• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 9 از 14 نخستیننخستین 1234567891011121314 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 81 به 90 از 137

جُستار: مبارزه آزمند علیه اسلام

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      پس در غرب (اروپا و آمریکای جنایکتار) مردم مغز میمون را زنده زنده میخورند
      فکر کنم این فقط تو فیلم ایندیانا جونز بوده باشه !
      کافیست این کار را بکنید تا گروه های طرفدار حقوق حیوانات خشتک برایتان باقی نگذارند !
      Russell این را پسندید.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (01-26-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی iranbanoo نمایش پست ها
      چرا ازپذیرش ادعای خود شانه خالی میکنید جناب راسل.
      مگر شما نگفتید که پرنده ی زنده را به سیخ کشیدن روشی معمول از طبخ است؟
      اما گوسفند کشتن وحشیانه؟

بله.
      بخندید که خنده بر هر دردی؟؟؟...دواست
      نه دیگر من مطمئن شدم که یا سرکار گذاشته اید یا توان خواندن و درک زبان فارسی را از دست داده اید.
      من گفتم در زمان پیش از روشنگری اینکار را میکرده اند(چند صد سال پیش).امروزه با یک حیوان بد رفتار کنید تا نیای مشترک را دولت و مردم و گروه های حمایت از حیوانات بیاورند جلوی چشمتان.یک فامیل دیگری داشتیم کشورهای اسکانودیناوی را مسخره میکرد که ببین اینها وایکینگ بوده اند امروز اینطور شده اند ها(که انگار یک دشنامی برای این مردم متمدن پیدا کرده).
      چیزی که قابلیت درکش در ایران نیست اینست که این متمدن شدن و دیدن اشتباهات گذشته است که سراسر فضیلت است و آنچه رذیلت است اینست که همین امروز هم در ایران گوسفند سر میبرند که هیچ مردم ساعت 5 صبح صف میکشند اعدام و جان کندن یک انسان را سر دار تماشا کنند.
      بعد هم همانطور که شوالیه نامرده گفت مشخص است که دین یک پدیده تاریخیست و طبیعیست،شما دین را با تمام ادیان ابراهیمی اشتباه گرفته اید،مایاها هم دین داشته اند بومیان استرالیا هم و تقریبا در همه جا دین دیده شده و مشخصه اصلی دین هم همین پرستش ماورالطبیعه است.ولی این چیزی از اینکه هم دین دروغ است هم اینکه آتش زدن زنان بجرم جادوگری و قربانی کردن انسانها و گوسفند قطع دست و دار زدن در ملا عام در قرن 21 اعمالی فوق ابلهانه هستند ایجاد نمیکند که اگر اینطور باشد ما هم ادعا میکنیم چند همسری مردان پدیده ای فوق نیکوست تجاوز به زنان طرف شکست خورده جنگ تقریبا یک سنت بوده و خشونت علیه زنان هم که مثل نقل و نبات موجود است و ریشه تاریخی عمیقی هم دارد و شما چیزی خلاف آن بگویید دگماتیک هستید و... اینها تاریخیست خاصیت دارند جانم،اینها جهت دارند !!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (01-26-2013),sonixax (01-26-2013),yasy (01-26-2013)

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      از ایشان 3,738 بار در 1,364 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نه دیگر من مطمئن شدم که یا سرکار گذاشته اید یا توان خواندن و درک زبان فارسی را از دست داده اید.
      یا سر کار گذاشتم یا درکم را از دست دادم یا ..م یا ...م
      اصلا یک درصد هم احتمال نمیدید که خودتون منظورتون رو بد رسوندید؟

چیزی که قابلیت درکش در ایران نیست اینست که این متمدن شدن و دیدن اشتباهات گذشته است که سراسر فضیلت است و آنچه رذیلت است اینست که همین امروز هم در ایران گوسفند سر میبرند که هیچ مردم ساعت 5 صبح صف میکشند اعدام و جان کندن یک انسان را سر دار تماشا کنند.
      اوکی فکر نمیکنم اختلافی از این بابت با شما داشته باشم.تنها چیزی را که نمیپسندم این است که فرهنگ های دیگر را بدون در نظر گرفتن اشکالاتی که دارند(هرچند کمتر) را پتک کنند و بر سر ملت بکوبند .با این خیال خام که مردم به خود ایند!!!
      من اصولا با تحقیر کردن مردمم به واسطه ی بزرگ نشان دادن فرهنگ های دیگر مخالفم و عقیده دارم اصلاحات فرهنگی هم باید در ظرف خود صورت پذیرد و نه به یکباره فرهنگی غریب را جایگزین فرهنگ خود کردن.

،شما دین را با تمام ادیان ابراهیمی اشتباه گرفته اید،مایاها هم دین داشته اند بومیان استرالیا هم و تقریبا در همه جا دین دیده شده و مشخصه اصلی دین هم همین پرستش ماورالطبیعه است.ولی این چیزی از اینکه هم دین دروغ است هم اینکه آتش زدن زنان بجرم جادوگری و قربانی کردن انسانها و گوسفند قطع دست و دار زدن در ملا عام در قرن 21 اعمالی فوق ابلهانه هستند ایجاد نمیکند که اگر اینطور باشد ما هم ادعا میکنیم چند همسری مردان پدیده ای فوق نیکوست تجاوز به زنان طرف شکست خورده جنگ تقریبا یک سنت بوده...
      خیر اینطور نیست.
      من تنها سعیم این بود که نشان دهم فلسفه ی بعضی سنن ریشه در افکار غلط انسانی دارد و حتی یک جامعه ی بی دین و سنت هم ممکن است دچارش باشد.چیزی مانند قربانی کاملا مفهومی مستقل از سنن و ادیان دارد و نقش دین در شیوع ان بوده و نه صرفا مولد آن...

....شما چیزی خلاف آن بگویید دگماتیک هستید...

6. یک کاربر برای این پست سودمند از iranbanoo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (01-26-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یا سر کار گذاشتم یا درکم را از دست دادم یا ..م یا ...م
      اصلا یک درصد هم احتمال نمیدید که خودتون منظورتون رو بد رسوندید؟
      نُچ !!
      باقی کاربران قضاوا میتوانند بکنند من گنگ و نامفهوم سخن میگویم یا شما دقت نمیکنید ...

اوکی فکر نمیکنم اختلافی از این بابت با شما داشته باشم.تنها چیزی را که نمیپسندم این است که فرهنگ های دیگر را بدون در نظر گرفتن اشکالاتی که دارند(هرچند کمتر) را پتک کنند و بر سر ملت بکوبند .با این خیال خام که مردم به خود ایند!!!
      من اصولا با تحقیر کردن مردمم به واسطه ی بزرگ نشان دادن فرهنگ های دیگر مخالفم و عقیده دارم اصلاحات فرهنگی هم باید در ظرف خود صورت پذیرد و نه به یکباره فرهنگی غریب را جایگزین فرهنگ خود کردن.
      اتفاقا من شدیدا با تحقیر و تمسخر حماقت هرکجا که باشد موافقم.
      حقیقت اینست که هم از لحاظ تکنولوژیک و هم اخلاقی ایران امروز عقب افتاده است حالا اصلاح فرهنگی میکنیم یا نمیکنیم یا پتک و گرز میکوبیم و "ما غرب را میخواهیم بزرگ کنیم" و اینها همه شوخیست و عوض کردن بحث چیزی که ما اصلا سراغش نرفتیم هنوز !!
      عده ای از ایرانیان از وقتی به شکاف بزرگ بین خود و غرب را دیدند بجای اصلاح خود میخواهند آینه را بشکنند که غرب وحشیست و احمق است و چنان است و... یا ما 2500 سال پیش حقوق بشر نوشته ایم و دنیا باید بیاید امروز بهشان دیسیپلین و حقوق بشر آموزش دهیم و ...
      فوران این واکنش هم که ج.ا و قدرتگیری اسلامیون در انقلاب 57 بودند.الان شما هم مانند من یک نفس عمیق بکشید عِطر این تفکر را در سراسر مرز پر گهر میتوانید استشمام کنید و لذت ببرید !!

خیر اینطور نیست.
      من تنها سعیم این بود که نشان دهم فلسفه ی بعضی سنن ریشه در افکار غلط انسانی دارد و حتی یک جامعه ی بی دین و سنت هم ممکن است دچارش باشد.چیزی مانند قربانی کاملا مفهومی مستقل از سنن و ادیان دارد و نقش دین در شیوع ان بوده و نه صرفا مولد آن...
      ما هم میگوییم دین محصول بشر است،چیزی که شما نمیگیرید اینست که ما حرف از علیت و تقصیر و اینها که نزدیم که خوب دین انسان قربانی میکند ولی خود دین هم محصول تاریخ و (حماقت) بشر است.چیزی که ما میگوییم اینست که فارق از همه اینها تقریبا در تمام اوقات دین (با تعریف پرستش موجود یا موجوداتی ماورالطبیعه) لازمه و جز جداناپذیر قربانی کردن است(بمعنی دوم و مهم آن در اینجا {کشتن انسان یا حیوان برای خدا} نه اینکه فداکردن منافع کسی بخاطر خودمان {معنای اول}).
      یعنی دین شرط لازم ولی نه کافی برای قربانی کردن است.دین از کجا آمده مهم نیست مهم اینست که دین نباشد قربانی کردن هم نمیتواند وجود داشته باشد همینطور که نماز خواندن و دعا کردن نذر کردن بدون دین ناممکن و بیمعنی هستند.
      البته این هم یک حقیقت است که قربانی کردن با فاصله بسیار زیاد احمقانه ترین کاریست که بشر انجام داده و این مدال افتخاریست جدا ناشدنی از تاریخ ادیان ابراهیمی

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

8. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (01-26-2013)

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اتفاقا من شدیدا با تحقیر و تمسخر حماقت هرکجا که باشد موافقم.
      حقیقت اینست که هم از لحاظ تکنولوژیک و هم اخلاقی ایران امروز عقب افتاده است حالا اصلاح فرهنگی میکنیم یا نمیکنیم یا پتک و گرز میکوبیم و "ما غرب را میخواهیم بزرگ کنیم" و اینها همه شوخیست و عوض کردن بحث چیزی که ما اصلا سراغش نرفتیم هنوز !!
      عده ای از ایرانیان از وقتی به شکاف بزرگ بین خود و غرب را دیدند بجای اصلاح خود میخواهند آینه را بشکنند که غرب وحشیست و احمق است و چنان است و... یا ما 2500 سال پیش حقوق بشر نوشته ایم و دنیا باید بیاید امروز بهشان دیسیپلین و حقوق بشر آموزش دهیم و ...
      فوران این واکنش هم که ج.ا و قدرتگیری اسلامیون در انقلاب 57 بودند.الان شما هم مانند من یک نفس عمیق بکشید عِطر این تفکر را در سراسر مرز پر گهر میتوانید استشمام کنید و لذت ببرید !!

داروی شما چیست جناب راسل؟
      برای این مردم سراسر غلط و بدون ریشه و بی فرهنگ و غریبه با تفکر و اندیشه و .....
      آیا باید برای درمان دردها ی سر به فلک کشیده به هر درمانخانه ی غریبه ای سر زد و انواع و اقسام داروهای ایدئولوژیکی و مذهبی و فلسفی و غیره و ذلک را به یکباره قورت دهیم تا شفا یابیم؟

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از iranbanoo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

SAMKING (01-26-2013),sonixax (01-26-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      داروی شما چیست جناب راسل؟
      برای این مردم سراسر غلط و بدون ریشه و بی فرهنگ و غریبه با تفکر و اندیشه و .....
      آیا باید برای درمان دردها ی سر به فلک کشیده به هر درمانخانه ی غریبه ای سر زد و انواع و اقسام داروهای ایدئولوژیکی و مذهبی و فلسفی و غیره و ذلک را به یکباره قورت دهیم تا شفا یابیم؟
      آری دقیقا باید به داروخانه غریبه ها سر زد.البته نه بدنبال مذهب و دگم بلکه بدنبال اخلاق و فلسفه اخلاق و اینها چیزهای جدیدی هستند 1 کیلو متر هم صحرای عربستان را حفر کنید و بگردید و به اصل خودتان برگردید این چیزها را پیدا نمیکنید همانطور که طرز ساخت موتور جت را آنجا پیدا نمیکنید.همان غریبه ها هم تمام قدرتشان در این بوده که این تعصبهای کودکانه را نداشته اند دارو را هرکجا که یافته اند استفاده کرده اند.
      من ندیده ام کسی سوار خودرو میشود یا انتیبیوتیک را بخورد و از یک آلودگی ساده نمیرد و ناله کند که این از کدام داروخانه آمده که وقتی سخن از آزادی و انسانگرایی میشود اینها محدود به غرب میشود و ملعون و غربی و اَخ و ...

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آری دقیقا باید به داروخانه غریبه ها سر زد.البته نه بدنبال مذهب و دگم بلکه بدنبال اخلاق و فلسفه اخلاق و اینها چیزهای جدیدی هستند 1 کیلو متر هم صحرای عربستان را حفر کنید و بگردید و به اصل خودتان برگردید این چیزها را پیدا نمیکنید همانطور که طرز ساخت موتور جت را آنجا پیدا نمیکنید.همان غریبه ها هم تمام قدرتشان در این بوده که این تعصبهای کودکانه را نداشته اند دارو را هرکجا که یافته اند استفاده کرده اند.
      من ندیده ام کسی سوار خودرو میشود یا انتیبیوتیک را بخورد و از یک آلودگی ساده نمیرد و ناله کند که این از کدام داروخانه آمده که وقتی سخن از آزادی و انسانگرایی میشود اینها محدود به غرب میشود و ملعون و غربی و اَخ و ...
      تندروی در اصلاح ساختار فرهنگی نه تنها سازنده نیست که از قضا اثر سوء دارد.
      تند روی از یک سو و از سوی دیگر الگو و روشی که برای یک جامعه برای اصلاح انتخاب میشود باید همسویی با شکل اصیل فرهنگ جامعه داشته باشد.
      شما روشتان دور ریختن تمام بنیان های فرهنگی جامعه است و جایگزین کردن فکری که ریشه اش در جای دیگر و فرهنگ دیگر به عمل امده را درست میدانید که اتفاقا به خطا میروید.
      از طرفی دیدتان چنان به این فرهنگ سیاه است که هیچ نقطه ی مثبتی در آن نمیبینید و برای رسیدن به یک فرم ایده آل تمامی تلاش های نخبگان و اندیشمندان تاریخ را ندید میگیرید و حاضر میشوید که دیگری به جای شما فکر کند چون خود و فرهنگ خود را صاحب فکر نمیدانید.در حالیکه این فرهنگ هم به نوبه ی خود مقام شایسته ای داشته اگر اجازه ی بروز به ان داده مییشد و مدام به دست حکومت ها و تعصب های دینی و کم اندیشی ها سانسور و حذف و نابود و نیست نمیشد.
      علت این همه عقب ماندگی در ساختار شرق به خاطر یک نوع سرگردانی است.و برای رها شدن از این سرگردانی مطمئنا نمیتوان با ایدئولوژی های نا آشنا و به دور از واقعیت فرهنگی خودمان رهایی یابیم.

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از iranbanoo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      تندروی در اصلاح ساختار فرهنگی نه تنها سازنده نیست که از قضا اثر سوء دارد.
      تند روی از یک سو و از سوی دیگر الگو و روشی که برای یک جامعه برای اصلاح انتخاب میشود باید همسویی با شکل اصیل فرهنگ جامعه داشته باشد.
      شما روشتان دور ریختن تمام بنیان های فرهنگی جامعه است و جایگزین کردن فکری که ریشه اش در جای دیگر و فرهنگ دیگر به عمل امده را درست میدانید که اتفاقا به خطا میروید.
      از طرفی دیدتان چنان به این فرهنگ سیاه است که هیچ نقطه ی مثبتی در آن نمیبینید و برای رسیدن به یک فرم ایده آل تمامی تلاش های نخبگان و اندیشمندان تاریخ را ندید میگیرید و حاضر میشوید که دیگری به جای شما فکر کند چون خود و فرهنگ خود را صاحب فکر نمیدانید.در حالیکه این فرهنگ هم به نوبه ی خود مقام شایسته ای داشته اگر اجازه ی بروز به ان داده مییشد و مدام به دست حکومت ها و تعصب های دینی و کم اندیشی ها سانسور و حذف و نابود و نیست نمیشد.
      علت این همه عقب ماندگی در ساختار شرق به خاطر یک نوع سرگردانی است.و برای رها شدن از این سرگردانی مطمئنا نمیتوان با ایدئولوژی های نا آشنا و به دور از واقعیت فرهنگی خودمان رهایی یابیم.
      من خودم را تندرو میدانم صد البته،ناکارایی تندروی هم سخن بیپایه ایست که فقط در میشود اینگونه کیلویی "ادعا شود".شما بفرمایید این شیوه آب بستن در فکر و استراتژی را به مارتین لوترکینگ و گاندی و... آموزش دهیم که نگویند "من آرزویی دارم..." بلکه بگویند من خاتمی هستم میخواهم عورت انقلاب را پاسداری کنم و نقش ایوان خانه از پایبست ویران را بزک کنم !!
      این سخنان هم درکل حرفهای منبری بیپایه از نگر دانش است و مخصوصا گفتن آنها از زبان شما به شوخی شبیه است.
      شما نخست بفرمایید فمینیسم را از کجا (داروخانه کدام غریبه) پیدا کرده اید؟ نکند از رسول الله و قرآن یا از منشور کوروش بوده که اروپاییان انگل آمده اند از ما دزیده اند برده اند خانه شان !!
      Ouroboros این را پسندید.

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من خودم را تندرو میدانم صد البته،ناکارایی تندروی هم سخن بیپایه ایست که فقط در میشود اینگونه کیلویی "ادعا شود".شما بفرمایید این شیوه آب بستن در فکر و استراتژی را به مارتین لوترکینگ و گاندی و... آموزش دهیم که نگویند "من آرزویی دارم..." بلکه بگویند من خاتمی هستم میخواهم عورت انقلاب را پاسداری کنم و نقش ایوان خانه از پایبست ویران را بزک کنم !!
      این سخنان هم درکل حرفهای منبری بیپایه از نگر دانش است و مخصوصا گفتن آنها از زبان شما به شوخی شبیه است.
      شما نخست بفرمایید فمینیسم را از کجا (داروخانه کدام غریبه) پیدا کرده اید؟ نکند از رسول الله و قرآن یا از منشور کوروش بوده که اروپاییان انگل آمده اند از ما دزیده اند برده اند خانه شان !!
      خیلی خوب شما هم برای شروع میتوانید ایده ی جهان وطنی بودن را در ایران پیاده کنید تا ببینم من خودم اولین نفر هستم که با لذت پای حرفهایتان بنشینم یا نه؟

18. یک کاربر برای این پست سودمند از iranbanoo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (01-27-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خیلی خوب شما هم برای شروع میتوانید ایده ی جهان وطنی بودن را در ایران پیاده کنید تا ببینم من خودم اولین نفر هستم که با لذت پای حرفهایتان بنشینم یا نه؟
      الان یعنی غربیها که لیبرال دموکراسی دارند جهان وطنی هستند؟
      بعد برویم 5 صبح با تخمه جان کندن انسانها را پای دار تماشا کنیم و سر گوسفند و دست آدم ببریم آنوقت حتما ملیگرا شده ایم
      من پیشنهاد میکنم برای شروع شما خودرو را تحریم کنید و با چهار پا جابجا شوید تا تفاوتهای فرهنگی را در ارج نهاده باشید !!

20. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (01-27-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •