PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طنز و جوک امام نقی

برگ ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

Agnostic
09-05-2012, 11:36 AM
از امام نقی پرسیدند: آیا خداوند تاکنون در تنهایی ها به یاری تان آمده؟ امام فرمود: آری. روزی در مستراح گیر افتاده بودم و آب قطع بود، ناگهان کسی یک آفتابه آب برایم آورد. آنجا بود که فهمیدم خدا هرگز بندگان صالحش را تنها نمی گذارد.:24:

امام نقی و دیدن خدا در همه چیز:24:

امام نقی (ع) بعد از آن که کنفرانس بی تعهدها را در سامراء برگزار کردند در یک مصاحبه ی خبری فرمودند: مساله ی مهم تعهد به شمقدر و عفیر بود که الحمدوللاه همه داشتند.:24::41:
باقی مسایل مثل حقوق بشر، زنان و رفاه اجتماعی مسایل فرعی اند.:24::24::41:

Agnostic
09-05-2012, 11:41 AM
موسی عصای خود را برداشت و به همراه نذریات مردم با تور سینی حرکت کرد، در اواسط راه خسته شد و اطراق کرد. مشغول عبادت شد و از خدا خواست تا خود را بر وی بنمایاند. ناگهان درختی آتشین بر موسی ظاهر شد. درخت خود را خدا معرفی کرد و تمام نذریات را گرفت و موسی را هم لخت کرده، دک کرد.:24:
چند دقیقه بعد امام نقی از پشت درخت آتشین بیرون آمد و در حالیکه کیسه نذریات و غنیمتیهای موسی را بر دوش مبارک می انداخت، فرمود: چقدر احمق زیاد شده...‬:24:

Agnostic
09-07-2012, 02:26 PM
روزی شخصی از امام درخواست که ذکری به او بیاموزد تا از هر بلایی مصون گردد.
امام به او ذکر «لا الله الاالله» را سی بار بعد از نماز یاد دادند.
دو روز بعد شتر شخص را ربودند.:24:
آن شخص نزد امام آمد و درخواست ذکر دیگری کرد.
امام ذکر «یاولی عافیه» را بعد از نماز به او یاد دادند.
چند روز بعد به منزل شخص دزد زد و اموال او را برد.:24:
باز آن شخص نزد امام آمد و درخواست ذکر دیگری نمود.
امام به او ذکر مبارک «یا کریم یا عظیم» را یاد دادند.
چند روز بعد به یکی نزدیکان آن شخص تجاوز شد.:24:
باز آن شخص نزد امام آمد و درخواست ذکر دیگری نمود.
امام به او فرمودند در کل مردم از تو احمق‌تر ندیدم سپس ذکر «انالله و انا علبه راجعون» را یاد دادند.:24:

نقل است که امام برای اثبات حقانیت خود سران مفت خور‌ترین کشورهای دنیا را بدور خویش جمع نمود ولی در آن مجلس لفت و لیس دو تن بنامهای مُرسی‌ بن‌عفیر:24: و بان‌ کی‌المون فی المجلس چنان بر امام غائط کردند که امام به غلط کردن افتادند و با معتصم از راه آشتی درآمدند و با دست مبارکشان جام زهر را سر‌کشیدند.:24:

سرخپوستی به خدمت امام آمد و کتاب مقدسش را به امام داده و گفت: پیامبر شما گفته کسی نمی‌تواند کتابی مثل قرآن بیاورد. پس تو هم اگر می‌توانی کتابی مثل این بیاور!:41:
امام کتاب را خوانده و چند جمله مثل جملات کتاب نوشت و به سرخپوست داد. سرخپوست گفت: نه، اینکه شبیه آن نیست. فرق دارد.:24:
امام سعی کرد شبیه‌تر بنویسد اما هربار سرخپوست می‌گفت: آره یکم شبیه اونه ولی بازم فرق داره. امام تا شب هر چه نوشت مثل متن کتاب نشد.:24:
سرخپوست گفت: دیدی گفتم نمی‌تونی کتابی مثل این بیاری!

نقل است امام در حالی که می‌گفت ای تو روحت محمد با اون معجزت به دین سرخپوست گروید!:24:
امام و حقایق دعا
معارف التقی

Agnostic
09-07-2012, 02:32 PM
روزی یکی از کفار به خدمت امام رسید و آیات قرعان نقید را به باد انتقاد گرفت و درباره‌ی اشتباهات آشكار آن سخن راند.

امام همانطور كه به بالش لم داده بودند و دستشان را به ریش مباركشان می‌كشیدند، نگاه عاقل اندر سفیهی به آن کافر انداختند و فرمود: تو هرجاش كه بد بوده را انتخاب كرده‌ای و آمده‌ای به رخ ما می‌كشی. تو كه ادعای خوبی می‌كنی، برو به آنجاهاش كه خوبست عمل كن!

كافر گفت: اماما اگر من خودم قدرت تشخیص دارم كه كجاش خوبه كجاش بده و فقط اونجاش كه خوبه را عمل كنم خدا بیكار بود این كتاب رو فرستاد؟ :41:

نقل است آخرین چیزی که آن کافر ملعون در زندگی مشاهده کرد، برق ذوالنقار شمشیر متبرک حضرتش بود.

امام و نگاهی به روشنفكری دینی:24:

در ادامه مسابقات پارالمپیک، امروز در رشته «آبرسانی با مشکِ سوراخ»:24:، ابیلفرض از ناحیه دو دست مصدوم شد و نتوانست از خط پایان عبور کند. :21:

زین‌العابدینِ بیمار نیز که شانس اول کسب مدال در رشته «جماعِ سرعت» بود، به علت استفاده از ماده ممنوعه «وایاگرا» از ادامه مسابقات محروم شد.:24:

همچنین دیروز عسگری کوچولو در حین مسابقات «شنای بدون شوشول» چند دختربچه را مورد تفاوت فرهنگی قرار داد و از دهکده بازی‌ها اخراج شد.:24:

بدین ترتیب کاروانِ جانگوزانِ سامراء در رتبه آخر جای گرفته و دست از پا درازتر به خانه باز خواهد گشت.:24:

Agnostic
09-11-2012, 08:28 AM
روزی امام خمینی(رَه) و دکتر علی شریعتی(اَه) خدمت امام نقی(بَه) رسیدند و عرض کردند: ای امام! ما مردم را خر می کنیم، شما قضاوت کن کداممان بهتر اینکار را می کنیم.:24:
امام فرمود: به وقت خشکسالی، خر و کفتار در آغوش هم می میرند.

امام نقی و حکایت نسل سوخته

امام نقی مشغول مطالعه کتاب جدش جعفر صادق بودند که ناگهان به این حدیث رسیدند:
قال رسولولا: "از هر کدام از اعضای بدن که بیشتر کار کشیده باشید به شکل همان عضو وارد قیامت خواهید شد".:21:

امام پس از خواندن این حدیث نگاهی به پائین تنه ی خود انداخته و به فکری عمیق فرو رفت...:24:

حجه الاسلام قدس از شاگردان نزدیک آیت الله بهجت می گوید :

آقا آنقدر در همه جا حضور خدا را احساس می کردند ! که حتی در حمام هم شلوار را از پایشان در نمی آوردند ...!!! (از وبلاگ نقد قرآن):24:

Agnostic
09-11-2012, 08:38 AM
زن: چه معنی میده که شهادت من نصف شهادت مرد ارزش داره ؟

امام نقی : یادت رفته قبل اسلام شما رو زنده به گور می کردن ؟

زن : چرا تو سوره نساء به شوهرم اجازه داده منو کتک بزنه ؟

امام نقی: یادت رفته قبل اسلام شما رو زنده به گور می کردن؟

زن: واسه چی حق ارث من نصف حق ارث مردهاست؟

امام نقی : یادت رفته قبل اسلام شما رو زنده به گور می کردن؟

زن : واسه چی امام اول تو نهج البلاغه گفته زنها ناقص العقل اند؟

امام نقی: معلوم میشه یادت رفته قبل اسلام شما رو زنده به گور میکردن؟

زن: خوب واسه چی امام اول گفته با زنها مشورت نکنید؟

امام نقی: شما واقعا یادت رفته قبل اسلام شما رو زنده به گور می کردن؟

زن : ای بابا این دین شما اصلا واسه زنها ارزش قائل نیست !

امام نقی : یادت رفته بهشت زیر پای مادرانه ؟

زن: برو بابا بهشت ارزونی خودت ، من احترام می خوام!

امام نقی : پس معلوم میشه یادت رفته قبل اسلام شما رو زنده به گور می کردن.

زن : اگه زنده به گور می کردن پس خدیجه و آمنه و حلیمه و سمیه و صدتا زن دیگه که داستاناشون در صدر اسلام اومده از کجا اومدن ؟

امام نقی : همین سوالا رو می پرسی که اسلام میگه شما ناقص العقلی.

زن : خوب اگه زنده به گور می کردن نسلشون چطوری گسترش پیدا میکرده ؟

امام نقی : پس معلوم میشه تو احترام به مقدسات حالیت نیست.

زن : مگه من بی احترامی کردم ؟ دارم از حق خودم دفاع می کنم

امام نقی : ای زن کافر می خوای منم از حقی که اسلام به من داده برای غنیمت گرفتن تو استفاده کنم ؟

زن: ....

و این گونه بود که اسلام پیروز شد!

:24::24:

************************************************** *

قیمت واحد پول کفّار به صورت لحظه‌ای در حال افزایش بود. امام نقی (ره) برای آرام کردنِ اوضاع به منبر رفته و فرمودند: یا امّتی! به فکر آخرت خویش باشید که اقتصاد مال خَر است!:24:
ابوصرّاف از میان جمع بلند شده و نالید: یابن رسولولا، همین چند وقت پیش بود که فرمودید که هم دنیای ما را آباد خواهید کرد، و هم آخرت ما را. آخرت که خبر ندارم، اما مطمئناً دنیایمان را به غائط کشیده‌اید. پس آنهمه وعده و وعید چه شد؟:21:
امام به سرعت برق و باد بر ابوصرّاف نازل شده و او را سالادی خُرد کردند. سپس فرمودند: ملعون است، ملعون است، ملعون است کسی که حافظه تاریخی‌اش از فاصلۀ میان دو حیض بیشتر باشد.:24:

کافر_مقدس
09-11-2012, 01:19 PM
اگر دین ندارید، لا اقل برای دستشویی به مسجد بروید!

نقی و اشاره غیر مستقیم به کاربرد اصلی مساجد

امام زمان در هنگام ظهور: "تنها علت آمدن من به روزی زمین، بازگشت به دوران طلایی امام نقی است."

کافر_مقدس
09-11-2012, 01:52 PM
کافر حربی: "یا نقی، چرا حقوق زنان در اسلام نقض می شود؟! چرا مردان چهار زن دارند؟"

امام نقی:"اولا رسم داشتن چند زن، از قبل از اسلام وجود داشته است، دوما، قبل از اسلام، دختران را زنده به گور می کرده اند، اسلام آنرا نقض کرده است، لذا اسلام باعث ارج بخشیدن به زنان شده است"

کافر حربی: "یا نقی، اگر قبل از اسلام دختران را زنده به گور می کرده اند، تعداد زنان کم می شده است، به هر صد تا مرد، یک زن می رسیده است، چهار تا نمی رسیده که!؟"

ابالاش روایت می کند که شهرداری سامرا، تا چند ماه، تکه های بدن آن کافر حربی را جمع می کرد!

کافر_مقدس
09-14-2012, 02:32 PM
امام در مسجد مشغول تدریس «مغلطه و سفسطه پیشرفته» بودند که به فصل «کاربردهای توهین به اعتقادات» رسیدند، در این هنگام کافری از میان جمع برخاست و گفت: من به وجود خدا اعتقادی ندارم، حکم من بر مبنای اعتقادات و مقدسات شما چیست؟ امام ژست روشنفکری خود را جلوی دوربین حفظ کرده و فرمودند: ما امر به معروف می کنیم، اگر خواستی ایمان بیاور، نخواستی سر اعتقادات خود بمان، بخدا سوگند که اسلام بر مبنای دموکراسی استوار است، ما به تمام اندیشه ها و عقاید احترام میگذاریم... نقل است ساعتی پس از اتمام جلسه نعش دونیم شده آن ملعون را در حالی که حکم خدا بر او جاری شده بود در کوچه های اطراف سامرا یافتند... فردای آن روز نیز حضرت در کلاس درس حاضر شده و شروع به تدریس مبحث جدیدی تحت عنوان «اصول تقیه» نمودند.

کافر_مقدس
09-14-2012, 02:33 PM
خلیفه ملعون عباسی به جهت کرم ریختن، دستور داد تا شمقدر، شتر باوفای امام نقی را بدزدند و شبانه به طویله همایونی او ببرند. غافل از اینکه امیرالمومنین شمقدر، نزد امام نقی، فنون امامت و ولایت را به خوبی آموخته بود. - امام شمقدر به محض ورود به طویله، ادعا کرد که نماینده خدا در طویله است، به عنوان معجزه در خواب، به آسمان هفتم پرواز کرد و معراج مختصری کردند. - بعد از اثبات پیامبری، ابتدا به راهزنی پرداخت و انبار علوفه طویله را غارت کرد. - با تمامی شتر های ماده جماع کرد، - سپس دستور داد تا تمام شترها، یک پنجم از یونجه خود را به عنوان سهم امام و خمس، به او بدهند. - وی دستور داد تا شترهای طویله مجاور به عنوان برده محسوب شوند و آنها را مجبور می کرد به عنوان برده به صورت مجانی برایش کار کنند، در بسیاری از موارد آنها را نیز به دیگر شترها می فروخت! - امیرالمومنین شمقدر، شترهای ماده را کتک می زد و دستور داده بوده شتران نر، اجازه دارند شترهای ماده را کتک بزنند و به آیه سی و چهار سوره نسا استناد می فرمودند! - در یک مورد دستور داد تا یکی شترهای ماده ای که از خمس دریافتی شمقدر دزدی کرده بود را شلاق بزنند و بعد طبق دستور اسلام، دستش را قطع کنند

کافر_مقدس
09-14-2012, 02:34 PM
یک روز که نقی با اصحاب از جایی رد می شد، پوستری دید که نوشته بود: زن باید حجاب داشته باشد تا مرد به گناه نیفتد. امام پوزخندی زد و رو به اصحاب فرمود: مانند این است كه بگویند آفتاب نتابد تا بستنی مان آب نشود!

هرگاه خواستید با خدا سخن بگویید، نماز بخوانید و هرگاه خواستید خدا با شما سخن بگوید قرآن بخوانید؛ اما هرگاه خواستید با خدا دیالوگ برقرار کنید، ماریجوانا بکشید.

امام و گفتگوی تمدن ها

کافر_مقدس
09-14-2012, 02:35 PM
عباسی، نقوی به ره دید و گریبانش گرفت

نقوی گفت ای هموطن، این پیراهن است، افسار نیست

گفت: هتاکی، زان سبب افتان و خیزان میروی

گفت: جرم راه رفتن نیست، ره هموار نیست

گفت: میباید تو را به کهریزک برم

گفت: رو صبح آی، مرتضوی نیمه‌شب بیدار نیست

گفت: نزدیک است علوی را سرای، آنجا شویم

گفت: علوی از کجا در خانه‌ی خمار نیست

گفت: تا معتصم را گوئیم، در اوین بخواب

گفت: اوین خوابگاه مردم هتاک نیست

گفت: دیناری بده پنهان و خود را وارهان

گفت: کار نقی، کار درهم و دینار نیست

گفت: از بهر غرامت، جامه‌ات بیرون کنم

گفت: پوسیدست، جز نقشی ز پود و تار نیست

گفت: آگه نیستی کز سر در افتادت کلاه

گفت: در سر عقل باید، بی کلاهی عار نیست

گفت: حدیث بیش گفتی، زان چنین بیخود شدی

گفت: ای بیهوده‌گو، حرف کم و بسیار نیست

کافر_مقدس
09-14-2012, 02:37 PM
ابو لاشی نفس نفس زنان به امام دائم الجماعمان وارد شد و عرض كرد: وا اماما، وا اسلاما، وا رسولولا آ، جانت به فدایم، شیطان بزرگ با ساخت یك فیلم، به جد بزرگوارت توهین نموده. دستور چیست؟

امام با خونسردی جواب دادند: ابولاشی جان، به نظرت ساخت یك فیلم در آمریكا بیشتر توهین به جدم به حساب میآید یا كشتن و جنایت و تجاوز و شكنجه به نام او و به دست مدعیان جانشینی او؟

راوی می گوید پس از شنیدن این جمله، ابولاشی خشتك به دندان آسیاب سپرد و دربدری پیشه كرد و دیگر هیچگاه پیدایش نشد !!

کافر_مقدس
09-14-2012, 03:20 PM
نقل است در مجلس درس امام نقى (ع) ، كافرى ستاره شناس وارد شد و گفت: یا نقى! چگونه است كه مى گویید بحث ستاره هاى نوترونى و سیاه چاله ها در قرعان اشاره شده، حال آنكه من بیش از ١٠ بار است كه قرعان را مى خوانم اما هیچ شاهدى بر این ادعا نیافتم! حضرت قرعانى كه جلویشان بود را ورق زد و سپس دست روى جمله اى گذاشت و گفت: در عجبم چگونه مطلب به این واضحى را ندیدى، جلوتر بیا و این جمله را ببین. كافر جلوتر آمده و نگاه كرد اما گفت نمیبینم. حضرت فرمود قدرى جلوتر بیا و دقیق تر نگاه كن از آنجا كه معلوم نیست. كافر نزدیك تر شد اما باز گفت نمیبینم. حضرت فرمود قدرى دیگر هم جلو بیا، تا اینكه كافر روى كتاب خم شد و سر در قرعان فرو كرد كه حضرت پس گردنى محكمى به او زد به حدى كه با چانه به زمین خورد و اشك در چشمانش حدقه زد . سپس حضرت تبسم كرده و فرمود: جمله را دیدى ؟ كافر گفت: آرى اى فرزند رسول خدا و درجا شهادتین جارى كرد و از گمراهى نجات یافت.http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/13.gif

النقىُ مفتاحُ الخَلا / باب معجزات عملى قرعان

Agnostic
09-16-2012, 09:18 AM
امام نقی را روزگاری شد که دید امت بیشتر از آنکه به مسایل معنوی بپردازند، به امور دنیوی پرداخته و حتی خمس و زکات نیز نمی دهند!
ناگاه فکری به ذهن حضرت رسید و به ابولاشی فرمود که حرم جدشان را منفجر کنند.

ابولاشی سخت در عجب ماند و گفت: یا نقی..من به فدای جد بزرگوار شما.. این دیگر چه بود که فرمودید!؟

و امام نقی فرمود: ساکت یا ملعون! همینگونه است که احساسات این ملت نفهم جریحه دار می شود و ما ارتزاق می کنیم وگرنه که یا باید بیل بدست بگیریم یا گاری به خود ببنیدم.:21:

گویند ابولاشی امر نقی را اطاعت کرده و ملت چونان گوسفندان در خیابان براه افتادند به سرو سینه زدند و نقی را رهبر خود کرده و پولها و کنیزها برایش فرستادند.:24:

رازهای سر به مهر تداوم امامت

در خبر است که نقی در مکتب فرمود که: آیا میدانستید الله تعالی در قرعان مجیک، قانون جاذبه زمین را یادآور شده. آنجا که میفرماید: و ما آسمانها را بر پایه هایی استوار کردیم که دیده نمیشود و این از معجزات قرعان است.

بناگاه ملعونی درآمد که: ای نقی! آخر در کجای ای آیه گفته شده که کرات جاذبه دارند!؟ در این ایه گفته شده که آسمان سقفی است بر زمین که ستون دارد ولی ستونش از جنسی نامرئی مانند شیشه ساخته شده.

نقی که سخت ضایع شده بود فرمود که در قرعان جواب تو آمده و تا فردا به تو میگویم و رفت و روز بعد بود که جنازه آن ملعون را همراه با کوزه های شراب در کنار خیابان پیدا کردند و حقانیت نقی بر همه ثابت گردید و دیگر کسی نتوانست بر نقی ایراد بگیرد.:24:

/ نقی و آداب مناظره با کفار / جلد چندم

Agnostic
09-16-2012, 09:21 AM
امام نقی: به خدا سوگند قصد و غَرَضی با سفیر آمریکا و سفارتخانه های غربی نداشتیم. فقط خواستیم با اینکار صدایمان را به گوش جهان برسانیم که آخر مگر مسلمانان چه گناهی کرده اند که این فیلم آنها را وحشی جلوه می دهد.:24::24::24::24::24:

انیشتین مشغول تدریس بود که به مبحث «قانون کپلر» رسید.

ناگهان آژیر خطر «پنج تن آل ماله» به صدا درآمد، چراکه قبول این قانون به معنای نفی داستان شق‌القمر بود و امامت امام نقی به خطر می افتاد.
سریعاً معترض شدند که: ای انیشتینِ مسلمان‌خوار! فیزیک واقعی نه آن است که تو میگویی! قانون کپلر استثنائاتی دارد و ...
استدلال‌های منطقی «آل ماله» تاثیر شگرفی بر تفکرات ماتریالیستی انیشتین گذاشت، بطوریکه با ارسال نامه‌ای به دفتر آیت‌الله بروجردی، ابراز ندامت کرده و اعلام نمود که شیعه شده، و مابقی عمرش را صرف فراگیری احکام طهارت و جماع نمود:24::24::24::24:

Agnostic
09-19-2012, 10:02 AM
مردی با سرعت زیاد بر امام نقی وارد شد و از سوی دیگر حضرت با سرعت کم خارج شد. ابو تفخیذ می گوید: به خدای کعبه سوگند با چشمان خود دیدم که تفاوت انرژی جنبشی آن مرد، درون حضرت به گرما تبدیل شد.:24:

امام و بقای انرژی در صدر اسلام

ابوعلاف كه برای برطرف نمودن شبهات دینی بطور 7 / 24 در منزل امام نقی سكونت داشت نقل می كند كه روزی در نزد امام بودم كه دیدم غلامان برای ایشان ناهار زرشك پلو با مرغ آوردند! با تعجب از وی پرسیدم: یا امام مادرم به عزایت، شما كه مردم را به خوردن اشكنه و پیاز داغ دعوت می كنید چرا خود از آن تناول نمیكنید؟:41:

امام فرمودند: خموش ای نابكار! آیا چوپان یك گله نیز همراه با گوسفندان علف میچرد؟ :24:

گفتم خیر یابن رسولولا و از پرسش خود نادم گشتم.
حضرت نیز شادمان شد و غضروفهای باقیمانده از استخوانهای مرغ را به عنوان انعام به سویم پرتاب كردند

Agnostic
09-19-2012, 10:04 AM
برای نخستین بار خود "ابوو" بر امام وارد شد و پرسید ماجرای این فیلم موهن چیست؟ آیا در آن به رسول دولّا فحش داده اند؟
امام با تاثری عمیق گفت: ای کاش فحش می دادند! ابوو سوال کرد آیا به پیامبر دروغ بسته اند ویا شخصیت او را تحریف کرده اند؟ امام فرمود: ای کاش همه دروغ های دنیا را بر او می بستند و تحریف می کردند! ابوو با بی طاقتی گفت یا ابن رسولولا، بگو چه جنایتی کرده اند این کفار که دل و روده ی شما را چنین خون کرده اند!!؟
امام با چشمانی اشکبار فرمودند: حرام زاده ها هر چه حقیقت درباره ی جدم بود رو کرده اند:41::24::36:

مردی بر امام نقی وارد شد و گفت: این فیلم محمد چه ربطی به سفیر آمریکا درلیبی داشت که مسلمانان او را کشتند؟
امام نقی فرمود: راست می گویی. ما هم به این تند روی ها اعتراض داریم. سپس به نشانه اعتراض به افراط طلبی مسلمانان، مرد سوال کننده را زنده زنده آتش زد!‬:e057:

کافر کتابی #۱: امام! شما اگر که به مقدسات دیگران توهین هم نکنید که می‌کنید، پیروان آن ادیان همواره در بلاد شما مورد ستم هستند. ایشان را نجس میدانید و ظروف ایشان را ۱۲۴۰۰۰ بار آب میکشید؛ تسخیر اموال ایشان را مباح تر میدانید و...

کافر کتابی #۲: امام! آیا اینکه شما "مسیح" را پسر خدا نمی دانید توهین مستقیم به بیش از ۲ بیلیون مردم دنیا نیست؟! آیا اینکه شما تورات و انجیل را تحریف شده میدانید توهین
نیست؟

کافر "مسلمان": امام! آیا اینکه شما روزی هزار بار به لایشه و پدرش و عمر و عثمان لعنت میفرستید توهین به عقاید حساب نمیشوند؟!

کافر حربی:

.

.

.

نقل است شمشیر امام هرگز فرصت به کافر حربی نداد. آن سه‌ نفر اولی‌ که این صحنه را دیدند خیی سریع به حقانیت امام پی‌ بردند و به امام "گرویدند":24:

از کتاب ِ نایابِ امام و مباحثه‌های سازنده

Mehrbod
09-19-2012, 02:24 PM
*امام نقی(ع) پس از دیدن فیلم اهانت به رسولولا، فیلمی مستند در مورد مریم مقدس ساختند و خودشان هم نقش خدا را بازی کردند.
مارکو

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/206.jpg

:24:

Agnostic
09-21-2012, 09:23 AM
سخنان بزرگان درباره امام نقی (عق)
درباره امام نقی (عق) دانشمندان بزرگ و فلاسفه، سخنهای گهر باری گفته اند که ما به ذکر چند نفر از آنها بسنده می کنیم:

افلاطون: ایکاش می توانستم در فضایی نفس بکشم که امام نقی در آن نفس کشیده بود. آرزویم این است که پیش از سقراط، امام نقی معلم من می بود.

سروانتس : امام نقی باعث شد تا دگم های من شکسته شود و جهان را با زاویه ی دیگری ببینم.

نیوتن: در تمام دورانی که درباره جاذبه زمین تحقیق می کردم، به سخنان امام نقی گوش می دادم تا اینکه یک روز متوجه جاذبه زمین شدم.

انیشتن: رساله ای از امام نقی به دستم رسید آن زمان ۹ ساله بودم. مدرسه را رها کردم و رساله امام نقی را چندین بار خواندم و متوجه شدم که همه چیز حتی سرعت نور در جهان نسبی است.

چارلی چاپلین: در کودکی وقتی کار بامزه ای انجام می دادم، مردم می گفتند حتما امام نقی الگوی من است. تا اینکه یکبار امام نقی را از نزدیک دیدم و اصول سینما و ساختن فیلم های طنز آلود اجتماعی را به من یاد داد.‬
:e057::e057::e057:

کافری بر امام نقی وارد شد و پرسید: «یا نقی، شما مسلمین می گویید معجزه پیامبر اسلام، کتاب او است، این کتاب قران، چه چیز استثنایی دارد؟!»
امام نقی فرمودند: «قران یک کتاب است، اما مسلمانان بر اساس فرمان های این کتاب، دیگر کتاب ها را آتش می زنند، کتاب فروشی ها را غارت می کنند و نویسنده ها را می کشند، معجزه از این بالاتر؟:e415:

در خبر است که امامنا نقی تنها کسی بودند که برخلاف اجدادشان به عقاید دیگران احترام می گذاشتند. ایشان گرچه غیر مسلمانان را کافر، نجس و مهدور الدم می دانستند ولی هیچگاه کسی را به این جرم نکشتند بلکه سعی می کردند از برچسب های اقدام علیه امنیت ملی و تشویش اذهان عمومی و محاربه و حتی فروش مواد مخدر در حذف آنها استفاده کنند.:e415:
نقی امام رحمت - دکتر نقی شرینقی - جلد زرده

Agnostic
09-21-2012, 09:25 AM
در یک روز بارانی، مردی از دیار پارس به خانه امام نقی آمد و گفت: ای بزرگوار، من زرتشتی ام و به گفتار نیک، پندار نیک و کردار نیک باور دارم؛ شما چی؟
امام نقی فرمود: ما هم همینطور ای ملعون!:e057:
سپس امام به ابولاشی دستور داد تا قالیچه کهنه زیر پای آن مرد زرتشتی را که حالا خیس، و در نتیجه نجس، شده بود از خانه بیرون بیندازد. بعد هم زرتشتی نگونبخت را دست بسته به بازار برده فروشان سامرا برد و فروخت و با پول آن یک قالیچه نفیس تبریزی خرید:e415::e057:

امام نقی هیچوقت در سرمایه گذاری های اقتصادی ضرر نمی کرد.

روزی صحابه ای خدمت امام آمد و عرض کرد: یا نقی! شما روی چه چیزی سرمایه گذاری می کنید که هیچوقت در آشفتگی بازار ضرر نمی کنید؟ طلا یا ارز؟

امام گفت : روی کتاب دعا! چون اگر وضع بازار خوب باشد مردم دعا میکنند که خوب بماند, اگر بد باشد دعا می کنند که خوب بشود. :e415:

صحابی گفت: من هم می توانم روی کتاب دعا سرمایه گذاری کنم؟ امام گفت: نه، دست زیاد میشه! و سپس وی را با طناب خفه کرد.:e415:

نقی , امامی که زیاد می دانست

Agnostic
09-22-2012, 03:27 PM
نقل است هرگاه امام از خود حدثی صادر می فرمود، صحابه و ماله کشان بسرعت آن را به حدیث تبدیل می کردند. :24::24::24:

امام نقی و پویایی فقه شیعه:24:

ابوعلاف نزد امام نقی آمد و گفت: یا امام، اهل ایمان را چه نشانه هایی باشد!؟

فرمودند: بدان كه اهل ایمان را هفت نشانه میباشد:
١- صبور: اگر پیشوایشان تا دسته در آنان فرو كند، آنان صبوری پیشه كنند و آن را آزمون و مشییت الهی دانند.

٢-عجول: اگر صف خیرات و نذری باشد برای متبرك شدن شكمشان همانند اورانگوتان از هم سبقت بگیرند.

٣- رئوف: آنقدر مهربانند كه هنگام سربریدن مخالفانشان به آنها آب هم میدهند.

٤- قانع:آنقدر قناعت میكنند كه رهبرانشان بتوانند فارغ از مشكلات مالی به هدایتشان بپردازند.

٥- عابد: بسیار عابدند، اصن یه وضی.

٦-نجیب: مومن نجیب است مخصوصا در برخورد با سفرای بلاد كفر.

٧-شاكر: كلا هر بلایی كه بر سرش بیاورند، مومن باز هم شاكر است.

امام سپس فرمود: ای ابوعلاف هر جا كه این هفت صفت را در جماعتی دیدی فی الفور از آنان فاصله بگیر!

ابوعلاف كه این نشانه ها را عینا در حضرت مشاهده مینمود، رم كرد و به سرعت از نزد ایشان متواری شد:24::34::24:

Agnostic
09-22-2012, 03:36 PM
امام نقی : اگر بر مسلمین تکلیف کرده بودند که روزانه به جای هفده رکعت نماز، هفده دقیقه مطالعه کنند امروز هیچ مسلمانی در دنیا وجود نداشت.:41::41:

اعترافات ، ژان ژاک نوقو

نقل است روزی ابو گلابی بر امام وارد شد و پرسید یا نقی! آیا این اوج جهالت پیروان رسولولا نیست که در اعتراض به فیلمی که حتی آن را ندیده اند چنین بلوایی به پا کنند؟

حضرتش فرمود: خیر، اوج جهالت آن است که از مردمی که خدای ندیده را می پرستند و کتاب نخوانده را مقدس می شمارند، انتظار داشته باشی ابتدا فیلم زندگی جدّم را ببینند و سپس به آن اعتراض کنند!:41::41::24:

نقی و حرف های حساب

Agnostic
09-23-2012, 10:00 AM
روزی ابولاشی شتابان به نزد امام نقی آمد و گفت: یابن رسولولا چه نشسته اید كه این كفار دسیسه ای دیگر چیده اند و قصد دارند فیلمی درباره ازدواج جدتان با عایشه شش ساله بسازند!

امام از این همه مظلومیت بغضش تركید و فرمودند:
بی شرفا! این همه آدم گنده هست گیر دادن به این بچه شش ساله!:e415:

ده فرمان نقی‌

جهت رفاه حال صحابه ، نقی‌ امیر المؤمنین ده فرمان را برای رستگاری مسلمانان حتی طبق اسناد تاریخی پیشتر از موسی، در سامره صادر کردند :

ده فرمان امام نقی‌ المؤمنین :

۱- بدانید و آگاه باشید که خداوند شما را برای بندگی رسولولو و امامان و ائمه اطهار آفریده و پنج تن ال قبا آفریده است.

۲- نام خدا ، پیغمبر و امامان و من را هرگز بر زبان نیاورید مگر اینکه بخواهید کسی‌ را فریب دهید ،چرا
که سوگند وقتی قعران برای فریب دیگران از جانب خداوند در بین مسلمانان به ودیعه نهاده شده است.

۳- تا میتوانید در پی‌ آزار دیگران باشید ،حتی اگر خودتان آزار دیدید.

۴-چشمتان همواره به جیب و دارایی و زن و دختر مومنین دیگر باشد و از هر فرصتی برای بهره برداری استفاده نماید.

۵-مال خودتان، مال خودتان و به مال دیگران به چشم غنیمت جنگی نگاه کنید و از هیچ دزدی ابا نداشته باشید چرا خدا یاور دزدان و راهزنان است.

۶- از قتل و کشتن پرهیز نکنید به نام خدا هر کسی‌ را خواستید سر ببرّید، براستی که خداوند یاور قاتلان است.

۷- پس از هر دزدی سهم امام خود و خمس و زکات را بپردازید تا راه بهشت شما هموار گردد چرا که امامان و رسولو و پنج تن ال قبا هم رهزان هستند و هم شریک دزدان.

۸- شهادت دروغ از ارکان اسلام عزیز است ، تا میتوانید دروغ بگویید و فتنه به پا کنید که خداوند فتنه گران را دوست می‌دارد، و تقیه اسلامی منشأ برکات و خیرات در زندگی‌ مسلمانان است.

۹-مستحب است که در خلافت اسلامی و خطبه‌های نماز جمعه به جز دروغ گفته نشود و راستی‌ از معصیت‌های کبیره است که عقوبت در این دنیا و آخرت به دنبال دارد.

۱۰- براستی که خداوند نماز جمعه و ایام حج و مراسم مذهبی را جهت حمایت خود از دزدان و رهزانان در اسلام آورده است تا پس از انجام فرایض مذهبی‌ با جواز گرفتن رسمی‌ از جانب خداوند به نام "حاجی" گزیده تر و راحتر و با وجدانی آسوده تر دزدی نمایند چرا که خداوند دزدان را بیشتر دوست می‌دارد زیرا به به نام او دزدی میکنند و خداوند شریک همه دزدان است
:e415::e415::e415::e415::e032::e41f:

Agnostic
09-23-2012, 10:02 AM
خلیفه دستور داد امام را در قفس شیرهای گرسنه بیاندازند.
امام که خیالش راحت بود وارد قفس شد. شیری گرسنه به امام حمله کرد و تا خواست حضرت را بدرد.

امام گفت : هوووششش حیوون! گویا توجیه نشدی!
شیر با تعجب گفت: درباره چی؟
امام گفت: مادرت به شکارت بنشیند. مگر نمیدانی گوشت تن فرزندان فاطمه بر درندگان حرام است؟

شیر که اهل مطالعه و منطق بود، ساعتی با حوصله با امام بحث کرد و او را قانع نمود که کلا حلال و حرام و این دری وری ها همیشه برای آدمش هم کاربرد ندارد چه برسد به مُشتی شیر گرسنه ولی به احترام امام به یک گاز از ماتحت حضرت اکتفا کرد.:e415::e415::e415::e415:

مستند های حیات وحش- قسمت 69:e415:

Agnostic
09-23-2012, 08:27 PM
امام نقی پس از تماشای 5 قسمت فیلم رزیدنت اویل,دارویی ساخت و به خودش تزریق کرد.
اما به جای اوولوشن,موتاسیون نمود و به غائط تبدیل شد.:24::24::24::24:
اصحاب نزدیک که شاهد ماجرا بودند به مردم گفتند نقی به غیبت کبری رفته و روزی بازخواهد گشت.:24::24::24::24::24:

کافر_مقدس
09-24-2012, 03:12 PM
مادر خلیفه عباسی، بسیار نیکوکار بود و به فقیرها کمک می کرد. نیمه شب زمستانی امام نقی، نقاب به چهره و با لباسی مبدل به نزد او رفت و گفت:

«ای مادر خلیفه، کار نیکویی است که اگر انجام بدهی، مستقیم به بهشت می روی، دو کودک هستند که پدر و مادر خود را از دست داده اند، از گرسنگی در حال مرگ هستند، اما بدتر از همه، اینکه اجاره خانه خود را نداده اند، و هر لحظه ممکن است صاحبخانه در این سرمای زمستان، آنها بی سر پناه کند و بیرون کند. ممکن است به آنها کمک کنید و حداقل اجاره خانه آنها را بدهید؟»

مادر خلیفه: «ای وای بر من، الهی بمیرم برای این کودکان بیچاره، چشم ، من اجاره خانه آنها را می دهم، اما ببخشید، شما خودتان کی هستید؟»

امام نقی: « صاحبخانه آن کودکان!!» http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/12.gif

ابو دولایه نقل می کند پس از اسلامیزه شدن کامل فوتبال سامرا توسط امام نقی(ع)، کارتهای زرد و قرمز داور به تدریج جای خود را به حکم های قصاص و دیه از سوی قاضی داد! http://s1.picofile.com/file/7474126555/jalad.gif

Agnostic
09-25-2012, 10:17 AM
ابو دولایه نقل می کند پس از اسلامیزه شدن کامل فوتبال سامرا توسط امام نقی(ع)، کارتهای زرد و قرمز داور به تدریج جای خود را به حکم های قصاص و دیه از سوی قاضی داد!

واقعا اگر فوتبال در زمان رسول الله توسط مسلمانان اختراع شده بود با این طرز فکری که دارند حتما بجای کارت زرد و قرمز قصاص و دیه میذاشتن! :71:

Agnostic
09-26-2012, 10:41 AM
امام نقی: آهای عفیر این خریدها چیست که فاکتور کرده ای؟ از تنخواه گردانت زده بالا. وایت برد برای چی خریدی؟
عفیر: قربونت برم درحال تجهیز کلاس درس توجیهی برای مبلغین مذهبی هستم تا به سرزمین پارس بفرستیم و به دین مبین اسلام مشرفشان کنیم.
امام نقی: آخه احمق مگه تو نمی دونی من برای هدایت مردم چه شوق و عجله ای دارم؟ مبلغ به چه دردی می خوره؟ به سربازان بگو شمشیرهایشان را تیز و اسبهایشان را زین کنند که مردم پارس با آغوش بازتری ما را بپذیرند.:24:

امام نقی و شوق خدمت:34:

نقل است که امام همیشه خدارا بازی می داد.
بگونه ای که ایشان هر کثافت کاری که دلشان می خواست انجام می دادند و خداوند هم برای حفظ معصومیت ایشان، سریعا آیه ای در مدح آن نازل می نمود.:41::24:

عصمت عمه عطار - جلد زرده

امام نقی: شگفت دینی است، دین شریف اسلام! برای دعا، رویت را به آسمان می کنی و برای عبادت، ماتحتت را!:24:

امام نقی و علاقه به دیدن مومنین در حال سجده!‬:34:

Agnostic
09-26-2012, 10:42 AM
امام نقی آنقدر به حقوق زنان و احترام به همسر، اعتقاد داشتند که رفتار آن حضرت، زبانزد همه بود.

ابولاشی صدیق روایت می کند که آن حضرت، به جهت احترام به علایق همسران خود، همیشه قبل از جماع و حجله، آنها را به شهربازی و والت دیسنی (شعبه سامرا) می بردند و قبل از جماع نیز به یک ساعت به عروسک بازی و دو ساعت نیز با آنها خاله بازی می کردند!:41::24:

سیره النقی، نوشته ابن قنبل، فصل حقوق زنان، بخش عروس های شش ساله:19:

امام نقی از لایشه دختر شش ساله ابولاش، خواستگاری کرد.

لایشه گفت: من قصد ازدواج ندارم و می خواهم ادامه تحصیل بدهم.

امام نقی فرمود: اسلام دین مترقی است و تو می توانی در خانه من هم ادامه تحصیل بدهی.

سپس با هم ازدواج کردند و فردای عروسی، حضرت، لایشه را در مهد کودک "غنچه های سامرا" ثبت نام کرد تا به تحصیل ادامه دهد.:24::various_103::prampaa_15:

Mehrbod
09-26-2012, 05:08 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/265.jpg

:21:

Mehrbod
09-26-2012, 05:12 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/266.jpg

Mehrbod
09-26-2012, 09:13 PM
غول چراغ جادو خدمت امام نقی رسید و عارض شد: "یابن رسولولا! ما جنّیان در خدمت اولاد فاطمه هستیم. لطفاً آرزویی کنید تا برآورده کنم". امام درخواست کردند همسرشان سوسن جوان شود. غول وردی خواند و فوتی کرد و ناگهان سوسن به دختری هجده ساله تبدیل شد. امّا امام برافروخته شدند و با ضربتی غول را به دو نیم تقسیم کردند. غول چراغ در حالی که نفسهای آخر را میکشید، پرسید: "اماما! بِأیِ ذَنبٍ قُتِلَت؟؟" :13:

امام فرمودند: "احمق! در این اِقلیم گرم و سوزان جزیرة‌العرب، دختر جوان یعنی شش تا نُه ساله! اگر تو واقعن به جده سادات ارادت داشتی، میدانستی که او در هجده سالگی مُرد، در حالیکه پنج شکم زاییده بود." :24:

پس از اینکه بازیگران و عوامل تهیه فیلم «بی‌گناهی مسلمانان» از ترس به غائط‌خوری افتادند¹ که: "این فیلم از ابتدا ربطی به اسلام و رسولولا نداشته و همه اشارات و توهین‌ها پس از اتمام کار به فیلم اضافه شده"، امام نقی تبسمی زده و فرمودند: "خوشحالم که اینها بخوبی از ماهیت اسلام رحمانی باخبرند!" :4:

ناگهان حالت تشنج² به حضرت دست داده، کف از دهان مبارکشان بیرون زد و دستور دادند که تمامی عوامل فیلم را شبانه ترور کنند³. :24:

__________________________________________________ ___________________
¹ به نقل از بی بی سی: ‭BBC ‮فارسی‬ - ‮فرهنگ و هنر‬ - ‮جزییات فیلم توهین آمیز 'بی‌گناهی مسلمانان' ‬ (http://www.bbc.co.uk/persian/arts/2012/09/120915_l06_innocence_of_muslims_q_a.shtml)
² اشاره به بیماری صرع و تشنج رسولولا. هنگامی که حضرت از حالت تشنج خارج میشده، برای اینکه ضایع نشوند، مشغول دریافت وحی بوده!!
³ اشاره به ترور شبانۀ «عصماء بنت مروان» که مادر پنج کودک بود و اشعار هجوآمیز علیه مسلمانان و رسولولا می‌سرود. او به دستور مستقیم رسولولا و به دست «عمیر بن عدی الخطمی» در خواب به قتل رسید

صحابه نظر امام نقی را در مورد فیلم «بی‌گناهی مسلمانان» جویا شدند. امام فرمودند: البته به تمامی پتانسیل‌های رسولولا اشاره نشده بود، اما در مجموع «مستند» خوبی بود. :24:

انیشتین مشغول تدریس بود که به مبحث «قانون کپلر» رسید. ناگهان آژیر خطر «پنج تن آل ماله» به صدا درآمد، چراکه قبول این قانون به معنای نفی داستان شق‌القمر بود. سریعاً معترض شدند که: ای انیشتینِ مسلمان‌خوار! فیزیک واقعی نه آن است که تو میگویی! قانون کپلر استثنائاتی دارد و ... :21:
استدلال‌های منطقی «آل ماله» تاثیر شگرفی بر تفکرات ماتریالیستی انیشتین گذاشت، بطوریکه با ارسال نامه‌ای به دفتر آیت‌الله بروجردی، ابراز ندامت کرده و اعلام نمود که شیعه شده، و مابقی عمرش را صرف فراگیری احکام طهارت و جماع نمود. :24:

شیطان همواره در حال رفت و آمد به نشیمنگاه مومنین بود، و مومنین هم بیشتر از سنگ و کُلوخ برای نظافت بهره می‌جستند، این شد که شیطان بیچاره کُزاز گرفت و مُرد! :21:

شیطان در چاک باسن امام نقی جابه‌جا شد و تا خواست با رها کردن بادی ایجاد شک کند، صدای غرّشی عظیم به گوش رسید. بلافاصله گرد و غباری غائطین به‌پا خاست و بوی انگورِ کپک‌زده همه‌جا را فرا گرفت.
طوفانِ ذرّاتِ غائط که فروکش کرد، شیطان همچنان درجایش خشکش زده بود :13: ... شکّ و شبهه وجودش را فرا گرفته بود ... از اعمال بد خود شرمسار و پشیمان شد و در حالیکه به‌شدت می‌گریست به دین مُبین نقویت پیوست.
عرش الهی به لرزه درآمده و آیه شریفۀ «وَ النَقیُ خَیرُ الحادِثین» نازل شد. :24:

‫منقی دوعالم | Facebook‬ (http://www.facebook.com/monghi2aalam)

Mehrbod
09-26-2012, 09:15 PM
شوهرش را نزد امام نقی (ع) آورده و عارض شد: "یابن رسودولّا! من همواره خواستۀ شوهرم را ولو در پشت شتر اجابت می‌کنم، اما او همچنان چشمانش به دنبال تفخیذ اطفال و دکتربازی با کودکان است. شما نصیحتش کنید تا دست از رفتارهای پدوفیلی بردارد."

امام لحظه ای تأمل کرده و فرمودند: "فردا بیایید تا نصیحت کنم." :39:

صحابه علّت این تاخیر را جویا شدند. امام فرمودند: "امروز صبح در منزل لایشه* بودم، درست نبود نصیحت کنم"، سپس با نگاهی معصومانه ادامه دادند: "رطب خورده کِی منع رطب کند؟!"

Alice
09-27-2012, 06:03 PM
مردی با سرعت زیاد بر امام نقی وارد شد و از سوی دیگر حضرت با سرعت کم خارج شد. ابو‌تفخیذ می‌گوید: به خدای کعبه سوگند با چشمان خود دیدم که تفاوت انرژی جنبشی آن مرد، درون حضرت به گرما تبدیل شد.
امام و بقای انرژی در صدر اسلام :24:

کافر_مقدس
09-29-2012, 05:56 PM
کافر کتابی #۱: امام! شما اگر که به مقدسات دیگران توهین هم نکنید که می‌کنید، پیروان آن ادیان همواره در بلاد شما مورد ستم هستند. ایشان را نجس میدانید و ظروف ایشان را ۱۲۴۰۰۰ بار آب میکشید؛ تسخیر اموال ایشان را مباح تر میدانید و...

کافر کتابی #۲: امام! آیا اینکه شما "مسیح" را پسر خدا نمی دانید توهین مستقیم به بیش از ۲ بیلیون مردم دنیا نیست؟! آیا اینکه شما تورات و انجیل را تحریف شده میدانید توهین نیست؟

کافر "مسلمان": امام! آیا اینکه شما روزی هزار بار به لایشه و پدرش و عمر و عثمان لعنت میفرستید توهین به عقاید حساب نمیشوند؟!

کافر حربی:

.

.

.

نقل است شمشیر امام هرگز فرصت به کافر حربی نداد. آن سه‌ نفر اولی‌ که این صحنه را دیدند خیی سریع به حقانیت امام پی‌ بردند و به امام "گرویدند" !!

کافر_مقدس
09-29-2012, 05:58 PM
در خبر است که امامنا نقی تنها کسی بودند که برخلاف اجدادشان به عقاید دیگران احترام می گذاشتند. ایشان گرچه غیر مسلمانان را کافر، نجس و مهدور الدم می دانستند ولی هیچگاه کسی را به این جرم نکشتند بلکه سعی می کردند از برچسب های اقدام علیه امنیت ملی و تشویش اذهان عمومی و محاربه و حتی فروش مواد مخدر در حذف آنها استفاده کنند.

نقی امام رحمت - دکتر نقی شرینقی - جلد زرده

برای نخستین بار خود "ابوو" بر امام وارد شد و پرسید ماجرای این فیلم موهن چیست؟ آیا در آن به رسول دولّا فحش داده اند؟

امام با تاثری عمیق گفت: ای کاش فحش می دادند! ابوو سوال کرد آیا به پیامبر دروغ بسته اند ویا شخصیت او را تحریف کرده اند؟ امام فرمود: ای کاش همه دروغ های دنیا را بر او می بستند و تحریف می کردند! ابوو با بی طاقتی گفت یا ابن رسولولا، بگو چه جنایتی کرده اند این کفار که دل و روده ی شما را چنین خون کرده اند!!؟

امام با چشمانی اشکبار فرمودند: حرام زاده ها هر چه حقیقت درباره ی جدم بود رو کرده اند http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/32.gif

کافر_مقدس
09-29-2012, 06:01 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/265.jpg:21:درود ...

این چهارمین ترولی هست که از امام نقی دیدم ! از اینگونه ترول ها بیشتر بذارید ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/33.gif

کافر_مقدس
10-06-2012, 03:32 PM
قال النقی (ع): فرزندم! امامت تنها شغلی است که هیچگاه دچار کسادی بازار نمی شود؛ زیرا در زمان خوشی و فراوانیِ اموالِ مردم، از خمس و زکات و سهم امام ارتزاق می کنی و در زمان بدبختی و بیچارگیشان، از نذورات و صدقات آنها!

منبع: روانکاوی زالو - باب نقش امامت

viviyan
10-06-2012, 03:49 PM
به مناسبت ولادت امام هشتم (با کمی تأخیر)

من میون امامان معصوم (!) به 3 تا امام ارادت خاصی دارم. امام حسن، امام رضا و امام علی النقی.
اوّلی چون خدا وکیلی هیچ کاری اگه نکرده، حال و حولش ردیف بوده. دوّمی چون مولای عرق خوراس (توضیح در پ.ن)، سوّمی هم چون طفلک بود و نبودش عملاً فرقی با هم نمیکنه. صرفاً به نظرم به خاطر هم قافیه بودن با امام قبلیش (محمّد تقی) امامش کردن که تو مهد کودک که میخوایم شعر دوازده امامو حفظ کنیم (توضیح در پ.ن 2) خوشگل باشه.

---------------

پ.ن : آقا تعارف که نداریم! انگور مسموم یعنی چی آخه؟! سم رو بایس تو یه چیز تلخ بریزی که طرف بخوره حالیش نشه دیگه! به فرض هم اگه سمّش بدون مزّه بوده، امام معصوم عالم به غیب رو صرفاً میتونی مستش کنی که ندای غیب رو بشنوه و باز به تخمش بگیره و سمّو بخوره! (تصوّر کن جبرییل اومده داره خودشو پاره میکنه که "بابا نخور لاکردارو!" اینم میگه "ریز میبینم! برو با بزرگترت بیا!")

پ.ن 2 : "... نهم محمّد تقی / دهم علی النقی / یازدهم عسگری از عیب و نقصان بری... الخ"

ديفال مستراح (http://wc-wall2.blogspot.co.uk/2006_12_01_archive.html)

پ.ن: اینو سال 2006 نوشته. :e056:

کافر_مقدس
10-06-2012, 04:43 PM
- اگر الله هر کسی رو که بخواد مسلمون می کنه، پس دیگه چه نیازی به شمشیره؟

امام نقی: ملعون! پس تو فکر کردی الله چجوری هر کسی رو که بخواد مسلمون می کنه؟ http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/31.gif

کافر_مقدس
10-12-2012, 12:22 AM
ابوعلاف له له زنان خدمت امام نقی رسید و گفت: ای مولایم! به لطف حكومت اسلامی شما، تمام جوانان مملكت معتاد و مافنگی شده اند؛ تا زمانی كه خمار باشند، در فكر نشئگی و زمان نشئگی هم دائما به فكر رسیدن به پول برای خرید افیون هستند! امام دستی به شجره طیبه كشیده و فرمودند: به خدا قسم كه حكومت اسلامی چنین جوانانی را می خواهد که رمقی برای فکر کردن به آزادی نداشته باشند و سپس به ابولاشی دستور دادند كه تمام نخلهای باغ فدك را قطع و به جایشان خشخاش بكارد.

چگونه به هر طریق ممكن بر مردم حكومت كنیم - نویسنده شمقدر ماکیاولیان

کافر_مقدس
10-12-2012, 05:44 PM
نقل است که امام (ع) بسیار خود ساخته بودند. ایشان قبل از هر منبر و ایراد خطبه حداقل دو ساعت خودش را می ساخت تا بتواند بدون وقفه چرندیات به ذهن مردم فرو کند.

رفیق بد زغال خوب و نقش افیون در رسالت و امامت- جلد زرده

کافر_مقدس
10-12-2012, 05:52 PM
امام پس انداز حلالی را که از محل صرفه جویی در مصرف شمع شخصی کنار گذاشته بود برداشت. قیمت دلار را در مثقال دات کام چک کرد و یا نقی گویان جهت خرید دلار و اطفاء تمایلش به سفته بازی، به سمت چهار راه استانبول سامرا به راه افتاد.

همه ی پس انداز خود را جلوی مرد صراف گذاشت و دلار طلب کرد. صراف یک سکه ی 25 سنتی جلوی امام انداخت. امام گفت مردک وقتی از خانه بیرون میامدم با این پول میشد 1000 دلار خرید !!!

صراف به شوخی گفت پس بهتر است خانه ای کنار مغازه ی من بخری تا دوباره اینگونه سنگ روی یخ نشوی !!

"نقل است امام مرد صراف و دفتر و دستک او را با مهربانی به خانه ی خود برد تا از این به بعد بازار ارز را کاملا در کنترل خود داشته باشد."

گویند در اواخر عمر پربرکت امام نقی (ع) بدلیل اوضاع بد اقتصادی ، زکات دریافتی کفاف دخل و خرج ایشان را نمی داد و آن حضرت مجبور بودند در وسط احادیث پیام های بازرگانی پخش کنند !

کافر_مقدس
10-12-2012, 05:58 PM
هر گاه کافری مسلمان خوار در محضر امام نقی به جنایات پیغمبر مسلمانان اشاره ای می کرد، امام نقی خودشان را چنان به صحرای کربلا می زدند و از جنایات کورش کبیر، آغا محمد خان قاجار، ناپئون بناپارت، کرامول، جورج بوش و ملکه انگلیس داد سخن می دادند که خشتک کافر مذکور از عمق اطلاعات تاریخی آن امام حمام به اتم های تشکیل دهنده اش تجزیه می شد!

نقی (ع) و کاربرد Selective blindness

Mehrbod
10-13-2012, 04:32 PM
روایت است وقتی امام نقی به رسالت رسید، کسی امامت او را قبول نکرد. لذا آن امام حَمام با مظلومیت، تاکسی دربست دیگری گرفته و به سیدخندان بازگشت… :24:

عواقب پرسه زنی امام نقی در رسالت / فصل ۳

روزی ابولاشی از امام پرسید: یا نقی! اگر شخصی مست باشد و مست بمیرد و مست درمحشر حاضر شود حکمش چیست؟

امام فرمودند: به والله که آن مشروب حرف ندارد. از کجا گیر آورده؟ :e41f:

از کتاب امام و نکته بینی‌های خاص :21:

خبرنگاری از امام پرسید آیا شما در حوادث یازده سپتامبر نقش داشتید؟
حضرت با لبخند ملیحی جواب داد: نمیدونم، آیا شما در حوادث یازده سپتامبر نقش داشتید؟
خبرنگار گفت: شما جواب منو ندادین!
امام با لبخند ملیحی گفت: شما هم جواب منو ندادین! :e056:
خبرنگار پرسید: آیا شما سوال های خود منو به عنوان جواب به من برمیگردونین؟
امام نقی با لبخندی ملیح گفت: نمیدونم؛ آیا شما جواب های منو به صورت سوال درمیارین و به خودم برمیگردونین؟ :e056:

در این لحظه مغز خبرنگار ترکید و متلاشی شد. امام نیز با لبخندی ملیح صحنه را ترک کردند.

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/165.jpg

Mehrbod
10-13-2012, 04:34 PM
یکی از اصحاب نزد امام نقی بیامد و بگفت: امامنا، معنا و مفهوم کلمه «لاشی» چیست؟
امام که بین آستانه در مسجد ایستاده بودند، فرمود:
«لاشی اصلا فحش نیست! شما بین ۲ تا چیز که باشی، دقیقا لاشی.»

صحابه پرسید: یعنی شما هم که بین در ایستاده‌اید، لاشی می‌باشید؟!

امام بفرمود: «فاک یوو» و عنان از کف بدادند، شمشیر کشیده، صحابه را به دو قسمت نامساوی تقسیم بکردند! :e404:

Mehrbod
10-13-2012, 04:40 PM
امام این موضوع را که می‌گفتند «اسلام، دین از کمر به پایین است» را اصلا قبول نداشتند و می‌گفتند: سینه‌ها نیز نقش بسیار مهمی در ملاعبه‌ی سکس دارند که دقیقا از کمر به بالا هستند. :24:

امام و رمز گشایی از حکمت‌ها :e420:

برای شما متاسفم! برای همه‌تون! شما حکومت الهی و اجرای احکام اسلامی را به خاطر افزایش قیمت دلار، گرانی‌ها، گرسنگی مردم، گسترش فقر، افزایش آمار خود کشی، انزوای بین الملی سامرا، جنگ و… نمی‌پسندید. وای بر شما! :e403:

اینقدر کوتاه بین و مادی گرا شده‌اید؟ :e058:

پاسخ کوبنده امام نقی به انتقادات از کاستی‌های حکومت ایشان :21:

ملعون است ملعون است کسی که در ضریح حرم مقدس ما به جز دلار بریزد! :e40e:

امام نقی پس از دیدن پِهِن شدن ریال

آیا می‌دانید که شمشیر مبارک امام به عنوان اولین کارت اعتباری در تاریخ ثبت شده است؟
زیرا امام همیشه پس از خرید به جای وجه نقد، ذوالنقار را به فروشنده نشان می‌دادند و فروشندگان نیز می‌پذیرفتند. http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/18.gif

از سری فکت‌های نقوی :24:

کافر_مقدس
10-29-2012, 02:01 PM
در عجبم از دینی که پیشوایان آن از یک سو ضامن آهویی می شوند و از سویی دیگر سربریدن هزاران دام در یک روز را فریضه ای الهی می پندارند! "

آخرین جمله از یک کافر قبل از دونیم شدن توسط امام نقی(ع)

کافر_مقدس
10-29-2012, 02:04 PM
اگر پول ندارید، دینتان را میخواهم چه کار؟ همان بهتر که انتحاری کنید هم خودتان را راحت کنید هم من را!

امام نقی خطاب به مومنان فقیر پس از شنیدن اینکه قادر به پرداخت سهم امام نیستند !

کافر_مقدس
11-09-2012, 11:35 AM
خبرنگاری از امام پرسید آیا شما در حوادث یازده سپتامبر نقش داشتید؟ حضرت با لبخند ملیحی جواب داد: نمیدونم، آیا شما در حوادث یازده سپتامبر نقش داشتید؟ خبرنگار گفت: شما جواب منو ندادین! امام با لبخند ملیحی گفت شما هم جواب منو ندادین! خبرنگار پرسید: آیا شما سوال های خود منو به عنوان جواب به من برمیگردونین؟ امام نقی با لبخندی ملیح گفت نمیدونم؛ آیا شما جواب های منو به صورت سوال درمیارین و به خودم برمی گردونین؟

در این لحظه مغز خبرنگار ترکید و متلاشی شد. امام نیز با لبخندی ملیح صحنه را ترک کردند. http://www.daftarche.com/images/imported/2012/09/6.png

-------------------------------------------------------------------------------

ابو چماق خفقانی نقل می کند که امام نقی (ع) همه ساله به شدت انتخابات امریکا را تحریم فرموده و شرکت در آن را منوط به ازادی همه ی زندانیان از گوانتانامو و اسلام آوردن تمام اعضای کنگره می دانستند، اما دقایقی قبل در ییلاقات کوهستان های راکی به طور مخفیانه رایشان را به صندوق می انداختند تا باب گفت و گو در جهت تامین ارز مورد نیاز جهت ابتیاع آب انگور نقوی بسته نشود. http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/3.gif

امام نقی (ع) و تاکتیک های تحریم انتخابات

کافر_مقدس
11-09-2012, 11:40 AM
ابولاشی نقل میکند که امام نقی(ع) از شدت تنگدستی قسمتی از دیوار خانه خود را بصورت ضریح درآورده بود و اصحاب را جمع کرد و گفت, پولی که در زمان مرگم میخواهید بریزید، الان ثلثش را بریزید تا بصورت لایو هم من را ببینید و هم از پشت ضریح برایتان شکلک درآورم . http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/4.gif

خلاقیت امام نقی بخش تنگدستی صفحه چندم

کافر_مقدس
11-09-2012, 11:46 AM
امام نقی در کاروان راهیان نور بودند که نقرئیل به امام وارد شد و وحی آورد که «ای نقی جانشین خود را مشخص کن!»

امام دستور دادند اتوبوس هایی که جلوتر هستند برگردند و آنها که عقب هستند خود را برسانند.

حضرت همه را جمع کردند سپس بروی یکی از اتوبوسها رفته و رسالت خود را انجام دادند. متاسفانه تنها تعداد معدودی از آن جمعیت، زنده به سامرا بازگشتند و بیشتر آنها در جاده تلف شدند. اتوبوس امام هم دچار سانحه شد و امام نیر تلف شدند. عسگری کوچولو به شدت از ناحیه شوشول آسیب دیدند ولی سوسن، شمقدر و عفیر زنده ماندند.

بعدها هریک از آنها ادعا کردند که نقی آنها را به جانشینی خود منصوب کرده است و هر کدام برای خود فرقه هایی تشکیل دادند.

پاره پاره شدن اسلام بعد از نقی/ شیخ جقینی/ ص 69

کافر_مقدس
11-09-2012, 11:51 AM
بر اثر تحریم‌های گسترده عباسیون، امت نقوی دچار فقر و فلاکت شدیدی شده بودند. جمعی از مردم امام نقی را با لباس مبدل در کوچه‌ای گیر آورده، خشتک مبارک ایشان را گرفتند ول نمی‌کردند و می‌گفتند: یانقی! از شدت گرسنگی در آستانه هلاکت هستیم، چیزی به ما ده. حضرت دست در تنبان مبارک خود کرده، دو امانت گرانبهای خویش را به آنها تحویل دادند و فرمودند: فعلاً اینها را نیمرو کنید و بخورید، تا فردا خدا کریم است.http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/5.gif

کافر_مقدس
11-13-2012, 01:05 AM
امام نقی بعد از اختراع ماشین زمان توانست زمان را به قبل از واقعه عاشورا بازگرداند و با یاری رساندن به جدش حسین توانست شکست سختی بر یزیدیان وارد کند و سر یزید و یارانش را بریده و حسین را به تخت خلافت بنشاند.

ولی وقتی با ماشین زمان به دوران خود بازگشت متوجه شد که مردم به جای اینکه برای حسین عزاداری کنند، برای یزید و یارانش عزاداری میکنند.

از همه بدتر اینکه دیگر از خمس و زکات و مال مفت اهدایی شیعیان ابله هم خبری نبود!

امام برای تصحیح این اشتباه دوباره سوار ماشین زمان شدند و به زمان حسین بازگشتند و با لباس مبدل شخصا سر حسین را جدا کرده و تقدیم یزید نمودند. http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/5.gif

کافر_مقدس
11-16-2012, 04:57 PM
یکی از مهمترین اوقات سال برای حضرت، ظهر عاشورا بود. به همین دلیل ایشان و اهل بیتشان برای کسب ثواب بیشتر از یک ماه قبل تمرینات بدنسازی سنگینی را انجام می‌دادند و با یک برنامه‌ریزی دقیق، حساب شده عمل می‌کردند. به اینصورت که ایشان و تیم همراهشان (عسگری-عفیر-شمقدر-سوسن- لایشه و قنبر) هر کدام یک هیئت را نشان کرده و پس از دریافت غذا به سرعت نور با استفاده از آپشن طی الارض به بیت بازگشته قابلمه‌ها را خالی نموده و هیئت‌هایشان را عوض می‌کردند و به این روش از هر هیئت چندین بار غذا می‌گرفتند.

روایت است روزی ابولاشی از امام پرسید: پس تکلیف نماز ظهر عاشورا چه می‌شود؟ امام بیلاخی دشمن شکن حواله وی نموده و فرمودند: سیکتیر بابا… ته دیگو بچسب! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/7.gif

---------------------------------------------------------------------------------

نقل است که همیشه نه ماه بعد از دهه‌ی محرم جمعیت سامرا افزایش چشمگیری پیدا می‌کرد. امام نقی هم شب‌های محرم همیشه با عبای D&G و مو‌های فشن در هیئت حضور می‌یافت و در حالی که رو به جمعیت نسوان ایستاده بود و ابرو بالا می‌انداخت آنچنان زنجیر می‌زد که خون به سقف مسجد شتک می‌کرد. http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/3.gif

کافر_مقدس
11-16-2012, 05:05 PM
فردی از امام نقی (ع) پرسید: در قرعآن آمده که خدا جهان را در شش روز خلق کرد. فلسفه‌ی این شش روز چیست؟ چرا پنج یا هفت روز نه؟

امام فرمود: خُب احمق! روزهای مفید کاری در هفته شش روز است دیگه! مگه تو خودت جمعه میری سر کار که خدا بره؟!

---------------------------------------------------------------------------------

شخصی از «دورترین نقطه شهر»، خود را دوان دوان به امام نقی (ع) رساند و پرسید:

یا نقی! من عرب، تو هم عرب. چه چیز این قرآن به معجزه می‌بَرد که اینقدر قندی حلوایش میکنی؟

امام ابروی راستشان را حسابی بالا داده، چشم چپ را کاملا تنگ فرمودند و پاسخ دادند:

ای ملعون! چه معجزه‌ای از این بالاتر که هر کس با هر سلیقه‌ای این کتاب را بخواند لذت می‌برد؟!

ساینس-فیکشن بخوای، داره. ژانر وحشت بخوای، داره. فانتزی بخوای، داره. پورنو؟ سوره یوسف رو بیار. طنز؟ بفرما… داره. آخه معجزه از این بالاتر؟

نقل است که شخص سائل زیر نگاه حضرت ذره ذره آب شد و به زمین فرو رفت، به طوریکه تنها مقداری بُراده‌ی خشتک از او بر جای ماند.

یک کافر از امام نقی پرسید: الله در قرآن می‌گوید که خودش به گوش و چشم کافران قفل زده و به همین دلیل است که آنها ایمان نمی‌آورند! حالا که خود الله نمی‌خواهد ما ایمان بیاوریم پس گناه ما چیست یا نقی؟!

امام سر در گریبان فرو برده و مشغول تفکر شد…

سالهای سال فکر کردند…

و هنوز که هنوز است همانطور سر در جیب تفکر فرو برده و پس از قرن‌ها مردم که فکر کردند امام نقی یک مجسمه است به دور ایشان یک میدان ساختند و نامش را گذاشتند میدان مرد متفکر. غافل از اینکه امام نقی از شدت شرم نمی‌توانست سر بلند کند و به چشمان مرد کافر نگاه کند و قرنها پیش در همان حال در گذشته‌ بود ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/10.gif

کافر_مقدس
11-23-2012, 10:06 PM
الو، ببخشید خانوم زینب کبری؟

ـ بله بفرمایید؟

+ خانم ببخشید! برادر شما بیماری قلبی داشتن؟

- خیر! چیزی شده؟ شما رو قسم به خدا به من بگین...

+ خانم فردا برین قبر بخرین بیاین جنازشو از کربلا تحویل بگیرین!

تعزیه کنایه دار امام نقی ، باز سازی واقعه عاشورا

کافر_مقدس
11-23-2012, 10:11 PM
امام در شب ناقورا نماز خواند و همچنان که در محراب بود فرمود : عسگری بابا ، چراغ ها رو خاموش کن هر کسی می خواهد برود . فردا همگی کشته خواهیم شد ! عسگری خاموش کن دیگه ،عسگری ؟؟

امام برگشت دید مسجد خالی عسگری هم نیست ،در همان زمان خشتک بر دهان با پرچم سفید به سوی عباسیان روان شد ((اندر بی معرفتی اهل سامرا و عسگری بابا ))

البته در روایتی دیگر نقل است كه امام ، عسگرك را دستور دادند كه یواشكی درب مسجد را قفل كند تا كسی نتواند فرار كند !

کافر_مقدس
11-23-2012, 10:18 PM
شب جمعه ابولاشی به خانه امام وارد شد و با دو دست بر سر و صورت خود میزد و با فریادِ خاک بر سرمان شد ، خاک بر سرمان شد ، امام را صدا زد . امام با مو های ژولیده و کمر خمیده از اتاق سوسن خارج شد و فرمود : چه شده است ای ملعون که شب جمعه اینچنین بر ما وارد می شوی؟

ابولاشی گفت: خلیفه عباسی میگوید یا بیعت کنید یا حمله می کنیم ، چه خاکی بر سرمان بریزیم؟

امام که حال حرف زدن نداشت ، به آهستگی فرمود: بیعت کنید تا بره پی کارش ... و با عجله به اتاق سوسن برگشت!

امام نقی و سیرت حَسَنی

روزی حسنین بر امام نقی‌(ع) وارد شدن و پرسیدند: یا ابن التق، در مقایسه دو تاکتیکِ متفاوت با ظالمان، جنگِ حسین بهتر بود یا صلحِ حسن؟

نقی‌(ع) در جواب فرمود: نه جنگِ حسین و نه صلحِ حسن. چیزی فی‌ مابین این دو؛ تاکتیکی مثلِ اسهالِ زین العابدین که نه جنگ کرد و نه صلح!

کافر_مقدس
11-23-2012, 10:23 PM
از امام درباره اهمیت شور حسینی پرسیدند.

فرمود: همانا از شعور دوری جویید که اگر بر شور غلبه کند بساط عاشورا و قیمه پلو را براندازد.

گویند روزی یکی از اصحاب پرسید در روز عاشورا چرا همیشه خورش قیمه دهند

امام نقی نگاهی بر ایشان انداخت با تامل فرمود چون شمر ملعون، حضرت و یارانش را در صحرا قیمه قیمه کرد.

یکی دیگر از اصحاب از گوشه‌ای گفت: مردیم از نفخ لپه… لعنت بر معاویه! ای کاش کبابش می‌کردند.

کافر_مقدس
11-23-2012, 10:40 PM
امام معتقد یودند یاد عاشورا و جدشان به هر قیمتی باید زنده نگه داشته شود. ایشان دسته های عزاداری را نصف شب به کوچه ها می فرستادند تا خواب ملت را به فناک بدهند.

همچنین بیکاران و علافان سامرا را مامور کرده بودند تا کلی ایستگاه صلواتی در معابر شهر ایجاد و در رفت و آمد ملت اختلال حاصل گردد. ملت هم با الفاظ رکیکی از امام و جد تشنه لبشان یاد می کردند که باعث خوشحالی امام می شد.

ایشان همواره می فرمودند: "ائمه را یاد کنید حتی با فحش خوار و مادر!"

کافر_مقدس
11-26-2012, 01:35 AM
در روایات متعدد آمده است که امام همچون سایر ائمه و اجداد خود فردی مهربان بوده و به دستگیری مستمندان تاکید فراوان داشتند به طوری که مستمندی در سامرا نبود که امام او را دستگیر ننموده و در زندان به وی تجاوز نکرده باشد.

اندر کرامات امام نقی (ع)، شیخ طوسی مایل به قهوه ای

----------------------------------------------------------------------

جوانان سامرا که از رفتار گشت ارشادی امام نقی‌ و گیر دادنهای مداوم آن حضرت خسته شده بودند، با همکاری عسگری کوچولو (که خود از رفتار پدر بزرگوار به شدت شاکی‌ بود) مقداری واجبی را با حنای آن حضرت مخلوط کردند و آن بزرگوار هم بدون آن که بدانند آن را برای خضاب کردن ریش و موی سر مبارک استفاده کردند. بعد از آن حادثهٔ شوم آن امام مظلوم مدت‌ها بین مردم و جوانان سامرا به نقی‌ کله سکسی‌ معروف بودند و از آن پس کسی‌ دیگر ندید که امام به جوانی‌ گیر شرعی بدهند.

امام و پایان گشت ارشاد

کافر_مقدس
11-26-2012, 01:37 AM
امام عاشق کارگران ساختمانی بودند و همیشه میفرمودند:این ماله کشان هستند که دین جدم رسولولا را زنده نگه داشته اند نه محرم و صفر!

--------------------------------------------------------------------

سوسن مشغول پر کندن چند مرغ بود. گربه ای آمد و یکی از مرغ ها را قاپید و فرار کرد. زن فریاد زد: نقی، گربه مرغ را برد.

نقی از توی یکی از اتاق ها با صدای بلند گفت: قرآن را بیاور!

گربه تا این را شنید مرغ را انداخت و فرار کرد.

گربه های دیگر دورش جمع شدند و با افسوس پرسیدند:تو که این همه راه مرغ را آوردی چرا آنرا انداختی؟

گربه گفت: مگر نشنیدید گفت قرآن را بیاور؟

گربه ها گفتند قرآن کتاب آسمانی آنهاست به ما گربه ها چه ربطی دارد؟

گربه گفت اشتباه شما همین جاست نقی می خواست آیه ای پیدا کند و بگوید از این به بعد گوشت گربه حلال است و نسلمان را از روی زمین بردارد.

کافر_مقدس
11-26-2012, 01:40 AM
شب اولین ازدواج امام نقی، پدرش تقی یک شمشیر به او هدیه کرد و گفت: پسرم! اگر زنت باکره بود، شمشیر را از خیمه بیرون بیانداز و اگر باکره نبود، سر زنت را.

شب اول، نقی شمشیر را از خیمه بیرون انداخت و شب دوم هم سر زنش را ! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/5.gif

-------------------------------------------------------------------------

روزی ابن ملجم به مسجد آمد و خواست ضربتی بر سر نقی با شمشیر بزند

نقی با توجه به استفاده به موقع ازعلم لدنیش جا خالی داد و جان سالم به در برد .ابن ملجم ازخود پرسید چطور علی ابن طالبی سیستم لدنیش کار نمیکرد ولی این ملعون کار می کند ؟ آنگاه نقی که در حال نماز بود لبخندی زد و از جبریل به خاطر آخرین مدل فناوری لدنی تشکر کرد .

نقی و عصر ارتباطات

کافر_مقدس
12-20-2012, 01:19 AM
روزی اصحاب نقی‌ از نقی پرسیدند: آیا مایل بودید در دوران انقلاب اسلامی به جای خمینی به امامت می‌‌رسیدید؟

نقی‌ فرمود: نه.

پرسیدند : چرا یا نقی‌.

ایشان فرمودند: آیا می دانید بعد از انقلاب اسلامی چه بر سر نزدیکان خمینی آمد؟

اصحاب گفتند: بلی.

نقی‌ فرمود : پس خفه خون بگیرید و به کارتان برسید.

پس اصحاب خاموش شدند و به ایشان انگور تعارف کردند!

کافر_مقدس
12-20-2012, 01:22 AM
کافری نزد امام رسید و عرض کرد: مگر نه این است که در قران آمده که جهان در ۶ روز ساخته شده؟(بقره ،۱۱۱) ولی‌ اکنون تحقیقات علمی‌ نشان می دهد که این زمان خیلی‌ بیشتر از ۶ روز بوده.

امام، نگاهی‌ نقوی در کافری انداخته و فرمودند:‌ای کافر جاهل، منظورِ خداوند ۱۰ به توانِ ۶ روز بوده نه ۶ روزِ خالی‌ !

و متقابلاً پرسیدند: شما کفّار منظورِ خدا را بهتر می‌فهمید یا ما علما؟! و آن کافر را به سبب معطلی در جواب دادن به سوال، بی‌ درنگ به ۲ بسته ۳ تایی‌ و ۱ یکی‌ تقسیم کردند.

کافر_مقدس
12-20-2012, 01:25 AM
پدر سگا! یا مثل بچه ادم مسلمان میشید یا باید جزیه بدید، و یا خودتان را براى جنگ آماده كنید!

امام نقى در اولین برخورد با موجودات فرازمینى

روزی سید ابن خندان حضور امام نقی(ع) شرفیاب شد و پرسید:

یا نقی! دموکراسی دینی به چه معناست؟

حضرتش فرمود: یعنی هر گاه دین به خطر افتاد, دموکراسی را فدای دین کنیم.

امام و رفع شبهات

کافر_مقدس
12-20-2012, 07:25 PM
امام از آن کوچه معروف می گذشت و منتظر ریخته شدن زباله روی سرش توسط پیرزن یهودی بود، اما خبری از پیرزن نبود، از در و همسایه پرس و جو کرد و متوجه شد که پیرزن بیشتر وقت خود را در فیس بوک جهت معرفی دین یهود می گذراند. امام که از این حرکت زندیقانه به شدت برآشفته بود، سریعا یک صفحه برای خود به راه انداخت و سپس یک ارتش سایبری را جهت نابودی صفحه پیرزن استخدام کرد. اما در نهایت چون تلاشش به نتیجه نرسید، به علم لدنی خود پناه برد و پسورد پیرزن را کشف کرد و صفحه وی را نابود ساخت.

************************************************** *

شخصی به نام سید علی ابوچلاق که تازه عضو فیسبوک شده بود، به امام نقی مسیجی داد به این مضمون: مرسی که همه ی استاتوس های من رو لایک می کنی.

امام ریپلای فرمود: اون لایک نیست احمق! اشتباه فهمیدی!

امام و مفهوم واقعی لایک

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/12/61.jpg

کافر_مقدس
01-20-2013, 09:18 PM
روزی یکی از صحابه از امام پرسید: امام چه کنیم که حاجتمان برآورده شود؟

امام فرمودند: یک نمازی هست 80 رکعت در هر رکعت حمد رو 5000 بار می‌خونید، بعد کل قرآن رو هم از حفظ 45 بار می‌خونید، بعدش هم مفاتیح رو از حفظ (می‌تونید هم ار زوی کتاب) 12 بار می‌خونید. در زمان رکوع هم همانطور که خم شدید یه بار دیگه کل قرآن رو از حفظ می‌خونید، در سجده هم 10000 بار میگید "یا نقی مدد".

این نماز رو برای یک ماه روزی 4 دفعه می‌خونید؛ اگه جواب نداد معلومه با حضور کامل قلبی نخوندید، یه ماه دیگه اینبار با حضور قلبی این کار رو بکنید!

----------------------------------------------------------------------------------

شخصی نزد امام آمد و گفت «یا نقی هرچه دعا میکنم ، گریه میکنم ، زاری میکنم انگار الله با من قهر است و دعای مرا مستجاب نمیکند.»

امام پرسید : جنب نیستی؟

- خیر

+نماز اول وقت میخوانی؟

- بله

+ خمس و زکات پرداختی؟

- بله

+ قبلا شده بدون پرداخت خمس و زکات و صدقه دعا کرده باشی؟

- آری فقط یک بار اینگونه شد.

+ مشکلت از همین است. باید صبر کنی تا دفعه بعد که میروم معراج به الله بگویم تو را از لیست اسپم در بیاورد.http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/7.gif

nirvana
01-20-2013, 09:44 PM
آن جمله ش درباره اثبات وجود خدا روهروقت که یادم میاد خندم میگیره که میگفت:خدا وجود دارد اگر وجود نداشت من به شمامیگفتم:))))

SAMKING
01-25-2013, 03:04 AM
یک کافر از امام نقی پرسید: اگر صدنفر مبتلا به سرماخوردگی را به یک امامزاده ببریم چند نفر آنها شفا پیدا می کنند؟
امام نقی: شاید پنج نفر.
کافر: حالا اگر آنها را به مطب پزشک ببریم، تقریبا همه ی صدنفر درمان می شوند؛ حالا کدام معجزه گر است؟ دین یا علم؟ کدام شایسته ی پیروی است؟
امام : خُب! معلومه! دین!
کافر امام را کتک مفصلی زده و متواری شد.

معجزه ی حماقت، جلد زرده

کافر_مقدس
02-15-2013, 11:48 PM
نقل است که روزى جوانکى ایرانی نزد امام نقی (ع) رفت وگفت:

یا نقى!من چگونه باور کنم که اصحاب کهف سیصد سال در غار خوابیدند؟

امام لبخندى زد و فرمود: یک نگاه به دور و برت بینداز، ببین چگونه مردم کشورت چهارده قرن است در خواب جهالت و غفلت اند.

جوان پس از شنیدن این سخن چهره اش سرخ شد و به سرعت به سمت غار کهف دوید!

------------------------------------------------------------------------

نقی با یارانش از ترس عباسیان فرار کردند و در غاری پناه گرفتند.

۱۲۰۰ سال به اذن خدا خوابیدند و در زمان حکومت جمهوری اسلامی بیدار شدند ولی توسط رژیم دستگیر شدند و بجرم محاربه اعدام شدند!

کافر_مقدس
02-16-2013, 02:52 PM
این بی ناموس ها چنان اینترنت بر ما بسته اند که یزید آب بر حسین نبسته بود.

امام و ارتباط جهانی

-----------------------------------------------------------------------------

امام خسته و کوفته از میدان جنگ به خرابه ای گریخته و پنهان شده بود.

در آنجا مورچه ای دید که تلاش میکند دانه گندمی را از دیوار بالا ببرد و هر بار دانه از دهانش می افتاد. امام که دید که مورچه بعد از صد بار تلاش هنوز خسته نمی شود حوصله اش سر رفت و به مورچه گفت: عوض این همه زور زدن از من میخواستی که برایت دانه را بالا ببرم.

مورچه نگاهی خوارومادرکش به امام کرد و گفت: آویزون شدن و از زحمت بقیه خوردن در شان شماست. ما نون بازومونو میخوریم داداش...

امام که از حاضر جوابی مورچه شاکی شده بود خواست بر روی وی بول کند و غرقش نماید که مورچه سر آلت حضرت را گاز گرفت و گریخت...http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/10.gif

کافر_مقدس
02-19-2013, 09:51 PM
نقل است امام نقی در نبرد نقاوند با پهلوانی ایرانی به نام اسفندیار روبرو شد. ابتدا با ذوالنقار به او حمله کرد ولی نتوانست او را شکست دهد. با نگاهی به شاهنامه فردوسی تقلب کرده و سعی کرد با تیری دو سر چشمان او را نشانه بگیرد ولی از آنجا که پورت ورودی در ورژن جدید اسفندیار غیر فعال شده بود، تیر کارگر واقع نشد. پس از آن امام با استفاده از مکر الهی خود حیله ای اندیشید. یک جلد قرعان نقید و مفاتیج المجانین به وی هدیه داد و به سامرا برگشت. نقل است اسفندیار و قوم و فرهنگش با خواندن آن کتب چنان نابود شدند که حتی در تاریخ هم نامی از آنها نماند.

نقی و استفاده از سلاح های نا متعارف و کشتار جمعی

کافر_مقدس
02-19-2013, 09:58 PM
روزی نقی(ع) "استفن هاوکینگ" را جهت مناظره به خدمت پذیرفت و اول آن ملعون شروع به بیان استدلالات علمی در رد مذهب کرد. نقی(ع) که حریف را کلا خیلی قدر دید و چیزی از حرف هایش نمی فهمید، ناگهان آنقدر معلولیت او را مسخره کرد که برخی حضار از خنده بر خود بول نمودند. سپس فریاد زد: این کافر ملعون، معصیت کار بوده و خدا به این روزش انداخته است. دلیلی از این روشن تر می خواهید؟!

اصحاب نعره ها کشیده و جامه ها دریدند.

سیره نقوی، پاسخ به دانشمندنما ها

کافر_مقدس
02-22-2013, 08:10 PM
«خوکِ کبیر» در گورستان مشغول سخنرانی بود: "...ما علاوه بر اینکه زندگی مادّی شما را مرفه می‌کنیم، زندگی معنوی شما را هم می‌خواهیم مرفه باشد. لکن دلخوش به این مقدار نباشید...".

«گوسفندان» شروع کردند به کف‌زدن، که با اشارۀ خوکِ کبیر، «سگانِ هرزِ ولایت» بلند شده و برای خفه کردن صدای دست‌زدن، بلند بلند تکبیر گفتند. http://www.daftarche.com/images/imported/2012/12/5.gif

گوسفندان نیز بی‌درنگ از آنها پیروی کرده و گورستان را غرق غریو الله‌اکبر کردند.

امام نقی که دورادور شاهد بر ماجرا بودند، با افسوس فرمودند: خلق را تقلیدشان بر باد داد، ای دوصد لعنت بر این تقلید باد...http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/28.gif

[روزی که در «پس‌قلعه» سپوخته شدیم – جرج اورول]

کافر_مقدس
02-22-2013, 08:22 PM
روزی نقی(ع) با ابولاشی در مسجد نشسته بود که جوانکی را متفکر در عالم خود دید. نزدیک رفت و پرسید: چه می کنی فرزندم؟

پاسخ داد: درباره دنیا و آخرت و خدا تامل می کنم یابن رسولولو.

حضرت(ع) فرمودند: راستی می دانی اکنون در مسجد آن سوی شهر دعای عرفه می خوانند؟ نذری هم می دهند، دختر نوزاد برای صیغه کردن هم هست. خلاصه بدو تا دیر نشده!

جوان بی معطلی بدانجا شتافت.

ابولاشی پرسید: یا نقی! چرا نگذاشتی به تفکر ادامه دهد؟

حضرت(ع) فرمودند:برای ایمان، هیچ آفتی خطرناکتر از اندیشیدن نیست.http://www.daftarche.com/images/imported/2012/10/10.png

سیره نقوی، پاسداری از ایمان امت

Mehrbod
02-27-2013, 10:03 PM
ابو شكاك رو به امام نقی كرد و با فریاد پرسید: ای جانشین خدا بر روی زنان! اگر شما راست می گویید و بر حقید چرا شك را شرك٬ شرك را كفر و كفر را سزاوار قتل می دانید؟ شما كه برحقید پس این ترس از چیست؟ بگذارید كه همه آزادانه بیاندیشند و در فیس بوق به بحث بپردازند تا خود آنها سرشان به سنگ خورده و حقانیت شما معلوم شود!
امام شمشیر مبارك از نیام كشید و سر آن كافر شكاك را زد و فرمود:
حال برخیز و خود را زنده كن! دیدی حق باخدا و نماینده اوست؟
نقل است از آن روز به بعد همه ایمان آوردند كه حق با امام است و به این نتیجه رسیدند كه اگر به جای تمام مغزهای دنیا، تنها یک مغز از جانب خدا كار كند كافیست!

یکی از اهالی سامرا بسیار عصبانی جهت شکایت نزد امام نقی(ع) آمد. حضرت در همان ابتدا فرمودند: اگر اعتراضت نامربوط باشد نصف خواهی شد!
مرد گفت: "باشد یابن رسولولا. آمده ام که از افزایش بی سابقه فقر، طلاق، بیکاری و فساد و زورگیری شکایت کنم. از اینکه ارزش دینار سامرا هر روز نصف دیروز است و اعتبار پاسپورت سامرا از غایط شتر شما شمقدر(س) بی ارزش تر است...." که ناگهان از وسط به دو نیم شد.
آنگاه حضرت(ع) خطاب به صحابه فرمودند: گفتم که اگر نامربوط باشد نصفش می کنم. هرگاه کسی در منزلش شراب خورد، یا عده ای به رقص و شادی مشغول بودند، یا کسی با نامحرم حرف زد، یا حجاب دختری ناقص بود به ما مربوط است. اینها که این ملعون گفت چه ربطی به حکومت اسلامی داشت؟! :13:
اصحاب نعره زنان خشتکها به دهان گرفته و دور دوتکه ی لَش آن ملعون بزم و هلهله برپا داشتند. :21:

سیره نقوی، تبیین وظایف حکومت اسلامی

در همین راستا:

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/360.jpg

یه حُسنی كه شیطون لای رانِ نقی داشت این بود كه آن وجود مبارك دیگه شبا بلند نمیشد هنُّ هن تا پای چاه بره درد دلشو با چاه در میون بزاره. همونجا گوشه ی خونشون یه كنج دنجی پیدا میكرد و با شلر (شیطون لای ران) درد دل میكرد.
اینطوری دیگه لازم نبود هرروز صب اونو مست و پاتیل از سر چاه كشونكشون بیارن خونه.

عیب شلر جمله چو گفتی هنرش نیز بگوی
عسر جاودانه ی كاشف النقیٰ آندولسی

روزی امام نقی‌ در حضور تعدادی از اصحاب به آنها گفت: امروز می‌خواهم درسی به شما بدهم و ایمان شما به زندگی‌ پس از مرگ را به یقین تبدیل کنم. سپس یک کلاغ، یک طاووس، یک کبوتر و یک خروس را کشته و در هم آمیخته و هر تکّه از مخلوط را بر سر کوهی قرار دادند. آن‌ معصوم نزد یاران برگشتند و بانگ بر آوردند: ای طاووس به سمت من بیا. امام این جمله مبارک را ۳ بار تکرار کرد اما هیچ اتفاق خاصی‌ نیفتد. حضرت لختی خشتک مبارکشان را خاراندند و رو به یاران گفتند: نِوِر مایند! زندگی پس از مرگ زیاد هم مهم نیست، بگذارید درس گذشت و فداکاری را به شما یاد دهم. نقل است آن امام بزرگوار با وجود سن و سال بالاتر نسبت به طاووس و مرتبه ی بلند امامتشاشان با پاهای خسته و پینه بسته درحالیکه زیر لب اجداد دروغگویشان را به باد فحش ناموسی گرفته بودند به سمت طاووس رهسپار شدند. :24:
امام و دشواریهاى امامت

ابوگیر مستراحی خدمت امام رسید و عرض کرد: یا نقی! از چه روست که مومنانِ هر امّت، صرفاً بزرگان دین خودشان را در خواب می بینند؟ اگر دین پدیده ای جهانشمول است چرا مثلا مسیحیان شما را در خواب نمی بینند یا متقابلا مسلمانان، حضرت مریم را در خواب نمی بینند؟
امام در جوابی کوتاه فرمودند: اگه در موقع خواب به جای دیازپام، ویاگرا بخورید انشاالله حضرت مریم را هم در خواب خواهید دید! :21:

امام در مدت زمان امامتش تا می توانست به جان و مال و کشور و آزادی مردم تجاوز کرد به طوری که اعتراض مردم ، سامرا را فراگرفت و موج دین گریزی افزایش یافت.
امام به منظور جلوگیری از اسلام ستیزی فرمود : اسلام واقعی این نیست.
از فردای آن روز مردم تا می توانستند به جان و مال و کشور و آزادی یکدیگر تجاوز کردند به طوری که اعتراض امام را در برگرفت و فرمود : نامردها ، من فقط گفتم اسلام واقعی این نیست، نگفتم که اجراش کنین ! :21:

گفتا ز اسلام چه نالیم که از ماست که بر ماست

ابولاشی سراسیمه خدمت امام نقی رسید و گفت:
عرضم به درزت، میزان خمس و زکات و سهم الامام دیار ایران به پایین ترین حد در ۱۴قرن گذشته رسیده
است، چه کنیم؟

امام دستش را در جیب سوراخ دشداشه اش کرد و با چهره خندان همیشگی فرمود:
غم به خود راه مده، یکی از آل ماله را با خود بردار و به نزد ایرانیان برو و از روی آیه های قرآن به آن ها نشان بده که کورش کبیر پیامبر الله بوده و نامش نیز در قرآن آمده است. بگو که خون آریایی که از کوروش به آن ها رسیده بنابر احادیث جدم علی امیرالمونین پاکترین خون دنیاست. حدیث "اگر علم در ثریا باشد، مردانی از پارس به آن خواهند رسید" را برایشان بخوان و فراموش نکن که به آن ها یادآوری کنی که ما ائمه و جدمان عرب نیستیم. و سپس ضریحی بساز و در دیار آنها بچرخان. :21:

امام نقی(ع) فرمودند: این درست نیست که بگویید "من می اندیشم پس هستم". بلکه بسیارند کسانی که فقط ایمان دارند، آن ها هم هستند! :24: :24:
سیره نقوی، در باب دفاع از مومنین حقیقی

Mehrbod
03-09-2013, 12:30 AM
امام نقی در خطبه دژمن شکن:
در غرعان بارها بر 3 نیاز زن یعنی مهریه,نفقه و جماع زوری بارها تاکید شده و این یعنی ازادی و برتری زنان بر مردان,ای دولت های کفر چرا اصرار بر برده بودن زنان در اسلام دارید؟ ...امام عصبانی شد و شروع به دادن فحش های بدون کاندوم کرد. :24:
روز زن بر تمامی زنان آزاده و آزاد مبارک باد.

یکی‌ از آدرس‌های اینترنتی که در صدر اسلام جنگ‌های خونینی برای تصاحب کردن آن در گرفت

" عین عین عین . غین " ، بود .

سال‌ها بعد در یکی‌ از روستاهای کشوری دیگر ، امامزاده‌ای برای این " آدرس " ساخته شد .

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/29.jpg

منبع : زیر سجاده نقی‌ ( ع )

امامی نقی به مناسبت روز جهانی زن در پیامی به زنان ایرانی خواستار پیوستن آنان به اسلام و نهضت نقویت شدند.
امام نقی در پیام خود آورده اند: آیا بهتر نیست از آیین متحجر و کفرآلود زرتشتی، استحمام ماهانه در ادرار گاو و کشتن مورچه های زحمتکش و بی آزار دست کشیده و در عوض تبدیل به کشتزارهای قابل کشت و مصرف مسلمانان شوید؟ :21:

امام نقی هنگامی که اولین بار امام شمقدر را دید، آنچنان مجذوب قوزک پای پر گوشت او شد که دیگر توجه نکرد شمقدر، مذکر است...!!
سیره النقی، نوشته ابن قنبل، فصل اشتباهات بزرگ (!) و شیرین. :21:

مهمترین معجزه امام نقی (علیک سلام) که در تمامی اعصار از آن یاد می شود ، حائض نمودن زنان یائسه بود . امام نقی در این اعجاز درفش مخصوص خود را آنچنان ماهرانه در مهبل زنان یائسه فرو می کردند که نه فقط از مهبل بلکه از هر هفت منفذشان خون به بیرون می پاچید. منقول است حضرت پس از اینکه آخرین قطره خون بدن حائض از بدن خارج می شد رو به اصحاب می فرمودند: "به خدای کعبه که رستگار شد".
امام و معجزه های سادیسماتیک :e404:

کافر_مقدس
03-21-2013, 09:50 PM
یک کافر انگلیسی به امام گفت: چرا مردم باید از امام پیروی کنند؟ مگر مردم خودشان عقل ندارند و یا اینکه بچه اند و به تربیت نیاز دارند؟

امام فرمود : اگر واژه ی «امام» را برعکس بخوانی می شود: ماما یا Mama که به معنی مادر است. یعنی امام مثل مادر وظیفه ی راهنمایی کودکان خود یعنی مردم را دارد و این نشانه ایست برای کفار!

کافر چون این بشنید، اسلام آورد و شهادتین را بصورت برعکس جاری نمود. http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/16.gif

کافر_مقدس
03-21-2013, 09:55 PM
امام نقی(ع) همیشه بعد از مستراح، ۲۰ رکعت نماز شکر بجای می آوردند. روزی ابولاشی علت را پرسید و امام فرمودند: این اسلام بود که به ما آموخت با پای چپ داخل مستراح شویم چرا که ما قبلا با پرش ۳ گام وارد مستراح می شدیم.

--------------------------------------------------------------------------

به دلیل شباهت زیاد توالت فرنگی با حجرالاسود، امام ساخت توالت فرنگی را توهین به مقدسات مسلمین دانسته و ریختن خون سازندگان و استفاده کنندگان آن را واجب اعلام نمودند!

کافر_مقدس
03-21-2013, 10:00 PM
مرتیکه پدسسگ مگه شاش داری؟ فرار نمی کنم که. خوب بذار نمازم تموم شه... دولا دولا چی بدم بهت آخه؟

(خشم امام از گدای مسکین که همیشه موقع رکوع آویزون امام می شد و طلب انگشتر پادشاهی می کرد.)

-------------------------------------------------------------------

امام نقی جهت خالی کردن اندوه و ضجّه های تنهایی به داخل چاهی رفت و بر احوال مسلمانان با صدای بلند گریه کردند. از پایین چاه ندای روحانی آمد: " مرتیکه انکر الأصوات اینجا محل زندگیه برو یه جا دیگه عر بزن"

اولین نشانه های زندگی مهدی موهوم - آیت الله مکّار شیرازی http://www.daftarche.com/images/imported/2012/04/5.gif

Mehrbod
03-23-2013, 05:42 AM
ای مردم؛
در سالی که گذشت دل خیلی ها تونو شکوندم، خیلی ها تونو ناراحت کردم، خیلی ها تونو اذیت کردم خواسته یا نا خواسته در خیلی هاتون مالیدم و به خیلی ها تون ظلم کردم و دهن خیلی هاتونو سرویس کردم!
فقط خواستم بدونید امسال هم همین برنامه ها هست.... :e00e: :21:

پیام نوروزی امام نقی(ع)

از امام نقی(ع) در باره معنای "لا حیاء فی الدین" پرسیدند.
امام ضمن محکوم کردن سوء استفاده های کفار و منافقین از این قول، فرمود: شرم و حیای اسلام عزیز تا بدان حد است که حتی از آوردن نام اعمال ضد اخلاقی هم اکراه دارد. مثلا، به جای کلمه خبیثه ی "دزدی" می گوید "غنیمت گرفتن" به جای "دروغ" می گوید "تقیه" و بجای "باژگیری" میگوید "جزیه" و قس علی هذا.

یکی از معجزات امام نقی (ع) آن بود که ایشان در سامرا جماع می کردند اما ۱۵۰۰۰ امامزاده در سرتاسر مملکت ایران مثل قارچ سبز شد.
بعد ها دانشمندان این روش را "گرده افشانی نقوی" نام نهادند.

امام و کشاورزی عملی :21:

از آنجا که قرص ویاگرا، ذوالنعوظِ امام را به راه راست هدایت می کرد، امام نقی(ع) این قرص را «هادی» نامیدند!

از کتاب: هدایتٌ فی مَنافِذ العُموم :21:

کافری بادمجان خوار نزد امام آمد و سوالی پرسید. امام که متاسفانه لدن-نتشان نویز پیدا کرده بود نتوانستند جواب آن کافر را بدهند و با کمک ابولاشی شروع کردند به فحاشی.
کافر گفت : «مثل شما مثل کودکی است که بادکنکی دارد بسیار بزرگ. فکر میکند تمام داراییش همین یک بادکنک است. وقتی این بادکنک را با عقل میترکانی شروع میکند به گریه کردن و فحش دادن اما باز هم پیامبری پیدا میشود و همانند مادری مهربان به طفل اسباب بازی دیگری میدهد.» :24:
و راهش را کشید و رفت.
-----------------------------------
حلیة النقویون - روزی که نقی نفهمید - ج 0 ص 0 احادیث درج نشده :24:

امام و شمقدر داشتند کتاب طب الصادق را می خواندند و هر هر می خندیدند که ابولاشی وارد شد و گفت: یابن رسولولا! گویا دانشمندان کافر غربی موفق شده اند بیماری ایدز را درمان کنند. با این روند پیشرفت علم فردا پس فردا بساط کاسبی ما جمع نشود؟ امام باد ملیحی ول داده و فرمودند: نگران نباش ای پدرزن عزیز! ضریح حسین را که دیدی؛ برای بقیه مان هم دارند با طلا و پول خودشان ضریح می سازند و می فرستند. آن دانشمندان اگر میتوانند بیایند اینها را درمان کنند! :21:

چگونه میدهیم – اثر ساشا گری – ص 69

هر روز یک زن را دوست داشته باشید، نه اینکه یک زن را هر روز دوست داشته باشید.
توصیه امام نقی (ع) به رعایت عدالت در بین زنان از کتاب حقوق برابر اما نامساوی زنان نوشته شیرین سکینه سلطان :21:

قرار شد دکارت و امام نقی مناظره کنند، دکارت گفت: «من می اندیشم، پس هستم.»
امام نقی در پاسخ فرمودند: «پس موضوع را با مادرت در میان بگذار!»
ابولاشی با تعجب پرسید: «یا نقی، این چه حرفی بود!؟»
امام فرمودند: «هر کسی اندیشه کند، حتما به ولایت ما شک می کند و کسی که به ولایت ما شک دارد، طبق حدیث، حرامزاده است و باید ماجرا را با مادرش در میان بگذارد...!»
ابالاش روایت می کند که دکارت، جمجمه خود را سوراخ کرد، مغز خود را خارج کرد و از آن به بعد، به عنوان یکی از صحابه مورد اعتماد امام، در رکاب آن حضرت به استخراج قوانین تخلی از قرعان و یا حمله به دیگر مناطق و برده داری و تجارت حلال کنیز روی آورد...!! :24:

کافر_مقدس
03-24-2013, 01:31 AM
صحابه ای از امام نقی پرسید: چگونه است که موقع انتخابات که می شود اینقدر دم از سامرا و فرهنگ و تاریخ و تمدن آن می زنید و حس وطن پرستانه تان گل می کند و هی سامرا سامرا می کنید، اما در سایر مواقع آن را بدون اسلام خاکی بی ارزش می دانید و تاریخ پیش از اسلام آن را پوچ و بیهوده، و می گویید که فقط تاریخ پس از اسلام آن مهم است؟

امام نقی نگاهی سنگین به او کرد و فرمود: برو بابا دلت خوشه! من برای حفظ قدرتم حتی حاضرم زیرآب رسولولا را هم بزنم، اینا که دیگه چیزی نیست!

صحابه با شنیدن این جمله خود را از ماتحت دار زد.

امام نقی و سیاست های اتخاذی شناور برای حفظ حکومت خود

----------------------------------------------------------------------------------

-اگر امام شوم حتی به کمونیست ها اجازه می دهم در انتخابات سامرا شرکت کنند ، همه آزادند و حجاب اجباری نیست.

-نقی پاشو امام شدی همین الان پدر جوادت مرد

-بکشید اینها را اینها که با اساس اسلام مخالفند-این قلم های مسموم را بشکنید -چند تا چوبه اعدام هم بر پا کنید تا نشانشان دهم که امامت شیعه یعنی چه http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/17.gif

خاطرات و خطرات-قسمت جاذبه و دافعه

کافر_مقدس
03-24-2013, 02:31 AM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/18.png

کافر_مقدس
04-11-2013, 08:23 PM
روزی سربازان گمنام معتصم عباسی به خانه ی امام نقی یورش بردند و امام معصوم را که مشغول نوشیدن آب انگور بود بازداشت کردند

سپس دستان حضرت را بستند و به او چشمبند زدند. ولی چون امام از خود مقاومت زیادی نشان می داد چند ضربه تازیانه به او زده و به زور سوار شترش کردند و آنگاه به سمت زندان حرکت کردند.

در زندان بازجوها از امام خاستند که با آن ها همکاری کند و محل اختفای ابولاشی و ابوکافر را لو بدهد. همچنین او را تهدید کردند که اگر بار دیگر به مقدسات عباسیون توهین کند او را از سقف آویزان کرده و تخم های او را خواهند کشید !

امام که ترسیده بود و جانش را در خطر می دید و البته به اصول تقیه آشنایی کامل داشت داوطلبانه توبه نامه ای نوشت و ضمن ابراز انزجار از نقویون و اظهار ندامت از کارهای گذشته ی خود از معتصم عباسی که خود را نماینده ی خدا بر روی زمین می دانست طلب بخشش کرد.

ولی بلافاصله پس از آزادی دوباره به کمپین نقویون پیوست و شب ها به کوچه های سامرا می رفت و با اسپری بر روی دیوارها می نوشت:دیکتاتور حیا کن ، نقویون رو رها کن!

امسال سال خونه ، معتصم سرنگونه ! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/02/10.gif

کافر_مقدس
04-11-2013, 08:29 PM
ابوشاکی نزد امام آمد و گفت : یا نقی ! گرانی بیداد می کند ، آمار بیکاری افزایش یافته ، فقر و اعتیاد همه گیر شده است ، مردم سامرا به روزمرگی افتاده اند ، جوانان آه ندارند که با ناله سودا کنند ، آمار ازدواج کاهش یافته ، آمار ....

ناگهان صدای ابوشاکی خاموش شد و امام نقی که از ذوالنقارش خون می چکید زیر لب با خونسردی گفت : مردک ملعون چقدر غر میزد ! بابا صد دفعه گفتم اینقدر کشش ندید ، کشش ندید دیگه!http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/6.gif

امام نقی به طور رسمی کاندیداتوری خودش را اعلام کرد و شعار انتخاباتی اش را هم " زنده باد ذوالنقار " انتخاب کرد!

به گزارش نقی نیوز او به ولایتمدارهای سامرا وعده داد که در صورت پیروزی در انتخابات پیش رو با ذوالنقار مقدس خود طوری کافران ، فتنه گران و سایر مخالفان بی بصیرت را نصف خواهد کرد که تا ساق پای عفیر خون جمع شود! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/03/17.gif

(امام نقی و عطوفت اسلامی پس از انتخابات)

کافر_مقدس
04-11-2013, 08:57 PM
یکی دو ماه مانده به انتخابات شهر سامرا بود . ابوچلاق که دستش رو شده بود از عدم مشارکت مردم در انتخابات وحشت داشت و به هر دری میزد تا بلکه موفق شود دوباره مردم را فریب دهد و آن ها را پای صندوق های رای بکشاند.ولی جوانان سامرا در فیسنوق به نشانه ی اعتراض کمپین های بسیاری راه اندازی کرده بودند و شعار اصلی شان "تحریم انتخابات نمایشی " و " من فقط در انتخابات آزاد رای می دهم" بود .

از آن طرف ابومیر و ابوشیخ همچنان در حصر خانگی بودند و ابوخاتم بلاتکلیف بود و مدام استخاره می کرد که آیا کاندید بشود یا نشود ؟! پای صندوق بدهد یا ندهد ؟!

افراد بسیاری خود را نامزد کردند از جمله ابوکافر ، ابوفاکر ، ابوشاکی ، ابولاشی ، شاهین نقوی ، ابوخزعل ، ابو بی ناموس و ...

روایت است از مجموع 2501 کاندیدا ثبت نام شده 2500 نفر آن ها توسط نمیرالمومنین رد صلاحیت شدند و فقط یک نفر تایید صلاحیت شد و آن کسی نبود جز امام نقی !

و چون کاندیدای دیگری نبود که با او رقابت کند در نتیجه پیروز انتخابات شناخته شد و به مناسبت این موفقیت بزرگ اصحابش را به خانه دعوت کرد و به مدت 7 شبانه روز بساط آب انگور خوری و رقص و آواز برپا بود http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/7.gif

(روش های پیروزی در انتخابات بدون تقلب!)

کافر_مقدس
04-12-2013, 09:33 PM
یک کافر نقوی مشغول نوشتن شعار " آی نقی" بر روی دیوار بود . ابولاشی از آنجا رد می شد صحنه را دید ولی نپسندید ! بنابراین بلافاصله به کلانقری محل رفت و به ابوچماق خبر داد که یک نفر مشغول شعار نویسی است ، عجله کن که بیضه ی اسلام در خطر است!

پس هر دو سوار شتر شدند و به سمت محل یاد شده حرکت کردند

ابوچماق گفت: چه می کنی ای گستاخ ؟! این چیست که می نویسی؟آیا امام معصوم ما را مسخره می کنی؟ مگر نمی دانی هتاکان به اعمه ی اطهار تبدیل به سوسک خواهند شد؟

ابوچماق که خون جلوی چشمانش را گرفته بود به تقلید و نیابت از امام معصوم چماق خود را بالا برد تا آن کافر را به دو قسمت مساوی تقسیم کند ، ولی کافر که زیرک تر از این حرف ها بود پا به فرار گذاشت و از دور برای ابوچماق شکلک در آورد !

(شعارنویسی بر روی دیوار و خطرات احتمالی آن)

کافر_مقدس
04-12-2013, 09:51 PM
امام نقی درون سلول انفرادی از فرط بیکاری مشغول بازی با تخم های مبارک بود. داخل سلول جز یک گلیم کهنه ،چند پتوی بدبو ، یک پیاله آب و یک عدد قرآن نقید هیچ چیز دیگری وجود نداشت.

چند تن از زندانبان ها با کارهایشان امام را آزار می دادند و با او بدرفتاری می کردند. آذوقه ی اندکی داده میشد و برای دریافت تکه ای نان باید به آن زندانبان های ملعون التماس می کرد !

بدتر و سخت تر از این ها ممنوعیت نوشیدن آب شنگولی و همچنین عدم امکان جماع بود که امام را سخت خمار و آشفته کرده بود.

امام نقی پس از چند سال آزاد شد. اصحاب دور او را گرفتند و با کنجکاوی پرسیدند: یا نقی ! چگونه این همه مدت را بدون جماع کردن سپری کردید و طاقت آوردید؟

آن بزرگوار لبخندی مرموزانه زد و فرمود : همانا بیرون از زندان سوسن نقش دست راستم را ایفا می کرد و داخل زندان دست راستم نقش سوسن را !

(خاطرات زندان نقی،سال 92 ن.ق )

کافر_مقدس
04-12-2013, 09:52 PM
ابوکافر: چرا در قرآن گفته شده کافرها نجس هستند؟!

ابوماله: عزیز من این ها تفسیر داره ، آیا شما خوندی تفسیرش رو ؟!

ابوکافر: چرا آقای الله توی قرآن به کافران و دگراندیشان بد و بیراه گفته و اون ها رو به خر و خوک و سگ و بوزینه تشبیه کرده ؟

ابوماله: این هم تفسیر داره،شما باید بری تفسیر این ها رو بخونی ببینی منظور واقعی الله چی بوده ! من مطالعه ی کتاب "تفسیر ، تفسیر است" نوشته ی آیت الله نقی شریعتی رو به شما توصیه می کنم.

ابوکافر: چرا مسلمانان به کافران احترام نمی گذارند و برای اون ها حق زندگی قائل نیستند ؟

ابوماله: نه برادر اینطور نیست، شما برو کتاب تفسیر النقی رو بخون کامل توضیح داده

ابوکافر: ای بابا ! مگه این مفسرها چه کسانی هستند؟ مگر نه اینکه همین کتاب های تفسیر رو هم آخوندها نوشتند؟

ابوماله: هر آخوندی که نمی تونه تفسیر بنویسه ، باید درجه ی اجتهاد داشته باشه. در ضمن آخوند باید آخوند باشه ، آخوندی که آخوند نباشه آخوند نیست !

ابوکافر: اینی که گفتی یعنی چی؟

ابوماله: این یک جمله ی فلسفی و پرمحتوا هست و ما از فهمش عاجز هستیم . برای درک اون باید بریم تفسیرش رو بخونیم!

(گفتگوی ابوماله و ابوکافر نقوی - سال 92 هجری قمری)

کافر_مقدس
04-14-2013, 11:38 PM
روزی نقی نزد ریچارد بن داوکینز رفت و فرمود: "ای ریچارد هتاک! تو که خدا رو انکار می کنی. چرا من نباید علم را انکار کنم؟؟ چرا اصلا علم باید درست باشد اما مذهب غلط؟ چگونه علم را توجیه می کنی؟"

ریچارد: "علم درسته چون علم جواب می ده! اگه با علم دارو بسازی، بیماری رو درمان می کنه. اگه با علم هواپیما بسازی پرواز می کنه. اصلا چطوره که شما مسلمونا هر وقت مریض می شین میایین کشور ما از دارو و درمان ما استفاده می کنید؛ هر وقت می خواید سفر کنید با هواپیما میاین کشور ما تفریح می کنین؛ اما زبونتون برضد علم درازه؟؟"

نقی : "ببین ریچارد باز تو به اسلام و خدای ما توهین کردی." سپس او را دو نیم کرد و فرمود: "حالا خدا و روز قیامت رو دیدی؟" http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/5.gif

کافر_مقدس
04-14-2013, 11:44 PM
در یکی از کوچه های سامرا، مردی به زنی تن فروش گفت: برای یک ساعت چند می گیری جیگر؟

زن جواب داد: ۵۰ دینار.

مرد گفت: قبول، برویم! و خواستند بروند که ناگهان امام نقی(ع) از پشت شمشادها بیرون جهید و هر دو را دستگیر نمود. مرد که هول شده بود گفت: کار خلاف شرع که نکردیم. صیغه اش کردم!

امام فرمود: چی چیو صیغه کردم؟! تو گفتی واسه یک ساعت چند می گیری؛ در حالیکه اول زن باید بگوید:

«زَوَّجْتُکَ نَفْسی فِی الْمُدَّهِ الْمَعْلوُمَهِ عَلَی المَهْرِ الْمَعْلُومِ»؛

یعنی خود را زن تو نمودم به مهر معین شده در مدت معلوم، و بعد تو بگویی: « قبلت التزویج» یعنی قبول کردم ازدواج را. همین شماها هستید که فحشا رو ترویج می کنید دیگه. زنیکه ی فاحشه!

امام و مبارزه با فحشا

کافر_مقدس
04-14-2013, 11:46 PM
انتقابات شهر سامرا نزدیک بود . یکی از شروط اصلی شورای نقهبان برای تایید صلاحیت شدن کاندیداها اعتقاد قلبی به معتصم خلیفه ی خودکامه ی عباسی بود

ابوکوسه و ابوروباه طبق معمول مشغول تصمیم گیری و استخاره بودند و برای دخول به میدان رقابت با یکدیگر تعارف می کردند. خزعل بن ابوماله در زندان بود و وارد سیصد و بیستمین روز از اعتصاب غذای خشک شده بود!

ابو اسقندیار با شعار "زنده باد ناهار ، زنده باد خیار " پای به میدان رقابت ها گذاشته بود و میان مردم سامرا سیب زمینی رایگان توزیع می کرد و در این راه ابومحمود نیز به او یاری می رساند .

ستاد امام نقی از همه پرشورتر و شلوغ تر بود . او روی منبر می رفت و به مردم همیشه در صحنه و همیشه فریب خورده وعده ی آب و برق رایگان می داد . همچنین به آن ها وعده ی صاحبخانه شدن می داد و شعار انتقاباتی اش این بود : هر نقوی یک خودروی سقند !

از آنطرف در سخنرانی های خود به صورت کاملن ددمنشانه همه ی رقبای خود را میکروب و بی بصیرت می خواند و از راه دور با مشت آهنین توی دهان آن ها میزد.

سرانجام شمارش آرا آغاز شد و پس از ده دقیقه امام نقی با کسب 170 درصد آرا به عنوان پیروز انتقابات اعلام شد

امام که لبخندی از رضایت روی لب داشت از راه دور انگشت شصت مبارک خود را به نشانه ی بیلاخ به ابو بی ناموس نشان داد.

(پیروزی در انتقابات سالم و آزاد فقط در ده دقیقه) http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/7.gif

کافر_مقدس
04-26-2013, 11:58 AM
ابولاشی به خدمت امام نقی رسید و گفت:

«یا نقی، از چپ و راست، در بلاد پارس زلزله می آید، اگر اینها بمیرند، دیگر کسی نیست که به ما خمس و زکات بدهد، من نگرانم!»

امام نقی فرمود:

«ای ابالاش، غم به دلت راه مده، کشوری که بلای اسلام بر آن نازل شود و از آن جان به در ببرد، در مقابل سونامی و زلزله هشت ریشتر هم دوام خواهد آورد...!»

کافر_مقدس
04-26-2013, 12:00 PM
کافری بر امام نقی(ع) وارد شد و عرض کرد: یا نقی! اگر روز جزایی وجود دارد پس چرا در اسلام برای کفار مجازات مرگ تعیین شده؟ چرا ما را به حال خود رها نمی کنید تا هم در این دنیا در آتش جهل خویش بسوزیم و هم در آن دنیا در آتش دوزخ؟

حضرتش قطره اشکی بریخت و فرمود: "فرزندم! اسلام دین عَدالت است و هیچ انسانی به خاطر یک گناه، دو بار مجازات نمی شود. همانا نیّت پروردگار از صدور مجوز قتل شما مجازات نیست بلکه چشم پوشی از عذاب دنیوی و اکتفا به عذاب اخروی است!" سپس ذوالنقار برکشید و وی را با شتاب هرچه تمامتر به محکمه ی الهی فرستاد.

منبع: کتاب «اسرار الحکم» از نشر «ماله»

کافر_مقدس
04-26-2013, 12:02 PM
منقول است روزی مردی در حالی که جنازه همسر خود را در آغوش داشت بر امام نقی وارد شد و گفت:یا نقی! معجزه ای به من نشان بده و همسرم را زنده کن تا به تو ایمان بیاورم!

حضرت دستی بر محاسن پایین تنه خود کشید و فرمود: زنده کردن مردگان که در تخصص من نیست اما می توانم به زبان حیوانات صحبت کنم.

سپس به سراغ چارپای آن مرد رفت و عر عر کنان خوش و بش گرمی با وی نمود!

نقی و راز بقا

کافر_مقدس
05-18-2013, 12:42 AM
امام نقی(ع) تصمیم گرفت که انتخابات را برای خردسالان سامرا تشریح کند، بنابراین به هرکدام چند کاغذ رنگی داد و از آنها خواست تا رنگ مورد نظر خود را درون صندوق بیاندازند. بیشتر خردسالان کاغذ سبز رنگ را درون صندوق انداختند اما پس از شمارش کاغذها، رنگ سیاه برنده شد!

امام از آنها خواست تا دوباره رنگ مورد نظر خود را درون صندوق بیاندازند اما این بار خردسالان که به شعورشان توهین شده بود کاغذی درون صندوق نیانداختند. اینجا بود که امام عزیز زیر گریه زد و گفت: به خدا قسم اگر این کار را در سرزمین پارس کرده بودم، مردم هر بار با شور بیشتری رنگ محبوب خود را انتخاب می کردند. سپس به آن گروه که رنگ سبز را انتخاب کرده بودند تجاوز نمود و آماده شد تا برای سخنرانی درباره سلامت انتخابات به مسجد سامرا برود.http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/4.gif

آداب الائمه فی النتخابات الرییس الجمهوریه

باب رنگ ها و نیرنگ ها /صفحه ۸۸

کافر_مقدس
08-16-2013, 06:19 PM
- نام؟

+ نقى

-نام پدر؟

+ تقى

- شغل؟

+ امامت

- خفه شو پدّسگ. تو اگه امام بودى، ماهى پونصد كیلو آمفتامین تولید نمى كردى!

+ به خدا من بى گناهم. من نمى دونستم این آمفتانیمه!

(شتررررق)

- این رو بهت زدم كه واسه من سیاه بازى در نیارى! بگو چه جورى این مقدار جنس تولید مى كردى؟

+(با گریه) من به خدا نمى دونستم! من هیچى، فقط غذا بیشتر مى خور.. (شتررررررق)

+می‌گم می‌گم. ما امامها غائطمون آمفتامینه. هر چى بیشتر بخوریم، بیشتر تولید مى كنیم.

- دیوانه است!

+ نه جناب سروان برو بپرس. غائط بابام خوشبو بود، غائط بابا بزرگم هم همینطور، عسگرى كوچولو هم امام بشه، غائطش آمفتامین میشه. برو بپرس...

- یعنى مى خواى بگى كه معجزه است؟ پس یك معجزه كن و غیب شو و از زندان برو بیرون خوب!

+ نه جناب سروان، معجزه كه اینجورى كار نمى كنه! مثلا غائطمون خوشبو هست و نماز مى خونیم موقع دنیا آمدن و ایستاده حدث مى زنیم و از این جور كارها(با گریه)

- ببند و از اول این سیستم معجزتون را بگو! شاید این خداتون هم باید محاكمه بشه!

کافر_مقدس
08-16-2013, 06:21 PM
روزی مردکی یهودی دربازار به ابولاشی متعرض شد و گفت یا ابالاش! این زره ای که بر تن توست، مال من است و تو آن را دزدیده ای. پس نزد نقی رفتند تا قضاوت کند.

نقی به یهودی گفت: شاهدی داری؟

یهودی گفت: آری.

سپس مرد کافری وارد شد و گفت: من شاهدم.

نقی پرسید: آیا به چشم خود دیده ای که ابولاشی آن را دزدیده؟

کافر گفت: خیر.

نقی پرسید: پس چگونه به نادیده شهادت می‌دهی؟

کافر گفت: مگر خود شما روزی ۵ هنگام و هر هنگام ۲ بار به خدای نادیده شهادت نمی‌دهی؟ (اشهد ان لا اله الا الله)

حضرت مدتی سر به جیب مراقبت فروبرد و سپس ذوالنقار برکشید و قضیه را ختم به خیر کرد.

نقی و قضاوتهایش - باب عدالت نقوی

Dariush
08-16-2013, 07:16 PM
چندتایی از شاهکارهای کمپینِ امام نقی هست که من هرگز نتوانستم بدونِ خندیدن آنها را بخوانم:

برداشت اول:
امام در حال عبور از کوچه بود که پیرزن یهودی انبوهی از زباله های اتمی و فضولات بیمارستانی را روی سر حضرت ریخت. تا امام اومد بجنبه یه شیشه اسید سولفوریک هم خالی شد رو سرش. امام چند لحظه با همون وضع دوربینو نگاه کرد و رو به آسمان داد زد: آقا من دیگه نیستم.. چه وضعشه آخه؟ این که ایمان بیار نیست. فقط منو این وسط مچل کردین هر روز؟ برید یکی دیگه رو بیارید....

برداشت دوم: ( بعد از مذاکرات امام و خدا)

دخترک هات بلوند یهودی با بیکینی لب ایوان در حال آفتاب گرفتن است. روغن ماساژ از دستش رها شده و جلو پای امام می افتد.
دختر: اوا شرمنده. چیزیتون که نشد؟
امام: نه عزیزم. میخوای بیارمش بالا برات؟
دختر: آخه زحمتتون میشه... راستش من تنها موندم. کسی هم نیست پشتمو روغن بزنه....
امام: مگه من مردم؟ خودم در خدمتتم دربست...
دختر: اوا شما مسلمونا چه مهربونید... چه دین رافت و عطوفتی دارید....بیا بالا....
=))=))=))

--------------

نقل است که امام نقی به بازی قایم موشک بسیار علاقه می داشتند و مدام بر اصحاب تاکید می فرمودند که به فرزندان خود بیاموزید این بازی شریف را که اول بار جبرئیل بر جدم رسول الله این بازی را آموخت و گفت که این افضل بازی ها در آخر الزمان است و مهدی قایم خواهد شد و پیروانش مدام به دنبال او خواهند گشت و این کار هزاران سال طول خواهد کشید و باز هم موفق به یافتن او نخواهند شد و البته ما این سرکار بودن آنها را بی پاسخ نخواهیم گذاشت و در روز قیامت به آنها از آّب زمزم خواهیم نوشاند که اگر کانشان سوخته ، حداقل جگرشان خنک شود./ تفرج الامامین / صفحه بعد
----------
شخصی از امام نقی پرسید : ای حضرت فلسفه این که در هنگام خواندن فاتحه با انگشت بر قبر می زنند چیست؟
حضرت دستی به ریش کشیدند و فرمودند : این همان لایک زدن به روح مرحوم است.
---------
روزی دو زن نزد امام آمدند و هر دو ادعا کردند که مادر یک بچه هستند. امام فرمودند: بچه را وسط بگذارید و هر زن از یک طرف دست کودک را بکشد. آن دو زن آنقدر کودک را کشیدند که از وسط نصف شد. امام کمی جا خوردند و فرمودند: قاعدتا نباید اینجوری می شد !!!

اسرار البلاهه - جلد 4
-------------
از ابا شنبلیله شنیدم که می گفت: نزدیکترین صحابه به حضرت همانا ابو هاشم جعفر (رضی الله عنه) بود، بسیار صمیمی. روزی از ابوهاشم خطائی سر زد. امام بر او وارد شدند و با حدیثی او را نصیحت کردند. ابو هاشم در پاسخ گفت: جون هادی از ما یکی دیگه بکش بیرون. امام تبسمی کردند و بلند شدند و با یک ضربه آبچاگی وی را خاموش کردند. سپس رو به اصحاب کردند و فرمودند: به خدا قسم که اگر امروز وی را تادیب نمی کردم فردا شوخی دستی می کرد.

-------------

خبرنگاری از امام پرسید آیا شما در حوادث یازده سپتامبر نقش داشتید؟ حضرت با لبخند ملیحی جواب داد: نمیدونم، آیا شما در حوادث یازده سپتامبر نقش داشتید؟ خبرنگار گفت: شما جواب منو ندادین! امام با لبخند ملیحی گفت شما هم جواب منو ندادین! خبرنگار پرسید: آیا شما سوال های خود منو به عنوان جواب به من برمیگردونین؟ امام نقی با لبخندی ملیح گفت نمیدونم؛ آیا شما جواب های منو به صورت سوال درمیارین و به خودم برمیگردونین؟

در این لحظه مغز خبرنگار ترکید و متلاشی شد. امام نیز با لبخندی ملیح صحنه را ترک کردند.

undead_knight
08-17-2013, 06:07 AM
دخترک هات بلوند یهودی با بیکینی لب ایوان در حال آفتاب گرفتن است. روغن ماساژ از دستش رها شده و جلو پای امام می افتد.
دختر: اوا شرمنده. چیزیتون که نشد؟
امام: نه عزیزم. میخوای بیارمش بالا برات؟
دختر: آخه زحمتتون میشه... راستش من تنها موندم. کسی هم نیست پشتمو روغن بزنه....
امام: مگه من مردم؟ خودم در خدمتتم دربست...
دختر: اوا شما مسلمونا چه مهربونید... چه دین رافت و عطوفتی دارید....بیا بالا....
brazzers (www.brazzers.com):))
massage plot:)))

Dariush
08-17-2013, 09:50 AM
massage plot:)))
این داستانهای امام نقی و پیرزنِ یهودی خیلی باحال است؛ کلا این امام استعدادِ بالایی برای تبدیل گشتن به سوژه‌ی یک کمیک بوک دارد:e415:

sonixax
09-15-2013, 01:33 AM
احکام جماع با حیوانات از دیدگاه امام نقی‌ (ع)امام و شکست عشقی

روزی یکی از اصحاب بر امام نقی وارد شد و پرسید: ای امام، جماع با کانگورو چه حکمی دارد؟ امام به نقطه ای خیره شد و به فکر فرو رفت. پس از مدتی قطره اشکی از چشم مبارکشان جاری شد و فرمودند: فقط هر کاری میکنی بهش وابسته نشو.. بهش وابسته نشو..

هشتاد روز جماع با شتر دوردنیا
روزی یکی از اصحاب با شتر خود جماع کرد و از امام نقی(ع) پرسید تکلیف چیست؟ امام فرمود: باید ۸ فرسنگ از اینجا فاصله بگیری و شتر را بفروشی! آن فرد راهی شد اما هنوز ۸ فرسنگ نشده دوباره با شتر جماع کرد و خواست ۸ فرسنگ دیگر دور شود اما باز داستان تکرار شد و همین گونه میرفت و داستان دوباره تکرار میشد تا اینکه زمین را دور زد و در هشتادمین روز دوباره به سامرا رسید و تصمیم گرفت به جای فروش شتر، کتابی به نام "هشتاد روز جماع با شتر دوردنیا" بنویسد!

http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/63.jpg

* از امام نقی پرسیدند, جماع با مورچه چه حکمی دارد؟
امام پاسخ داد: اگر با رضایت طرفین باشد اشکال ندارد.

*شخصی از امام نقی پرسید جماع با مورچه‌ی نابالغ چه حکمی دارد؟
امام فرمود: سوال بسیار خوبی پرسیدی. بگذار جوابت را با مطرح کردن این پرسش آغاز کنم: آیا به روح اعتقاد داری؟

*شخصی از امام نقی پرسید جماع با لاک پشت چه حکمی دارد؟
امام پاسخ داد: خسته کننده و خمیازه آور است همچنین موجب کند شدن و پهن شده نوک آلت می گردد.

*شخصی از امام نقی پرسید جماع با پرنده ی در حال پرواز چه حکمی دارد؟
پاسخ داد: باید ببینم. احتمالاٌ بسیار جالب است.

*شخصی از امام نقی پرسید جماع با کرگدن چه حکمی دارد؟
امام پاسخ داد: تو چی مصرف می‌کنی میای این سوالا رو می‌پرسی؟!

*شخصی از امام نقی پرسید جماع با شیر ماده در مقابل دیدگان شیر نر چه حکمی دارد؟
امام پاسخ داد: حکم عملیات شهادت طلبانه.
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/09/64.jpg

کافر_مقدس
03-30-2014, 08:52 PM
روزی یک کافر از بلاد کفر مهمان امام نقی بود.حضرت امام و آن فرد تا پاسی از شب مشغول نوشیدن آب انگور و بحث های فلسفی بودند.

وقتی صبح آن کافر بیدار شد با خود گفت :ما در بلاد کفر وقتی پس از نوشیدن آب انگور از خواب بر می خیزیم سرمان درد می کند ، ولی نمی دانم چرا اینجا ماتحتم درد می کند! http://www.daftarche.com/images/imported/2014/03/38.png

کافر_مقدس
03-30-2014, 08:59 PM
امام نقی(ع) همواره می فرمود: هر روزی که در آن دروغی گفته شود عید است و به همین منظور تمام روزهای زندگی گهربار خود را با دروغی آغاز کرده و آن روز را سیزده بدر می نامیدند.

بعد ها یکی از صحابه به نام عثمان ابن پیراهنی مجموعه ی این دروغ ها را در کتابی به نام قرآن نقید جمع آوری کرده و به عنوان کتاب آسمانی مسلمانان به نسل های بعدی تزریق نمود! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/5.gif

کافر_مقدس
03-30-2014, 09:23 PM
امام نقی همواره تاکید داشتند که ما اهل بیت از بقیه افراد جامعه برتر نیستیم؛ بلکه این بقیه افراد جامعه هستند که از ما اهل بیت کمترند!

شکسته نفسی های اهل بیت

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/03/15.gif

نمی دانم با سیب به زمین آمدم یا گندم، اما می دانم با آب انگور به آسمان می روم!

مناجات های نیمه شب امام نقی http://www.daftarche.com/images/imported/2014/03/14.gif

کافر_مقدس
04-01-2014, 04:38 PM
چندتایی از شاهکارهای کمپینِ امام نقی هست که من هرگز نتوانستم بدونِ خندیدن آنها را بخوانم:

قال امام نقی(ع):

هر گاه بنده ای احادیث مرا بخاند و از فرط خنده قطره ای بول از او خارج شود، آتش جهنم بر او حرام می شود!http://www.daftarche.com/images/imported/2014/04/1.png

کافر_مقدس
04-02-2014, 06:44 PM
روزی اصحاب نقی‌ از نقی پرسیدند: آیا مایل بودید در دوران انقلاب اسلامی به جای خمینی به امامت می‌‌رسیدید؟

نقی‌ فرمود: نه.

پرسیدند : چرا یا نقی‌؟!

ایشان فرمودند: آیا می دانید بعد از انقلاب اسلامی چه بر سر نزدیکان خمینی آمد؟

اصحاب گفتند: بلی.

نقی‌ فرمود : پس خفه خون بگیرید و به کارتان برسید!

پس اصحاب خاموش شدند و به ایشان انگور تعارف کردند.

کافر_مقدس
04-06-2014, 10:43 PM
امام نقی همانقدر در فنون آموزش استاد بود که در فنون آمیزش. از نظر ایشان، بهترین معلم کسی بود که زمینه را فراهم کند تا دانش آموز، خودش پاسخ پرسشش را پیدا کند.

به همین دلیل، هر وقت سؤالی در باره ی "آن دنیا" از امام می شد، امام شمشیر می کشید و فرد سؤال کننده را مستقیم برای گرفتن جوابش به آن دنیا می‌فرستاد تا او خودش پاسخ پرسشش را پیدا کند.

آموزش نقوی http://www.daftarche.com/images/imported/2012/11/7.gif

Agnostic
05-13-2014, 10:06 AM
نه، واقعا علی‌ گراز چه کاری واسه بچه هاش کرد که تولدش شّد روز پدر؟! :e057::e057::e057:

فرازی از سخنان منطقی امام نقی‌ پس از شرب آب انگور

__________________________________________________ ____________________

امام نقی تحت تاثیر گروهک تروریستی "بوکوحرام"، گروهک تجاوز "بوکون حلال" را راه اندازی کردند و دویست دختر بچه دبستانی را به صیغه خود در آوردند تا جهادشان حلال باشد.

نقی و مقابله با تروریسم:e057::e057::e057:

************************************************** **

از امام نقی (د.ج) نقل است که جد بزرگوارشان پیامر اکرم (ص) در اوقات فراغت خود ، با گرفتن Alt + Shift سلمان فارسی را به سلمان انگلیسی تبدیل میکردند .:e057::e057::e057:

مسجد سامرا مالامال از صحابه حضرت که با اندوه و ناباورانه شاهد آخرین نفسهای امام خود بودند.
ناگاه ندایی از حضرت برخواست که, هر کس بر گردن من حقی دارد, بیاید تا آن حق را بازستاند که مرا تحمل آتش دوزخ نیست!
ناگهان ولوله ای در خلق افتاد, چنان که جمع کثیری از مردم برخواستند و هر یک از حضرت تاوان یکی از گلکاری های ایشان را طلب میکرد, یکی میگفت "مردک بچه باز تو با سوپوختن من در شش سالگی به تمامی زندگی ام ریدی" . دیگری فریاد میزد "به بهانه نزول آیه ای همسرم را از من جدا کردی و به عقد خودت درآوردی" جماعت بزرگی از یتیمان که پدران خود را در جنگ های بیهوده او از دست داده بودند هم از سوی دیگر به ایشان دشنام میدادند....
در این هنگام حضرت با تمام بیماری که وجود مبارکشان را فرا گرفته بود, ٢ پا داشتند ٢ پای دیگر هم قرض گرفته و به چک غاشیه زدند. باری یاران اینچنین امام مظلومی بودند ایشان.

منبع آب دوهزار لیتری خریداریم:e057::e057::e057:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++:e057::e057::e057::e057::e057::e057::e057:

Agnostic
05-13-2014, 10:12 AM
روایت موثق هست که "القارعه مالقارعه" ازالکی و برای امتحان جنبه مومنین بر حضرت نازل شده بود.

شان نزول قران نقید, تفسیر نامیزان:e057::e057::e057::e057:

================================================== =

تاجری مؤمن نزد امام نقی آمد و گفت : به مسافرت دوری میروم.برایم از قرآن استخاره کنید.
امام استخاره کرد. آیه "القارعه مالقارعه" آمد . امام فرمود : اتفاقات خنده داری برایت خواهد افتاد.
تاجر به مسافرت رفت و امام هم سوی منزل تاجر روانه شد.:e057::e057::e057::e057:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +

نقل است شبی امام معصوممان به صورت مخفیانه حرم تمام معصومین را بمب گذاری کرده فتیله را روشن کرده و فندک را در حرم جدشان محمد مصطفی قرار دادند.
بعد از انفجار تمامی‌ مسلمین در حرم رسول جمع شده با عصبانیت به دنبال مقصر می‌گشتند که امام فرمود مگر نمی‌بینید که فندک روی قبر جدّم به جا مانده حتما کار خود اوست.
مسلمین نگاهی‌ به هم انداختند سپس صحابه ی سوال کننده گفت یابن رسول جدّت که مدتهاست درگذشته و نمی‌تواند فندک را روشن کند !!!
امام فرمودند پس چطور از کسانی‌ که نمیتوانند فندکی روشن کنند توقع دارید سرطان را درمان کنند و جهیزیه بخرند و ماشین هل بدهند ؟؟؟
نقل است مسلمین کتک مفصلی به امام زده او را سنگسار کرده قطعه قطعه نموده و خوردند!!! سپس برای فروش فرش زیر پایشان و تامین طلای گنبد‌های از بین رفته راهی منزل گردیدند. از فردای آنروز نیز در عین وقاحت دوباره به آموزش داستان بت شکنی ابراهیم و قرار دادن تبر به گردن بت بزرگ به فرزندانشان مشغول شدند.
امام و مسلمین

متواتر:e105::e105::e105::e105::e105:

وقتی سر نقی را بریدند و بر سر نیزه گذاشتند تمام شهر پیچید که سر بریده شده ی نقی بالای نیزه بطور معجزه آسایی قرآن میخواند! اما وقتی مردم با چشم خود سر امام را دیدند که القارعه مالقارعه را بر سرنیزه میخواند در شهر زمزمه میشد: از وقتی سرشو بریدن اصن عقلشو از دس داده...!:e057::e057::e057::e057:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

نقی ما نمُرده این هادیه که مُرده
ستاد مبارزه با هادی کذاب:e105::e105::e105::e105::e105:

Agnostic
05-13-2014, 10:19 AM
ابن ابا هاپو، از امام نقی پرسید: «مگر نه اینکه سگ در اسلام نجس است؟ حال حکایت این بخش از صحابه شما که خود را سگ زینب و سگ علی می دانند، چیسـت؟! آیا آنها هم نجس محسوب می شوند؟!»
امام نقی فرمودند: «حکم آنها، به مانند حکم غائط ائمه است..!همانطوری که غائط معمولی نجس است، اما غائط ائمه پاک و خوشبو است، این اشخاص نیز علی رغم سگ بودن، پاک محسوب می شوند...!»
ابولاشی روایت می کند که «ابوچلاق بن خامنه ای»، بعد از آن خود را «پشکل النقی» لقب داده بود...:e057::e057::e057::e057::e057:

امام نقی : الحق که روز تولدت فاطمه زهرا (لواشک الله علیها) روز مادر است چرا که آن دختر بیچاره بجز مادری کار دیگری نتوانست بکند. وگرنه هر کسی مثل مادام کوری شوهر آدمیزادی داشته باشد هسته‌ی اتم میشکافد
----------------------
حلیة النقویون - هیچ و دیگر هیچ:e057::e057::e057::e057:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

انا طویلة العلم و علىٌ گاوها:e105::e057::e057:

در جایی دیگر میفرمایند : انا گاو العلم و علی پشکلها . حتی در کتب خطی کاشف به عمل آمده که حضرت فرمودند :انا پشکل العلم و علی انگلها:e057::e057::e057:

آخرین خطبه حضرت: انا انگل العلم و علی تخمها:e057::e057::e057:

Agnostic
05-13-2014, 10:22 AM
گویند هرگاه کسی‌ در حضور امام نقی‌ آروغ می‌زد، ایشان فی‌ الفور گردنش را می‌زدند و می‌فرمودند:"حرام زاده داشت القارعه مالقارعه را مسخره می‌کرد"!!

امام و پاسداری از غرعان مجید اینا:e057::e057::e057::e057::e057::e057:

---------------------------------------------

Agnostic
05-13-2014, 10:31 AM
11 می 2014
امروز پیجمان سه ساله شد. گفتم بد نیست در آستانه سال چهارم نقوی خورشیدی، توضیحی دوباره درباره این پیج به همه دوستان عزیز ارائه کنم.
اول از همه توضیح کوتاهی درباره تمثال مقدس حضرت امام‌نقی که در این پیج استفاده شده است، بدهم:
این عکس تلفیقی از صورت چالز منسن با علی بن آبطالبی است. شاید بسیاری از دوستان تازه وارد اطلاعی درباره علت استفاده ما از این شخصیت نداشته باشند. اینکه چالزمنسن کیست؟ ویکی پدیا توضیح مختصری به فارسی درباره وی دارد که قسمتی از آن بدین شرح است:
چارلز منسن (به انگلیسی: Charles Manson) زادهٔ ۱۲ نوامبر ۱۹۳۴ تبهکار آمریکایی است. او به عنوان رهبر جماعتی که با نام «خانوادهٔ منسن» در دههٔ ۱۹۶۰ میلادی در کالیفرنیا فعال بودند، شهرت دارد. منسن در سال ۱۹۷۱ به خاطر قتل شَرون تیت و لِنو و رُزماری لابیانکا که توسط تعدادی از افراد خانوادهٔ منسن و به دستور شخص او انجام شد محاکمه شد و اکنون در زندان است. (اگر تمایل به دانستن بیشتر دارید، گوگل بهترین دوست شماست و می توانید اطلاعات مبسوطی راجع به وی پیدا کنید.)
حال چرا ما در این پیج از قیافه این تبهکار استفاده کردیم: تصور کنید چالز منسن چهارده قرن پیش در شبه جزیره عربستان به دنیا می‌آمد. با توجه به قساوت و اندیشه های فاشیتی اش و ایده های الهی اش بجای محاکمه و زندان، اکنون صاحب یک میلیارد طرفدار پر و پا قرص بود و دینی بنا نهاده بود و پیروانش سالیانه جان هزاران نفر را می‌گرفتند. منسن بیچاره فقط در زمان و مکان اشتباهی بدنیا آمده بود و گرنه اکنون بجای محمد، چالزمنسن رسولولا خطاب می شد چرا که هم در زندگی و هم در اندیشه های فاشیستی اش شباهتهای بسیاری با محمد پیامبر مسلمین دارد.
ما شخصیتی به نام نقی ساختیم؛ یکی از دوستان هنرمند، این تمثال بی مثال را به نام امامزاده منسون به ما هدیه کرد و نقی تیری شد در قلب دین پرستان و خرافه پرستان.
ما در این پیج طنز نقوی را سلاحی کردیم که با آن پرده خرافات مذهبی را پاره کنیم تا این پیکره زشت، نتواند در لباس تقدس مخفی بماند. همگان باید قادر باشند تا حقیقت پلید دین که لباس تقدس به تن کرده است تا کسی نتواند زشتی آن را نمایان سازد را ببینند.
در این سه سال دوستان زیادی به ما پیوسته اند و عزیزانی را نیز از دست داده ایم ولی امروز به همه شما اطمینان می دهم تا من زنده هستم هرگز این حرکت از پای نخواهد ایستاد. هرچند که در طول این مسیر طولانی بالا و پایین بسیار داشته ایم ولی همواره سربلند ایستاده ایم و در برابر شکنجه و تهدید دین‌فروشان کم نیاورده و مصمم به کارمان ادامه داده ایم.
در پایان از همراهی همه شما عزیزان تشکر می‌کنم و برای همه همراهان آرزوی اوقات خوش و شاد دارم.

4065
4066

Joker vs Marilyn Manson - Battles - Comic Vine (http://www.comicvine.com/forums/battles-7/joker-vs-marilyn-manson-687532/)

کافر_مقدس
05-14-2014, 12:55 AM
این چالز منسون واقعن قاتل است؟!! چهره اش که خیلی دوست داشتنی است!

وانگهی به جای چهره ی "منسون" می شود از چهره ی دی چی فسنقری هم استفاده کرد!!

Agnostic
05-14-2014, 07:29 AM
این چالز منسون واقعن قاتل است؟!! چهره اش که خیلی دوست داشتنی است!

وانگهی به جای چهره ی "منسون" می شود از چهره ی دی چی فسنقری هم استفاده کرد!!

این عکس توسط فتوشاپ درست شده در لینکی که دادم این عکس هست. عکس اصلی اش در ویکی پدیا هست.

Agnostic
05-15-2014, 12:04 PM
آفرین بر تو !!! تخم مرغ دزد خمس و زکات خور می شود
(واکنش امام به دزدیده شدن تخم مرغ های همسایه توسط فرزندش عسکری (لاشوشول الائمه) ):e415::e415::e530::e530:

_-----------------------------------------------------------------

زینب و اسرای کربلا را به کاخ یزید آوردند. یزید پرسید: بگو ببینم در آنجا چه دیدی؟ زینب با غرور و شکوه گفت: هیچ چیز ندیدم بجز زیبایی. یزید با تعجب گفت: حالت خوبه؟ زیبایی؟ کجاش زیبا بود؟ زینب گفت: ای بی سلیقه. خیابونا به این خوشگلی . چه مغازه هایی. چه جنسایی. چه دیسکوهایی... یزید پرسید: چی میگی تو؟ کربلا دیسکوش کجا بود؟ زینب با خنده ای دلبری کرد و گفت: اوا مرگ نگیری تو. کربلا رو ولش کن. من که هرچی روشنگری کنم تو ایمان نمیاری. من فکر کردم سفر پاتایا رو داری میپرسی! بیا بشین واست از لیدی بوی هاش بگم حال کنی...
(ادامه جلسه بصورت غیر علنی برگزار گردید)

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

روزی ابوسائل از امام پرسید : اماما چرا در بلاد اسلامی دست آفتابه دزد بیچاره را قطع میکنید ولی دزد میلیاردی را هیچ نمیکنید.
امام فرمودند : «علتش این است که تخم مرغ دزد، شتر دزد میشود. ولی شتر دزد زکات و خمس میدهد. حالا بدو خمس و زکات امثالت رو بده تا دستور ندادم دستت رو قطع کنن و زنت رو بهت حرام کنم»
--------------------------
حلیة النقویون - از تخم مرغ تا زکات - ص 609

Agnostic
05-21-2014, 01:13 PM
زمانی که دنیا پر از ظلم و جور شود، قائم مهدی ما ظهور می‌کند و حکومت اسلامی بنا می‌نهد.
سپس فساد در آن حکومت اسلامی جدید به حدی می رسد که مردم به گه خوری می افتند و از خدا می‌خواهند حکومت فاسد قبلی برگردد.

امام و توهمات ظهور

Agnostic
05-21-2014, 01:40 PM
**** یاأیها النقی قل لأزواجك وبناتك ونساء المؤمنین یدنین علیهن من جلابیبهن یواشکا.****

ای نقی,به همسران خود و همسران نقویان بگو حجاب خود را کنار بگذارند , یواشکی.

آیه تازه نازل شده توسط نقرائیل به امام نقی

Agnostic
05-21-2014, 01:41 PM
روایت است امام نقی ( د د ت) در بیت لمیده و مشغول رسیدگی به امور مسلمین بودند که ابن فضول وارد شد و پرسید: یابن رسولولا. خواهر زنم بر دختر عمه ات! چرا شما رسولولارا جدتان میدانید؟ مگر منظور از جد همانا جد پدری نیست؟ پس جد شما ابوطالب است نه پدرزن علی آب طالبی! حضرت که خودش هم تا بحال به این قضیه فکر نکرده بود اولش کمی القارعه مالقارعه خواند و شوخی دستی با وی نمود تا با خنده و فرج شعر گفتن سروته جریان را هم بیاورد. بعد که دید فایده ای ندارد ناگهان شروع به گریه و خود زنی برای حسین مظلوم کرد و آنقدر خودش را زد که عرش الهی به لرزه افتاد. ابن فضول هم برای اینکه خون امام گردنش نیفتد اعلام گوه خوردگی از طرح سوال نمود و مرخص شد.

منبع: شیوه های پاسخگویی در اسلام

Agnostic
05-21-2014, 01:44 PM
ابو بع بع بر امام وارد شد و پرسید: چه تفاوتی بین اسلام کنونی و اسلامی که ۱۴۰۰ سال پیش توسط رسولولا پایه گذاری شد می باشد؟
امام نقی پس از اندکی تفکر فرمودند: به اندازه یک دال ناقابل ابو بع بع، آن زمان اسلام برای ادامه حیاتش به مشتی برده احتیاج داشت و اکنون به مشتی بره.
کلید بنفش و قفل شکسنه، کاری تحقیقی از امام نقی

Agnostic
05-21-2014, 01:48 PM
4119

راوی می گوید,که "جیمز وات (رضی الله عنه)" به استناد به حدیث معتبر "اگر که قرار باشد,بین هواپیما و راه آهن یکی را انتخاب کنید, بایدراه آهن را انتخاب کنید!" همیشه به "برادران رایت" فخر میفروخت و دل آنان را آب میکرد..

Agnostic
06-03-2014, 06:12 PM
ابو تفخیذ پیش امام آمد و گفت : ایران برای انتخابات سوریه ناظر فرستاده.
امام به قدری خندید که از ایشان بول خارج شد.:e412:

سوسن سبزه مزبله ای بیش نبود که در سامرا به سوسن بلنده مشهور بود . امام‌ نقی بنا به سنت جدش رسولولا سوسن را به عقد خود در آورد و بلافاصله سوسن بلنده به بی بی سه عالم ، صدیقه طاهره سوسن کبری تغییر نام پیدا کرد .

خر ار جل ز اطلس بپوشد خر است.

از شوخی های "پشت وانتی" حضرت با همسر گرامیشان این بود که او را "سوزن" صدا میزدند و ذوالنعوز خود را به "نخ" تشبیه میفرمودند. سپس به آیه شریفه "زنان شما کشتزارهای شما هستند" استناد میفرمودند و هیچکس هم جرات مقابله با نص صریح قرآن نقیدشان را نداشت, چرا که ایشان (به خصوص اینجور مواقع) خود قرآن ناطق بودند ....

منبع: قرآن نقید, البقره ٢٢٣

Agnostic
06-18-2014, 08:49 AM
امام نقی با به خدمت گرفتن تروریستهای خونخوار ، سعی در بازسازی و تکرار جنایات جد بزرگوارشان رسولولا در قرن بیست و یکم کردند تا بار دیگر رحمانیت این دین شریف را به همگان یادآور شوند .
4279

Agnostic
06-18-2014, 08:51 AM
اگر خواستید با خدا شوخی کنید، هنگام نماز جوک تعریف کنید؛
اگر خواستید خدا با شما شوخی کند، آیات قرعآنی "القارعه مالقارعه " را بخوانید.
نقی امامی شوخ

sonixax
06-21-2014, 05:48 PM
آقا نقی رو دیدید توی استادیوم ؟ :)))
ترکیدم از خنده وقتی دیدمش.

sonixax
06-23-2014, 10:07 PM
آقا نقی رو دیدید توی استادیوم ؟ :)))
ترکیدم از خنده وقتی دیدمش.

مثل اینکه هیچ کدومتون ندیدید!!!

4280

Agnostic
06-28-2014, 06:45 PM
روشنفکران غرب زده بدانند:
اگر همه مردان ایل من کت و شلوار پوش شدند،
در کمد خانه شان "قمه" و "زنجیری" هست هنوز.
اگر همه زنان ایل من مدرن شدند،
در کمد خانه شان "جادو" و "جنبلی" هست هنوز.

شعر "امیدواری به تداوم مذهب "
سروده امام نقی

Agnostic
07-22-2014, 12:36 PM
قرعان نقید، سوره G
{١} الف لام G {٢} و تو چه دانی که G چیست؟ {٣} G همان Germany است {٤} که شروع میشود با هفتمین حرف لاتین {٥} و هفت حرف دارد {٦} که مقرر نمودیم آن را در گروه هفت جام‌جهانی {٧} به مشرکان بگو آیا این آیات و نشانه‌ها را منکر میشوید؟ {٨} مثل آنها مثل خری است که توپ حمل میکنند، در حالیکه در آفساید است {٩} پس بگو آیا این جرمنی نبود که مرحله گروهی را با هفت امتیاز و هفت گل زده به پایان برد؟ {١٠} و سپس برزیل را با هفت گل مانند پشم حلاجی شده کرد؟ {١١} آیا ندیدید جرمن‌ها به عالم آخرت (وقت اضافه) یقین کردند و گل قهرمانیشان را هفت دقیقه پیش از سوت پایان زدند؟ {١٢} و آیا همه اینها در ماه جولای که هفتمین ماه سال است اتفاق نیفتاد؟ {١٣} ولی کافران باز هم معجزۀ عدد هفت را انکار کرده و ایمان نمی‌آوردند {١٤} و چون هنگام تعویض فرا رسد، خود را به زمین زده تا وقتکشی کنند، غافل از اینکه خدا خیرالماکرین است و برانکارد را برای همین موارد آفریده! {١٥} و خداوند کارت قرمز نهاد بر دل‌ها و گوش‌هایشان، و پنارتی الیم در انتظارشان خواهد بود.

Agnostic
07-22-2014, 12:39 PM
امام نقی بعد از باخت تاریخی برزیل از آلمان، طی پیامی ضمن مذمت سکولاریسم، علت چنین شکستی را پیروی تیم ملی این کشور از شیوه های اسکولار اعلام نموده و افزودند: در صورتیکه از تاکتیک ولایت فقیه استفاده می شد، برزیل قطعا به فینال راه می یافت.

کج فهمی های امام، صفحه ۲۰۱۴

Agnostic
07-22-2014, 12:43 PM
روایت است امام نقی که از ترس ماتحتشان از سامرا به مدینه هجرت (بخوانید فرار) کرده بودند، هنگام ورود به مدینه مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفته و گیس و گیس کشی سهمگینی بر سر پذیرایی از امام و اسکان دادن ایشان در گرفت. حضرت که با دیدن این صحنه ها در ماتحتشان فستیوال برپا شده بود، خواستند تیریپ معنوی داستان رو بیشتر کنند و فرمودند: به خدا قسم که همچون جدم رسولولا، انتخاب محل را بر عهده شترم می گذارم. آنگاه سوار شمقدر شده و سیخی به وی زده فرمودند: پاشو کون گشاد. ببینم میتونی یه محله پر دروداف برام جور کنی؟ شمقدر هم چرخید و چرخید و صاف جلوی در توالت عمومی شهر لندینگ نمود! حضرت که کلی ضایع شده بود فرمود: البته این یک حرکت سمبلیک جهت احترام به سنت جدم بوده و ارزش دیگری ندارد! سپس شتر ملعون را با لگد به سمت شارع الجردن مدینه هدایت کرده و همانجا تلپ شدند.

ریشه های فتنه شمقدریه - ص 69

Agnostic
07-22-2014, 12:46 PM
ابن قزمیت روایت میکند که حضرت امام نقی (!) به شهر مدینه هجرت کرده و مورد استقبال مردم قرار گرفتند. بزرگان شهر از ایشان خواستند تا افتخار داده و در منزل ایشان اقامت کند. اما حضرت با صدایی نورانی فرمودند: همانا به یاد جدم رسولولا انتخاب محل اقامتم را به عهده شترم می‌گذارم. بزرگان شهر بسیار ناراحت شده و گفتند: مرتیکه مگه ما مسخره تو هستیم؟ اینهمه آدم حسابی رو اینجا اسکل کردی بخاطر شترت؟ مرده شور خودتو ببرن با دعوت الهیت! سیکتیر کن برو همونجا که ازش فرار کردی. روایت است امام در حالی که زیر باران لنگه کفش و گوجه گندیده از شهر خارج می‌شد فرمود: قائدتا نباید اینطور میشد...!
مغفول الابنه - ص 69

Agnostic
07-22-2014, 12:55 PM
در تاریخ چکشی آمده است که امام نقی برای استتار صدای قار قار شکم مبارکشان در اثر گرسنگی در ماه رمضان، به تلاوت آیات القارعه مالقارعه می پرداختند.

مبانی استتار- دکتر نقی حدثی

_--------------------------------

در تاریخ چکشی آمده است که روزی امام نقی برای استتار صدای قار قار شکم مبارکشان در اثر گرسنگی در ماه رمضان، به تلاوت آیات القارعه مالقارعه پرداختند که در این هنگام کلاغی بر دوش مبارک نشست و شروع به قارقار کرد.
حضرت فرمودند: من زبان پرندگان نمی دانم! آن جد کسخلم حضرت سلیمان نبی بوده است که چنین کسشعری می‌گفته.
کلاغ از شانه مبارک برخاست و پس از انداختن فضله ای ستُرگ بر روی سر مبارک امام، گفت: تو که زبان کلاغها را نمی‌دانی، گُه می‌خوری اداشون رو در میاری!

نقی در میقات - جلال آل احمق

Agnostic
07-22-2014, 12:56 PM
در عجبم از دینی که خوردن در ملا عام را ممنوع می کند ولی اعدام در ملاعام را آزاد!
مدرنیسم در نقویت، نوشته امام نقی(ع)

کافر_مقدس
07-22-2014, 11:12 PM
امام نقی فرمود: خدا را شکر که دشمنان ما را از پیشرفته ها و دوستان ما را از عقب افتاده ها قرار داد.

ابولاشی پرسید: آخه این چه حرفیه ای امام؟

فرمود: اگه اسراییل هم مثل غزه‌ی عزیز عقب افتاده بود، موشک های غزه را نمی تونست توی هوا بزنه و مثل غزه چند صد کشته می‌داد و مظلوم می‌شد و مردم مظلوم پرور دنیا دیگه نه به اسراییل فحش می دادند و نه برای غزه گریه می کردند!

امام و سندرم مظلوم پروری

کافر_مقدس
07-22-2014, 11:14 PM
یا ایها النقی قل لأزواجك و بناتك و نساء المؤمنین یدنین علیهن من جلابیبهن یواشکا.

ای نقی,به همسران خود و همسران نقویان بگو حجاب خود را کنار بگذارند , یواشکی.

آیه تازه نازل شده توسط نقرائیل به امام نقی

ترجمه ی عربی این درست است؟! میخاهم بگذارم پیج آزادی های یواشکی! الان حجابش کو؟! لطفن یه ترجمه ی درست تر بدهید

Agnostic
07-24-2014, 06:46 PM
ترجمه ی عربی این درست است؟! میخاهم بگذارم پیج آزادی های یواشکی! الان حجابش کو؟! لطفن یه ترجمه ی درست تر بدهید
متاسفانه نمی دانم. برای عربها که نمی گذاری یه چیز علکی هم باشه خوبه جوکه دیگه. الجوکه الدیگه عنشالاه الجوابگویه!

کافر_مقدس
08-15-2014, 02:36 PM
متاسفانه نمی دانم. برای عربها که نمی گذاری یه چیز علکی هم باشه خوبه جوکه دیگه. الجوکه الدیگه عنشالاه الجوابگویه!

عرب نیستند، ولی شاید عربی بدانند!

اگر ترجمه نادرست باشد ممکن است بسیجی ها بیایند دستت بیندازند و بی سواد خطابت کنند!

پ.ن: یک متن دیگر هم هست آن هم نادرست است به گمانم.

یا ایها النقی قل لأزواجك و بناتك و نساء المؤمنین یدنین علیهن من جلابیبهن یواشکا.

ای نقی! به همسران خود و همسران نقویان بگو حجاب خود را کنار بگذارند... یواشکی!

------------------------

دشواری اینجاست که به ترجمه ی گوگل هم نمی شود چندان اعتماد کرد

کافر_مقدس
08-15-2014, 02:46 PM
امام نقی در حال کشیدن پسر بچه ای دبستانی به سمت بیت الجماع خود بود که ابولاشی از راه رسیده و پرسید که آیا این عمل امام صحیح می باشد؟

امام نقی در حالی که عرق جبین ازخشتک مبارکشان سرازیر بود فرموند: ببین اونم چطور می کشه، این کشش دو طرفه است.

از کتاب خاطرات آمیزشی و پرورشی امام نقی

کافر_مقدس
08-15-2014, 02:51 PM
امام نقی ضمن محکوم نمودن حرکات ضد بشری و جنایات و تجاوز و تخریب توسط گروه داعش، از آنان بدلیل نقض قوانین کپی رایت جدشان ممد رسولولا به سازمان ممل شکایت نمودند!

کافر_مقدس
08-22-2014, 12:51 AM
امام نقی (قارت) در بیت لمیده و دو گوهر گرانبهایشان را پولیش می‌زدند که ابولاشی وارد شد و فیلم سربریدن خبرنگار آمریکایی توسط داعش را به ایشان نشان داد. حضرت با دیدن آن صحنه چنان اشک ریختند که تا خشتک مبارکشان خیس گشت.

ابولاشی پرسید: جانم به فدای عمه ات! برای خبرنگار مقتول ناراحتی؟ امام فین هولناکی نموده و فرمودند: این کافر نجس که گریه نداره، برای مظلومیت جدم علی گریه می‌کنم که هفتصد نفر رو به تنهایی سر برید ولی کسی نبود ازش فیلم بگیره و بزاره یوتیوب.

مظلومین همیشگی - ص 69

Agnostic
11-03-2014, 07:25 AM
سعید نقاریان: عملکرد ائمه اطوار، پس از عاشورا عقلانی شد.

Agnostic
11-03-2014, 07:30 AM
الذین یعلموا أین عرض القیمة و لا قولوا، فلیس منی!
کسانی که میدانند کجا قیمه میدن و چیزی نمیگویند، از ما نیستند.

4477

Agnostic
11-03-2014, 07:34 AM
امام با ابراز خوشحالی از مصادف شدن هالووین با محرم اعلام کردند: اکنون بدون جلب توجه خاصی می‌توانید مراسم گل مالی را برگزار کنید.
امام با ابراز خوشحالی از مصادف شدن هالووین با محرم اعلام کردند : اکنون بدون جلب توجه خاصی میتوانید مراسم گل مالی را برگزار کنیم.

4478

4479

Agnostic
11-04-2014, 04:00 PM
ای مالک:
محرم نزدیک است چند دستگاه ماشین یخچال دار تهیه کن نذرهای مردم را در آن جای بده و راهی سامرا کن ،که امسال نه سوسن و لایشه حال آشپزی دارند و نه من پولی برای خرج شکم اهل بیت (نامه حزن انگیز محرمی امام به مالک شتر)

Agnostic
11-04-2014, 04:02 PM
صحنه اول
امام نقی یک روز قبل از عاشورا:
خوب گوش کن عفیر جون ببین چی میگم بار اولی نوره هست بار دومی اسید سولفوریک غلیظ! میبری برای حسین بهش میگی قبل جنگ از نوره برای برق انداختن آلتش استفاده کنه چون قراره تو این جنگ به فناک بره و بپره تو بغل حوری ها! از اسید سولفوریک هم واسه زمان جنگ میتونه استفاده کنه! چون گفته بود واسه امر به معروف می خواد بجنگه گفتم لازمش میشه بگو اسید بپاشه به سر و صورت سربازای دشمن! فقط دقت کن اشتباه نکنی الاغ عزیزم اولی نوره هست دومی اسید فهمیدی ؟!

صحنه دوم
عفیر در حال نزدیک شدن به خیمه حسین : ای بابا یادم رفت اولی چی بود؟ دومی چی بود؟ آهان اولی اسیده دومی نوره …

صحنه سوم
عفیر بعد از تحویل بار در حال دور شدن از خیمه حسین : ای بابا این حسین چه مرگشه؟ چرا مثل دیوونه ها داد میزنه و فرار میکنه؟ از چی سوخته؟ آلتش کو؟ چرا مثل عسکری کوچولو بی شوشول شده؟ فکر کنم آلت حسین عجله داشته زودتر از خودش شهید شده!

Agnostic
11-04-2014, 04:04 PM
امام و اصحاب در مجلس عرقخوری بطور مداوم پیک ها را خالی میکردند و آروغ میزدند،
هنگامی که مدتی گذشت و امام و اصحاب شروع کردند به درآوردن صدای جانوران جنگل یکی از اصحاب زمینه را برای پرسیدن سؤالی که در مواقع عادی جرأت پرسیدنش را نداشت مناسب دید و گفت: یابن رسودولله ﺍﮔﺮ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﮐﺮﺑﻼ ﺑﺮﻋﮑﺲ ﻣﯿﺸﺪ، ﯾﻌﻨﯽ ﺍﻣﺎﻡ ﺣﺴﯿﻦ ﯾﺰﯾﺪ ﺭﺍ ﻣﯿﮑﺸﺖ الآن چی داشتید که در مورد آزادگی و ایستادگی دربرابر ظلم و از این چرندیات بگید و مظلوم نمایی کنید؟ در کل چه تفاوتی در حال و روز ما داشت؟

امام درحالی که اتاق دور سرش میچرخید آروغی نازل فرمودند و گفتند: من چه میدونم، من که مثل این ملت پارس افسانه پرور نیستم، احتمالا اون موقع یزید نماد یک قهرمان انقلابی میشد که میخواست با حکومث موروثی کثیف داماد پیامبر و بچه هاش مبارزه کنه و در آخر بدست دژخیمان حسین کشته میشد، احتمالا یزید در لحظات آخرش هنگام اعدام یک جمله به یاد ماندنی میگفت که زمزمه آزادیخواهان میشد مثلا میگفت: گرچه شما امروز جسم مرا نابود میکنید، اما روح من در جسم تک تک این مردم وجود دارد و بناچار یزیدهای آزادیخواه بیشتری بوجود خواهند aآمد!

Agnostic
11-04-2014, 04:05 PM
توصیه امام نقی به عزاداران زنجیر زن : لااقل به کله پوکتان زنجیر بزنید بلکه مغز نداشته‌تان تکان بخورد در این مملکت وا مانده تغییری حاصل شود
------------------------
حلیة النقویون - حرص خوردنهای امام از ترافیک شبهای محرم - ص 90

Agnostic
11-04-2014, 04:07 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2014/11/7.jpg

Agnostic
11-04-2014, 04:09 PM
از کرامات بی بی فاطمه زهرا این بود که ایشان همیشه در نقش بی بیِ حُکم ظاهر میشدن ..!!
یک دست بی بیِ خِشت و دستی دیگر بی بیِ گیشنیز بودند .... !!

Agnostic
11-04-2014, 04:10 PM
امام نقی(ع) ،تاسوعا را ولنتاین شیعه میدانست و برابر با شب قدر زیرا در این شب عزیز داف هایی ظهور میكردند كه حوریان بهشتی مثال پیرزن یهودی بود در برابر سبزه مزبله !
-------
تی شرت تنگ و سوتین اسفنجی مشكی مخصوص محرم رسید

Agnostic
11-04-2014, 04:14 PM
به جای عزای بر حسین بر حماقت خود عزاداری کنید!

پیام امام نقی برای ملتی که در کثافت و لجن حکومت اسلام در حال شنا کردن است اما برای یک عرب وحشی بیابانی به نام حسین که ۱۴۰۰ سال پیش به هوس رسیدن به خلافت به فاک رفت خود را جر می دهد

Agnostic
11-04-2014, 04:15 PM
عمام نقی در حال عبور از خیابان بود و اصحاب لخ لخ کنان به دنبالش.
ناگهان دسته سینه زنی از راه رسید.
ابولاشی از عمام پرسید یبن رسولولا چرا ایستادید؟
عمام میفرماید من هروخت دسته میبینم وایمیسم تا دسته بره
اصحاب نعرکشان و خشتک دران دویدند و خود را به دسته مالیدند

Agnostic
11-04-2014, 04:16 PM
عمام نقی در حال تفکر بود که ابو لاشی بر او وارد شد و پس از سلام نشست.
عمام پرسید چه میخوای ابولاشی؟
ابولاشی گفت یبن رسولولا چرا در روز عاشورای جد بزرگوارت نذری قیمه میدهند؟؟
عمام نقی فرمود چون یزید آنها را قیمه قیمه کرده است.
ابولاشی گفت کی کاش یزید جد بزرگوارتان را کباب میکرد.
عمام دستی بر پشمهای زهار خود کشید و عربده ای فرمود و از حال برفت و اصحاب خشتک دراندند و سر به بیابان گذاشتندی

Agnostic
11-05-2014, 05:08 PM
زمان: روز عاشورا مکان: صحرای کربلا
سپاه حسین با هفتاد و دو نفر در یک طرف و امام نقی تک و تنها در مقابل آنها!

حسین : من نوه مملی هستم پس حکومت و بیت المال و مردم همش سهم منه حق منه من حقمو به هیچکی نمیدم! من برای زنده کردن سنت مملی و علی قیام کردم، هدف من امر به معروف و نهی از منکره ابزارم هم اسید سولفوریک غلیظ! هر کی سر راهم باشه تو اسید حلش میکنم!

امام نقی : خجالت بکش مرتیکه روانی! دوره وحشی بازیها و آدم کشیها و قتل عامهای ممد تخیل بچه باز و علی جلاد وحشی تموم شده، دیگه نمیشه حمام خون راه انداخت الان دوره خر کردن و سوار شدن بر مردمه هزار بار گفتم بیا حکومت ولایت مطلقه نقیه رو نصف نصف با هم تقسیم کنیم اما تو به نصف راضی نشدی تمامشو خواستی

حسین فرمان امر به معروف و نهی از منکر صادر می کند افراد سپاه حسین هر کدام به نوبت یک بیست لیتری اسید سولفوریک غلیظ برداشته پس از حمله به سمت امام نقی کل آنرا روی سرش خالی می کنند!

پس از حمله آخرین نفر حسین مشغول آماده کردن خود برای جشن پیروزی بر نقی و رسیدن به قدرت می شود که ناگهان با دیدن شخصی که به آنها نزدیک می شود شلوار حسین و یارانش به قهوه ای تغییر رنگ می دهد! نقی بود! در حالی که بیلاخی حواله آنها می کرد و قاه قاه می خندید …

نقی : همه زورتون همین بود نی نی کوچولوها؟! قدرت اسید سولفوریک ساخت چین مسخره تون در مقابل قدرت اسیدی شاش من آب شکر هم نیست فسقلیا! …

… پایین رفتن شلوار نقی و دست به آلت و مسلح شدن او و هدف گرفتن حسین و سپاه او و شاشیدن نقی به آنها همان و قادر نبودن پزشک قانونی کربلا به تشخیص جنازه حسین و یارانش از لاشه سگ همان!

حقیقت العاشورا والکربلا به قلم امیرالمومنین حضرت عفیر ( عر )

:24:=))=))

Agnostic
11-05-2014, 05:10 PM
یکی از دلایل شکست لشکر امام نقی در ناقورا این بود که حضرت اشتباها آب را به روی لشکر خودشان بسته بودند.
منبع: نقی و نهضت ناقورا جلد قشنگه

Agnostic
11-06-2014, 12:33 PM
چند تن از شیعیان روز عاشورا در حالی که قلاده و زنجیر به گردنشان بسته بودند به نزد امام نقی آمده و واق واق کنان گفتند:یا امام ما سگ جدتان حسینیم و حاضریم جانمان را برای حسین فدا کنیم!
حضرت با حالت تاسف سری تکان داده فرمودند:برخیزید و این قلاده ها را از گردنتان باز کنید، جدم حسین سگ نمیخواهد بلکه مرید میخواهد! حضرت سپس با دستان مبارکشان قلاده ها را از گردن آنها باز کرده و به جای آن روی دوش هر کدامشان پالانی گذاشتند و در حالی که هووش کنان آنان را به سمت ایران رم میدادند فرمودند:بروید به سمت ایران که جانشینان حسین در آنجا به مریدانی امثال شما بسیار محتاجند.
از ارادت تا مریدی-روایت ۶٩

kourosh_iran
11-08-2014, 08:55 AM
بابا اینا دیگه کین چطوری این جک ها رو درست میکنن :e40d:
جدا میگم چقدر استعداد چقدر هوش آخه خیلی جالب و زیرکانه است!
ظاهرا اسلام دشمنان فوق العاده باهوش و قدرتمندی دارد.

ولی منکه جرات نمیکنم با این چیزا اینقدر شوخی کنم! حالا خودم چند ساله عاشورا تاسوعا تا دم در خونه هم بیرون نمیرم، ولی دیگه توهین و مسخره کردن در این حد یه وادی دیگه ایه!

mbk
11-08-2014, 09:42 AM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
یکی آدمها را پوسخند می زند یکی خداوند آفریننده را , من از هیچکدامشان نیستم که شاید آن آدمیان نزد خداوند باارزش تر از من باشند باز زمانی که آفریننده را پوسخند می زنند دیگر زمانی است که سرشان به تنشان سنگینی میکند پناه بر خداوند

Agnostic
11-08-2014, 03:40 PM
روزی امام نقی جلوی یک پارسی به اسم شناسنامه ایی غلام رضا که یاشار صدایش میزدند را گرفت و بدو فرمود:
ای پسر کوروش! از نظر شما چه کسی باسواد است؟
غلام 7 دکمه بالایی را باز کرد تا تتوی "امام علی" و گردنبند فروهرش معلوم شود و سپس با غرور عاریایی به امامنا گفت:
پارسیانی که برای اخذ پناهندگی حاضرند روی غرعان بول کنند و پس از موفقیت در کشور میزبان دسته زنجیر زنی راه می اندازند,در خانه خود پوستر آغا خامنه ایی و خمینی را نصب میکنند,دوست دختر و مشروبشان به راه است و در مناظره های فیس بوکی پس از فحاشی های بدون کاندوم میگویند باید به عقاید یکدیگر احترام بگذاریم و دیگران را بی مطالعه!!! خظاب میکنند و اعتقاد دارند اسلام واقعی این نیست!,اینها از باسوادان و با فرهنگانند!!!
امام نقی از شنیدن این جواب جوری خشتک خود را درید که رنکینک ریتش به دهم نزول کرد.

Agnostic
11-08-2014, 03:42 PM
#‏امام‌نقی‬ (ع) بر سینه دختر ایرانی پریده و دبه چهار لیتری اسید را بالا بردند تا فریضه امر به معروف را اجرا کنند که دخترک فریاد کشید: "دین و اعتقادات پوسیده‌تون رو برای خودتان نگه دارید و شرّتون رو از این آب و خاک کم کنید"، سپس خِلط ١٤٠٠ ساله را بر روی امام تف کرد. حضرت سریع پا شدند، یک دور زدند تا آرام شوند، مجددا بر روی سینه دخترک نشسته و با آرامش اسید را در چشم و حلق دخترک ریختند، سپس دست و پایش را در جهت خلاف بریدند و برای هر چه بیشتر راضی شدن خدا، او را بر روی شن‌های سوزان رها کردند تا ذرّه ذرّه جان دهد.

(( از نقی آموز اخلاص عمل – صفحه 69 – چاپ حناق )

کافر_مقدس
11-09-2014, 02:40 AM
به جای عزای بر حسین بر حماقت خود عزاداری کنید!

پیام امام نقی برای ملتی که در کثافت و لجن حکومت اسلام در حال شنا کردن است اما برای یک عرب وحشی بیابانی به نام حسین که ۱۴۰۰ سال پیش به هوس رسیدن به خلافت به فاک رفت خود را جر می دهد

گویا پیش از این امام صادق هدایت(ع) هم پیام مشابهی داشته است! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/07/9.png

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/11/17.jpg

مزدك بامداد
11-09-2014, 03:21 AM
روی این نوار کلیک کنید تا اندازه تصویر کوچک شود .
این فرتور مرا به یاد سپاه سفالین امپراتور چین انداخت!
4489

sonixax
11-09-2014, 07:33 PM
این فرتور مرا به یاد سپاه سفالین امپراتور چین انداخت!

یعنی زدید تمام قدمت و عظمت و تاریخ و فرهنگ و ... امپراتوری چین را با این جمله ترکاندید :e057:

مزدك بامداد
11-10-2014, 09:56 AM
یعنی زدید تمام قدمت و عظمت و تاریخ و فرهنگ و ... امپراتوری چین را با این جمله ترکاندید
?
"سپاه سفالین" = گروهی که بدرد هیچ کاری نمیخورد جز "نمایش نیرو"

mbk
11-10-2014, 03:42 PM
"یا ایها الذین امنوا لا تتخذوا الکافرین اولیاء من دون المؤمنین اتریدون ان تجعلوا لله علیکم سلطانا مبینا" "ای همه کسانی که باورکردید نباشد می گیرید روپوشندگان را سرپرستانی از جدای باورمندان آیا خواستید که بگذارید برای خداوند بررویتان انگیزه ای آشکار گشته"

sonixax
11-10-2014, 11:48 PM
?
"سپاه سفالین" = گروهی که بدرد هیچ کاری نمیخورد جز "نمایش نیرو"

باور کنید به درد میخورد! (میزان توریستی که سالیانه جذب میکند و پولی که در میاورد، تبلیغاتی که برای فرهنگ چینی دارد => درآمد زایی از راه ترویج فرهنگ و ...)
این یابوهایی که گل به سر خود میمالند چه سودی برای کشور دارند ؟! به جز ضرر چیزی نیست.

مزدك بامداد
11-12-2014, 10:58 AM
"ای همه کسانی که باورکردید نباشد می گیرید روپوشندگان را سرپرستانی از جدای باورمندان آیا خواستید که بگذارید برای خداوند بررویتان انگیزه ای آشکار گشته"
از زمانی که شما عمله ی جهل پارسی مینویسید من دلم میخواهد دوباره عربی بنویسم!

:e530:

مزدك بامداد
11-12-2014, 11:04 AM
"ای همه کسانی که باورکردید نباشد می گیرید روپوشندگان را سرپرستانی از جدای باورمندان آیا خواستید که بگذارید برای خداوند بررویتان انگیزه ای آشکار گشته"
این بازگردان های عتیقه و نادرست را از کجا میاورید؟
چم این ایه (!) این است که:
مسلمین نباید از دگراندیشان (=کفار!) برای خودشان دوست و یاور و همنشین بگیرند
(= یک فرمان فاشیستی و مردم ستیز!)
برای همین، باید به دگراندیشان هشدار داد که اگر دیدی یک مسلمانی با شما دوست شده،
بدانید که یک کلکی در کارش هست و میخواهد دیرتر به شما از پشت خنجر بزند ! درست
مانند داستان "کعب اشرف" که بدست مسلمینی که میپنداشت دوست وی هستند ترور شد!

پارسیگر

sonixax
11-12-2014, 08:21 PM
جناب مزدک ایشون ترول هستند! خیلی جدیشان نگیرید وقت خودتان طلف میشود.

مزدك بامداد
11-13-2014, 11:50 AM
جناب مزدک ایشون ترول هستند! خیلی جدیشان نگیرید وقت خودتان طلف میشود.

میدونم، ولی گاهی اگر به اینها نرینیم، گمان میکنند کون نداریم !!

mbk
11-13-2014, 01:15 PM

میدونم، ولی گاهی اگر به اینها نرینیم، گمان میکنند کون نداریم !!

خوش گمانها دارید با سر پشتک زدید توی چاه نزدیک است سیر شوید
خداوندا دهن بددهانها را پر کن

مزدك بامداد
11-13-2014, 01:18 PM

خوش گمانها دارید با سر پشتک زدید توی چاه نزدیک است سیر شوید
خداوندا دهن بددهانها را پر کن

فعلا ً که کل تاریخ به پیکر شما و اسلام ریده است و دستاوردتان
پس از ١۴۰۰ سال, داعش و ایت الله خلخالی بوده !!:e057::e057::e057:

Agnostic
11-16-2014, 12:17 PM
امام در مکتب نقوی: چه تفاوتی بین داعش و معتقدان به اسلام رحمانی است؟
ابولاشی به عفیر، عفیر به شمقدر و همه مات و مبهوت به عسکری کوچولو نگاه می کنند.
عسکری دست بالا کرده، آقا ما بگیم؟ آقا ما بگیم؟ دسته اول غرعان را خوانده و فهمیده اند و دسته دوم مثل ابولاشی نه آنرا باز کرده و نه خوانده اند، چه برسد به اینکه فهمیده باشند.
امام: به حق که تو پدر امام غایب هستی.

Agnostic
11-16-2014, 12:18 PM
خود را بشویید که تمیز بشوند و بیمار نشوید.
مردم: برو بابا بچه سوسول اسگل احمق، بیماری دست خداست.
نقی: ای مردم هفته ای دو بار حمام بروید تا کچلی و شپش نگیرید.
مردم: جمعش کن کودن خنگ شپش مخلوق خداست و کچلی قضا و قدره
به این ترتیب نقی تصمیم گرفت امام شود:
امام نقی (ع): ای مردم پس از غذا خوردن سه باز آروغ بزنید و سپس دستهای خود را بشویید که شیاطین در آنها لانه می کنند و پسمانده غذای شما را به گناهان تبدیل می کنند.
مردم: ای امام امت به راستی که تو نماینده خدا در زمینی
--------------------
حلیة النقویون - گرهی که به دست دین باز شد - ص 23×3

Agnostic
11-16-2014, 12:19 PM
فیثاخورش از ریاضیدانان برجسته ی سامرا که پس از بحثی در مورد براهین ریاضی از درایت و حاضرجوابی امام به وجد آمده بود، از ایشان پرسید: آیا قائم شمائید؟
امام فرمودند: نخیر، من هفتاد و پنج درجه ام.
زوایای امامت - ترجمه دکتر ایرج نا حسابی

Agnostic
11-20-2014, 05:46 PM
سوال از امام: چر این امت دلبسته و دلباخته به آل عبا پس از ۱۴۰۰ سال هنوز در کاشانه ای نیمه ویران زنده گی میکنند؟
امام: چون اینان به ماله کشی رو آوردند و نو سازی را فراموش کردند. هر چند اینان معماران خوبی هستند.

Agnostic
12-03-2014, 07:42 PM
یکی از معجزات فراوان امام نقی، مرده کردن زنده ها بود

Agnostic
12-03-2014, 07:44 PM
امام نقی: ابولاشی، این یک و نیم لیتری چیه گرفتی دستت؟ عرق خوری؟
ابو تفخیذ اون شلاق منو بیار!
ابو لاشی: این چه حرفیه اماما! عرق کجا بود؟ اسیده!
نقی: آهان، خدا قوت اخوی! اجرت با جدم.

Agnostic
12-03-2014, 07:45 PM
شیعه از هر در وارد شود، روشنفکر از در دیگر فرار می کند.
(امام و برائت جستن از روشنفکران)

Agnostic
12-03-2014, 07:47 PM
امام نقی در سخنرانی خود در حال خالی بندی در مورد پیروزی هایشان بر رومیان بودند که ابولاشی برخاست و گفت: یابن رسولولا. خشتکم به دماغت! کدام پیروزی؟ گرانی و کمبود پدرمان را درآورده. در فقر و مصیبت پوسیدیم. زن و بچه هایمان از گرسنگی خود فروشی میکنند. نسلمان سوخت. شما هم که همه خزانه را به باد دادید رفت. تکلیف ما چیست؟ امام بادی داهیانه از خود صادر کرده و فرمودند: عوضش به زانو درنیامدیم! پیروزی از این بیشتر؟؟

چگونه کونده پررو ها را بشناسیم؟ - انتشارات 20:30 - ص 69

Agnostic
12-03-2014, 07:48 PM
ابولاشی: ای امام ، روشنفکری در شیعه رابرای ما تعریف کنید!
امام نقی: نفی تمامی مقدسات دیگر، انکار تفکر غیر شیعی، توجیه قوانین وحشیانه مثل سنگسار، قصاص و اعدام کسانی که به مقدسات شیعه می خندند، آشنائی به دانش ماله کشی و علی الخصوص استفاده از توضیح المسائل آل فنا بجای استفاده ازعقل، از نشانهای اصلی روشنفکران شیعه می باشد.

Agnostic
12-03-2014, 07:49 PM
روزی معتصم، امام را برای شام دعوت نمود و برای گرم کردن مجلس، ملیجکی را نیز به دربار فراخواند. لیکن ملیجک هر چه کرد حتی یک لبخند خشک و خالی هم به لبان حضرت ننشست تا اینکه یک نفر گفت "روشنفکر دینی". نقل است امام آنقدر خندیدند تا شرحه شرحه شدند.

Agnostic
12-03-2014, 07:50 PM
امام نقی در مجلس خلیفه عباسی نشسته بود. خلیفه ملعون برای اسکل کردن امام جادوگری هندی استخدام کرده بود که هرگاه امام قصد خوردن چیزی را میکرد به اشاره جادوگر به پرواز درمی آمد و از امام دور میشد. حضرت که به شدت مجذوب کار وی شده بود در آخر مجلس به دست و پای جادوگر افتاد و از وی خواست را او را به شاگردی قبول کند. در اوایل نقش امام در حد پول جمع کردن از حضار و نشان دادن جای دوست و دشمن بود. ولی بعد ها با علم لدنی خویش کدهای جادویی را شکسته و خودشان نمایشهای باشکوهی برگزار میکردند. از جمله این نمایشها میتوان به پرواز مافوق صوت با عفیر. استریپ تیز جادویی سوسن که هرچه لباس درمی آورد تمام نمیشد. و فروکردن عسگری در ماتحت شمقدر و بیرون کشیدن آن از ماتحت ابولاشی اشاره کرد.

Agnostic
12-03-2014, 07:54 PM
صحابه‌ ای اینبار با چتر نجات بر امام فرود آمد و گفت:- حاج آقا مسئلة !- بنال!- من چندتا سوال درباره ی جهت قبله و کلاً علت اینکه چرا باید مسلمین به سمت کعبه نماز بخونن دارم. اول اینکه زمین گرده و اگر فاصله ی ما از کعبه بیشتر از حدود 500 کیلومتر باشه ، جهتی که داریم میخونیم چون بر دایره مماس است پس از بالای کعبه رد میشه و به کعبه برخورد نمیکنه! دوم اینکه اگر در نظر بگیریم که جهت نماز خوندن ما بر روی زمین کشیده میشه و از زمین بلند نمیشه ، خب پس ما میتونیم به هر جهتی که خواستیم نماز بخونیم چون زمین گرده و بالاخره مسیر نماز خوندن ما اینقدر دور زمین میچرخه تا با کعبه برخورد کنه!
(در این لحظه مقادیری دود ذولنعوظ از زیر دشداشه نقی به بیرون خزید)
صحابه ادامه داد: همچنین کسیکه دقیقاً در طرف مخالف کره ی زمین نسبت به کعبه قرار دارد ، تکلیف نامشخصی برای جهت نماز خواندن دارد! فکر کنم بهترین راه برای نماز خواندن این فرد این باشد که روی شکم خوابیده و نماز بخواند که نزدیکترین مسیر به کعبه است!

نقی به تته پته افتاد و تلو تلو خوران به سمت ذولنقار روی طاقچه رفت. ذولنقار را در هوا تاب داد تا آنرا بر فرق سر صحابه فرود آورد که ذولنقار به پنکه سقفی گیر کرد و نقی بمدت چند روز همان بالا تاب میخورد تا اینکه سوسن از راه رسید او را نجات داد.

از در جستجوی ن

Agnostic
12-03-2014, 07:56 PM
چند شرط برای کارمند شدن در دستگاه خلافت قلی وار امام نقی(ع):
مشاغل خدماتی و کارگری: تبعیت فقط سامرا,مدرک تحصیلی لیسانس به بالا ترجیحا علوم ریاضی,وفادار به آرمانهای امام نقی.
مشاغل خدمات اجتماعی (مثلا پلیس و...) شرایط بالا به همراه دست بزن داشتن و بی رحم بودن.
مشاغل امنیتی و اطلاعاتی و پست های مهم سیاسی : داشتن تبعیت بلاد روم,بلاد حبشه و سامرا برای روز مبادا,تحصیلات مهم نیست, خونخار بودن از اهمیت بالایی برخوردار است, عرضه دزدی در مبالغ بالا.

Agnostic
12-03-2014, 07:58 PM
خدا ترس بودن از صفات بارز امام نقی بود. ایشان به حدی خدا ترس بودند که تا مدتها جرات تنها نماز خواندن و صحبت با خدا را نداشتند و همیشه ابولاشی یا شمقدر را به عنوان بادیگارد کنار سجاده همراه داشتند. بعضی وقتها هم هنگام نماز از شدت ترس از خدا بر خود بول میکردند و نمازشان باطل میشد و مجبور به تکرار میگشتند...

مصائب نقی - چرا امام روزی 700 رکعت نماز میخواند؟

Agnostic
12-03-2014, 08:01 PM
امام نقی‌ (ع): حقِ اسیرِ جنگی بر گردنِ مردِ مسلمان است

که اورا سیراب کند مع ذالک این حق باعث نمی‌شود که

حقوقِ شرعیِ مرد مسلمان موردِ بی‌ توجهی‌ قرار گیرد

حقوقی از قبیلِ جماع با همسرِ اسیرِ جنگی ، کشتنِ اسیرِ

جنگی ، به بردگی گرفتنِ اسیران جنگی ، مالکیت بر تمامی

اموالِ منقول و غیرِ منقول،ایضا زن و فرزندِ اسیرِ جنگی ...

از Dr naghi

Agnostic
12-03-2014, 08:03 PM
قال نقی فضل الله کبیر :
عندما إیماننا لیس الحماقه فی أی غباء غباء الدین الجاهل

در مذهب ما حماقت نیست بلکه این تقصیر حماقت است که در مذهب ماست.

Agnostic
12-03-2014, 08:05 PM
از حضرت سوال کردند: مگر میشود که جدتان حسین از ران مادرش به دنیا آمده باشد ؟ حضرت باد ملایمی ول داده و فرمودند: خاک بر سرتون کنن که دوزار ایهام و صنایع ادبی بلد نیستید! مگه وقتی به یه دافی میگید: جیگرتو بخورم! بعد که میبریدش مکان واقعا جیگرشو میخورید؟
اصحاب گفتند: خوب یعنی لابد بجای انگشت رسولولا از .... شیر خورده اند دیگه؟؟
حضرت دیگر کظم غیظ را جایز ندیده و انگشت مورد ایهامشان را در حلق سوال کنندگان فرو نمودند...

Agnostic
12-03-2014, 08:07 PM
امام در حال چرت بعد از جماع بود که ناگهان پاپ ژان پل دوم و راسل بر او وارد شدند و گفتند ما نظر می دهیم شما قضاوت کن کدام یک روشنفکریم؟ امام بی درنگ فرمود راسل که کافر است پس نمی تواند روشنفکر باشد اما پاپ چون پیرو یکی از ادیان ابراهیمی است بعد از شیعیان ما می تواند اندکی روشنفکر باشد سپس راسل ملعون را به حسنین سپرد تا او را مجبور به قضاوت در مورد وضویشان بکنند و آن ملعون را به سزای عملش برسانند ( کتاب آیا عمه ی بهنود روشنفکر است ؟؟ صفحه وسط)

Agnostic
12-03-2014, 08:09 PM
روزی ابولاشی از امام پرسید آیا خداحتما باید با واسطه ای دست به آفرینش موجودات بزند ؟امام فرمود وای برتو ، خداوند نیاز به واسطه ندارد.ابولاشی دوباره گفت شما خود را واسطه فیض خدا به خلق میدانید ولی خدایی که مرا بی واسطه خلق میکند چه نیازی دارد که برای هدایت من شما را واسطه قرار دهد؟نقل است که نقی گریه کرد و گفت حضرت عباس کمرت رو بزنه ذلیل شی الهی خیر نبینی.......وقتی دست امام رو شد- منقول النقی-جلد زرد نقوی-انتشارات اَنشان

از منقول النقی

Agnostic
12-03-2014, 08:10 PM
امام نقی در سخنرانی بنیادین در مسجد جامع سامرا به اصحاب خود فرمودند:
همیشه با زبان ساده با مردم سخن بگویید زیرا:
چون التزام به معقولیات و انكسار از بدویات در تعتیر آنچه مقتضى ست ممارست به عمل نقض نیست.
.
.
.
و خشتک ها بود که دریده شد و تمبان ها بود از فرط دریدگی خشتک به آسمان پرتاب میشد

منبع: مردی که نان خورد ذوالنوعوذش تکان خورد

Agnostic
12-03-2014, 08:13 PM
ام لاشی بر امام وارد شد و گفت: «اماما گزارش 32 جلدی خشونت علیه زنان در بارگاه امامت شما گم شده. مگر بز دارید که آنها را خورده باشد؟ یا مگر زمان حمله اجدادتان به پارس است که کتاب بسوزانید؟»
امام در پاسخ فرمودند: «یک جلد قرعان نقید هست برای آموزش خشونت علیه زنان نیازی به سی و دو جلد کتاب نبود»
--------------------------
حلیة النقویون - خشونت مکتوب و زنان مفلوک - ص 90

mbk
12-04-2014, 08:15 AM
"وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ ""هم گداری گفته شد تا آنها را نباشد ویران می سازید در زمین گفتند چون چه ماییم سازنده کارگشته گان"

مگر بز دارید که آنها را خورده باشد؟ یا مگر زمان حمله اجدادتان به پارس است که کتاب بسوزانید؟
ویران کارانی که جز به خداوند دلبسته گشتند بد گویی پوسخند بزنند سرشان گرم شود توی خشمشان بچرند
خداوندا با کارهاشان خودت رسیدگی کن

kourosh_iran
12-04-2014, 08:29 AM
افلا تبصرون الی الاسپاگتی فلاتعقل لعلکم نار الی مفسده موقده نار شونصده!
همانا این آیه بر امام نقی نازل گشت که مفسران از تفسیر آن بازماندند و مردمان خشتک ها دریدند!

mbk
12-04-2014, 09:02 AM
" وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ آمِنُواْ كَمَا آمَنَ النَّاسُ قَالُواْ أَنُؤْمِنُ كَمَا آمَنَ السُّفَهَاء أَلا إِنَّهُمْ هُمُ السُّفَهَاء وَلَـكِن لاَّ یَعْلَمُونَ (13)البقره"
"هم گداری گفته شد تا آنها را باور کنید جور چه باور کردند آدمیان گفتند آیا باور می کنیم جور چه باور کردند نارس اندیشان آیا نمی باشد چون آنها آنهایند نارس اندیشان هم نه آره نباشد می دانند13 ماده گاو"

افلا تبصرون الی الاسپاگتی فلاتعقل لعلکم نار الی مفسده موقده نار شونصده!
همانا این آیه بر امام نقی نازل گشت که مفسران از تفسیر آن بازماندند و مردمان خشتک ها دریدند!
سرهم کردن گفته های نشانه های سخن خداوند قرآن هم هم زدنشان با واژه های بیگانه به هدف پوسخند به دید من کار آدمهای رسااندش نیست آدم درست می گوید این آیه یا نشانه هدفش چیست تازه اگر کمبودی دید می پرسد
خداوندا مرا ارزشدان بخششهایت که از بزرگترینشان همین سخنت هست بگذار ای پشیمان پذیر خیلی مهربان

Agnostic
12-13-2014, 03:17 PM
روزی ابولاشی خدمت امام نقی(ع) رسیده و پرسید: یابن رسولولا، اگر کسی به پیامبر اسلام و خاندانش اهانت کند چه می شود؟
حضرت(ع) فرمود: به خدا سوگند که خدا او را سنگ یا سوسک خواهد کرد و آسمان و زمین غرّیده و در هم می پیچند و آتش به جان عالمیان بیافتد و افلاک از دوران بازخواهد ایستاد و ...
هنوز سخن ایشان به پایان نرسیده بود که ابولاشی هرچه فحش خوارمادر می دانست نثار تبار بنی هاشم از پایین تا بالا نمود.
حضرت ابتدا شوکه شده و لحظاتی به ابولاشی خیره شد، نگاهی به اطراف انداخت، سپس چشم به آسمان دوخت، باز لحظاتی به چهره خوشحال ابولاشی نگاه کرد، ولی آب از آب تکان نخورد. پس ایشان فورا خدعه نموده و سرشوخی ناموسی را با ابولاشی گشودند و قضیه کلا لوث شد و آنها سالها از رفاقت هم بهره بردند...

سیره نقوی، در باب "کاربرد خدعه در شرایط خاص"

Agnostic
12-13-2014, 03:18 PM
روزی امام نقی (صق) عمروعاص را در کنجی گیر انداخت و می خواست دونیمش کند که عمروعاص عورت خود را نشان امام داد. امام نقی نیز کم نیاورد و ذوالنعوظ مبارکشان را نشان عمروعاص داد. عمروعاص با دیدن ذوالنعوظ امام فریادی کشید و در دم جان داد. در اینجا بود که آیه شریفه و مکروا ومکراالنقی و ان النقی خیرالماکرین بر امام نازل شد.

تکامل ژنتیکی در ائمه طهارت- زین الدین فروید

Agnostic
ابو لاشی: ای امام اگر مومنی بمیرد و خرج کفن و دفنش را نداشته باشد، چه باید کرد؟
امام نقی: الاغی کرایه کرده او را به سرزمین فارس برده و دفنش کنید. سال بعد بروید و از متولی بارگاهش سهم امام را تقاضا کنید.

علل و ریشه های رویش امامزاده ها در بلاد فارس

Agnostic
از امام پرسیدند: با ارزش ترین چیز در اسلام چیست؟
فرمود: عقل.
علت پرسیدند.
فرمود: ارزش هر چیز به میزان نادر بودن آنست و از آنجا که در قلمرو اسلام، چیزی نادرتر از عقل نیست، پس چیزی با ارزش تر از عقل هم نیست.

Agnostic
12-13-2014, 03:21 PM
... ادامه ماجرا
مردی کنار نقی ایستاده بود. چهره ای نورانی داشت. حتی از ماتحتش نور میزد بیرون. به نقی گفت: «من جبرئیل فرستاده خدا هستم. تو به امامت برگزیده شدی ای نقی. امامت وظیفه سنگینی است. باید بیاموزی. فعلاً بخوان»
نقی که از تعجب دهانش باز مانده بود پرسید: «چی بخونم؟»
جبرئیل: «درس بخوان. الله دفعات قبل در سنین بالا امام و پیامبر گرفته بود هیچکدامشان آدم از آب در نیامدند. تو فعلاً درس بخوان و بچه خوبی باش شاید این بار نتیجه معکوس ندهد»

Agnostic
12-13-2014, 03:21 PM
آیات 2 تا 9 را شیطان بر زبان پیامبر جاری کرد که از قرآنهای نقید حذف شده است .
آیات شیطانی

ای آنکسانی که ایمان آوردید (1) میتوانید بی دین باشید (2) کسی با شما کاری ندارد (3) ما می خواهیم شما آقای خودتان باشید (4) ما آمده ایم معنویت شما را بالا ببریم (5) شما را به مقام انسانیت برسانیم (6) بانوان می توانند آزادی در پوشش داشته باشند (7) نفت و آب و اتوبوس شما رایگان است (8) همه را صاحب خانه می کنیم (9) صدای رعد و برق (10) عر عر عر عر (12) اقتصاد مال خر است (13) اگر ما آن قلمها را می شکستیم (14) همه مخالفان را دار می زدیم(15) در شهر حمام خون راه می انداختیم (16) به این دردسر ها دچار نمیشدیم (17) خدا از گناه ما نگذرد(18) ما اشتباه کردیم (19) صدق الله نعوظ العظیم

Agnostic
12-13-2014, 03:22 PM
روزی امام در حال گذر از شکارگاهی بود که ابن هانتر را دید آهویی گرفته و قصد جانش کرده امام ضمانت آهو را کرد تا برود و به بچه اش شیر بدهد و فردا ساعت 9صبح برگردد و خود را تحویل ابن هانتر دهد آهو رفت اما به دلیل offبودن علم لدنی حضرتش ،امام از تغییر ساعت رسمی کشور بی اطلاع بودند و ساعتش را با ساعت آهو هماهنگ نکردند پس آهو به جای ساعت 9 ساعت 10 آمد ابن هانتر ساعت 9 از امام طلب آهو کرد امام در جواب گفت قاعدتاً نباید اینجور می شد ولی ابن هانتر نپذیرفت و امام را سخت سپوخت ساعتی بعد آهو آمد امام آهو را گرفته تا به تلافی کبابش کند شوربختانه این بار محیط بان امام را به جرم گرفتن آهو گرفت 1000دینار جریمه اش کرد و او را نیز سخت بسپوزید منابع شیعه به دلیل دو بار پی در پی مورد سپوزش قرار گرفتن امام ، این روز را یوم الذو سپوزین نامیده اند ( امام و ضمانت پر دردسر)

Agnostic
12-13-2014, 03:23 PM
امام همواره با پای چپ (همان پایی که مسلمین با آن به بیت الخلاء مشرف میشوند) به کنفرانس های علمی فیزیک، شیمی و سایر علوم منحطه غربی وارد میشدند بدین ترتیب امام با این حرکت دیپلماتیک اسلامی شأن و منزلت کنفرانسهای علمی را تا حد شأن و منزلت بیت الخلاء مسلمین تنزل می دادند و نقش دانشمندهای غربی را با نقش آفتابه ی موجود در بیت الخلاء یکی می کردند البته ایشان در عوض همواره با پای راست به تکایا و خیمه های عزاداری وارد می شدند تا یک زمان کسی این مکان های مقدس را با بیت الخلاء اشتباه نگیرد ( امام و همسطح سازی کنفرانس های علوم منحطه کفار با بیت الخلاء مومنین)

Agnostic
12-13-2014, 03:23 PM
شوهران شما کشاورزان شما هستند آنگونه که می خواهید مورد کشت قرار گیرید!!!! (امام و نگاهی دیگر به آیه223بقره در کنفرانس فمنیسم های سامرا)

Agnostic
12-13-2014, 03:24 PM
در طول دوران تحصیل بنده استادهای اخلاق اسلامی و معلم های تربیتی بارها تاکید میکردند که, غربی ها با الگو قرار دادن قرآن نقد به ١ چنین پیشرفتها رسیدند, در صورتی که خود مسلمانان از برکت این کتاب عظیم غافل هستند...
ولی بنده ,پس از از باور کردن این حرف و مطالعه قرآن, به این نتیجه رسیدم که از غربی ها بپرسم؛ آخر دیوسها شما چطور توانستید با خواندن ١ چنین کتاب کسشعری به چنین پیشر فتهای عظیم و بعضا خرکی نایل آیید, آیا ما را اسکول کرده اید؟ ضربه زدن به اسلام تا کجا ؟ آخر اینکه دیگر ادب از که آموختی از بی ادبان و اینها نیست!

برگرفته از سخنرانی تاریخی امام نقی در توهم توطئه خانه عفاف سامرا

Agnostic
12-13-2014, 03:25 PM
ابولاشی ای امام بهترین مردمان چه کسانی هستند؟
امام نقی: مردمی که زنده ها را قربانی مرده ها میکنند.
البته منظورامام نقی(ع) ازمرده ها، مقدسات شیعه اثنی اشعری میباشد. نمونه برجسته این رفتار را میتوان درامت مسلمان ایران مشاهده کرد. بجای دکتررفتن و بیمارستان ساختن، برای شفا یابی آن مخارج را صرف بازسازی عتبات عالیات میکنند و از امامانشان شفاعت می طلبند. (فیلسوف بزرگ علامه مجلسی)

Agnostic
12-13-2014, 03:28 PM
از ریحانه النقی
الفاطی ما الفاطی و ما ادراک ما الفاطی ... فاطی و تو چه دانی فاطی چیست
الفاطی الکماندو و ما ادراک ما الکماندو ... همان فاطی که کماندو است و تو چه دانی فاطی کماندو چیست
الفاطی الصاغی ... همان فاطی کماندو که هلو برو تو گلو صیغه می شود
فاجعل النی فی التحت الساندیس ... پس نی را در ماتحت ساندیس فرو کن
فاجعل الساندیس فی الحلق الفاطی ... بعد از آن ساندیس را در حلق فاطی فرو کن
فاجعل النیک فی التحت الفاطی ... سپس نی کلفت خود را در ماتحت فاطی فرو کن
النی القاطی ... همان نی قاطی پاتی کلفت دیوانه ای که در شلوار داری
فاجعل الباطوم فی الید الفاطی ... پس از آن که باطوم را در دست فاطی گذاشتی
فتبدل الفاطی الی الکماندو ... او به فاطی کماندو تبدیل می شود
فتضرب الناس کمثل الکماندو ابن الکماندو ... پس او طوری مردم را کتک می زند که گمان می کنی هفت جد و آبادش کماندو بوده اند
صدق النقی ذوالنعوظ العظیم ... راست گفت نقی که صاحب ذوالنعوظی بس عظیم است
قرآن نقید سوره ی فاطی کماندو

Agnostic
12-20-2014, 08:12 PM
ابو سنده بر امام وارد شد و گفت: یبن رسول! شعر "بنی آدم اعضای یکدیگرند -- که در آفرینش ز یک گوهرند" به چه معنی است؟
امام فرمود: مصراع اول به این اشاره می کند که انسانها می توانند عضوی از بدن همدیگر باشند مثلاً کفار نقش ذوالنعوظ مسلمین را دارند و به همین دلیل همانطور که ما در ختنه کله ی آلت را می زنیم، پس حق داریم که کله ی کفار را نیز بزنیم! مصراع دوم نیز دارای نکته بسیار ظریفی است. دقت کنید اینجا به نقش یک گوهر و نه دو گوهر تاکید دارد و آن گوهر نیز همان بیضه ی چپ است که در اسلام از ارزش مادی و معنوی بسیار زیادی برخوردار است و معادل دو سوم دیه ی کامل یک مرد در نظر گرفته شده است!
(بوستان نقوی_ تحلیل های ادبی -اسلامی)

Agnostic
12-20-2014, 08:13 PM
از ابن ورمالیده نقل است امام قسمتی از دیوار خانه را بصورت ضریح درآورده بود و اصحاب را جمع کرد وگفت پولی که در زمان مرگم میخواهید بریزید، الان ثلثش را بریزید تا بصورت لایو هم من را ببینید و هم از پشت ضریح برایتان شکلک درآورم .

خلاقیت امام بخش تنگدستی صفحه اول

از نقلاگ(نق)

Agnostic
12-20-2014, 08:14 PM
ﺍﮔﺮ ﺍﺳﻼﻡ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺮﺍﻟﯿﺎ ﻇﻬﻮﺭ ﻣﯽ ﮐﺮﺩ:

ﻗﺴﻢ ﺑﻪ ﮐﺎﻧﮕﻮﺭﻭ ① ﻭ ﺁﻥ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺟﻬﺪ ②ﮐﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻧﺸﺎﻧﻪﺍﯾﺴﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﺎﻥ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﻧﺪ ③ ﻭ ﺑﻨﮕﺮ ﮐﻪ ﭼﮕﻮﻧﻪﮐﯿﺴﻪ ﺍﯼ ﺩﺭ ﺷﮑﻢ ﺍﻭ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺩﯾﻢ ④ ﺗﺎ ﻃﻔﻞ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺟﺎﯼﺩﻫﺪ ⑤ ﻭ ﭼﺮﺍ ﺍﯾﻦ ﮐﯿﺴﻪ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﺸﯿﻤﻨﮕﺎﻩ ﺍﻭ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﺪﺍﺩﯾﻢ ⑥ﭼﺮﺍ ﮐﻪﺍﮔﺮ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺑﻮﺩ ﻃﻔﻞ ﺍﻭ ﻟﻪ ﻭ ﻟﻮﺭﺩﻩ ﻣﯿﺸﺪ ⑦ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﺍﯾﺴﺖﺑﺮ ﺧﺪﺍ ﻭ ﺭﺳﻮﻟﺶ ⑧............................................... ﻗﺴﻢ ﺑﻪ ﺷﺘﺮ ﻭ ﻗﺴﻢ ﺑﻪ ﻣﺮﻍ ①ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺑﻪ ﺍﺫﻥ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﯾﮑﯽ ﺟﺎﯼ ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ ② ﻭ ﻗﺴﻢ ﺑﻪ ﮔﺮﺩﻥ ﺩﺭﺍﺯ ﺍﻭ ③ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺍﺯ ﻣﻌﺠﺰﺍﺕﺧﺪﺍ ﺍﺳﺖ ④............................................... ﺍﯼ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﯾﺪ ① ﺁﯾﺎ ﺍﯾﻤﺎﻧﺘﺎﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﺪﻥ ﺗﺎﺭ ﻣﻮﯾﯽﻣﯽ ﻟﺮﺯﺩ ② ﭘﺲ ﻫﻤﺎﻧﺎ ﺭﯾﺪﻡ ﺑﻪ ﺍﯾﻤﺎﻧﺘﺎﻥ ③

"متواتر"

Agnostic
12-20-2014, 08:14 PM
جوانک موقشنگی از دیار پارس به خدمت مولای منقیان آمد و پرسید: ای امام، چرا تقویم اسلامی، قمری است نه شمسی؟
امام فرمود: مزرعه ای را در نظر بگیر و گاوی که دائما در آن در حرکت است و هر چند وقت یک بار، در نقطه ای از مزرعه می ریند. آن مزرعه، تقویم شمسی است؛ آن گاو، تقویم قمری است؛ تاپاله آن گاو، ایام عزاداری برای ما اهل بیت است و نقاط فرود تاپاله هم ایام جشن برای شما مجوسان است!

Agnostic
12-20-2014, 08:15 PM
امام نقی و ابولاشی در حال فرار از دست ماموران خلیفه، به غاری رسیده و در آن پناه گرفتند. به اذن خدا عنکبوت و کبوتری هم رسیده و جلوی غار را مسدود کردند. هنگامی که سربازان به آنجا رسیدند، با دیدن آن صحنه شاکی شده و داد زدند: ای بابا. نمودین مارو با این کفتر و عنکبوتتون. هیچی دیگه بلد نیستین؟ سپس تار عنکبوت را با لگد پاره کرده و آن معصوم را با پس گردنی بیرون کشیده و بردند.

مصائب نقی - کمبود خلاقیت در معجزات الهی - ص 69

Agnostic
12-20-2014, 08:15 PM
ابو سنده میگ میگ وار بر امام وارد شد و عرض کرد: عمه ام به لقاحت! چگونه است که تعداد امام زادگان بلاد پارس در این 34 سال از 1500 فقره به 11000 فقره رسیده اند؟ امام فرمود ابو سنده! بدان و آگاه باش دو چیز در دنیا انتها ندارد: " لقاحَتِ امامان و حماقت پیروان "
( امامت و لقاحت ،وقاحت و حماقت)

Agnostic
01-04-2015, 06:06 PM
آیاتی از سوره‌ی مبارکه‌ی «هندوانه»

به خلقت هندوانه ها دقت کنید□ آیا میتوانید هندوانه را پوست نکنده بخورید؟□ حجاب مانند پوستی است که روی هندوانه کشیده شده□ پس زنان حجاب دار را نمی توانید بخورید□ این ارزش حجاب را نشان می دهد□ برخی میگویند تابستان گرم است و حجاب، ما را خفه می کند□ باز به خلقت هندوانه بنگرید□ هندوانه میوه ای تابستانی است□ آیا هندوانه‌ ای دیده‌ اید که از گرمای تابستان بنالد؟□ پس اعتراض نکنید□ خداوند کارهایش روی حساب و کتاب است□ آنوقت شما ادعا می کنید که ماشین حساب دارید؟□ از بس که پررو هستید□ زنان اروپایی را که بور و ظریف ترند مانند خربزه آفریدیم□ حجاب آنها را کمتر قرار دادیم□ پوست حجاب آنها نازک است□ به زنان تایلندی دقت کنید□ الف لام پاتایا□ آنها را از طالبی خلق کردیم□ یک فشار کافیست تا حجابشان پاره شود□ به خلقت انار دقت کنید□ عادت ماهانه را از روی آب انار خلق کردیم□ باز هم منکر وجود خدا می‌شوید؟□ خدا اگر بخواهد چشمان شما را نابینا کرده و جایش گوجه سبز قرار می‌دهد□ براستی سپاس خدای را که پروردگار جهانیان است□

Agnostic
01-04-2015, 06:07 PM
بسم الله الرحمن الرحیم
خرم خرت(1) خرم خرپ (2) خرت خرم (3) خرت خرپ (4) خرم خرس (5) خرت خورت (6) خرم خرت خرپ (7) خرش خرت (8) صدق الله النقی العظیم
امام نقی درحال تناول خیار با نمک

Agnostic
01-04-2015, 06:08 PM
امام نقی با زنده به گور کردن دختران به شدت مخالف بود و آن را نشانه بارز جاهلیت می دانست. هرگاه اعرابی جاهلی می خواست این کار را بکند، امام آن دختر را به عنوان کنیز می خرید و به خانه می برد!

Agnostic
01-04-2015, 06:09 PM
یکی از ویژگیهای حضرتش این بود که از ترکیب معجزه های پیامبران، معجزه ایی جدید خلق می کردند. بطور مثال امام معجزه شق القمر جدشان رسول لولا و معجزه عصای حضرت موسی را ترکیب کرده و معجزه شق العصا را خلق کردند بدین صورت که هرگاه امام عصایشان را بر زمین می کوبیدند به امر خدا عصا نصف می شد!
( امام نقی و معجزات ترکیبی)

Agnostic
01-04-2015, 06:11 PM
شمقدر و عفیر وارد مسجد شدند و امام نقی را دیدند که به اشتباه وضو می گیرد. برای آن که او را متوجه اشتباهش کنند جلو رفته و گفتند: ما وضو میگیریم و تو قضاوت کن که وضوی کداممان صحیح است. امام با ناراحتی فرمودند: آن موقع که کفتر و عنکبوت و ابابیل و ماهی کرکره بن صرصره و این جک و جونور ها رو وارد دین کردیم، باید فکر اینجاشم میکردیم که کارمون به جایی برسه که یه شتر و یه الاغ از وضویمان ایراد بگیرند. سپس باد صداداری رها کرده و فرمودند: من معصومم. چیزی وضوم رو باطل نمیکنه. با هویج بستنی هم وضو بگیرم صحیح است.

Agnostic
01-04-2015, 06:12 PM
امام نقی (ع) و ابو تفخیذ نصف شب روی کاناپه نشسته بودند و سریال امام علی را تماشا میکردند. سریال رسید به جایی که حضرت گردن میزد.
ابو تفخیذ پرسید : چرا جد شما اینقدر خشن بود ولی شما مظلوم هستید؟

امام نقی فرمود : تاریخ همیشه دوبار تکرار میشود. بار اول تراژدی، بار دوم کمدی.

Agnostic
01-04-2015, 06:13 PM
به خدا قسم هیچ گاه در مقابل ظلم و زور تسلیم نخواهم شد مگر آنکه زورش زیاد باشد . – امام نقی (ع)

Agnostic
01-04-2015, 06:14 PM
سوره یا حق قرعان نقید:
یا حق ○ چیزت شق ○ بق بق ○ عرق○ در می زنی تق تق ○ بازی ورق ○ انا الله بی حوصله و بیکار دمق ○ یا نق ○ معلق ○ ذکر الله باعث مصیبت دلهاست.

* اگر براستی میتوانی یک آیه مثل من بگو. میبینی که نمی توانی و ضعیف هستی .
پیروز نبی اکرم (ص)

Agnostic
01-04-2015, 06:15 PM
ابو سنده بر امام وارد شد و گفت: یبن رسول! شعر "بنی آدم اعضای یکدیگرند -- که در آفرینش ز یک گوهرند" به چه معنی است؟
امام فرمود: مصراع اول به این اشاره می کند که انسانها می توانند عضوی از بدن همدیگر باشند مثلاً کفار نقش ذوالنعوظ مسلمین را دارند و به همین دلیل همانطور که ما در ختنه کله ی آلت را می زنیم، پس حق داریم که کله ی کفار را نیز بزنیم! مصراع دوم نیز دارای نکته بسیار ظریفی است. دقت کنید اینجا به نقش یک گوهر و نه دو گوهر تاکید دارد و آن گوهر نیز همان بیضه ی چپ است که در اسلام از ارزش مادی و معنوی بسیار زیادی برخوردار است و معادل دو سوم دیه ی کامل یک مرد در نظر گرفته شده است!
(بوستان نقوی_ تحلیل های ادبی -اسلامی)

Agnostic
01-04-2015, 06:17 PM
سوره همه پرسی در قانون اساسی
ای کسانی که ایمان آوردید □ همه پرسی در قانون اساسی بود تا حالا ندیده بودید؟ □ آخی □ فکر کردید همه پرسی می کنیم مثلا حجاب باشد یا نباشد ؟ □ براستی چقدر ساده لوح هستید □ همه پرسی ما اینجوری است که حجاب باید باشد ولی بین چادر سیاه و چادر قهوه ایی یکی را انتخاب کنید و همه پرسی کنید ؟ □ منظور ما از همه پرسی این است□ بین تفکیک جنسیتی در پیاده روها و خیابانها یکی را انتخاب کنید □ یا فکر کردید مثلا همه پرسی می کنیم که انتخاب دین و عقیده آزاد باشد؟ □ واقعا فکر کردید ما گاگولیم ؟ □ نه داداش □ اسلام دین اصلی جامعه و شریعت اسلام همانا قانون اساسی است □ ولی انتخاب کنید که مسجد ها در کجای شهر ساخته شوند □ و انتخاب کنید که آیا غسل کردن را به بچه های زیر 5 سال یاد بدهیم یا نه ؟ □ همه پرسی یعنی اینکه همه باید بپرسند ولی جواب ها یکی است □ و آن اینکه اسلام دین کامل و آخرین دین است □ و محمد فرستاده خداست □ و احکام اسلام غیر قابل تغییر و برای همه زمانها و مکانهاست□ و در کتاب مسلمین همه علوم و قوانین جامع بشریت نوشته شده است □ حالا انتخاب کنید □ این آلت بزرگ و اکبر باید داخل شما شود □ شما راه های ورودش را هموار کنید□ الله بر کل امور ناظر است□

Agnostic
01-04-2015, 06:22 PM
آشنایی با بیگرافی امام نقی (ق)
حضرتش از کوکی با آفتابه دزدی و برداشتن کفش از در مساجد شروع کردند و بعد گهگاهی هم که هوس نیمرو میکرند به کتانه مرغی همسایه میزدند و چند تخم مرغ ناقابل برداشته و در سنین نو جوانی تمرین های فشرده تر
از جمله شتر دزدی را آغاز کردند و در حدود سنین چهل سالگی زبردستی ایشان شهره خاص و عام شد و کم کم به فکر غارت دهکده های مرزی دیار عجم افتادند و چون غنائم زیاد نصیب امام گشت سپاهی عظیم تشکیل دادند و نقشه ای که سالها طراحی کرده بودند عملی کردند.
آنگاه امام فرمودند:
اینقدر غنائم و کنیزک با خود از دیار عجم میبرم که سر اولین بار شتر به سامرا برسد و آخرین بار شتر هنوز در خراسان باشد.
البته ایشان بعدها خاک و آب دیار عجم را هم به شیوخ عرب پیش فروش کردند.

Agnostic
01-04-2015, 06:24 PM
بوالفضله ی موش بر امام نقی وارد شد و پرسید چگونه است که تو و اجدادت ادعای علم لدنی و تسلط بر کل علوم دارید اما تو و همه اجداد بی مصرفت روی هم حتی یک ناخن گیر هم اختراع نکردید در حالی که دانشمندان ناسا در حال کار بر روی پروژه ای هستند که امکان سکونت بشر در جو سیاره زهره را فراهم می کند! امام نگاهی عاقل اندر سفیه به او انداخت سپس او را به حرمسرای نقوی خود برد و بی شمار زن عقد دائمی، صیغه موقت از یک ساعته تا ۹۹ ساله، کنیزهای رنگارنگ، اسیرهای جنگی، برده های گوناگون به ابوالفضله نشان داد که نامشان زهره بود سپس فرمود اگه دانشمندان ناسا آرزوی زندگی انسان در جو سیاره زهره دارن ما ده ها ساله که داریم با ده ها زهره زندگی می کنیم! ابوالفضله ی موش با شنیدن این حرف امام نقی خشتکش را بر سرش کشیده، متواری شد و روزها در بیابان می دوید و نعره میزد تا جان داد.

Agnostic
01-04-2015, 06:26 PM
امام نقی مبدع تجربه گرایی بود.او معتقد بود باید بسیاری از باورهای قدیمی را به بوته آزمون گذاشت .برای مثال ایشان وضو میگرفت و سپس میگوزییدتا ببیند واقن وضویش باطل میشود یا نه .مجموعه این تجربیات و مشاهدات جرقه رنسانس و انقلاب صنعتی را در سامرا و بعد ها در سایر نقاط دنیا زد .

تاریخ تمدن -ویل دورانت

از:Araz Ardabili

Agnostic
01-04-2015, 06:28 PM
امام در کودکی قصد داشتند امامت را رها کرده و در رشته پیامبری تحصیل کننداما ام النقی که به تربیت امام توجه ویژه ایی داشتند به دلیل الفاظ رکیکی که به صورت وحی بر رسول لولا وارد شده بود از ترس اینکه امام هم چون جدشان وحی های فحش آلود را بشنوند و تاثیر بگیرند مانع اجرایی شدن این تصمیم امام شدند اما بعدها امام به دلیل انس با قرآن توانستند الفاظی همچون بوزینه، میمون، سگ ، خر وحشی ،چهارپا،نجس و گستاخ زنا زاده را ورد زبان خود کنند (جایگاه فحش در قرآن و کلام امام- صفحه وسط)

Agnostic
01-04-2015, 06:29 PM
از اصحاب فضایی نقل است که امام نقی (ع) هنگام سفر به فضا مشکلات عدیده‌ای برای نماز خواندن داشتند، یکی از آن مشکلات معلق بودن مُهر حضرت در خلا بود که ایشان همیشه به دنبالش غوطه‌ور می‌شدند!

از وبلاگ نقلاگ

Agnostic
01-04-2015, 06:32 PM
امام نقی( نق ) شبی خواب نما شدند و دستور دادند که به عقاید دیگران احترام گذاشته شود. برای همین چند هزار کلیسا و کنیسه و معبد در اراضی مقدس سامرا و مکه و مدینه و اسلام آباد و خارطوم و مراکش و دبی و کویت و قاهره ؛ در عرض چند ماه گشوده شد و شعبه زده شد و چندین میلیون مردم غیر مسلمان از دیار کفر برای نیایش و به جای آوردن مراسم و مناسک مذهبی راهی سامرا و نجف و مکه مکرمه و مدینه منوره و اسلام آباد و خارطوم و قاهره شدند. وقتی چند سال گذشت رحمانیت اسلام دوباره آشکار شد و جمعی از مسلمانان در چهره تازه داعش و علی اللهی و طالبان و حزب الله و اخوان المسلمین و جیش العدل و سلفی و شریعتی و مطهری و خلخالی و فیروزآبادی ؛ ظاهر گشتند و مردها را از زیر شمشیر گذراندند و زنها را بین مسلمین تقسیم کردند.
امام نقی (نق) بعد از جماع با زنان کفار در خطبه ایی فرمودند که :
اسلام رحمانی اول آب و دان می ریزد تا کفار را جذب کند بعد از آن نوبت درو کردن و برداشت محصولات است که زنان کشتزار شما هستند پس از هر طرف که دوست داشتید شخم بزنید.
از کتاب وزین خدمات اسلام به کفر نوشته شهید مطهر بن باباکوهی

Agnostic
01-04-2015, 06:37 PM
امام با علم لدنی خود و آگاهی از زمان و نحوه ی شهادتش، از هشت سالگی با خیال راحت وسط بزرگراههای پر سرعت سامرا سوت زنان گام بر میداشت. خود را در تمامی دریاها و رودها هی غرق می کرد. همچنین دوره ای طولانی از عمر پربرکتش را در سیرک مشغول به کار شد و با شهامت تمام به بندبازی، قورت دادن ذوالنقار و دفع آن، ایستادن مقابل سیبل برای پرتاب خنجر، فرو کردن سر در دهان یکی از نوادگان شیری که برای جدش حسین زنجیر زده بود و ... می پرداخت و شجاعتش در برابر مرگ ورد زبان دوست و دشمن بود.
مروی است که نقی حتی در اعتراض به ظلم و خفقان حکام ستمگر، دو سال و نیم دست به اعتصاب غذای نامحدود زد و یک بار هم خود را مقابل پارلمان سامرا به آتش کشید.

امام و بهره گیری پراکتیکال از امامت

از:نقی هف خط

Agnostic
01-04-2015, 06:39 PM
یکی از شخصیت های سینمایی که اما بسیار دوست داشت اسپایدرمن(مرد عنکبوتی)بود وهمواره هنگام قراٸت سوره اسپایدر(عنکبوت)به جای عبا وعمامه لباس اسپایدر من میپوسید.
همگان را به احترام به اسپایدر سفارش میکرد
ومیفرمود اگر این اسپایدر به کمک جدم نیامده بود نسل ما منقرص میشد.

Agnostic
01-17-2015, 07:26 PM
هزار و چهارصد سال مردم خاورمیانه گرفتار این نکبت شدند، بگذارید مردم غرب هم اندکی از این زهر بچشند.

واکنش امام به گسترش اسلام در اروپا

Agnostic
01-17-2015, 07:27 PM
خدایا، جدا خودت خنده‌ات نمی‌گیره وقتی می‌بینی مردم از امامی شفا می‌خوان که خودش مسموم شد و اسهال گرفت و مرد؟

Agnostic
01-17-2015, 07:28 PM
گاهی علی مطهری به خانه امام نقی می آمد تا در مورد رفع حصر ابولاشی صحبت کند.
ولی حجاب زننده سوسن(سلام الله علیها) سبب میشد که موضوع عوض شود و در مورد ممه های سوسن و ساپورت پوشیدن ایشان حرف زده شود.

Agnostic
01-17-2015, 07:29 PM
امام نقی از خشونت و افراطی گری پرهیز داشتند و معتقد بودند جواب کاریکاتور، کاریکاتور است! ولی چون نقاشی شان اصلا خوب نبود، با کلاشینکف حساب کاریکاتوریستهای شارلی ابدو را رسیدند تا موضع خود را شفاف کنند.

Agnostic
01-17-2015, 07:30 PM
جمعی از ماله کشان اسلام زده، در یک کنفرانس تلویزیونی صحبت می کردند، که امام بر آنها وارد شد. ماله کش اول: من شارلی هستم اما اعضای شارلی به پیامبر توهین کرده اند پس مقصرند. ماله کش دوم: من شارلی هستم ولی آنها به عقاید مسلمانان بی احترامی کرده اند. ماله کش سوم: منم شارلی هستم ولی آنها هتاک بودند. ماله کش چهارم... در اینجا امام ماله کش چهارم را به دو نیمه نامساوی تقسیم کرده و با صدایی رسا فرمودند: من شارلی نیستم چون مسلمانم!
( امام و به غائط کشیدن ماله کشان اسلامی)

Agnostic
01-17-2015, 07:32 PM
مذهب تولید توحش نمی‌کند بلکه این توحش است که تولید مذهب می‌کند.

Agnostic
01-17-2015, 07:36 PM
روایت است امام نقی ( د د ت) در بیت لمیده و مشغول رسیدگی به امور مسلمین بودند که ابن فضول وارد شد و پرسید: یابن رسولولا. خواهر زنم بر دختر عمه ات! چرا شما رسولولارا جدتان میدانید؟ مگر منظور از جد همانا جد پدری نیست؟ پس جد شما ابوطالب است نه پدرزن علی آب طالبی! حضرت که خودش هم تا بحال به این قضیه فکر نکرده بود اولش کمی القارعه مالقارعه خواند و شوخی دستی با وی نمود تا با خنده و فرج شعر گفتن سروته جریان را هم بیاورد. بعد که دید فایده ای ندارد ناگهان شروع به گریه و خود زنی برای حسین مظلوم کرد و آنقدر خودش را زد که عرش الهی به لرزه افتاد. ابن فضول هم برای اینکه خون امام گردنش نیفتد اعلام گوه خوردگی از طرح سوال نمود و مرخص شد.
منبع: شیوه های پاسخگویی در اسلام – ص69

Agnostic
01-17-2015, 07:39 PM
ای آنکسانی که ایمان آوردید * ما اگر بخواهیم گاوها را به جان شما می اندازیم * پس از ما فرمان برید تا رستگار شوید* وگرنه گاو اهل ایمان با شاخ به شما حمله ور میشوند* که دیگر دیر است * زخمی و خونین میشوید * نمی توانید رکوع و سجود و قنوت کنید* خدا رادیواکتیوش هزار برابر شماست*

Agnostic
01-17-2015, 07:41 PM
امام نقی در بازار سامرا زره خود را در دست فردی دید. به گمان اینکه آن فرد یهودی یا نصرانی است خواست با او به نزد قاضی رود تا از سناریوی نخ نمای fairplay استفاده کرده و آن فرد را مسلمان کند. در میانه راه متوجه شد که آن فرد قبلاً مسلمان شده. امام بسیار ناراحت شد و فرمود چاقال خجالت نمیکشی وقت امام رو الکی میگیری؟ سپس به آن فرد تجاوز مبسوطی کرد و با آن مرد به منزلش رفته ابتدا خلخال در پای زنش نموده، سپس خلخال از پای او کشید و با همسر وی جماع کلبی نمود.

از صحابه نقوی

Agnostic
01-17-2015, 07:44 PM
سوره مبارکه قاریقاطور
ای آن کسانی که ایمان آوردید[۱] چرا مومنان با چاپ یک قاریقاطور از مملی رسولالا ، مانند بوزینه ها عکس العمل وحشتناک از خود نشان می دهند؟ [۲] آیا تا به حال به این کار آنها تعقل کرده بودید که چرا؟[۳] براستی عکسهایی که این قاریقاطورها نشان می دهند چهره اصلی ممل است [۴] اگر اینها عکس مملی نبود مومنان به تخمشان هم نبود[۵] ولی چون چهره آبله رو و منور رسولالا در این تصاویر برابر با اصل است، مومنان عصبی میشوند[۶] اما براستی وقتی این عکسها چاپ میشود انگار عکس یک سارق مسلح را به دیوار زده اند با عبارت انجلیزیه wanted ، که براستی چهره مملی مزین به دریافت جایزه از طرف یابنده آن است [۷] مرده و یا زنده [۸] اما اگر چنین بود مقدار جایزه چقدر میشد ؟ [۹] اگر هر سکه طلا بهار دیکتاتوری را 250 دلار در نظر بگیریم [۱۰] تعداد غزوات و سریه های رسولالا از جنگ بدر، احد، المریسیع(بنی مصطلق) گرفته تا خندق، بنی قریظه، خیبر، فتح مکه، طائف، حنین به 100 عدد برسد [۱۱] در هر جنگ 6000000 سکه طلا به تاراج گرفته شده باشد [۱۲] مقدار دریافت جایزه برای مرده یا زنده ممل صد میلیارد و نیم دلار میشود [۱۳] البته این فقط غزوات رسولالا در زمان حیات اوست و فعلا وارد جنگهای بعد از مرگ او نمیشویم که سر به فلک میکشد [۱۴] پس حق را به مومنان بدهید که چرا ناراحت میشوند [۱۵] چون اگر صد میلیارد و نیم دلار در طول 23 سال مملی را بر تعداد مومنان تقسیم کنیم هر مومنی باید 1000 دلار فقط خسارت در ماه بدهد [۱۶] پس برای مومنان صرف نمیکند برای همین با وحشی بازی از زیر دادن پول فرار میکنند [۱۷] اما به هر حال این پول را باید بدهند یا جهان کفر واکسن ضد هاری باید بزند تا قاریقاطورهایش را چاپ کنند[۱۸] پول برای خدا مهم نیست [۱۹] مگر خدا مثل شما ندید بدید است؟ [۲۰]

Agnostic
01-17-2015, 07:46 PM
جمعی از مسلمین نزد حضرت امام نقی (فارت) آمده و نالیدند: یابن رسولولا. مادر زنت بر عمه ام! کفار ملعون کاریکاتور جدتان را ترسیم کرده و باعث غم و ماتم مسلمانان جهان و تضعیف پایه های دین در میان جوانان گشته اند. امام از جا برخاسته و قرآن سر طاقچه را برداشته و بول مفصلی به روی آن کرده و فرمودند: دینی که با 2 تا کاریکاتور و 4 تا شوخی تضعیف بشه باید شاشید بهش!
حالا اصلا کاریکاتور یعنی چی؟!

نقی. امامی که معلوم نشد زیاد میدانست یا نه؟ - ص69

mbk
01-18-2015, 07:54 AM
"إن تستفتحوا فقد جاءكم الفتح وإن تنتهوا فهو خیر لكم وإن تعودوا نعد ولن تغنی عنكم فئتكم شیئا ولو كثرت وأن الله مع المؤمنین 19""اگر می خواهید گشایشی باز پیش آمدتان گشایش هم اگر پایان برسانید باز آن بهتری است تا برایتان هم اگر دشمن برگردید ما دشمن برگردیم هم نبوده سود می رسانده رسته تان چیزی هم گر فراوان شده هم که خداوند با باورمندان است 19"

هزار و چهارصد سال مردم خاورمیانه گرفتار این نکبت شدند، بگذارید مردم غرب هم اندکی از این زهر بچشند.
اروپا پیشتر چی داشت که نازیدید بهش کمی دارایی که همه جا پیدا خواهد شد شاید یک فرهنگ بدرد نخور پوسخند زدن انگیزه بخود بالیدن شود باز دارایی باورمندان از همه بیشتر است که پشتیبانشان خداوند است که همه دارایی ها ویژه برای اوست
خداوندا ما را از به یاد آوری ات دور مساز

Soheil
01-24-2015, 03:06 PM
هادی: پدر دلیل عذاب دائمی و بی نهایت گناهکاران در جهنم چیه؟ چه توجیهی داره؟ مگه هدف از مجازات نباید اصلاح خطاکار باشه؟
تقی: از این فکر های کفر آمیز نکن پسرم. ببین منو(با دست چانه او را گرفت و مجبورش کرد نگاهش کند). منم مثل تو از همین سئوالها میکردم که آخر اسمم شد تقی و شدم امام فراموش شده.
هادی: لازم نکرده نگران من باشی. ببین من تو نیستم. عمرا با من بتونن همچین کاری بکنن. پدر اگه نخوام این عقاید تخمی رو دنبال کنم باید کیو ببینم؟
سپس خطاب به ابولاشی فرمود: این قرار ِ من با ابن فضول و ابن شکاک تو کافه سامرا چی شد پس؟ مثلا قرار بود با هم رژه افتخار همجنسگرایان سامرا رو سازماندهی کنیما.

بنمایه: قاعدتا نباید اینجور میشد.
بخش ِ دلیل واقعی تغییر نام امام ما از هادی به نقی و همینطور کم بودن احادیث باقیمانده از ایشان.
نوشته ابولاشی

Agnostic
02-11-2015, 03:57 PM
در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سامرا، اباشک خدمت امام نقی رسید و نق زد: جمعیت فقرای شهر، روز به روز در حال افزایش است. چرا حکومت اسلامی عنایتی به فقرا ندارد؟
امام فرمود: عنایت ندارد؟ اتفاقا بر عکس! حکومت اسلامی عاشق فقراست و به همین دلیل است که دائما در حال تولید آنهاست!

Agnostic
02-11-2015, 03:57 PM
حضرت امام نقی (ژژ) در نامه ای به جوانان اروپایی و آمریکایی نسبت به توطئه اسلام هراسی دشمن هشدار داده و فرمودند: اینهمه چیز خوب تو اسلام هست، شما چرا فقط سنگسار و قطع دست و کشتن مخالفین و برده داری و تبعیض و ممنوعیتها و حجاب اجباری و شصت هفتاد تا چیز بیضوی دیگه رو میبینید؟ البته ممکنه بعضیاتون مثل ابو تفخیذ سوال کنید: "مگه چیز خوبی هم توش هست؟"
بگذریم. خدا بیامرزدش!

چگونه در چاه مستراح یک نخود سالم پیدا کنیم؟ - ص69