Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
اخبار عجیب اسلامگرایان ! - برگ 9
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 9 از 45 نخستیننخستین 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 81 به 90 از 449

جُستار: اخبار عجیب اسلامگرایان !

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      روزنامه بحرینی اخبار الخلیج فارس در خبری درباره روزه‌داری مسلمانان در ماه مبارک رمضان نوشت که مسلمانان دانمارک امسال ماه رمضان سختی را پیش‌رو دارند.

این روزنامه بحرینی در ادامه توضیح می‌دهد که مسلمانان دانمارک امسال 21 ساعت در روز را روزه هستند و این طولانی‌ترین ساعات روزه‌داری در جهان است.
      این درحالی است که مسلمانان آرژانیتن با 9 ساعت و نیم روزه‌داری کوتاهترین ساعات روزه‌داری را سپری می‌کنند، چون آنها در نیم‌کره جنوبی قاره آمریکا قرار دارند.

اما ماه رمضان مسلمانان شمال روسیه و به طور مشخص شهر "مورمانسک" امسال با شب‌های سپید مواجه شده که در آن روز 24 ساعت تمام است، بی‌آنکه لحظه‌ای آنها شاهد شب تاریکی آن باشند و این روزه‌داران مناطق شمالی روسیه را وادار می‌کند که سحری و افطار خود را در حالی صرف کنند که خورشید در وسط آسمان است.

به همین دلیل ساعات روزه‌داری آنها بر اساس زمان مشخص شده توسط علمای! اسلام و به دلیل این پدیده طبیعی (الهی نیست؟ ) به 20 ساعت به ویژه در این شهر می‌رسد.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Anarchy (07-22-2012),Russell (07-22-2012),sonixax (07-22-2012)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      قرائتی: مشکل کتاب‌نخوانی مردم کش‌دادن مطالب است/روایتی از القاب 3 رییس‌جمهور

Sticky به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، سخنران پایانی مراسم تجلیل از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی بود. وی در این مراسم گفت: من قصد دارم درباره مهمترین کتاب یعنی قرآن صحبت کنم. به جرأت می‌توانم بگویم که کسی تاکنون قرآن را نفهمیده است به جز اهل بیت و افراد بسیار اندکی قرآن علمی‌ترین کتاب است و اگر روی هر کلمه‌اش دست بگذارید پروژه علمی است. قرآن می‌گوید من برای مردم شفا هستم و قطعا همین است.
      وی در ادامه با شمردن مثال‌هایی از قرآن گفت: مثلا در یکی از آیات قرآن آمده است بدترین صدا، صدای خر است حالا اگر شما این را به یک نفر در کانادا یا آمریکا نشان دهید می‌گوید این بود دین شما که می‌گوید صدای خر بدترین صدا است؟ اما همین خودش یک پروژه علمی است. شما بزرگترین دکترهای اعصاب را دعوت کنید تا بر روی تأثیر صدای همه موجودات روی اعصاب انسان آزمایش کنند و آنگاه نظر بدهید.
      *همین جا نذر کنید یک دوره تفسیر قرآن بخوانید قرائتی در ادامه خطاب به کتابداران حاضر در جمع گفت: من شما را نمی‌شناسم ولی می‌دانم حقوقتان کم است دوم اینکه آدم‌های خوبی هم هستید سوم اینکه گزینش هم شده‌اید اما زیر همین سقف از شما می‌خواهم نذر کنید یک دوره کامل تفسیر قرآن را مطالعه کنید. شما به هیچ کتابی نیاز ندارید و قرآن برای شما کافی است. من 33 سال در صدا و سیما هر پنج‌شنبه برنامه داشتم و یک شب هم این برنامه تعطیل نشده است هیچ کتابی هم مطالعه نمی‌کنم اگر شما تفسیر قرآن را بخوانید بی‌نیاز می‌شوید، هر چه که بخواهید در قرآن هست.
      وی افزود: ما 3 نوع علم داریم، علم مفید، علم مضر و علمی که نه مفید است نه مضر، علم مفید علمی است که ارزش دارد، پیغمبری صدسال بمیرد و بعد دوباره زنده شود تا چیزی را بیاموزد. بعضی از علم‌ها مضر هستند مثلا خداوند در قرآن می‌گوید ندانستن بعضی چیزها برای شما بهتر است مثلا اگر ما در سیلوهایمان گندم نداشته باشیم و به مردم اطلاع‌رسانی کنیم همین الان توی نانوایی‌ها چاقوکشی می‌شود پس بهتر است نگوییم، بعضی‌ علم‌ها هم دانستن و ندانستنشان فایده ندارد مثل دانستن تعداد اصحاب کهف. اصل آن کاری است که انجام داده‌اند نه تعدادشان.
      *اطلاعات بیهوده را از کتاب‌های درسی حذف کنید

قرائتی در ادامه با بر شمردن مثال‌هایی برای واضح شدن علم مضر گفت: مثلا یک نفر به مکه رفته بود و وقتی برگشت به من گفت من در این چند روز 7 متر موز خوردم انگار او هر موزی که می‌خورده متر می‌کرده و در دفتر خاطراتش می‌نوشته یا خیلی از اطلاعاتی که در کتاب‌های دانشگاهی و کتاب‌های مدارس آمده است لغو و بیهوده است مثلا به بچه‌های ما چه ربطی دارد که کوه هیمالیا چند متر است، به شما چه ، پدرت بالای کوه هیمالیا رفته؟ مادرت بالای کوه هیمالیا رفته؟ خودت می‌خواهی بروی؟ یا اینکه تاریخ سلجوقیان چه ربطی به بچه ما دارد.

*انگار کسی نفرینمان کرده! علت کتابخوان نشدن مردم کشور ما کش دادن مطالب است. اگر خلاصه شده باشد بیشتر کتاب می‌خوانند، اخیرا لندن رفته بودیم به من گفتند یک نفر 1500 جلد کتاب درباره امام حسین نوشته است یکی از جلدها را باز کردم دیدم حسینیه‌های سبزوار را شمرده که چه شکلی است و چه کاشی‌ها و چه دیگ‌هایی دارد، واقعا مشکل ما در لندن حسینه‌های سبزوار است. به نظرم کسی نفرینمان کرده که خیر از عمرمان نبینیم، بچه‌های ما دیپلم و لیسانس می‌گیرند اما نمی‌توانند قرآن بخوانند چون در عربی در مدارس یادمان داده‌اند که العصفور طار یعنی گنجشک پرید، آیات قرآن یادمان ندادند. *30 سال معاون وزیر بودم اما خیلی از وزیرها را ندیدم!
      قرائتی در قسمت دیگری از سخنانش گفت: من 30 سال معاون وزیر بودم اما کاری به وزیرها نداشته‌ام. اصلا بعضی وزیرها آمدند و رفتند و من ندیدمشان مثلا آقای فرشیدی چند سال وزیر بود و من یک بار هم ندیدمش. نکته دیگر اینکه من در یک سال یک ساعت هم روزنامه نمی‌خوانم، کمبود هم ندارم. خلاصه اخبار کافی است، فیلم‌های صدا و سیما هم سر کاری است چون به ازای هر دقیقه‌اش از صدا و سیما پول می‌گیرند و برای همین دقایق را طول می‌دهند. وی افزود: باید نهضت تلخیص کتاب در کشور به راه بیفتد. شما کتابداران هم ننشینید تا کسی بیاید از شما کتاب بگیرد، تلفن بزنید و افراد آن منطقه را جذب کنید.
      وی ادامه داد: البته بعضی‌ها خودشان عاشق کتاب هستند و به کتابخانه می‌آیند اما بعضی‌ها هم نمی‌آیند هنر نیست که افراد عاشق کتاب را در کتابخانه‌تان جمع کنید. اگر هر کدام از شماها تریاکی بودید حضرت عباسی در یک سال 10 هزار نفر می‌شدید اما الان که کتابدار هستید چند نفر را جذب کتاب خوانی می‌کنید؟
      *کتابخانه مگر اداره قند شکر است که ساعتی کار می‌کنید؟ وی افزود: شما باید کتاب‌های شیرین دم دستتان باشد تا آن را به مراجعه کنندگانتان معرفی کنید. همین طور زمان کتابخانه نباید محدود به ساعات اداری باشد. شما که اداره قند و شکر نیستید. کتابخانه باید شبانه‌ روزی باشد، کتابخانه کار اقتصادی نیست که ساعتی باشد کار فرهنگی است که زمان ندارد مطالعه و استفاده از کتاب باید مثل استفاده از عابر بانک شود، وزارت ارشاد و سازمان تبلیغات اسلامی باید کاری کنند که تلفن‌های شبانه‌روزی برای راهنمایی مردم در هر شهر راه بیفتد و این شماره تلفن‌ها در کتابخانه‌ها به مردم اعلام شود.
      *روایت قرائتی از القاب 3 رییس جمهور وی در ادامه با بیان اینکه ما چون قرآن را خوب نفهمیده‌ایم به افراد لقب می‌دهیم، گفت: ما 3 رئیس جمهور را پشت سر گذاشتیم، به آقای رفسنجانی می‌گفتند سردار سازندگی اما سردار سازندگی ذوالقرنین بود که میخ توی سدش نمی‌رفت. به خاتمی گفتند مبتکر گفتگوی تمدن‌ها در حالی که قرآن پر است از قالو و قل. ابتکاری در حرف‌های او نبود. احمدی‌نژاد را عدالت‌محور می‌خواندند اما اگر با حضرت علی و نهج‌البلاغه‌اش آشنا باشید او 1400 سال پیش برای شترهایش هم عدالت می‌گفته من تاکنون در این سالها هیچ آخوندی را ندیده‌ام که حرف تازه‌ای بزند.

بنظر من همینجا این خودش قرآن رو ثابت کرده که اشتباه داره توش،چون اگر دقت کرده باشید حرف زدن اینها (مخصوصن خودش) از صدای هر حیوانی از جمله خر آزار دهنده تره

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Anarchy (07-24-2012),Mehrbod (07-24-2012),sonixax (07-24-2012)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      چی میگه این مردک قرائتی؟ یعنی فکر کنم در شرایطی اگه همه چیز مملکت رو حساب بود شاید قرائتی رو حتی تو همون حوزه علمیه آخوند ها هم راه نمیدادن...

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Russell (07-24-2012),sonixax (07-25-2012)

سخنور سوم
      Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
      Overall activity: 20.0%
      دستاوردها:
      Sapientiam Discenti

خالی

Kaveh آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2012
      جُستارها
      20
      امتیازها
      6,715
      رنک
      53
      Post Thanks / Like
      سپاس
      339
      از ایشان 1,475 بار در 409 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      چی میگه این مردک قرائتی؟ یعنی فکر کنم در شرایطی اگه همه چیز مملکت رو حساب بود شاید قرائتی رو حتی تو همون حوزه علمیه آخوند ها هم راه نمیدادن...
      قرائتی یک ملای درجه سه به چهار بود که به برکت(!) انقلاب توانست برای خود جایی پیدا کند! شاید اگر انقلاب نمی شد نهایت یک معلم دینی دبستان از آب در می آمد چون از همان اول کارش با بچه ها بود. منتهی الان به جایی رسیده که فکر می کند برای خودش آیت اللهی است!

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Kaveh گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Anarchy (07-26-2012),Russell (07-26-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

Sticky

سيد محمد هادي آيت‌اللهي با اعلام اين خبر گفت: اين تصميمي است که در جلسه عصر امروز (دوشنبه) هيات رييسه فدراسيون فوتبال گرفته شد. به هر حال ما در همان هفته اول هم بر اساس درخواستي که وزارت ورزش و جوانان از فدراسيون فوتبال کرده بود و اينکه خواستيم مردم از تماشاي اولين هفته ليگ برتر بي‌بهره نمانند دوربين‌هاي تلويزيون را به ورزشگاه‌ها راه داديم.

وي افزود: پس از آن قرار بود در جلسه مشترکي با مسئولان صداوسيما در اين باره به تفاهم برسيم. بر خلاف واکنش‌ها و انعکاس‌هاي مثبت فدراسيون مبني بر تعامل با صداوسيما اما مسئولان صداوسيما هيچ واکنشي نشان نداده و سر حرف خودشان ايستادند. سرانجام اعضاي هيات رييسه فدراسيون امروز دور هم جمع شده و به اتفاق آرا تصميم گرفتند تا تحت هيچ شرايطي بازي‌هاي هفته دوم ليگ برتر از تلويزيون پخش نشود.

آيت‌اللهي تاکيد کرد: دوربين‌هاي تلويزيوني تحت هيچ شرايطي نبايد به ورزشگاه‌ها راه داده شوند و اگر هم اين اتفاق بيفتد، داور مسابقه تا زماني که دوربين در استاديوم باشد، اجازه ندارد بازي را آغاز کند. در عين حال باز هم اعلام مي‌کنيم با وجود اينکه چنين تصميمي را گرفتيم اما همچنان آماده هستيم تا با صداوسيما مذاکره کنيم. با وجود آن که ساعت‌هاي مختلفي براي بازي‌هاي هفته دوم در سايت‌ صداوسيما منتشر شده اما مطمئنا تا توافقي ميان فدراسيون و صداوسيما حاصل نشود بازي‌ها از تلويزيون پخش نمي‌شود.

آيت‌اللهي در پاسخ به اين سوال که آيا براي گرفتن چنين تصميمي وزارت ورزش و جوانان را هم در جريان گذاشته‌ايد؟ گفت: هم وزارت ورزش و جوانان و هم برخي نهادهاي ديگر در جريان اين موضوع هستند. به هر حال حقوق فوتبال بايد داده شود، الان بحث فوتبال ملي و باشگاهي ما مطرح است. ما بايد بتوانيم هزينه سنگين باشگاه‌ها و تيم‌هاي ملي را بپردازيم تا آن‌ها به خوبي خودشان را براي مسابقه‌هاي بين‌المللي آماده کنند. متاسفانه برخي باشگاه‌ها در حال انحلال هستند و ما نيز پاي گرفتن حق پخش تلويزيوني ايستاده‌ايم.

نايب رييس اول فدراسيون در پاسخ به اين سوال که آيا بازي‌هاي هفته دوم ليگ از طريق سي دي به دست مردم مي‌رسد؟ اظهار کرد: قطعا همين طور خواهد بود، ما با شرکتي که قرارداد بسته‌ايم درباره سازوکار توليد و پخش سي‌دي‌ها توافقاتي داشتيم و حتي اگر هفته دوم از تلويزيون پخش نشود، بازي‌‌هاي اين هفته را در قالب سي دي به دست مردم مي‌رسانيم. فدراسيون فوتبال فردا (سه‌شنبه) را هم منتظر صداوسيما مي‌ماند تا با آن‌ها مذاکره کند و در غير اين صورت مطمئن باشند که دوربين‌هاي تلويزيوني هيچ صحنه‌اي را از مسابقه‌ها ضبط نخواهند کرد.

میگم ولی قیافه طرف انصافا ترسناک نیست

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Anarchy (07-26-2012),sonixax (07-26-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      میگم ولی قیافه طرف انصافا ترسناک نیست
      آیت اللهی پیش از این رئیس هیئت فوتبال استان فارس بود و از طریق باندبازی با کفاشیان شد نائب رئیس اول فدراسیون فوتبال....این انسان به همه چی شباهت داره جز داشتن سمت در فوتبال!!! تو ممکلتی که قرائتی آخوندش باشه این آقا هم باید مسوول فوتبالش باشه!!!

جالبه همین حرف مفتش هم عملی نشد و بازی های هفته دوم هم از صدا و سیما بخش شد....

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Russell (07-26-2012),sonixax (07-26-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

Sticky معاد ،درمفهوم کلامی یعنی بازگشت دوباره و در مفهوم خاص آن که دراین آیه مبارکه (إِنَّ الَّذِي فَرَضَ عَلَيْكَ الْقُرْآنَ لَرَادُّكَ إِلَى مَعَادٍ قُل رَّبِّي أَعْلَمُ مَن جَاء بِالْهُدَى وَمَنْ هُوَ فِي ضَلَالٍ مُّبِينٍ )
      آمده است به معنی بازگشت دوباره انسان در قالب بشر میباشد و برای درک این مفهوم باید به عقب بازگشت و به نحوه خلقت اولین انسان یعنی حضرت آدم (س) پرداخت .
      برطبق آنچه از سیاق آیات معنونه در جستارهای قبلی مستفاد گردید، نطفه(یاخته) انسان از آب آفریده شده است و سپس این نطفه به علق یعنی سلولی که از جنس خود متکاثر مینماید، تبدیل شده و بر اثر این تکاثر در زمان و مکان وآب و هوای مقتضی در کالبد انسان خلق شده است، حال فرض کنیم کالبد انسان از یک میلیارد سلول تشکیل شده است و این یک میلیارد سلول در گذر زمان تبدیل به یک میلیارد بشر شده است و بیشتر از آن امکان ذاتی ندارد چون به تعداد سلولهای اجزاء بدن بشر ایجاد شده است یعنی هرسلول یک بشر و هر سلول با یک رشته عصبی مغز انسان را ایجاد نموده و به آن پیوند خورده است یعنی به تعداد سلولهای بدن ،مغز متفکر آن سلول در نقطه ای به نام مخچه جمع شده است تا با تجمیع آنها در یک مرکز بنام مغز متفکر انسان ،قدرت تفکر و نحوه اجرای اوامر از این مرکز به تک تک سلولها ارسال گردد.
      بعد از خلقت اولین انسان ،انسان برای ادامه تکاثراز جنس خود دو موجود نر را در درون خود میپروراند (چون انسان دارای دو پستان میباشد لذا در پستانداران به تعداد پستان آنها میتوان پی برد که اولین جاندار در درون خود چند قلو پرورش داده است یعنی اگر چهار پستان داشته باشد میتوان نتیجه گرفت که اولین سلول تشکیل دهنده آن جاندار ،چهار سلول نر از درون خود متکاثر نموده است و چون انسان دارای دو پستان است میتوان نتیجه گرفت که نطفه اولیه انسان که از جنس ماده بوده ، دو سلول نر را از خود بوجود آورده است و اینها با تکاثر تصاعدی کالبد انسان را خلق نموده اند) و اولین بشر متولد میگردد و بعد از مدتی دومین قلو نیز با اشتباه وی متولد میگردد و این دو قلوها که از لحاظ زمان تولد باهم متفاوت هستند ،پس از رسیدن به زمان تکاثر با آمیزش جنسی، دو قلو های متعددی متولد میگردند، لذا سلولهای متشکله بشرها از دو نوع میباشد(نر و ماده) ولی همین دو نوع سلول زاییده سلولهای اولین انسان یعنی حضرت آدم (س)می باشد.
      از مفاد بحث های فوق این نتیجه گیری را میتوان گرفت که انسانها در زمانهای گوناگون مکرراً متولد میشوندیعنی یک انسان شبیه من در سالهای گذشته وجود داشته است و در آینده نیز بوجود خواهد آمد چون این یک دوران چرخشی از همان یک میلیارد سلول است که با انتقال ژن فرگشت میخورد پس مطابق نظریه داروین انتقال ژن بصورت فرگشت به نسل بعدی منتقل می شود و این یعنی معاد بروایت کلام الله

http://forum.hammihan.com/thread2946...ml#post3160339

من واقعا چیزی نمیتونم بگم دیگه

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Anarchy (08-01-2012),Mehrbod (08-01-2012),sonixax (08-01-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      داروينو كرده تو ماتحت كنفسيوس از حلقوم اسلام بيرون كشيده دوخته به بودا !
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Anarchy (08-01-2012),Mehrbod (08-01-2012),Russell (08-01-2012)

سخنور سوم
      Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
      Overall activity: 20.0%
      دستاوردها:
      Sapientiam Discenti

خالی

Kaveh آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2012
      جُستارها
      20
      امتیازها
      6,715
      رنک
      53
      Post Thanks / Like
      سپاس
      339
      از ایشان 1,475 بار در 409 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این پست را نخوانده بودم. معمولا وقتی اول چیزی می گوید: به گفته آیه مبارکه ... دیگر کلا بی خیالش می شوم و Ignore می شود! ولی گویا اوضاع خیلی بدتر از این حرفها بوده. اینها چرا اینقدر به مغزشان فشار می آوردند؟ کتابهای زیست شناسی دبیرستان را هم که بخوانند متوجی می شوند تکامل چیست.

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از Kaveh گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Anarchy (08-01-2012),Russell (08-01-2012),sonixax (08-01-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      راسل جان نویسنده این متن یا دیوانه بوده یا اینکه قبلش مواد توهم زا مصرف کرده بوده!!! ولی دست خوش داره به خاطر این همه خلاقیت تو مزخرف نویسی...
      ویرایش از سوی Anarchy : 08-01-2012 در ساعت 04:06 PM

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (08-10-2012),Russell (08-01-2012),sonixax (08-01-2012)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 7 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 7 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •