Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
انتقاد از قانونهای انجمن - برگ 28
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 28 از 29 نخستیننخستین ... 91011121314151617181920212223242526272829 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 271 به 280 از 406

جُستار: انتقاد از قانونهای انجمن

Hybrid View

سخنور یکم
      Level completed: 33%, Points required for next Level: 337
      Overall activity: 6.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی thought نمایش پست ها
      شما دفترچه ای ها واقعا نفرت انگیز هستید امروز روز تولد بانو خرقانی بودید توی هم میهن همه تبریک گفتند اما شماها با ترولها و تهمت های کثیفتان می خواستید بانو را آزرده کنید و چون می دانید که بانو اهل گزارش دادن و .. نیست مدام در آن پاتوقتان در هم میهن پست سر بانو سارا حرفهایی را که شایسته یخودتان بود نسبت دادید!
      ولی خدارو شکر که مدیریت آنجا جناب رایان مثل شما جناب مهربد نیست و انسان شریفی هست که آمد و آن موش های کثیف را تهدید کرد که بار آخرشان باشد که چنین خبطی می کنند و خوب حالشان را گرفت واقعا رایان مدیر شریفی است!
      دوست عزیز شما چرا مرا شرمنده می کنید؟ الان در هم میهن هم شرمنده ی دوستان فرهیخته و مهربان و باشعور شدم و اینجا هم که شما! کلا باید مدام شرمنده گردم!!
      دوست عزیز آن موجودات حسود براستی که قابل ترحم هستند پس بجای تنفر برایشان دل بسوزانید! من جز دو پست که در آن چستار بی مایه اشان گذاشتم دیگر پستی نگذاشتم و به نقل قولهایی که تند تند از من می گرفتند وقعی ننهادم (بیچاره ها هول کرده بودند باورشان نمی شد من در جستارشان پستی بگذارم) و بعد کاربران فهیم هم میهن گویا پستهای آن اراذل و اوباش را به مدیریت محترم جناب رایان گزارش نمودند و گویا جناب رایان درس خوبی به آن اوباشها داده اند. هر چند خودمان داریم می گوییم اوباش یعنی یک موجود بی هوش و حسود و عقده ای و بی ادب و وحشی! پس قاعدتا نباید امیدی به اصلاح این موجودات داشت!

من در هم میهن بارها گفته ام که پاسخ هر کسی را نمی دهم بویژه اگر نادان و متعصب باشد ولی کفتارها که جای خودشان را دارند!! و دوست عزیز واقعا این کفتارها هم میهن را خراب کرده اند وگرنه فروم خوبیست و کاربرانش (بجز کفتاران کثیف) دلم را برده است!
      thought این را پسندید.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از سارا گرامی سپاسگزاری کرده اند:

thought (03-23-2016)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آها این را خوب از اول می گفتید که اصولا با دمکراسی سر و کاری ندارید و دیکتاتور هستید و بقول بانو سارای عزیز ارباب!
      فقط مانده ام چرا پس مدام به حکومتهای اسلامی و ج ا گیر می دهید که دیکتاتوری هست در حالی که خودتان هم یک پا رضا قلدری هستید برای خودتان
      مطلبی که Mehrbod گفت نیاز به توضیح داره . منظور این هست که چون این انجمن در واقع ملک خصوصی فرد یا افراد خاصی هست که با هزینه شخصی اونها راه اندازی شده و به هیچ عنوان مختصات یک جامعه رو نداره( در نتیجه دموکراسی اصولا درش محلی از اعراب نداره ) ، اختیار کنترل امورش هم با همون فرد یا افراد هست و طبیعی هست که سلیقه شخصی اونها درش دخیل باشه و شما در واقع نمیتونی به کلیت تصمیم گیری هاش اعتراضی کنی و حقی برای خودت قائل باشی . هر چند ما اینجا سعی کردیم از پیشنهادات کاربران استقبال کنیم .

اما مقایسه یک مملکت و دیکتاتوری با یک انجمن اینترنتی که ملک خصوصی هست ، به طور کل قیاس مع الفارقه !!

راستی یک کشفی کرده ام از آن کشفها! در هم میهن یک جستاری هست تحت عنوان ریشه که بنیانگذارش سامکینگ هست که از کاربران همین دفترچه هست و بعد از ترول کثیفی که امروز شاهدش بودم و اینکه یک مشت ابله بی سواد می خواستند بانوی خرد و اندیشه را بدنام کنند و چون خودشان کثیف و بی مایه و ترول و مولتی یوزر هستند می خواستند این انگ و برچسب را که شایسته ی خودشان هست به بانوی پاک و ادیب هم میهن بانو خرقانی نسبت دهند ولی عجب که خودشان رسوا شدند! آنجا دانستم آن کاربر ava222 همین کاربرsara می باشد!
      یعنی همان کاربر ترول و بی سواد هم میهن که هیچکس حتی بی سوادترین افراد هم میهن نکاهی به نوشته هایش و بهتر است بگویم ترولهایش نمی کند اینجا یعنی در فروم دفترچه که بسیار ادعای دانش و خردورزیش می شود و مدام در همه جا عنوان می کند که باسوادترین کاربران ایرانی در آن عضویت دارند و سطح علمیش بالاست و... اینجا می شود مدیر!!

البته این کشف را مدیون تیزهوشی بانوخرقانی هستم که آمدند و در یک پست شاهکار که هرکسی را مبهوت می کرد پرده از چهره ی کثیف این بیسوادان ناپاک بی مایه برداشتند ! آنجا دوزاریم افتاد که این saraباید آنava باشد!
      این مسائل ربطی به دفترچه نداره . اینکه کاربر مورد نظر شما کی هست رو هم اطلاعی ندارم و اهمیتی هم نداره . اما فقط در جریان باشید SAMKING اول در هم میهن عضو بود و بعدها عضو دفترچه شد !! این رو میتونید از روی تاریخ عضویتشون متوجه بشید .

ببینید دوست عزیز ، دفترچه صرفا یک محیط گفتگو هست که سعی داشتیم محیطی با آزادی حداکثری در اون برقرار باشه . دفترچه شخصیت حقیقی واحدی نداره که ادعایی رو بشه بهش نسبت داد . کاربرانش هم مسئول حرف های خودشون هستن و این نیست که همه کاربرانش در راستای هدف معین از پیش تعیین شده و طبق یه نقشه مشخص در حال حرکت باشن !!

آخر اینها دفترچه ای ها کجا بانو خرقانی نازنین کجا!
      شما دفترچه ای ها واقعا نفرت انگیز هستید
      نه اطلاعی از اون بحث ها دارم و نه علاقه ای به این قبیل حاشیه پردازی ها ، اما اونهایی که میفرمایید هم به فرض عضویت در دفترچه دارای ژن یا بیماری مشترکی که از دفترچه به اونها منتقل شده باشه هستن که خطای احتمالیشون به پای انجمن دفترچه نوشته بشه ؟

مثلا فردا روزی رفتن تو خیابون چاقو کشیدن هم مقصر انجمن دفترچه هست ؟ عضویت در این انجمن آزاده و هر کسی میتونه عضو بشه و اینهایی که تو دفترچه عضو شدن ، احتمالا توی چندین انجمن دیگه هم عضو هستن ...

پس چرا گیر شما فقط به انجمن دفترچه هست ؟

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (03-31-2016),Lord-Agnostic (03-27-2016),Mehrbod (03-24-2016),sonixax (03-24-2016)

شناس
      Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
      Overall activity: 42.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

thought آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2016
      جُستارها
      3
      امتیازها
      1,358
      رنک
      20
      Post Thanks / Like
      سپاس
      173
      از ایشان 106 بار در 86 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      مطلبی که Mehrbod گفت نیاز به توضیح داره . منظور این هست که چون این انجمن در واقع ملک خصوصی فرد یا افراد خاصی هست که با هزینه شخصی اونها راه اندازی شده و به هیچ عنوان مختصات یک جامعه رو نداره( در نتیجه دموکراسی اصولا درش محلی از اعراب نداره ) ، اختیار کنترل امورش هم با همون فرد یا افراد هست و طبیعی هست که سلیقه شخصی اونها درش دخیل باشه و شما در واقع نمیتونی به کلیت تصمیم گیری هاش اعتراضی کنی و حقی برای خودت قائل باشی . هر چند ما اینجا سعی کردیم از پیشنهادات کاربران استقبال کنیم .

اما مقایسه یک مملکت و دیکتاتوری با یک انجمن اینترنتی که ملک خصوصی هست ، به طور کل قیاس مع الفارقه !!

این مسائل ربطی به دفترچه نداره . اینکه کاربر مورد نظر شما کی هست رو هم اطلاعی ندارم و اهمیتی هم نداره . اما فقط در جریان باشید SAMKING اول در هم میهن عضو بود و بعدها عضو دفترچه شد !! این رو میتونید از روی تاریخ عضویتشون متوجه بشید .

ببینید دوست عزیز ، دفترچه صرفا یک محیط گفتگو هست که سعی داشتیم محیطی با آزادی حداکثری در اون برقرار باشه . دفترچه شخصیت حقیقی واحدی نداره که ادعایی رو بشه بهش نسبت داد . کاربرانش هم مسئول حرف های خودشون هستن و این نیست که همه کاربرانش در راستای هدف معین از پیش تعیین شده و طبق یه نقشه مشخص در حال حرکت باشن !!

نه اطلاعی از اون بحث ها دارم و نه علاقه ای به این قبیل حاشیه پردازی ها ، اما اونهایی که میفرمایید هم به فرض عضویت در دفترچه دارای ژن یا بیماری مشترکی که از دفترچه به اونها منتقل شده باشه هستن که خطای احتمالیشون به پای انجمن دفترچه نوشته بشه ؟

مثلا فردا روزی رفتن تو خیابون چاقو کشیدن هم مقصر انجمن دفترچه هست ؟ عضویت در این انجمن آزاده و هر کسی میتونه عضو بشه و اینهایی که تو دفترچه عضو شدن ، احتمالا توی چندین انجمن دیگه هم عضو هستن ...

پس چرا گیر شما فقط به انجمن دفترچه هست ؟
      براستی میخواهید بدانید که چرا از دفترچه بدم می آید؟ اندر هم میهن همگی بانو خرقانی را می شناسند . من خود بارها دیده ام که این ترولرهای کثیف چندین نوبت به ایشان اهانت کرده اند و حتی دیده ام چند باری بانو می نالند که اینها مدام اذیتش می کنند و متعلق به فروم قبلی ایشان هستند و..
      آری این شد که به پروفایل بانو رجوع کرده و ان را خواندم و دیدم بله با شخصی به نام mastoor در پروفایلشون دردل می کردند و از دست این جانوران شاکی بودند!
      بسیار عصبانی شدم! پستهای آن mastoor را خواندم و دوزاری ام افتاد که دفترچه ای هم هست و چنین است و چنان! آمدم اینجا تا بگویم خیلی نامرد هستید! و البته کودن! اینکه همه مثل شما پلید نیستند اینکه خیلی انگ به بانو زدید و خیلی ایشان را اذیت نمودید و مدام تهمت چند شناسه ای بودن به ایشان زدید و... و همچنان نوچه های کثیفتان در هم میهن مشغول این کار کثیف هستند!

بانو چند باری گفته اند شاید برای همیشه از هم میهن بروند و وای به روز یکه ایشان برود خودم این سایت و آن ریشه و هر لانه موش دیگری را نابود خواهم کرد . در ایران سکونت نمیگزینم و توان ان دارم تا هکری زبده استخدام نمایم برای اینکار!
      و البته بنده وکیل هم هستم و توان ان دارم به واسطه این انگزنی ها و تهمت و زذالتها از دفترچه ای ها شکایت نموده و آب خوش بر انان حرام!

6. یک کاربر برای این پست سودمند از thought گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (03-25-2016)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      براستی میخواهید بدانید که چرا از دفترچه بدم می آید؟ اندر هم میهن همگی بانو خرقانی را می شناسند . من خود بارها دیده ام که این ترولرهای کثیف چندین نوبت به ایشان اهانت کرده اند و حتی دیده ام چند باری بانو می نالند که اینها مدام اذیتش می کنند و متعلق به فروم قبلی ایشان هستند و..
      آری این شد که به پروفایل بانو رجوع کرده و ان را خواندم و دیدم بله با شخصی به نام mastoor در پروفایلشون دردل می کردند و از دست این جانوران شاکی بودند!
      بسیار عصبانی شدم! پستهای آن mastoor را خواندم و دوزاری ام افتاد که دفترچه ای هم هست و چنین است و چنان! آمدم اینجا تا بگویم خیلی نامرد هستید! و البته کودن! اینکه همه مثل شما پلید نیستند اینکه خیلی انگ به بانو زدید و خیلی ایشان را اذیت نمودید و مدام تهمت چند شناسه ای بودن به ایشان زدید و... و همچنان نوچه های کثیفتان در هم میهن مشغول این کار کثیف هستند!

بانو چند باری گفته اند شاید برای همیشه از هم میهن بروند و وای به روز یکه ایشان برود خودم این سایت و آن ریشه و هر لانه موش دیگری را نابود خواهم کرد . در ایران سکونت نمیگزینم و توان ان دارم تا هکری زبده استخدام نمایم برای اینکار!
      و البته بنده وکیل هم هستم و توان ان دارم به واسطه این انگزنی ها و تهمت و زذالتها از دفترچه ای ها شکایت نموده و آب خوش بر انان حرام!
      فکر میکردم اگر توضیح بدم کمکی میکنه اما ظاهرا نکرده ... لطفا مشکلات سایر انجمن ها رو ببرید در همون انجمن ها مطرح کنید !!! با این حسابی که شما دارید الان شما هم یک دفترچه ای هستید و باید از خودتون هم بدتون بیاد و دشنام هایی که میدید به خودتون هم بر میگرده ...

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (03-30-2016),Lord-Agnostic (03-30-2016),Mehrbod (03-29-2016),sonixax (03-29-2016)

نویسنده سوم
      Level completed: 11%, Points required for next Level: 179
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

Transcendence آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2015
      جُستارها
      0
      امتیازها
      3,971
      رنک
      40
      Post Thanks / Like
      سپاس
      49
      از ایشان 72 بار در 50 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این بحث ها فقط باعث شده که دفترچه به حاشیه کشیده بشه. و به جای بحث های جدی و مهم مشغول به جر و

بحث کردن با یک آدم عاشق روان پریش بشوند .

تا دیروز فقط فحش می داد الان رو به تهدید هم آورده ،بعید نیست فردا گاز هم بگیره ،یا به خاطر معشوقه

اینترنتی اش دست به قتل و جنایت هم بزنه .
      sonixax and Dariush like this.
      to understand the actual world as it is

not as we should wish it to be

is the beginning of wisdom

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Transcendence گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (03-27-2016),Mehrbod (03-25-2016),sonixax (03-26-2016)

شناس
      Level completed: 78%, Points required for next Level: 11
      Overall activity: 3.0%
      بدون وضعیت

خالی

ملکوت آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2016
      جُستارها
      7
      امتیازها
      689
      رنک
      13
      Post Thanks / Like
      سپاس
      23
      از ایشان 26 بار در 18 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من به تاپیک هتاکی به امام نقی ع اعتراض دارم .لطفا حذفش کنید .

یک سوالی دارم .من میتونم یک تاپیک جوک راجع به پدر اون کاربر هتاک بزنم ؟
      ازادی بیان هست دیگر .

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از ملکوت گرامی سپاسگزاری کرده اند:

thought (04-01-2016),سارا (03-31-2016)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی ملکوت نمایش پست ها

ازادی بیان هست دیگر .
      خیر ممنوع است. شما هم میتوانید در مورد ریچارد داوکینز و استیون هاوکینگ و داروین و ...
      تاپیک جوک و فحش بسازید، اما حمله شخصی به کاربران ممنوع است. تاپیکتان نیز زدوده
      شد.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-31-2016),sonixax (03-31-2016)

شناس
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

thought آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2016
      جُستارها
      3
      امتیازها
      1,358
      رنک
      20
      Post Thanks / Like
      سپاس
      173
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی ملکوت نمایش پست ها

ازادی بیان هست دیگر .
      سلام علیکم و رحمت الله
      بزودی خاطیان و هتاکان ساحت اهل بیت (ع) مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و به سزای اعمال شنیع خود خواهند رسید

16. یک کاربر برای این پست سودمند از thought گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (05-01-2016)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      درود بر بانوی خرد و صبر
      بزودی فعالیت سخیفانه کاربر مذکور را مورد پیگرد قانونی قرار خواهم داد و از آنجایی که ایشان در ایران و در شهر اصفهان میزیند به مراجع قضایی زیربط در داخل کشور ارجاع خواهم داد تا درس عبرتی برای سایرین شود که بدانند هتاکی به نخبگان علمی و اهل خرد و جعل هویت و هتک حیثیت و دروغ پراکنی بر علیع آنان چه عواقب قانونی دردناکی در پی خواهد داشت
      طی تحقیقات محل سکونت و مشخصات حقیقی برخی افراد خاطی و هتاکان مجازی چه در داخل کشور و چه در خارج از مرزها به دست بنده رسیده و درحال تدارک زمینه شکایت از آنان و تشکیل پرونده و جمع آوری مدارک و شواهد هستم
      سایت نام برده با دومین ریشه هم طبعا قابل پیگرد قانونی است و با توجه به عدم رضایت مالباخته آثار مجازی به جد پیگیری خواهد شد
      هتک حرمت امامان و پیامبران ادیان ابراهیمی نابخشودنیست و خاطیان در خارج و داخل مرزها بزودی مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت
      این تنها یه هشدار بود و تنها اندک فرصتی برای خاطیان جهت جبران و در نتیجه زدودن محتوای مجرمانه باقی میماند بخصوص جستاری با عنوان طنز و جوک امام نقی (ع)
      سلام علیکم و رحمت الله
      بزودی خاطیان و هتاکان ساحت اهل بیت (ع) مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و به سزای اعمال شنیع خود خواهند رسید
      جدا از تخیلات و توهمات جناب عالی و چاپلوسی های سوال برانگیز شما ، خواستم عرض کنم از تخم و ترکه امثال حمله کنندگان به هفته نامه شارلی ابدو ، همچین حرکات و نیاتی بعید نیست !!

همچین عرض شود با توجه به تهدید مستقیم کاربران به افشای هویت و در صورت موافقت سایر مدیران ، نام کاربری شما بن خواهد شد !! منتظر باشید ...

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (04-01-2016),kourosh_bikhoda (04-01-2016),Mehrbod (04-02-2016),sonixax (04-01-2016),Timsar (04-03-2016)

شناس
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

thought آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2016
      جُستارها
      3
      امتیازها
      1,358
      رنک
      20
      Post Thanks / Like
      سپاس
      173
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      جدا از تخیلات و توهمات جناب عالی و چاپلوسی های سوال برانگیز شما ، خواستم عرض کنم از تخم و ترکه امثال حمله کنندگان به هفته نامه شارلی ابدو ، همچین حرکات و نیاتی بعید نیست !!

همچین عرض شود با توجه به تهدید مستقیم کاربران به افشای هویت و در صورت موافقت سایر مدیران ، نام کاربری شما بن خواهد شد !! منتظر باشید ...
      تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  

20. یک کاربر برای این پست سودمند از thought گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (05-01-2016)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •