• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 217

جُستار: گفتگو با هموندان انجمن

Threaded View

سرنویسنده دوم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      از ایشان 3,738 بار در 1,364 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      بنظرم شما علت و معلول را برعکس متوجه شده‌اید، هیچکس رفتار و افکار شمای نوعی را بخاطر زنانه بودن آنها یا زن بودن شما تقبیح نکرده و نمی‌کند، این موضع بسیار ضعیفی خواهد بود و ابطال آن آسان. ما می‌کوشیم نشان بدهیم رفتار قبیح شمای نوعی، برآمده و بخاطر زن بودنتان است. هر انسان دارای اندکی نوع‌دوستی و شعور می‌تواند به سادگی ببیند که هیچ مردی تنها بخاطر مرد بودن هیچ امتیاز و داشته‌ای دریافت نمی‌کند، برای اثبات این موقعیت من هزار پست در اینجا زده‌ام. اکنون اگر کسی بجای پرداختن به این هزار پست و تلاش جهت رد آنها، همه را نادیده می‌گیرد و در یک تاپیک دیگر طرح این موضوعات از طرف من را می‌گذارد به پای جوگیر شدنم و با کنایه برایم آرزوی توفیق می‌کند، یعنی ما از همه‌ی اینها قبل از آنکه تو بگویی به خوبی خبر داشتیم، و برایمان ذره‌ای مهم نبوده زیرا وقتی پای منافع گروهی خودمان در میان باشد حقیقت در دم ارزش خود را از دست می‌دهد و درست آن چیزی‌ست که جایگاه من به عنوان قربانی در جامعه را تقویت بکند.
      و هر انسان منصفی خواهد دید در برابر مشکلاتی که مردان متحمل شده اند زنان هم وضعیت چندان ایده آل و جالبی ندارند.بر روی این موضع پافشاری میکنم نه به خاطر اینکه زن هستم و میخواهم به هر قیمتی امتیازات (متوهمانه) خود را نگاه دارم بلکه به خاطر این است که درکی متقابل را در طرفم نمیبینم.
      هزار پست شما در راستای نشان داده شدن مشکلات مردان همواره از طرف بانوان هم مورد تایید واقع شد اما کافیست که زنان در جایی از مشکلات خود بگویند و آن موقع است که سیل حاشا و کلا ی مردان روانه شود.خوب این چیزی جز همان خود را در هر چیز و هر جا محق دانستن نیست و من چرا باید در صدد رد بند بند این یک جانبه نگریستن ها باشم؟
      این به معنی «تو زن هستی پس حرف تو ارزشی ندارد» نیست، این یعنی «حرف تو ارزشی ندارد به این دلیل، خودت هم می‌دانی که هیچ ارزشی ندارد، اما چون زن هستی حاضر نیستی به هیچ قیمتی آنرا رها بکنی، زیرا زنان سود مستقیم خود را بر حقیقت که هیچ، خود عینیت هم ترجیح می‌دهند». میان ایندو تفاوت بسیار مهمی هست که ما اجازه نمی‌دهیم شما آنرا نادیده بگیرید.
      احتمال زیاد هر زنی با این گزاره ی سراسر دروغ و توهین آمیز آشنایی دارد

حالا راسل جان جستار را بگشا و سوالهای استاندارد را از ایرانبانو بپرس، تا ببینیم صندلی داغ یک زن چگونه خواهد بود.
      خیر اگر قرار باشد صندلی داغ را بر مبنای جنسیتم قضاوت کنند بهتر است که ان را ببندید....
      شراب اولی تر ...

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از iranbanoo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Angela (05-31-2013),sonixax (05-31-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •