• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 19 از 23 نخستیننخستین 1234567891011121314151617181920212223 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 181 به 190 از 227

جُستار: مبارزه با زن ستیزی پنهان

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی iranbanoo نمایش پست ها
      البته این...
      «مشکل» شما اینست که تبعیض قانونی، که آشکارترین و شدیدترین و بدوی‌ترین نوع تبعیض است را نادیده می‌گیرید(یا می‌کوشید بی‌اهمییت و جزئی جلوه بدهید)، اما تبعیض اجتماعی و احتمالی و ... را بزرگنمایی می‌کنید و در یک ردیف قرار می‌دهید و ... دلیل این پافشاری بر نپذیرفتن اینکه مردان دست بسیار پائین‌تر در این رابطه را دارند و عملا «هیچ» حقی در مورد والد شدن چه در ایران، چه در «جهان متمدن» برایشان وجود ندارد اینست که اگر وجود نابرابری به سود زنان و بر علیه مردان را بپذیرید دنیای رویایی که در آن مرد همیشه فاعل ظلم است و زن مفعول ازهم می‌پاشد. من توضیح دیگری نمی‌یابم.

بنابراین چه طور انتظار داریدکه این قانون که ادعای دفاع از حقوق زنان را دارد برای مردان بی عیب و نقص باشد.
      «اینطور» که شما بازی را با دروغ و فریب «برابری» شروع کردید نه «برتری».
      + هرقدر هم «زیرجلی» سعی بکنید من اجازه نمی‌دهم چیزها را از معنای حقیقی‌شان تهی بکنید: اینها «عیب و نقص» نیستند، تبعیض سیستماتیک، قانونی و تعمدی به نفع زنان و برپاد مردان هستند که یا فمینیسم نسبت به آن بی‌تفاوت بوده،یا مثل فرانسه اصلا پدیدآورنده‌ی آن محسوب می‌شود و برای دفاع از «فردیت بچه‌ها» آزمایش دی‌ان‌ای را برای اثبات پدر بودن ممنوع می‌کند.

وقتی نه به لحاظ اعتمادی و نه به لحاظ حقوقی شرایط برای ما مثبت نیست چرا از فعالیت اسپرم های خود جلوگیری نمیکنید؟زنانی که ناخواسته باردار میشوند با اینکه مشکلشان از مردان حاد تر است کمتر عوام فریبی میکنند و خودشان در پی حل مشکلشان بر می آیند.شما چرا به جای داد و هوارهای مردانه راهکار نمی یابید که هم زنان را و هم خودتان را از این بلایا حفظ کنید؟
      بهترین نمود از خجالت دادن و تحقیر یک مرد زمانی که خواستار حقوق برابر با زنان می‌شود
      چرا توی تمبانت نگاه نداشتی، چرا عربده‌های مردانه می‌زنی، می‌خواستی از قبل به فکر باشی ...
      معادل آن البته برای من اینست که به زنان طرفدار و خواستار سقط جنین بگویم اگر بچه نمی‌خواستید نمی‌باید حامله می‌شدید و همه را به دردسر می‌انداختید، چرا از فعالیت تخمکهای خود جلوگیری نمی‌کنید، چرا به جای جیغهای گوش‌خراش زنانه لوله‌های خود را نمی‌بندید و ... اما آن زن‌ستیزی خواهد بود، این استدلال است.

خیر اتفاقا اثبات اینکه تجاوزی صورت گرفته بسیار سخت است را که تنها با ازمایشات دی ان ای پرونده بستهنمیشود.
      زنان قبل از اینه کارشان به دادگاه کشیده شود در همان بازجوییهای اولیه کارشان را تمام میکنند.
      اینکه به میل خود وارد خانه ی متجاوز شده باشد-اینکه شاهدی نداشته باشد-ثابت کندکه موقع تجاوز از تهدید با اسلحه یا چنین مواردی استفاده شده باشد و یا حتی این که درخیابان خودش برای ماشینی دست تکان داده باشد همه حاکی از انی است که تجاوزی نمیتوانسته صورت گیرد.
      خیر، اصلا سخت نیست و هیچ نیازی هم به دی‌ان‌ای نیست، با یک ریپ‌کیت ساده می‌شود جرم را اثبات کرد. زنان شوربختانه گاهی درباره‌ی مورد تجاوز قرار گرفتن دروغ می‌گویند و زندگی و آبروی یک مرد را نابود می‌کنند، به زندان افتادن این جور مردها در سرتاسر جهان غرب فاجعه‌ی بسیار بزرگتری‌ست(هم در مقیاس و هم در شدت)تا زنانی که به راستی مورد تجاوز قرار می‌گیرند اما قادر به اثبات آن نیستند. برای اثبات تجاوز نه اینجا که ما هستیم، نه در ایالات متحده هیچ نیازی به دی‌ان‌ای، شاهد، یا اثبات اینکه مورد تهدید قرار گرفته بودید یا نه نیست. ابتدا کمی تحقیق بکنید بعد ادعا. برای مثال:

Rape Laws: dismantling of due process explained step by step | Human Stupidity: Irrationality, Self Deception

کافی‌ست بگویید که «نه» گفته‌اید و شخص «متجاوز» آنرا شنیده، اما همچنان به سکس ادامه داده = پانزده سال حبس. اگر از اسلحه‌ یا خشونت استفاده کرده = تا حبس ابد.

تنها جنبه‌ی «زن‌ستیز» ماجرا اینست که دادگاه‌ها هنوز خواستار «اثبات» شدن جرم می‌شوند، یعنی ادعای زن را(که گفتیم تا 44% می‌تواند دروغ باشد)دربست و درجا نمی‌پذیرند. که بابت آنهم لازم نیست نگران باشید فمینستها در تمام کشورهای اروپایی موج تازه‌ای براه انداخته‌اند تا بار اثبات را از دوش زن بردارند، یعنی مرد باید اثبات بکند که تجاوز نکرده.

اینهم یکی دیگر از مواردی‌ست که هیچ پسری نباید بابت آن به هیچ زنی اعتماد بکند. من خودم صدای آنها را ظبط می‌کنم، و در اینجایی که هستم ظبط کردن یکطرفه‌ی صدا بدون اطلاع دیگری جرم نیست. چون اگر متهم به تجاوز به کسی بشوید که با او سکس داشته‌اید، حتی «همجنسگرا» بودن هم دفاع به حساب نمی‌آید(زیرا به نظر قانون فمینیستی اینجا تجاوز یک پدیده‌ی جنسی نیست، برای اعمال سلطه مرد بر زن اتفاق می‌افتد و ربطی به گرایش جنسی ندارد).

اعتماد دادنی نیست، من وظیفه ندارم به شما اعتماد بکنم. فضا باید مبتنی بر همزیستی مسالمت‌آمیز باشد، منهم به اندازه‌ی شما از این فضای مبتنی بر بدبینی و بی‌اعتمادی متنفرم اما مقصر بوجود آمدن آن من نیستم، تنها راهی برای مراقبت از خودم جستجو می‌کنم.

فکر میکنم در انتها باید به گرو کشی اسپرم و تخمک برسیم وگرنه که بارها هم گفتم مردان در انجام این جرم به مراتب آزاد ترند.و زنی که حاضر است چنین آسیب و ضرری را به جان خود بخرد احتمالا مرد مخاطبش خیلی طعمه ی وسوسه کننده ایست که مردان در اقلیت باید نگران باشند
      اینکه چه جور مردی را می‌دزدند و چه جوری زنی می‌دزدد و ... بدترین روشی‌ست که برای ردگم‌کنی دیده‌ام، شما حتی تلاش هم نمی‌کنید!
      Russell این را پسندید.
      زنده باد زندگی!

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (03-06-2013),sonixax (03-06-2013),undead_knight (03-06-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      اینهم یک نمونه از اینکه فمینیستها در نروژ چطور می‌خواهند اثبات تجاوز را به گردن مرد بیاندازند، یعنی باید بتوانید اثبات بکنید که تجاوز نکرده‌اید!

Google Translate
      زنده باد زندگی!

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (03-06-2013),Russell (03-07-2013),sonixax (03-06-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      خب بحث شیرین date rape هست و مسائل قانونی:))بد نیست پژوهشی رو در این زمینه ببینیم:)
      1/5 قربانیان تجاوز یا حمله جنسی باور دارند که تحت تاثیر دارو یا الکل بودند(دقت کنید دوستان اینها کسانی هستند که قربانی بودنشون اثبات شده)
      از این 1/5، 71درصد قربانیان مطمئن نیستند چه اتفاقی افتاده.
      46 درصد در این فرایند آسیب جسمی میبینند.یعنی قطعا حمله جنسی اتفاق افتاده ولی آمار کسانی که آسیب دیدند از آمار کسانی که مطمئن هستند حدود 15 درصد بیشتره!
      به جز الکل که تقریبا همه قربانیان نسبت به وجودش آگاهی داشتند،چیزهای دیگه ای هم بودند که اونها کاملا ازش بی اطلاع بودند!40 درصد موارد ماری جوآنا،32 درصد کوکائین و 14 درصد موارد هم آمفتامین به همراه الکل به قربانی داده شده و شخص از وجود اینها بی اطلاع بوده.

چند نکته قانونی در این مورد:تقریبا در همه کشورهایی که این نوع تجاوز رو به رسمیت میشناسند استفاده از هرگونه ماده مخدر یا الکل بدون اطلاع میتونه دلیل محکمی برای اثبات جرم باشه.
      مستی یا مصرف ماده مخدر به صورت اختیاری هم لزوما دلیلی برای رد شدن تجاوز نیست،اگر شخص به مرحله ای رسیده باشه که نتونه رضایت خودش رو اعلام کنه.
      البته در ایالات متحده اثبات این دو کار سختیه و هم نیاز به آزمایش پزشکی داره و هم اینکه به جز اظهار نطر شاکی،دلیلی دیگه ای موجود باشه(مثلا اقرار متهم)
      برای نمونه قانون ایلت کالیفرنیا نمونه خوبیه:
      California “Date Rape” Laws, Explained by Criminal Defense Lawyers
      برای مشاهده قوانین سایر ایالت ها به اینجا مراجعه کنید:

البته اتهامات دروغین علیه مردان جای دفاع نداره ولی باید دقت کرد اثبات تجاوز مرد بر علیه زن وقتی علائمی از خشونت نباشه(مثلا با استفاده از مواد مخدر یا الکل)به مراتب سخت تر از نسبت دادن یک اتهام دروغین هست.
      تلاش برای نشون دادن یک تعادل هم اشتباهه،چون تعادلی وجود نداره و هرچند موارد قانونی ممکنه نقص داشته باشند ولی لزوما این نقص ها به نفع زنان نیستند.
      http://www.fbi.gov/about-us/cjis/ucr...996/96sec2.pdf
      8 درصد از موارد گزارش تجاوز در این پژوهش FBI بی پایه عنوان شدند ولی حتی بی پایه هم مساوی دروغین نیست،چون این موارد میتونند ناشی از اثبات نشدن جرم باشند نه اثبات دروغین بودن شکایت.
      البته در کل بین اینکه 2 تا 8 درصد ادعاها دروغین هستند توافق وجود داره.

با تشکر از امیر عزیز جهت روشن کردن ریشه ادعاهای شبه علمی و تئوری های توطئه:))برای بحث های آینده حتما رجوع به اینها کار من رو راحتتر میکنه:)

کافی‌ست بگویید که «نه» گفته‌اید و شخص «متجاوز» آنرا شنیده، اما همچنان به سکس ادامه داده = پانزده سال حبس. اگر از اسلحه‌ یا خشونت استفاده کرده = تا حبس ابد.
      متاسفانه این یک مورد هم منبعی برای اینکه این قانون بسیار غیر منطقی(حداقلی به شکلی که اینجا توضیح داده شده)در چه کشورهایی و دقیقا به چه شکلی اجرا میشه نداریم و نگرانیم از اینه که باز هم با تحریف یا تعمیم دادن های فضایی مواجه شده باشیم:)
      در مقابل کشورهایی که قانون اونها اثبات تجاوز برای زنان سخت و طاقت فرساست تعداد خیلی زیادتری رو دارند،نمونش همین ایالات متحده پیشرفته:))
      اینهم یکی دیگر از مواردی‌ست که هیچ پسری نباید بابت آن به هیچ زنی اعتماد بکند. من خودم صدای آنها را ظبط می‌کنم، و در اینجایی که هستم ظبط کردن یکطرفه‌ی صدا بدون اطلاع دیگری جرم نیست. چون اگر متهم به تجاوز به کسی بشوید که با او سکس داشته‌اید، حتی «همجنسگرا» بودن هم دفاع به حساب نمی‌آید(زیرا به نظر قانون فمینیستی اینجا تجاوز یک پدیده‌ی جنسی نیست، برای اعمال سلطه مرد بر زن اتفاق می‌افتد و ربطی به گرایش جنسی ندارد).
      اتفاقا در راستای این موضوع(که من تائید یا ردش نمیکنم)هیچ دختری هم به هیچ پسری نباید اعتماد کنه،چون اگر علائم خشونت،یا مسومیت دارویی و موارد مخدر وجود نداشته باشه هیچ راهی برای ثبات تجاوز نداره(که بسیار از مورد اول شایع تره)در نتیجه من پیشنهاد میکنم هر سکسی تحت نطر دوربین مدار بسته باشه که هیچ کدوم از طرفین نتونه جر زنی بکنه:))

نکته اخلاقی:اینکه صداشون رو ظبط میکنی رو بهشون میگی؟!:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-06-2013),yasy (03-06-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      زین پس قبل از سكس در حضور دست كم دو شاهد و با صدای ظبت شده :
      دوشیزه محترمه آیا به بنده وكالت میدهید با شما در قبال یك كاندوم و مقادیری ماچ و موچ همخوابگی كنم ؟
      با اجازه فمنیستها و قوانین احمقانه حاكم بله !!!!!!!

واقعن كه مسخرست !!!
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (03-06-2013),Russell (03-07-2013),undead_knight (03-07-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      نکته‌ی جالب در بحث تجاوز اینست که «فمینیستها» اساسا اعتقادی به اینکه یک مرد هم می‌تواند مورد تجاوز یک زن قرار بگیرد ندارند، در حالی‌ که 46% قربانیان خشونت جنسی مردان هستند:
      (فایل پی‌دی‌اف تحقیق سی‌دی‌سی در اینباره)
      و دشواری اینکه هیچ راهی برای ما وجود ندارد تا مورد تجاوز قرار گرفتن توسط یک زن را اثبات بکنیم، یا اینکه قربانی همواره مورد تحقیر و ریشخند قرار می‌گیرد اصلا برایشان مهم نیست. در این دستگاه فکری تجاوز جنسی روشی برای اعمال سلطه به زنان است نه رابطه‌ای جنسی. این ادعاها وقتی به تجاوز زن به زن در میان لزبینها که بسیار شایع‌تر از تجاوز مرد به زن است می‌رسند توانایی توضیح پدیده را ندارند. «تجاوز جنسی» واپسین و مهمترین ابزار فمینیسم برای تحقیر مردان است و در هر بحثی که قافیه به تنگ می‌آید آنرا بلادرنگ بیرون می‌کشند.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      اتفاقا در راستای این موضوع(که من تائید یا ردش نمیکنم)هیچ دختری هم به هیچ پسری نباید اعتماد کنه،چون اگر علائم خشونت،یا مسومیت دارویی و موارد مخدر وجود نداشته باشه هیچ راهی بریا ثبات تجاوز نداره(که بسیار از مورد اول شایع تره)در نتیجه من پیشنهاد میکنم هر سکسی تحت نطر دوربین مدار بسته باشه که هیچ کدوم از طرفین نتونه جر زنی بکنه:))
      بله درست است، فضایی‌ست که فمینیسم بوجود آورده و بهتر است برای مورد تجاوز قرار نگرفتن توسط همسر/دوست‌پسر/قرار امشبتان حتما یکی از اینها خریداری بکنید.
      در سرتاسر غرب کافی‌ست بتوانید ریپ‌کیت ِ مثبتی داشته باشید:
      Rape kit - Wikipedia, the free encyclopedia
      یعنی اثبات بکنید که مورد تجاوز قرار گرفته‌اید، سپس انگشتتان را به سمت کسی اشاره بکنید. اکنون وظیفه‌ی او خواهد بود که ثابت بکند شخصی نیست که به شما تجاوز کرده. در آمریکا که وضع به مرحله‌ی فاجعه‌آمیز می‌رسد، کافی‌ست شما ادعا بکنید مردی بهتان تجاوز کرده، او را به Jail می‌اندازند و تا روز محاکمه (که می‌تواند ماه‌ها باشد) اگر وثیقه نداشته باشد در زندان می‌ماند.

مطالعه‌ی اینهم بد نیست.

چند نکته قانونی در این مورد:تقریبا در همه کشورهایی که این نوع تجاوز رو به رسمیت میشناسند استفاده از هرگونه ماده مخدر یا الکل بدون اطلاع میتونه دلیل محکمی برای اثبات جرم باشه.
      مستی یا مصرف ماده مخدر به صورت اختیاری هم لزوما دلیلی برای رد شدن تجاوز نیست،اگر شخص به مرحله ای رسیده باشه که نتونه رضایت خودش رو اعلام کنه.
      البته در ایالات متحده اثبات این دو کار سختیه و هم نیاز به آزمایش پزشکی داره و هم اینکه به جز اظهار نطر شاکی،دلیلی دیگه ای موجود باشه(مثلا اقرار متهم)
      برای نمونه قانون ایلت کالیفرنیا نمونه خوبیه:
      California “Date Rape” Laws, Explained by Criminal Defense Lawyers
      برای مشاهده قوانین سایر ایالت ها به اینجا مراجعه کنید:
      «کار سختی»ست که باید بتوانید اثبات بکنید مورد تجاوز قرار گرفته‌اید؟ پس چه، متهم گناه‌کار است تا خلاف آن اثبات بشود؟ بله کار سختی‌ست چون فمینیستها به «سطوح» مختلف از «ابراز رضایت» اعتقاد دارند: «تجاوز جنسی» را دستکم هزار برابر آسان‌تر از انکار می‌توان اثبات کرد. نگاهی(بدون عینک ایدئولوژی البت)به سایتهایی که در پست قبلی لینک دادم بیاندازید، می‌بینید که برخی مردان حتی پس از اثبات و اعتراف دیگری به اینکه «دروغ» گفته بودند همچنان از نظر اجتماعی همچون یک متجاوز تلقی می‌شوند. ضمنا این عمل(اتهام دروغ زدن)در برخی کشورها جرم نیست، زیرا فمینیستها ادعا می‌کنند محاکمه‌ی کسانی که اتهام دروغ زده‌اند می‌تواند از جلو آمدن زنانی که مورد تجاوز قرار گرفته‌اند جلوگیری بکند.

فمینیسم تعریف تجاوز جنسی را به مراحل مضحک و ابلهانه‌ای کشانده، و اکنون از «سخت بودن اثبات تجاوز» می‌نالد و برایمان اشک تمساح می‌ریزد، این Radfem ها و موج سومی‌ها من دیده‌ام که اساسا می‌خواهند تجاوز را به مرحله‌ی یک جرم ذهنی ارتقا بدهند.

البته اتهامات دروغین علیه مردان جای دفاع نداره ولی باید دقت کرد اثبات تجاوز مرد بر علیه زن وقتی علائمی از خشونت نباشه(مثلا با استفاده از مواد مخدر یا الکل)به مراتب سخت تر از نسبت دادن یک اتهام دروغین هست.
      تلاش برای نشون دادن یک تعادل هم اشتباهه،چون تعادلی وجود نداره و هرچند موارد قانونی ممکنه نقص داشته باشند ولی لزوما این نقص ها به نفع زنان نیستند.
      FBI CJIS
      8 درصد از موارد گزارش تجاوز در این پژوهش FBI بی پایه عنوان شدند ولی حتی بی پایه هم مساوی دروغین نیست،چون این موارد میتونند ناشی از اثبات نشدن جرم باشند نه اثبات دروغین بودن شکایت.
      البته در کل بین اینکه 2 تا 8 درصد ادعاها دروغین هستند توافق وجود داره.
      لطفا به ویکی‌پدیا لینک ندهید که در این مورد اصلا قابل اعتماد نیست. Radfem و tumblr و بریگاد فمینیستی و Gawker ... اقدام به جنگهای ویرایشی در دانشنامه‌ها و لغتنامه‌ها و .... آزاد می‌کنند و همیشه هم پیروز هستند. مثلا نگاه بکنید به توصیف واژه‌ی مردستیزی در این دیکشنری: Urban Dictionary: misandry

هیچکس افسانه‌ی 2% را نپذیرفته و نمی‌پذیرد و کوچکترین سندی برای اثبات آن وجود ندارد، از طرف دیگر:
      http://www.mediaradar.org/research_on_false_rape_allegations.php

از ۸ تا ۵۰ درصد کل اتهامات دروغ هستند.
      Russell این را پسندید.
      زنده باد زندگی!

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-06-2013),Russell (03-07-2013),sonixax (03-07-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      مبارزه با زن ستیزی پنهان
      نمیشه این پنهانشو ورداشت من زحمت یک ساخت یک تاپیک جدید رو به خودم ندم؟!:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

12. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-25-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      اگر واکنش به دزدی مثل واکنش به تجاوز بود:
      1-لباس و ساعت گرون قیمت قربانی و خونه قشنگش دلیلی بر وسوسه دزد فراتر از تحمل انسان بود.
      2-دوستان، خانواده، پارتنر و... به دادگاه فراخونده میشدند تا تائید کنند که قربانی مکررا و به صورت اختیاری به دیگران پول میداده و حتی از این کار لذت میبرده!
      3-قربانی ممکن بود به خاطر سکونت در محله که دزدی فراوونه متهم بشه.
      4-اگر قربانی آشنای متهم باشه به صورت خودکار فرض این بود که چیزهای دزدی شده در اصل هدایایی از سوی قربانی بودند.
      5-از قربانی پرسیده میشد که چقدر در برابر متهم مقاومت کرده و ازش نشونه های مقاومت در برابر دزد رو میخواستند!
      6-حساب بانکی، رسید خرید اجناس و... به عنوان مدارکی آورده میشدند که قربانی قبلا پولش رو به طور احمقانه ای خرج کرده/گم کرده/به کسی داده!
      7-دزد کاملا صادقانه شهادت میده که چون قربانی در رو باز گذاشته بود پس طبیعتا علاقه داشته ازش دزدی کنند!
      8-دزد باز هم شهادت میده که عملش دزدی نبوده فقط کمی با هم شوخی داشتند!
      9-قربانیان دزدی متهم میشدند که پس از طی کردن همه مراحل قبلی این اتهام رو فقط برای اخاذی، جلب توجه یا تخریب شهرت متهم بهش وارد کرده.
      روش های مقابله با اتهام تجاوز:)))
      Tacitus-

14. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-25-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      اگر واکنش به دزدی مثل واکنش به تجاوز بود:
      1-لباس و ساعت گرون قیمت قربانی و خونه قشنگش دلیلی بر وسوسه دزد فراتر از تحمل انسان بود.
      2-دوستان، خانواده، پارتنر و... به دادگاه فراخونده میشدند تا تائید کنند که قربانی مکررا و به صورت اختیاری به دیگران پول میداده و حتی از این کار لذت میبرده!
      3-قربانی ممکن بود به خاطر سکونت در محله که دزدی فراوونه متهم بشه.
      4-اگر قربانی آشنای متهم باشه به صورت خودکار فرض این بود که چیزهای دزدی شده در اصل هدایایی از سوی قربانی بودند.
      5-از قربانی پرسیده میشد که چقدر در برابر متهم مقاومت کرده و ازش نشونه های مقاومت در برابر دزد رو میخواستند!
      6-حساب بانکی، رسید خرید اجناس و... به عنوان مدارکی آورده میشدند که قربانی قبلا پولش رو به طور احمقانه ای خرج کرده/گم کرده/به کسی داده!
      7-دزد کاملا صادقانه شهادت میده که چون قربانی در رو باز گذاشته بود پس طبیعتا علاقه داشته ازش دزدی کنند!
      8-دزد باز هم شهادت میده که عملش دزدی نبوده فقط کمی با هم شوخی داشتند!
      9-قربانیان دزدی متهم میشدند که پس از طی کردن همه مراحل قبلی این اتهام رو فقط برای اخاذی، جلب توجه یا تخریب شهرت متهم بهش وارد کرده.
      روش های مقابله با اتهام تجاوز:)))
      Tacitus-

16. یک کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-25-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      اگر سری به شبکه های اجتماعی(بویژه فیسبوک) زده باشید میبینید که در موارد زیادی برای حمله به بعضی اشخاص مشهور مرد(مثلا جاستین بیبر)از زنانگی یا همجنس گرایی به عنوان فحش و توهین استفاده میشه ولی در برابر وقتی قراره به کسی مثل گاگا توهین کنند هیچ وقت به مرد تشبیهش نمیکنند بلکه بهش "جنده" میگند:))
      Tacitus-

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (01-29-2014),Anarchy (01-29-2014),iranbanoo (01-29-2014),viviyan (02-07-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگر سری به شبکه های اجتماعی(بویژه فیسبوک) زده باشید میبینید که در موارد زیادی برای حمله به بعضی اشخاص مشهور مرد(مثلا جاستین بیبر)از زنانگی یا همجنس گرایی به عنوان فحش و توهین استفاده میشه ولی در برابر وقتی قراره به کسی مثل گاگا توهین کنند هیچ وقت به مرد تشبیهش نمیکنند بلکه بهش "جنده" میگند:))
      اگر سری به انجمن دفترچه زده باشید، میبینید که در آن خیلی وقت پیش چنین بحثی هایی شده !!

پدافند از حقوق مردان - برگ 9

مردسالاری دیدن در چنین پدیده هایی نیاز به سطحی نگری زیادی دارد، که خوشبختانه جامعه‌یِ ایرانی پتانسیل بالایی در آن دارد و کمبودی نیست، این است که برای چنین مصیبت‌هایی(!!) کمپین راه میاندازد و مردان روشنفکر برای نه گفتن به زنستیزی با چادر از خودشان عکس میاندازند و در اینترنت قرار میدهند !!
      ویرایش از سوی Russell : 01-29-2014 در ساعت 04:52 PM
      Nevermore این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

20. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (01-29-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. اسرائیل ستیزی و یهود ستیزی
      از سوی Theodor Herzl در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 182
      واپسین پیک: 04-16-2013, 04:10 PM
    2. دین ستیزی یا نقد دین؟
      از سوی Kaveh در تالار هماندیشی
      پاسخ: 8
      واپسین پیک: 09-18-2012, 06:29 PM
    3. ایران ستیزی
      از سوی Kaveh در تالار تاریخ، فرهنگ، همبود
      پاسخ: 8