Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
درخودماندگی
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 57

جُستار: درخودماندگی

Threaded View

نویسنده سوم
      Level completed: 11%, Points required for next Level: 178
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خونسرد

Rustin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2015
      جُستارها
      12
      امتیازها
      5,572
      رنک
      48
      Post Thanks / Like
      سپاس
      13
      از ایشان 83 بار در 51 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یک سایکوپات از امیال، گرایش ها، هیجانات، احساسات و از هر ویژگی انسانی برای بهره بردن و نفع شخصیش، سواستفاده میکنه.
      گروه های دگرباش، فمنیست، رنگین پوست و ... وجود ندارند مگر به این علت که توسط جنون پیشگان این ویژگی هاشون بولد شدن و بعنوان هویت بهشون نمایانده شده، تا به نحوی که من سر در نمیارم، مورد بهره برداری قرار بگیرن.
      کون کونک بازی همیشه در تاریخ بشر بوده و گویا پایه ژنتیکی هم داره ولی کون کونک بازان کمتر از یک درصد هر جامعه سالمی هستند، قرار نبوده که این یک درصد اینهمه حجمه تبلیغاتی داشته باشند، قرار نبوده که کون کونک بازی یک هویت برای فرد باشه. چون شخصیت هر فردی بزرگتر از گرایش ها، امیال، هیجانات و احساساتشه. هر کجا که گروهی دیدید که خودشون رو صرفا با نمایاندن یک ویژگی ابراز میکنند و به آن شکل هویت داده اند و به آن افتخار میکنند، بدانید که جنون پیشه ای در آن نزدیکیست.
      اما آدمها بسیار فراتر از یک یا دو ویژگی خاص هستند، آدمها مجموعه ای از همه چیز هستند، و به همین دلیل است که من وقتی کسی را میبینم که یک خرده هویت را بیش از آنچه که باید، برای خودش بزرگ کرده، از اون فرد، از فریبخوردگی اون فرد و از غرور کاذبش برای عضوی از اون خرده هویت بودن، متنفر میشم!
      در نهایت نرمال ها اینجا هستند تا دقیقا به همین شکل مورد استثمار جنون پیشگان قرار بگیرند. نرمال ها به اصالت افکار، امیال و هیجاناتشون عمیقا اعتقاد دارند و درصدی گمان نمیکنند که این کیر جنون پیشه است که در کون آنهاست. هیچ راهی برای آگاه سازی نرمال از گاییده شدن توسط جنون پیشه نیست. انگار که یک نوع صد طبیعی (احتمالا نوع عملکرد مغزشون) جلوشون رو میگیره که بخان همچین چیزی رو واقعا بفهمن. انگار که واقعا نمیخان بپذیرن که اون بیرون کسانی هستند که به هیچ چیزی اعتقادی ندارند مگر به نفع شخصی شون و کنترل کردن دیگران. در جهانبینی دینی جنون پیشه نماد واقعی شیطانه، فرد گرایی که بدنبال نفع شخصیشه ولی خدا و سیستم خدایی جمع گراست و بفکر نفع جمعه. در داستان های دینی هر کس که با شیطان پریده، بی برو برگرد بگا رفته. ولی سیستم خدایی امن و مطمئنه: اخلاقیات بردگان. من حتی حدس میزنم که کل این سیستم دین و این کس شعر بازیا هم کار نیاکان جنون پیشه ام بوده ان.
      ولی خب در نهایت، این کاره درخودمانده است که از استثمار نرمال ها توسط جنون پیشه جلوگیری کنه (اونم نه با آگاهی رسانی به نرمال ها درباره اینکه چطور به بازی گرفته شدن، چون نرمال اینو نمیفهمه) بلکه با کنترل کردن جنون پیشه از طرق مختلف.
      یک درس خوبی که من از این انتخابات گرفتم این بود: در انتخابات اخیر، میل به ضد انقلاب بودن و ضد آخوند و بسیجی بودنِ نرمال های ایرانی به صورت هوشمندانه ای مورد استثمار قرار گرفت: روحانی نماد آزادی خواهی شد، در صورتی که نیست، و نرمال های از همه جا بیخبر که منتظر هستند تا خرده هویت لیبرال بودنشان را به هر نحو ممکن نشان دهند و به لیبرال بودن افتخار کنند (شما بخوانید افتخار به بازی گرفته شدن) از او حمایت کردند. و خب برد روحانی هم کاملا قابل پیش بینی بود. قسمتی از مفهوم لیبرالیسم و آزادی خواهی برای فرد ایرانی، میل به کس دادن و کس کردن و کون دادن و کیر خوردن آزادانه است، که خب این خودش میتونه رانه ی قوی باشه برای اینکه براحتی به بازی گرفته بشه.
      البته این فقط شخص خامنه ای نیست که پشت این سیستم بود، سایکوپات ها (جنون پیشه ها) توانایی خاصی توی پیدا کردن لاشه دارن (موقعیت مناسب برای استثمار) و همه با هم یک سیستم پیچیده از منفعت های شخصی میسازن که در نهایت نتیجه ای مثه این میده. خامنه ای باهوش هست، ملت رو هم کنترل میکنه ولی در نهایت هدفش از این کنترل کردن، چندان چیز جالبی نیست: مبارزه با امپریالیسم آمریکایی، یعنی یک ملت رو میخاد بگا بده که ایدئولوژیش تخمیش رو پیاده کنه. سایکوپات واقعی، به هیچ چیز اعتقاد نداره، حتی به ایدئولوژی. اینه که فقط برای سود شخصیش ملت رو کنترل میکنه، ای کاش اینم اونطوری بود. دسته کم خطرش کمتره برای مردم و درخودمانده ها راحت تر میتونن کنترل و محدودش کنن.
      حتی من تازگی کتابی میخوندم، که دقیقا من رو به این نتیجه رسوند که شخص خامنه ای برای سایکوپات های جهانی فقط یک بازیچه است. بازیش میدن بدون اینکه خودش بفهمه و از قبلش ابر شرکت های سرمایه داری کلی سود میبرن. حالا اینکه چطور باید برید کتاب "اعترافات یک جنایتکار اقتصادی" رو بخونید. نویسنده ایش میگه که من جاکشی ابرشرکت ها رو میکردم و کشورای دیگه رو بگا دادم ولی الان پشیمونم و میخام مردم رو آگاه کنم (نقش درخودمانده گرفته بخودش) اینکه راست میگه یا خود اینم یه بازیه، معلوم نیست ولی در کل کتاب خوبیه.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Rustin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

folaani (07-03-2017)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •