Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
اخبار عجیب اسلامگرایان ! - برگ 25
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 25 از 45 نخستیننخستین ... 67891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 241 به 250 از 449

جُستار: اخبار عجیب اسلامگرایان !

سخنور یکم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 29.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

Empty

Soheil آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2011
      جُستارها
      26
      امتیازها
      36,419
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,070
      از ایشان 2,156 بار در 711 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      درسته مربوط به چند ماه پیشه ولی جالبه:

ضرب‌وشتم یک روحانی در سمنان توسط یک دختر

بنا بر گزارش‌ها حجت‌الاسلام سید علی بهشتی، پیش‌نماز مسجد جامع شهمیرزاد در استان سمنان، پس از آنکه به دو دختر جوان در خیابان نسبت به نوع پوشش‌شان اعتراض کرده‌بود از سوی یکی از این دختران مورد ضرب و شتم قرار گرفته و براثر این ضربات بیهوش و راهی بیمارستان شده‌است.

خبرگزاری مهر روز دوشنبه ۲۷ شهریور خبر داد که دستور این پیش‌نماز مسجد به یکی از این دختران با جمله «خانم خودت را بپوش» با پاسخ «تو چشمهایت را ببند» روبه‌رو شده و تکرار دستور حجت‌الاسلام علی بهشتی به او باعث شده تا این دختر او را به زمین انداخته و با ضربات لگد به کمر او بکوبد.

وی که به تشخیص پزشکان دچار کوفتگی مهره‌های کمر شده سه روز را در بیمارستان گذرانده و هم‌اینک نیز وضعیت جسمانی خوبی ندارد.

سید علی بهشتی به خبرگزاری مهر گفت که «در هنگام حادثه فقط یک جوان مسجدی به همراه همسرش بر بالینم حاضر شد.»

وی ادامه داد: «شنیده‌ام که فرماندهی انتظامی شهرستان مهدیشهر به فرمانده پاسگاه شهمیرزاد چند بار تاکید کرده که برای پیگیری موضوع پیشم بیایید، اما هنوز کسی نیامده‌است.»

این پیش‌نماز مسجد افزود: «ولی جای تعجب است که از ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهر، شهرستان و یا استان هنوز کسی خبرم را نگرفته‌است.»

ضرب‌وشتم روحانیان و بسیجیانی که اقدام به «امر به معروف و نهی از منکر» در خیابان‌های ایران می‌کنند پدیده‌ای رایج است و هفته گذشته ۱۹ شهریور نیز امیرحسین وظیفه، دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی تهران، به دلیل امر به معروف و نهی از منکر منطقه «شهران» تهران مورد ضرب‌وشتم پنج نفر از جوانان قرار گرفته و راهی بیمارستان شد.

از جمله روحانیان معروفی که طی ماه‌های اخیر مورد ضرب‌وشتم قرار گرفته‌اند می‌توان به حجت‌الاسلام سید محمود مصطفوی منتظری در خیابان ۳۰ متری نیروی هوایی تهران، حجت‌الاسلام فرزاد فروزش، امام جماعت دانشگاه علوم پزشکی تهران در خیابان شریعتی تهران، یک روحانی در منطقه تهرانپارس و حجت‌الاسلام خیراندیش مسئول دفتر نهاد نمایندگی آیت الله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی در دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز، اشاره کرد.

به نوشته سایت «مشرق‌نیوز» مسئول دفتر نهاد نمایندگی آیت‌الله خامنه‌ای روز ۱۴ اسفند ۹۰ در دانشگاه شیراز به «امر به معروف و نهی از منکر» چهار جوان و یک دختر اقدام کرده‌بود که پس از ضرب‌وشتم توسط آنان راهی بیمارستان شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

جزئیات ضرب‌وشتم سید علی بهشتی

حجت‌الاسلام سید علی بهشتی در مورد جزئیات ضرب‌وشتم خود در شهمیرزاد سمنان که در روز سی و یکم مردادماه سال جاری برایش روی داده به خبرگزاری مهر اینگونه توضیح داد که «برای اقامه نماز ظهر عازم مسجد شدم، دو دختر جوان در حال گذر بودند که یکی از آنها بدحجاب بود. محترمانه تذکر دادم: "خانم خودت را بپوش" که در جوابم گفت: "تو چشمهایت را ببند"، این حرف او برای من بسیار سنگین و ناراحت‌کننده تمام شد.»

وی افزود: «در آن لحظه متاسف شدم که بدحجاب‌ها خواسته باشند به افراد متدین امر کنند چشمهایتان را ببندید، دوباره تذکر دادم اما نه تنها خودش را نپوشاند، بلکه به من توهین هم کرد، از او خواستم دیگر توهین نکند اما شروع به فریاد زدن و تهدید کردن کرد.»

علی بهشتی در ادامه گفت: «من را هل داد و به زمین انداخت، با کمر به زمین افتادم و دیگر نفهمیدم چه اتفاقی افتاد، فقط ضربات لگد این دختر که به جانم افتاده بود و توهین می‌کرد را حس می‌کردم.»

او افزود: «هنوز جای کتک‌ها داغ بود، لذا درد بر من چیره نشده بود، با همان حال نماز جماعت را امامت کردم تا ثوابش برای سایرین ضایع نشود، بعد از نماز از حال رفتم وقتی بحال آمدم متوجه شدم که اورژانس من را به بیمارستان ۱۵ خرداد مهدیشهر منتقل نموده‌است.»

وی با اظهار اینکه سه روز در آن بیمارستان بستری شده و در نهایت تشخیص پزشکان کوفتگی مهره‌های کمر بوده‌است گفت که «بنده در حال حاضر غذا خوردن و حتی احتیاجات شخصی خود را با کمک همسرم برطرف و انجام می‌دهم.»

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Soheil گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-26-2013),undead_knight (03-27-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      « یوگا »: پرستش شیطان! بسم الله الرحمن الرحیم

مقاله ی حاضر در تلاش است تا به صورت بسیار کوتاه و مختصر، برخی از شواهد ارتباط « یوگا » با « فراماسونری جهانی » را یادآوری نماید و بر نقش « تشکیلات شیطانی فراماسونری » در اشاعه ی ورزش های تئوسوفیکال همچون « یوگا » در سراسر دنیا تأکید ورزد.
      یا اسپاگتی !!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-28-2013),Mehrbod (03-27-2013),Soheil (03-27-2013),sonixax (03-28-2013),undead_knight (03-27-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی 313 نمایش پست ها
      بسم الله الرحمن الرحیم

امروز یه انیمیشن واقعاً شیطانی و ماسونی بنام I PET GOAT II رو بهتون معرفی میکنم که محصول کمپانی HELIOFANT هستش و در سال 2012 میلادی هم منتشر شد و غوغای زیادی براه انداخت حتی بیشتر از مستند جنجالی Arrival...

خواهشاً بعد از دیدن انیمیشن تحلیلو بخونید

دانلــــــود

اگر هم میخواید HD اونو ببینید برید به این سایت که کمپانی خودشه

کلیــــــــــک

بز که میدونید نماد شیطانه ولی اینجا اینطور نیست... به بار کد روی پیشونیش دقت کنید و اینکه توی یه سگدونی قرار گرفته و اسم کار که من بز خانگی هستم... منظورش خود بیننده هست یعنی خود شمایی که با دیدن اینکار گیج و منگ میشی و از محصول ما داری استفاده میکنی، در حال عبادت شیطان هستی (حدیثی هست اگر کسی دنبال کار شیطانی بره، پرستش شیطان رو میکنه و اگر دنبال کار خدایی بره، پرستش خدا)... یعنی اگر خود شمای بیننده پس از پایان این کلیپ، همون حالتی بهت دست داد که به اون بز دست میده و سرت به هر طرف از تصویر که اونا میخوان میچرخه، پس برده و حیوان گوش بفرمان دستگاه دجال شدی... که درست هم هست (حداقلش در همون لحظه)

تعداد مکعب ها 11 تا و نوشته ها 9تاست (به عمد حرف m رو از I'm حذف کردن تا نه تا بشه) و اشاره به 11 سپتامبر و شروع مراحل آماده سازی ظهور منجی و بعدش عامل این شروع یعنی جرج بوش و ادامه دهنده راهش یا همون هوروس سیاه که دروازه ورود منجی رو باز میکنه

موقع سقوط مکعب های لوگوی فیلم، مکعبهای قرمز 4 تا هستن که بعد از ضربه خوردن میشن 6 تا و بعد محو میشن... 6+4 میشه 10 که نشانه خداست که به عقیده اینها داره محو میشه... این رنگ قرمز دوجای دیگه هم هست... اولی در سیبی که دخترک در دست داره و در سایت فیلم نوشته، اون توی ذهنش میگه این سیب برای من نیست و من نمیخواستمش! (اشاره به حضرت حوا و سیبی که آدم براش آورد) رنگ قرمز اینجا اشاره باز به خدا داره و سیب باز نشانه قطع ارتباط خدا با انسان!

کسی که رئیس جمهور های آمریکا رو اداره میکنه یعنی آمریکای واقعی (همونی که ما در شعارهامون بهش مرگ باد میگیم)، در هر دستش یه انگشتر داره... دست چپ، علامت دلار طلایی و دست راست، لباس زنانه... یعنی با دو ابزار پول و شهوت داره نوکرانش رو کنترل میکنه...

اولین تصویر نزدیک از بوش وقتی روی صندلی نشسته، دوطرف کلاهش (یکی روی تخته سیاه و دیگری روی دیوار) علامت هایی هست که خودتون ببینید!!
      توی کلوزآپ بوش، روی ابروی چپ، برعکس نوشته محمد...
      وقتی بوش میگه ننگ باد بر...، با انگشتش به بالا اشاره میکنه! یک معنی اینکه به خدا چنین حرفی میزنه و دیگری اینکه به تصویر بالای تخته اشاره میکنه... جایی که روند تکامل انسان تا رسیدن به انسان کامل یا همون منجی رو نشون میده و انگشت بوش در واقع به منجی اشاره داره!! بعدشم که میگه ننگت باد با شمای بیننده هست!!!

توی نمای بسته معلم، نشون داده میشه که تمام حروف انگلیسی برعکس هستن (اشاره به اینکه حروف حربی روی ابروی چپ بوش هم باید در آینه خوانده بشن تا محمد رو ببینید)

اوباما از اونجایی معلوم میشه همون هوروس سیاه هست که دستکش سفید در دست داره.

کف تمام زمین ها شطرنجی هست که برای احضار اجنه و انتقال افکار شیطانی از طریق ورد به ذهن کسی که روی اون قرار داره استفاده میشه...

توی نمای کلوزآپ معلم سه تا قلب هست به نشانه تثلیث (پدر- پسر- روح القدس) اما دوطرف تصویر یکی روی تخته و دیگری روی دیوار حروفی نوشته شده و بعضی ها هم با خط تیره پنهان شده... کلمه روی دیوار یعنی من هستم و کلمه روی تخته با اضافه کردن حروف جا افتاده یعنی تکامل... من تکامل هستم!...

دخترک سفید پوشی که سیب قرمز داره (اشاره به حضرت حوا) داخل یک دایره (برای محافظت از اجنه) و در محاصره 12 مجسمه قرار گرفته... اون دخترک نماد اولین فریب خورده ی شیطان هست و سیبش که همه انسانها رو گرفتار کرده... فضا تاریک میشه و فقط دو نقطه روشن هستن.. یکی جایی که دختر هست و دیگری در خروجی که نور قرمز ازش میاد (قرمز آیا اینجا نشانه خداست یا جهنم؟! نمیدونم) ...سیب رها میشه و کنار دو حرف C و Z می ایسته که احتمالا مخفف کورش و صهیون هستن که پیوند اینها اولین حکومت فریب خوردگان شیطان رو ایجاد میکنه... پیوند اونها گل نیلوفر آبی (لوتوس) رو ایجاد میکنه که نماد امپراطوری هخامنشی هست (یهودیان در هیچ حکومت به اندازه هخامنشیان، نفوذ و قدرت اجرایی نداشتن)

نمای چشم های مردی که صورتش رنگ شده و عرق میریزه... اوباما داخل کلاسه و دوربین بیرون میاد... روی دیوار نوشته شده Psalmsv3... مزامیر داوود Psalms بخش 53 یا بخش هشتم و یا بخش پنجم خط سوم!

همه ساعت ها روی 12 فیکس شدن و شب هست یعنی آغاز یک روز جدید (این بحثش مفصله و بسیار مهم و البته کذب الوقاتون!)

اون علامت روی دیوار بیرون مدرسه بر اساس آدرسی که احتمال داره اینها باشه... بخش پنجم مزامیر، خط سوم نوشته: ای پادشاه و خدای من به آواز فریادم توجه کن، زیرا که نزد تو دعا میکنم!
      مزامیر، بخش هشتم: برای سالار مغنیان بر موت لبن مزمور داوود/ خداوندا، خدای ما، چه بلند مرتبه است نام تو در تمامی زمین، که جلال خود را فوق آسمانها گذارده ای!
      مزامیر، بخش پنجاه و سوم: احمق در دل خود میگوید که خدایی نیست، فاسد شده شرارت مکروه کرده اند، و نیکوکاری نیست!

ولی به درخواست سیدرسول برگردیم دوباره سر سکانس کلاس درس... اف برابر منفی اف یعنی برابری قدرت شیطان با خدا... و ساعت فیکس شده روی دوازده اشاره داره دوازدهمین ساعت از دوازدهمین روز از دوازدهمین ماه از دوازدهمین سال از هزاره جدید... و نشانه اژدهای زیر تخته اشاره داره به سال اژدها در تقویم چینی که هم اکنون از 23 ژانویه 2012 شروع شده و تا 22 ژانویه 2013 ادامه داره (کذب الوقاتون)

زیر تخته یک پوستر هست شبیه به قلب انسان ولی با کمی دقت میشه دید که دو نفر هستند که یکی برای دیگری داره سیب میچینه! (اشاره به اولین گناه و احتمالاً میخواد بگه انسانها ذاتاً و قلباً تمایل به گناه دارن!)

زیر تخته سیاه، پوستری از مغز انسان که رعد و برقی اونو نصف کرده... به معنای نابودی تفکر (بعداً نمایش داده میشه که نابود کننده تفکر یا همون رعد و برق چی هست)

روی نقشه آمریکا سه تا سوزن روی مناطق طوفان زده گذاشته شده و یک سوزن اضافی! (شاید نشانه ایجاد یه فاجعه دیگه)
      بالای نقشه نماد جغد قرار گرفته که امضای فراماسون هایی هست که خودشون رو لو نمیدن! و همچنین نماد دیگر فراماسونری بالای سر دخترک به شکل خرگوش... نشانه کنترل تفکر حوا... یعنی کنترل ذهن زنان یک جامعه مساوی با کنترل تمام اون جامعه.

بوش مثل جن (به سبک سام در فیلم پسر جهنمی) تبدیل به اوباما میشه و اوباما برای جلب توجه بیشتر بیننده به نماد ها انگشت کوچک خودش رو روی دندانی میگیره که با دهان بسته، پیدا نیست اما با لبخندش مشخص میشه که اون دندان به سبک خون آشام های شیطانی تیز هست! و با چشمک زدن، یکی از چشمهاش بسته و تبدیل به تک چشم میشه یعنی اوباما خود شیطانه (هوروس سیاه)

بعدش اوباما شروع میکنه به قهقهه زدن (به یاد بیارید تصاویری که نشون میداد اوباما سخنرانی هاشو از روی یک صفحه دیجیتال میخونه) یک صفحه روبروی اونه که با توجه به قهقهه اش فکر میکنیم روش نوشته lol یا Laugh out Load اما در واقع نوشته شده 101 که از طرفی اون یک ها نشانه برج های دوقلو (نماد دو ستون معبد سلیمان که تخریبش آغاز ظهور منجیه) و صفر نشانه تک چشم دجاله... از طرف دیگه 101 در ردیف اعداد دو دویی، برگردان عدد 6 هست و سه بار مکث و دوباره قهقهه اوباما یعنی سه تا عدد شش (666) که نماد شیطان هست... یعنی شیطان به او میگه چکار بکنه!

نشانه های مولکولی آب روی دیوار کلاس زیر نقشه، شش پر مانند ستاره پرچم اسرائیل... کوسه یا shark نشانه نظام اقتصادیه که به مردم پشت کرده و مردم به دار آویخته شدن! (بحران اقتصادی و ایجاد فشار عصبی تا حد خودکشی)

کلاه بوقی بر سر بوش و نمره امتحانی D یعنی بسیار بد نشانه ضعف بوش در اجرای فرامین شیطان و کلاه فارغ التحصیلی روی سر اوباما نشانه اجرای مو به موی فرامین شیطان توسط اونهاست.

بیرون از کلاس، برفی هست یعنی ظهور در زمستان اتفاق میافته! پرچم آمریکا پاره میشه و فقط یک ستاره از اون جدا میشه (فروپاشی یا استقلال یکی از ایالت های آمریکا)
      اون نوشته روی دیوار میتونه Psalm 23 هم باشه: خداوند، چوپان من است، محتاج به هیچ چیز نخواهم بود (در همه این موارد منظور از خدا، همون شیطانه و همونطوری هم که از اول گفته شد ما مردم همون گوسفندان و بزهای چوپان هستیم... رعد و برق زیر این جمله همون رعد و برقی هست که در پوستر داخل کلاس، قدرت تفکر رو نابود کرده بود)

با خروج از کلاس، تمامی این نشانه ها از حالت تئوری خارج میشن و به دنیای عملی وارد میشن! پس زمینه مدرسه اولین اتفاق در عملی کردن نقشه ها، فرو ریختن برج های دوقلوی تجارت جهانی هست.

سه تا پونز روی نقشه آمریکا بود در مناطق طوفان زده... اون پونز اضافی که روی نقشه آمریکا بود، پیشگویی همین طوفان اخیر سندی هست... یعنی امکاناتش رو دارن که چنین طوفانی بسازن.

روی لباس بن لادن، آرم CIA خورده یعنی که این سرباز اونها بوده و بلافاصله بعدش آب سیاهی که به دریا میریزه... آب سیاه کنایه از اسلام طالبانی و همین بن لادنه که به دریا انداختنش.
      صحنه بعد تر، نشون میده آب سبزی که مردی رو غرق میکنه که در دستش داس و چکش هست... آب سبز کنایه از اسلام علوی و جمهوری اسلامی ایرانه که شوروی سابق رو نابود کرد (داس و چکش نماد کمونیسم)
      بعدش پسرکی که همه این مدت آروم خوابیده ولی در آخر به رستگاری میرسه! اما با لباس رقاصان سماع کننده ی کشور ترکیه!... کنایه از اسلام آمریکایی و ترکیه کنونی که پیروی از اونها، باعث میشه از مشکلات نجات پیدا کنیم!!

اولش که نشون میده میگه من اون بز هستم... یعنی بیننده آخرش میشه عین همون بز و گیج میخوره.

زمستان هم حکایت اون حدیث حضرت امیر هست که وقتی ندای ظهور رو شنیدین خودتون رو بهش برسونید حتی اگر روی برف ها سینه خیز برید... اینها همه ادیان و عقاید و مطالعه کردن و برای اینکه همه رو نسبت به کارشون مجاب کنن، برنامه ریزی کردن... برنامه های آینده شون هم در همین انیمیشن گفتن...

یک مادر با چادر سیاه رنگ (مانند یک زن ایرانی ) بنام pieta (معنیش میشه شکل و مانند حضرت مریم) وجود داره که بچه شهید باند پیچی شده خودش رو بنام Aali (علی که نشان از شیعه بودن اون داره) در بغل داره و چشم راستش کبوده اما در آخر فیلم زنده میشه و مثل یک صوفی رقص سما میکنه و رستگار میشه . بقیشم خودتون ببینید.

زن باکره ای هستش بنام مادام کیو (Q) که خودش رو در یک زندان یخی حبس کرده و با ظهور عیسی مسیح(مسیح قلابی) شروع میکنه به (ببخشید که دارم میگم) خودارضایی و لباسش خونی میشه و با بدنی لرزان بی حس میشه.

و کلی نماد دیگه که توی این انیمیشن هنوز مخفی مونده ..

جهت سلامتی و تعجیل در فرج امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) صلواتی هدیه نمایید...
      "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"

چرت و پرت به این غلظت یکجا نخونده بودم!:)))
      این برادر 313 برای خودش اعجوبه ای هست،البته نه به خاطر نوشته ها بلکه به خاطر کپی پیست های تاریخ سازش:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-28-2013),Russell (03-28-2013),Soheil (03-28-2013),sonixax (03-28-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      قرآن معجزه ی جاوید: سوره ی « نور » و معجزه در اپیدمیولوژی (همه گیر شناسی) **خادم الامام (عج)**

قرآن معجزه ی جاوید: سوره ی « نور » و معجزه در اپیدمیولوژی (همه گیر شناسی) **خادم الامام (عج)**

جمعه, 28 آبان 1389 ساعت 02:53 | | |
      حرام بودن ازدواج مؤمنین با مردان و زنان زناکار و مشرک، علاوه بر آثار مهم تربیتی و اخلاقی، مانع از ایجاد بیماریهای خطرناک در اجتماع مؤمنین میگردد. زیرا امروزه با توجّه به پیشرفتهایی که طی 100 سال اخیر انجام شده است، مشخص گشته که عامل بسیاری از بیماریهای خطرناک، ویروسها یا باکتریها یا سایر عوامل عفونی هستند که تعداد زیادی از آنها از طریق رفتارهای پرخطر همچون روابط نامشروع جنسی اعم از ...

بسم الله الرحمن الرحیم

قرآن معجزه ی جاوید: سوره ی « نور » و معجزه در اپیدمیولوژی (همه گیر شناسی)

قرآن، کلام خداوند و برترین کتابی است که بر دنیای خاکی نازل شده است. به جرأت می‌توان این کتاب عظیم را برنامه ی کامل زندگی بشر دانست؛ چرا که علاوه بر آموزش مسائل تربیتی، اخلاقی و دینی، اطلاعات گرانبهای علمی نیز در درون این کتاب مقدس نهفته می‌باشد که این اطلاعات به حول و قوه ی الهی با ظهور مفسر بزرگ قرآن کریم، حضرت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) إن شاء الله رمزگشایی خواهد شد. سوره ی « نور »، بیست و چهارمین سوره از سوره‌های قرآن کریم می‌باشد و در زمره ی سوره‌های مدنی قرار دارد.(1) گرچه در این سوره احکام و مسائل اخلاقی و تربیتی بی شماری ذکر شده است، اما با کمی دقت می‌توان در لابه‌لای آیات آن مطالب شگفت‌انگیز و معجزات شگفت‌آوری یافت. در آیات 1 تا 4 سوره ی « نور » (البته با احتساب « بسم الله الرحمن الرحیم » مطابق فرمایش معصومین (علیهم السلام) بهتر است بگوییم آیات 2 تا 5)،(2)
      خداوند متعال قدرت‌نمایی فرموده و یکی از معجزات بزرگ خود را بیان نموده است.

آیات ابتدایی سوره ی « نور » چنین می‌فرماید:

در نگاه اول به نظر می‌رسد که آیات فوق تنها به بیان احکام و حدود الهی پرداخته و صرفاً مسائل اخلاقی و تربیتی را بیان می‌نماید، اما با نگاهی عمیق‌تر به آیات مذکور، می‌توان به معجزه‌ای بزرگ در علوم طبیعی پی می‌برد. در آیه ی 3 سوره ی « نور » چنین بیان شده است: « مرد زناکار جز با زن زناکار یا مشرک ازدواج نمی‌کند و زن زناکار را، جز مرد زناکار یا مشرک به ازدواج خود در نمی‌آورد؛ و این کار بر مؤمنان حرام شده است! » در ظاهر، آیه ی مذکور صرفاً یک حکم تربیتی و اخلاقی می‌باشد، اما با تعمق بیشتر، می‌توان معجزه‌ای عظیم را در آن پیدا کرد. به خصوص اگر در کنار آیه ی 3 سوره ی « ‌نور »، نیم نگاهی به آیه ی 1 این سوره نیز بیندازیم، فرضیه ی مذکور، بیش از پیش تقویت می‌شود؛ چرا که در آیه ی‌ 1 سور ه ی «‌ نور » چنین بیان شده است: « این سوره‌ای است که آن را فرو فرستادیم، و عمل به آن را واجب فرمودیم و در آن آیات روشنی نازل کردیم، شاید شما متذکر شوید! » توجه به عبارت « و در آن آیات روشنی نازل کردیم » ما را به این نکته سوق می‌دهد که به احتمال بسیار زیاد در آیات بعدی سوره ی « نور »، نکات و معجزات شگفت‌انگیزی باید وجود داشته باشند تا به وسیله ی آنها بتوان به عظمت خداوند متعال پی برد. چرا که « آیات روشن » یا همان « نشانههای آشکار » آیات و نشانه‌هایی هستند که به کمک آنها می‌توان به عظمت خداوند بلندمرتبه و متعال پی برد. بنابراین گرچه کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما مطالعه در آیات بعدی سوره ی نور، ما را به مطالب مهمی رهنمون می‌کند که با دریافت حکمت آنها، می‌توان به علم و قدرت خداوند متعال پی برد. جالب اینکه تعدادی از مفسرین بزرگ نیز در مورد آیات مذکور، چنین نظری دارند. برای مثال حضرت آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی، در کتاب تفسیر نمونه، جلد 14، صفحه ی 384، پیرامون آیات ابتدایی سوره ی « نور » چنین فرموده‌اند:(3)‌ « این احتمال نیز وجود دارد که منظور از آیات بینات، دلایلی است که برای احکام مفروض در این سوره آمده است. »

به عبارت دیگر، نشانه‌های آشکار قدرت خداوند که در سوره ی « نور » به آنها اشاره شده است، احتمالاً همان دلایلی است که برای احکام ذکر شده در این سوره آمده است و دلایلی که این احکام بر پایه ی آنها بنیان نهاده شده است، به قدری حکیمانه هستند که علم و قدرت قانون‌گذار آن یا « خداوند متعال » را نشان می‌دهد. اما احکام ذکر شده در سوره ی « نور » چه دلایل و حکمتی دارند که خداوند از آنها به عنوان « نشانههای آشکار » نام میبرد؟ آیا این دلایل فقط دلایل اخلاقی و تربیتی هستند یا اینکه به علوم دیگر نیز مربوط میشوند؟ آیات 1 تا 4 سوره ی « نور » علاوه بر اینکه نشان دهنده ی حکمت خداوند متعال در ابعاد اجتماعی، اخلاقی و تربیتی هستند، نشان دهنده ی حکمت و علم بی‌پایان خداوند در زمینه ی علوم طبیعی نیز می‌باشند. در بین آیات ذکر شده، آیه ی 3 سوره ی « نور » بیش از سایر آیات، حکمت خداوند متعال را نشان می‌دهد. همان‌گونه که ملاحظه فرمودید، خداوند متعال در آیه ی مذکور، ازدواج مؤمنان را با مشرکان و زناکاران حرام اعلام کرده و مشرکان و زناکاران را تنها لایق ازدواج با یکدیگر دانسته‌اند. حکمت اخلاقی و تربیتی و اجتماعی حکم مذکور در این است که خداوند متعال حتی ازدواج (که به خودی خود حلال می‌باشد) را بین مؤمنان از یکسو و زناکاران یا مشرکان از سوی دیگر حرام اعلام نموده‌ است و با این کار مانع از انتقال آلودگی‌های اخلاقی از مفسدان به مؤمنین شده‌ است. اما آیه ی مذکور حاوی یک معجزه ی بزرگ علمی نیز می‌باشد که این اعجاز در علم « اپیدمیولوژی » (همه گیر شناسی) بیان شده است. « اپیدمیولوژی »، علمی است که به بررسی جمعیت‌های موجود در یک جامعه، توزیع بیماری‌های موجود در جمعیت‌های مذکور، مرگ و میر، زاد و ولد، عوامل مؤثر در بروز بیماری، معضلات و مشکلات بهداشتی و ... در جامعه می‌پردازد. این علم یکی از زیرشاخه‌های مهم علوم پزشکی می‌باشد.(4)اما آیه ی 3 سوره ی « نور » چه ارتباطی با « اپیدمیولوژی » دارد؟ حرام بودن ازدواج مؤمنین با مردان و زنان زناکار و مشرک، علاوه بر آثار مهم تربیتی و اخلاقی، مانع از ایجاد بیماری‌های خطرناک در اجتماع مؤمنین می‌گردد. زیرا امروزه با توجّه به پیشرفت‌هایی که طی 100 سال اخیر انجام شده است، مشخص گشته که عامل بسیاری از بیماری‌های خطرناک، ویروس‌ها یا باکتری‌ها یا سایر عوامل عفونی هستند که تعداد زیادی از آنها از طریق رفتارهای پرخطر همچون روابط نامشروع جنسی اعم از « زنا »، « لواط » و « مساحقه » و نیز از طریق اعتیاد به « مواد مخدر تزریقی » انتقال می‌یابد.(5)‌ برای مثال، بیماری‌های مهم و خطرناکی همچون ایدز « HIV »،(6)‌ هپاتیت B،(7)‌ هپاتیت C،(8)‌ هپاتیت D،(9)‌ سوزاک یا گنوره،(10)‌ التهاب پیشابراه ناشی از کلامیدیا،(11)‌ هرپس تناسلی(12)‌ و ... از طریق رفتارهای پر خطری همچون روابط نامشروع جنسی و اعتیاد تزریقی منتقل می‌شود.(13)‌ گر چه تعدادی از بیماری‌های مذکور از طریق انتقال از مادر به جنین منتقل می‌شوند(14)‌ و نیز در تعدادی از این بیماری‌ها، راه‌های نادری همچون فرورفتن سوزن آلوده به دست،(15) خالکوبی ها،(16)‌ دیالیز،(17)‌ انتقال خون،(18)‌ پیوند اعضا(19)‌ و ... باعث انتقال بیماری می‌شوند، اما مطابق آمارهای معتبر نهادهای بین المللی، مهمترین عامل گسترش بسیاری از بیماری‌های نامبرده همچون ایدز « HIV »، هپاتیت‌ها، سیفیلیس، هرپس تناسلی، گنوره یا سوزاک، انتقال از طریق روابط جنسی و به خصوص روابط بی‌بند و بار و نامشروع جنسی می‌باشد.(20)‌ در بین بیماری‌های ذکر شده، بیماری‌هایی همچون ایدز و هپاتیت B به یک معضل جهانی تبدیل شده‌اند و سازمان‌های بین‌المللی از آنها به مثابه یک کابوس مرگبار یاد می‌کنند که سالانه جان میلیون‌ها انسان را می‌گیرند.(21)‌ با توجه به مطالب ذکر شده، مسجل می‌گردد که حرام بودن ازدواج مؤمنین با مشرکین و زناکاران، تا حد بسیار زیادی مانع آلودگی‌ جسمی و ابتلا به بیماری در جمعیت مؤمنین می‌گردد و علاوه بر مسائل تربیتی و اخلاقی، از نظر سلامت جسمی نیز به سود مؤمنین می‌باشد. در واقع اگر به فرمایش قرآن کریم در آیه ی 3 سوره ی « نور » عمل شود، بعد از گذشت چند نسل، ترکیب جمعیتی کشورهای مسلمان به شرح زیر خواهد بود:‌

همان‌گونه که در تصویر فوق ملاحظه می‌فرمایید، اگر به فرمایش قرآن کریم در آیه ی 3 سوره ی « نور » عمل شود، بعد از گذشت چند نسل، جمعیت مؤمنین که سالم هستند (البته منظور از سالم، عدم آلودگی با بیماری‌هایی همچون ایدز و هپاتیت و ... است)، تعدادشان افزایش قابل ملاحظه‌ای می‌یابد که این مسئله به دلیل ازدواج‌های درون جمعیتی مؤمنین با مؤمنین است. در این ازدواج درون جمعیتی نه تنها زن و شوهر مؤمن خودشان سالم می‌مانند، بلکه فرزندانشان نیز سالم مانده و به دلیل سلامت جسمی این جمعیت و عمر طولانی آنها، تعداد و درصد مؤمنین جامعه افزایش می‌یابد؛ اما از سوی دیگر، زناکاران و مشرکین (مفسدین) که مطابق قرآن تنها لیاقت ازدواج با یکدیگر را دارند، بیماری‌های خطرناک را تنها به یکدیگر انتقال می‌دهند؛ با توجه به اینکه سرانجام این ازدواج درون جمعیتی، تنها آلودگی خود مشرکین و مفسدین می‌باشد و بیماری در درون همان جمعیت منتقل می‌گردد، و با در نظر گرفتن این که بسیاری از این بیماری‌ها مهلک بوده و از عمر افراد می‌کاهند، به تدریج و بعد از گذشت چند نسل شاهد خواهیم بود که تعداد و درصد زناکاران و مفسدین در کل اجتماع، کاهش خواهد یافت. جامعه ی مذکور، جامعه‌ای خواهد بود که به مرور زمان، اکثریت مطلق افراد آن را مؤمنان سالم و اقلیت بسیار کوچک آن را زناکاران و مشرکان تشکیل می‌دهند:

البته تصویری که در بالا ارائه شد ممکن است استثنائاتی را نیز بپذیرد؛ برای مثال ممکن است تعدادی از مؤمنین به صورت اتفاقی در اثر انتقال خون، دیالیز و پیوند اعضا آلوده، به بیماری مبتلا شوند. همچنین ممکن است تعدادی از مؤمنین، خود توسط شیطان از راه به در شده و به صف مشرکین و زناکاران بپیوندند. اما استثنائات مذکور، تغییر جدی در مدل ارائه شده در تصویر فوق ایجاد نمی‌کند؛ چرا که همان‌گونه که ذکر شد، مهم‌ترین راه انتقال بیماری‌های مهلک ذکر شده، روابط نامشروع جنسی و رفتارهای پر خطر همچون بی‌بند و باری و اعتیاد به مواد مخدر تزریقی می‌باشد(22)‌ و سایر روش‌هایی انتقال، اهمیت جدی ندارند. از سوی دیگر، درصد مؤمنین واقعی که بخواهند مطابق دین اسلام حقیقی زندگی نمایند و سپس به صف مشرکین بپیوندند، چندان زیاد نیست (برای مثال در قرون اخیر نیز بیش از آنکه مسلمانان ادیان دیگر را بپذیرند، افراد از ادیان دیگر به اسلام روی آورده‌اند و گسترش خیره کننده ی اسلام، موجب اسلام هراسی در غرب شده است).(23)‌ به همین دلیل، مدلی که در تصویر فوق ارایه شد، با حقایق امروز و نیز اصول علمی، سازگاری کامل دارد. بدین ترتیب، در صورتی که مسلمانان به دستورات اسلام تمسک جویند، سعادت و نیک بختی جامعه‌شان هم از نظر سلامت جسمی و هم از نظر سلامت روحی و اخلاقی، تضمین خواهد شد. اما اگر مسلمانان دستورات اسلام را کنار بگذارند، مدل جمعیتی جوامع اسلامی به صورت زیر خواهد شد:

در اثر مدل فوق، ازدواج مؤمنین و مفسدین (زناکاران و مشرکان) با یکدیگر موجب خواهد شد تا حتی مؤمنین که خود از نظر روحی و جسمی سالم هستند، بیماری‌های مهلک و خطرناک را از همسران مشرک و زناکارشان دریافت نمایند و خودشان و فرزندانشان نیز که حاصل این نوع ازدواج‌ها هستند، آلوده به این بیماری‌های مهلک خواهند گشت و بنابراین بعد از گذشت چندین سال، جامعه‌ای خواهیم داشت که جمعیت آن را مخلوطی از مؤمنین و مفسدین سالم و بیمار تشکیل می‌دهند. در واقع نتیجه ی ازدواج بین مؤمنین و مفسدین، ابتلای تعداد زیادی از مؤمنین و فرزندان آنها به بیماری‌های منتقله از راه جنسی خواهد بود که البته تعداد زیادی از مؤمنین که خود بی‌گناه بوده‌اند، این بیماری خود را تنها به واسطه ی ازدواج از همسران خود دریافت می‌کنند (آش نخورده و دهان سوخته!). جمعیت نهایی اجتماع نیز بعد از گذشت چندین نسل مختلط خواهد بود که اندازه ی کلی آن، از جمعیت ذکر شده از جمعیت مدل قبلی کمتر می‌باشد (به دلیل مرگ تعداد زیادی از افراد در اثر بیماری). همچنین در این مدل جمیعتی مؤمنین زیادی نیز تنها به واسطه ی ازدواج با همسرانشان آلوده می‌شوند؛ در واقع برآیند این اجتماع‌، جامعه‌ای به نسبت بیمار خواهد بود.

متأسفانه برخی از کشورهای اسلامی به فرمایش قرآن در آیه ی 3 سوره ی « نور » عمل نمی‌نمایند که این مسئله علاوه بر آثار تربیتی و اخلاقی ناگوار، آثار مخربی بر سلامت جسمی اجتماع می‌گذارد و متعاقب آن، تعدادی از مؤمنین نیز به بیماری‌های مهلک جنسی از جمله ایدز و هپاتیت مبتلا می‌گردند. جالب اینکه در سوره ی « نور »، مؤمنین صرفاً از « زنا » منع نشده‌اند (همان‌گونه که می‌دانیم زنا به خودی خود حرام است)،(24)‌ بلکه حتی از عمل ازدواج (که به خودی خود حلال می‌باشد) با مفسدین منع شده‌اند. این مسئله نشان می‌دهد که منظور خداوند از وضع این حکم تنها مسئله‌ای اخلاقی نبوده، بلکه سلامت مؤمنین نیز مد نظر خداوند مهربان و بلندمرتبه بوده است. این توصیه‌ی بزرگ از جانب خداوند مهربان و دانا در حالی مطرح شده است که در 1400 سال پیش هنوز میکروب‌ها، ویروس‌ها و سایر عوامل عفونی کشف نشده بودند و حتی بیماری‌هایی مانند ایدز « HIV » و هپاتیت ویروسی بروز نکرده بودند. بدین ترتیب حکمت خداوند متعال در رابطه با صدور حکم مذکور، خود اعجازی بزرگ است؛ چرا که خداوند متعال قبل از کشفیات دانشمندان در قرون اخیر، مسائل مهم دخیل در سلامت جسمی اجتماع را عنوان کرده و آن را در قالب حکم بیان نموده است. همان گونه که ملاحظه فرمودید، آیات 1 تا 4 سوره ی «‌ نور » از یک واقعیت بزرگ علمی پرده بر می‌دارد. از آنجا که قرآن مجید، 1400 سال قبل در سرزمین خشک و بی‌آب و علف عربستان و بر قلب یک پیامبر امّی (درس نخوانده) نازل شده است، جای هیچ‌گونه شک و شبهه‌ای باقی نمی‌ماند که این کتاب عزیز از جانب یک پروردگار بلندمرتبه و دانا برقلب بنده اش نازل گشته است؛ چرا که یک انسان درس نخوانده، آن هم در جامعه‌ای همچون عربستان آن روز و در شرایطی که ابزار آلات پیشرفته نیز وجود نداشت، نمی‌توانست از چنین راز علمی بزرگی با این دقت و صلابت پرده بردارد. در واقع آیات 1 تا 4 سوره ی « نور » یکی از بهترین اسنادی است که می‌توان به کمک آن در مقابل کفار و مشرکین تحدی (مبارزه‌طلبی) کرد و حقانیت اسلام را به جهانیان ثابت نمود. امید است که کشفیات علمی از این قبیل، بشر نادان و جاهل عصر آخرالزمان را به سوی ارزش‌های الهی سوق دهد. در پایان از خداوند متعال خواستاریم تا ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را هر چه سریع‌تر تسریع فرمایند تا به واسطه ی هدایت بی‌پایان و راهنمایی‌های ارزشمند ایشان، جامعه‌ ی بشری با شتاب هر چه بیشتر به سوی جامعه ای آرمانی که در آن اخلاق، علم، مذهب و فرهنگ در اوج کمال می‌باشد، حرکت کند.

به امید ظهور منجی موعود، حضرت مهدی صاحب‌الزّمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

کاری از: خادم الامام (عج) - آبان ماه 1389
      وعده صادق

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-29-2013),Russell (03-29-2013),Soheil (04-06-2013),undead_knight (03-30-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی ru نمایش پست ها
      امامزادگان و انبیاء الهی بخشی از مواریث فرهنگی ایران هستند كه متاسفانه از یاد رفته‌اند و سرمایه‌های عظیم داریم كه پشت خاكستر زمان نهان شده‌اند.

مدیركل هیات‌های امناء بقاع متبركه و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در كشور ایران در 15 استان كشور 33 پیامبر و انبیای الهی مدفون هستند كه به تفكیك هر استان در استان آذربایجان شرقی سه پیامبر، اصفهان و سمنان هر كدام پنج پیامبر، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، لرستان و مركزی یك پیامبر و استان فارس دو، قزوین چهار، گلستان دو، همدان دو، خوزستان دو و مازندران دو پیامبر الهی مدفون هستند.

عسگری خاطرنشان كرد: رسالت الهی انبیاء در دو چیز است؛ ایمان و مبدا و معاد و باور قلبی و عملی به این‌كه هستی را حاكمی است و آفریدگار، جهان و انسان را بیهوده نیافریده و برای دست‌گیری او رسولان خود را فرستاده و سرانجام این كاروان هستی در بارگاه ربوبی توقف می‌كنند.

وی با بیان این‌كه «امامزادگان و پیامبران الهی كه در كشور ما حضور دارند شجره‌نامه و نسب‌نامه مشخصی دارند» افزود: به عنوان مثال حضرت قیدار نبی (ع) به عنوان جد سی‌ام حضرت محمد (ص) در تاریخ ذكر شده و در كتاب تاریخ یعقوبی این‌گونه آمده است كه حضرت اسماعیل 12 پسر داشت كه بزرگ‌ترین آن‌ها حضرت قیدار بوده كه پس از وفات حضرت اسماعیل و دفن او در حجر، قیدار جانشین پدر شد و مردم را به توحید دعوت كرد.

وی ادامه داد: همچنین در این زمینه آیت‌الله مرعشی نجفی در پاسخ به سوالی در خصوص قیدار نبی پاسخ دادند، نظر به فرمایش عده‌ای از محققین در این امور، مسلم می‌باشد كه مدفون در آن مزار شریف جناب قیدار جد رسول اكرم (ص) است.

سرویس دین و اندیشه خبرگزاری ایسنا، اسامی این انبیاء و پیامبران بزرگوار الهی كه كشور ما میزبانشان است را بر اساس مستندات دریافتی از مدیركل هیات‌های امناء بقاع متبركه و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه به ترتیب هراستان و فراوانی حضور آن‌ها در شهرها و استان‌های مختلف كشور منتشر می‌كند:

* استان آذربایجان شرقی: نام مكان متبركه

1- حضرت جرجیس(ع)، شهرستان جلفا، روستای دره شام ـ گلفرخ، كلید داغی

2- حضرت یونس (ع) شهرستان: مرند

3- ارمیای نبی(ع) شهرستان هریس، بدوستان غربی، روستای جیغه

* استان اصفهان: نام مكان متبركه

1- حضرت شعیا (ع): شهرستان اصفهان؛ هاتف

2- حضرت یوشع (ع): گلستان شهدا

3- دانیال پیغمبر (ع) شهرستان گلپایگان، گلشهر

4- حضرت صالح (ع) شهرستان گلپایگان، گلشهر

5- حضرت یحیی (ع) شهرستان گلپایگان روستای قالقان

* استان تهران: نام مكان متبركه

1- حضرت لوط (ع) شهرستان رباط كریم، روستای پیغمبر

* استان خراسان رضوی: نام مكان متبركه

1- شعیب پیغمبر(ع) شهرستان قوچان، روستای مزرج

*استان خراسان شمالی: نام مكان متبركه

1- حضرت ایوب (ع) شهرستان بجنورد، روستای ایوب

*استان زنجان: نام مكان متبركه

1- حضرت قیدار نبی (ع): شهرستان قیدار

* استان سمنان: نام مكان متبركه

1- پیغمبران (سام و لام) (ع) شهرستان سمنان، شمال شرقی سمنان

2- ارمیا (ع) شهرستان شاهرود، شهر میامی، روستای ارمیا

3- حضرت جرجیس (ع) شهرستان شاهرود، بیارجمند، خوارتوران

4- حضرت دانیال (ع) شهرستان شاهرود، شهر میامی، روستای سوداغلن

5- دانیال پیغمبر (ع) شهرستان شاهرود، روستای كالپوش

* استان فارس: نام مكان متبركه

1- شیث پیغمبر (ع)، شهرستان فیروزآباد، روستای مهكویه سفلی

2- نوح نبی‌الله(ع) شهرستان ممسنی، روستای جاوید حجت‌آباد

* استان قزوین: نام مكان متبركه

1- چهار انبیاء(ع)، شهرستان قزوین بخش مركزی، خیابان پیغمبریه

2- ایوب و یوشع (ع)، شهرستان قزوین، بخش رویارالموت، روستای بالاروچ

3- خضر(ع) شهرستان قزوین، بخش رودبار الموت، روستای گازرخان

4- سام و جالوت (ع)، شهرستان قزوین، رودبار، روستای یكاكلایه علیا

* استان گلستان: نام مكان متبركه

1- صالح پیغمبر(ع)، شهرستان گرگان، آق قلا، روستای آق قنبر

2- حضرت یعقوب (ع) شهرستان گرگان، آق قلا ـ روستای صحنه علیا

* استان لرستان: نام مكان متبركه

1- داوود پیغمبر(ع)، شهرستان الیگودرز، ازنا، روستای داوود پیغمبر

* استان مركزی: نام مكان متبركه

1- اشموئیل نبی‌الله (ع)شهرستان ساوه، بخش مركزی روستای پیغمبر

* استان همدان: نام مكان متبركه

1- حیقوق نبی (ع)، شهرستان تویسركان، حبقوق نبی بلوار حبقوق

2- حجی پیامبر (ع)، شهرستان همدان، بازار فلسطین

* استان خوزستان: نام مكان متبركه

1- بابا حزقیل (ع) شهرستان دزفول، خیابان شریعتی

2- دانیال نبی (ع) شهرستان شوش، خیابان امام خمینی

* استان مازندران: نام مكان متبركه

1- ایوب پیغمبر (ع)، شهرستان تنكابن، شهر عباس آباد روستای پرچور

2- دانیال نبی (ع)، شهرستان تنكابن، سلمانشهر ـ دانیال
      این ارمیای لامصب پیامبر هم بود نمیدونستیم:))
      بعد اینطور که به نظر میاد کلا خاندان پیامبران موقع مرگ زرتی میومدند ایران!یدونه رو هم جا ننداختند:))
      Mehrbod and Soheil like this.
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-31-2013),Russell (03-31-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      1- حضرت لوط (ع) شهرستان رباط كریم، روستای پیغمبر

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (03-31-2013),Soheil (04-06-2013),undead_knight (03-31-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      لِگو قطعه "قصر جبار" را از خط تولید خود حذف می‌کند | زندگی | DW.DE | 06.04.2013

در اسباب‌بازی‌های لِگو قطعه "قصر جبار" باعث شکایت جماعت ترک‌ها در وین شده است؛ با این استدلال که "جبار" علاوه بر اینکه یکی از اسامی خداست، نمایانگر یک جنایتکار شرقی نیز هست.
      "A Land without a People for a People without a Land"

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-06-2013),Mehrbod (04-06-2013),Russell (04-06-2013),Soheil (04-06-2013),sonixax (04-06-2013),undead_knight (04-06-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خاک تو سر لگو !!
      Mehrbod این را پسندید.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-06-2013),Soheil (04-06-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      خاک تو سر لگو !!
      همه که سلمان رشدی نیستند:))
      Tacitus-

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-07-2013),Soheil (04-06-2013),sonixax (04-06-2013)

سخنور یکم
      Overall activity: 29.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

Empty

Soheil آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2011
      جُستارها
      26
      امتیازها
      36,419
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,070
      از ایشان 2,156 بار در 711 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نرم‌افزار «مسجدیاب» ویژه تلفن همراه تولید شد+لینک دانلود

نرم‌افزار رایگان و کاربردی «مسجدیاب» مخصوص سیستم عامل آندروید است که به تازگی تولید شده و علاوه بر ارائه فهرست کاملی از مساجد ایران، امکان نمایش نزدیکترین مسجد را نسبت به موقعیت فعلی کاربر داراست.

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، نسخه شماره یک نرم‌افزار «مسجد یاب» دارای امکاناتی به شرح ذیل است
      :

- نمایش نزدیکترین مساجد به موقعیت فعلی کاربر بر روی نقشه (نیاز به GPS و GPRS دارد)
      - لیست جامعی از مساجد ایران به همراه موقعیت مسجد بر روی نقشه
      - امکان اعلام فاصله فعلی کاربر از مساجد
      - معرفی مساجد معروف ایران به همراه توضیحات، تاریخچه و تصاویر مربوطه
      - امکان جست‌وجوی مساجد بر اساس شهر و نام مسجد
      - امکان ایجاد لیست منتخب از مساجد مورد علاقه

برای دانلود این نرم‌افزار کاربردی با حجم 14 مگابایت از اینجا اقدام کنید.

این نرم‌افزار رایگان ویژه گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل آندروید است و بهای آن در سایت منتشر کننده (شیعه مدیا) «صلوات» عنوان شده است.
      نرم‌افزار «مسجدیاب» ویژه تلفن همراه تولید شد+لینک دانلود
      ----------------
      دوستان ناباور هم میتوانند از این نرم افزار بعنوان دستشویی یاب استفاده کنند. ولی صلوات رو یادتون نره ختم بفرمایید.

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Soheil گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-07-2013),iranbanoo (04-07-2013),sonixax (04-07-2013),undead_knight (04-08-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •