PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را دیدن نمیکنید برای دیدن کامل نوشته‌یِ و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دشواری‌های فاروم

برگ ها : 1 2 3 [4]

یه نفر
03-25-2014, 01:34 PM
سپاس که به علمم افزودی!

بفرست بیاد بینیم :-)

Mehrbod
03-25-2014, 01:45 PM
سپاس که به علمم افزودی!

بفرست بیاد بینیم :-)

آفرین, اکنون شدی یک دختر خوب (:

برای نمونه اگر گزاره‌یِ:

<phrase name="list_messages" date="1361487318" username="admin" version="4.2.0"><![CDATA[لیست پیام های خصوصی]]></phrase>

را بکنی:

<phrase name="list_messages" date="1361487318" username="admin" version="4.2.0"><![CDATA[فهرست پیام های خصوصی]]></phrase>

از آنجاییکه اینجا همه پارسیگویی نمیکنن, "خصوصی" نیازی نیست بشود «خودینه», ولی "لیست" به «فهرست» اندیشه‌یِ خوبیه (خود ات این را بهتر میدانی).

پارسیگر

یه نفر
03-25-2014, 02:24 PM
چشم. رویی کمک من حساب کن :e032:

mosafer
03-26-2014, 07:40 PM
این پست با پیروزی ویرایش شد. هم اکنون آن را دیدن خواهید کرد.

چرا این جمله؟همانندکسانی که بتازگی فارسی اموختند و چنین سخن میگویند

Mehrbod
03-26-2014, 07:47 PM
این پست با پیروزی ویرایش شد. هم اکنون آن را دیدن خواهید کرد.

سپاس,

این پرونده را گرفته و بخش‌هایِ ترجمه شده‌یِ نادرست پارسی را بویرایید تا من آنرا بروزرسانم.

چشم. رویی کمک من حساب کن :e032:

دو سد گفته چون نیم کردار نیست.

ببینم چه میکنی! (:

پارسیگر

mosafer
03-26-2014, 09:48 PM
سپاس,

این پرونده را گرفته و بخش‌هایِ ترجمه شده‌یِ نادرست پارسی را بویرایید تا من آنرا بروزرسانم.

پارسیگر

شما خود در این زمینه توانمند هستید
شاید من اشتباه کردم و جمله درست بود

Mehrbod
03-26-2014, 09:51 PM
شما خود در این زمینه توانمند هستید
شاید من اشتباه کردم و جمله درست بود

نه سخن شما درست بود.
من هم توانمند هستم, ولی زمانمند نیستم, اگر زمان دارید بمهر خود اتان بویرایید و باری از روی دوش ما بردارید.

پارسیگر

mosafer
03-26-2014, 10:03 PM
نه سخن شما درست بود.
من هم توانمند هستم, ولی زمانمند نیستم, اگر زمان دارید بمهر خود اتان بویرایید و باری از روی دوش ما بردارید.

پارسیگر

گمان نکنم زمان چندانی بطلبد
البته به نگرم نیازی نیست کلا پیغامی دیده شود مثل قبل خوب بود بدون این تشریفات:e405:

Mehrbod
03-26-2014, 10:11 PM
گمان نکنم زمان چندانی بطلبد
البته به نگرم نیازی نیست کلا پیغامی دیده شود مثل قبل خوب بود بدون این تشریفات:e405:

پس اگر زمان چندانی نمیخواهد بمهر خود اتان دست به کار شوید (:

mosafer
03-26-2014, 10:15 PM
پس اگر زمان چندانی نمیخواهد بمهر خود اتان دست به کار شوید (:

آدم پشیمان میشود انتقادکند :))

مثلا:
این پست با موفقیت ویرایش شد. هم اکنون به آن بازخواهیدگشت

+
این پست با پیروزی ویرایش شد.

این پیروزی مقداری سنگین نیست برای این عملیات؟انگار در جنگی خونین پست را ویرایش کرده ایم :)

Mehrbod
03-26-2014, 10:18 PM
ادم پشیمان میشود انتقادکند :))

مثلا:
این پست با موفقیت ویرایش شد. هم اکنون به آن بازخواهیدگشت

+
این پست با پیروزی ویرایش شد.

این پیروزی مقداری سنگین نیست برای این عملیات؟انگار در جنگی خونین پست را ویرایش کرده ایم :)

خب ریش و قیچی را دادیم دست اتان دیگر; بهتر نیست بجای دستور دادن به دیگران, خود اتان هم دستی بدهید؟ (:

mosafer
03-26-2014, 10:21 PM
خب ریش و قیچی را دادیم دست اتان دیگر; بهتر نیست بجای دستور دادن به دیگران, خود اتان هم دستی بدهید؟ (:
دستور؟

در پست من دستور میبینید؟
عجبا..
با این حال ما که دستی هم دادیم:)

Mehrbod
03-26-2014, 10:22 PM
دستور؟

در پست من دستور میبینید؟
عجبا..
با این حال ما که دستی هم دادیم:)

آن فایل که دادم را باید بویرایید, اگر نه من هم گزاره را دیده بودم.

همین است دیگر, به زمان کار که میرسد همه می‌گریزند ..

پارسیگر

mosafer
03-26-2014, 10:31 PM
آن فایل که دادم را باید بویرایید, اگر نه من هم گزاره را دیده بودم.

همین است دیگر, به زمان کار که میرسد همه می‌گریزند ..

پارسیگر

فایل در نقل قول کاربر یه نفر بود و به همین علت دانلود نکردم
در ضمن من به این قسم ویراییدن (؟) اشنایی ندارم
دقایقی بعد از ارسال این پست باید برای کاری کلا از منزل خارج شوم و گریختنی در کار نیست

Mehrbod
03-27-2014, 01:38 PM
فایل در نقل قول کاربر یه نفر بود و به همین علت دانلود نکردم
در ضمن من به این قسم ویراییدن (؟) اشنایی ندارم
دقایقی بعد از ارسال این پست باید برای کاری کلا از منزل خارج شوم و گریختنی در کار نیست

:e405:

mosafer
03-27-2014, 08:18 PM
:e405:
حال خوب شد کلا پیغامی نیست:)

Anarchy
03-28-2014, 09:41 PM
این پیغام موقع ویرایش کردن پست ها میاد :

Warning: Only variables should be passed by reference in ..../editpost.php on line 323

Soheil
04-01-2014, 02:40 PM
درود
امید (http://www.daftarche.com/members/%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF-1132/) عزیز، یکی از هموندان تازه انجمن امکان ارسال پست ندارد. از من خواسته مشکلش را مطرح کنم تا مدیران بررسی و حل کنند. آیا عضویت در اینجا منوط به تایید مدیران است؟

Theodor Herzl
04-01-2014, 06:44 PM
درود
امید عزیز، یکی از هموندان تازه انجمن امکان ارسال پست ندارد. از من خواسته مشکلش را مطرح کنم تا مدیران بررسی و حل کنند. آیا عضویت در اینجا منوط به تایید مدیران است؟این کاربر که در جستار دیگری پست زده است

Soheil
04-01-2014, 07:17 PM
این کاربر که در جستار دیگری پست زده است

درسته. ولی اون موقع پست نداشت و نمیتونست پست بزنه. اون موقع وقتی آنلاین بود نامش هم توی فهرست کاربران ِ آن، نبود. صفحه کاربریش رو نمیتونستم مشاهده کنم و ... .
الان نمیدونم چه اتفاقی افتاده که تونسته پست بذاره. خودش میتونه در اینباره توضیح بده.

Mehrbod
04-01-2014, 07:21 PM
الان نمیدونم چه اتفاقی افتاده که تونسته پست بذاره. خودش میتونه در اینباره توضیح بده.

من هایستم!

پارسیگر

sonixax
04-01-2014, 08:44 PM
آدمی هر قدر هوشمندتر باشد ، افسردگی و بطالتش بیشتر است

فیودور داستایفسكی

تصویر کوچک شده روی این نوار کلیک کنید تا اندازه تصویر کوچک شود .

افسردگی بهایی است که آدم برای شناخت خود می پردازد. هر چقدر به زندگی بنگری به همان مقدار هم عمیق تر رنج می کشی

اروین یالوم

کافر جان این عکسهات رو اگر زحمتی نیست آپلود کن توی خود سایت :e00e:

sonixax
04-01-2014, 08:46 PM
برای توانایی در ارسال پست باید با قوانین انجمن موافقت کرد.
ایشون این کار رو انجام نداده بودند! الان که احتمالن انجام دادند دسترسی هاشون هم باز شده.
باقی کاربران شما ، من ، مهربد ، کسرا و ... هم همین کار رو پیشتر کرده اند/ایم/اید.

Crusader
04-01-2014, 09:02 PM
صفحه موافقت با قوانین انجمن برای من اصلا وجود نداشت و ناپیدا بود. وقتی به دوستمان پیام خصوصی ارسال می کردم تازه باز شد و گفت برای ادامه فعالیت باید با قوانین انجمن موافقت کنید، بعد از موافقت بازهم قادر به ارسال پست نبودم تا اینکه مدیر گرامی من را تایید کردند.

sonixax
04-02-2014, 12:37 AM
صفحه موافقت با قوانین انجمن برای من اصلا وجود نداشت و ناپیدا بود. وقتی به دوستمان پیام خصوصی ارسال می کردم تازه باز شد و گفت برای ادامه فعالیت باید با قوانین انجمن موافقت کنید، بعد از موافقت بازهم قادر به ارسال پست نبودم تا اینکه مدیر گرامی من را تایید کردند.

البته در اینجا مدیر مربوطه زحمتش رو براتون کشیده! ولی باید با هر سه بخش قوانین موافقت کنید :دی

کافر_مقدس
04-02-2014, 05:22 PM
کافر جان این عکسهات رو اگر زحمتی نیست آپلود کن توی خود سایت :e00e:

چگونه؟! از کدام قسمت؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/08/22.gif

ویرایشگر من باز نمی شود و از کدهای مخصوص استفاده می کنم، در ضمن این پیکی که شما نقل قول کردی اصلن عکس نداشت!

Mehrbod
04-02-2014, 05:32 PM
چگونه؟! از کدام قسمت؟! http://www.daftarche.com/images/imported/2012/08/22.gif

ویرایشگر من باز نمی شود و از کدهای مخصوص استفاده می کنم، در ضمن این پیکی که شما نقل قول کردی اصلن عکس نداشت!

نیازی نیست, نرم‌افزار خودکار همه‌یِ فرتورها را اینجا میآورد, چنانکه تاکنون آورده.

کافر_مقدس
04-02-2014, 05:49 PM
نیازی نیست, نرم‌افزار خودکار همه‌یِ فرتورها را اینجا میآورد, چنانکه تاکنون آورده.

بله می دانم ،از گفته ی میلاد تعجب کردم.

البته پیشتر اینطور نبود. ولی اگر اشتباه نکنم یک سال می شود که این نرم افزار به صورت خودکار عکس ها را آپلود می کند.

sonixax
04-02-2014, 09:00 PM
در ضمن این پیکی که شما نقل قول کردی اصلن عکس نداشت!

چرا یکی داشت! یک خط دراز رنگارنگ!
برای آپلود کردن عکس اگر ویرایشگر باز نمیشه از صفحه ی ویرایشگر پیشرفته که استفاده کنی اون زیر مدریت فایلها رو میتونی ببینی:e032:

بله می دانم ،از گفته ی میلاد تعجب کردم.

البته پیشتر اینطور نبود. ولی اگر اشتباه نکنم یک سال می شود که این نرم افزار به صورت خودکار عکس ها را آپلود می کند.

من به خاطر این میگم :
3881

اگر آپلود کنه مشکلات این طوری پیش نمیاد چون افزونه ای که اون نوار رسایز کردن رو فعال میکنه در اون صورت کار نمیکنه و عکسهای کوچکی مثل این دیده میشند.

کافر_مقدس
04-02-2014, 09:57 PM
http://www.daftarche.com/images/imported/2013/06/74.jpg

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/04/20.jpg

sonixax
04-02-2014, 11:04 PM
این مشکل شما ربطی به پراکسی نداره!!!
مگر اینکه از اسکریپتهایی نظیر PhProxy استفاده کنید که جاوا اسکریپت رو کلن تعطیل مینه!

کافر_مقدس
04-03-2014, 12:25 AM
این مشکل شما ربطی به پراکسی نداره!!!

مگر اینکه از اسکریپتهایی نظیر PhProxy استفاده کنید که جاوا اسکریپت رو کلن تعطیل مینه!ولی در سخنگاه های دیگر این دشواری را ندارم.

پیشتر با اولترا سورف کار می کردم امکان پسند کردن وجود داشت، ولی اکنون همان امکان هم وجود ندارد!

باز اسپاگتی را هزار مرتبه شکر که هنوز دکمه ی سپاس مان کار می کند! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/11/5.gif

Mehrbod
04-03-2014, 05:35 AM
ولی در سخنگاه های دیگر این دشواری را ندارم.

پیشتر با اولترا سورف کار می کردم امکان پسند کردن وجود داشت، ولی اکنون همان امکان هم وجود ندارد!

باز اسپاگتی را هزار مرتبه شکر که هنوز دکمه ی سپاس مان کار می کند! http://www.daftarche.com/images/imported/2013/11/5.gif

از اینجا ببین دفترچه (http://www.daftarche.com/profile.php?do=editoptions) که ویرایشگر روی پیشرفته باشد.

کافر_مقدس
04-03-2014, 07:31 AM
از اینجا ببین دفترچه (http://www.daftarche.com/profile.php?do=editoptions) که ویرایشگر روی پیشرفته باشد.

هست مهربد جان.

http://www.daftarche.com/images/imported/2014/04/21.jpg

به سرعت و مرورگر هم ارتباطی ندارد. هم با مرورگرهای مختلف امتحان کرده ام و هم با سرعت بسیار بالا. ایراد از همان فیلتر شکن است.

یه نفر
04-03-2014, 08:28 AM
سلام مهربد جان

یه جمله از سایت پیدا کردم که نیازمند برگرداندن به زبان پارسی هست.

از اونجایی که قبلا قرار گذاشتیم که کمکت کنم...

روی این نوار کلیک کنید تا تصویر را در اندازه اصلی (400 پیکسل) ببینید.

sonixax
04-03-2014, 05:37 PM
ولی در سخنگاه های دیگر این دشواری را ندارم.

باز اسپاگتی را هزار مرتبه شکر که هنوز دکمه ی سپاس مان کار می کند!

Hmmmm
سپاس تان که کار میکند وقتی سپاس میکنید کل صفحه ریلود میشود یا اینکه همانجا درجا سپاستان ظاهر میشود ؟

بانو گشسب
04-06-2014, 10:19 PM
کاش زمانی که پیام خصوصی دریافت می کنیم و یا کاربری نقل قول از سخنمان می گیرد، مثل فیسبوک صدا داشت.

Theodor Herzl
04-12-2014, 11:19 PM
نام بعضی‌ از جستار‌ها نصف و نیمه در لیست نشون داده می‌شه!

Theodor Herzl
05-07-2014, 07:20 PM
چرا نام بعضی‌ از جستار‌ها کامل نشان داده نمی‌شود؟ مدیران محترم لطفا این را fix کنید!

4045

Theodor Herzl
05-12-2014, 02:01 AM
انگاری با دیوار صحبت می‌کنیم! مدیران محترم ببینید بعضی‌ از نام‌های جستار‌ها در لیست نصفه نشون داده می‌شه! ، این bug رو درستش کنید!:e403:

sonixax
05-13-2014, 12:24 AM
انگاری با دیوار صحبت می‌کنیم! مدیران محترم ببینید بعضی‌ از نام‌های جستار‌ها در لیست نصفه نشون داده می‌شه! ، این bug رو درستش کنید!

من چند روزیه ساعت 1 شب میام خونه.
به محض اینکه وقت کنم ردیفش میکنم.

murmurous
05-13-2014, 03:43 PM
سلام

درخواست برای نرم افزار تور
سپاس پیشاپیش:)

Anarchy
05-13-2014, 07:34 PM
سلام

درخواست برای نرم افزار تور
سپاس پیشاپیش:)

https://www.torproject.org/dist/torbrowser/3.6.1/torbrowser-install-3.6.1_en-US.exe

Agnostic
05-21-2014, 01:37 PM
درود.
پس از لاگین کردن و پس از ارسال ویرایش پست، پیغامهای خطای php نمایش داده می شود.

پیمان
05-30-2014, 05:28 AM
Database error ؛
با عرض احترام این پیغام در لود کردن این فروم من را کلافه کرده.

sonixax
05-30-2014, 07:02 PM
با عرض احترام این پیغام در لود کردن این فروم من را کلافه کرده.

زیر حمله هستیم هر از گاهی SQL Server خاموش میشود.

Ouroboros
05-30-2014, 07:05 PM
زیر حمله هستیم هر از گاهی SQL Server خاموش میشود.
چه کسی حمله کرده؟ آن باکره‌ی اخراجی یا سگان ولایت؟

sonixax
05-30-2014, 07:23 PM
چه کسی حمله کرده؟ آن باکره‌ی اخراجی یا سگان ولایت؟

اوشون که قد این حرفها نیست!
حملات از نوع DDOS هستند که تامین هزینه این مدل حملات دست کم ساتی 200-300 دلار خرج بر میدارد!
حمله ولی فقط از طرف سگان ولایت نیست به خاطر اینکه از همه جای دنیا هستش. یک سری حملات پراکنده از همه جا با هم هستش که وقتی در ساعاتی خاص هم راستای هم قرار میگیرند این طوری میشه. چند ساعت بعدش هم درست میشه.

shirin
05-30-2014, 10:08 PM
باکره ی اخراجی کی هست؟

Anarchy
05-30-2014, 10:24 PM
باکره ی اخراجی کی هست؟ کاربر folaani !! یه اخراجی که بیشتر نداریم تو انجمن ...

پیمان
06-12-2014, 08:53 AM
باز هم Database error !
ادمین یک فکر اساسی برای این فروم کن که واقعا دیگه زشته اینقدر ارور ‌! بابا جان یکی دوتا متخصص کاربلد و باسواد برای همچین فروم منشوری الزامی هست.

sonixax
06-12-2014, 11:56 AM
باز هم Database error !
ادمین یک فکر اساسی برای این فروم کن که واقعا دیگه زشته اینقدر ارور ‌! بابا جان یکی دوتا متخصص کاربلد و باسواد برای همچین فروم منشوری الزامی هست.

این Error به خاطر Crash کردن Mysql هستش و این کرش کردن ها به خاطر حملات DDOS . هیج راهی هم براش نیست مگر اینکه سرور رو عوض کنیم یک سخت افزار قوی تر بگیریم که زیر فشار DDOS کم نیاره. و از نظر مالی امکان چنین کاری رو نداریم.
پیشتر هم از سرویسهای Share استفاده کردیم به یک هفته نرسید ساسپندمان کردند به خاطر فشاری که روی سرورشان گذاشته بودیم.
به عبارت ساده تر باید بسوزیم و بسازیم.
از دست صد تا متخصص و ادمین و ... هم کاری بر نمیاد مادامی که چنین فشاری روی سخت افزاری ضعیفی مثل این هست.

پیمان
06-12-2014, 04:56 PM
دوست عزیزم سخن شما قبول ولی یکی دوتا متخصص کاربلد و باسواد اگر اینجا داشته باشه که بهتر هست.البته از پاسخ کارشناسیتون ممنونم.

sonixax
06-12-2014, 11:12 PM
دوست عزیزم سخن شما قبول ولی یکی دوتا متخصص کاربلد و باسواد اگر اینجا داشته باشه که بهتر هست.البته از پاسخ کارشناسیتون ممنونم.

اگر متخصص کار بلد نداشتیم که تا حالا صد بار جمع کرده بودیم رفته بودیم!!!

پیمان
06-13-2014, 01:31 AM
گرامی بدتر از این یعنی یک بیلاخ بیاید وسط فروم همین.

sonixax
06-13-2014, 12:27 PM
گرامی بدتر از این یعنی یک بیلاخ بیاید وسط فروم همین.

همین الانش هم داریم با بی پولی و هزینه های سرور سر و کله میزنیم :)
یک زمانی سرور درست و حسابی داشتیم، برخی کاربران هی نق زدند که آی ما نمیتوانیم از نازیها دفاع کنیم و به یهودی ها فحش بدیم و هلوکاست رو بگیم دروغه و از این حرفها! مجبورمان کردند برویم روی یک سرور دیگر در یک کشور دیگر که مشکل قانونی در این باره نداشته باشیم.
حالا هم امکان بازگشت به دیتاسنتر قبلی نیست چونکه دیگه خبری از اون تخفیف خیلی خوبی که داده بودند نیست (Dual CPU Xeon 3Ghz + 32 Gig Ram + 1000Mb port + 6Tb HDD) .

Rationalist
07-01-2014, 04:13 PM
این Database error براستی مشکلی جدی ایجاد کرده! آیا مدیران(به جز sonixax) راه کاری ندارند؟!

sonixax
07-02-2014, 12:29 PM
این Database error براستی مشکلی جدی ایجاد کرده! آیا مدیران(به جز sonixax) راه کاری ندارند؟!

اندکی صبر سحر نزدیک است!

sonixax
07-02-2014, 11:30 PM
آقا ما یک توضیحی در مورد این مشکل سرور و ارورها و اخطارهایی که میبینید بدیم تا دوستان بدونند داستان چیه.

بخش فنی یعنی تعمیر و نگه داری سرور و برنامه نویسی سایت به عهده من و مهربد بود- مهربد از وقتی که از یه جای اروپا مهاجرت کرد یه جای دیگه بعد باز دوباره مهاجرت کرد یه جای دیگه (پله پله از کاپیتالیسم عزیز فرو رفت توی سوسیالیسم) دیگه وقت زیادی نداره و مشغول زندگی خودشه و امیدوارم سالم و سلامت باشه.
موندم من، یعنی رستم و همین یک دست اسلحه. من هم از وقتی دو تا پروژه خیلی خوب و بزرگ گرفتم وقت به اون صورت ندارم و کلن روزی 10-20 دقیقه میتونم بیام یک سری بزنم برم.
از اون طرف ما اینجا یک سری اسپانسر داریم که هزینه های مالی سرور رو در قبال میزبانی سایت و فایلهاشون تامین میکنند از جمله :

1-بانو پری صفاری
2-پروفسور مسعود انصاری
3-زنده یاد رضا فاضلی (خانواده شون)
4-تازینامه (خودم)
و چند سایتِ کوچک و درشت دیگه.

برای همین از طرف چهار تا سایت اول (و نه دفترچه) مدام مورد حمله های DDOS هستیم به خصوص سایت بانو صفاری و پروفسور انصاری که هنوز اسپاغتی شکر زنده هستند و مدام برنامه هاشون آپلود میشه و سوای دانلودهای فله ای مردم حمله هم هست.
برای همین هر از گاهی دیتابیس کرش میکنه و تا دوباره ریستارت بشه یک مقداری زمان میبره.
راه حل این مشکل با توجه به محدودیت سخت افزاری و مالی که داریم نصب و تنظیم یک فایروال به سفت و سخت ترین حالت ممکن هستش که البته ممکه بخشی از کاربران رو برای مدتی مسدود کنه ولی راه حل هستش. فایروال فعلی خیلی سفت و سخت تنظیم نشده.
من در اولین فرصت این کار رو میکنم و فایر وال رو نصب و تنظیم میکنم ولی زمان لازم دارم تا وقت کنم بتونم انجامش بدم. برای همین دوستان یک مقداری شکیبا باشید تا من یک خاکی بر سر خودم و سرور بریزم :e417:

Agnostic
08-02-2014, 05:26 PM
درود
هنگام گشت و گذر در فروم مثلا هنگام لاگین و ویرایش پست و ... پیامهای مختلف پی اچ پی مربوط به توابع و متغیر های وی بولتین مشاهده میشود. نکند اسپاگتی نکرده دستکاریهایی شده و خطر هک و ... هست؟

sonixax
08-02-2014, 07:21 PM
درود
هنگام گشت و گذر در فروم مثلا هنگام لاگین و ویرایش پست و ... پیامهای مختلف پی اچ پی مربوط به توابع و متغیر های وی بولتین مشاهده میشود. نکند اسپاگتی نکرده دستکاریهایی شده و خطر هک و ... هست؟

نه،ورژن PHP سرور را به آخرین نسخه به روز کردیم! یک سری تنظیمات مربوط به هشدارها را یادمان رفت خاموش کنیم! ببینید همه اش Warning هستش.
وقت بکنیم حتمن درستش میکنیم، قدیم ندیمها مهربدی بود در کارها کمک میکرد الان اون نیست سرعت این مدل خرده کاری ها لاکپشتی هستش.

Tinnitus
08-07-2014, 10:45 PM
نه،ورژن PHP سرور را به آخرین نسخه به روز کردیم! یک سری تنظیمات مربوط به هشدارها را یادمان رفت خاموش کنیم! ببینید همه اش Warning هستش.
وقت بکنیم حتمن درستش میکنیم، قدیم ندیمها مهربدی بود در کارها کمک میکرد الان اون نیست سرعت این مدل خرده کاری ها لاکپشتی هستش.

آیا ممکن است مثل این سایت حقوق مردان:
download ebook (http://www.onelife.com/download.htm)
شما نیز امکان دانلود مطالب جستار تالار زنامرد را فراهم سازید؟

sonixax
08-08-2014, 12:24 AM
آیا ممکن است مثل این سایت حقوق مردان:
download ebook
شما نیز امکان دانلود مطالب جستار تالار زنامرد را فراهم سازید؟

ما فراتر از این امکان را
مدتهای زیادیست که داریم!
به این آدرس بروید : daftarche.com/export
و تمام مطالب سایت را یکجا دانلود کنید!!!

Tinnitus
08-09-2014, 12:26 AM
ما فراتر از این امکان را
مدتهای زیادیست که داریم!
به این آدرس بروید : daftarche.com/export
و تمام مطالب سایت را یکجا دانلود کنید!!!

فایل بالا را با چه نرم افزاری باز کنم؟

sonixax
08-09-2014, 01:12 PM
فایل بالا را با چه نرم افزاری باز کنم؟

یک فایل فشرده شده (Winzip یا Winrar یا 7Zip یا چیزی مشابه)
سپس یک فایل XML (با هر XML Reader ای که میشناسید مثل خود فایر فاکس!!!)

Tinnitus
08-09-2014, 05:52 PM
جناب ادمین محترم، فرض کن کل سایتت رفت هوا، آنوقت با این فایل چطور ریکاوری میکنی؟ من با فایرفاکس با وردپد با ایکس ام ال ریدر و هر چیزی که دم دستم آمد سعی کردم بازش کنم و البته باز شد اما یک فایل یکپارچه با کلی کد اچ تی ام ال و متن های بی در و پیکر بود که خواندنش کار حضرت فیل است!

sonixax
08-09-2014, 09:31 PM
جناب ادمین محترم، فرض کن کل سایتت رفت هوا، آنوقت با این فایل چطور ریکاوری میکنی؟ من با فایرفاکس با وردپد با ایکس ام ال ریدر و هر چیزی که دم دستم آمد سعی کردم بازش کنم و البته باز شد اما یک فایل یکپارچه با کلی کد اچ تی ام ال و متن های بی در و پیکر بود که خواندنش کار حضرت فیل است!

ادمین که سرش شلوغه، ولی من جوابتون رو میدم.
این فایل برای ریکاور کردن نیست! فقط برای داشتن تمام مطالب یک جاست که اگر سایت رفت هوا!!! یک کپی از مطالبش باقی بماند.
برای ریکاور کردن ما سرورهای بک آپ مخصوص به خودمان را داریم.
برای خواندنش شما نیاز به یک XML Parser دارید مثل این :

Expat XML Parser | Free software downloads at SourceForge.net (http://sourceforge.net/projects/expat/)
Simple XML Parser | Free Development software downloads at SourceForge.net (http://sourceforge.net/projects/simplexml/)
Microsoft XML Parser (MSXML) Service Pack (SP7) - Kostenloser Download und Softwarerezensionen | CNET Download.com (http://de.download.cnet.com/Microsoft-XML-Parser-MSXML-3-0-Service-Pack-7-SP7/3000-7241_4-10731613.html)

مبتکر این دفتر دستک هم کاربر مهربد هستش که فعلن رفته غیبت کبرا! در مورد چند و چون کارکردش میتوانید وقتی برگشت از خودش بپرسید.

2567
09-29-2014, 09:36 AM
درود
دوستان امکان تغییر نام کاربری هست یا نه؟

sonixax
09-29-2014, 08:38 PM
درود
دوستان امکان تغییر نام کاربری هست یا نه؟

در پیام خصوصی با مدیران مطرح کنید :e032:

kourosh_bikhoda
10-01-2014, 02:49 PM
اینطور که پیداست این جستار از معدود جستارهایی ست که جناب mbk در موردش آیه ای در قرآن نیافته اند :e412:

Dariush
10-13-2014, 03:00 PM
mbk
از اینکه من امکانِ بن کردن ِ شما را ندارم شاد باشید، وگرنه تا الان حداقل برای سه ماه بن شده بودید. به تمام جستارها به معنای واقعی کلمه و به بدترین شکل ممکن‌اش گند زده‌اید، دوستان هم اصلا به روی خودشان نمی‌آورند.

Anarchy
10-13-2014, 03:44 PM
@mbk (http://www.daftarche.com/member.php?u=1180)
از اینکه من امکانِ بن کردن ِ شما را ندارم شاد باشید، وگرنه تا الان حداقل برای سه ماه بن شده بودید. به تمام جستارها به معنای واقعی کلمه و به بدترین شکل ممکن‌اش گند زده‌اید، دوستان هم اصلا به روی خودشان نمی‌آورند.

امروز من ایشون رو به دلیل "اسپم پراکنی" ، 3 روز بازداشت کردم و پست های اسپم ایشون هم پاک خواهند شد . اگر این روند ادامه پیدا کنه ، مدت بازداشتشون دفعات بعدی بیشتر خواهد شد !

Agnostic
11-02-2014, 07:08 PM
درود
۱- من پست میزنم دوتا منتشر میشود! چرا سیستم شناسایی پست تکراری را فعال نمی کنید؟
۲- می خواهم پست تکراری را حذف کنم پیام زیر می اید:

Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error

sonixax
11-02-2014, 09:29 PM
درود
۱- من پست میزنم دوتا منتشر میشود! چرا سیستم شناسایی پست تکراری را فعال نمی کنید؟

پیشتر فعال بود! به خاطر برخی سیاستها در برنامه ریزی اینجا غیر فعالش کردیم! شما هم نگران دو تا شدن پستهایت نباش مدیران خودشان در صورت مشاهده پاک میکنند.

کافر_مقدس
11-03-2014, 12:57 AM
درود...

هر کس اینجا پیکی ارسال می کند مستقیم برای من ایمیل می آید و از آنجایی که ایمیلم به موبایلم وصل است آن ایمیل برایم پیامک می شود.

آیا می شود در همه ی جستارها مشترک بشوم؟!!

یک دشواری که وجود دارد این است که برای مثال میخاهم تمام پیک های ارسالی در شب زنده داران یا گزین گویه ها برایم ارسال شود، ولی اینگونه نیست و از هر 10 پیک فقط یکی از آن ها می آید.

sonixax
11-03-2014, 01:00 AM
درود...

هر کس اینجا پیکی ارسال می کند مستقیم برای من ایمیل می آید و از آنجایی که ایمیلم به موبایلم وصل است آن ایمیل برایم پیامک می شود.

آیا می شود در همه ی جستارها مشترک بشوم؟!!

یک دشواری که وجود دارد این است که برای مثال میخاهم تمام پیک های ارسالی در شب زنده داران یا گزین گویه ها برایم ارسال شود، ولی اینگونه نیست و از هر 10 پیک فقط یکی از آن ها می آید.

برای مشترک شدن در هر جستار باید اون بالا در منوی ابزارهای جستار زیر منوی اشتراک خود را عضو کنید.
ارسال نشدن ایمیلها هم به خاطر نود های دیتاسنتر هستش! بعضی وقتها (بیشتر وقتها :دی) ایمیلها رد نمیشوند. چاره تغییر دیتاسنتر است که فعلن بودجه اش نیست.

کافر_مقدس
11-03-2014, 01:15 AM
من همیشه در تعویض آواتار دشواری داشته ام و دست کم یک ساعتی وقت مرا گرفته است! نمی دانم چرا پیغام "فایل تصویر مشکل دارد و خراب می باشد." می دهد.

لطفن این فرتور را جایگزین آواتار فعلی کنید.

http://s5.picofile.com/file/8149346026/sadegh_hedayat.JPG

Agnostic
11-03-2014, 02:30 PM
درود.
سیستم ذخیره عکس در سرور شما خراب شده است.
قبلا آدرس فایل تصویری موجود در یک سایت را می دادیم آن را لیچ می کرد می آمد روی سرور دفترچه حالا هر لینکی را که می دیم میگه فایل خراب است و فقط اگر تیک لیچ کردن را برداریم لینک مبدا را در پست قرار میده.

Agnostic
11-03-2014, 02:31 PM
درود

Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error
این پیام گویا حکایت از یک اشکال امنیتی داره چون خواسته ادمین را خبر کنیم.

sonixax
11-03-2014, 08:36 PM
درود.
سیستم ذخیره عکس در سرور شما خراب شده است.
قبلا آدرس فایل تصویری موجود در یک سایت را می دادیم آن را لیچ می کرد می آمد روی سرور دفترچه حالا هر لینکی را که می دیم میگه فایل خراب است و فقط اگر تیک لیچ کردن را برداریم لینک مبدا را در پست قرار میده.

از همون سیستم لینک مبدا استفاده کنید! سیستم خود به خود بعدن لیچ میکند.

این پیام گویا حکایت از یک اشکال امنیتی داره چون خواسته ادمین را خبر کنیم.

نگران نباشید! خبر کردن ادمین در تمام پیغام پسغامهای سیستم هست.
این هم فقط در مورد گم شدن یکی از Token هاست که چیز مهمی نیست.

Agnostic
11-25-2014, 08:59 PM
درود
تشکر برای من کار نمیکنه. روی لینک تشکر کلیک می کنم لینک ناپدید می شه ولی خبری از اسم تشکر کننده نمی آید.

sonixax
11-25-2014, 10:07 PM
درود
تشکر برای من کار نمیکنه. روی لینک تشکر کلیک می کنم لینک ناپدید می شه ولی خبری از اسم تشکر کننده نمی آید.

به خاطر فیلتر شکنی هست که استفاده میکنید،JS ها رو از کار انداخته! در نتیجه AJAX ای هم در کار نیست و کار نمیکنه.

کافر_مقدس
12-03-2014, 06:35 PM
درود...

کاربر "یه نفر" نمی تواند به سخنگاه دخول کند! یک بررسی بفرمایید ببینید دشواری از کجاست

Agnostic
12-03-2014, 06:53 PM
این سیشن ها و سکیوریتی توکن ها که در آدرس سایت با متد گت فرستاده میشود خطر امنیتی برای سایت یا کاربران ایجاد نمی کنه؟

sonixax
12-04-2014, 02:55 AM
این سیشن ها و سکیوریتی توکن ها که در آدرس سایت با متد گت فرستاده میشود خطر امنیتی برای سایت یا کاربران ایجاد نمی کنه؟

مادامی که با تور وصل شوید و مشخصات واقعی ارایه ندهید خیر.

درود...

کاربر "یه نفر" نمی تواند به سخنگاه دخول کند! یک بررسی بفرمایید ببینید دشواری از کجاست

دردش چیست ؟! حتمن رمز عبورش را فراموش کرده!
بزند روی فراموشی رمز عبور و رمز نو بگیرد.

m@hdi
12-16-2014, 08:13 AM
وقتی جستارهای من یا جستارهای آغازیده کاربر دیگری را میزنم تمام جستارها نمی آیند. علت چیست؟

sonixax
12-16-2014, 11:56 PM
وقتی جستارهای من یا جستارهای آغازیده کاربر دیگری را میزنم تمام جستارها نمی آیند. علت چیست؟

تنها جدیدترها ایندکس میشوند و آنهایی که خیلی قدیمی هستند ایندکس نمیشوند.
باید یک دور از نو تمام جستارها را ایندکس کرد.

کافر_مقدس
12-24-2014, 02:23 AM
فردی به نام Sharolin در فیس بوک پیغام داده

سلام.. سایت تون تبدیل شده ب گروهی ک فقط واسه خراب کاری و نه بحث میان. این انجمن صهیونیسم و اسرائیل هم حزب اللهی ها نه برای نقد و تنها واسه منبر رفتن و تریبونی ک هیچ ربطی ب بحث نداره و تنها جنگ ویرایشی ست. دمکراسی و آزادی بیان هم قوانینی دارد. صرف فحاشی نکردن ک نمیشه فرضا یک نفر بیاد وسط یک بیمارستان و نطق علمی کنه و تو یک محفل علمی سرم بزنه.. من باور کنین خیلی آرزوهاها داشتم ک محیطی باشه ک مخالف و مخالف بحث کنند و کسانی ک قبلا بحث و نقد میکردند از مخالفان و من در دخترچه دیدم اتفاقا مایل شدم بیام ولی کسی ک فقط واسه خراب کردن و پر کردن صفحات ک ارزش انجمن هدر بشه و کسی هم نباد اومدن. و با عذرخواهی مجبورم اگر ادامه پیدا کنه ترکش کنم

فرد دیگری هم پرسیده :
آیا آماری از درصد آتئیست های اسرائیل وجود داره؟ منظورم صرفاً آمار دقیق نیست، بلکه یک چیز نسبی را دارم می پرسم.

uncle sam
01-08-2015, 05:31 AM
سلام
من چندیست که عضو شده ام. از اونجایی که من بیشتر با موبایل اینترنت رو میگردم، نمیتونم از سایت دفترچه استفاده کنم. سایت قالب مناسب موبایل نداره و در نتیجه مدام باید زوم کنم، اسکرول افقی و عمودی کنم تا متنی که میخوام رو پیدا کنم. و کلیلک کردن روی لینکها و دکمه ها سخته.
این باعث میشه طاقتم سر بره و دلزده بشم.

آیا سایت نسخه موبایل هم داره؟ آیا در آینده سایت با موبایل سازگار خواهد شد؟

sonixax
01-09-2015, 12:39 AM
سلام
من چندیست که عضو شده ام. از اونجایی که من بیشتر با موبایل اینترنت رو میگردم، نمیتونم از سایت دفترچه استفاده کنم. سایت قالب مناسب موبایل نداره و در نتیجه مدام باید زوم کنم، اسکرول افقی و عمودی کنم تا متنی که میخوام رو پیدا کنم. و کلیلک کردن روی لینکها و دکمه ها سخته.
این باعث میشه طاقتم سر بره و دلزده بشم.

آیا سایت نسخه موبایل هم داره؟ آیا در آینده سایت با موبایل سازگار خواهد شد؟

بله سایت نسخه موبایل هم داره!
اون پایین میتونید به نسخه موبایلی سوئیچ کنید!

uncle sam
01-09-2015, 02:00 AM
بله سایت نسخه موبایل هم داره!
اون پایین میتونید به نسخه موبایلی سوئیچ کنید!

باور کنید که پیش از پرسیدن کمی جستجو کرده بودم. الان باز هم رفتم اون پایین رو گشتم. هیچ ابزاری برای سوئیچ به نسخه ی موبایلی پیدا نکرده ام. میتونید نشانی دقیقتر بدید؟ مثلا یه لینک؟؟

sonixax
01-09-2015, 02:11 AM
باور کنید که پیش از پرسیدن کمی جستجو کرده بودم. الان باز هم رفتم اون پایین رو گشتم. هیچ ابزاری برای سوئیچ به نسخه ی موبایلی پیدا نکرده ام. میتونید نشانی دقیقتر بدید؟ مثلا یه لینک؟؟

درست پایین صفحه :

4600

uncle sam
01-09-2015, 02:15 AM
بیکران سپاسگزارم

Maziar Bikhoda
04-07-2015, 07:35 PM
درود. من میخواستم بپرسم که اگه من بخوام یه تاپیک (جستار) جدید بزنم و خاطراتم رو بنویسم باید حتماً یه 18+ جلو عنوان تاپیک بذارم یا لازم نیست ؟

sonixax
04-08-2015, 12:41 AM
درود. من میخواستم بپرسم که اگه من بخوام یه تاپیک (جستار) جدید بزنم و خاطراتم رو بنویسم باید حتماً یه 18+ جلو عنوان تاپیک بذارم یا لازم نیست ؟

اگر خاطراتتون بالای 18 سال هست بله باید بزنید :e107:

Maziar Bikhoda
04-08-2015, 11:42 AM
چرا اینجا اینقدر خلوته ؟ فرومهای اسلامی خیلی شلوغتر از این حرفهاست

Anarchy
04-09-2015, 06:26 PM

خب خلوت بودن اینجا دلایل زیادی داره ... خشک بودن محیط انجمن ، فیلتر بودنش ، مسائل امنیتی و ترسی که مانع ثبت نام کردن افراد میشه ، اینکه بحث جدی اصولا خیلی طرفدار نداره ، سخت بودن شنا خلاف جهت جریان آب ، ظهور شبکه های اجتماعی و ... !!!

kourosh_iran
04-09-2015, 07:56 PM
فرومهای اسلامی!! هه!
یا مثلا فروم هممیهن لابد!
اونا کاربرش زیاده ولی کاربر خاص و افراد باسواد و نخبه توشون زیاد نیست و مطالب تخصصی و علمی و فنی واقعا در سطح بالا و بی طرفانه توشون خیلی کمه به نسبت اون حجم از مطالب و مباحث داغ دیگر که توشون هست. کلی از حجم و کاربرانشون همش دنبال تفریح و توی تالارها و تاپیک های بیخود و تفریحی هستن و روی بحث و خبر و بگو بخند و نظرات و انتقادات و اظهار نظر درمورد مسائل روزمره.

من به این فروم تبریک میگم چون جمعی از خاص ترین کاربران و مطالب خاص و عالی با کیفیت بالا رو داره.
یکی از تاپیک ها و بحثهایی که من شخصا خیلی خوشم اومد و سطح و مطالبش بنظر من واقعا بالا و مستند و مستدل بود و موضوع مهمی هم بود همون تاپیک گفتگو درمورد سوسیالیسم و کمونیسم بود که البته درواقع درش درمورد کاپیتالیسم و تاریخ و ماهیت شوروی و آمریکا و یکسری کشورهای دیگر هم خیلی مطالب ارزنده و روشنگری مطرح شدن. هرچند بحث حجیمی بود و شاید خیلی تکرار مکررات هم داشت، اما بهرحال بازم بسیار غنی و ارزشمنده بنظر من و میتونه رفرنس مهمی برای هرکسی باشه که دربارهء این مسائل میخواد تحقیق کنه. یعنی سطحش بنظر من عالیه، بخصوص که مستندات و منابع معتبر هم درش زیاد ارائه شده و این با تجربه های شخصی مستقیم هم آمیخته شده.

البته تنها چیزی که من در این فروم خیلی کم میبینم اینه که بحثهای خالص علم و فناوری و تخصص در این زمینه توش خیلی کمه علی الظاهر! البته بعضی کاربران ظاهرا تخصص و مهارت های قابل توجهی دارن مثلا در برنامه نویسی (که رشتهء و تخصص و علاقهء خاص خود من هم هست)، ولی خب فکر میکنم ماهیت و هدف و اولویت این فروم طبیعتا بیشتر مباحث دیگری هست که بر همگان واضحه چیا هستن و توی چه مایه هان. مثلا افشاگری و انتقاد از اسلام، آتئیسم، مباحث فلسفی و اجتماعی و سیاسی و منطقی پایه یا موارد خاص یا رادیکال و غیره.

بهرحال این یه فروم سیاسی و ضداسلام و ضد ج.ا. محسوب میشه و کسی که میاد توش هم جرات داره هم نیامده بحث و مطلب های عادی بذاره. نه؟
ضمنا هر فرومی هم من تاحالا دیدم که فیلتر شده بلااستثناء تاثیر سریع شدیدی بر فعالیت کاربران در اون فروم گذاشته و تاحالا یکی دوتا فروم به این شکل دیدم که کاملا یا عملا منقرض شدن! ولی این فروم باوجود فیلتر بودن همین تعداد کاربر هم که داره و فعالیت ها و بحث های با کیفیتی که بوده و هست خودش نشون میده که تفاوت داره با دیگر فرومها و محیطها.

بهرحال باید قبول کرد که امروزه روز آدمهای خاص و نخبه خیلی کم هستن. شاید در تمام طول تاریخ اینطور بوده. الان اکثر انسانها دنبال مسائل سطحی تری هستن و دنبال بحث های سنگین و خشک و حجیم منطقی و فلسفی و پایه نیستن و خیلی ها حتی یک صفحه مطلب رو هم به زور میخونن.

kourosh_iran
04-09-2015, 08:10 PM
اندیشمندان واقعی در دنیا امروزه نسبت به بقیهء جمعیت خیلی کمتر هستن.
البته همیشهء تاریخ کم و بیش همینطور بوده ها! ولی الان بقول دوستمون چون امثال شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای موبایل و فیسبوک و اینها اومدن، که اینا از نظر تخصصی و علمی رسانه های به مراتب محدودتر و سطحی تر و مختصرتری هستن که برای حرفها و مطالب کوتاه و گسیخته مناسب هستن که بیشتر مردم دنبال این چیزان، در نتیجه کاربران فرومها کمتر شدن. اونایی که الان میرن توی فرومها خیلی هاشون بخاطر اهداف و مزیت های دیگری میرن که توی شبکه های اجتماعی نیست یا کمبود داره و توی اون فرومها گذاشتن یا راه دست تره (مثلا هممیهن الان فقط یه فروم نیست و حالت شبکهء اجتماعی و یکسری امکانات دیگر هم داره)، یا به دلایل دیگری بهرحال. اینا سیاهی لشکر هستن و قبلا توی فرومهای تخصصی هم میامدن شاید چون آلترناتیو و محیطها و ابزارهای جذاب دیگر نبودن، ولی الان دیگه نمیان. ولی اونایی که خاص بحث های خشک و مفصل و تخصصی میرن توی فرومها همواره کم بودن و شاید به مرور مقداری کمتر هم شدن.

بنظر من ما گلچین و نخبه و افراد خاصی هستیم! در چنین شرایطی هست که آدمهای خاص و متفاوت بیش از پیش از دیگر آدمها مشخص میشن. چون بقیه میرن ولی ما میمونیم! شاید تنهایی و جدایی و کم تعدادی ما دردناک بنظر بیاد، اما درش اصالت و قدرتی هم نهفته است. ابرانسان ها همیشه کم تعداد بودن و خیلی وقتا این احساس تنهایی و جدایی رو میکردن. آدم اگر بتونه چندتا دوست نزدیک مثل خودش جای دیگه پیدا کنه خیلی خوبه بنظرم، ولی منکه در دنیای واقعی نمیتونم به هیچ وجه به این سادگی ها چنین افرادی رو پیدا کنم. مگر بیام در همین فرومها که شاید از سراسر کشور و دنیا چند نفری که شباهت ها و اشتراکاتی با من داشته باشن پیدا کنم، چون تعداد چنین افرادی بسیار کمه.

sonixax
04-09-2015, 11:31 PM

در کلبه ی ما رونق اگر نیست! بجاش پاچه گیری و گاز گرفتن زیاد هست :))))
+ اونهایی که دوستان گفتند.

Maziar Bikhoda
04-10-2015, 08:58 AM
اندیشمندان واقعی در دنیا امروزه نسبت به بقیهء جمعیت خیلی کمتر هستن.
البته همیشهء تاریخ کم و بیش همینطور بوده ها! ولی الان بقول دوستمون چون امثال شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای موبایل و فیسبوک و اینها اومدن، که اینا از نظر تخصصی و علمی رسانه های به مراتب محدودتر و سطحی تر و مختصرتری هستن که برای حرفها و مطالب کوتاه و گسیخته مناسب هستن که بیشتر مردم دنبال این چیزان، در نتیجه کاربران فرومها کمتر شدن. اونایی که الان میرن توی فرومها خیلی هاشون بخاطر اهداف و مزیت های دیگری میرن که توی شبکه های اجتماعی نیست یا کمبود داره و توی اون فرومها گذاشتن یا راه دست تره (مثلا هممیهن الان فقط یه فروم نیست و حالت شبکهء اجتماعی و یکسری امکانات دیگر هم داره)، یا به دلایل دیگری بهرحال. اینا سیاهی لشکر هستن و قبلا توی فرومهای تخصصی هم میامدن شاید چون آلترناتیو و محیطها و ابزارهای جذاب دیگر نبودن، ولی الان دیگه نمیان. ولی اونایی که خاص بحث های خشک و مفصل و تخصصی میرن توی فرومها همواره کم بودن و شاید به مرور مقداری کمتر هم شدن.

بنظر من ما گلچین و نخبه و افراد خاصی هستیم! در چنین شرایطی هست که آدمهای خاص و متفاوت بیش از پیش از دیگر آدمها مشخص میشن. چون بقیه میرن ولی ما میمونیم! شاید تنهایی و جدایی و کم تعدادی ما دردناک بنظر بیاد، اما درش اصالت و قدرتی هم نهفته است. ابرانسان ها همیشه کم تعداد بودن و خیلی وقتا این احساس تنهایی و جدایی رو میکردن. آدم اگر بتونه چندتا دوست نزدیک مثل خودش جای دیگه پیدا کنه خیلی خوبه بنظرم، ولی منکه در دنیای واقعی نمیتونم به هیچ وجه به این سادگی ها چنین افرادی رو پیدا کنم. مگر بیام در همین فرومها که شاید از سراسر کشور و دنیا چند نفری که شباهت ها و اشتراکاتی با من داشته باشن پیدا کنم، چون تعداد چنین افرادی بسیار کمه.

حالا که این همه صغرا کبرا چیدی فقط بگم که شما نه نخبه هستی نه خاص. اونی که نخبه هست خودش میدونه لازم نداره که بیاد اینو بفروشه، که منم هستم منم آدمم. مشک آنست که خود ببوید. نخبه های ما علی شریعتی بود و احسان طبری و کیانوری و مهدی بازرگان که رضاشاه فرستادش خارج که درس بخونه، رفت درس وطن فروشی و خیانتکاری خوند و اومد مملکتش رو فروخت، شماها که دیگه واویلا. جناب نخبه تو چه گلی به سر مملکتت زدی ؟ به قول سعدی: نه معلم بود نه دانشمند ، چارپایی بر او کتابی چند...
اینکه میگی آدم خاصی هستم، هر آدمی منحصر به فرده و با آدمهای دیگه فرق داره. با اون تعریفی که شما از خاص بودن داری همه آدمها خاصن. اما آدم خاص اونیه که بتونه کاری بکنه که دیگرون نمی تونن انجام بدن. مثلاً بتونه یه کار بزرگی برای بشر بکنه. آدم خاص آبراهام لینکولن بود که کشورش رو نجات داد. آدم خاص فرویده یا اینشتین یا برتراند راسل که دنیا رو متحول کردن. تو اگه باسوادی واسه جیب خودت باسوادی، امثال جنابعالی توی جامعه ما زیاده و مثل پشگل ریخته. تو همین فرومهای ایرانی مثل تو زیاد می بینم که داعیه رهبری جامعه رو دارن و برنامه میدن برای اداره مملکت ! :e413:
اصولاً کارکرد یه فروم اینه که بتونه افراد رو با عقاید مختلف دور هم جمع کنه. و برای رسیدن به این هدف هم باید محیط آزادی داشته باشه و یک عده کاربر فعال و باحال که بتونن جوی صمیمانه ای ایجاد کنن. اینکه گفته شد فروم فیلتره به عقیده من دلیل اصلی خلوتی اینجا نیست الان دیگه هر بچه ای یه فیلترشکن به خودش می بنده و میره زیر تانک! فیسبوک هم فیلتره اما شلوغه. من سابقاً تو فروم هفت تیر فعالیت می کردم که فیلتر هم بود ولی شلوغ بود که البته الان تعطیل شده. ما تو اینترنت ایران فروم آزاد نداریم و این فروم از معدود فرومهای ایرانی آزادی بیان در اون وجود داره. اینجا یه تعداد کاربر فعال و خوش ذوق کم داره که راجع به هر موضوعی مطلب ارائه کنن. حالا ما هم اینجا هستیم و فعلاً یه خرده شیطونی میکنیم تا ببینیم چی میشه.

Anarchy
04-10-2015, 04:19 PM
اصولاً کارکرد یه فروم اینه که بتونه افراد رو با عقاید مختلف دور هم جمع کنه. و برای رسیدن به این هدف هم باید محیط آزادی داشته باشه و یک عده کاربر فعال و باحال که بتونن جوی صمیمانه ای ایجاد کنن. اینکه گفته شد فروم فیلتره به عقیده من دلیل اصلی خلوتی اینجا نیست الان دیگه هر بچه ای یه فیلترشکن به خودش می بنده و میره زیر تانک! فیسبوک هم فیلتره اما شلوغه. من سابقاً تو فروم هفت تیر فعالیت می کردم که فیلتر هم بود ولی شلوغ بود که البته الان تعطیل شده. ما تو اینترنت ایران فروم آزاد نداریم و این فروم از معدود فرومهای ایرانی آزادی بیان در اون وجود داره. اینجا یه تعداد کاربر فعال و خوش ذوق کم داره که راجع به هر موضوعی مطلب ارائه کنن. حالا ما هم اینجا هستیم و فعلاً یه خرده شیطونی میکنیم تا ببینیم چی میشه.

دوست عزیز مگه ما گفتیم تنها دلیل خلوت بودن اینجا ، فیلتر بودنشه ؟ گفتیم یکی از دلایلش ... به هر حال فیلترشکن های عادی به راحتی قابل ردیابی هستن و کسی که بخواد فعالیت هنجارشکنانه داشته باشه ، شاید حتی با فیلترشکن هم ریسک نکنه برای عضویت در اینجا ... خود شما هم اگر با فیلترشکن معمولی میاید ، بهتره از الان به بعد از Tor استفاده کنید .

اما دلایل خلوت بودن اینجا مسائل دیگه ای هست .

به هر حال شما هم اگر پیشنهاد یا راهکاری دارید ، ممنون میشم با ما در میون بذارید .

Maziar Bikhoda
04-10-2015, 05:38 PM
دوست عزیز مگه ما گفتیم تنها دلیل خلوت بودن اینجا ، فیلتر بودنشه ؟ گفتیم یکی از دلایلش ... به هر حال فیلترشکن های عادی به راحتی قابل ردیابی هستن و کسی که بخواد فعالیت هنجارشکنانه داشته باشه ، شاید حتی با فیلترشکن هم ریسک نکنه برای عضویت در اینجا ... خود شما هم اگر با فیلترشکن معمولی میاید ، بهتره از الان به بعد از Tor استفاده کنید .

اما دلایل خلوت بودن اینجا مسائل دیگه ای هست .

به هر حال شما هم اگر پیشنهاد یا راهکاری دارید ، ممنون میشم با ما در میون بذارید .

ببین عزیز من نگفتم تنها دلیلش، گفتم دلیل اصلیش این نیست. یه دلیلی هم که باعث خلوتی اینجاست جو کمونیستی حاکم بر این فرومه. من دیدم کاربرای فعال اینجا بحثهای داغی راه انداختن در دفاع از کمونیسم. حتا بعضیا عکس شخصیتهای سیاسی شوروی یا پرچم سرخ رو آواتار کردن البته این حقشونه که هر عقیده ای دلشون خواست داشته باشن ولی خب مردم دیگه از این بحث های عهد بوقی خوششون نمیاد. کمونیسم امتحان خودش رو پس داده و مردود شده. بقول خمینی گجستک: کمونیسم جاش تو موزه هاست. اصولاً هر نوع ایدئولوژی که وارد حکومت بشه منجر به دیکتاتوری میشه. چون یکسری باید و نبایدهای مسخره ای داره که همه ملزم به رعایت اون هستن و هرکسی با اون مخالفت کنه محکوم به مرگ میشه. چون غیرخودی محسوب میشه و جاسوس امپریالیسم و غرب و ...
من وقتی اولین بار این فروم رو دیدم خوشحال شدم فکر کردم دیگه اینجا آتئیست ها جمعشون جمعه ولی وقتی دیدم یک طیف فکری خاصی اینجا فعال هستن تو ذوقم خورد.
بعد اینکه اینجا بخش موسیقی و بخش سرگرمی و طنز نداره و بیشتر به سیاست پرداخته تا مسائل دیگه.

Anarchy
04-10-2015, 05:59 PM
ببین عزیز من نگفتم تنها دلیلش، گفتم دلیل اصلیش این نیست. یه دلیلی هم که باعث خلوتی اینجاست جو کمونیستی حاکم بر این فرومه. من دیدم کاربرای فعال اینجا بحثهای داغی راه انداختن در دفاع از کمونیسم. حتا بعضیا عکس شخصیتهای سیاسی شوروی یا پرچم سرخ رو آواتار کردن البته این حقشونه که هر عقیده ای دلشون خواست داشته باشن ولی خب مردم دیگه از این بحث های عهد بوقی خوششون نمیاد. کمونیسم امتحان خودش رو پس داده و مردود شده. بقول خمینی گجستک: کمونیسم جاش تو موزه هاست. اصولاً هر نوع ایدئولوژی که وارد حکومت بشه منجر به دیکتاتوری میشه. چون یکسری باید و نبایدهای مسخره ای داره که همه ملزم به رعایت اون هستن و هرکسی با اون مخالفت کنه محکوم به مرگ میشه. چون غیرخودی محسوب میشه و جاسوس امپریالیسم و غرب و ...
من وقتی اولین بار این فروم رو دیدم خوشحال شدم فکر کردم دیگه اینجا آتئیست ها جمعشون جمعه ولی وقتی دیدم یک طیف فکری خاصی اینجا فعال هستن تو ذوقم خورد.
بعد اینکه اینجا بخش موسیقی و بخش سرگرمی و طنز نداره و بیشتر به سیاست پرداخته تا مسائل دیگه.

مگه ما گفتیم دلیل اصلی خلوت بودن اینجا فیلتر بودنشه ؟ خب شما بیشتر به بحث فیلتر اشاره کردی ... خواستم بگم از دید ما هم چنین چیزی مطرح نیست که مشکل فیلترینگه .

اما در مورد کمونیسم ، فکر کنم مطالب انجمن رو دقیق دنبال نکردی اصلا ... کی گفته فروم کمونیستی هست ؟ اینجا یه سری کاربر داره که میتونن طرفدار کمونیسیم هم باشن... بحث های داغی هم تو این زمینه داشتیم و هم مخالف داشتیم ، هم موافق !! مثلا این تاپیک رو ببینید :

مناظره میان مزدک بامداد و کورش بی‌خدا در باره ی سوسیالیسم و کاپیتالیسم (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B8%D8%B1%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B2%D8%AF%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%88-%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%AE%D8%AF%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D 9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D 8%B3%D9%85-1294/)
البته حرف شما هم صحیحه که اگر ایدئولوژی وارد حکومت بشه منجر به دیکتاتوری میشه اما این ربطی به کمونیسم نداره ... لیبرال دموکراسی هم همینه !! یعنی ذات قدرت همینه اصلا ...

به هر حال در همین زمینه هم میتونید نظرات خودتونو تو تاپیک های مربوطه بنویسید یا سایر مطالب مد نظرتون رو ... محدودیت اینجا فقط قوانین انجمن هستن و بس !!

Maziar Bikhoda
04-10-2015, 07:47 PM
مگه ما گفتیم دلیل اصلی خلوت بودن اینجا فیلتر بودنشه ؟ خب شما بیشتر به بحث فیلتر اشاره کردی ... خواستم بگم از دید ما هم چنین چیزی مطرح نیست که مشکل فیلترینگه .

اما در مورد کمونیسم ، فکر کنم مطالب انجمن رو دقیق دنبال نکردی اصلا ... کی گفته فروم کمونیستی هست ؟ اینجا یه سری کاربر داره که میتونن طرفدار کمونیسیم هم باشن... بحث های داغی هم تو این زمینه داشتیم و هم مخالف داشتیم ، هم موافق !! مثلا این تاپیک رو ببینید :

مناظره میان مزدک بامداد و کورش بی‌خدا در باره ی سوسیالیسم و کاپیتالیسم (http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-2/%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B8%D8%B1%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B2%D8%AF%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%88-%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%AE%D8%AF%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%B3%D 9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D 8%B3%D9%85-1294/)

البته حرف شما هم صحیحه که اگر ایدئولوژی وارد حکومت بشه منجر به دیکتاتوری میشه اما این ربطی به کمونیسم نداره ... لیبرال دموکراسی هم همینه !! یعنی ذات قدرت همینه اصلا ...

به هر حال در همین زمینه هم میتونید نظرات خودتونو تو تاپیک های مربوطه بنویسید یا سایر مطالب مد نظرتون رو ... محدودیت اینجا فقط قوانین انجمن هستن و بس !!

تاپیکی که شما بهش اشاره کردید خصوصی هست و جز دو کاربر مورد اشاره بقیه حق اظهار نظر ندارن. فقط در مورد سوالی که در اون تاپیک از طرف زننده تاپیک مطرح شد:

کدام یک از این سیستم‌ها از نظر اخلاقی‌ بر دیگری برتری دارد؟

به نظر من این سوال غلطیه. اخلاق یک چیز نسبی هست و تعریف مشخصی نداره. مثلاً بعضیا میگن در هیچ شرایطی نباید دروغ گفت چون این کار کم کم عادی و نهادینه میشه اما یکی دیگه میگه در بعضی شرایط مجبوریم که دروغ بگیم تا منافع جمع به خطر نیفته.

Anarchy
04-10-2015, 08:46 PM
تاپیکی که شما بهش اشاره کردید خصوصی هست و جز دو کاربر مورد اشاره بقیه حق اظهار نظر ندارن. فقط در مورد سوالی که در اون تاپیک از طرف زننده تاپیک مطرح شد:

کدام یک از این سیستم‌ها از نظر اخلاقی‌ بر دیگری برتری دارد؟

به نظر من این سوال غلطیه. اخلاق یک چیز نسبی هست و تعریف مشخصی نداره. مثلاً بعضیا میگن در هیچ شرایطی نباید دروغ گفت چون این کار کم کم عادی و نهادینه میشه اما یکی دیگه میگه در بعضی شرایط مجبوریم که دروغ بگیم تا منافع جمع به خطر نیفته.

دوست عزیز ... چرا دقت نمیکنید به حرف هام ؟! تاپیک رو دادم برای نمونه که بدونید اینجا فورم کمونیستی نیست و اشتباه برداشت کردین ، نگفتم که تاپیک خصوصی هست یا عمومی ... فضای انجمن آزاد هست برای ابراز عقیده !! اون تاپیک هم چون اسمش روشه و مناظره هست ، بعد از اتمام مناظره قفل شده ...

اگر بحثی دارید در خصوص کمونیسم و اینها ، یه تاپیک دیگه داریم :

(http://www.daftarche.com/member.php?u=48) گفتگو پیرامون کمونیسم و سوسیالیسم (http://www.daftarche.com/showthread.php?t=28&goto=newpost)

Agnostic
04-14-2015, 07:38 AM
این مشکل پیام خطا بعد از لاگین هنوز هست:
Invalid Redirect URL (Not Acceptable! (http://daftarche.com/))

sonixax
04-14-2015, 09:21 PM
این مشکل پیام خطا بعد از لاگین هنوز هست:

این به خاطر نسخه PHP هستش! Vbulletin 4 با نسخه های جدید PHP سازگاری نداره - تا همین حدش هم که کار میکنه کلی زمان برد!!! از طرفی نمیشه رفت روی نسخه های قدیمی PHP از طرفی هم فعلن زورمون نمیرسه نسخه جدید رو بخریم!
پس دوستان یک مدتی تحمل بفرمایند تا خود ادمین از مسافرت بر گرده و ببینیم چه قدر پول ته جیبش داره زورمون میرسه آپدیت کنیم یا نه :دی

iranbanoo
05-20-2015, 06:38 PM
لاگین که میکنم و وارد انجمن که میشم مشکلی نیست.ولی وقتی یک صفحه از جستارها رو باز میکنم با اینکه نام کاربریم اون پایین هست ولی خارج میشم و نمیتونم پست بذارم.
محبورم یه صفحه ی دیگرو تو همون جستار باز کنم تا دوباره وارد بشم.
مشکل منو حل کنید plz

sonixax
05-21-2015, 01:29 AM
لاگین که میکنم و وارد انجمن که میشم مشکلی نیست.ولی وقتی یک صفحه از جستارها رو باز میکنم با اینکه نام کاربریم اون پایین هست ولی خارج میشم و نمیتونم پست بذارم.
محبورم یه صفحه ی دیگرو تو همون جستار باز کنم تا دوباره وارد بشم.
مشکل منو حل کنید plz

اگر اول آدرستون www نباشه این طوری میشه!!!!
موقع لاگین کردن دقت کنید حتمن از آدرس Not Acceptable! (http://www.daftarche.com) وارد بشید.

Soheil
06-07-2015, 12:40 PM
درخواست سر و سامان دادن به جستار "چرا و چگونه به باورهای امروز خود رسیدید؟" رو دارم..
آخه اینطوری پیدا کردن پستهای مربوط به موضوع ِ جستار دشوار هستش.
هر چه این تاپیک کوچکتر بشه بهتره. :e303:
پستهای نامربوط به موضوع رو به یه جستار دیگه انتقال بدید.

Nilftrondheim
06-08-2015, 04:10 PM
آقا یکی بهم بگه من چرا هی لاگ آت میشم؟ از این پیاز براوزر هستش؟

sonixax
06-10-2015, 08:23 PM
آقا یکی بهم بگه من چرا هی لاگ آت میشم؟ از این پیاز براوزر هستش؟

اون بالا موقع لاگین یک تیک هست نوشته ذخیره! اون رو بزنید احتمالن دیگه به بیرون پرت نمیشید!

Nilftrondheim
06-12-2015, 07:19 AM
اون بالا موقع لاگین یک تیک هست نوشته ذخیره! اون رو بزنید احتمالن دیگه به بیرون پرت نمیشید!
راضی به زحمت نبودم! عطای پیاز را به لقایش بخشیدم.:e421:

sonixax
06-13-2015, 02:39 PM
راضی به زحمت نبودم! عطای پیاز را به لقایش بخشیدم.

پیاز = امنیت!

حواستان باشد به هر حال.

یه نفر
07-11-2015, 04:35 PM
چرا وقتی میخواهیم دوتا پیام بفرستیم میگه نمیشه باید 60 ثانیه صبر کنی؟!!

سارا
07-12-2015, 11:24 AM
بعضی از فروم ها ، چت روم هم دارند .کاش این فروم هم داشت اونوقت چقدر شلوغ می شد اینجا! و با توجه به موضوعات و مباحث مورد نظر این فروم، شاهد چه مناظرات جالبی بصورت آنلاین بودیم.

sonixax
07-14-2015, 03:56 PM
چرا وقتی میخواهیم دوتا پیام بفرستیم میگه نمیشه باید 60 ثانیه صبر کنی؟!!

که کمتر اسپم بفرستی :))

یه نفر
07-17-2015, 05:41 AM
پیام. نامه نه پست.. ! بیسوات

sonixax
07-17-2015, 01:26 PM
پیام. نامه نه پست.. ! بیسوات

بیسوات جان نوشتم اسپم :)))

سارا
07-26-2015, 09:15 AM
چرا وقتی تصویری را در پست قرار می دهم . تصویر تا زمانی که از فروم خارج نشده ام قابل رویت است ولی بعد از لاگین مجدد تصویر نا پدید می شود؟!!

kourosh_iran
07-26-2015, 08:45 PM
چرا وقتی تصویری را در پست قرار می دهم . تصویر تا زمانی که از فروم خارج نشده ام قابل رویت است ولی بعد از لاگین مجدد تصویر نا پدید می شود؟!!
بخاطر اینکه ظاهرا این فروم طوری تنظیم شده که تصاویر رو دانلود میکنه و بصورت ضمیمه نشون میده.
در فرومهای دیگر هم معمولا ضمیمه ها فقط در دسترس کاربران عضو هستند. بدیهی است که شما باید لاگین باشید تا سیستم تشخیص بده که شما یک عضو این فروم هستید.
اما اینکه چرا این فروم برخلاف بیشتر فرومهای دیگر همهء تصاویر رو دانلود میکنه احتمالا بخاطر مسائل امنیتی بوده باشه وگرنه میشه طوری تنظیم کرد که دانلود نکنه و از منبع اصلی نشون بده که اونوقت عموم بینندگان معمولا میتونن اینطور تصاویر رو مشاهده کنن.

سارا
07-27-2015, 02:44 AM
بخاطر اینکه ظاهرا این فروم طوری تنظیم شده که تصاویر رو دانلود میکنه و بصورت ضمیمه نشون میده.
در فرومهای دیگر هم معمولا ضمیمه ها فقط در دسترس کاربران عضو هستند. بدیهی است که شما باید لاگین باشید تا سیستم تشخیص بده که شما یک عضو این فروم هستید.
اما اینکه چرا این فروم برخلاف بیشتر فرومهای دیگر همهء تصاویر رو دانلود میکنه احتمالا بخاطر مسائل امنیتی بوده باشه وگرنه میشه طوری تنظیم کرد که دانلود نکنه و از منبع اصلی نشون بده که اونوقت عموم بینندگان معمولا میتونن اینطور تصاویر رو مشاهده کنن.
ممنون از راهنماییتون.
چند تا عکس هم آخه به روش کپی پیستی گذاشتم ، مشکلی پیش نیومد. ولی این عکسه ........
همان آپلود کردن بهتره ، امنیتش بالاتره;):e032:

Nocturne
07-31-2015, 07:57 AM
پیشنهاد میکنم یک تاپیک داشته باشیم برای کسانی که نام کاربریشون رو تغییر میدن، و توی اون ذکر بشه نام قبلی چی بوده نام جدید چی هست، چون خیلی ها نام کاربریشون رو تغییر دادن نمیدونم کی کی هست دقیقا، البته به خاطر این هست که کم سر میزنم، ولی خوب شاید این کار هم برای امنیت کاربرهایی که اسمشون رو تغییر دادن بد باشه، نظر شما چیه؟

mbk
07-31-2015, 12:22 PM
به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "اولئك الذین لعنهم الله و من یلعن الله فلن تجد له نصیرا""آندسته اند همانانی نفریش خشم آوردشان خداوند هم كسیُ نفرین خشم می آورد خداوند باز نبوده می یابی تا براش یاوری"
پیشنهاد میکنم یک تاپیک داشته باشیم برای کسانی که نام کاربریشون رو تغییر میدن، و توی اون ذکر بشه نام قبلی چی بوده نام جدید چی هست، چون خیلی ها نام کاربریشون رو تغییر دادن نمیدونم کی کی هست دقیقا، البته به خاطر این هست که کم سر میزنم، ولی خوب شاید این کار هم برای امنیت کاربرهایی که اسمشون رو تغییر دادن بد باشه، نظر شما چیه؟ بدیدم آدمهای کینه توز به هیچ دردی نمی خورند همان کینه توزان به خداوند دوچهره گشته هر چند مهندسیِ گروهی اجتماعی شان زبانزد همه باشد،پاس تو ای خداوند که رویگردان هم ناُمید از درگاهت نیستم

Soheil
09-02-2015, 01:51 PM
پیشنهاد میکنم یک تاپیک داشته باشیم برای کسانی که نام کاربریشون رو تغییر میدن، و توی اون ذکر بشه نام قبلی چی بوده نام جدید چی هست، چون خیلی ها نام کاربریشون رو تغییر دادن نمیدونم کی کی هست دقیقا، البته به خاطر این هست که کم سر میزنم، ولی خوب شاید این کار هم برای امنیت کاربرهایی که اسمشون رو تغییر دادن بد باشه، نظر شما چیه؟
درود نوکترن :|
کاربران قدیمی که شناخته شده هستند. در هر صورت فک نمیکنم کار سختی باشه پیدا کردن نام کاربری قبلیشون(برای مثلا ماموران یا امثالهم). پس اینکه خودمون نام کاربری قدیمیشون رو فاش کنیم چندان مشکلی نباید داشته باشه. پس مخالفتی با این ایده که مطرح کردی ندارم.

پ.ن : من Bibak هستم. دی

به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "اولئك الذین لعنهم الله و من یلعن الله فلن تجد له نصیرا""آندسته اند همانانی نفریش خشم آوردشان خداوند هم كسیُ نفرین خشم می آورد خداوند باز نبوده می یابی تا براش یاوری"

بدیدم آدمهای کینه توز به هیچ دردی نمی خورند همان کینه توزان به خداوند دوچهره گشته هر چند مهندسیِ گروهی اجتماعی شان زبانزد همه باشد،پاس تو ای خداوند که رویگردان هم ناُمید از درگاهت نیستم

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/08/8.gif:e523:

Soheil
09-03-2015, 08:09 AM
چه بر سر پارسیگر دفترچه اومده؟ منظورم همون که معنی کلمان پارسیک رو زیر پست نمایش میداد......

http://www.daftarche.com/images/imported/2012/08/8.gif http://www.daftarche.com/images/imported/2015/09/4.gif http://www.daftarche.com/images/imported/2015/09/5.gif

sonixax
09-05-2015, 09:19 PM
چه بر سر پارسیگر دفترچه اومده؟ منظورم همون که معنی کلمان پارسیک رو زیر پست نمایش میداد......

خراب بود غیر فعالش کردیم!

homayoun
09-05-2015, 09:30 PM
یره اون پارسیگر رو درست کنید.
دیگر اینکه من که میام نام کابری و گذرواژه را میزنم نمیگیره و ارور میده
بار دوم که میزنم ولی میام تو سایت!

iranbanoo
10-05-2016, 08:55 PM
من با وجود اینکه هر بار Logout میکنم موقعی که به دفترچه برمیگردم شناسایی میشم.
شاید بخوایم چراغ خاموش رفت وامد کنیم خوب!

Mehrbod
10-06-2016, 09:59 PM
من با وجود اینکه هر بار Logout میکنم موقعی که به دفترچه برمیگردم شناسایی میشم.
شاید بخوایم چراغ خاموش رفت وامد کنیم خوب!

کوکی‌های browser را یکبار دستی پاک کنید, درست میشود.

Finite Element Method
10-30-2016, 02:35 AM
با درود.ضمن احترام فراوانی که برای فرد دعوت کننده قائلم،"با اینکه نام کاربری ایشان را در این فروم نیافتم"، به این دلیل که بنده در خاک ایران زندگی می کنم و با توجه به بررسی محتوای تارنما و مطالب مندرج، برایم از حیث حساسیت نهادهای امنیتی بر روی کاربران داخلی و تعقیب فعالیت آنان در کشور ایران مشکلزا خواهد شد.
لذا از مدیریت محترم تقاضا دارم عضویت بنده را ملغی کنند.