به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا*وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا*وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا*وَاللَّیْلِ إِذَا یَغْشَاهَا*وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا*وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا*وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا*فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا*قَدْ أَفْلَحَ مَنْ زَكَّاهَا*وَقَدْ خَابَ مَنْ دَسَّاهَا﴾"
"هم آفتاب هم تابشش *هم ماه گاه بازتاباندش *هم روز گاه آشکار کردش*هم شب گاه می پوشاندش*هم آسمان هم چه ساختش *هم زمین هم چه گسترانیدش*باز سفارش کندش برانگیخته گی هایش را هم بیمناکی اش *پیش رستگار شود کسی پاکیزه کردش *هم پیش از دست داد کسی نابه جا بکاربردش"
من دیگر دنبال آواهای دلنشین سخن خداوند قرآن نمی گردم هر چند آنها را هم دوست دارم هم آواهای ساده ای که از کسی که مهارت ویژه ندارد را گوش می دهم دوست دارم همه ء بندگان باور مند را که سخن خداوند را به زبان ,نوشتار یا هر جوری به من گوشزد کنند که خداوند را بیشتر بشناسم
خداوندا پاس تو که مرا از تن پروری دور می کنی که بهانه سردی گرمی نبود ابزار بیماری هم کمبود های دیگر را نکنم که کسانی که در راهت کشته شدند مرده ها نیستند که مژده به بخشایش سراسری خداوند می دهند هم خداوند نباشد بیهوده می کند مزد نیکو گشته گان را