• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

جُستار: پاتوق شب نشینی

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Rustin نمایش پست ها
      مگه من بخاطر مشکل داشتن یا نداشتن شما اکانت توییترش رو معرفی کردم؟ در جواب مهربد نوشتم که فعالیت با هویت واقعی توی جاهای دیگه رایجه و مثل قبل نیست که می‌افتند پی کاربران کمپین نقی. الان نظام آقا گیر مسائل مهم‌تری است، داره جون میکنه زنده بمونه دنبال هویت چارتا مستعار نویس نیستند.لازم به ذکره که من هم باهاش مشکلی ندارم اتفاقا توی توییتر باش دوستم، آدم کسخلیه که بعضی وقتا ترول میکنه و فحشش میدم ولی قابل تحمله.توی همون توییتر هم اگر برین نگاه کنین، صد بار این تصور پروفایل اینجاشو اونجا هم گذاشته، بارها به فعالیتش تو اینجا اشاره کرده و اسم و فامیل محل زندگی و کار خودشو باباشو گفته. حتی اینجا هم گفته که تو توییتر فعاله. منم اتفاقی از روی همین عکس که اونجا گذاشته بود شناختمش.اگر کسی منصب مهمی نداشته باشه، هر چی بنویسه و بگه دیگه به تخم هیچکس نیست. کاربران قدیمی وب فارسی هنوز گیر اون ترس قدیمی هستند که طبیعیه اما باید تلاش کنن تغییرش بدن.
      باید به این فرایند تُندا بخشید، تا کی هر کس پشت نامهای گمنام و ناشناس خودش را پنهان کند؟

و در راستای تکنولوژی، من خودم از پیشتازان فندآوری ‌ام این روزها، چنانکه
      گفتم این یک قمار با سرنوشت آدمی‌ست و اکنون که ما داریم قمار میکنیم، بهتر است قمارباز خوبی باشیم.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      مگه من بخاطر مشکل داشتن یا نداشتن شما اکانت توییترش رو معرفی کردم؟ در جواب مهربد نوشتم که فعالیت با هویت واقعی توی جاهای دیگه رایجه و مثل قبل نیست که می‌افتند پی کاربران کمپین نقی. الان نظام آقا گیر مسائل مهم‌تری است، داره جون میکنه زنده بمونه دنبال هویت چارتا مستعار نویس نیستند.لازم به ذکره که من هم باهاش مشکلی ندارم اتفاقا توی توییتر باش دوستم، آدم کسخلیه که بعضی وقتا ترول میکنه و فحشش میدم ولی قابل تحمله.توی همون توییتر هم اگر برین نگاه کنین، صد بار این تصور پروفایل اینجاشو اونجا هم گذاشته، بارها به فعالیتش تو اینجا اشاره کرده و اسم و فامیل محل زندگی و کار خودشو باباشو گفته. حتی اینجا هم گفته که تو توییتر فعاله. منم اتفاقی از روی همین عکس که اونجا گذاشته بود شناختمش.اگر کسی منصب مهمی نداشته باشه، هر چی بنویسه و بگه دیگه به تخم هیچکس نیست. کاربران قدیمی وب فارسی هنوز گیر اون ترس قدیمی هستند که طبیعیه اما باید تلاش کنن تغییرش بدن.
      به هر دلیلی گذاشتید اشتباه کردید، من اگر هنوز مدیر بودم پست را پاک می‌کردم. اگر خودش می‌خواست اینجا لینک می‌گذاشت که چه بسی حتی آنوقت هم قانون اینجا اجازه چنین کاری را نمی‌دهد و یکبار پیشتر ادمین کسی را بخاطر گذاشتن اطلاعات خودش بن کرده بود، گرداننده‌ی اینجا دلش نمی‌خواهد به هیچ شکلی و با هر احتمالی وسایل آسیب‌دیدن کسی را فراهم بکند.

شخصا تا روزی که نظام سرپاست حتی با دوستان قدیمی ارتباطی بجز ایمیل نخواهم داشت!
      زنده باد زندگی!

3. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2020),Canary (03-14-2020),Mehrbod (03-14-2020)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      شخصیت خود ترامپ که بسیار عجیب و شبیه به پیاز هست که لایه لایه به نظر میرسه چون عمدا حرف های متناقض و احمقانه میزنه اما بیشتر نگاه من معطوف به ظهور ناگهانی یک فرد گمنامه که در ایستگاه 9,3/4 (اشاره به فیلم هری پاتر) سوار قطار شده چون اگر بحث اسکناس تنها بود باید هیلاری کلینتون انتخاب میشد اما انتخاب شدن ترامپ نشان از تغییرات اساسی در تفکر جامعه آمریکا داره که دنیا رو هم متاثر خواهد کرد.
      نه رای اوردن ترامپ که ربطی به اقتصاد نداشت، او بدلیل بیزاری عمیق مردم عادی و سالم از گفتمان اکنون قالب بر چپ که درست‌نمایی سیاسی و فمینیسم و دگرباش‌پرستی و مرزهای گشوده است بود که رای آورد. اما آنها اشتباه کردند که تصور کردند ترامپ می‌تواند اینها را کاهش بدهد یا تعدیل بکند، این برند خاص از چپ از سیاست شروع و به سیاست ختم نمی‌شود. خود ترامپ از آنجاکه کاسب بازار است و نگرش سود-زیان به همه چیز دارد، نمی‌تواند فداکاری در پیشگاه تاریخ یا چیزهای از این قبیل که برای بقای درازمدت یک ملت ضروری‌ست را درک بکند و دست‌بالا به بهتر کردن شرایط اقتصادی با سقط کردن برنامه‌های جنون‌آمیز دموکرات‌ها دست می‌یابد.

ترامپ اصلا ابله یا دیوانه نیست، مثل احمدی‌نژاد، جزو مردان بسیار خارق‌العاده و استثنایی‌ست که در شرایط بحرانی به آرامش و تمرکز رسیده، قوه‌ی تصمیم‌گیری آنها بهتر می‌شود. این است که بحران‌های کوچک ِ کم یا بی‌اثر مهندسی می‌کنند تا اطرافیان خود را بهتر بشناسند، چه کسی با بد شدن شرایط به من پشت می‌کند، خیانت می‌کند، وفادار می‌ماند و ... در شرایطی که باقی مردان به جنون می‌افتند و جا می‌زنند(حتی مردان دلیر و پهلوانی همچون ماتیس)، اینها تازه خودشان می‌شوند. شما اگر می‌خواهید میزان خرد یا جنون ترامپ را بسنجید نه به روشهایی که اتخاذ می‌کند که به نتایج اعمالش بنگرید. اگر کسی مرتبا اعمالی مرتکب می‌شود که به نظر شما و مخالفانش باید پایان کار سیاسی او را رقم بزنند اما نتیجه‌ی عکس به بار می‌آورد و هربار محبوب‌تر و موفق‌تر و سربلندتر از قبل می‌شود، این یعنی او دارد در مرحله‌ای متفاوت بازی می‌کند که شما از آن پرت هستید!

توسل به کرونا جهت راحت کردن ما از این زندگی آویزون هست یا کندن کلک رژیم آخوندی ؟؟
      هرکدام زودتر رسید!‌

من به این شکل فکر نمی‌کنم چون یک نفر هویت خودش رو فاش کرد و اتفاقی براش نیوفتاد(که همون هم مشخص نیست که اتفاقی افتاده براش یا نه) دیگه همه بیخیال بشیم... مطمئن باشید هر فعالیت اثر گذاری توسط رژیم رصد و باهاش برخورد خواهد شد. این که کمتر روی فورم ها حساس شدن دلیل اصلیش از رونق افتادن بحث های جدی فورمی با ظهور توئیتر و اینستاگرام و تلگرام هست که افراد جدی اونجا کمتر فعالیت دارن و اگر هم باشن در انبوه بحث های غیر جدی و ترول وار گم خواهند شد.
      جمهوری اسلامی ثابت کرده بسیار کینه‌توز است و حافظه‌ای بلندمدت دارد و هیچکس را به حال خودش نمی‌گذارد. الان هم مار تیر خورده است و به نظر من از همیشه خطرناک‌تر(تازه ۱۰۰۰ نفر بیشتر را سلاخی کرده!).
      زنده باد زندگی!

5. یک کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2020)

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      به هر دلیلی گذاشتید اشتباه کردید، من اگر هنوز مدیر بودم پست را پاک می‌کردم. اگر خودش می‌خواست اینجا لینک می‌گذاشت که چه بسی حتی آنوقت هم قانون اینجا اجازه چنین کاری را نمی‌دهد و یکبار پیشتر ادمین کسی را بخاطر گذاشتن اطلاعات خودش بن کرده بود، گرداننده‌ی اینجا دلش نمی‌خواهد به هیچ شکلی و با هر احتمالی وسایل آسیب‌دیدن کسی را فراهم بکند.

ویرایش شد. دفترچه قانون دارد ایران که نیست 😁

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

7. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2020),Ouroboros (03-14-2020)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
      ویرایش شد. دفترچه قانون دارد ایران که نیست ������
      خوب کردی
      ضمن اینکه دوستان هیچ تصور نکنند که عزیزان ارزشی ما اینجا را نمی‌خوانند، من تقریبا دو سال پیش ایمیلی از یک بسیجی دریافت کردم که در آن به من پیشنهاد می‌داد اکنون که سرعقل آمده‌ام و دست از کینه‌توزی با دین مبین برداشته‌ام، بد نیست بروم در یک مجله‌ی مذهبی که او آشنا دارد مقاله بنویسم و جلسه‌ای هم در کلاس درس او در دانشگاه برگزار کرده از معایب فرهنگ منحط غرب و مزایای فرهنگ والای اسلامی سخنرانی‌ای بکنم و پولی هم بگیرم. می‌گفت خیلی از نوشته‌های من خوشش می‌آید و اگر یک دهم از آنچه می‌نویسم فن بیان کلامی و انسجام فکری داشته باشم حسن عباسی یا رحیم پورازغدی بعدی را یافته‌ایم!

کلی او را اذیت کردم بنده خدا و آخر سر هم سرکاری فرستادمش به یک کافه‌ای در انقلاب!
      Rustin این را پسندید.
      زنده باد زندگی!

9. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-14-2020),Mehrbod (03-16-2020)

نویسنده سوم
      Level completed: 11%, Points required for next Level: 178
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خونسرد

Rustin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2015
      جُستارها
      12
      امتیازها
      5,572
      رنک
      48
      Post Thanks / Like
      سپاس
      13
      از ایشان 83 بار در 51 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
      باید به این فرایند تُندا بخشید، تا کی هر کس پشت نامهای گمنام و ناشناس خودش را پنهان کند؟

و در راستای تکنولوژی، من خودم از پیشتازان فندآوری ‌ام این روزها، چنانکه
      گفتم این یک قمار با سرنوشت آدمی‌ست و اکنون که ما داریم قمار میکنیم، بهتر است قمارباز خوبی باشیم.
      مهربد جان جدی یه سوالی ازت دارم، کسخل مسخلی چیزی هستی؟ چون اصلا بهت نمیخوره. اینو به اون کاربر دیگه آنتی تکنولوژیست هم گفتم، گفت نه نیستم ولی خب این چیزایی که میگین نشانه کسخلیته! قبلا هم باهات بحث کردم ولی به راه راست هدایت نمیشی، نمی‌دونم چرا؟
      آقا جون تو این چند ده هزار سالی که ما سبک زندگی‌مون رو از اون حالت دلخواه شما چرخوندیم و جوامع بزرگ ساختیم و تقسیم کار شدید کردیم و خانواده و نهادهای دیگه رو اولویت قرار دادیم تابحال بارها و بارها بابت این شیوه زندگی ضررهایی رو تجربه کردیم حتی تا سر حد انقراض ولی هیچوقت به عقب برنگشتیم.
      «ما مزایای چنین زندگی رو به مضراتش می‌پسندیم.»
      ما شیوع بیشتر بیماری‌ها، خطر حکومت‌های مستبد، متمرکز و تمامیت‌خواه، خطرات زیست محیطی و ... رو می‌پذیریم و بعنوان جامعه بابتش هزینه می‌دیم اما هرگز به قبیله بر نمی‌گردیم‌. مزایای این سبک زندگی غیر قابل نادیده گرفتن توسط ماست. حتی اگر این تمدن زیر ناکارآمدی خودش بپاشه باز هم شکل جامعه بزرگ و تمام ویژگی‌هاش مجددا تنها شکل رایج جوامع انسانی خواهد بود، گیریم محلی‌تر (مثلا همین حالا سر قضیه کرونا خیلی از اوهام گلوبالیستی رسوا شدند، زنجیره تامین کالاها معیوب شده و لزوم محلی‌گرایی که پادشکنندگی بیشتری داره مشخص شده اما کسی میل به قبیله‌گرایی شما رو نداره).

یک نکته دیگه هم اینکه این گفتمان تکنولوژی که کازینسکی راه انداخته و شما از سردمدارانش هستید در ذاتش هیچ چیز خاصی نیست و هم ارز گفتمان چپ‌های محیط زیستی مثل گرتا جون است. یعنی پیشبینی آخرالزمانی و ضرورت انجام کاری هر چند دیوانه‌وار مثل نابود کردن جمعیت آدم‌ها در این زمان برای جلوگیری از رسیدن به اون نقطه‌.
      کل این ترس یک فرافکنیه. شما و گرتا جون و باقی دوستان ترس خودتون از آشوب آینده رو در قالب تزهای ایدئولوژیک بازنمایی می‌کنید. اونها نگرانی بابت عاقبت زیست بوم، و حیوانات را بسته بندی میکنن و می‌فروشن در حالی که اضطراب خودشونه. شما و دوستان هم نابودی تمدن رو می‌فروشید!
      در چهارچوب زمانی بزرگ این چیزها کمترین اهمیتی ندارند. چرت و پرت خالص‌اند. طبیعت هم اندازه گوز بهشون اهمیت نمیده.
      ساده و مفید و خلاصه گفتمت، خواه پند گیر خواه نگیر!

نویسنده سوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خونسرد

Rustin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2015
      جُستارها
      12
      امتیازها
      5,572
      رنک
      48
      Post Thanks / Like
      سپاس
      13
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

محافظه‌کاری صفت پسندیده‌ای است. اما اوضاع نظام آقا را دست بالا گرفتید، موافقم که در مراحل آخر خطرناک‌تر می‌شوند اما از طرفی بسیار پاشیده‌تر از اون شدن که بتونن روی طیف وسیع مسائل تمرکز کنند. لگدهایی می‌زنند کورکورانه و بیشتر از گذشته اما منسجم و برنامه‌ریزی شده نیست‌. همین روزهاست که این دیوانه محله که بی مهابا میچرخد به ساکنین ضرر میزنه خیلی خیلی سخت تنبیه بشه.
      همین حالا در توییتر و تلگرام مثل مور و ملخ آدم با هویت واقعی ریخته که حرف‌هایی بمراتب تندتر و خانمان براندازتر از آن حرف‌های قدیمی کاربران اینجا علیه هر موضوعی می‌زنند از دین و سیاست و اقتصاد و روابط درونی و بیرونی نظام و ...
      هر چند باز هم میگم محافظه‌کاری شما رو می‌پسندم. ولی بنظرم باید در پلتفرم دیگه‌ای هم این جمع باقی بمونه، برای فردای بدون جمهوری اسلامی آدماش میتونن موثر و مفید باشن. هر جور دوستان می‌دونن.

راستی چند اکانت سنت‌گرای خیلی خوب در تویبتر هستند که انگلیسی می‌نویسند، می‌شناسید؟ دنبال می‌کنید. مطالب خیلی خیلی خوبی می‌نویسند.

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Rustin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-16-2020)

نویسنده سوم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خونسرد

Rustin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2015
      جُستارها
      12
      امتیازها
      5,572
      رنک
      48
      Post Thanks / Like
      سپاس
      13
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      ضمنا یک نکته‌ای رو هم اضافه کنم و فعلا برم (البته با امید به اینکه برچسب نخورم) امنیت مجازی پشت مستعارنویسی یک افسانه است. در لایه‌های مختلفی (سخت و نرم) هویت مستعارنویسان رو میشه پیدا کرد.
      چند وقت پیش می‌خوندم که توییتر دو کارمندش رو اخراج کرده بود چون اطلاعات کاربران مستعار رو به یه حکومتی (فکر کنم سعودی) داده بودند. وقتی از لایه‌های سخت و نرم چیزی در نیاد، این هم یک روشی هست. (شرکت سرور دهنده این سایت هم مستثنی نیست).
      الانم ما داریم با اینترنت داخلی اینا وصل می‌شیم (که تک تک آی‌پی‌ها رو میتونن در بیارن) و از این وی‌پی‌ان‌های در پیت استفاده می‌کنیم، کلی ردپا و باگ براشون جا می‌ذاریم که براحتی می‌تونن پیدامون کنن (تو این چند سال وزیر جوان تو این زمینه کم مایه نذاشته، کلی ابزار جاسوسی وارد کرده).
      خلاصه که امنیت هویت مستعار مجازی افسانه است خیلی بهش نچسبید و فکر نکنید شاخ غول رو شکوندید.

پ.ن: بعنوان یک مورد فوق آماتوری بگم، من که یه آدم معمولی‌ام، تخصص آی‌تی هم ندارم در حد کنجکاوی شخصی البته کمی می‌دونم. یکبار چند وقت پیش فقط با یک بار تلاش و اون هم با سرچ گوگل به کل سابقه همین کاربر امیر در اقصی نقاط اینترنت رسیدم. یه وبلاگی هم سال ۲۰۱۵ تو tumbler ساختند و حتی عکس‌شون رو هم توش گذاشتن که احتمالا الان از خاطرشون رفته (چون حساس هستند اینجا نمی‌ذارم).

با امید به اینکه برچسبی چیزی بهم نزنید، میخام بگم عزیزان انقدر سخت نگیرید. خدایی هیچ خبری نیست شل کنید. می‌تونیم از لونه‌ها بیایم بیرون. تو شرایط فعلی کسی پی ما نیست، اگرم باشند انقدر ابزار و روش دارند که پیدا کنند، اگرم نتونند خود ما کلی سوتی دادیم. البته اصرار خاصی نیست ولی کلا گفتم بلکه اون ترس قدیمی بریزه.

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      راستی چند اکانت سنت‌گرای خیلی خوب در تویبتر هستند که انگلیسی می‌نویسند، می‌شناسید؟ دنبال می‌کنید. مطالب خیلی خیلی خوبی می‌نویسند.
      من از توئیتر خوشم نمی‌آید، ردیت و فور‌چن می‌روم گاهی.

پ.ن: بعنوان یک مورد فوق آماتوری بگم، من که یه آدم معمولی‌ام، تخصص آی‌تی هم ندارم در حد کنجکاوی شخصی البته کمی می‌دونم. یکبار چند وقت پیش فقط با یک بار تلاش و اون هم با سرچ گوگل به کل سابقه همین کاربر امیر در اقصی نقاط اینترنت رسیدم. یه وبلاگی هم سال ۲۰۱۵ تو tumbler ساختند و حتی عکس‌شون رو هم توش گذاشتن که احتمالا الان از خاطرشون رفته (چون حساس هستند اینجا نمی‌ذارم).
      بسیار بعید است چون عکس من فقط در تلگرامم وجود دارد که آنرا هم هیچکس در اینجا ندارد!
      نوشته‌های من طی این سالها جانی از برای خودشان گرفته‌اند و خیلی‌ها از سر لطف آنها را با یا بدون ذکر ماخذ منتشر کرده‌اند و بعضی‌ها هم کلا وانمود کرده‌اند من هستند. من جایی بجز اینجا و یکجای دیگر قبل از اینجا چیزی ننوشته‌ام. شما عکسی که گمان می‌کنید مال من است در پیام خصوصی بفرستید ببینم چی‌ست.
      ویرایش از سوی Ouroboros : 03-15-2020 در ساعت 02:03 PM
      زنده باد زندگی!

15. یک کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (03-16-2020)

شناس
      Level completed: 72%, Points required for next Level: 42
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Canary آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2017
      جُستارها
      2
      امتیازها
      2,558
      رنک
      30
      Post Thanks / Like
      سپاس
      69
      از ایشان 31 بار در 25 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من از توئیتر خوشم نمی‌آید، ردیت و فور‌چن می‌روم گاهی.

بسیار بعید است چون عکس من فقط در تلگرامم وجود دارد که آنرا هم هیچکس در اینترنت ندارد!
      نوشته‌های من طی این سالها جانی از برای خودشان گرفته‌اند و خیلی‌ها از سر لطف آنها با یا بدون ذکر ماخذ منتشر کرده‌اند و بعضی‌ها هم کلا وانمود کرده‌اند من هستند. من جایی بجز اینجا و یکجای دیگر قبل از اینجا چیزی ننوشته‌ام. شما عکسی که گمان می‌کند مال من است در پیام خصوصی بفرستید ببینم چی‌ست.
      من تو توییتر دیدم یه آقایی با اسم mohamad و نشان دُنب خوار(ماری به شکل دایره که داره دم خودشو میخوره) سه چهار تا پست از همین نوشته های شما تو فروم دفترچه برداشته بود(البته با ذکر منبع).
      تو انجمن فیزیک هم یه سلسله پست درباره "بازی" یا همچون چیزی بود که دقیقا کپی همین مطالب فروم دفترچس که خب دومی رو مطمئن نیستم خود شما اونجا قرار دادید یا نه.
      +چطور ردیت رو با اون طراحی زشت و پستای تو در تو و ترافیک وحشتناک تحمل میکنید!!
      من هروقت ردیت رفتم انگار یه نفر جمجممو گرفته دستش داره از و طرف همینجور فشار میده!

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 17 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 17 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 38
      واپسین پیک: 07-10-2015, 04:13 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •