• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 45 از 50 نخستیننخستین ... 26272829303132333435363738394041424344454647484950 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 441 به 450 از 496

جُستار: یک گروه سنی تروریستی به نام "جیش العدل" 5 مرزبان ایرانی را ربودند

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      البته بحث های در این زمینه منسجم نبود . یکی از ابعادی که من بهش دقت کردم ، رفتارهای احساسی مردم ایران هست . بسیار هم خوب که برای 5 نفر این همه حساسیت نشون میدن ، اما ریشه این حساسیت چی هست ؟ واقعا مخالف قتل و ترور و برخورد با مخالف و اسیر و گروگان هستن ؟
      چه کسی اینجا مانند مردمی که ظاهرا طرف سخن شماست جوگیر شده؟ با ما حرف میزنید یا مردم جوگیر ایران؟ اینرا روشن کنید.

دوستان هم قطعا میدونن کشتن اسیر ، جنایت هست . اما در شرایط غیر عادی ، کی انتظار داره اخلاق رعایت بشه ؟
      کدام شرایط غیر عادی، تنها چیز غیر عادی مغز معیوب اعضای جیش العدل است که میروند سرباز لب مرز را میدزدند بعد از ماتحتشان دادگاه تشکیل میدهند و سر میبرند و حکم صادر می‌کنند و...

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (04-08-2014),Nevermore (04-08-2014),undead_knight (04-09-2014)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      خوب ما هم همین را گفتیم که درست می‌گوید دیگر.
      میدانیم ج.ا که سهل است، در همان اسرائیل هم ارزش چند سرباز برابر صفر است، آنچه مهم است نظر افکار عمومی‌ست درباره‌یِ ج.ا و جیش العدل و دولت اسرائیل و... ج.ا نمی‌خواهد بیعرضه بنظر برسد، جیش العدل می‌خواهد عدالت طلب بنظر برسد و توجه رسانه‌ای جلب کتد به خود و... و از همه مهمتر طرف ترور و ایجاد رعب هم باز افکار عمومی‌ست.
      راسل جان ، شما یک سری به کارنامه جیش العدل در همین مدت بزن ، بعد بگو جیش العدل به افکار عمومی اهمیت میده !! 14 مرزبان رو در یک کمین یک جا کشته و 7 نفر رو زخمی کرده ... دادستان زابل رو هم که کشتن ، یه نظامی اسیر رو هم که اعدام کردن !! حالا 4 تا دیگه بهش اضافه میشد جیش العدل مگه براش مهم بود ؟

همون سوال آندد رو باید از تو بپرسم که تو از کجا از نظر افکار عمومی مردم بلوچستان خبر داری؟ آمار گرفتی ؟

در کل برای من جالب است این ادعاهای دوستان درباره‌یِ پشم بودن اخلاق و قانون بین الملل و... در دفاع از جیش العدل lol
      حالا جدا از بحث های حاشیه ای ، من متوجه نشدم دقیقا کدوم دستگاه اخلاقی میتونه بگه قطعا عمل جیش العدل غیر اخلاقی بوده ؟ این سوال شخصی خودم هست نه اینکه بگم موافق عمل جیش العدل هستم ...

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (04-08-2014),sonixax (04-08-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      چه کسی اینجا مانند مردمی که ظاهرا طرف سخن شماست جوگیر شده؟ با ما حرف میزنید یا مردم جوگیر ایران؟ اینرا روشن کنید.
      گفتم که بحث منسجمی نداشتیم و این یکی از زوایای بحث بود که از نظر من اهمیت زیادی داره ... من وقتی میبینم ملت جوگیر هستن ، خود به خود از اینکه اونها رو همراهی کنم احساس بدی دارم !!

کدام شرایط غیر عادی، تنها چیز غیر عادی مغز معیوب سربازان جیش العدل است که میروند سرباز لب مرز را میدزدند بعد از ماتحتشان دادگاه تشکیل میدهند و سر میبرند و حکم صادر می‌کنند و...
      همون شرایط غیر عادی که بلوچ ها رو مستعد تشکیل جندالله و جیش العدل میکنه ... نکنه بلوچستان لاس وگاس بوده و ما خبر نداشتیم ؟!

6. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-08-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      راسل جان ، شما یک سری به کارنامه جیش العدل در همین مدت بزن ، بعد بگو جیش العدل به افکار عمومی اهمیت میده !! 14 مرزبان رو در یک کمین یک جا کشته و 7 نفر رو زخمی کرده ... دادستان زابل رو هم که کشتن ، یه نظامی اسیر رو هم که اعدام کردن !! حالا 4 تا دیگه بهش اضافه میشد جیش العدل مگه براش مهم بود ؟

همون سوال آندد رو باید از تو بپرسم که تو از کجا از نظر افکار عمومی مردم بلوچستان خبر داری؟ آمار گرفتی ؟
      آقا جان شما صد نفر را هم که کشته باشی وقتی یک نفر را که می‌خواهی بکشی بحث روز شده و همه آنرا محکوم کرده‌اند و... دوباره فکر می‌کنی.
      افکار عمومی هم فقط محدود به منطقه نیست. شما که وقتی دو طرف دارند قسم می‌خورند ج.ا امتیازی نداده دارید می‌گویید میدانیم امتیاز داده بروید استدلال خود را یک دور نویسید، بعد من شخصا میروم برای ادعای نکرده درباره‌یِ مردم منطقه برای شما خانه به خانه نظرسنجی انجام می‌دهم !!

حالا جدا از بحث های حاشیه ای ، من متوجه نشدم دقیقا کدوم دستگاه اخلاقی میتونه بگه قطعا عمل جیش العدل غیر اخلاقی بوده ؟ این سوال شخصی خودم هست نه اینکه بگم موافق عمل جیش العدل هستم ...
      برداشت من از اخلاق این است که سر یکی را میخواهی ببری باید دنبال دلیل باشی نه اینکه از روی شکم بروی سر ببری و بعد از دیگران بخواهی به تو ثابت کنند بد کرده‌ای. من اینجا عقل سلیم را برای استفاده توصیه می‌کنم و قضیه آنقدر که تلاش می‌شود پیچیده نشان داده شود پیچیده نیست.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (04-08-2014),Nevermore (04-08-2014),undead_knight (04-09-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      همون شرایط غیر عادی که بلوچ ها رو مستعد تشکیل جندالله و جیش العدل میکنه ... نکنه بلوچستان لاس وگاس بوده و ما خبر نداشتیم ؟!
      والا یادم هست درباره‌یِ همین تروریسم دوستان می‌گفتند (و تو هم بگمانم موافق بودی) که حماس و حزب الله و اسلامیون ایران لاس و گاس هستند ولی از آنجا که اسلامگرا هستند میروند عملیان انتحاری می‌کنند، حالا که اینجوری‌ست بگذار ما هم برای جالب شدن ماجرا چنین موضعی بگیریم ببینیم چه می‌شود !!

10. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (04-09-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      البته بحث های در این زمینه منسجم نبود . یکی از ابعادی که من بهش دقت کردم ، رفتارهای احساسی مردم ایران هست . بسیار هم خوب که برای 5 نفر این همه حساسیت نشون میدن ، اما ریشه این حساسیت چی هست ؟ واقعا مخالف قتل و ترور و برخورد با مخالف و اسیر و گروگان هستن ؟
      مردم در همه جای جهان همینطور است آنارشی جان! وگرنه مردمِ آمریکا هم اگر احساسی برخورد نمی‌کردند، می‌دیدند که القاعده هم در واقع محصولِ کثافت‌کاری‌های دولتِ خودِ آمریکاست و اگر قرار بود یقه‌ی کسی گرفته شود در وهله‌ی نخست آن دولتِ آمریکاست و بعد اعضای القاعده.
      شما می‌توانید این روحیه‌ی احساسی و جوگیر شدنِ مردمِ ایران را سرزنش کنید و من هم به شما حق می‌دهم، اما این در درستی یا نادرستی عمل گروهی تروریستی چون جیش‌العدل تاثیری ندارد.

دوستان هم قطعا میدونن کشتن اسیر ، جنایت هست . اما در شرایط غیر عادی ، کی انتظار داره اخلاق رعایت بشه ؟
      خیر، دوستان می‌گویند اگر طرفِ مقابل اسیرِ اینها را کشته باشد (کشته؟) اینها هم حق دارند اسیرِ آنها را بکشند! نه می‌گویند اشکال ندارد. اوه نه، الان میلاد می‌اید می‌گوید نگفتم اشکال ندارد، گفتم مهم نیست، شاید هم بگوید این را هم نگفتم و ...
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (04-08-2014),undead_knight (04-09-2014),کافر_مقدس (04-09-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      شما مگر تا پیش از این نمی‌گفتید مردنِ این سربازها اهمیتی ندارد؟
      و شما از این گفته من به این نتجه رسیدی که مردم ایران دو دسته هستند که یا مبارزه میکنند یا نمیکنند و ... :))

احسنت! خوب است، ولی یادم هست که یکی از دوستان با دیدنِ مستندِ رضاشاه در من‌وتو اشک در چشمان‌اش حلقه و بغض بر گلویش نشسته بود! حکم او چیست میلاد جان؟
      من تنها چیزی که یادمه یکی دیگر از دوستان از روی دانسته های نصفه نیمه اش که همگی مشخصن توسط جمهوری اسلامی تزریق شده اند از رضا شاه دیوی ساخته بود که ایران را به گند کشیده!!!!! در منطق و خرد و استدلال را هم تخته کرده بود.

خوب است که اینجا همه چیز ثبت می‌شود و دوستان می‌توانند ببینند که چه کسی بحث را کش داده!
      من هرگز مدعی پی کارم رفتن نشدم! پس باز دروغ بافتید به هم!
      پیشتر هم بارها گفته هم مادامی که پاسخ مرا بدهید پاسخ دریافت میکنید.
      نق زدن ندارد که!!!

یکبار روشن کنید که بالاخره این کار چه ماهیتی دارد و اینقدر در لفافه از کشتنِ گروگان توسط جیش‌العدل پشتیبانی نکنید. من گفته و می‌گویم که اینکار غیراخلاقی‌ و نادرست است، شما فقط می‌گویید بی‌اهمیت است، چون حقِ این ملت است که چنین هزینه‌هایی بدهد. این هم نقل و قول‌های شما:
      در نقل قولی که گرفتید چیزی بر خلاف آنچه همینجا هم گفته نیاورده شده. من گفتم اینها همگی هزینه های باقی ماندن جمهوری اسلامی هستند هنوز هم میگویم. بالاتر هم گفتم بعد از این هم میگم. در همین پست هم گفتم :

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      گفته شده امثال این سربازها و باقی مردم ایران تا جمهوری اسلامی هست این هزینه ها را باید پرداخت کنند.
      از نظر من ماهیت جیش العدل تروریستیست و بحثی در این باره ندارم. من تنها به استدلالها و دلایل چپندرقیچی دوستان گیر میدهم.
      یک گروه تروریستی افکار عمومی به تخمش هم نیست و پیشتر هم گفته ام چرا. دوستان یک استدلالی کرده اند که در دفاع ازش وا مانده اند.

بعد به ما انگِ دروغ گفتن می‌زنید. ما گفتیم که کشتنِ این سربازها (سربازهای اجباری) غیراخلاقی‌ست، چیزهای دیگر را خودتان می‌‌سازید.
      پس این را عمه من گفته :

بله شاید می‌کشتند. اما فرقی هست در این میان: اعضای جیش‌العدل کاملا مسئولِ اعمالِ خودشان هستند و هر تصمیمی که می‌گیرند به قوه‌ی اختیار و اراده‌ی خوشان است، سرباز اجباری اما وقتی آنجا هست به اجبار است و اختیاری برای نبودن در آنجا ندارد؛
      ما گفتیم اگر همین سربازها اعضای جیش العدل را لب مرز میدیدن چه میکردند :

شما به من بگید اگر اون سربازها یک عضو جندالله رو میدیدند چه میکردند ؟
      پیشتر هم در مورد اعدام اعضای به اسارت گرفته شده جندالله توسط جمهوری اسلامی سخن گفته بودیم که در جواب آنها خط بالا را تحویل دادید.

مسئولیت حرفهای خودتان را که دیگر باید قبول کنید!

به قول خودت خوبه که همه چیز اینجا ثبت میشود!!!!

برای سرگرمی بیشتر توضیح بدهید که کشتنِ فروغ فرخزاد یا داریوش فروهر یا محمد مختاری (همان که در قتل‌های زنجیره‌ای کشته شد) چه نوع عملی‌ست، تروریستی هست یا خیر؟ بمب‌گذاری در آراژنیتن چطور؟
      پس طبق این تعریف شما حکومتهای آمریکا ، اسرائیل ، چین ، روسیه و ... همگی تروریستی هستند
      شما هنوز فرق ترور رو با تروریسم نمیدونی داریوش جان!

ترور - WiKi
      ترور یا قتل سیاسی، نوعی آدم کشی است که عمدتاً با اهداف سیاسی یا عقیدتی انجام می‌گیرد. فرد کشته شده دارای مقام یا شهرت یا علایق سیاسی است و یا به دلیل اهانت به یک مرام عقیدتی مانند یک مذهب مورد سو قصد قرار می‌گیرد [۱]. ترور که در زبان فارسی بیشتر به قتل سیاسی توسط اسلحه گفته می‌شود، با تروریسم تفاوتهای بنیادین و مهمی دارد.
      آشکارترین تمایز ترور و تروریسم این است که هدف یک قاتل سیاسی یک شخصیت معین است و اسلحه برای از میان بردن او استفاده می‌شود، اما هدف یک اقدام تروریستی جمعی است.
      راپوپورت برای تمایز قتل سیاسی از عمل تروریستی روش بدیعی را ارائه می‌دهد که در آن به جای نفس اقدام به معنای اقدام توجه می‌شود. او تروریسم را یک فرایند و قتل سیاسی را یک رویداد می‌داند؛ «قاتل سیاسی انسانی را نابود می‌کند که -به عقیده او- یک نظام را به فساد کشانده‌است، اما تروریست نظامی را نابود می‌کند که پیشتر هر کسی را که در خود جای می‌داده به فساد کشانده‌است. قتل سیاسی یک حادثه، یک کار گذرا و یک رویداد است ولی تروریسم یک فرایند و یک روش زندگی است»
      پس برای سرگرمی هم که شده قبل از اینکه از این حرفها بزنید یک تحقیق کوچولو موچولو بکنید که این طوری خودزنی نکنید.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آقا جان شما صد نفر را هم که کشته باشی وقتی یک نفر را که می‌خواهی بکشی بحث روز شده و همه آنرا محکوم کرده‌اند و... دوباره فکر می‌کنی.
      افکار عمومی هم فقط محدود به منطقه نیست. شما که وقتی دو طرف دارند قسم می‌خورند ج.ا امتیازی نداده دارید می‌گویید میدانیم امتیاز داده بروید استدلال خود را یک دور نویسید، بعد من شخصا میروم برای ادعای نکرده درباره‌یِ مردم منطقه برای شما خانه به خانه نظرسنجی انجام می‌دهم !!
      راسل جان شما وقتی وارد بحث من و آندد شدی ، یعنی پیش فرض های آندد رو پذیرفتی !! حالا میگی محدود به منطقه نیست ، خب منم میدونم نیست . آندد بود که ادعا میکرد آزادی 4 سرباز ناشی از فشار مردم سنی بلوچستان به جیش العدل بوده !! این ادعا رو شما و آندد باید ثابت کنید ...

منم نگفتم میدونم ، گفتم جمیع شواهد نشون میده پشت پرده اتفاقاتی افتاده و گرنه با یک جلد کلام الله مجید به امضای مولوی عبدالحمید ، 4 سرباز رو آزاد نمیکردن مخصوصا بعد از کشتن جمشید دانایی فر ... امتیاز هم قرار نیست چیز خیلی خاصی باشه که خیلی ذهن دوستان رو درگیر خودش کرده ، حتی در حد یک تضمین هم باشه کفایت میکنه !!

برداشت من از اخلاق این است که سر یکی را میخواهی ببری باید دنبال دلیل باشی نه اینکه از روی شکم بروی سر ببری و بعد از دیگران بخواهی به تو ثابت کنند بد کرده‌ای. من اینجا عقل سلیم را برای استفاده توصیه می‌کنم و قضیه آنقدر که تلاش می‌شود پیچیده نشان داده شود پیچیده نیست.
      خب اونها که دلیل داشتن و تو بیانیه بهش اشاره کردن ... شما باید بگی چرا دلیلشون موجه نیست ؟ یعنی کدوم دستگاه اخلاقی ، اون رو غیر اخلاقی نشون میده ؟

15. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-08-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      والا یادم هست درباره‌یِ همین تروریسم دوستان می‌گفتند (و تو هم بگمانم موافق بودی) که حماس و حزب الله و اسلامیون ایران لاس و گاس هستند ولی از آنجا که اسلامگرا هستند میروند عملیان انتحاری می‌کنند، حالا که اینجوری‌ست بگذار ما هم برای جالب شدن ماجرا چنین موضعی بگیریم ببینیم چه می‌شود !!
      یک زمانی فکر میکنی قصد توجیه داریم ، اما زمانی فقط تشریح وضعیت هست. من ظهور جیش العدل رو صرفا و به طور 100% ناشی از تروریسم اسلامی نمیدونم !! شما خودت به ما بگو علل تشکیل گروه هایی مثل جیش العدل و جندالله رو چی میدونی ؟

17. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (04-08-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خیر، دوستان می‌گویند اگر طرفِ مقابل اسیرِ اینها را کشته باشد (کشته؟) اینها هم حق دارند اسیرِ آنها را بکشند! نه می‌گویند اشکال ندارد. اوه نه، الان میلاد می‌اید می‌گوید نگفتم اشکال ندارد، گفتم مهم نیست، شاید هم بگوید این را هم نگفتم و ...
      باز هم دروغ گفتی جناب داریوش خان!

تنها به گفته های پیشینم برای نشان دادن دروغ شما بسنده میکنم :

من تنها گفته ام هر کنشی واکنشی در پی خواهد داشت! واکنش به اعمال جمهوری اسلامی بهتر از این نیست و خواه نا خواه چنین اتفاقی میوفتد و این گفته من کوچکترین ربطی به بحث اخلاقیات که مدام وسط میکشید و میخواید این طوری حرف در دهان من بذارید ندارد.
      شوالیه جان من کجا از حق حرف زدم ؟ من از عمل و عکس العمل حرف زدم! عمل جمهوری اسلامی خواه نا خواه عکس العمل جندالله رو در پی داره.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 1
      واپسین پیک: 01-31-2014, 12:15 AM
    2. پاسخ: 31
      واپسین پیک: 08-14-2012, 08:37 PM
    3. پاسخ: 8
      واپسین پیک: 04-28-2012, 10:30 PM
    4. زباله دانی اختصاصی تالار "گفتگوی آزاد"
      از سوی kourosh_bikhoda در تالار آشغالدانی
      پاسخ: 5
      واپسین پیک: 11-12-2010, 04:06 PM

مجوز های پیک و ویرایش