• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 23 از 39 نخستیننخستین ... 456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 221 به 230 از 388

جُستار: نگرشی پیرامون جنس ''زن''

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      چرا من
      البته من تا اونجا که فهمیده ام این دیالکتیک که شناخته شده چیز بیخودی بوده،اینکه علت ها یکسویه نیستند و بازخورد دارند درست است و دلیلش هم پیچیدگی جهان ماست ولی اگر ما علی دیدن را کنار بگزاریم دور باطل مرغ و تخم مرغ میشود که در آن درک بهتر علمی وجود ندارد.
      این بخش را نفهمیدم دید علی را کنار بگذاریم؟

این دسته از فرایند هرگونه آغاز شده باشند براستی اهمیت ندارد، اینکه ولی یک اندرکنش درونی میانشان هست
      یک واقعیت است و علت را نمیشود دیگر در اینسو یا آنسو، که باید در خود فرایند و هر دو سو دنبال کرد.

آغازنده این دیالکت دشواری‌های زن و مرد هم که روشنه فرگشت بیشتر نبوده، امروز ولی
      ما میتوانیم با خودآگاهی و پادرمیانی این دشواری‌ها را بکاهیم و هر دو جنس را به هم نزدیک کنیم.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-28-2012),Russell (09-28-2012),sonixax (09-28-2012)

سخنور یکم
      Level completed: 67%, Points required for next Level: 166
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      آغازگر جُستار
      !More Extreme

Empty

Rationalist آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2012
      ماندگاه
      اتاق قرمزم!
      جُستارها
      16
      امتیازها
      17,184
      رنک
      83
      Post Thanks / Like
      سپاس
      586
      از ایشان 1,202 بار در 511 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      13 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      همین مردان باشعور در دامان آنها پرورش میابند (مادر من و شما هم زن است)
      هر آنکس که تاکنون به نوشتارهای جنون آمیزِ من در این انجمن نگریسته، همانا که به رُک گویی و قلم تند و تیز من نیز، پی برده است! و بر این اساس قلمِ تیزِ نگرشِ نقادانه ام نه تنها نیمی از انسان ها، بلکه خانواده خودم و چه بسا بُرنده تر از همه، خودِ مرا هدف می گیرد.
      اگر بخواهم در نقشِ مادر هم نگرشم را در موردِ زنان بیان کنم؛ شوربختانه تلخ و زننده می باشد!
      برای نمونه: در موردِ مادر خودم...
      در اساس از اینکه موجبِ به وجود آمدن من در این جهان خشن و بدتر از آن سرزمینی پلید و متعفن بوده است خرده می گیرم! از اینکه در ابتدای کودکی ام خزعبلات دینی را به خوردِ من داد و مرا به اجبار به یادگیری قرآن می فرستاد! از اینکه می خواهد همچون عروسکی دل پذیر برایش باشم که هر طور که او خواست زندگی(بردگی) کنم! از اینکه وقتی در باورهای دینی ام شک کردم مرا به آخوندها و دیندارانی روشنفکرنما معرفی کرد تا موجبِ تحقیر بیشتر من شود! از اینکه اصلا مرا نمی فهمد! از اینکه توجیهی برای دردهایم ندارد!
      و وقتی از او می پرسم که چرا تن به ازدواج با پدرم دادی و در به وجود آمدن من شریک بودی با نگاهی مظلومانه می گوید: ''برای اینکه پدرت طلاقم ندهد و چون خودم هم بدون بچه تنها بودم ''

بیشینه انسان ها هم، خصوصا آنهایی که باشعور باشند؛ تا پیش از بلوغ فکری دربندِ پرورش مادرانشان هستند و پس از آن خودشان باورها و در پی آن شخصیتشان را شکل می دهند.

من به خاطر آنچه از جبرِ پلید این جهان درک می کنم و ادراکِ رنج آوری که از آن بر ''خودآگاهی انسان'' وارد می شود؛ این حق را به خودم می دهم که پدر و مادرم را ''جنایت کار '' بدانم و همچنین هر زن و مردی را هم که با تولید مثل، سببِ ایجاد رنج بر انسانی دیگر می شوند را به نسبتِ ژرفای آن رنج گناهکار می پندارم، از تولدِ انسانی جدید اندوهگین شده و از هراسِ رنجهایی که در این جهان بر او وارد خواهند شد، چشمانم تَر می شوند...

مثالهای نقض فراوانی است در مورد زنان كه وقتی فرصتها و آزادی های برابر با مردان به آنها داده شده از مردان پیشی هم گرفته اند
      من باورِ خود را به طور مطلق بیان نکردم که شما بخواهید برایم مثال های نقض بیاورید؛ این زنان را می شود در آن ۵٪ که بیان داشته بودم استثناء دانست. همچنین مقایسه ای آماری در جنسیتِ دانشمندان و فیلسوفان جهان، خود به خوبی تقویت کننده باورِ من می باشد.

احساسی بودن زنان به هیچ عنوان خصوصه بدی نیست .
      احساسی بودن اگر در بسترِ خرد و منطق باشد خوب است؛ ولی شوربختانه در زنان چیزی واژگون مشاهده گردیده!

بهتر نیست این خودبرتر بینی و مردسالاری را از تفكر خود پاك كنیم ؟
      خود برتر بینی من سری دراز دارد که در حوصله این جستار نمی گنجد؛ ولی مردسالار خواندنم اَنگی بیش نیست، که شما و برخی کاربران آن را به من نسبت می دهید!
      sonixax, Mehrbod and Anarchy like this.
      ...و به این موجودات دوپا بگو: آن اراده‌ای است مهیب که قدرت آن مهلک است!!

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Rationalist گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-28-2012),Mehrbod (09-28-2012),Ouroboros (09-28-2012),sonixax (09-29-2012)

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در مورد مادرتان باز هم كه شخصی مانند شما را تحویل جامعه داده ، كم كاری نكرده . شاید شما بگویید كه هر چه كرده اید خودتان كرده اید ، ولی اینطور نیست .
      در مورد مسایل آماری چیزی حدود ١٠٠ سال است كه تازه در برخی كشورها به زنان حق و حقوق شاید برابر با مردان داده شده و هنوز در بسیاری از كشورها زنان را آدم حساب نمیكنند . اگر این آمار را به نسبت درازای تاریخ با این سد سال در نظر بگیریم ادعای برتری مطلق مردان پوچ میشود . مردان در طول و عرض تاریخ به خاطر قدرت بدنی بیشتر زنان را تحت سلطه خود گرفته و مانع از پیشرفتشان شدند ، اكنون كه رفته رفته آن تسلط در حال محو شدن است ما شاهد پیشرفت چشمگیر زنان هستیم و از نظر بنده این جای بسی خوشحالی و خوشبختیست .
      بنده شما را مردسالار نخواندم ، خیلی كلی مطرح كردم . ولی بیشعور و نفهم دانستن كسانی كه در تمام تاریخ تا همین چند ده سال پیش به جز كلفتی چاره ای جز مرگ نداشتند بی انصافیست .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-29-2012),Ouroboros (09-29-2012),Reactor (09-30-2012),Russell (09-29-2012)

سخنور سوم
      Level completed: 83%, Points required for next Level: 35
      Overall activity: 20.0%
      دستاوردها:
      Sapientiam Discenti

خالی

Kaveh آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2012
      جُستارها
      20
      امتیازها
      6,715
      رنک
      53
      Post Thanks / Like
      سپاس
      339
      از ایشان 1,475 بار در 409 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      باز هم میگویم دیدگاه افراطی دراینباره دیدگاه مخالف ماست که میگوید تفاوت مردان و زنان تنها القای جامعه است و همینطور بار اثبات این ادعاهای خارق العاده هم بدوش مدعیان آنست نه عکس آن،ما اگر میخواهیم تصمیم اخلاقی دراینباره بگیریم باید با دید واقع بینانه باشد و هوشیارانه وگرنه با پمپاژ ایده های یک بخش فمینیستها که جنبش فمینیست را بسرقت برده اند و دروغ گفتن درباره اختلاف زن و مرد کمکی به زنان نکرده ایم.تنها زندگی زنان و مردان را با نگفتن حقیقت خرابتر کرده ایم و بجای حل تضادهای احتمالی صورت مساله را انکار میکنیم.
      اینجا همه قبول داریم که گرایش متفاوت به سکس در زن و مرد داریم و این امروزه یک معضل است.مخصوصا که بچه دار شدن و خانواده هم گزینه ای اختیاری شده.خوب حالا ناز کردن دخترها اینجا برای چیزی که هر دو طرف از آن لذت میبرند از نظر پسرها نامنطقیست و باید تغییر کند.اصلا فرگشت را فراموش کنیم اینجا.دوستان مخالف بفرمایند ایراد و خواست پسرها با مستقل شدن هر دو طرف از نظر مالی و رنگباختن سنتهای بیهوده بجاست یا نه؟
      من نمیدانم پیچیده بودن و نافهم بودن یک طرز فکر گویا جدیدا حسن شده،حداقلش این است که بگوییم هر کس نوع فکر خود را دارد،ولی اینکه بگوییم پسرها اینجا نامنطقی و مردسالار هستند و تنها آنها باید خود را تغییر دهند تا مناسب سلیقه زنان بشوند در قرن 21 سخن نااخلاقی و نامنطقیست نه آنچه ما میگوییم.
      من متوجه صورت مساله نشدم. آیا آنچه ناز کردن دختران خوانده اید مساله است؟
      Qui Tacet Consentire

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Kaveh گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-30-2012),sonixax (09-30-2012)

نویسنده دوم
      Level completed: 27%, Points required for next Level: 294
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Nocturne آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jan 2011
      جُستارها
      18
      امتیازها
      12,156
      رنک
      72
      Post Thanks / Like
      سپاس
      304
      از ایشان 622 بار در 196 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      5 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یکی از چیزهای بسیار دلسرد کننده که من با آن برخورد کردم این است که اگر شما بخواهید به دخترها با احترام رفتار کنید (در ایران) آنها زود فکر میکنند قصد مخ زنی دارید، حتی اگر کاملا برایشان سعی کنید روشن کنید که چنین قصدی نداشتید، من هم با دیدن این رفتار با خود گفتم وقتی این رفتار جای اینکه به انها ارزش دهد فعلا آنها را ممکن است ناراحت کند فعلا بیخیال این ماجرا شدم، این بلایی است که اشاره ای شدن و غیر مستقیم شدن تمامی روابط و ارتباط ها میتواند بر سر یک جامعه بیاورد که البته دلیلش هم مشخص است.

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Nocturne گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-30-2012),Mehrbod (09-30-2012),Nevermore (09-30-2012),Rationalist (09-30-2012),sonixax (09-30-2012)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من وقتی دخترهای تحصیل کرده و دانشگاه رفته رو با دخترهای الاف و بیسواد مقایسه میکنم خیلی فرق میبینم. مخصوصا دخترهای فنی مهندسی یا پزشکی یا وکالت. از نظر هوش و فهم و شعور با پسرها تفاوتی ندارند اما از نظر عاطفی به نظرم سواد درش نقش کمی داره. چون سیستم ساده باوری یا بعبارتی مخ زدن همشون یکسانه و از نظر احساسی فرقی با هم ندارند.
      اما همین تحصیل و کار خیلی باعث پیشرفتشون شده. فکر میکنم به همین خاطر هم هست که حکومت اینقدر با تحصیل دخترها مخالفت میکنه.
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-30-2012),Nocturne (09-30-2012),Rationalist (09-30-2012),sonixax (09-30-2012)

سخنور یکم
      Level completed: 67%, Points required for next Level: 166
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      !More Extreme

Empty

Rationalist آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2012
      ماندگاه
      اتاق قرمزم!
      جُستارها
      16
      امتیازها
      17,184
      رنک
      83
      Post Thanks / Like
      سپاس
      586
      از ایشان 1,202 بار در 511 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      13 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      فکر میکنم به همین خاطر هم هست که حکومت اینقدر با تحصیل دخترها مخالفت میکنه.
      و واکنش زنان چیست؟ وقتی این را به آگاهیشان می رسانیم و به اعتراض دعوتشان می کنیم!؟
      تنها شاید از اینکه شانس یافتن شوهر برایشان کاهش یافته افسوس بخورند؛ نه به خاطر دانش و تخصص.
      در این سرزمین مردم در سیستم حاکم حل شده اند و در آن زنان به خوبی و بهتر از مردان با در حاشیه بودنشان و تطبیق پذیریشان نقش آفرینی می کنند!
      ...و به این موجودات دوپا بگو: آن اراده‌ای است مهیب که قدرت آن مهلک است!!

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Rationalist گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-30-2012),sonixax (09-30-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Kaveh نمایش پست ها
      من متوجه صورت مساله نشدم. آیا آنچه ناز کردن دختران خوانده اید مساله است؟
      آری، این ناز کردن امروز بی‌پشتوانه است:

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod
      از دید طبیعت و فرگشت مردها بویژه در گذشته دورانداختنی بوده و زنها باارزش به شمار میرفته‌اند.

روی هم رفته هم گزینش همیشه و همواره با زن بوده، برای نمونه اگر شما یک مرد باشید برای اینکه ژن خودتان
      را به زادمان دیگر برسانید کمابیش تنها یک راه دارید و آنهم اینکه یک زن از شما خوشش بیاید و بخواهد از شما بچه‌دار شود.

زنها ولی هتا زشت‌ترین آنها هم شانس باردار شدن را دارند و میتوانند هر زمان که خواستند بچه‌دار شوند.

پس در گذشته دور که کاندوم و قرص پاد‌بارداری و .. نبود فرگشت کار خود را درست انجام داده، چرا که اگر یک دختر میخواست با هر
      پسری که از راه میرسید بخوابد، ناچار هم به بچه میانجامید چون راه پیشگیری نبود. از همینرو زنها به هوتاد (کیفیت) بسیار بیشتر از
      چندتاد (کمیت) اهمیت میدهند، به گفته دیگر در زندگی میکوشند تنها و تنها با مردانی همخوابگی کنند که از همه سرتر و بهتر باشند.

هر آینه، امروز ولی گفتیم این داستان‌ها را دیگر نداریم، چرا که قرص پادبارداری هست و کاندوم فت و فراوان و "سکس -> بچه" دیگر نداریم.
      برای همین رفتار دخترها (ناز کردن، خودبرتربینی) و ... بسیار نامنطقی و آزاردهنده به شمار میرود و میشود همان «باگ فرگشتیک» که گفته شد.

مانند این میماند که شما از کسی برای یک کار تجاری که سود دوسویه دارد درخواست همکاری کنید، ولی
      بجای کمک برای شما ناز کند که نه من بهتر هستم و باید سهم بیشتری داشته باشم، هنگامیکه در واقعیت بهتر نباشد.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-30-2012),Rationalist (09-30-2012),Russell (09-30-2012),sonixax (09-30-2012)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Rationalism Ideology نمایش پست ها
      و واکنش زنان چیست؟ وقتی این را به آگاهیشان می رسانیم و به اعتراض دعوتشان می کنیم!؟
      تنها شاید از اینکه شانس یافتن شوهر برایشان کاهش یافته افسوس بخورند؛ نه به خاطر دانش و تخصص
      واکنش زن ها جز این چیزی که ما بهش میگیم رفتار احمقانه نخواهد بود. دلیلی هم نداره ما بخواهیم حقوق اون هارو بهشون گوشزد کنیم. مگه ما وکیلیم اون ها هم مجرم؟ هر کسی اگر گرفتن حقش براش مهم باشه خودش میره دنبال حقش. بنده و شما هم خامنه ای نیستیم که حق این هارو خورده باشیم یا با اظهار نظر بتونیم جایی اثر گذار باشیم. این که بعضی از زن های ما هم بدبختن بخاطر شخصیت ضعیف خودشونه. وگرنه من و شما بیایم یک دنیا هم حرص بخوریم و شبانه روز با این ها درباره ی حقوقشون گفتگو کنیم فقط در نظر اون ها داریم خودمون رو در شکل "اسگل" جا میزنیم که بهمون بخندن.
      حتی ممکنه بعضی شون از نیت پاک ما سوءاستفاده کنن و ازمون کلاه برداری هم بکنن! من این موارد رو نشنیدم به عینه دقیقا دیدم!
      بهترین راهی که میشه زن هارو عاقل کرد از طریق جلوه های بصریه که در چشم و گوش نمود داره. مثل چیزهای باکلاس و مُد و فَشِن و فیلم و سریال و ...
      بقیه ی کارها در نظر زن ها مثل دلقک بازی میمونه.
      شما هم خودت رو سر این قضیه ناراحت نکن. منطقا قربانی و مقصر باید ناراحت باشن.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Rationalism Ideology نمایش پست ها
      در این سرزمین مردم در سیستم حاکم حل شده اند و در آن زنان به خوبی و بهتر از مردان با در حاشیه بودنشان و تطبیق پذیریشان نقش آفرینی می کنند!
      من اصلا موافق جدا کردن مردم ایران با مردم جاهای دیگر نیستم. این سرزمین با سرزمین های دیگر هیچ فرقی ندارد. یک عده مردم هستند که دارند از سنت به مدرنیته گذار میکنند. دلیل اینکه اینقدر دیر راه افتادند هم مشخصه فاکتور دین و موقعیت جغرافیایی و حماقت شاهان پیشین و غیره بوده.
      در مورد زنان بگم اون ها توسط خودشون و سیستم احمق نگه داشته شدند. زن های ما هم نادان نگه داشته شدند پس در خوش بینانه ترین حالت تازه "فقط اکثرشون" احمقن. ولی این احمق بودن طبق ادعای اسلام بخاطر ذات زنانه نیست. مردهای بیسواد هم به همون نسبت گاو و نفهم هستند.
      به نظر من اگر امکانات مساوی با مردان داشته باشن از مردها در فایده و کار و زندگی چیزی کمتر نیستند.
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-30-2012),Mehrbod (09-30-2012),sonixax (09-30-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      این هم در راستای نگرشی پیرامون جنس ''زن'' - صفحه 23

دختر : عزیزم ، این مانتو که پوشیدم بهم میاد؟
      پسر : عزیــــــــــــــــــــــ ــزم ...خیلی بهت میااااد ..واقعا قشنگه!
      دختر : اصلنشم نمیاد ،چاق نشونم میده!
      پسر : ولی فکر میکنم میادااا ...چاق هم نشون نمیده!
      دختر : با من بحث نکـــــــــــــــن ..میگم چاق نشون میده!
      ... پسر : باااااااااااااااشه ، چاق نشون میده اصلا!
      دختر : چاق خودتی ...!!
      پسر : ای بابا ، مگه من گفتم چاقی ..!
      دختر : اصلا دیگه ازت نظر نمی
      پرسم ...!
      پسر : نپُرس ... والا ، بهتر!
      دختر : کصاااافط ! میبینی چطور داری با من حرف میزنی؟ :(
      پسر : فدات بشم ، قربونت برم ، عزیز دلم ، تو بگو من چی کار کنم ؟! هر چی تو بگی ..!
      دختر : هیچی ، دیگه نظر نده ...! باشه ؟!
      پسر : باشه عزیزم ، چشم!
      دختر : خیـــــــــــــــــلی بیشووووووری ..!
      ویرایش از سوی Mehrbod : 10-03-2012 در ساعت 07:54 PM

—مزدک بامداد

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (10-03-2012),Russell (10-03-2012)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •