• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 14 از 18 نخستیننخستین 123456789101112131415161718 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 131 به 140 از 173

جُستار: راه‌های دلبری و مخ زدن

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      امیر جان سخن من هم درباره "روانشناسی اخلاقی" در فلسفه اخلاق بود که بدیهی‌ست با آنچه در جهان هست ارتباط دارد.
      من از این نظر میگویم که مثلا مردی اگر شکار خود را به دیگری داد انتظار بازگشت لطف را دارد،همین باید باشد برای زنی که میوه‌اش را به زن دیگر میدهد.(اگر تحلیل فرگشتی ما از بوجود آمدن اخلاق درست باشد).برای همین میگویم اینکه زنان با مردان چه میکنند (بر اساس روابط بین دو جنس که حاکم شده) نباید قاعدتا به رفتارشان با بقیه زنان هم برود.بعبارت دیگر زنان مفهوم تعهد را بین خودشان حداقل باید داشته باشند،حالا حتی اگر با شریک جنسیشان بنا بر دلایلی چنین رفتاری ندارند و با خود فریبی تنها خودشان را توجیه میکنند که دارند.
      بله درست می‌گویید. منظورم از «وفاداری» بیشتر این بود که «منفعتی که پیشتر به او رسانده‌اید، مایه‌ی ماندن او با شما نخواهد شد».

2. یک کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (03-15-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
      اگر بخواهیم اینجوری بنگریم reactor جان همه‌یِ آدمها تکراری اند, چون در رفتار تک تک امان الگوهای همسان و یکسان با دیگران به چشم میخورد.
      بله ...خوب ما اینجا موضوع صحبتمان راجع به زنان بود.

تازه این بخشِ دختر که من میایم خانه ات را جفتمان میدانیم دختر بهتر از من و تو میداند چه "معنی"‌ای دارد,
      ولی به گفت امیر اینجا هم مانندِ همان میخوارگی میماند, دستآویزِ آمدنِ دختر رسما "فیلم دیدن" است ولی آماج مهادین چیز دیگر.

نکته‌یِ بامزه اینجاست که انگار دخترها خودشان هم میخواهند خوشی سکس را ببرند, ولی
      همچنین یک خوددرگیری‌ای نیز با ژنتیک اشان دارند و نیاز به خودفریبی چند درسدی‌ای آنجا میابند!
      بله خوب یک جور خودگول زنی هست بهرحال. وقتی که بعد از سکس بپیچیم به بازی و جیم بشیم میروند پیش دوست های دخترشان گریه میکنند و میگن کاشکی اون شب گول حرفاشو نمیخوردم و نمیریفتم خونشون فیلم ببینم!! با فیلم گولم زد!!

تازه چرا ناسزا میگویی, من در ایران شده دختری آمده بوده باشد خانه امان و براستی در آغوش هم تنها فیلم دیده باشیم و بس! (:
      شما سرور هستید
      داستانش چه بود؟ چرا حرکتی چیزی نزدید؟ شاید بعد از فیلم حرکت زدید و ترجیح دادید وقت فیلم دیدن فقط فیلم ببینید؟
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-16-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      موقع رفاقت با دخترها باید برنامه ریزی روی سکس باشه. داشتن خونه ی خالی خیلی مهمه. باید از قبل مشکل جا حل شده باشه.
      این چیزها رو میگم چون واقعا مکان در ایران واسه ی خودش سر خریه!
      موهاتون رو فشن کنید. داف هارو جذب میکنه. از تمیزکردن ابروهاتون نترسید. این *سشعرهایی که در فیسبوک دخترها شیر میکنن که پسر نباید دست به ابروهاش بزنه در حد همون *سشعره!
      صورتتون هرچقدر که بازتر باشه و پشم و پیل کمتر روی صورتتون باشه تو روابط اجتماعیتون شمارو قابل اعتماد تر میکنه.
      به تیپ و قیافتون برسید.
      ته ریش هم نمیخواد. صورتتون رو شیش تیغ کنید. این ته ریش داشتن هم داستانی شده.
      خدایی همیشه وقتی شیش تیغه کردم داف های شاخ تری تور کردم.
      موهای سینه تون هم بزنید. غیر از زن های بیوه و مطلقه ی 35-40 ساله که با تیپ های سنتی حال میکنن خیلی کم دیدم دختری رو که با سینه ی پشمالوی مردها حال کنه!
      اصلا هر جور پشم رو باید از بیخ تراشید.
      اگر کمر و شکمتون مو داره حتما اپیلاسیون کنید چون برای هیچ دختری جذابیتی نداره.
      دوستمون ناشناس روی بدن ورزیده توضیحی ندادن ولی باور کنید هیچ چیزی نمیتونه جز یک بدن 6 تکه , یک دختر رو به سکس با یک پسر ترغیب کنه.
      با یک بدن 6 تکه هرکس با شما دوست میشه میخواد بده...
      بحث های فلسفی و جدی اصلا با دختر جماعت نکنید که اصلا چیزی از این بحث ها سر در نمیارن و باعث میشه از شما زده بشن.
      با دختر ها که هستید فقط مسخره بازی و تفریح و بگو بخند و دلقک بازی... همین.
      همیشه یک لبخند به لب داشته باشید تاثیرش باورنکردنیه. قیافه ی جدی و یخ هیچوقت به خودتون نگیرید.
      اگر لب و سکس هم میخواین بگیرین با مسخره بازی و خنده این کارو بکنید نه مثل فیلم های هالیوودی که خیلی جدی تو چشم طرف نگاه میکنن و میگن عزیزم دوستت دارم و بعد هم نشون میده رو تخت دارن بالا پایین میرن. دنیای واقعی با فیلم فرق داره.
      فقط *سشعر بگید. خیلی جواب میده.
      اگر با دختره سکس کردید وحشی بازی در نیارید و جفتک نندازید که طرف بره و دیگه پشت سرش هم نگاه نکنه و به شما فحش بده.
      پرستیژ خودتون رو حفظ کنید و *سخل بازی در نیارید. اینجوری طرف برای بار صدم هم میاد خونتون و بهتون میده. از اینجا به بعد هر کس تو زندگیش بیاد و بره جای شما محفوظه. اگر هم ازتون پرسید هیچوقت بهش نگید دوستش ندارید!
      در مواردی دوستاش هم ورمیداره میاره.
      یک دفعه میبینی یک شبکه دختر دور و برتون ریخته.
      اول بحث گفتم خونه ی خالیتون به راه باشه. برای سکس مهمترین رکن خونه خالیه!
      دختر رو اگر نتونید زود به خونه ببرید و بکنید سریع میپره. چون ماشین و خونه ی بالا و بدن 6 تکه و زبان چرب و نرم هم تا یکجایی جواب میده و بعدش برای دختر عادی میشین.
      چشمهاتون رو هیز و دریده کنید. برای سکس با دختر نباید چشم های پاک و ترسویی داشته باشید. نباید وقتی تو چشم های دخترها نگاه میکنید چشم هاتون بپره یا آب دهنتون رو قورت بدید یا صداتون بلرزه یا تند و کند بشه. اینجوری اسکل جلوه میکنید.
      پر رو باشید تا از اینکه دختر رو به خونه دعوت میکنید نترسید و خجالت نکشید!
      دختری که با شما به خونه میاد 100 درصد میخواد بده و دست دست نکنید و هدرش ندید. یک کم پر رو باشید و کار رو تمام کنید.

وقتی با دختره سکس میکنید دیگه توپ میوفته تو زمین اون و اونی که تا الان جونش در میومد و یک میس کال روی گوشیتون مینداخت که بهش زنگ بزنید ولی از الان به بعد دم به دقیقه به گوشی شما زنگ میزنه و دائم پول شارژ میده و شارژ میخره و شما اصلا لازم نیست که بهش زنگ بزنید. اگر میخواهید اذیتش کنید یک مدت غیبتون بزنه و بگید مثلا دارم میرم دُبی مسافرت کاری(دروغکی)
      این کار علاقش به شمارو صد برابر میکنه.

قهرمان بازی و عمله بازی و تک چرخ با موتور و جفتک پرانی و دعوا اصلا و ابدا و بهیچ وجه بخاطر هیچ دختری نکنید.
      این کارها فقط شمارو احمق و کودن جلوه میده و دخترها رو از کنارتون میپرونه.
      همیشه متانت و کلاس و پرستیژ خودتون رو حفظ کنید.
      مخ زدن و دختربازی خیلی ساده تر از اون چیزیه که فکر میکنن. اصولش رو باید رعایت کنید.
      از اونجاییکه همه ی دخترها تو پا دادن مثل همن با یک مدت تمرین درست میشید.
      سعی کنید در دختربازی جوری باشید که دخترها پشت سرتون با لذت به شما بگن "خیلی *س کشه"
      Mehrbod, Russell and Nevermore like this.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-17-2013),Nevermore (03-17-2013),shahin (09-22-2013),undead_knight (03-18-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      موقع رفاقت با دخترها باید برنامه ریزی روی سکس باشه. داشتن خونه ی خالی خیلی مهمه. باید از قبل مشکل جا حل شده باشه.
      این چیزها رو میگم چون واقعا مکان در ایران واسه ی خودش سر خریه!
      موهاتون رو فشن کنید. داف هارو جذب میکنه. از تمیزکردن ابروهاتون نترسید. این *سشعرهایی که در فیسبوک دخترها شیر میکنن که پسر نباید دست به ابروهاش بزنه در حد همون *سشعره!
      صورتتون هرچقدر که بازتر باشه و پشم و پیل کمتر روی صورتتون باشه تو روابط اجتماعیتون شمارو قابل اعتماد تر میکنه.
      به تیپ و قیافتون برسید.
      ته ریش هم نمیخواد. صورتتون رو شیش تیغ کنید. این ته ریش داشتن هم داستانی شده.
      خدایی همیشه وقتی شیش تیغه کردم داف های شاخ تری تور کردم.
      موهای سینه تون هم بزنید. غیر از زن های بیوه و مطلقه ی 35-40 ساله که با تیپ های سنتی حال میکنن خیلی کم دیدم دختری رو که با سینه ی پشمالوی مردها حال کنه!
      اصلا هر جور پشم رو باید از بیخ تراشید.
      اگر کمر و شکمتون مو داره حتما اپیلاسیون کنید چون برای هیچ دختری جذابیتی نداره.
      دوستمون ناشناس روی بدن ورزیده توضیحی ندادن ولی باور کنید هیچ چیزی نمیتونه جز یک بدن 6 تکه , یک دختر رو به سکس با یک پسر ترغیب کنه.
      با یک بدن 6 تکه هرکس با شما دوست میشه میخواد بده...
      بحث های فلسفی و جدی اصلا با دختر جماعت نکنید که اصلا چیزی از این بحث ها سر در نمیارن و باعث میشه از شما زده بشن.
      با دختر ها که هستید فقط مسخره بازی و تفریح و بگو بخند و دلقک بازی... همین.
      همیشه یک لبخند به لب داشته باشید تاثیرش باورنکردنیه. قیافه ی جدی و یخ هیچوقت به خودتون نگیرید.
      اگر لب و سکس هم میخواین بگیرین با مسخره بازی و خنده این کارو بکنید نه مثل فیلم های هالیوودی که خیلی جدی تو چشم طرف نگاه میکنن و میگن عزیزم دوستت دارم و بعد هم نشون میده رو تخت دارن بالا پایین میرن. دنیای واقعی با فیلم فرق داره.
      فقط *سشعر بگید. خیلی جواب میده.
      اگر با دختره سکس کردید وحشی بازی در نیارید و جفتک نندازید که طرف بره و دیگه پشت سرش هم نگاه نکنه و به شما فحش بده.
      پرستیژ خودتون رو حفظ کنید و *سخل بازی در نیارید. اینجوری طرف برای بار صدم هم میاد خونتون و بهتون میده. از اینجا به بعد هر کس تو زندگیش بیاد و بره جای شما محفوظه. اگر هم ازتون پرسید هیچوقت بهش نگید دوستش ندارید!
      در مواردی دوستاش هم ورمیداره میاره.
      یک دفعه میبینی یک شبکه دختر دور و برتون ریخته.
      اول بحث گفتم خونه ی خالیتون به راه باشه. برای سکس مهمترین رکن خونه خالیه!
      دختر رو اگر نتونید زود به خونه ببرید و بکنید سریع میپره. چون ماشین و خونه ی بالا و بدن 6 تکه و زبان چرب و نرم هم تا یکجایی جواب میده و بعدش برای دختر عادی میشین.
      چشمهاتون رو هیز و دریده کنید. برای سکس با دختر نباید چشم های پاک و ترسویی داشته باشید. نباید وقتی تو چشم های دخترها نگاه میکنید چشم هاتون بپره یا آب دهنتون رو قورت بدید یا صداتون بلرزه یا تند و کند بشه. اینجوری اسکل جلوه میکنید.
      پر رو باشید تا از اینکه دختر رو به خونه دعوت میکنید نترسید و خجالت نکشید!
      دختری که با شما به خونه میاد 100 درصد میخواد بده و دست دست نکنید و هدرش ندید. یک کم پر رو باشید و کار رو تمام کنید.

وقتی با دختره سکس میکنید دیگه توپ میوفته تو زمین اون و اونی که تا الان جونش در میومد و یک میس کال روی گوشیتون مینداخت که بهش زنگ بزنید ولی از الان به بعد دم به دقیقه به گوشی شما زنگ میزنه و دائم پول شارژ میده و شارژ میخره و شما اصلا لازم نیست که بهش زنگ بزنید. اگر میخواهید اذیتش کنید یک مدت غیبتون بزنه و بگید مثلا دارم میرم دُبی مسافرت کاری(دروغکی)
      این کار علاقش به شمارو صد برابر میکنه.

قهرمان بازی و عمله بازی و تک چرخ با موتور و جفتک پرانی و دعوا اصلا و ابدا و بهیچ وجه بخاطر هیچ دختری نکنید.
      این کارها فقط شمارو احمق و کودن جلوه میده و دخترها رو از کنارتون میپرونه.
      همیشه متانت و کلاس و پرستیژ خودتون رو حفظ کنید.
      مخ زدن و دختربازی خیلی ساده تر از اون چیزیه که فکر میکنن. اصولش رو باید رعایت کنید.
      از اونجاییکه همه ی دخترها تو پا دادن مثل همن با یک مدت تمرین درست میشید.
      سعی کنید در دختربازی جوری باشید که دخترها پشت سرتون با لذت به شما بگن "خیلی *س کشه"
      با تشکر از توصیه هات:))
      حالا کاری به موثر بودن یا نبودنش ندارم ولی انگار این نوشته ها خواسته ناخواسته طنز قوی توش میاد:))))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      حالا کاری به موثر بودن یا نبودنش ندارم ولی انگار این نوشته ها خواسته ناخواسته طنز قوی توش میاد:))))
      نگارش reactor گرامی همیشه ته مایه‌یِ از پیشبردگرایی[1] و همچنین طنز دارد! (:

بخش‌هایی از آن نیز براستی درست میباشند, نمونه:
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی reactor
      این 99.9% درسته, هرگز و هرگز به سخن دختران در اینکه چه دوست دارند یا چه نه گوش ندهید, دختران یا:

١. نمیدانند چه دوست دارند.
      ٢. دروغ میگویند.

از دیدگاه پیشبردینانه همیشه از کسانی الگوبرداری باید کرد که پیرامونشان پر از دختر میباشد.

شما سرور هستید

داستانش چه بود؟ چرا حرکتی چیزی نزدید؟ شاید بعد از فیلم حرکت زدید و ترجیح دادید وقت فیلم دیدن فقط فیلم ببینید؟
      نه راستش من گرایش جنسی پایینی دارم, یعنی از سکس خوشی میبرم ولی نه بیشتر از آن اندازه که بگوییم از خوردن (و از خود خوردن هم آنچنان خوشی نمیبرم).

یکی از نکته‌هایی که ولی در گذر سالها آموخته‌ام اینه که همین کم انگیزگی من به سکس مایه‌یِ این میشود که دختران بیشتر از پسرهای
      دیگر به من نگرش کنند, زیرا یکجور سردی و اندکی دوری‌جویی ار آن در رفتارم راه پیدا میکند که هنودی[2] سراسر وارونه داشته و به گیرایی‌ام میافزاید.

این یکی از مهادهای هماگ[3] میباشد, یعنی بر پایه‌یِ یک یافتیکْ[4] بیشینگانِ[5] مردم بیشترین[6] کمک را به کسی میکنند که کمترین نیاز را به آن دارد!
      به این در همبودشناسی[7] هنودِ Matthew میگویند: Matthew effect (sociology - WiKi)

که از این بند انجیل آمده:
      For unto every one that hath shall be given, and he shall have abundance: but from him that hath not shall be taken even that which he hath.
      —Matthew 25:29, King James Version.

----
      1. ^ Pišbordgerâyi (piš+bord+gerâ+yi)|| پیشبردگرایی: فلسفه‌یِ کاربستی ϢEn Pragmatism
      2. ^ Hanud|| هنود: اثر, تاثیر Effect
      3. ^ Hamâg|| هماگ: کلی; دربرگیرنده General
      4. ^ Yâftik (yâft+ik)|| یافتیک: قانون سرانگشتی ϢEn Heuristic
      5. ^ Bišinegân (biš+in+eg+ân)|| بیشینگان: أكثریت Majority
      6. ^ Bayuseš|| بیوسش: چشمداشت Expectation
      7. ^ Hambudšenâsi (hambud+šenâs+i)|| همبودشناسی: علوم اجتماعی ϢEn Sociology
      Reactor این را پسندید.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

9. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Reactor (03-19-2013),Russell (03-18-2013),undead_knight (03-18-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این ها همش تجربه ی امتحان شده ست. یا خودم کردم و بهش رسیدم یا از افراد پر سن و سال تر و با تجربه تر شنیدم و رفتم و کردم و جواب گرفتم. یعنی در عمل جواب داده. مقاله ی شبه علمی و هچل هفت از سایت های آموزشی و سکسی نیست. از داخل کتاب و جزوه و اینترنت هم در نیامده. کسی که کرده میفهمه چی میگم. کسی هم که نکرده و صفر کیلومتره اگر حتی بدون نگاه کردن به این متن بالا شروع بکار کنه بعد از مدتی به همین چیزها میرسه.

11. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-19-2013),undead_knight (03-19-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نگارش reactor گرامی همیشه ته مایه‌یِ از پیشبردگرایی[1] و همچنین طنز دارد! (:
      من عملگرا هستم ولی نه کاملا پراگماتیست. نسبی
      نمیخواستم تو این تاپیک زیاد پست بدم چون اکثر وقت ها در جمع های روشن فکری توجه کردم که با عملگرایی یک مشکلی وجود داره. دخترها که مخالف هستند. بسیاری از پسرها هم در این جمع ها معمولا تحصیل کرده اند و اهل کتاب خواندن و علاقه دارن مسائل سکسی رو تئوری وار حل کنند. اگر کسی حرف راست بزنه انگ و برچسب میخوره و محکوم میشه. ولی این دلیل نمیشه که ما بخوایم هر چیزی رو بنا به گفته ی فلان دکتر و یا از زاویه دید فلان روانپزشک و اون دسته از آدم هایی که اصلا در کارنامه ی روابطشون جز تئوری بافی که این خوبه و اون بده ندارن رو انجام بدیم

من بعد از اون متنی که امیر از یک فرد ناشناس گذاشت فکر کردم که شاید بشه یک کم رک تر حرف زد و متهم به زن ستیزی نشد.

از دیدگاه پیشبردینانه همیشه از کسانی الگوبرداری باید کرد که پیرامونشان پر از دختر میباشد.
      آفرین. بزرگترین راز این کار همین است.

یکی از نکته‌هایی که ولی در گذر سالها آموخته‌ام اینه که همین کم انگیزگی من به سکس مایه‌یِ این میشود که دختران بیشتر از پسرهای
      دیگر به من نگرش کنند, زیرا یکجور سردی و اندکی دوری‌جویی ار آن در رفتارم راه پیدا میکند که هنودی[2] سراسر وارونه داشته و به گیرایی‌ام میافزاید.

این یکی از مهادهای هماگ[3] میباشد, یعنی بر پایه‌یِ یک یافتیکْ[4] بیشینگانِ[5] مردم بیشترین[6] کمک را به کسی میکنند که کمترین نیاز را به آن دارد!
      این هم میشه!
      همچین موردی رو من هم دارم. یک تعدادی دوست دختر الکی و جاست دارم که با اینکه یک وقت هایی میدونم یک جاهاییشون میخاره و آمار میدن ولی خودم رو به اون راه میزنم. با این ها کوه و مسافرت و گردش و ... میرم و عکس های فیسبوکم رو لایک میکنن. ولی از کنار دوست هاشون خیلی استفاده میکنم بخاطر همین بهم انگ گی بودن نمیزنن چون میدونن چکار میکنم.
      این بی محلی که با اون ها رابطه ی دوست پسری دوست دختری نمیریزم ولی با دخترهای دیگه هستم ولی بعد از مدت کوتاهی جیم میشم و اون هارو غال میزارم باعث شده برای داشتن من در گروهشون سر دست میشکونن و جذابیتی در حد پیغمبر براشون داشته باشم.
      برام تحقیق های دانشگاهی رو میگردن و پیدا میکنند. پروژه هام رو انجام میدن. تمرین هام رو حل میکنند. از استاد برام نمره میگیرن. تا جایی که بتونن کارهای بیرونم رو انجام میدن
      و از همه مهمتر بارها شده که برام دوست دختر پیدا میکنند! در حد یک رفیق چندین و چند ساله ی پسر برام مرام و معرفت میگذارن.
      در حالیکه برای دوست پسرهاشون بیحوصله و بی اعصابند.
      من هم در عوض مثل پیغمبر اسلام براشون حرف میزنم و *سشر تلاوت میکنم و باهاشون کوه و بیرون میرم
      خیلی روی من حساب میکنند در حدی که کافیه ازشون بخوام تا بهم بدن اما چون میدونم که بینشون رقابت در میگیره برای بدست آوردن من و بدنبالش بهم خوردن گروه و بدنبالش محرومیت از این همه مرام و معرفت! پس سعی میکنم خودم رو کنترل کنم و بیرون از گروه دنبال سوژه های خودم باشم
      Mehrbod این را پسندید.

13. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (03-19-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      من عملگرا هستم ولی نه کاملا پراگماتیست. نسبی
      یک پژوهشی میخوندم که توش گفته شده بود هرمقدار افراد سوشیوسکشوالیتی نامحدودتری داشته باشند و بنابراین معیارهای اخلاقی نسبی تری دارند راحت تر سر ملت شیره میمالند:))خلاصش اینکه عملگرا هستند دیگه:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-19-2013),Reactor (03-19-2013)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یک پژوهشی میخوندم که توش گفته شده بود هرمقدار افراد سوشیوسکشوالیتی نامحدودتری داشته باشند و بنابراین معیارهای اخلاقی نسبی تری دارند راحت تر سر ملت شیره میمالند:))خلاصش اینکه عملگرا هستند دیگه:))
      نمیخوام توجیه کنم ولی شیره نمیمالم. هرکس که بخواد دختربازی کنه و به سکس برسه باید یک سری اصل و اصول داشته باشه. هرکس این اصول رو رعایت نکنه یا دخترها سرش شیره میمالن یا قدیمی میشه و ازش زده میشن و میگذارنش کنار. اینجا بستگی به شما داره.
      یا میخواهید موفق شوید یا نمیخواهید. اگر میخواهید موفق شوید باید کارها و رفتارهایی رو انجام بدید. اگر این کارها رو انجام ندهید خوب موفق هم نمیشوید. خیلی ساده

مثلا عاشق شدن با ادای عاشق هارو درآوردن فرق میکند. اگر پسری واقعا در حین بازی عاشق شود به *ا رفته است.

در کل برای موفقیت در هر کاری یادگیری و تمرین اصول واجبه. این اصل و اصول از قدیم بوده. تا آخر هم همین خواهد بود. خیلی ها اومدن خیلی اصول ناکارآمد رو بهش چسباندن. مثل پدر ها و مادرهامون. خیلی ها هم آمدن و اصول اساسی و تعیین کننده اش رو خط زدن یا نادیده گرفتن. مثل اسلام و فمنیست ها

برای همین ارتباط با زن ها برای خیلی از مردها یک غول به نظر میاد! یک استادی داشتیم میگفت اگر بخواهیم زن هارو بشناسیم باید یک کتاب بنویسیم که قطرش از زمین باشه تا کره ی ماه!!!!!!!
      خوب این سمبل فلاکت مشخص بود که چیزی از دختربازی و سکس نمیدونه و تمام اصول بدیهی زندگی رو به همین شکل پیچیده و غیر ممکن میبینه.
      وگرنه کاری روتین تر و راحت تر از دختر مخ زدن پیدا نمیشه.

17. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-19-2013),undead_knight (03-19-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      نمیخوام توجیه کنم ولی شیره نمیمالم. هرکس که بخواد دختربازی کنه و به سکس برسه باید یک سری اصل و اصول داشته باشه. هرکس این اصول رو رعایت نکنه یا دخترها سرش شیره میمالن یا قدیمی میشه و ازش زده میشن و میگذارنش کنار. اینجا بستگی به شما داره.
      یا میخواهید موفق شوید یا نمیخواهید. اگر میخواهید موفق شوید باید کارها و رفتارهایی رو انجام بدید. اگر این کارها رو انجام ندهید خوب موفق هم نمیشوید. خیلی ساده

مثلا عاشق شدن با ادای عاشق هارو درآوردن فرق میکند. اگر پسری واقعا در حین بازی عاشق شود به *ا رفته است.

در کل برای موفقیت در هر کاری یادگیری و تمرین اصول واجبه. این اصل و اصول از قدیم بوده. تا آخر هم همین خواهد بود. خیلی ها اومدن خیلی اصول ناکارآمد رو بهش چسباندن. مثل پدر ها و مادرهامون. خیلی ها هم آمدن و اصول اساسی و تعیین کننده اش رو خط زدن یا نادیده گرفتن. مثل اسلام و فمنیست ها

برای همین ارتباط با زن ها برای خیلی از مردها یک غول به نظر میاد! یک استادی داشتیم میگفت اگر بخواهیم زن هارو بشناسیم باید یک کتاب بنویسیم که قطرش از زمین باشه تا کره ی ماه!!!!!!!
      خوب این سمبل فلاکت مشخص بود که چیزی از دختربازی و سکس نمیدونه و تمام اصول بدیهی زندگی رو به همین شکل پیچیده و غیر ممکن میبینه.
      وگرنه کاری روتین تر و راحت تر از دختر مخ زدن پیدا نمیشه.
      بلاخره خواه ناخواه نوعی فریب کاری توی کار هست هر قدرم آگاهانه تر باشه فریبش بیشتره:))البته قبلا هم گفتم اینها چیز های طبیعی و فرگشتیک هست و اتفاقا به همین دلیل هم موثره.
      البته اونهایی که واقعا فکر میکنند خیلی سخته فقط نیاز به آموزش دارند و با تمرین کافی حتما در این راه موفق میشند:))
      Tacitus-

19. 2 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-19-2013),Reactor (03-19-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •