گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
این جمله رو بله قبول دارم ، اما شاید گاهی جواب نده ... ده ها فاکتور دخیل رو نمیشه نادیده گرفت در یک موضوع !!
تمامِ آن فاکتورها را هم می‌توان در نگر گرفت آنارشی. تمامِ آن شرایطی که طرفِ شما در آن هست را می‌توانی برای خودت تخیل کنی و بعد به این نتیجه برسی که آیا دوست می‌داری عملی خاص را در موردِ خودت در همان شرایط بکنند یا خیر و بر آن مبنا رفتارِ درست‌ات را تعیین کنی! البته این یک اصلِ خیلی پایه‌ای است اما در اخلاق ما احکامی اینچنین ابتدایی داریم که می‌توان تقریبا در هر شرایطی بر آن مبنا رفتار کرد.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
واقعا درک تفاوت شرایط زیستی/ جغرافیایی/ سیاسی/ مذهبی/ رفاهی و ... سیستان و بلوچستان با استانی مثل گیلان یا تهران سخت هست ؟ شما ببینید استان هایی که مستعد تشکیل چنین گروه هایی هستن کدوم استان ها هستن ؟
ای بابا، آنارشی جان در موردِ چه ما بحث می‌کنیم نهایتا؟ یکجا کشته دادن ملاک است، جایی دیگر شرایطِ اقلیمی و این چیزها. من که از اول هم گفتم پدید آمدنِ گروهک‌هایی اینچنینی از نکاهِ من هم طبیعی‌ست اما رفتارِ نادرست‌شان به این چیزها نامربوط است. اگر اینطور که شما می‌گویید که بوکوحرام و الشباب در شرایطِ بسیار بدتری هستند!