PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتوق شب نشینی

برگ ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Theodor Herzl
02-04-2014, 09:38 PM
پسرها چطور؟ دوست دارند ببوسند یا بوسیده شوند؟چه فرقی‌ می‌کند؟ یعنی‌ چه کسی‌ first move را انجام بدهد؟ من یک دختر را بخواهم برای بار اول ببوسم اول شروع می‌کنم مثلا موهای او را به پشت گوشش میزنم دست به صورتش میکشم و اینها بعد یکبار جلو میروم ، همیشه فکر می‌کنم که آخرش اینکه یک چک در گوش میخورم دیگر! بدتر که نمی‌شود ، اگر هم شد که عالی‌!

Alice
02-04-2014, 10:09 PM
چه فرقی‌ می‌کند؟ یعنی‌ چه کسی‌ first move را انجام بدهد؟

نه، بیشتر منظورم چیز دیگری بود. بگذریم..

undead_knight
02-05-2014, 05:21 AM
حیف بحث عذرخواهی و بوسه بود و من نبودم :|
البته من تنها از "فرنچ کیس" خوشم میاد و بنابراین لیست اونهایی که حاضرم ببوسمشون یا من رو ببوسند به طرز چشمگیری پایین میاد، مدیر زن هم ندارید از این طریق از من عذر خواهی بکنه:))

Alice
02-05-2014, 06:10 AM
دانشگاه‌ها را تعطیل نکردند فکر کردند الان ما با شور و ولع به سوی کلاس‌ها می‌شتابیم.
ولی زهی خیال باطل که چه تعطیل می‌بود چه نمی‌بود، تا حذف و اضافه از دانشگاه خبری نیست! :)
انقدر هوا سرد است که به هوای آدم برفی هم حوصله نمی‌کنم پا از خانه بیرون بگذارم چه برسد به
درس و کلاس‌...

Alice
02-05-2014, 06:15 AM
حیف بحث عذرخواهی و بوسه بود و من نبودم :|
البته من تنها از "فرنچ کیس" خوشم میاد و بنابراین لیست اونهایی که حاضرم ببوسمشون یا من رو ببوسند به طرز چشمگیری پایین میاد، مدیر زن هم ندارید از این طریق از من عذر خواهی بکنه:))

مثلا عید نوروز در جمع فامیل با خاله‌ی مربوطه فرنچ‌کیس می‌روی؟

Nevermore
02-05-2014, 08:37 AM
ای آقا ما چند ساعتی رفتیم خوابیدیم،هرچه ماچ و بوس بود به بقیه رسید،سر ما بی کلاه ماند.:e059:من فقط این وسط نفهمیدم اینکه Alice می گوید ببوسیم یا بوسیده شویم یعنی چه؟

Nevermore
02-05-2014, 08:41 AM
دانشگاه‌ها را تعطیل نکردند فکر کردند الان ما با شور و ولع به سوی کلاس‌ها می‌شتابیم.
ولی زهی خیال باطل که چه تعطیل می‌بود چه نمی‌بود، تا حذف و اضافه از دانشگاه خبری نیست! :)
انقدر هوا سرد است که به هوای آدم برفی هم حوصله نمی‌کنم پا از خانه بیرون بگذارم چه برسد به
درس و کلاس‌...
زمان ما که ترم های زوج دانشگاه از 14 فروردین شروع می شد.نسل جدید چه قدر سوسول شده اند.

Theodor Herzl
02-05-2014, 08:44 AM
در ایران توی کلاس‌های فلسفه چه درس میدهند؟ چون اکثریت مطلق فلاسفه بی‌خدا هستند ، در این مورد‌ها چه می‌گویند؟ یا مثلا مزخرفات اینکه انیشتین به آیت‌الله بروجردی نامه فدایت شوم نوشته تدریس میشود؟ در کلاس بیولوژی چه؟ خلقت درس داده میشود یا فرگشت؟

demeter
02-05-2014, 09:04 AM
در ایران توی کلاس‌های فلسفه چه درس میدهند؟ چون اکثریت مطلق فلاسفه بی‌خدا هستند ، در این مورد‌ها چه می‌گویند؟ یا مثلا مزخرفات اینکه انیشتین به آیت‌الله بروجردی نامه فدایت شوم نوشته تدریس میشود؟ در کلاس بیولوژی چه؟ خلقت درس داده میشود یا فرگشت؟

کلاس های فلسفه ، فلسفه درس می دهند و خب اونطور که
شما فکر می کنید نیست .
و استاد های کم ولی خوبی در ایران وجود دارند . حتی از قشر دینی

Anarchy
02-05-2014, 09:12 AM

بعد از جریانات 88 ، عاغا دستور دادن علوم انسانی هم اسلامی بشه در دانشگاهها ... من که خبر ندارم ، اما حدس میزنم جز مختصری مرور فلسفه غرب اون هم به شکل انتقادی ، بقیه مباحث حول فلسفه مثلا اسلامی بچرخه !! بالاخره آیت الله تمساح و بقیه هم باید نقشی داشته باشن ...

فرگشت هم به شکل محدود در ایران تدریس میشه اگر اشتباه نکنم ، اما نهایت فهم دانش آموختگان به این ختم میشه که ادعای فرگشت یعنی انسان از نسل میمون است :e412: !!

Theodor Herzl
02-05-2014, 09:14 AM
شما فکر می کنید نیست .
و استاد های کم ولی خوبی در ایران وجود دارند . حتی از قشر دینیمثلا بحث آزاد در مورد وجود خدا می‌شه توی کلاس؟ یعنی‌ اصلا کسی‌ جرات میکنه در این مورد بحث بکنه و عمومی‌ از بیخدایی دفاع کنه؟

Alice
02-05-2014, 09:33 AM
شما فکر می کنید نیست .

ولی بیشتر دروس با فلسفه‌ی پارینه سنگی/اسلامی مرتبط است! همان علت تامه و علت فاعلی و
علت صوری و علت زهرمار! :)

مثلا بحث آزاد در مورد وجود خدا می‌شه توی کلاس؟

من کلاس بچه‌های فلسفه نرفته‌ام ولی اندیشه‌ی اسلامی و... برای ما که اینطور نبود. پسرها گاهی
کلاس را به چالش می‌کشند ولی من ندیدم آزادانه و بی‌پروا روی موضع بیخدایی پافشاری کنند!
من هم جرات ندارم... یکی دوباری این کار را کردم و استاد نام من را صدا کرد و گفت «شما» خانم فلانی
پس از کلاس بمانید و به اتاق اساتید بیایید کارتان دارم. من نزدیک بود «سکته» کنم و قلبم به شدت
می‌تپید! ولی خوشبختانه کمی چرت و پرت گفت و ما را سنگ روی یخ نمود و رفت! هم‌کلاسی‌ها هم
دوساعت من را می‌زدند که مگر خل و چل هستی و بحث ضد دینی می‌کنی و با جان خودت بازی می‌کنی؟
:e408:

demeter
02-05-2014, 09:35 AM
مثلا بحث آزاد در مورد وجود خدا می‌شه توی کلاس؟ یعنی‌ اصلا کسی‌ جرات میکنه در این مورد بحث بکنه و عمومی‌ از بیخدایی دفاع کنه؟

بستگی به دانشگاه هم داره ولی عموما دانشگاه های معتبر ایران دانشگاه ها
در تصرف دانشجو هاست برای همین دولت هر هفته یک برنامه ای داره برای این
دانشگاه ها .
ولی بله به هر حال ملاحظه میشه تا حدودی در کلاس ولی رشته فلسفه غرب
بحث های دیگری دارد و لزوما به خدا پیغمبر اونطور که منظور شماست ربطی پیدا
نمی کند زیاد و بحث محور مابعدالطبیعه خواهد بود .

اما مثلا انجمن فلسفه حکمت ایران که قبل از انقلاب هم بود بعد از انقلاب
فلسفه غرب را اصلا حذف کردند !
و تقریبا یک محفل برای فلسفه اسلامی شده است .

Alice
02-05-2014, 09:46 AM
ای آقا ما چند ساعتی رفتیم خوابیدیم،هرچه ماچ و بوس بود به بقیه رسید،سر ما بی کلاه ماند. :e059:من فقط این وسط نفهمیدم اینکه @Alice می گوید ببوسیم یا بوسیده شویم یعنی چه؟

:e415:
آدم را مجبور می‌کنید تمام مکنونات خود را اینجا بریزد!
منظورم این بود که بیشتر خوشم میاید دوست‌‌پسرم تن و بدنم را ببوسد، و من تمایل چندانی
به این کار برای او ندارم! (این بود مصداق بوسیده شدن و نه بوس کردن!!!)
شما هم نگران نباشید اینجا مقصود از ماچ و بوسه «روبوسی» برای آشتی و صلح بود و نه
تخیل‌پردازی‌های شوالیه‌ مبنی بر بوسه‌های فرانسوی و... ! :)
:e407:

undead_knight
02-05-2014, 12:15 PM
مثلا عید نوروز در جمع فامیل با خاله‌ی مربوطه فرنچ‌کیس می‌روی؟
نبابا!
الان کمی به قول آشنایان "آدم" شدم و با اکراه به اعضای نزدیک خانواده "ماچ" میدم:))ولی شمارشون شاید به اندازه انگشتای یک دست هم نباشه.

Philo
02-05-2014, 08:21 PM
در کلاس های غیر رشته فلسفه بستگی به شجاعت+رواداری استاد مربوطه دارد. و استادایی که این دو تا فضیلت رو دارن کم نیستن.

ولی در مورد کلاس های رشته فلسفه غرب شکی نیست که برهان های وجود خدا و مسائل مربوط به آنها (مثل معنا) مورد بحث و نقد قرار می گیرند، چون نمی شود فلسفه غرب درس داد و هیوم و کانت درس نداد.

sonixax
02-05-2014, 08:21 PM

تمساح یزدی هم فیلسوفه هم آخوند!
دیگه خودتون تا تهش بخونید چی درس میدند!!!

sonixax
02-06-2014, 02:59 AM
همینجوری بیخود و بیجهت خوشحالم :e057::e032:
عوارض کُس خُلیه ؟!

Philo
02-06-2014, 01:32 PM
همینجوری بیخود و بیجهت خوشحالم :e057::e032:
عوارض کُس خُلیه ؟!
شایدم عوارض دانایی و خردمندیه، شاید فهمیدی دنیا و حوادثشو رو نباید جدی بگیری اصلا.

kourosh_bikhoda
02-06-2014, 05:07 PM
رشته فلسفه مخصوصن در مقطع لیسانس بیشتر شبیه الهیات شده. مقدار زیادی متون و صرف و نهو و منطق واحدها رو پر کرده.
کمی در درس فلسفه غرب و متافیزیک و شاخه های فلسفه مثل فلسفه غلم و هنر و اینها به بعضی مسائیل گریز میزنند که البته شاگرد باید زرنگ باشه که مطلب رو بگیره. در کل کارشناسی فلسفه در ایران با الهیات و فقه زیاد فرقی نداره. یک آخوند دانشگاهی تحویل میده.

kourosh_bikhoda
02-06-2014, 05:36 PM
دوست داشتید اینگونه کتک بخورید و در نهایت خفه شوید:

3511

شما اگر جای این مرده بودی چطور از خودت دفاع میکردی؟ لازم به توضیحه که این تکنیک خفه کردن یکی از مرگبارترین تکنیک هاست. 3 تا 7 ثانیه وقت دارید خودتونو از خفگی رها کنید. تازه بعدشم سرتون گیج میره و لمس میشید.:e421:

Alice
02-06-2014, 05:53 PM
لازم به توضیحه که این تکنیک خفه کردن یکی از مرگبارترین تکنیک هاست. 3 تا 7 ثانیه وقت دارید خودتونو از خفگی رها کنید. تازه بعدشم سرتون گیج میره و لمس میشید.

همم! :)
آخه ایشون مازوخیسم جنسی داره! (جستار آموزش رو مگه ندیدید؟ میگه می‌خوام تازیانه بخورم و روی شیشه خورده راه برم و ...) واسه همین منم چنین سوالاتی رو مطرح می‌کنم.

iranbanoo
02-06-2014, 06:02 PM
من امشب در یک اقدام متحورانه با هر پسری که تو زندگیم بود بهم زدم.
حس میکنم از مردا متنفرم:|

Fiona
02-06-2014, 06:24 PM
امشب

با هر پسری

ایرانبانو جان پرکار هستید پس...شمارشان بالاست! :e105:

Alice
02-06-2014, 06:25 PM
حس میکنم از مردا متنفرم:|

they are all the same! dirty, creep, shit... :e108: except a few

Alice
02-06-2014, 06:27 PM
ایرانبانو جان پرکار هستید پس...شمارشان بالاست!

داداشی، عموئی، بابایی، سوشل فرند، رفیق عادی، دوست‌پسر، مخاطب خاص و .... ! :e105:
حتما که نباید «پرکار» باشند!

iranbanoo
02-06-2014, 06:32 PM
ایرانبانو جان پرکار هستید پس...شمارشان بالاست!
پر کار بودیم.الان وقت استراحته:e056:

iranbanoo
02-06-2014, 06:36 PM
they are all the same! dirty, creep, shit... except a few
نه بابا استثنا هم ندارن...

Ouroboros
02-06-2014, 07:01 PM
همم! :)
آخه ایشون مازوخیسم جنسی داره! (جستار آموزش رو مگه ندیدید؟ میگه می‌خوام تازیانه بخورم و روی شیشه خورده راه برم و ...) واسه همین منم چنین سوالاتی رو مطرح می‌کنم.

هه‌هه. بله، همنشینی با زنی در حد و اندازه‌های مرلین مونرو تازیانه خوردن هم اگر داشت می‌پذیریم، زن پشمالوی بدهیکل ِ دماغ‌بریده‌ی ایرانی با سینه‌های شُل و صورت نقاشی‌شده ولی اگر پر رو بشود تازیانه هم خواهد خورد. :e057:

Ouroboros
02-06-2014, 07:05 PM
حتی من؟ :

3513

Philo
02-06-2014, 07:06 PM
جناب امیر تا به حال مطلبی دیده اید که شیوه های تشخیش بازیکن ها و مقابله با "پاسخی که بازیکن ها به گه تست می دهند" را به زنان آموزش دهد؟

Ouroboros
02-06-2014, 07:21 PM
جناب امیر تا به حال مطلبی دیده اید که شیوه های تشخیش بازیکن ها و مقابله با "پاسخی که بازیکن ها به گه تست می دهند" را به زنان آموزش دهد؟
بله خیلی زیاد دیده‌ام، اما جواب نمی‌دهند. اتفاقی که می‌افتد اینست که زن همان مردی را که چندش‌آور و بازنده و بتا می‌بیند «بازیکن» گمان می‌کند و با شدت بیشتری رد می‌کند، در حالی که بازیکن کار خودش را می‌کند. چون اساسا بازی روشی‌ست برای پرواز زیر رادار بتایاب زن. اینست که امگای بیچاره که پس از سالها تلاش و جلسه‌ی روانکاوی و ... جرئت پیشنهاد دادن را پیدا کرده با شدت صد برابر رد می‌کنند، و به بازیکنان که به نظرشان «مرد خوب» می‌آیند سفت‌تر می‌چسبند. ببینید مشابه همان انتقادی‌ست که زنان فمینیست از مردان سطحی و کور بودن مردان نسبت به شخصیت کریه و بیزاری برانگیز زنان زیبا می‌کنند، که ما گویا متوجه رفتار بسیار بد این زنان زیبا نمی‌شویم یا به آن اهمیتی نمی‌دهیم. که حقیقت هم دارد، زن اگر به اندازه‌ی کافی زیبا باشد، گوز او سمفونی بتهوون است!

پسر بد ِ پیش‌بینی ناپذیر ِ حاضرجواب ِ کلفت‌گوی ِ با اعتماد بنفس همان اثر زن زیبا را بر زنان دارد. سناریو اینجوری‌ست:
- مرد بتا با لبخند ضایعی به سمت زن می‌رود، زن با خود: وای خدا، این عمله دیگه چی می‌خواد؟ حتما از اون بکن در روهاست که راجع بهشون خوندم، بذار الان نشونش می‌دم...
بتا : سلام خان...
زن: خفه شو کثافت لجن، گمشو.

- بازیکن با پوزخند تمسخرآمیز و سری برافراشته به سمت زن می‌رود. زن با خود: وای خدا، داره میاد این طرفی.. خدا کنه موهام خوب باشه.
بازیکن: تو چرا تنها نشستی؟ مگه نشنیدی دخترای بامزه رو می دزدن؟
زن: واییی خداااا، فکر می‌کنه من بامزه‌ام..

True story

iranbanoo
02-06-2014, 07:31 PM
حتی من؟
شما کلا بحثتان جداست
3522

Alice
02-06-2014, 08:08 PM
شما کلا بحثتان جداست

بهترین پاسخی که به این گه‌تست باید می‌دادید این بود:
«خاک بر سر من! که تو می‌خواهی نظر مساعد مرا جلب کنی!»
مطمئن باشید این بار برای یک سال و شش ماه غیبت کبری می‌کرد تا دوباره "ریکاوری" شوند!

sonixax
02-07-2014, 01:27 AM
they are all the same! dirty, creep, shit... except a few

no one told you to try them all!

Ouroboros
02-07-2014, 09:15 AM
بهترین پاسخی که به این گه‌تست باید می‌دادید این بود:
«خاک بر سر من! که تو می‌خواهی نظر مساعد مرا جلب کنی!»
مطمئن باشید این بار برای یک سال و شش ماه غیبت کبری می‌کرد تا دوباره "ریکاوری" شوند!

من احتمالا برای ایشان آنقدر جالب نیستم که در جستارهای گوناگون هرآنچه می‌گویم را به گوش جان بشنود و به حافظه‌ی وجود بسپارد. :e405:
البته کس چه داند شاید هم باشم، ولی او کمی مسن‌تر است و افسار کنترل بر جان شیفته را محکمتر در کف دارد. :e404:

viviyan
02-07-2014, 12:58 PM
این حالت های من هیچ کدام حالت من نیستند. یعنی چی اینقدر حالت های تکراری گذاشتند؟ قاطی کردم با معترض و رنجور و اخمو و عصبانی تو یک مایه ان. :e40e:

viviyan
02-07-2014, 01:24 PM
جستارهای دفترچه هرکدام بالای 20-30 صفحه هستند. هرکس هم به یک زبانی طومار مینویسد. خواندشان خیلی حوصله میخواهد. پیشنهاد میدم تعداد صفحه ها از یه حدی که بیشتر شد جستار تازه ای با نام دیگری باز کنید و ادامه بحث را ببرید تو جستاری دیگر.

Alice
02-07-2014, 03:17 PM
من احتمالا برای ایشان آنقدر جالب نیستم که در جستارهای گوناگون هرآنچه می‌گویم را به گوش جان بشنود و به حافظه‌ی وجود بسپارد.
البته کس چه داند شاید هم باشم، ولی او کمی مسن‌تر است و افسار کنترل بر جان شیفته را محکمتر در کف دارد.

صرفا جهت اطلاع:

3536

Ouroboros
02-07-2014, 03:33 PM
صرفا جهت اطلاع:

اطلاع از ترشیدگی شما؟ خودمان از پیش داشتیم نیازی به اسناد بیشتر نبود. :e057:
اکنون بیایید به این صفحه (http://lichess.org/PUnROtUO) و اندکی در شترنگ ببازید تا شاید تحقیر شدن به گونه‌ای جدید و سیلی دیگری از این دستان توانای مردانه خوردن مایه‌ی آرام گرفتن شما را فراهم بیاورد.

Alice
02-07-2014, 03:45 PM
اکنون بیایید به این صفحه و

You are viewing this game as a spectator

Ouroboros
02-07-2014, 03:52 PM
You are viewing this game as a spectator

من با یکی بازی کردم که بهتر است خودش را لو ندهد، بیغ‌تر از او در شترنگ تا به حال ندیده‌ام. :e105:
برای شما اکنون یک پیوند جدید پ.خ می‌کنم..

viviyan
02-07-2014, 03:58 PM
چه لوس :e40e:

کسی پیشنهادی غیر از خودکشی و فرو رفتن بیشتر در دنیای مجازی برای رهایی از احساس شکست دایم سراغ ندارد؟

Nevermore
02-07-2014, 04:03 PM
من با یکی بازی کردم که بهتر است خودش را لو ندهد، بیغ‌تر از او در شترنگ تا به حال ندیده‌ام. :e105:
برای شما اکنون یک پیوند جدید پ.خ می‌کنم..
احتمالا بار دوم هم با همان بازی خواهید کرد.:e412:

Persepolis
02-07-2014, 04:35 PM
چه لوس :e40e:

کسی پیشنهادی غیر از خودکشی و فرو رفتن بیشتر در دنیای مجازی برای رهایی از احساس شکست دایم سراغ ندارد؟چرا خودکشی؟ فکر نکنم توی این انجمن کسی به اندازه من مستعد خودکشی باشه!
پیشنهاد میکنم یه فیلم از مونیکا بلوچی ببینی :e405: سخت نگیرید

viviyan
02-07-2014, 04:36 PM
چرا خودکشی؟ فکر نکنم توی این انجمن کسی به اندازه من مستعد خودکشی باشه!
پیشنهاد میکنم یه فیلم از مونیکا بلوچی ببینی :e405: سخت نگیرید

احساس بی کفایتی دایمی دارم. با دیدن فیلم از مونیکا یا هر زیباروی دیگری تشدید میشه :e056:

Persepolis
02-07-2014, 04:44 PM
احساس بی کفایتی دایمی دارم. با دیدن فیلم از مونیکا یا هر زیباروی دیگری تشدید میشه :e056:

اما فکر نمی کنم اینطور باشید!
شما علاوه بر آواتارتون که مونیکا بلوچی هست و من خیلی خوشم میاد ازش یه جورایی از نظر رفتاری هم مثل کیت وینسلت (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%DB%8C%D8%AA_%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%B3%D9%84% D8%AA) هستی :e00e:

viviyan
02-07-2014, 04:48 PM
اما فکر نمی کنم اینطور باشید!
شما علاوه بر آواتارتون که مونیکا بلوچی هست و من خیلی خوشم میاد ازش یه جورایی از نظر رفتاری هم مثل کیت وینسلت (http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%DB%8C%D8%AA_%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%B3%D9%84% D8%AA) هستی :e00e:

:-*
اوه، سپاس سپاس سپاس...
ولی برای من نگر دوستان مجازی به خصوص پسرها درباره ام تاثیری در حال حقیقی ام ندارد :e404: کیت وینسلت چگونه هست از نظر رفتاری؟

Persepolis
02-07-2014, 04:54 PM
:-*
اوه، سپاس سپاس سپاس...
ولی برای من نگر دوستان مجازی به خصوص پسرها درباره ام تاثیری در حال حقیقی ام ندارد :e404: کیت وینسلت چگونه هست از نظر رفتاری؟

محکم، نترس، قاطع، معرفت و خلاف عامه مردم و... چه در ظاهر و رفتار چه در درون
در فیلم "کتابخوان" تمام این خصوصیات را یکجا داره..

Alice
02-07-2014, 04:55 PM
ولی من در این لحظه کاملا برعکس هستم! انقدر «انرژی» دارم که همینطور برای خودم پیچ و تاب می‌خورم! :)
باید بروم جایی فقط بدوم و بپرم.. گاهی اینطور می‌شوم! :)
--
ویوی‌جان، شکست عشقی؟

viviyan
02-07-2014, 04:58 PM
محکم، نترس، قاطع، معرفت و خلاف عامه مردم و... چه در ظاهر و رفتار چه در درون
در فیلم "کتابخوان" تمام این خصوصیات را یکجا داره..

در همین مدت کوتاه اینهمه منو شناختید. حقیقتا من هم اینهایی که گفتید هستم :e105: آفرین به شما. ولی اگر من جای او در کتابخوان بودم هیچ وقت همچون ظلمی رو بر خودم نمیپذیرفتم.

viviyan
02-07-2014, 05:01 PM
ولی من در این لحظه کاملا برعکس هستم! انقدر «انرژی» دارم که همینطور برای خودم پیچ و تاب می‌خورم! :)
باید بروم جایی فقط بدوم و بپرم.. گاهی اینطور می‌شوم! :)
--
ویوی‌جان، شکست عشقی؟

چه موهبتی آلیس.

آخرین شکست عشقی که همین جا هم ازش نالیدم هم مزید بر علت شده تا احساس بی کفایتی منو تقویت کنه. بعد از اون هنوز عاشق نشدم :))

Persepolis
02-07-2014, 05:05 PM
در همین مدت کوتاه اینهمه منو شناختید. حقیقتا من هم اینهایی که گفتید هستم :e105: آفرین به شما. ولی اگر من جای او در کتابخوان بودم هیچ وقت همچون ظلمی رو بر خودم نمیپذیرفتم.شما در نظر بگیر در همین دنیای مجازی وقتی که جواب یک خانم رو میدی هزار جور حرف پشت سر آدم در میارن که آخرش هم به هیچی ختم نمیشه و اصلن قرار هم نیست همچین اتفاقی بیفته! و حالا شما مقایسه کن با اینکار خانم کیت وینسلت...
به عنوان یه مرد کلاهم را به احترامش برمیدارم :e056:

viviyan
02-07-2014, 05:13 PM
شما در نظر بگیر در همین دنیای مجازی وقتی که جواب یک خانم رو میدی هزار جور حرف پشت سر آدم در میارن که آخرش هم به هیچی ختم نمیشه و اصلن قرار هم نیست همچین اتفاقی بیفته! و حالا شما مقایسه کن با اینکار خانم کیت وینسلت...
به عنوان یه مرد کلاهم را به احترامش برمیدارم :e056:

من منظورم سکوتش بود آقاجان :دی خیالتان راحت، من حرف در نمیارم، کمی تعجب کردم فقط. :e403:

Persepolis
02-07-2014, 05:20 PM
من منظورم سکوتش بود آقاجان :دی خیالتان راحت، من حرف در نمیارم، کمی تعجب کردم فقط. :e403:

نه خانم viviyan سوءبرداشت نشود من به صورت کلی از جامعه مجازی ایرانی گفتم و منظورم شخص شما نبود:e00e:
من شیفته ی سکوتش شدم باور کن !

Ouroboros
02-07-2014, 05:26 PM
جناب مزدک اگر علاقه/زمان دارید شترنگی بزنیم و من قدرت شما را بسنجم؟

Russell
02-07-2014, 05:36 PM
امیر جان اگر بازی با ایشان جور شد حتما آنرا تاپیک مربوطه بگذار، ما هم برایمان جالب است.

Dariush
02-07-2014, 06:47 PM
درود به دوستان بزرگوار که در شبهای برفی و سرد زمستان چراغ دفترچه را همچنان روشن نگه داشته‌اند.
آقا در نبود ما چه زد و خوردهایی اینجا پیش آمده؟آرزو به دل ما ماند یکبار آسمانِ دفترچه را آرام و نامتلاطم ببینیم:e108:

Philo
02-07-2014, 07:07 PM
برفی و سرد زمستان چراغ دفترچه را همچنان روشن نگه داشته‌اند.
چه فایده وقتی یک گفتگوی فلسفی درست و حسابی در نمی گیرد.
داریوش ای کاش تاپیکی درباره نیچه و ادعاهایش، مثلا درباره انگیزه های فیلسوفان میزدی و از چرندیاتش* دفاع میکردی.

*قصدم تحریک کردنت به زدن چنین تاپیکی بود!

Ouroboros
02-07-2014, 07:30 PM
درود به دوستان بزرگوار که در شبهای برفی و سرد زمستان چراغ دفترچه را همچنان روشن نگه داشته‌اند.
آقا در نبود ما چه زد و خوردهایی اینجا پیش آمده؟آرزو به دل ما ماند یکبار آسمانِ دفترچه را آرام و نامتلاطم ببینیم
داریوش گرامی کجا هستید؟ دلمان برای شما تنگ شده بود. به‌به چه سورپرایز خوبی. :e056:

Dariush
02-07-2014, 07:53 PM
چه فایده وقتی یک گفتگوی فلسفی درست و حسابی در نمی گیرد.
داریوش ای کاش تاپیکی درباره نیچه و ادعاهایش، مثلا درباره انگیزه های فیلسوفان میزدی و از چرندیاتش* دفاع میکردی.

*قصدم تحریک کردنت به زدن چنین تاپیکی بود!
تلاشت بسیار موفقیت‌آمیز بود فیلو جان!
ما در اینجا مشتی جوان هستیم که هر یک در پی ساختن آینده‌ای برای خویش در این منجلاب، سخت مشغول به کاری هستیم. من به شخصه برای رسیدن به جایی قابل اتکا رنج و سختی فراوانی به جان خریده‌ام و بهترین روزهایم را برایش هزینه کرده‌ام، چرا که خانواده‌ام چیزی برای من به جای نگذاشته و هر چه بود، هست و خواهد بود از خودم هستند! این است که این وقت نداشتن‌ها و مشغله‌ها کاملا قابل درک هستند؛ حتما روزی خواهد رسید که همچون مزدک گرامی، در فراغت و بازنشستگی با فرصت و حوصله‌ی زیاد به گفتگوها پاسخ دهیم.

داریوش گرامی کجا هستید؟ دلمان برای شما تنگ شده بود. به‌به چه سورپرایز خوبی.
ما که همیشه هستیم امیر جان و تنها گاهی به مدت یکی دو هفته کم‌پیدا می شویم، شما هستید که با دوستان بی‌وفایی و بی‌معرفتی می‌کنید و چند ماه چندماه ما را دلتنگ خویش نگه می‌دارید:e405:

undead_knight
02-07-2014, 07:56 PM
هه‌هه. بله، همنشینی با زنی در حد و اندازه‌های مرلین مونرو تازیانه خوردن هم اگر داشت می‌پذیریم، زن پشمالوی بدهیکل ِ دماغ‌بریده‌ی ایرانی با سینه‌های شُل و صورت نقاشی‌شده ولی اگر پر رو بشود تازیانه هم خواهد خورد. :e057:
جدی با اون پستی که در باره مونرو دادی امیدوارم با استانداردهای DSM-6 تو رو جز خودشیفته ها حساب نکنند که بد آبروی صنف ما رو میبری:)))
+ما=من و بقیه :)))

Ouroboros
02-07-2014, 08:16 PM
ما که همیشه هستیم امیر جان و تنها گاهی به مدت یکی دو هفته کم‌پیدا می شویم، شما هستید که با دوستان بی‌وفایی و بی‌معرفتی می‌کنید و چند ماه چندماه ما را دلتنگ خویش نگه می‌دارید
پس همراه باشید گرامی که من دوباره از واخر بهمن غیبت کبرای دیگری خواهم داشت و از هم‌نشینی با رفقای برجسته‌ای مثل شما محروم می‌شوم.

جدی با اون پستی که در باره مونرو دادی امیدوارم با استانداردهای DSM-6 تو رو جز خودشیفته ها حساب نکنند که بد آبروی صنف ما رو میبری:)))
+ما=من و بقیه :)))
صنف شما ابرو هم مگر داشت؟ :e417:

undead_knight
02-07-2014, 08:22 PM
صنف شما ابرو هم مگر داشت؟ :e417:
اونا رو نمیدونم ولی خودم داشتم:))))
+چون ازت خوشم میاد همچنان امیدوارم اونجا دروغ گفته باشی:)))

Dariush
02-07-2014, 08:41 PM
پس همراه باشید گرامی که من دوباره از واخر بهمن غیبت کبرای دیگری خواهم داشت و از هم‌نشینی با رفقای برجسته‌ای مثل شما محروم می‌شوم.
حتما در این مدت خواهم کوشید از حضورتان استفاده ببرم:e00e::e40a:

Russell
02-07-2014, 08:49 PM
درود داریوش جان، صندلی داغت را باز کردیم و رفتی؟
صندلی داغت در کنار صندلی داغ امیر عزیز بسیار جالب خواهد شد!

Dariush
02-07-2014, 08:59 PM
درود داریوش جان، صندلی داغت را باز کردیم و رفتی؟
صندلی داغت در کنار صندلی داغ امیر عزیز بسیار جالب خواهد شد!
درود به تو راسل جان! چرا از تیم مدیریت استعفا دادی آخر؟! از نظر من تو جزو سه مدیر شایسته‌ی سایت بودی:e108:

من همینجا از دوستان بابت این تاخیر در جوابگویی به پرسش‌‌هایشان پوزش می‌خواهم، کاری بسیار فوری پیش آمد و ناچار شدیم ده روزی خانه و کاشانه را رها کنم! الان در حال پاسخگویی هستم...

Russell
02-07-2014, 09:09 PM
درود به تو راسل جان! چرا از تیم مدیریت استعفا دادی آخر؟! از نظر من تو جزو سه مدیر شایسته‌ی سایت بودی

من همینجا از دوستان بابت این تاخیر در جوابگویی به پرسش‌‌هایشان پوزش می‌خواهم، کاری بسیار فوری پیش آمد و ناچار شدیم ده روزی خانه و کاشانه را رها کنم! الان در حال پاسخگویی هستم...
خواهش میکنم داریوش عزیز، متوجه هستم سرت شلوغ است و هیچ ایرادی ندارد جز دلتنگی ما و دوستان.
بعد هم اینجا که کلا 5 تا مدیر داشت، حداقل میگفتی بهترین بودم! neg تمرین میکنی روی من؟ :e056: !!

Dariush
02-07-2014, 09:20 PM
neg تمرین میکنی روی من؟ :)) نه بابا، به این زودی تمرین بازی کردن را آغاز نکرده‌ام! با اجازه من بروم چندتا از پرسشهای صندلی داغ را پاسخ دهم بازگردم.

Anarchy
02-08-2014, 04:48 PM

@مزدك بامداد (http://www.daftarche.com/member.php?43-%D9%85%D8%B2%D8%AF%D9%83%20%D8%A8%D8%A7%D9%85%D8%A F%D8%A7%D8%AF)

Theodor Herzl
02-08-2014, 04:51 PM
می‌گویم این مزدک و مهربد انگاری یک روح در ۲ بدن هستند از وقتی‌ مهربد نیست ، مزدک نیز حال و حوصله نوشتن ندارد و ۲ پست بیشتر نزده ، در حالی‌ که مهربد بود روزی ۱۰ پست میزد!:e412:

محمد
02-08-2014, 05:31 PM
این سایت واسم باز نمیشه. یه بار میشه یه بار نمیشه. سایتتون سالمه؟

viviyan
02-08-2014, 05:34 PM
این سایت واسم باز نمیشه. یه بار میشه یه بار نمیشه. سایتتون سالمه؟

برای من راحت باز میشه شما احتمالا خلوص نیت نداری :e056:

محمد
02-08-2014, 05:37 PM
برای من راحت باز میشه شما احتمالا خلوص نیت نداری

الان وقتی دیدم امیر عزیز برگشتن با هزارجور بدبختی وارد شدم

Dariush
02-08-2014, 06:22 PM
مایه‌ی مسرت است که تعدای از دوستان قدیمی از جمله viviyan و Angela را در سایت می‌بینم.
وانگهی سایت تبدیل شده به بخش مربوط به مسائل زیرشکمی توضیح‌المسائل مراج تقلید:e105::e415:

Angela
02-08-2014, 06:22 PM
- دختر: به نظرت رابطه‌ی ما به چه سمتی داره حرکت می‌کنه؟ تمام دوستهامون ازدواج کردن، چرا تو اینقدر از تعهد می‌ترسی؟
- بازیکن:(اشاره می‌کند به آلت تناسلی خود)ببین، از بس حرف زدی داره می‌خوابه. بیا، بیا با اون دهنت یه کار مفید بکن(موهای او را گرفته و به سمت میان پاهای خود رهنمود می‌شود)

فرض کنید یکی با قیافه آواتار جناب امیر بخواد این دیالوگ رو بگه! دختره درجا سکته می کنه که ...

mosafer
02-08-2014, 06:32 PM
یک سوال:
آیا راهی هست برای باز کردن قفل (کد محافظت)گوشی بدون مراجعه به موبایل فروشی ها؟

viviyan
02-08-2014, 07:08 PM
مایه‌ی مسرت است که تعدای از دوستان قدیمی از جمله @viviyan (http://www.daftarche.com/member.php?u=152) و @Angela (http://www.daftarche.com/member.php?u=315) را در سایت می‌بینم.
وانگهی سایت تبدیل شده به بخش مربوط به مسائل زیرشکمی توضیح‌المسائل مراج تقلید:e105::e415:

درود داریوش. چطوری؟ سپاس از تو :-*
وانگهی جای تعجب هست که چرا قبلا که عکس فلان زنها را برای انتخاب آقایان میگذاشتند کسی نگفت که سایت تبدیل شده به بخش مربوط به مسایل روسپی خانه :e402:

Dariush
02-08-2014, 07:22 PM
درود داریوش. چطوری؟ سپاس از تو :-*
درود؛ مرسی، بدک نیستم. خودت خوبی؛ البته وضعیت که نشان می‌دهد چندان روبه‌راه نیستی. از @shirin (http://www.daftarche.com/member.php?u=20) خبر نداری؟

وانگهی جای تعجب هست که چرا قبلا که عکس فلان زنها را برای انتخاب آقایان میگذاشتند کسی نگفت که سایت تبدیل شده به بخش مربوط به مسایل روسپی خانه
خب آن یک جستار تنها بود و گپی در تالار مربوط به خودش. اینجا اما تفریبا همه‌جا را بحث‌های مربوط به مسائل زیرشکمی پر کرده:)) از صندلی داغ گرفته تا پاتوق شب‌نشینی و جستارهای مربوطه... من البته نه تنها هیچ مشکلی با این موضوع ندارم، که آنرا بسیار مفید هم میدانم. در این سایت هم روال همین است، هر بار موضوعی داغ دیگر بحث‌ها را به حاشیه می برد...

Russell
02-08-2014, 07:30 PM
البته همه که میدانند اینجا روسپی خانه است، ولی تالار اروتیک اینجا نگه داشته‌ شده تا این مطلب فراموش نشود !!

Dariush
02-08-2014, 10:34 PM
عجب روانی از ما می‌آزارد لود شدن ویرایشگر و کوت گرفتن از نوشته‌های دوستان برای پاسخ دادن به پرسشهای دوستان؛ فقط هم در صندلی داغ اینطوری میشود. به گمانم راسل با ادمین دست به یکی کرده تا صندلی داغ را بر ما سخت‌تر کند...:e403:

Russell
02-08-2014, 10:41 PM
عجب روانی از ما می‌آزارد لود شدن ویرایشگر و کوت گرفتن از نوشته‌های دوستان برای پاسخ دادن به پرسشهای دوستان؛ فقط هم در صندلی داغ اینطوری میشود. به گمانم راسل با ادمین دست به یکی کرده تا صندلی داغ را بر ما سخت‌تر کند...
من استعفا دادم باز هم ما را به نوطئه و فراماسونری بودن متهم میکنند، ببینید !!
امروز اینترنت زغالی من هم بدتر از همیشه عذابم داد. :e528: (عصری که ما در ایران در آن بسر میبریم !!)

Dariush
02-08-2014, 10:56 PM
دست بردار راسل؛ فکر کردی ما نمی‌دانیم تمامِ داستانهایی که در مورد انصراف از مدیریت و تبدیل شدن به کاربری عادی، همگی بازی و توطئه‌ای بوده از جانب شما و ادمین ؟

iranbanoo
02-08-2014, 11:14 PM
الکی الکی 40 روز دیگر سال تمام میشود!
من احساس میکنم روز های عمرم دارد هدر میشود و از عملکردم راضی نیستم:e058:

Dariush
02-08-2014, 11:48 PM
دوستان من بروم اندکی بیاسایم که صبح کلی دارم.
ایرانبانو جان به پرسش شما پاسخی مفصل داده بودم که در آخرین لحظه همه‌اش برباد رفت. فردا اگر زنده بودم همچنان، دوباره خواهم تایپید.
شب بر دوستان خوش و سپاس از هم‌صحبتی‌شان؛ عشوخی‌های جانانه‌ای با هم کردیم:e418:

Theodor Herzl
02-09-2014, 02:09 AM
این دختر بی‌چاره ایرانی‌ دانشجو رو ۲ تا هندی توی ایتالیا کشتند! :e40f:

مهتاب؛ دختری که پیکر بی‌جانش از میلان به ونیز سفر کرد | ایران وایر (http://iranwire.com/fa/projects/4803)

کافر_مقدس
02-09-2014, 04:27 AM
به نظرتون بهترین سایت واسه آپلود عکس در سرورهای ایرانی ( یا خارجی فیلتر نشده) چیه؟

همه عکس های وبلاگم پاک شده. میخوام یه جای مطمئن آپلود کنم تا دیگه پاک نشه ...

کاملن اختصاصی. متعلق به یکی از دوستان هست و قابل اطمینان

آپلود عکس و آپلود فایل با لینک مستقیم (http://www.up2www.com)

پیکوفایل هم که از سال ها پیش دوست و همدم ماست!

PicoFile.com - فضای رایگان ارسال فایل و عکس (http://www.picofile.com)

کافر_مقدس
02-09-2014, 04:40 AM
dariush & russel

اگر فضولی نیست بگید سرعت اینترنتتون چند کیلوبیت در ثانیه هست؟! البته اگه دادینه ی خودی نیست! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/8.png

این دختر بی‌چاره ایرانی‌ دانشجو رو ۲ تا هندی توی ایتالیا کشتند! :e40f:

مهتاب؛ دختری که پیکر بی‌جانش از میلان به ونیز سفر کرد | ایران وایر (http://iranwire.com/fa/projects/4803)

گویا قاتلان هندی اعتراف کرده اند که قصد سکس تری سام رو داشته اند و مقتول موافقت نمی کرده! عده ای هم میگن در حین انجام عملیات مربوطه دختره خفه شده! فقط اسپاگتی اعلم! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/06/1.gif

viviyan
02-09-2014, 03:52 PM
استادمان بهم اس ام اس داده، سپاسگزار رو سپاسگذار نوشته :e411: ازش متنفرم.

Theodor Herzl
02-09-2014, 04:03 PM
استادمان بهم اس ام اس دادهشماره تلفن شما دست استاد چکار می‌کند؟ یک نمره قبولی ارزش این کار‌ها را ندارد:megusta:

viviyan
02-09-2014, 04:05 PM
شماره تلفن شما دست استاد چکار می‌کند؟ یک نمره قبولی ارزش این کار‌ها را ندارد:megusta:

ما از این شانس ها نداریم. استادمان یک دختر چادری سبیلوئه. :e40e:

Theodor Herzl
02-09-2014, 04:06 PM
ما از این شانس ها نداریم. استادمان یک دختر چادری سبیلوئه.دیگه بدتر ، همین زیر چادر خیلی‌ چیز‌ها نهفته است!:e107:

viviyan
02-09-2014, 04:11 PM
دیگه بدتر ، همین زیر چادر خیلی‌ چیز‌ها نهفته است!:e107:

من که در حال حاضر در اس ام اس ازش بیزاری جستم :e11b:

undead_knight
02-09-2014, 04:20 PM
من که در حال حاضر در اس ام اس ازش بیزاری جستم :e11b:
من امیدوارم فانتزی کسرا با یکی از همکلاسی هات حداقل درست در بیاد:))
به قولی ما لزبین نیستیم و نمیتوانیم لزبین باشیم،ولی لزبین ها را دوست داریم:))

viviyan
02-09-2014, 04:23 PM
من امیدوارم فانتزی کسرا با یکی از همکلاسی هات حداقل درست در بیاد:))
به قولی ما لزبین نیستیم و نمیتوانیم لزبین باشیم،ولی لزبین ها را دوست داریم:))

من خیلی نخ دادم ولی بدبختانه همکلاسیم میگه به شوهرش وفادار هست :e414:

این برای شیرین اگه یه وقت اینو دید: شوخی کردم

undead_knight
02-09-2014, 04:27 PM
من خیلی نخ دادم ولی بدبختانه همکلاسیم میگه به شوهرش وفادار هست :e414:

این برای شیرین اگه یه وقت اینو دید: شوخی کردم
شوهر ذلیل و زن ذلیل دیده بودم،خواهر ذلیل ندیده بودم که رویت شد:))
این ذهن فرویدی منم هم چه چیزهایی به ذهنش نمیرسه،رفت توی فاز incest :)))

viviyan
02-09-2014, 04:30 PM
شوهر ذلیل و زن ذلیل دیده بودم،خواهر ذلیل ندیده بودم که رویت شد:))

اسپاگتی توبه :e404:

Dariush
02-09-2014, 04:33 PM
فکر کنم ذهنِ آبزورد کثیف‌بنیانِ منحرف، توصیف بهتری باشد:e057:
یک چیزی الان به ذهنم رسید، اینکه افرادی چون امیر و مزدک، کسان را به سایت جذب می‌کنند، فکر می‌کنم کاربرانی چون من و تو باعث فراری دادنِ کاربران می‌شویم...

undead_knight
02-09-2014, 04:39 PM
اسپاگتی توبه :e404:
تازه خدا رو شکر کن دنبال تحلیل چرایی این مسئله و انگیزه های موجود در کودکی نرفتم:))))

فکر کنم ذهنِ آبزورد کثیف‌بنیانِ منحرف، توصیف بهتری باشد:e057:
یک چیزی الان به ذهنم رسید، اینکه افرادی چون امیر و مزدک، کسان را به سایت جذب می‌کنند، فکر می‌کنم کاربرانی چون من و تو باعث فراری دادنِ کاربران می‌شویم...
خب من در لحظه توصیف کردم نه در کل:))
من میتونم کلی کاربر رو بریزم اینجا ولی بعید میدونم حتی جدی و باشعور! هاشون زیاد بتونند جو پاچه گیرانه! اینجا رو تحمل کنند:)))

Alice
02-09-2014, 04:41 PM
من در حال سر و کله زدن با یک امگای مجنون هستم، خندم که تموم شد متن پیامک‌ها رو براتون ارسال می‌کنم تا به آموزش بازیتون یاری کرده باشم. :e415:

Nevermore
02-09-2014, 04:46 PM
من در حال سر و کله زدن با یک امگای مجنون هستم، خندم که تموم شد متن پیامک‌ها رو براتون ارسال می‌کنم تا به آموزش بازیتون یاری کرده باشم. :e415:
به دید من خندیدن به ریش یک انسان و تمسخر او بدین شکل مقدار زیادی وقاحت می خواهد و تنها از عهده ی یک زن بر می آید،آن هم برای چه؟صرفا بیان علاقه به انسانی (؟) دگر.چندش اور است.:e421:

Dariush
02-09-2014, 04:50 PM
من میتونم کلی کاربر رو بریزم اینجا ولی بعید میدونم حتی جدی و باشعور! هاشون زیاد بتونند جو پاچه گیرانه! اینجا رو تحمل کنند:)))
نه، مثل خودت‌ها را همان بهتر که نیاوری:e415::e415::e415:

Ouroboros
02-09-2014, 04:51 PM
من در حال سر و کله زدن با یک امگای مجنون هستم، خندم که تموم شد متن پیامک‌ها رو براتون ارسال می‌کنم تا به آموزش بازیتون یاری کرده باشم.

ایده‌ی بدی نیست.. شاید منهم اس‌ام‌اس‌هایم به دخترها را اینجا بگذارم برای مقاصد آموزشی... با چه برنامه‌ای عکس می‌گیرید؟(در اندروید؟)

undead_knight
02-09-2014, 04:58 PM
به دید من خندیدن به ریش یک انسان و تمسخر او بدین شکل مقدار زیادی وقاحت می خواهد که تنها از عهده ی یک زن بر می آید،آن هم برای چه؟صرفا بیان علاقه به انسانی (؟) دگر.چندش اور است.:e421:
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/02/14.jpg
از بحث های جنسیتی که دور بشیم،فکر میکنم شما(و امثال شما که بین دوستان خارج از اینجا هم زیاد دارم) با dark humor (http://en.wikipedia.org/wiki/Black_comedy) رابطه خوبی ندارید.
3566
مثل اون مادر که پسرش رو کشته بود که سر شوخی با اون، من رو لجن مال کردند:)))

+من خودم از این کارها با دخترها کردم و به هیچ وجه "فمنیست وجود"م! اذیت نشده،زندگی رو اینقدر جدی و سخت بگیری یا سر از تیمارستان در میاری یا دچار پیری زود رس میشی;)

undead_knight
02-09-2014, 05:04 PM
نه، مثل خودت‌ها را همان بهتر که نیاوری:e415::e415::e415:
مثل آندد وجود خارجی نداره:))نزدیکتر ورژن ها هم چندتایی از خصیصه های بارزم رو ندارند یا لول پایینی ازش رو دارند:))

+این مباحث جنسیتی رو یکم بازتر کنیم ترافیک قابل توجهی به سمت سایت سرازیر میشه:))مثل اینکه به قول امام راحل جدی جدی طوری کردیم که طوری شد... :))

Alice
02-09-2014, 05:04 PM
ایده‌ی بدی نیست.. شاید منهم اس‌ام‌اس‌هایم به دخترها را اینجا بگذارم برای مقاصد آموزشی... با چه برنامه‌ای عکس می‌گیرید؟(در اندروید؟)

برنامه‌؟ با همون power و دکمه‌ی صدا عکس می‌گیرم.
البته کسی که سیریش باشه و محترمانه نره آدم ناچار می‌شه به ریشش بخنده! :) از این افراد کم نیستن...

Nevermore
02-09-2014, 05:16 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/02/14.jpg
از بحث های جنسیتی که دور بشیم،فکر میکنم شما(و امثال شما که بین دوستان خارج از اینجا هم زیاد دارم) با dark humor (http://en.wikipedia.org/wiki/Black_comedy) رابطه خوبی ندارید.
3566
مثل اون مادر که پسرش رو کشته بود که سر شوخی با اون، من رو لجن مال کردند:)))

+من خودم از این کارها با دخترها کردم و به هیچ وجه "فمنیست وجود"م! اذیت نشده،زندگی رو اینقدر جدی و سخت بگیری یا سر از تیمارستان در میاری یا دچار پیری زود رس میشی;)
پوزش می خواهم،من حرف خود را پس می گیرم.این کار از عهده ی مرد و زن هر دو بر می آید.
آن شوخی شما کریه تر از این یکی،این یکی هم زشت تر از شوخی شما،در اصل قضیه تفاوتی نمی کند.

Ouroboros
02-09-2014, 05:16 PM
برنامه‌؟ با همون power و دکمه‌ی صدا عکس می‌گیرم.
البته کسی که سیریش باشه و محترمانه نره آدم ناچار می‌شه به ریشش بخنده! :) از این افراد کم نیستن...
برنامه لازم دارم من این کار که می‌گویید را می‌کنم هیچ اتفاقی نمی‌افتد!
آفرین، ای کاش دوستان اندکی سخنان شما را بخوانند و بجای خشمگین شدن، حقیقت عریان آن کمی به گوششان بنشیند، کمدی‌های رمانتیک، رمانها، اشعار عاشقانه و ... یا در یک کلام هجمه‌ای به گستره‌ی تمام مدیای موجود در جهان این تصور را به مرد بتا خورانده که اگر به اندازه‌ی کافی پافشاری بکند بالاخره قلب زن را برنده می‌شود. فقط باید جایی نرود، دوباره و دوباره و دوباره سعی بکند. پافشاری تم اصلی و فرعی تقریبا «تمام» آثار رمانتیک تولیدشده در جهان است، در جهان واقعی اما در بهترین شرایط رقت‌انگیز و مضحک، و در بدترین آن ترسناک خواهد بود.

Ouroboros
02-09-2014, 05:22 PM
آفرین، ای کاش دوستان اندکی سخنان شما را بخوانند و بجای خشمگین شدن، حقیقت عریان آن کمی به گوششان بنشیند، کمدی‌های رمانتیک، رمانها، اشعار عاشقانه و ... یا در یک کلام هجمه‌ای به گستره‌ی تمام مدیای موجود در جهان این تصور را به مرد بتا خورانده که اگر به اندازه‌ی کافی پافشاری بکند بالاخره قلب زن را برنده می‌شود. فقط باید جایی نرود، دوباره و دوباره و دوباره سعی بکند. پافشاری تم اصلی و فرعی تقریبا «تمام» آثار رمانتیک تولیدشده در جهان است، در جهان واقعی اما در بهترین شرایط رقت‌انگیز و مضحک، و در بدترین آن ترسناک خواهد بود.

یک نکته‌ی دیگر درباره‌ی پافشاری: من در تمام زندگی از زنی که یک بار به پیشنهاد دوستی من «نه» گفته باشد بله نگرفته‌ام. هیچ تکنیکی در بازی وجود ندارد!
اگر دختری گفت نه بروید پی کارتان.. اگرنه «در بهترین شرایط» مایه‌ی خنده و تمسخر او و دوستانش خواهید شد. در بدترین شرایط هم او را واقعا می‌ترسانید و کار به جاهای باریک کشیده می‌شود..
قانون ۱۳۸ بازی : هرگز به دختری که بهتان نه گفته اس‌ام‌اس ندهید «دارم از پنجره نگات می‌کنم گلم، چقدر زیبا شدی امشب»..

sonixax
02-09-2014, 05:23 PM
یک نکته‌ی دیگر درباره‌ی پافشاری: من در تمام زندگی از زنی که یک بار به پیشنهاد دوستی من «نه» گفته باشد بله نگرفته‌ام. هیچ تکنیکی در بازی وجود ندارد!
اگر دختری گفت نه بروید پی کارتان.. اگرنه «در بهترین شرایط» مایه‌ی خنده و تمسخر او و دوستانش خواهید شد. در بدترین شرایط هم او را واقعا می‌ترسانید و کار به جاهای باریک کشیده می‌شود..
قانون ۱۳۸ بازی : هرگز به دختری که بهتان نه گفته اس‌ام‌اس ندهید «دارم از پنجره نگات می‌کنم گلم، چقدر زیبا شدی امشب»..

:e41f:
من یک بار یک دختری بهم گفت نه رفتم با خواهرش رفیق شدم :e415:
حرس میخورد ها :e00e:

Alice
02-09-2014, 05:24 PM

بی‌خیال!
کمی هم از شوالیه بیاموزید، دیگر همه چیز را که با این ترازوی ایدئولوژیکتان نسنجید! این‌جا پاتوغ و محل فکاهی و ریشخند است؛ نه بحث جدی!

undead_knight
02-09-2014, 05:26 PM
فقط فکر کنم قسمت پورنش رو قبول نداشته باشی:))
3568

viviyan
02-09-2014, 05:28 PM
ای بابا. چقدر زندگی را سخت میگیرید. آقا، خانم هرجور میخواهید زندگی کنید، آلفا، بتا، امگا، تتا، دلتا و ... درگیری شما نشانه ناآرامی شماست.

Nevermore
02-09-2014, 05:32 PM

بله،رقت انگیز می تواند باشد،اما اینکه آنرا مایه ی تمسخر قرار بدهیم چندش آور است.اگر "بازی" مورد اشاره ی شما را هم مبنا قرار دهیم مانند آن است که به ریش دانش آموزی که برای پاسخ دادن به پرسش های دبیر اش به تته پته می افتد نیز بخندیم،که این همچنان از دید من مذموم است.

"نه" هم تا آنجایی که من می دانم محل اختلاف است میان استادان(!) پی یو ای.چنانکه بسیار گه تست ها و ترفند های جور واجور برای از سر گذراندن این نه وجود دارد.

Ouroboros
02-09-2014, 05:36 PM
:e41f:
من یک بار یک دختری بهم گفت نه رفتم با خواهرش رفیق شدم :e415:
حرس میخورد ها :e00e:

فقط اگر خواهرش زیباتر باشد، اگر به شما نه بگوید و سپس دختری زیباتر را با شما ببیند از «نه»ی کذایی پشیمان می‌شود.

بی‌خیال!
کمی هم از شوالیه بیاموزید، دیگر همه چیز را که با این ترازوی ایدئولوژیکتان نسنجید! این‌جا پاتوغ و محل فکاهی و ریشخند است؛ نه بحث جدی!
:e40b:
برنامه معرفی کنید به جای این چرندیات و یکبار در زندگی به یک دردی بخورید. :e405:

ای بابا. چقدر زندگی را سخت میگیرید. آقا، خانم هرجور میخواهید زندگی کنید، آلفا، بتا، امگا، تتا، دلتا و ... درگیری شما نشانه ناآرامی شماست.
مدل جدید ترولینگ زنان و زن‌صفتان دفترچه: سخت نگیرید، دنیا دو روز است، درگیر نباشید، عینک ایدئولوژیک نزنید، بیایید بخندیم، چرا عصبانی هستید...

:e057:

فقط فکر کنم قسمت پورنش رو قبول نداشته باشی:))
بله به پورن و دیزنی نیاز داریم که زنان مرد سطح بالا و مردان زن زیبا بخواهند. :e40a::e330:

Ouroboros
02-09-2014, 05:47 PM
بله،رقت انگیز می تواند باشد،اما اینکه آنرا مایه ی تمسخر قرار بدهیم چندش آور است.اگر "بازی" مورد اشاره ی شما را هم مبنا قرار دهیم مانند آن است که به ریش دانش آموزی که برای پاسخ دادن به پرسش های دبیر اش به تته پته می افتد نیز بخندیم،که این همچنان از دید من مذموم است.

"نه" هم تا آنجایی که من می دانم محل اختلاف است میان استادان(!) پی یو ای.چنانکه بسیار گه تست ها و ترفند های جور واجور برای از سر گذراندن این نه وجود دارد.
درود. خوبی شما گرامی؟
نه‌ی محکم و جدی و آخر به پیشنهاد دوستی پایان کار است، نه به چیزهای دیگر گه‌تست می‌تواند باشد، مثلا نه به سکس می‌تواند «مقاومت آخرین دقیقه» باشد. نه به قرار با شما گه‌تست می‌تواند باشد.
اینست که استادان(!)پی‌یو‌ای اغلب می‌گویند بهتر است در مرحله‌ی گشایش تا جایی که می‌توانید پیشنهاد دوستی را عقب بیاندازید و دختر را در موقعیت روانی درستی قرار بدهید، و برای تصمیم گرفتن درباره‌ی اینکه آیا بدرد می‌خورید یا نه به او زمان بدهید. چون یک بار که پرسیدید «تلفنت رو می‌زنی تو گوشیم» و جواب گرفتید نه، دیگر چیز هوشمندانه‌ی غیرملتمسانه‌ای نمی‌شود گفت.. چرا من بعضی وقتها می‌گویم «چرا؟ گوشی به این خدایی»، ولی باز هم تا به حال نتوانسته‌ام دختری را که یک بار برای دوستی به من نه گفته را به راه بکشم.

درباره‌ی اخلاقیات ماجرا دوست گرامی کسی به کار درست اهمیتی نمی‌دهد، واقعیت عینی آن بیرون همینست که می‌بینید. خود شما را دیده‌ام که عکس زنان خیکی ِ متلاشی شده با تابلوی «من به فمینیسم نیاز دارم تا مورد تجاوز قرار نگیرم» را با گیسخند و تمسخر اینجا منتشر کرده‌اید و به اوهام او خندیده‌اید. مرد امگای درحال پافشاری هم چیزی‌ست در همان حد.

viviyan
02-09-2014, 05:49 PM
من ترول نمیکنم. واقعا به حرفم باور دارم. ولی چه زندگی کسالت باری دارید شما. گویا تمام لذتتان خلاصه شده در زن بازی.

undead_knight
02-09-2014, 05:57 PM
من ترول نمیکنم. واقعا به حرفم باور دارم. ولی چه زندگی کسالت باری دارید شما. گویا تمام لذتتان خلاصه شده در زن بازی.
شما فقط امیر "دفترچه" رو میبینید:))
تازه کل کل کردن کجاش کسالت باره:))

Ouroboros
02-09-2014, 05:57 PM
زندگی کسالت‌بار من برای شما که به نظر می‌رسد خیلی جالب باشد. :e057::e528:
ولی فعلا که فقط دفترچه‌نویسی می‌کنم و این تعطیلات تحمیلی که گیرم آمده را به جای کام گرفتن از لبان دختران زیباروی به سر و کله زدن با شما می‌پردازم!

viviyan
02-09-2014, 06:04 PM
شما فقط امیر "دفترچه" رو میبینید:))
تازه کل کل کردن کجاش کسالت باره:))

آره. برای خود امیر کسالت باره وگرنه حرف زدن درباره ش برای من که جذابه :e402: هرچند گاهی خیلی توهین آمیز به نگر میرسند.

زندگی کسالت‌بار من برای شما که به نظر می‌رسد خیلی جالب باشد. :e057::e528:
ولی فعلا که فقط دفترچه‌نویسی می‌کنم و این تعطیلات تحمیلی که گیرم آمده را به جای کام گرفتن از لبان دختران زیباروی به سر و کله زدن با شما می‌پردازم!

حرف زدن درباره ش جالبه ولی من خودم را که میگذارم جای شما احساس کسالت بهم دست میده. در واقع من خودم را که جای شما میگذارم وقت هم کم می آورم برای اینهمه دختربازی و زن بازی.
به این تعطیلات تحمیلی میگن توفیق اجباری :e40a:

undead_knight
02-09-2014, 06:09 PM
آره. برای خود امیر کسالت باره وگرنه حرف زدن درباره ش برای من که جذابه :e402: هرچند گاهی خیلی توهین آمیز به نگر میرسند.

من از همین تریبون به امیر اعلام میکنم که میخوای مخششو بزنی حواسش باشه،معلوم نیست چه نیت شوم فمنیستی داری شاید میخوای سر به نیستش بکنی:)))
+من یک فکر فرویدی دیگه به ذهنم رسید که توش امیر، تو و خواهر گرام بودید،هیچ منطق خاصی هم نداره:)))

viviyan
02-09-2014, 06:13 PM
من از همین تریبون به امیر اعلام میکنم که میخوای مخششو بزنی حواسش باشه،معلوم نیست چه نیت شوم فمنیستی داری شاید میخوای سر به نیستش بکنی:)))
+من یک فکر فرویدی دیگه به ذهنم رسید که توش امیر، تو و خواهر گرام بودید،هیچ منطق خاصی هم نداره:)))

امیر بنابر حدس شیرین سن بابای من رو داره و خواهر گرام هم در دسترس نمیباشد :e056:

بنابر تجربیات خودم، هر مردی در اینترنت که جذاب به نگر میرسد، در واقع بسیار غیرجذاب و ترن آف کننده هست.

Theodor Herzl
02-09-2014, 06:20 PM
امیر بنابر حدس شیرین سن بابای من رو داره و خواهر گرام هم در دسترس نمیباشد

بنابر تجربیات خودم، هر مردی در اینترنت که جذاب به نگر میرسد، در واقع بسیار غیرجذاب و ترن آف کننده هست.فکر کنم شما هم اسمتان رقیه خاتون یا سکینه چیزی باشد اینجا viviyan گذاشتید. در خارج از ایران هر ایرانی‌ که می‌بینید یا بچه نیاوران است یا بچه الهیه! بعد بپرسید خوب اسم مدرسه که اونجا می‌رفتی چی‌ بود و توی کدوم کوچه بود یادشون نمیاد! جماعت نسوان هم در اینترنت همه آلیس ، پانته‌آ ، آناهیتا و viviyan میشوند!

Nevermore
02-09-2014, 06:22 PM
درود. خوبی شما گرامی؟
نه‌ی محکم و جدی و آخر به پیشنهاد دوستی پایان کار است، نه به چیزهای دیگر گه‌تست می‌تواند باشد، مثلا نه به سکس می‌تواند «مقاومت آخرین دقیقه» باشد. نه به قرار با شما گه‌تست می‌تواند باشد.
اینست که استادان(!)پی‌یو‌ای اغلب می‌گویند بهتر است در مرحله‌ی گشایش تا جایی که می‌توانید پیشنهاد دوستی را عقب بیاندازید و دختر را در موقعیت روانی درستی قرار بدهید، و برای تصمیم گرفتن درباره‌ی اینکه آیا بدرد می‌خورید یا نه به او زمان بدهید. چون یک بار که پرسیدید «تلفنت رو می‌زنی تو گوشیم» و جواب گرفتید نه، دیگر چیز هوشمندانه‌ی غیرملتمسانه‌ای نمی‌شود گفت.. چرا من بعضی وقتها می‌گویم «چرا؟ گوشی به این خدایی»، ولی باز هم تا به حال نتوانسته‌ام دختری را که یک بار برای دوستی به من نه گفته را به راه بکشم.

درباره‌ی اخلاقیات ماجرا دوست گرامی کسی به کار درست اهمیتی نمی‌دهد، واقعیت عینی آن بیرون همینست که می‌بینید. خود شما را دیده‌ام که عکس زنان خیکی ِ متلاشی شده با تابلوی «من به فمینیسم نیاز دارم تا مورد تجاوز قرار نگیرم» را با گیسخند و تمسخر اینجا منتشر کرده‌اید و به اوهام او خندیده‌اید. مرد امگای درحال پافشاری هم چیزی‌ست در همان حد.

درود بر امیرگرامی.زیر سایه ی دوستان روزگار می گذرانیم،

بله دوست عزیز،نه به پیشنهاد دوستی آن هم از نوع محکم اش برای هر مردی حجت است و بن بست،صرف نظر از اینکه آلیس می گوید:در حال سر و کله زدن با آن امگای مجنون است که البته خود پاسخ دادن به اس ام اس و شماره دادن و اینها نشان می دهد "نه" کذایی گفته شده یا خیر.در چنین مواقعی خیلی آسان می توان طرف را ایگنور کرد و به تکست هایش پاسخ نداد،نه اینکه سوژه ای درست کنیم برای خندیدن در جمع های خودمانی.من خود روزگاری قربانی ِ چنین وضعیتی بودم و تلاش می کردم با شعر های چه میدانم حافظ و سعدی و وحشی بافقی دلبری کنم،زهی خیال باطل،با سرعت نزدیک به نور زیباترین دختری را که در عمرم دیده ام از دست دادم، احتمال هم می دهم ماده ی دلخواه کلی به ریشم خندیده باشد،اما سالها بعد در مواجه با زنی مسن تر از خودم و البته زشت و غیر جذاب(از دید من) هیچ گاه چنین برخوردی نداشتم و مدتی پاسخ ندادن به اس ام اس ها کار خود اش را کرد.

اما درباره ی اخلاقیات،اگرچه من با این رویکرد(بازی) همراهم و بسیاری از نکاتی را که در میان سایت ها و کتاب ها خوانده ام در واقعیت لمس کرده ام و یادگیری ِ آنها بار ها مرا یاری کرده،اما همچنان معتقدم یک جای این جنبش می لنگد.اینکه من ِ مرد متمدن حاضر باشم برای محافظت از ماده ی خود عملی را انجام دهم که روزگاری آنرا تقبیح می کردم و دهان دیگری را خونین کنم با دی ان ای من نمی سازد،یا اینکه همان رفتار زشتی را در پیش بگیرم که دخترکان تین ایجر خرفت در مقابل مردانی که احتمالا ارزشی چندین برابر آنها دارند انجام می دهند.این مواقع من سعی می کنم بایستم،قدری با خود بیاندیشم که آیا من قدم در همان راهی نمی گذارم که روزگاری با آن مبارزه می کردم؟سعی می کنم حداقل یکبار هم که شده دختران به تخمم هم نباشند و برای آنها دک و پوز هم نوع دیگرم را به خون نکشم.نه دوست عزیز،اجازه بدهید که اینجا را با شما همراه نباشم.صد البته که آن دختر مرا به احتمال زیاد ول خواهد کرد،اما اگر خود را بازیکن می دانم و باور دارم که تا سوراخ بعدی یک چهارراه بیشتر فاصله نیست نباید تن به خواسته ی او بدهم،این بیش از آنکه نشانی از مرد بودن من داشته باشد نمایانگر بازی در زمینی است که قوانین آنرا دختران بی عقل وضع کرده اند،شاید من ببرم اما به چه قیمتی؟

همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد ، باید بر حذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد . و آنگاه که تو به مغاک مینگری مغاک نیز به تو مینگرد.

در مورد آن زنک فمینیست هم واضح است که من به آن عقیده ی منزجر کننده می خندم نه اینکه در ساک زدن برای دوست پسرش ناز می کند یا خیر.

Ouroboros
02-09-2014, 06:24 PM
امیدوارم من در آن رویای کذایی در حال تلاش برای باز کردن پنجره و گریختن بوده باشم؟ :e417:

امیر بنابر حدس شیرین سن بابای من رو داره و خواهر گرام هم در دسترس نمیباشد
شیرین و شما درباره‌ی من در خلوت صحبت و گمانه زنی می‌کنید؟ شوالیه کمی ایده‌پردازی کن در اینباره.
ضمنا، به او بگویید که من تازه سی سالم بیشتر نیست، اینکه می‌بینید بلوغ عقلی‌ست..

بنابر تجربیات خودم، هر مردی در اینترنت که جذاب به نگر میرسد، در واقع بسیار غیرجذاب و ترن آف کننده هست.
تعریف کنید ببینم، دارد جالب می‌شود. :e207:

undead_knight
02-09-2014, 06:27 PM
فکر کنم شما هم اسمتان رقیه خاتون یا سکینه چیزی باشد اینجا viviyan گذاشتید. در خارج از ایران هر ایرانی‌ که می‌بینید یا بچه نیاوران است یا بچه الهیه! بعد بپرسید خوب اسم مدرسه که اونجا می‌رفتی چی‌ بود و توی کدوم کوچه بود یادشون نمیاد! جماعت نسوان هم در اینترنت همه آلیس ، پانته‌آ ، آناهیتا و viviyan میشوند!
کسرا تو هم به چه چیزایی گیر میدیا:)))
مگه یوزر باید اسم واقعی باشه!؟تازه شما که کلا به درز اطلاعات شخصی توی سایت مثلا حساسید! :))

Ouroboros
02-09-2014, 06:28 PM
فکر کنم شما هم اسمتان رقیه خاتون یا سکینه چیزی باشد اینجا viviyan گذاشتید. در خارج از ایران هر ایرانی‌ که می‌بینید یا بچه نیاوران است یا بچه الهیه! بعد بپرسید خوب اسم مدرسه که اونجا می‌رفتی چی‌ بود و توی کدوم کوچه بود یادشون نمیاد! جماعت نسوان هم در اینترنت همه آلیس ، پانته‌آ ، آناهیتا و viviyan میشوند!

3569

وای خدا دلم.. امان از دست تو کسری..

Theodor Herzl
02-09-2014, 06:31 PM
مگه یوزر باید اسم واقعی باشه!؟تازه شما که کلا به درز اطلاعات شخصی توی سایت مثلا حساسید! :))اصولا ۲ ریالی شما کج است!:e523:

undead_knight
02-09-2014, 06:35 PM
امیدوارم من در آن رویای کذایی در حال تلاش برای باز کردن پنجره و گریختن بوده باشم؟ :e417:
شیرین و شما درباره‌ی من در خلوت صحبت و گمانه زنی می‌کنید؟ شوالیه کمی ایده‌پردازی کن در اینباره.
به هر حال اینکه به تخت بسته باشنت باعث میشه نتونی در بری:)))

خودت به این نکته اشاره کردی که حتی قاتلین و متجاوزین سریالی هم طرفدار دارند،یا به قول کافکا متهمین همواره جذابند:))

اسپاگتی پدر فروید رو بیامرزه:)))

undead_knight
02-09-2014, 06:38 PM
اصولا ۲ ریالی شما کج است!:e523:
منظورت از ریال "شِکِل" هست!؟:)))

Dariush
02-09-2014, 06:39 PM
دهانِ آن ذهنِ کثیف‌ات کامپلتلی و پرفتکلی سرویس بادا...تصور امیر بسته شده به صندلی و شیرین و ویویان، مخصوصا شیرین...نفسم گرفت...

viviyan
02-09-2014, 06:40 PM

ای، همچین چیزی...

نه زیاد، یک بار در حالیکه با زن ستیزان دفترچه بحث شدیدی داشت، پیشش بودم و در حالی که نیشخندی بر لبش بود درباره شماها گمانه زنی کرد برایم و هر دو بسیار خندیدیم :e415:
او حدس میزند کمتر از 50 ندارید و نه به خاطر پختگی گفته هایتان که از شواهد و قراین (همان دادینه های خودی) چنین برداشت کرده.

دادینه خودینه میشود :e404:

viviyan
02-09-2014, 06:46 PM

خودت به این نکته اشاره کردی که حتی قاتلین و متجاوزین سریالی هم طرفدار دارند،یا به قول کافکا متهمین همواره جذابند:))

اسپاگتی پدر فروید رو بیامرزه:)))

وای اسپاگتیا توبه (اسمایلی گازیدن فضای وب دست)

شخصیت های زنتان را تغییر دهید. من و شیرین برای هم حتی از دوست پسرهایمان هم حرف نمیزنیم :)) در واقع اصلا حوصله این حرفها را نداریم :e056:

kourosh_bikhoda
02-09-2014, 07:22 PM
البته همه که میدانند اینجا روسپی خانه است، ولی تالار اروتیک اینجا نگه داشته‌ شده تا این مطلب فراموش نشود !!
شیره کش خانه هم هست گویا. یک تالار برای نشئگی هم باز کنیم بد نیست.
بیچاره مزدک که بین اینهمه جوان جویای کام و کله شق گیر افتاده :e057:

Ouroboros
02-09-2014, 07:31 PM
درود بر امیرگرامی..

دوست گرامی چه راه طولانی آمده‌اید از «مرد خاورمیانه‌ای همینست»، کمی حسرت شما را می‌خورم. زیاد وقتتان را با پاسخ نمی‌گیرم، فقط بگویم که جنبش یک پدیده‌ی حقوقی‌ست، یک بازیکن امروز اگر اتهام تجاوز دروغین بخورد یا زنی بگوید «اتفاقی حامله شدم» ما به جنبش مراجعه می‌کنیم، اما گمان کرده‌اید جنبش حقوقی می‌تواند معیارهای زیبایی‌شناسی زنان را دگرگون بکند؟ فمینیسم زنان چاق را در نظر شما زیباتر کرده؟ شما امکان دیدن این تصویر بزرگتر را از دست داده‌اید چراکه در این ماجرا سرمایه‌گذاری شخصی زیاد دارید: زنان تمام عمرتان به شما دروغ گفته‌اند، اکنون در این «امگا» گوشه‌ای دیروز خودتان را می‌بینید، از سخیفی آن منزجرید، ذره‌ای وجاهت اخلاقی در آن نمی‌بینید و ... من اینجا بوده‌ام که شما هستید. جای چندان دلپسندی نیست، خودتان هم آنرا نمی‌دانید. بگذارید مدتی سپری بشود و این خشم به جا کمی شعله‌هایش فروکش بکند. بازی سخیف است، زن‌محور است، تسلیم قانون‌گذار ظالم شدن است..

شما اگر می‌توانید به زنان یکسره بی‌اعتنا باشید خوشا به سعادتان، نیازی به آموختن قوانین نانوشته‌ی آنها ندارید، نیازی ندارید به «ورطه‌ای» که من افتاده‌ام سقوط بکنید، من اما سعی کردم، نتوانستم. دو ماه تجرد و «به راه خود رفتن» همانا، تا سرحد جنون به افسردگی درافتادن همانا... هیچ شرمی هم در این نیست که من برای زندگی سالم و آسوده نیاز به دریافت عشق و سکس و پذیرش روانی و عاطفی از سوی زنان دارم، و برای بدست آوردن آن در مقیاسی که نیاز دارم هم بازی ضروری‌ست. به گمانم مرد بزرگ پاول ایلام بود که به پی‌یوای گفته بود «معتادان به کس» و «گدایان کس» و ... این حقیقت دارد، نقد من به بازی هنوز اینجاست و شوالیه به آن لینک داده که تغییر نظر ایدئوژیک داده‌ای.. نه بدبختی اینجاست که «نظرم» آنقدرکه باید تغییر نکرد، من زنان را همچنان زیبا و خواستنی و سپوزیدنی می‌یابم و نمی‌توانم بدون هم‌نشینی، دست انداختن، بیرون رفتن و لاسیدن با آنها زندگی بکنم، یا دستکم زندگی شادی بکنم. جنبشی هم که نتواند این امیال را به رسمیت بشناسد و آنها را موکول به بعدا بکند و مردی که می‌خواهد در این وضعیت نابسامان گلیم خود را از آب بیرون بکشد را شرم بدهد که دختر شانزده ساله شده‌ای برای من کارآیی بسنده ندارد. شما می‌خواهید بستر را دگرگون بکنید، این هیچ تضادی ندارد با نجات یافتن و زیستن و لذت بردن فضای کنونی، اگر می‌خواهید «قوانین» واقعا حاکم را دگرگون بکنید، باید نخست آنها را بیاموزید و تحت آنها به پیروزی برسید.

با اینهمه، خشم شما، که پر آن متوجه منهم شد موجه است و حرجی بر شما نیست، خاصه آنکه درون‌مایه‌ی سخنتان درست هم هست، بله من وا داده‌ام و ترجیح می‌دهم از آنچه درباره‌ی رسوایی سیستم کنونی می‌دانم برای حداکثری کردن نفع شخصی خودم بهره‌برداری بکنم، مسئولیت اخلاقی من نسبت به آن امگای مفلوک چیزی فراتر از همینها که اینجا می‌نویسم نیست. پس من پرچم استوار «زن‌ستیزی» را به شما می‌سپارم، که جانشین بسیار صالحی هستید. اما بدانید که من هرچند شمشیر و سپر زمین گذاشته باشم به اردوی دشمن نپیوسته‌ام، و دستکم دورادور همواره برای پیروزی شما شادی می‌کنم.

sonixax
02-09-2014, 07:38 PM
فقط اگر خواهرش زیباتر باشد، اگر به شما نه بگوید و سپس دختری زیباتر را با شما ببیند از «نه»ی کذایی پشیمان می‌شود.

خیلی خیلی زیباتر بود و البته یک سال و اندی جوانتر.
چیزی که جالب بود بعدن فهمیدم با هم خواهر هستند :e415:

Dariush
02-09-2014, 07:49 PM
دوست گرامی چه راه طولانی آمده‌اید از «مرد خاورمیانه‌ای همینست»، کمی حسرت شما را می‌خورم. زیاد وقتتان را با پاسخ نمی‌گیرم، فقط بگویم که جنبش یک پدیده‌ی حقوقی‌ست، یک بازیکن امروز اگر اتهام تجاوز دروغین بخورد یا زنی بگوید «اتفاقی حامله شدم» ما به جنبش مراجعه می‌کنیم، اما گمان کرده‌اید جنبش حقوقی می‌تواند معیارهای زیبایی‌شناسی زنان را دگرگون بکند؟ فمینیسم زنان چاق را در نظر شما زیباتر کرده؟ شما امکان دیدن این تصویر بزرگتر را از دست داده‌اید چراکه در این ماجرا سرمایه‌گذاری شخصی زیاد دارید: زنان تمام عمرتان به شما دروغ گفته‌اند، اکنون در این «امگا» گوشه‌ای دیروز خودتان را می‌بینید، از سخیفی آن منزجرید، ذره‌ای وجاهت اخلاقی در آن نمی‌بینید و ... من اینجا بوده‌ام که شما هستید. جای چندان دلپسندی نیست، خودتان هم آنرا نمی‌دانید. بگذارید مدتی سپری بشود و این خشم به جا کمی شعله‌هایش فروکش بکند. بازی سخیف است، زن‌محور است، تسلیم قانون‌گذار ظالم شدن است..

شما اگر می‌توانید به زنان یکسره بی‌اعتنا باشید خوشا به سعادتان، نیازی به آموختن قوانین نانوشته‌ی آنها ندارید، نیازی ندارید به «ورطه‌ای» که من افتاده‌ام سقوط بکنید، من اما سعی کردم، نتوانستم. دو ماه تجرد و «به راه خود رفتن» همانا، تا سرحد جنون به افسردگی درافتادن همانا... هیچ شرمی هم در این نیست که من برای زندگی سالم و آسوده نیاز به دریافت عشق و سکس و پذیرش روانی و عاطفی از سوی زنان دارم، و برای بدست آوردن آن در مقیاسی که نیاز دارم هم بازی ضروری‌ست. به گمانم مرد بزرگ پاول ایلام بود که به پی‌یوای گفته بود «معتادان به کس» و «گدایان کس» و ... این حقیقت دارد، نقد من به بازی هنوز اینجاست و شوالیه به آن لینک داده که تغییر نظر ایدئوژیک داده‌ای.. نه بدبختی اینجاست که «نظرم» آنقدرکه باید تغییر نکرد، من زنان را همچنان زیبا و خواستنی و سپوزیدنی می‌یابم و نمی‌توانم بدون هم‌نشینی، دست انداختن، بیرون رفتن و لاسیدن با آنها زندگی بکنم، یا دستکم زندگی شادی بکنم. جنبشی هم که نتواند این امیال را به رسمیت بشناسد و آنها را موکول به بعدا بکند و مردی که می‌خواهد در این وضعیت نابسامان گلیم خود را از آب بیرون بکشد را شرم بدهد که دختر شانزده ساله شده‌ای برای من کارآیی بسنده ندارد. شما می‌خواهید بستر را دگرگون بکنید، این هیچ تضادی ندارد با نجات یافتن و زیستن و لذت بردن فضای کنونی، اگر می‌خواهید «قوانین» واقعا حاکم را دگرگون بکنید، باید نخست آنها را بیاموزید و تحت آنها به پیروزی برسید.

با اینهمه، خشم شما، که پر آن متوجه منهم شد موجه است و حرجی بر شما نیست، خاصه آنکه درون‌مایه‌ی سخنتان درست هم هست، بله من وا داده‌ام و ترجیح می‌دهم از آنچه درباره‌ی رسوایی سیستم کنونی می‌دانم برای حداکثری کردن نفع شخصی خودم بهره‌برداری بکنم، مسئولیت اخلاقی من نسبت به آن امگای مفلوک چیزی فراتر از همینها که اینجا می‌نویسم نیست. پس من پرچم استوار «زن‌ستیزی» را به شما می‌سپارم، که جانشین بسیار صالحی هستید. اما بدانید که من هرچند شمشیر و سپر زمین گذاشته باشم به اردوی دشمن نپیوسته‌ام، و دستکم دورادور همواره برای پیروزی شما شادی می‌کنم.

من تصور می‌کردم می‌شود این دو را همزمان داشت! عجیب است، چرا که از نظر من تنها منافاتی که این دو دارند، در همان زن‌محور بودنِ بازی‌ست، وگرنه ایرادی در وجودِ همزمان‌شان نمی‌بینم... اشتباه می‌کنم؟!

Dariush
02-10-2014, 02:49 AM
یک سوال:
آیا راهی هست برای باز کردن قفل (کد محافظت)گوشی بدون مراجعه به موبایل فروشی ها؟
خب اینطوری که نمی‌شود پاسخ داد، حداقل مدل گوشی خود را می‌فرمودید...

Dariush
02-10-2014, 03:18 AM
تصویر سیاهی که نشان داده می‌شود چندان با واقعیت منطبق نیست. من در کلاسهای درسِ فلسفه، منطق، تاریخ فلسفه و... در چند دانشگاه بوده‌ام، بحث‌های خوبی برقرار می‌شد، هم از طرف دانشجویان و هم از طرف اساتید. کانت همچنان بیشترین سهم را بحث‌های فلسفی دارد، هگل، اسپینوزا، لایب‌نیتز، هیوم و دیگران... . مهم این است که خودتان پایان‌نامه‌تان را در چه موضوعی بخواهید ارائه‌ دهید و این باعثِ جهت‌دهیِ کلی جریان تحصیل‌تان خواهد شد. به هر حال اینها می‌دانند که اگر خودشان چیزی در این مورد نگویند، دانشجو، خودجوش میرود دنبال‌شان، پس می‌کوشند تا دستِ کم از این فرصت برای انتقال نگاهِ انتقادیِ کذایی خویش استفاده خواهند کرد.

undead_knight
02-10-2014, 07:47 AM
وای اسپاگتیا توبه (اسمایلی گازیدن فضای وب دست)

شخصیت های زنتان را تغییر دهید. من و شیرین برای هم حتی از دوست پسرهایمان هم حرف نمیزنیم :)) در واقع اصلا حوصله این حرفها را نداریم :e056:
تخصص من "به توبه انداختن" هست،البته اصطلاحش بی ادبانه تره:)))
مگر من گفتم موقع وایسادن بالای سر امیر حرف میزنید!؟:))))تازه فانتزی های من فی البداهه هستند و صرفا جهت برانگیختن بیشترین واکنش ها،نه اینکه به واقعیت نزدیک باشند:))

undead_knight
02-10-2014, 07:51 AM
تصویر سیاهی که نشان داده می‌شود چندان با واقعیت منطبق نیست. من در کلاسهای درسِ فلسفه، منطق، تاریخ فلسفه و... در چند دانشگاه بوده‌ام، بحث‌های خوبی برقرار می‌شد، هم از طرف دانشجویان و هم از طرف اساتید. کانت همچنان بیشترین سهم را بحث‌های فلسفی دارد، هگل، اسپینوزا، لایب‌نیتز، هیوم و دیگران... . مهم این است که خودتان پایان‌نامه‌تان را در چه موضوعی بخواهید ارائه‌ دهید و این باعثِ جهت‌دهیِ کلی جریان تحصیل‌تان خواهد شد. به هر حال اینها می‌دانند که اگر خودشان چیزی در این مورد نگویند، دانشجو، خودجوش میرود دنبال‌شان، پس می‌کوشند تا دستِ کم از این فرصت برای انتقال نگاهِ انتقادیِ کذایی خویش استفاده خواهند کرد.
من دوستی دارم که تاریخ فلسفه میخونه،از فیلسوفان مشهور که بگذیریم،مطالبی رو از دیدگاه فلسفی خمینی نقل میکرد که از دید من قطعا باعث "ملحد" خونده شدنش میشه.
اصولا توی ایران چیزهایی که کم "مخاطب" دارند در زمینه سانسور نشدن و آزادی وضع خیلی بهتری دارند،مثل همین فلسفه.

Persepolis
02-10-2014, 09:37 AM
در دانشگاه تهران چیزی که زیاد پیدا میشه اساتید سکولار هستند که مذهبی ها را ناکجایشان هم حساب نمی کنند. گرچه در این سالها کوشیده شد دانشگاهها و به خصوص دانشگاههای حساس را از اساتید سکولار پاکسازی کنند اما در آشکار یا خفا اساتید سکولار هنوز در خط اول اند:e00e:

Alice
02-10-2014, 11:50 AM
لطفا به احترام من و بدون شوخی در مورد «شترسوار دولادولا» کمی روشنگری کنید.

نه.

مسخره!
بفرمایید هیچ معنایی ندارد و چرت‌وپرت محض است، احتراما.

پیرامون پرسشی که گفتید باید بیشتر تامل کنید اندیشه کردید؟ هرگاه وقت و حوصله داشتید آنرا در این جستار برای من تشریح کنید.

راستش نه. بسیار خب.

نیازی نیست پشیمان شدم، به جای این درباره مسائل مهم و خطیری مثل دختربازی تعمق کنید که باقیات صالحات هم باشد.

viviyan
02-10-2014, 01:59 PM
من دوستی دارم که تاریخ فلسفه میخونه،از فیلسوفان مشهور که بگذیریم،مطالبی رو از دیدگاه فلسفی خمینی نقل میکرد که از دید من قطعا باعث "ملحد" خونده شدنش میشه.
اصولا توی ایران چیزهایی که کم "مخاطب" دارند در زمینه سانسور نشدن و آزادی وضع خیلی بهتری دارند،مثل همین فلسفه.

یه ذره درباره رشته "تاریخ فلسفه" توضیح میدید؟ تو کدام دانشگاهها هست؟

Ouroboros
02-10-2014, 02:25 PM
بنگرید این کس‌لیس رسوا را، نخست:

سپس:

مگه یوزر باید اسم واقعی باشه!؟تازه شما که کلا به درز اطلاعات شخصی توی سایت مثلا حساسید! :))

اکنون:

بعضی یوزرهای اینجا یخورده زیادی جدی هستند،به همین خاطر اگر وسط پاتوق و خوش و بش کردن و جوک گفتن یهو دیدید ازتون سفسطه! گرفتند و ... خیلی نباید تعجب کرد:))
3579

پس فقط زمانی که یک زن لطیفه می‌گوید یا چیزی شبیه لطیفه می‌گوید که ممکن است در جهانی موازی خنده‌دار محسوب بشود حس طنازی شوالیه‌ی مردنی گل می‌کند، بجز آن جوک شما را جدی می‌گیرد و برایتان فرنودآوری می‌کند و توضیح واضحات می‌دهد، بعد می‌رود جستار کناری همین رفتار را نکوهش می‌کند و می‌اندازد گردن دیگران. :e057:

آرش گرامی اینهمه مفت و مجانی و بی‌سپاس می‌لیسید، یک لحظه به فک خود استراحت بدهید تا مبادا جانتان دربیاید و ما بی‌سوژه خنده بمانیم. :e057:

Theodor Herzl
02-10-2014, 02:26 PM
نظرتون دوستان در مورد گروگان گرفتن ۵ تا سرباز وظیفه چیست توسط این گروه‌های بلوچ؟

viviyan
02-10-2014, 02:38 PM

سپس:

اکنون:

3579

پس فقط زمانی که یک زن لطیفه می‌گوید یا چیزی شبیه لطیفه می‌گوید که ممکن است در جهانی موازی خنده‌دار محسوب بشود حس طنازی شوالیه‌ی مردنی گل می‌کند، بجز آن جوک شما را جدی می‌گیرد و برایتان فرنودآوری می‌کند و توضیح واضحات می‌دهد، بعد می‌رود جستار کناری همین رفتار را نکوهش می‌کند و می‌اندازد گردن دیگران. :e057:

آرش گرامی اینهمه مفت و مجانی و بی‌سپاس می‌لیسید، یک لحظه به فک خود استراحت بدهید تا مبادا جانتان دربیاید و ما بی‌سوژه خنده بمانیم. :e057:

جوک!!! ههههههههه

Ouroboros
02-10-2014, 03:30 PM
جوک!!! ههههههههه

شما چه دلیلی دارید مبنی بر جدی بودن حرف ایشان؟ به نظر من که بسیار خنده‌دار می‌آید!

viviyan
02-10-2014, 03:44 PM
شما چه دلیلی دارید مبنی بر جدی بودن حرف ایشان؟ به نظر من که بسیار خنده‌دار می‌آید!

اولین دلیل اینکه من و ایشان هیچ صنمی برای با هم شوخی داشتن نداریم. دوم اینکه جوک ایشان کمی بی مقدمه نبود به نگرتان؟ مثل این میماند که من تو خیابان یکهو برگردم به یک عابر پیاده زل بزنم و بعد یک دست را بر شکم گذاشته و همچنان که قاه قاه میخندم با دست دیگر بهش اشاره کنم و بگویم وای قیافه ت چقدر مصنوعیه، همه ش بزک دوزک هست.

Ouroboros
02-10-2014, 04:34 PM
اولین دلیل اینکه من و ایشان هیچ صنمی برای با هم شوخی داشتن نداریم. دوم اینکه جوک ایشان کمی بی مقدمه نبود به نگرتان؟ مثل این میماند که من تو خیابان یکهو برگردم به یک عابر پیاده زل بزنم و بعد یک دست را بر شکم گذاشته و همچنان که قاه قاه میخندم با دست دیگر بهش اشاره کنم و بگویم وای قیافه ت چقدر مصنوعیه، همه ش بزک دوزک هست.

من می‌گویم بگذاریم خودشان جواب بدهند ولی به نظر منکه شوخی خوش‌دلانه آمد و اینجا هم پاتوق است و همه یکدیگر را دست می‌اندازند. دستکم جای سوء تفاهم آن خیلی کمتر از شوخی آلیس بود.

viviyan
02-10-2014, 04:44 PM
من می‌گویم بگذاریم خودشان جواب بدهند ولی به نظر منکه شوخی خوش‌دلانه آمد و اینجا هم پاتوق است و همه یکدیگر را دست می‌اندازند. دستکم جای سوء تفاهم آن خیلی کمتر از شوخی آلیس بود.

من از ایشان جوابی نمیخواهم. میگذارم به پای ناخرسندی ایشان از پستی که گذاشته ام. و البته ناراحت هم نشدم. تنها برایم بامزه بودنش از نگر شما جای تعجب داشت.

Alice
02-10-2014, 06:05 PM
برویم اندکی جیغ و داد کنیم و الله اکبر بگوییم تا کمی آرام بگیریم..! :e108:

kourosh_bikhoda
02-10-2014, 08:05 PM
در هر کلاس عمومی و انقلاب و تفصیر قرآن و وصایایی هم ، در هر رشته مشغول به تحصیل باشید مشابه همین بحث ها پیش میاد. همه جا دست کم دو سه دانشجوی با مغز پیدا میشن که کلاس رو به دست بگیرند و استاد رو آچمز کنند بعضی وقتها. ولی فردای کلاس به کمیته انضباطی فراخونده میشن! مهمتر اینکه، همونطور که گفتید نمیشه پایان نامه و تز مناسبی کار بشه. محدود به چارچوب های کتب وزارتخانه ای هستند!

mosafer
02-10-2014, 09:36 PM
خب اینطوری که نمی‌شود پاسخ داد، حداقل مدل گوشی خود را می‌فرمودید...
سوالم کمی اورژانسی بود و امروز مجبور شدم ببرم بیرون و متاسفانه تمام اطلاعاتم حذف شد
باز هم سپاس بخاطر توجهتان:e032:

+
آیا امکانش هست کمی در مورد آواتارتان صحبت کنید؟تصویر زیباییست

sonixax
02-11-2014, 12:04 AM
نظرتون دوستان در مورد گروگان گرفتن ۵ تا سرباز وظیفه چیست توسط این گروه‌های بلوچ؟

راستش رو بخوای زیاد مهم نیست!
مردمی که حاضر نیستند با پرداخت هزینه ای سنگین ولی یکباره خود را از شر دیکتاتوری و کثافت خلاص کنند محکومند که ذره ذره هزینه ای به مراتب بیشتر را پرداخت کنند.

Anarchy
02-11-2014, 09:57 AM

این گروه های تروریستی سلفی ، میخوان کاریکاتور القاعده بشن و خودی نشون بدن !! احمق ها نمیدونن آلت دست هستن و زمانی که کارایی نداشته باشن برای کشورهای حامی اونها ، همشون دستگیر میشن!! مثل داستان عبدالمالک ریگی ...

Anarchy
02-11-2014, 10:01 AM
آیا امکانش هست کمی در مورد آواتارتان صحبت کنید؟تصویر زیباییست

اول یک رای اینجا بهشون بدید ، بعد قول میدن توضیح بدن بهتون :e056: :

مسابقه آواتار برتر ماه - دور پنجم (رای‌گیری) (http://www.daftarche.com/%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%85%DB%8C-3/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%A2%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B1-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%E2%80%8C%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8 C-1417/)

undead_knight
02-11-2014, 11:19 AM
سپس:
اکنون:
3579
what are you, some kind of robot ؟!
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/02/17.jpg
چیزی که آلس گفت جوک نبود؛مسخره کردن و دست انداختن یک بخت برگشته بود که جز تفریحات ناسالم مورد علاقمه و اینکه کسی این تفریح! رو اینقد جدی بگیره حداقل برای من نشونه خشک و رسمی برخورد کردنه.

اگر چیزی که کسرا گفت جوک وطنز آمیز بود هم به نظر من خیلی بی مزه بود:e40e:تارگ دلت توضیح بیشتر یا بحث میخواد فکر کنم یه تاپیک در مورد ماهیت شوخی و جوک داریم.

+امیر الکل روی ادراک آدم ها تاثیر میزاره،اینقدر مست نکن:))

Alice
02-11-2014, 11:24 AM
شوالیه راهپیمایی بودی؟ :)

Ouroboros
02-11-2014, 11:28 AM
چیزی که آلس گفت جوک نبود؛مسخره کردن و دست انداختن یک بخت برگشته بود که جز تفریحات ناسالم مورد علاقمه WOW , 3 edgy 5 me!

MEHDI
02-11-2014, 12:00 PM
در هر کلاس عمومی و انقلاب و تفصیر قرآن و وصایایی هم ، در هر رشته مشغول به تحصیل باشید مشابه همین بحث ها پیش میاد. همه جا دست کم دو سه دانشجوی با مغز پیدا میشن که کلاس رو به دست بگیرند و استاد رو آچمز کنند بعضی وقتها. ولی فردای کلاس به کمیته انضباطی فراخونده میشن! مهمتر اینکه، همونطور که گفتید نمیشه پایان نامه و تز مناسبی کار بشه. محدود به چارچوب های کتب وزارتخانه ای هستند!

در مورد پایان نامه احتمالا حق با شماست ولی من و امثال من که بحث های تندی سر این کلاس ها با استاد داشتیم و کارمون به کمیته انضباطی نکشید.
ولی باید جنبه احتیاط رو نگه داشت چون شما هیچ وقت نمی دونید توی یه دانشگاه دیگه و با یک استاد دیگه کار به کجا میکشه ولی بخش زیادی از این موضوع برمیگرده به خود شما و اینکه شما نباید دنبال لجن مال کردن باشید. خونسردی خودتون رو حفظ کنید و تاثیر روانی کلمه ها رو فراموش نکنید.

undead_knight
02-11-2014, 12:03 PM
شوالیه راهپیمایی بودی؟ :)
متاسفانه از این فیض محروم شدم چون در حال تفریحات سالم بودم:))
هرچند قلب من با اونایی هست که راهپیمایی میکنند،بوی گل سوسن و یاسمن میاد:)))

Alice
02-11-2014, 12:36 PM
در مورد پایان نامه احتمالا حق با شماست ولی من و امثال من که بحث های تندی سر این کلاس ها با استاد داشتیم و کارمون به کمیته انضباطی نکشید.

من یه بار به استاد اندیشه گفتم (خیلی آروم) «استاد اگه کسی خدا رو قبول نداشته باشه چی؟»
استاد: «خوب این همه برهان، برهان نظم، برهان علیت، برهان فطرت!!! خب اون آدم نمی‌خواد حقیقت رو قبول کنه دیگه!»
یعنی سابقه نداشت توی عمرم کسی انقدر منطقی و مستدل من رو قانع کنه! :)
البته من توی کلاس‌ها چیزی نمی‌گم و همیشه در این موارد سکوت اختیار می‌کنم، اگر می‌خواستم ادامه بدم که...!

MEHDI
02-11-2014, 12:46 PM
من یه بار به استاد اندیشه گفتم (خیلی آروم) «استاد اگه کسی خدا رو قبول نداشته باشه چی؟»
استاد: «خوب این همه برهان، برهان نظم، برهان علیت، برهان فطرت!!! خب اون آدم نمی‌خواد حقیقت رو قبول کنه دیگه!»
یعنی سابقه نداشت توی عمرم کسی انقدر منطقی و مستدل من رو قانع کنه! :)
البته من توی کلاس‌ها چیزی نمی‌گم و همیشه در این موارد سکوت اختیار می‌کنم، اگر می‌خواستم ادامه بدم که...!

بیشتر این استادها سواد کمی دارند. کم و بیش در حد همون کتابی که برای مطالعه معرفی می کنند. کلا از همون اولین جوابی که دریافت می کنید واضحه که این شخص آدم مناسبی برای بحث کردن هست یا نه. ولی چه میخواهید بحث کنید یا نه کار عاقلانه اینه که به هیچ عنوان بیسوادی اش رو با جدل کردن جلوی بقیه به رخش نکشید که براتون گرون تموم میشه. مردم کاری به منطقی بودن حرفاتون ندارن همه دوست دارن بهشون احترام گذاشته بشه و از انتقاد فراری هستند بخصوص که رک و جلوی بقیه باشه. پس نقدها هم باید غیرمستقیم و تلویحی باشه.

kourosh_bikhoda
02-11-2014, 03:21 PM
موضوع فقط جنبه و گرایشات استاد نیست. این وزارت اطلاعاتی که انقدر در موردش شایعه و افسانه ساخته شده هیچی نداره جز یک مشت خبرچین. جالبه زمانی که من در اوج فعالیت هام در وب بودم، در دانشگاه مشکلاتی داشتم که کارم به بعضی نهادها هم رفت ولی قضیه صنفی بود و هل شد. این یعنی اینها هیچ آماری از منِ اینترنتی نداشتند. منظورم اینه که تمام قدرت اطلاعات ایران روی خبرچینی و گاف ها خلاصه شده. اینه که در کلاس 40 نفری ممکنه 2 نفر هم خبرچین و خایه مال نظام باشند که حتمن هستند. به همین خاطر میگم احتمال کشیدنتون به کمیته انضباطی و دفتر بسیج و فلان زیاده.

ولی خب بله ممکنه خیلیم بحث کنید و چیزی نشه. ما خودمون بارها بحث کرده بودیم. البته اواخرش دیگه فهمیدیم که بحث جز سفید کردن پیشونی گاو مانند ما فایده دیگه ای نداره و استاد و کلاس بهتره در جهل مرکب باقی بمونند.

viviyan
02-11-2014, 03:23 PM
شوالیه گرامی درباره رشته تاریخ فلسفه من یه سوال پرسیدم :e40e:

undead_knight
02-11-2014, 03:50 PM
شوالیه گرامی درباره رشته تاریخ فلسفه من یه سوال پرسیدم :e40e:
:))

یه ذره درباره رشته "تاریخ فلسفه" توضیح میدید؟ تو کدام دانشگاهها هست؟
گفتم رشته دوستم هست نه خودم! :)))
من اطلاعام از این رشته در حد چند خاطره هست که از کلاسش تعریف کرده و چیزهایی که از کتاباش گفته.
من حتی نمیدونم دوستم توی کدوم دانشگاه درس میخونه! میخواستم بگم چرا سرچ نکردید که خودم هم با سرچ چیزی پیدا نکردم:))
اگر شنبه یادم بندازید ازش میپرسم احتمالا میدونه:))

viviyan
02-11-2014, 04:00 PM
:))

گفتم رشته دوستم هست نه خودم! :)))
من اطلاعام از این رشته در حد چند خاطره هست که از کلاسش تعریف کرده و چیزهایی که از کتاباش گفته.
من حتی نمیدونم دوستم توی کدوم دانشگاه درس میخونه! میخواستم بگم چرا سرچ نکردید که خودم هم با سرچ چیزی پیدا نکردم:))
اگر شنبه یادم بندازید ازش میپرسم احتمالا میدونه:))

نکند شوالیه را به عنوان متلک به شما میگویند؟ اگر اینطور هست من نمیدانستم. معذرت میخوام. :e403:

باشه، حتما یادآوری میکنم. چون برای من خیلی مهم هست.

undead_knight
02-11-2014, 04:08 PM
نکند شوالیه را به عنوان متلک به شما میگویند؟ اگر اینطور هست من نمیدانستم. معذرت میخوام. :e403:

باشه، حتما یادآوری میکنم. چون برای من خیلی مهم هست.
هم آره هم نه!یوزر من ایده آل برای تیکه پرونی دوستان هست چون هم بخشی ازش "شوالیه" هست و هم اینکه به "شوالیه گری اینترنتی" هم اشاره داره،مثلا در مواقع دفاع از فمنیسم این شکلی هم ممکنه تصور بشم:
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/02/19.jpg

:)))

اوکی

Alice
02-11-2014, 04:17 PM
زنان اگر می‌فهمیدند که میان سکس و عشق برای مرد اقیانوس اطلس واقع شده نیمی از مشکلات جهان حل می‌شد..

شما چرا برای برآوردن خواسته‌های جنسی‌تان سراغ روسپی‌ها و اینکاره‌ها نمی‌روید؟
اگر مشکل اینجاست که نمی‌خواهید به آن‌ها اندک پولی بدهید، اینهمه وقت و هزینه برای
بازی و دلبری از دختران و... هم واقعا احمقانه به نظر می‌رسد.

Ouroboros
02-11-2014, 04:46 PM
شما چرا برای برآوردن خواسته‌های جنسی‌تان سراغ روسپی‌ها و اینکاره‌ها نمی‌روید؟
اگر مشکل اینجاست که نمی‌خواهید به آن‌ها اندک پولی بدهید، اینهمه وقت و هزینه برای
بازی و دلبری از دختران و... هم واقعا احمقانه به نظر می‌رسد.
من از زنان برای سکس پول می‌گیرم، نمی‌دهم! :e105:

آلیس جان، آرام بگیرید.
دو تا نه شنیدن که اینهمه عصبانیت و کینه‌توزی ندارد.
من الان برای شما چندتا بوس و گل بفرستم ولم می‌کنید؟ :e306::e418:

Alice
02-11-2014, 04:49 PM
من از زنان برای سکس پول می‌گیرم، نمی‌دهم!

آلیس جان، آرام بگیرید.
دو تا نه شنیدن که اینهمه عصبانیت و کینه‌توزی ندارد.
من الان برای شما چندتا بوس و گل بفرستم ولم می‌کنید؟

منتظرم که پاسخ بدهید. چرا سراغ روسپی‌ها نمی‌روید؟

Ouroboros
02-11-2014, 04:55 PM
منتظرم ...

دختران زیادی منتظرند، دلیل نمی‌شود شما احساس خاص بودن بکنید. :e404:
راستی، آلیس جان شما وقتی عصبانی می‌شوید آیا لپهایتان قرمز می‌شود؟ من اینقدر دوست دارم! اینجوری: :e414:

Alice
02-11-2014, 05:03 PM
دختران زیادی منتظرند، دلیل نمی‌شود شما احساس خاص بودن بکنید. :e404:
راستی، آلیس جان شما وقتی عصبانی می‌شوید آیا لپهایتان قرمز می‌شود؟ من اینقدر دوست دارم! اینجوری::e414:

خیال می‌کنید من دم دارم؟ شما در حدی نیستید که گه‌تستتان کنیم تا بخواهید اینطور به من پاسخ بدهید، احتراما.
پس این مسخره‌بازی‌ها را کنار می‌گذارید و پاسخ من را می‌دهید.. چرا برای ارضای نیازهای جنسی خود سراغ روسپیان نمی‌روید؟

iranbanoo
02-11-2014, 05:05 PM
چرا برای ارضای نیازهای جنسی خود سراغ روسپیان نمی‌روید؟
چون مال مفت یه حال دیگه میده:e415:

بابا تمام این بازی آلفا/بتا/امگا و ایکس واسه اینه که پول خرج نکنن:)))

Russell
02-11-2014, 05:06 PM
راستی، آلیس جان شما وقتی عصبانی می‌شوید آیا لپهایتان قرمز می‌شود؟ من اینقدر دوست دارم! اینجوری:
lol

Theodor Herzl
02-11-2014, 05:06 PM
این بازی کردن و مخ زدن و دست انداختن گاهی‌ از خود سکس کیف بیشتری دارد ، فکر کنم امیر نیز اینگونه فکر می‌کند!

viviyan
02-11-2014, 05:10 PM
گه تست چیه؟ اسپلش چه جوریه؟

Theodor Herzl
02-11-2014, 05:10 PM
وقتی‌ مثلا بین دوستان پسر خود هستید و می‌بینید که یک دختری به رفیق شما پا نمیدهد ، ولی‌ شما ۱۰ بار با او خوابیدید و آن دختر دنبال ماتحت شما همیشه راه می‌‌افتد ، ای‌ کیف میدهد که جلوی رفقای خود چسی بیایید سر این!:e404:

Ouroboros
02-11-2014, 05:12 PM
به‌به مهربد گرامی، بیایید دوست جان کمی ما را دشنام پارسی بدهید دلمان برایتان تنگ شده. :e414:

Alice
02-11-2014, 05:14 PM
گه تست چیه؟ اسپلش چه جوریه؟

اگر اشتباه نکنم:
گه‌تست یا گاه‌تست، تستی که گاه گاه می‌گیرند. (Gahtest)

Nevermore
02-11-2014, 05:22 PM
اگر اشتباه نکنم:
گه‌تست یا گاه‌تست، تستی که گاه گاه می‌گیرند. (Gahtest)

:e412:
shit test

undead_knight
02-11-2014, 05:27 PM
اوه اوه شما دوستان دفترچه و امیر رو خیلی "ارجینال"! در نظر میگیرید:
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/02/20.jpg

اسمش shit test یا گُه تست هست که فقط "شت" ترجمه شده:))))

:e412:
shit test
لعنتی،پستم رو نوشته بودما فقط دیر ارسالش کردم:))

viviyan
02-11-2014, 05:28 PM
سپاس آلیس جان :e303:

خب چه جوری گه تست میکنند؟ برای چی هست؟

Alice
02-11-2014, 05:31 PM
سپاس آلیس جان
خب چه جوری گه تست میکنند؟ برای چی هست؟

البته ظاهرا اشتباه برداشت کرده بودم! :) توی این تاپیک در پیام دوم آموزش داده:
http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-1415/

viviyan
02-11-2014, 05:34 PM
سپاس شوالیه جان :e056: حالا توضیح میدهید درباره ش؟

Alice
02-11-2014, 05:37 PM
اوه اوه شما دوستان دفترچه و امیر رو خیلی "ارجینال"! در نظر میگیرید:

من یک بار عمدا به ایشون گفتم "گاه‌تست" تا ببینم تصحیح می‌کنن یا نه،
اما خوب چیزی بهم نگفتن، این بود که این برداشت غلط توی ذهنم موند! :)

Ouroboros
02-11-2014, 05:39 PM
من یک بار عمدا به ایشون گفتم "گاه‌تست" تا ببینم تصحیح می‌کنن یا نه،
اما خوب چیزی بهم نگفتن، این بود که این برداشت غلط توی ذهنم موند! :)
فرافکنی معیارها: چون من برای شما مهم هستم و بند بند کلماتم را در هوا می‌قاپید،
فکر کرده‌اید منهم متقابلا پستهای شما را به دنبال یک الف نابجا زیر و رو می‌کنم. :e417:

Ouroboros
02-11-2014, 05:40 PM
لعنتی،پستم رو نوشته بودما فقط دیر ارسالش کردم:))
بله، و فرصتی برای به درد زنان خوردن و اثبات کارآمدی از دست رفت. :e411:

iranbanoo
02-11-2014, 05:42 PM
فرصتی برای به درد زنان خوردن و اثبات کارآمدی از دست رفت.
شما که بیشتر به درد میخوری:e415:

Ouroboros
02-11-2014, 05:45 PM
شما که بیشتر به درد میخوری:e415:

من شاه‌کلید نهایی هستم که همه‌ی قفل‌ها را با زحمت اندک و پشت چشم صاحبخانه می‌گشاید، شوالیه‌ی مردنی به دزدی می‌ماند که برای گشودن قفل مغازه با سر به آن می‌کوبد. :e057:

iranbanoo
02-11-2014, 05:50 PM
من شاه‌کلید نهایی هستم که همه‌ی قفل‌ها را با زحمت اندک و پشت چشم صاحبخانه می‌گشاید، شوالیه‌ی مردنی به دزدی می‌ماند که برای گشودن قفل مغازه با سر به آن می‌کوبد.
اینهمه تبلیغات واسه یه شاه کلید زیادی غیر طبیعیه:))

viviyan
02-11-2014, 05:56 PM
امیر برخلاف گفته های شما شوالیه جای برادری (:دی) شخصیت بسیار جذابی دارند. نکته سنج، بذله گو، باسواد، مهربان و ... که مثلا شخصیتی چون جورج کلونی را به ذهن متبادر میکنند.

undead_knight
02-11-2014, 05:56 PM
من شاه‌کلید نهایی هستم که همه‌ی قفل‌ها را با زحمت اندک و پشت چشم صاحبخانه می‌گشاید، شوالیه‌ی مردنی به دزدی می‌ماند که برای گشودن قفل مغازه با سر به آن می‌کوبد. :e057:
اخه شوالیه رو چه نیازی به کلید و شاه کلید؟!اینا مال ادمای عادیه. من عادت به شکستن در دارم البته اگر صاحب خونه خودش از ترس درو باز نکنه:))))
+man...you are really bad at shit test ::e412:

undead_knight
02-11-2014, 06:02 PM
امیر برخلاف گفته های شما شوالیه جای برادری (:دی) شخصیت بسیار جذابی دارند. نکته سنج، بذله گو، باسواد، مهربان و ... که مثلا شخصیتی چون جورج کلونی را به ذهن متبادر میکنند.
شما در شناخت دین...ببخشید اصلاحات mrm+pua تازه کارید،مثلا اینکه به کسی بگید "برادر" نشونه بتا بودنه:))جورج کلونی هر جور حساب کنید آلفا میشه:))
البته پست های خود امیر خیلی روشنگرانه هست،کافیه چندتاشو نرو مطالعه کنید،به دلیل نثر زیبای امیر هم اصلا حوصلتون سر نمیره:))))

Alice
02-11-2014, 06:03 PM
شوالیه، زمانی که در تارنما نام‌نویسی می‌کردید احتمالا هنوز به مفهوم «شوالیه‌گری» پی نبرده بودید!
اکنون تمایلی ندارید تا نام کاربری‌تان را تعویض کنید؟

Russell
02-11-2014, 06:10 PM
اکنون مرز ترول و شوخی با جد‌یات (!!) در دفترچه به گونه‌ای بحرانی به هم نزدیک شده، باید از این دست‌آورد محافظت جدی شود !!

Ouroboros
02-11-2014, 06:17 PM
جای برادری

3596

undead_knight
02-11-2014, 06:17 PM
شوالیه، زمانی که در تارنما نام‌نویسی می‌کردید احتمالا هنوز به مفهوم «شوالیه‌گری» پی نبرده بودید!
اکنون تمایلی ندارید تا نام کاربری‌تان را تعویض کنید؟
عوض کنم؟!چرا،چون یه عده باهاش شوخی میکنند یا ازش برداشت بدی میشه؟!:))توصیه میشه توصیفی که داریوش ازم کرده بود رو بخونی:))
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/02/23.jpg

من عاشق گاو بودنم:)))))

viviyan
02-11-2014, 06:19 PM
شما در شناخت دین...ببخشید اصلاحات mrm+pua تازه کارید،مثلا اینکه به کسی بگید "برادر" نشونه بتا بودنه:))جورج کلونی هر جور حساب کنید آلفا میشه:))
البته پست های خود امیر خیلی روشنگرانه هست،کافیه چندتاشو نرو مطالعه کنید،به دلیل نثر زیبای امیر هم اصلا حوصلتون سر نمیره:))))

میدانستم. به خاطر اینکه کم سن و سال هستید گفتم جای برادری :دی

undead_knight
02-11-2014, 06:23 PM
3596
3597
damn man you are getting old too :))

Ouroboros
02-11-2014, 06:41 PM
damn man you are getting old too :))

That's a cheap shot bro, haha, get it? ''Bro''... :e411:

Alice
02-11-2014, 06:44 PM
به چشم "بابایی" دیدن چیست؟ آن هم بتاست؟!! اگر کسی بگوید "مامان" من باش در چه وضعیتی قرار دارد؟
اینها را بگویید تا در رابطه با دوستانم مرز میان آلفا و بتا را بازشناسی کنیم.

undead_knight
02-11-2014, 06:50 PM
That's a cheap shot bro, haha, get it? ''Bro''... :e411:
3598
bro fist:beta male indicator
اکتشافات شما هی داره بزرگتر میشه، من یادم باشه به بعضی از این دختربازهای بدبخت بگم اینقد به رفیقاشون داداش نگن:))))

Ouroboros
02-11-2014, 06:54 PM
به چشم "بابایی" دیدن چیست؟ آن هم بتاست؟!! اگر کسی بگوید "مامان" من باش در چه وضعیتی قرار دارد؟
اینها را بگویید تا در رابطه با دوستانم مرز میان آلفا و بتا را بازشناسی کنیم.

شما اگر می‌خواهید به این دریای نامتناهی ِ هوش و دانش دوباره دسترسی پیدا بکنید باید بابت رفتار کودکانه‌ی امروز عصرتان عذرخواهی کرده، جایگاه فروتر خود را بپذیرید.

Ouroboros
02-11-2014, 06:56 PM
دوستان من دیگر بروم، زنان و «از زن کمتران» انجمن را لحظه‌ای آسوده بگذارید که به اندازه‌ی کافی از دست من می‌کشند، خوش باشید.

viviyan
02-11-2014, 07:17 PM
با یه پسری چت میکنم. فکر میکنه من منحرف جنسی ام، همه چی میگه. منم اصلا ناامیدش نمیکنم :)) در حالی که من منحرف جنسی نیستم، حتی فانتزی هاش خیلی برایم حوصله سر بر هستند. نمیدونم چرا تحملش میکنم :e056:

undead_knight
02-11-2014, 07:31 PM
دوستان من دیگر بروم، زنان و «از زن کمتران» انجمن را لحظه‌ای آسوده بگذارید که به اندازه‌ی کافی از دست من می‌کشند، خوش باشید.
:e40a:
تو بری من کی رو پیدا کنم بزنم توی سر و کلش:))ملت معمولا یا قهر میکنند یا فحش میدند:))
+من از "حیوان صفت" یا "از آدم کمتر"رو بیشتر دوست دارم:)))))

Russell
02-11-2014, 07:38 PM
تو بری من کی رو پیدا کنم بزنم توی سر و کلش:))ملت معمولا یا قهر میکنند یا فحش میدند:))
+من از "حیوان صفت" یا "از آدم کمتر"رو بیشتر دوست دارم:)))))
من که نه قهرم نه فحش میدم، پس من چی؟!! :e412:

undead_knight
02-11-2014, 07:54 PM
من که نه قهرم نه فحش میدم، پس من چی؟!! :e412:
داری حسودی میکنی!؟:))))
من هر وقت میخوام مخ یکی رو بزنم رقیباش از راه میرسند،آخه این چه وضعشه:)))

Russell
02-11-2014, 08:00 PM
داری حسودی میکنی!؟:))))
من هر وقت میخوام مخ یکی رو بزنم رقیباش از راه میرسند،آخه این چه وضعشه:)))
بابا مگر قرار با Dariush نبود برای تری‌سام؟ حالا معلوم شده میخوای مخ امیر رو بزنی، منرو هم‌داری در حال حسودی میبینی؟!!
این چه وضعه آخه، تنوع‌طلب !!

undead_knight
02-11-2014, 08:08 PM
بابا مگر قرار با @Dariush (http://www.daftarche.com/member.php?u=299) نبود برای تری‌سام؟ حالا معلوم شده میخوای مخ امیر رو بزنی، منرو هم‌داری در حال حسودی میبینی؟!!
این چه وضعه آخه، تنوع‌طلب !!
قضیه یه عمر زندگیه،آدم باید به همه گزینه های موجود فکر...شاید هم عمل بکنه:))
امیر و داریوش که فعلا نیستند(مهربد هم که سفره) به خودت میگم:اگر با من نبودش هیچ میلی, چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟:e418:

مزدك بامداد
02-11-2014, 09:21 PM
بیچاره مزدک که بین اینهمه جوان جویای کام و کله شق گیر افتاده
من که چندی است کم‌گویی تا
خاموشی پیشه کردم، ببینم
گفتمان شما دوستان به چه
فرجام یا دستاوردی رسید.

اینجا یک انتراکت برای شما

http://www.youtube.com/watch?v=MWaYT2Zlc0Q

Anarchy
02-11-2014, 09:27 PM
من که چندی است کم‌گویی تا
خاموشی پیشه کردم، ببینم
گفتمان شما دوستان به چه
فرجام یا دستاوردی رسید.

مزدک گرامی شما نظری ندارید در مورد این داستان های زن و مرد و مخ زنی و ... ؟ یعنی دوران جوانی از این کارها نمیکردید :e417: ؟

kourosh_bikhoda
02-11-2014, 09:40 PM
اینجا یک انتراکت برای شما
:e00e::e032::e41f:

مزدك بامداد
02-11-2014, 09:54 PM
مزدک گرامی شما نظری ندارید در مورد این داستان های زن و مرد و مخ زنی و ... ؟ یعنی دوران جوانی از این کارها نمیکردید :e417: ؟
شما هیچ دوست خوبی نیستید که میخواهید پای پیر وسست
مرا بدین تاس لغزنده و این گلخن مرگبار بکشانید؟ من که
پدافند از کامراد استالین را آسان تر از این میدان می یابم !

بهرروی من از زنان خوشم میاید و آنهارا باشندگانی میدانم
که ما برای کاریاری آنان فرگشته شده ایم و آنها هم به
شما خوب مهر میورزند و پرستندگان تان هستند، اگر بیمار
شدید، روی شما پتو می اندازند و لپ شما را بوس میکنند؛
مهری که از میلیونها دلار ( یا اکنون باید گفت یورو؟)
ارزشمند تر است و آنچه که در زندگی به شمار میرود جز
این چیزی دیگر نیست! (-> گمان کنم خود را در جایگاه
آنچه شما "اوپسیلون" میگویید، "آوتیدم" ! ) ولی خب،
من تا کنون از زنان تلخی و زیان و آسیب ندیده ام و برای
همین شاید نگر خوشتر و هایسته تری از دیگر دوستان درباره ی
آنان دارم. چندین تن از زادمان من هم مادینه هستند و مهربان.

پارسیگر

Ouroboros
02-12-2014, 12:19 PM
شما هیچ دوست خوبی نیستید که میخواهید پای پیر وسست
مرا بدین تاس لغزنده و این گلخن مرگبار بکشانید؟...

«ماچ روی لپ»؟ :e412:
جناب مزدک شما از اثرات شفابخش همنشینی با زنان زیبا بی‌اطلاع به نظر می‌رسید و من در آن جستار «صندلی داغ» دیدم که گفته بودید به جای مست بوی تن و آغوش گرم و پذیرای زیبارویان ِ سیمین‌تن شدن، به نوه‌بازی و ... این قبیل بتابازی‌های چندش آور روی آورده‌اید!

اکنون هم مایه‌ی نا امیدی و دلسردی ماست که می‌بینیم استاد دوست‌داشتنی‌مان به جای نشاندن یک ماده بره‌ی معصوم ِ گمشده و حیران به روی زانوان خود و بوسیدن لبانش چنانکه گویی هیچ فردایی نیست، ترجیح می دهد یک زندگی نباتی و غیرجنسی داشته باشد و این چند صباحی که در سراشیبی گور نشسته را پای سر و کله زدن با عمله‌ی جهل و نوکر سرمایه‌داری و للگی بچه‌ها ... هدر بکند. من از شما دورادور و در سایه‌ها بسیار آموخته‌ام، اگر بنا بود تمام آن آموخته‌ها را با یک «هدیه» به شما جبران بکنم، آن هدیه یادآوری این حقیقت می‌بود که یک شب غرق شدن در بوسه‌های خیس دلبری جوان و سوختن در آتش تن ِ تب‌دارش تمام خاطرات و اوهام «ماچ روی لپ» و «نوه‌بازی» و ... را خاکستر خواهد کرد و مردی دوباره زنده و سرحال از شما خواهد ساخت، و نره شیر شرژه‌ای که سالهاست در سیاه‌چاله‌های عمیق ذهنتان زندانی شده را دوباره از بند رها کرده، به جان مه‌چهرگان ِ کم‌سن و سال خواهد انداخت!

شما اگر نکنید چه کسی بکند؟ همین جایگاه والایی که اینجا دارید و من احتمال می‌دهم که در زندگی شخصی‌تان هم وجود داشته باشد، با یکی دو کلک ساده می‌تواند وجوه جنسی هم پیدا بکند. سن را بهانه نکنید، گمان می‌کنید دختران جوان مشتاق به هم‌خوابگی با مرد توانا و هوشمندی مثل «مزدک بامداد» نیستند اگر او کمی موس‌موس را کاهش بدهد و به جای عکس نوه‌هایش به دلبری که در بار نشسته سوویچ جگوار را نشان بدهد او بند تنبان از هم نمی‌گشاید؟ پس به جای این بی‌مهری‌ها بیایید به جستار بازی:آموزش، که ما هوای رفقای مسن‌تر خود را نیز داریم و کلکهایی که لازم دارید را به شما می‌آموزیم! :e056:

viviyan
02-12-2014, 12:30 PM
وای امیر خیلی خبیثی :))))

undead_knight
02-12-2014, 12:35 PM
امیر تک شاخ نکشدت،چقدر تو بلایی:))))
:e523:
اسپاگتی خیر دنیا و آخرت رو بهت بده جوون:)))

مزدك بامداد
02-12-2014, 02:15 PM
کنون هم مایه‌ی نا امیدی و دلسردی ماست
Now HaMelech Dovid was zaken and stricken in yamim ...
Melachim Alef 1
1-4
Orthodox Jewish Bible

Ouroboros
02-12-2014, 03:39 PM
Now HaMelech Dovid was zaken and stricken in yamim ...
Melachim Alef 1
1-4
Orthodox Jewish Bible

بله، احتمالا همین هم بهترین روش زیستن باشد، همه چیز به موقع و «سر جا»، اما بدلیل اشتباهات مردان نسل شما برای مردان نسل ما دیگر ممکن نیست. ترس از تنها و پیر زیستن، و از آنهم بدتر تنها و پیر مردن همیشه تنها انگیزه‌ی من برای اندیشیدن به تعهد و پایبندی در جوانی بود. اکنون ولی دیده‌ام و می‌بینم که اکثر مردان با یا بی‌خانواده تنها زندگی می‌کنند و می‌میرند، و حتی در خانه‌های خود غریبه‌اند. تنها تفاوتشان در اینست که خانواده‌دارها مجبور هستند تا آخرین لحظه ظاهر خود را برای خاطر دیگران حفظ بکنند. خوشحالم که می‌بینم شما استثنایی بر این قاعده هستید.

به هر حال مزدک جان هر زمان خواستید بیایید لب ساحل و به پارتی بپیوندید، ما در حق کسی تبعیض قائل نمی‌شویم، بجز زنان چاق البته! :e057:

viviyan
02-12-2014, 04:10 PM
مرکز احساس امنیت در مغز کجاست؟

Ouroboros
02-12-2014, 04:28 PM
این (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-1415/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-4.html#post62351) احتمالا بهترین پست من در این انجمن باشد! :e402::e108::e405:
نظر دوستان و دشمنان گرامی چیست؟

Russell
02-12-2014, 05:07 PM
این احتمالا بهترین پست من در این انجمن باشد!
پست جالبی بود، بسیار با آن موافقم، ولی در موردش البته من "بحث و سوال" دارم !! مخصوصا پاراگراف آخر. اینجا بپرسم یا آنجا؟

viviyan
02-12-2014, 05:22 PM
چرا عوامل ایجاد احساس امنیت در انسان اینقدر متفاوتن؟

Ouroboros
02-12-2014, 05:24 PM
سپاس راسل جان،
اگر راجع به بازی‌ست آنجا، اگر راجع به مسائل شخصی مطروحه در آنست در صندلی، اگرهم درباره‌ی نفس «بتا/امگا» بودن آته‌ایسم است به نظرم جای دیگری(همینجا؟)، چون آنجا فقط بناست برای آموزش بازی باشد.

Ouroboros
02-12-2014, 05:27 PM
چرا عوامل ایجاد احساس امنیت در انسان اینقدر متفاوتن؟

به نظرم یک جستاری در اینباره بگشایید.
:e04b:

Dariush
02-12-2014, 05:29 PM
انتقاد من به بازی، چندوجهی‌ست که اکنون نه امکان و نه حوصله‌ی نگارش آن را دارم، اما من تحلیلی سرسری از تعلق خاطر شما به این سیستم دارم، امیداورم آنرا قضاوت سلیقه‌های شخصی و ... نبینید. گمان من این است که شما از خود بازی بیشتر از نتایجِ آن لذت می‌برید؛ یعنی سکس، لاسیدن با زنان و... که اقسام گُل‌های بازی باشند، بس کمتر از خود بازی روانی و ذهنی بازی و آن بده‌بستانهایی که در بازی جنبه‌ی قدرت می‌گیرند که در آن شما می‌کوشید خود را هرچه بیشتر به موضع کیش و مات کردن طرف مقابل قرار داده و در نهایت از پیروزی در بازی‌ای که نمودی بارز از جنبه‌های همه‌جاحاضرِ رقابتِ جنسی‌ست ، برایتان اهمیت و اولویت دارند. دستِ کم در میان اکثر دوستانِ بازیگری که من میشناسم در چنین وضعی هستند، چنانکه من کسی می‌شناسم که به اعتراف خودش شده زنی را تور کرده و به خانه آورده، اما نکرده! نظر خودتان چیست؟ این را بگویید تا من آن پست طولانی را بخوانم و نظرم را بگویم...

Russell
02-12-2014, 05:45 PM
سپاس راسل جان،
اگر راجع به بازی‌ست آنجا، اگر راجع به مسائل شخصی مطروحه در آنست در صندلی، اگرهم درباره‌ی نفس «بتا/امگا» بودن آته‌ایسم است به نظرم جای دیگری(همینجا؟)، چون آنجا فقط بناست برای آموزش بازی باشد.
اول از همه برای من اینکه نوشتی کداخلاقی آلفاست بسیار عحیب آمد. پیرامون پز دادن آزاداندیشی و ... اما می‌شود گفت موافقم، ولی برای نمونه شما اگر خود را مذهبی که چه‌میدانم دنبال صیغه خواندن است و لب به الکل نمیزند و... نشان دهید حتی در ایران هم فکر نکنم چندان موفق باشد و نهایتا بسته به شخصیت شاید بتواند متفاوت باشد، ولی باز هم موافقم که شرکت در حسین پارتی بسیار میتواند موثر و موفق باشد !! یک جنبه‌یِ دیگر ماجرا هم عرفانی بازی و... است، چیزی که بسیار باب هم هست ولی بنظر من اتفاقا بیشتر از هر چیزی همان مشخصه‌یِ رومنس و بازی‌ بتاست و نهایتا در دز کم بتواند موثر باشئ . درک من اینگونه است که اینرا هم اگر مانند تعداد دوست دخترها جواب کلی و مرموز بدهیم شاید موثرتر باشد.

Ouroboros
02-12-2014, 05:53 PM
انتقاد من به بازی، چندوجهی‌ست که اکنون نه امکان و نه حوصله‌ی نگارش آن را دارم، اما من تحلیلی سرسری از تعلق خاطر شما به این سیستم دارم، امیداورم آنرا قضاوت سلیقه‌های شخصی و ... نبینید. گمان من این است که شما از خود بازی بیشتر از نتایجِ آن لذت می‌برید؛ یعنی سکس، لاسیدن با زنان و... که اقسام گُل‌های بازی باشند، بس کمتر از خود بازی روانی و ذهنی بازی و آن بده‌بستانهایی که در بازی جنبه‌ی قدرت می‌گیرند که در آن شما می‌کوشید خود را هرچه بیشتر به موضع کیش و مات کردن طرف مقابل قرار داده و در نهایت از پیروزی در بازی‌ای که نمودی بارز از جنبه‌های همه‌جاحاضرِ رقابتِ جنسی‌ست ، برایتان اهمیت و اولویت دارند. دستِ کم در میان اکثر دوستانِ بازیگری که من میشناسم در چنین وضعی هستند، چنانکه من کسی می‌شناسم که به اعتراف خودش شده زنی را تور کرده و به خانه آورده، اما نکرده! نظر خودتان چیست؟ این را بگویید تا من آن پست طولانی را بخوانم و نظرم را بگویم...

بفرمایید (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-1415/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-4.html#post62363)، ولی داریوش جان باید تمام جستار را بخوانید ها! :e056:

viviyan
02-12-2014, 06:11 PM
این (http://www.daftarche.com/%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF-36/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-1415/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-4.html#post62351) احتمالا بهترین پست من در این انجمن باشد! :e402::e108::e405:

مردان آلفایی که در این پست تشریح کرده اید به وفور یافت میشوند. من با تعداد زیادی از این قبیل مردان روبرو شده ام. این مردان غالبا به سگ ماده هم اگر پا بدهد پیشنهاد سکس میدهند. اگر میبینید زیاد گاییده اند به خاطر این هست که برای هر مادینه ای که میبینند چراغ میزنند.

Ouroboros
02-12-2014, 06:15 PM
مردان آلفایی که در این پست تشریح کرده اید به وفور یافت میشوند. من با تعداد زیادی از این قبیل مردان روبرو شده ام. این مردان غالبا به سگ ماده هم اگر پا بدهد پیشنهاد سکس میدهند. اگر میبینید زیاد گاییده اند به خاطر این هست که برای هر مادینه ای که میبینند چراغ میزنند.

:e418::e057:

چندبار دلتان را شکسته‌اند و به معبد رفته‌اید؟

viviyan
02-12-2014, 06:25 PM
:e418::e057:

چندبار دلتان را شکسته‌اند و به معبد رفته‌اید؟

اوه، گفتم که من کمی آندروژن هستم. دختر باهوشی در برخورد با مردان بوده ام و احتمالا آنها به معبد رفته اند. یکیشان آنقدر عصبانی شد که مرا تهدید به انتقام گرفتن کرد :e402: یکی دیگر هم از زور عصبانیت میخواست مرا به زور با خودش ببرد :)))

Ouroboros
02-12-2014, 06:35 PM
اوه، گفتم که من کمی آندروژن هستم.
:e403::e404:

اوه، من فکر می‌کردم زیبا باشید..

3611

viviyan
02-12-2014, 06:39 PM
:e403::e404:

اوه، من فکر می‌کردم زیبا باشید..

3611

این زن به نگرم زیباست. در حال حاضر من از این خیلی پشمالوترم :e414: از تصور قبلی اتان از من خوشمان آمد :e056:

Nevermore
02-12-2014, 07:05 PM
بر خلاف میل باطنی ام باید اعتراف کنم که اکثرا درست هستند چرا که من به چشم خود تاثیر اینها را دیده ام،نه اینکه خود بازیکن باشم،خیر اما یکی از همین بازیکن ها که روح اش هم از وجود کامیونیتی و این حرفها خبر نداشت سالها پیش این ترفند ها را به کار می برد و من که آن زمان طفلی(!) بیش نبودم نمی دانستم چه خبر است اما مردان دیگر با دهانی باز، هاج و واج به کارهای او و البته موفقیت هایش خیره می شدند.داستان این بازیکن آن است که او مردی به غایت خوش چهره بود و از قضا در سنین نوجوانی هم بکارت خود را از دست داده بود! اما در همان زمان عاشق یکی از دختران فامیل خود شد و چشم تان روز بد نبیند،با نهایت بی رحمی جواب منفی شنید،یکی دو بار دیگر هم من یادم می آید که این اتفاق برای او رخ داد و شد آنچه نباید می شد،هیولایی شد برآمده از آن همه تحقیر و شکست.همین مرد مفلوک بدبخت به جایی رسید که دختران را به اتاقکی محقر در بالای کارگاهی می برد که مردان هم می ترسیدند به آن جا وارد شوند چه برسد به زنان،یادم هست یک روزی همانطور غرق در کثافت و روغن دوست دختراش آمد دم در،پیش از ورود برداشت با اسپری خوش بو کننده مقداری به معامله ی خود زد و رفت در آن اتاق یاد شده.ما همه مان کف بر دهان مانده بودیم.به یکی از دوست دخترهایش می گفت مواد فروش است به آن یکی می گفت سابقه دار است و برای یکی دیگر ساقی مشروبات الکلی بود.من هرچه به مغز خود فشار می آورم یادم نمی آید که برای کسی هدیه خریده باشد و اکثرا روز تولد دوست دخترهایش را نیز فراموش می کرد.گاهی اوقات هم تفاله هایش را به این و آن هدیه می کرد و با گوش های خود می شنیدم که مردان دیگر خوشحال و شاد از هدیه ای که دریافت کرده اند درباره ی التماس دختران برای بازگشت به او تعریف می کردند و اینکه هنوز هم آرزو می کنند زیر او بخوابند.یادم می آید آن زمان که همه برای رسیدن به کس له له می زدند او تعریف می کرد چگونه آن یکی را از مقعد گاییده و آن دیگری را deepthroat کرده و یکی دیگر را مجبور کرده برایش مراسم پر فیض rimming را اجرا کند.در مورد ثروت اش هم بگویم که آن زمان که بازیکن بود هیچ نداشت و با یک پیکان لکنته دختر بلند می کرد،سالها بعد از آن دوران به ثروت رسید.تحصیلات هم هیچ،اندازه ی گوساله سر در نمی آورد که سیاست چیست و یا فیلسوف به که می گویند.من همیشه گمان می کردم این موفقیت های بی نظیر اش به خاطر چهره ی زیبایش است،اکنون دریافته ام خیر...

پ.ن:از سرنوشت غم انگیز او برایتان بگویم که با وجود آن همه دختر در زندگی اش پس از 8 سال رابطه با یک دختر با او ازدواج کرد.این است که توصیه می کنم هیچ گاه با دختری بیش از 6 ماه یا یک سال نباشید.

Angela
02-12-2014, 07:32 PM
این احتمالا بهترین پست من در این انجمن باشد!
بهترین از چه نظر؟!
بعضی از مواردی که به عنوان نقطه قوت گفتید فکر کنم توی شرایط خاصی ضعف محسوب نشن و بستگی به شخصیت بازیکن تون داره, ولی مرد مسلمان حتی با باورهای سطحی هم این روزها زیادی پپه دیده میشه
هوش هم ویژگی مثبتیه ولی کسی که برای مخ زدن از کانت و نیچه استفاده کنه برداشت من اینه که یا متظاهره یا این که چهار تا جمله یاد گرفته که مخ بزنه!

Alice
02-12-2014, 07:42 PM
اوه، گفتم که من کمی آندروژن هستم.

وی‌وی چه ویژگی‌های ظاهری/رفتاری دارید که گمان می‌برید شما را آندروژنی جلوه می‌دهد؟!

viviyan
02-12-2014, 07:54 PM
وی‌وی چه ویژگی‌های ظاهری/رفتاری دارید که گمان می‌برید شما را آندروژنی جلوه می‌دهد؟!

بیشتر رفتاری هست آلیس جان. من تا حالا موهایم تا کمرم بلند نشدند، نه تحمل موی بلند را دارم و نه بهم میاد. مدل موهایم بیشتر عمرم پسرانه بوده، آخرین بار هم کچل کردم که البته الان خیلی بلند شده اند. مثل سایر زن ها نمیتوانم همزمان روی چند موضوع تمرکز کنم (الان موزیک پلی کنم، همزمان که دارم این کامنت را مینویسم عمرا متوجه ترانه ای که میشنوم بشوم)، از آرایش داشتن زیاد خوشم نمیاد هرچند برای زیبا شدن آرایش میکنم ولی وقتی خانه یا خوابگاه هستم عمرا آرایش روی صورتم باشه، حتی رژلب روی لب هایم هم اذیتم میکند. در مقایسه با دوستانم اصلا حوصله حرف زدن درباره پسرها، لباس، مجالس مهمانی، عروسی، جواهرات و ... را برای بیشتر از نیم ساعت ندارم و ...
در کل با پسرها خیلی بهتر و راحت تر ارتباط برقرار میکنم تا دخترها.

Ouroboros
02-12-2014, 08:12 PM
بهترین از چه نظر؟!
از این نظر که موفق شده شما را به حرف بیاورد؟‌:e057:

Angela
02-12-2014, 08:16 PM
از این نظر که موفق شده شما را به حرف بیاورد؟‌
واقعا کار بزرگی بود, البته نقش خودم رو هم نباید نادیده بگیرید :e056:

Ouroboros
02-12-2014, 08:25 PM
واقعا کار بزرگی بود, البته نقش خودم رو هم نباید نادیده بگیرید
بازی یعنی همین دیگر، دختر را از لاک خودش بیرون بکشید و به ایفای نقش وادار بکنید.

viviyan
02-12-2014, 08:25 PM
حالا اگر کسی روشی برای تمرکز همزمان روی چند موضوع میشناسه رو به من معرفی کنه سپاسگزار میشم :e056:

undead_knight
02-12-2014, 08:32 PM
خب امیر من با "اصول" پستت و اکثر پستت هات موافقم،با توصیه هات مخالف:)))
مثلا اینکه مشکل اصلی چیزی که میگی و تا حد سایر تئوری های بازی"نسخه نویسی" هست و اینی که خودت مسخرش میکنی"لیست" درست کردن :))
بازیکن باید موقعیت سنج باشه و نسبی بازی بکنه،یعنی بعد از جلب توجه و باز کردن صحبت سریع از روی مشخصه های ظاهری و حرف های اولیه بفهمه که چه چیزهایی برای مخ زنی به کار میاد.

مثلا برای یک هیات عزاداری مسلمان نمایی خوبه ولی برای یک محیط مثلا روشنفکرمآبانه تریپ بی دین اخلاق گرا بهتر جواب میده:))

Ouroboros
02-12-2014, 08:33 PM
حالا اگر کسی روشی برای تمرکز همزمان روی چند موضوع میشناسه رو به من معرفی کنه سپاسگزار میشم

اصلا چیزی بنام مولتی‌تسکینگ افسانه‌ای بیش نیست، چنین کاری برای مغز ما مطلقا ناممکن است و جزو اساطیر باستانی‌ست که برمبنی رفتار تنها مغز را برسی می‌کردند، الان ما اسکنهای پیشرفته داریم و می‌بینیم که چه می‌گذرد، و شخص در واقع دارد حواسش را از کار اول به کار دوم منتقل می‌کند: Is Multitasking Actually a Myth? | Victor Imbimbo (http://www.huffingtonpost.com/victor-imbimbo/multitasking-myth_b_4224667.html)

پس هرچه حواس‌پرت‌تر باشید بیشتر احساس می‌کنید که مولتی‌تسکینگ بالایی دارید! :e418:

viviyan
02-12-2014, 08:37 PM
اصلا چیزی بنام مولتی‌تسکینگ افسانه‌ای بیش نیست، چنین کاری برای مغز ما مطلقا ناممکن است و جزو اساطیر باستانی‌ست که برمبنی رفتار تنها مغز را برسی می‌کردند، الان ما اسکنهای پیشرفته داریم و می‌بینیم که چه می‌گذرد، و شخص در واقع دارد حواسش را از کار اول به کار دوم منتقل می‌کند: Is Multitasking Actually a Myth? | Victor Imbimbo (http://www.huffingtonpost.com/victor-imbimbo/multitasking-myth_b_4224667.html)

پس هرچه حواس‌پرت‌تر باشید بیشتر احساس می‌کنید که مولتی‌تسکینگ بالایی دارید! :e418:

واقعا؟ یعنی من خیلی حواس جمع هستم؟ پس زیاد خوب نیست حواس جمعی :e402:

Alice
02-12-2014, 08:42 PM
هیچ تز علمی نداریم پیرامون کسی که شدیدا علاقه‌مند به خامه‌ی کاکایویی است؟! :)
من بروم کمی با چاشنی‌جات کیک و اینها نوش جان کنم؛ کسی هم نگران زیبایی درون من نباشد.
بدرود

viviyan
02-12-2014, 08:54 PM
من هم دارم همچین میلنبانم که تا جمعه چاق شوم، جمعه به اصطلاح دیت دارم :e404:

undead_knight
02-12-2014, 09:03 PM
هیچ تز علمی نداریم پیرامون کسی که شدیدا علاقه‌مند به خامه‌ی کاکایویی است؟! :)
من بروم کمی با چاشنی‌جات کیک و اینها نوش جان کنم؛ کسی هم نگران زیبایی درون من نباشد.
بدرود
Cocoa bean - WiKi (http://en.wikipedia.org/wiki/Cocoa_bean#Health_benefits_of_cocoa_consumption)
چه شکلات(که یکی از ماده های تشکیل دهندش کاکائو هست) و چه کاکائو کلا اثرات سرخوشی اور دارند:))

Robert
02-12-2014, 09:46 PM

من شخصا وقتی درگیر موضوعی هستم ، حرفهای اطرافیانم را نیز نمیشنوم و همیشه سوژه خنده هستم. با این حرفتان کمی امیدوار شدم.:e056: