همچنان زیست می‌کنیم !
کاش من هم برادر داشتم لپ‌تاپم را می‌دادم فیلم ببیند :(
لپ‌تاپ را ازش گرفتم!:e14c::e056:
یعنی اینقدر برادر دوست داری؟

Anarchy
04-11-2013, 10:43 PM
شاید هم حماقت

البته متوجه منظور شما از حماقت نشدم !! در جهت تمسخر ما بود یا توصیه ای دوستانه برای نشان دادن خطرناک بودن این کار ....

به هر حال حماقت هم اگر بوده باشه ، حماقت شیرینی بود برای من و دقیقا از زمانی که خدا رو گذاشتم کنار زندگی برام بیشتر معنی پیدا کرد و مسائل زندگی خودم و خوشی ها و ناخوشی هاش رو بهتر درک و لمس کردم...

نمیتونم تصور کنم اگر روزی مجبور شم دوباره مسلمان حتی اسمی هم بشم چقدر زجر خواهم کشید...

Anarchy
04-11-2013, 10:46 PM

نه من هم نیستم و تا الان هم از نزدیک ندیدم یک همجنسگرا رو ...

Soheil
04-11-2013, 10:47 PM
میخوام در مورد نگرششون به موضوعات مختلف بپرسم...چرا های زیادی هست...پیشنهاد میدم مهربد رفقای همجنسگراشو با دفترچه آشنا کنه...بلکه هموند شن ما باهاشون گفتگو کنیم.

به چه موضوعاتی؟ خب بگو دیگه کشتیمون.:e409: من هم تا حدی میتونم جواب بدم عزیز دل.

...
سال آینده اگر عمری باقی بود و ایران آزاد بود همه‌ی شما دوستان را فراخوان می‌کنم تا باهم جشن و پایکوبی بگیریم ... :)

:e058:
یعنی میشه؟؟ بابا هر بار که اینو میگید صبر ما کمتر میشه. شکم خودمونو صابون نزنیم بهتره معلوم نیست به این زودیها بشه. امیدوارم این اتفاق بیافته و همه مون همدیگه رو ببینیم.:e032:

mosafer
04-11-2013, 10:51 PM
سخن من این بود که اگر مثلا ایران به مدت 1400 سال دست بیخدایان افتاده بود و بی خدایان هر کس به خدا باور میکرد را میکشتند من اندکی در احمق خواندن کسی که به خدا باور دارد تامل میکردم و احتمالا شرم !
این سخنان هم بدون احساس واقعی و عمل در راستای مبارزه (ولو حداقلی و اینترنتی) با حکم ضد بشری مثل ارتداد در نظر من ارزش چندانی ندارد و فقط به شعار میماند.

و اکنون بالعکسش صدق میکنه

+
من رو حساب احساس حرفی رو نمیزنم چون در این مورد مسخرست واقعا شعار دادن
دوستان من از مسلمان گرفته تا سنی ،مسیحی،یهود، و بتازگی خداناباور
حسی که بهشون دارم دقیقا همونی هست که در پیک قبل گفتم پس شعار نیست گرامی
کلا من اهل شعار نیستم ولی ممکنه حرفی بزنم بعدتر متوجه شم اشتباهه و ابایی ندارم از پذیرفتنش
البته در مورد خداناباورها بیشتر میخوام بدونم به همین خاطر بیشتر باهشون حرف میزنم و هیچ موقع اونها رو احمق ندونستم و نمیدونم

SAMKING
04-11-2013, 10:56 PM
به چه موضوعاتی؟ خب بگو دیگه کشتیمون. من هم تا حدی میتونم جواب بدم عزیز دل.
لو نمیدادی کلک...:e057:

چه شد که متوجه شدی به مردها گرایش داری؟

mosafer
04-11-2013, 10:56 PM
من در لحظه اول فکر کردم منظورتون این بود که بیخدایی=حماقت. ولی بعد فهمیدم که احتمالا یجور کنایه آمیز بده یا شاید هم نبوده!

در مورد بیخدایی هم اشتباه نمیکنید؟ از غیر مسلمانانی که من شناختم درصد کمیشون بیخدا بوده اند.
منظورم کسانی بود که از مسلمانی به خداناباوری رسیدن نه ادیان دیگه

Soheil
04-11-2013, 10:59 PM
لو نمیدادی کلک...:e057:

چه شد که متوجه شدی به مردها گرایش داری؟

همیشه آهنگهای خوانندگان مرد برام تحریک کننده بود این شد که فهمیدم همجنسگرا هستم.:e105: خب حالا دیگه سئوالاتتو بپرس چون بهانه ای باقی نمونده.

mosafer
04-11-2013, 11:02 PM
البته متوجه منظور شما از حماقت نشدم !! در جهت تمسخر ما بود یا توصیه ای دوستانه برای نشان دادن خطرناک بودن این کار ....

به هر حال حماقت هم اگر بوده باشه ، حماقت شیرینی بود برای من و دقیقا از زمانی که خدا رو گذاشتم کنار زندگی برام بیشتر معنی پیدا کرد و مسائل زندگی خودم و خوشی ها و ناخوشی هاش رو بهتر درک و لمس کردم...

نمیتونم تصور کنم اگر روزی مجبور شم دوباره مسلمان حتی اسمی هم بشم چقدر زجر خواهم کشید...
تا حالا شده به خاطر ریسک کردن در مواقعی که میدونی احتمال شکست هم هست ولی انجامش میدی ،بگن حماقت کردی؟
حالا معنی این حماقت رو برای اون در نظر بگیرید
هر چه میخواهید معنی کنید ولی تمسخر نبود جناب آنارشی

SAMKING
04-11-2013, 11:04 PM
همیشه آهنگهای خوانندگان مرد برام تحریک کننده بود این شد که فهمیدم همجنسگرا هستم. خب حالا دیگه سئوالاتتو بپرس چون بهانه ای باقی نمونده.
داری شوخی میکنی؟:e105:
گولم که نزدی؟
یک یک میپرسم
پرسش نخست هم همون بود.
یعنی واقعن صدای خواننده مرد تو رو متوجه این قضیه کرد؟:e40e: الکی که نمیگی؟ دارم شک میکنما...

Anarchy
04-11-2013, 11:11 PM
تا حالا شده به خاطر ریسک کردن در مواقعی که میدونی احتمال شکست هم هست ولی انجامش میدی ،بگن حماقت کردی؟
حالا معنی این حماقت رو برای اون در نظر بگیرید
هر چه میخواهید معنی کنید ولی تمسخر نبود جناب آنارشی

البته کمی قیاس مع الفارق هست...چون اون مواقع که ریسک کردیم نتیجه معلوم شده و اتفاقی افتاده یا نیوفتاده، اما هنوز که معلوم نشده خدا هست یا نیست :e404: !! در همون حالت هم این معنی رو میده که کار عقلانی یا منطقی ای نیست...

البته تمسخر هم باشه مهم نیست مسافر جان ، ناراحتی ای در کار نیست اینجا:e405:

Soheil
04-11-2013, 11:16 PM
داری شوخی میکنی؟:e105:
گولم که نزدی؟
یک یک میپرسم
پرسش نخست هم همون بود.
یعنی واقعن صدای خواننده مرد تو رو متوجه این قضیه کرد؟:e40e: الکی که نمیگی؟ دارم شک میکنما...
ده سال بعد با صدای پس زمینه ارمیا...:e418:

چرا یکی یکی؟ همشو بپرس. اگه خودم نمیدونستم دوستان هستن دیگه. تا نپرسی نمیگم.:e40c:

mosafer
04-11-2013, 11:19 PM
البته کمی قیاس مع الفارق هست...چون اون مواقع که ریسک کردیم نتیجه معلوم شده و اتفاقی افتاده یا نیوفتاده، اما هنوز که معلوم نشده خدا هست یا نیست :e404: !! در همون حالت هم این معنی رو میده که کار عقلانی یا منطقی ای نیست... البته تمسخر هم باشه مهم نیست مسافر جان ، ناراحتی ای در کار نیست اینجا:e405: هر چه بود تمسخر نبود میدونم اینجا کلا هیچ کس از هیچ حرفی ناراحت نمیشه

Soheil
04-11-2013, 11:27 PM
منظورم کسانی بود که از مسلمانی به خداناباوری رسیدن نه ادیان دیگه
خب من هم منظورم همینها بود دیگر. چون اونایی که من دیدم چه بیرون و چه محیط مجازی معمولا مسلمون بودن قبلا. چیزی که من دیدم درصد کمی از اینها خدا ناباور بوده اند. شاید هم اشتباه میکنم.

mosafer
04-11-2013, 11:28 PM
سرعت من خیلی پاینه تا میام ویرایش کنم مطلبی که ارسال کردم(غلط املایی) چند دقیقه طول میکشه کلا قیدش رو میزنم

mosafer
04-11-2013, 11:29 PM
خب من هم منظورم همینها بود دیگر. چون اونایی که من دیدم چه بیرون و چه محیط مجازی معمولا مسلمون بودن قبلا. چیزی که من دیدم درصد کمی از اینها خدا ناباور بوده اند. شاید هم اشتباه میکنم.

من نظرمو گفتم آمار در نیاوردم که:e40e:

SAMKING
04-11-2013, 11:34 PM
ده سال بعد با صدای پس زمینه ارمیا...

چرا یکی یکی؟ همشو بپرس. اگه خودم نمیدونستم دوستان هستن دیگه. تا نپرسی نمیگم.
:e402:اوهوکی! زرنگی؟ میخواهی از نقشه های پلید ما سر دربیاوری؟ >:)

تو یک همجنسگرای تقلبیِ چینی هستی... برو دیگر تقیه بس است:e409:
ما خودمان مسلمان بودیم قبلن ها...

Ouroboros
04-11-2013, 11:38 PM

بی‌حوصله به نظر می‌آمدی، با خودم گفتم که لابد کسل هستی. :e056:

Soheil
04-11-2013, 11:48 PM
شکمت را برای سامکینگ که سابون نزده‌ای ؟ :)

چرا همه اش سئوالهای شخصی میپرسید؟! دروغ چرا!! اندر کفش مانده ایم!! (سامکینگ شوخی کردما آنفرند نکنی:e04b:)
جدا از شوخی بله چون شبیه به یکی از دوستان(مسلمان) نزدیکمه کنجکاوم.

:e402:اوهوکی! زرنگی؟ میخواهی از نقشه های پلید ما سر دربیاوری؟ >:)

تو یک همجنسگرای تقلبیِ چینی هستی... برو دیگر تقیه بس است:e409:
ما خودمان مسلمان بودیم قبلن ها...
وقتی میگم بپرس یعنی بپرس دیگه!! خود دانی.

SAMKING
04-11-2013, 11:50 PM
شیلا چه خبر از رفیق کوتوله تپل کره ایت؟:e057:
جنگ میشه یا نه بالاخره...:e413:

Ouroboros
04-11-2013, 11:53 PM
آیا شما همجنسگرایید؟
ولی یافت نمیشود.

من با مرد سکس داشته‌ام و لذت هم برده‌ام، اگر باز از کسی خوشم بیاید ابایی نخواهم داشت..همنشینی با مردان را هم ترجیح می‌دهم..
ولی زیبایی‌شناسی‌‌ام بدبختانه یکسره معطوف است به زنان و عاشق فقط جنس نسوان هم می‌شوم.

SAMKING
04-11-2013, 11:59 PM
چرا همه اش سئوالهای شخصی میپرسید؟! دروغ چرا!! اندر کفش مانده ایم!! (سامکینگ شوخی کردما آنفرند نکنی)
جدا از شوخی بله چون شبیه به یکی از دوستان(مسلمان) نزدیکمه کنجکاوم.
لا مذهب ها من میگویم نر است چی چی را هی میگویید بدوش؟:e40f:
این هم یکی از زیان های همجنسگرایی،:e059:
امدیم یک همجنسگرا از یک بابایی خوشش آمد پیله کرد...
3 حالت دارد:
1.بی خیالش میشود
2.به او تجاوز میکند (زیان آور است)
3.نگر آن دگر جنس گرا را میدگراند و او را همجنسگرا و به خود علاقه مند میکند (این در دراز مدت بسیار زیان آور هست.)
---

راستی آن دوست نزدیکت باید انسان با کمالات و دانشمند و پخته و با تجربه و فرهیخته و دانا و بسیار بسیار آدم حسابی ای باشد.:e106:

SAMKING
04-12-2013, 12:03 AM
من با مرد سکس داشته‌ام و لذت هم برده‌ام، اگر باز از کسی خوشم بیاید ابایی نخواهم داشت..همنشینی با مردان را هم ترجیح می‌دهم..
ولی زیبایی‌شناسی‌‌ام بدبختانه یکسره معطوف است به زنان و عاشق فقط جنس نسوان هم می‌شوم.
خوب پس گویا باز همجنسگرا گیرمان نیامده.. دوجنسگرایید.
راستی،
هنگام این لذت بردن مفعول بودید یا فاعل؟

Soheil
04-12-2013, 12:03 AM
من هم یک نفر(دختر) رو میشناختم. نظرم به همون چیزی که داریوش گفت نزدیکتره:

حقیقتش من هرچه گِی دیدم بسیار انسانهای بی‌آزار، نرم‌خو، تاثیرگذار ، تاثیرگذار و مثبت برای جامعه بوده‌اند. هیچ نمیدانم چرا اینقدر از این انسانها متنفر و بیزار شده‌اند.

حرفام بهت برخورد سام؟! آرزو میکنم امسال همجنسگرا بشی که به پاسخ این سئوالاتت بهتر برسی. چون هیچ رقمه حاضر نیستی سئوالاتت رو با ما در میون بذاری.:e00e:

Theodor Herzl
04-12-2013, 12:05 AM
من با مرد سکس داشته‌ام و لذت هم برده‌اممن یک دوست gay دارم یک زمانی‌ میگفت ، لذت جنسی‌ که از لمس پروستات به مرد دست میدهد ۱۰ برابر بیشتر از لذت جنسی‌ است که در سکس با زن در مرد ایجاد میشود ، آیا این درست است؟

Newton
04-12-2013, 12:16 AM
به نام هرزنامه

رفیق تپلم ظاهرا امتیازاتی که باید بگیره گرفت
هدفش بیشتر تثبیت قدرت داخلی خودشه و یک کم هژمونی جهانی!
امریکا با اون عزمت کذایی رو سوسکش کرده
من از روزی میترسم که دقیقا همین عملیات رو تو ایران انجام بدن
واقعا اینده جهان تیره وتاره
----------------------------------------
امریکا هم داره هژمونیش رو از دست میده
جان کری کورباچف امریکا برای دیکتاتورهاست مخصوصا از نوع دراز وکوتله وکچلش
کی شر دمکراتها کم بشه اتمها دانند
-----------------------

SAMKING
04-12-2013, 12:31 AM
حرفام بهت برخورد سام؟! آرزو میکنم امسال همجنسگرا بشی که به پاسخ این سئوالاتت بهتر برسی. چون هیچ رقمه حاضر نیستی سئوالاتت رو با ما در میون بذاری.
ای بابا این چه آرزویی هست...من واسه بهشت برنامه ها دارم...:e11b:
تازه من میخواهم با یک گیِ یا لز واقعی گفتگو کنم (البته لز ها رو که زیاد درک نمیکنم)... شما چه پاسخی میخواهید بدهید وقتی نیستید؟

تازه همین امشب که ما خواستیم بحث های خوف انگیز ناک کنیم
10تن مانند جغد بیدارند و گوش بزنگ خوبیت نداره جلو این همه اجنبی:e409:

Soheil
04-12-2013, 12:34 AM
تازه من میخواهم با یک گیِ یا لز واقعی گفتگو کنم (البته لز ها رو که زیاد درک نمیکنم)... شما چه پاسخی میخواهید بدهید وقتی نیستید؟

حتما باید بگم؟ یک دوست دارم دیگه. گفتم.

SAMKING
04-12-2013, 12:49 AM
حتما باید بگم؟ یک دوست دارم دیگه. گفتم.
خطرناک میزنی بیباک جان...:e407:

کم کم با کنار رفتن پرده های غفلت دارم به این نتیجه میرسم که همجنسگرایان بسیار آدم های خوب و زحمتکشی هستند...
و من نباید حماقت کرده از انها انتقاد میکردم...

من بسیار خسته ام برویم بخوابیم... فردا کار و زندگی داریم...

Ouroboros
04-12-2013, 12:50 AM
من یک دوست gay دارم یک زمانی‌ میگفت ، لذت جنسی‌ که از لمس پروستات به مرد دست میدهد ۱۰ برابر بیشتر از لذت جنسی‌ است که در سکس با زن در مرد ایجاد میشود ، آیا این درست است؟
۱۰ برابر؟! نه بابا، تحریک آن باعث می‌شود لذت بیشتر بشود، شاید مثلا، ۵۰٪.

راستی،
هنگام این لذت بردن مفعول بودید یا فاعل؟

اینجا گی‌تر از خودتان پیدا نمی‌شود با این سوالها که می‌پرسید.. :e40d::e056:

Soheil
04-12-2013, 12:54 AM
خطرناک میزنی بیباک جان...:e407:

کم کم با کنار رفتن پرده های غفلت دارم به این نتیجه میرسم که همجنسگرایان بسیار آدم های خوب و زحمتکشی هستند...
و من نباید حماقت کرده از انها انتقاد میکردم...

من بسیار خسته ام برویم بخوابیم... فردا کار و زندگی داریم...

کی من؟ اصلا بهم میاد؟:e421:

خب مجبورم میکنی همه پتمو بریزم رو آب. 4 تا سئوال میخواستی بپرسی آخرم نپرسیدی.

شبت ناز عزیز:e409:

Dariush
04-12-2013, 01:20 AM
اینجا گی‌تر از خودتان پیدا نمی‌شود با این سوالها که می‌پرسید..
به خال زدید!