• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 17 از 39 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 161 به 170 از 388

جُستار: نگرشی پیرامون جنس ''زن''

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من چون نمیتونم نقل قول کنم به طور کلی جواب میدم. من کاری به اخلاقی یه غیر اخلاقی بودن موضوع ندارم. فقط دارم در مورد رفتار جنسی انسان به عنوان یه موجود زنده صحبت میکنم. و نمیدونم برچه اساسی شما فکر میکنید من برداشت اخلاقی کردم. فرگشت به این راحتی که شما تصور میکنید اتفاق نمی افته. فرگشت یه پروسه بسیار طولانی مدت و زمانبر هست. و نمیشه یه فرد در یک محیطی قرار بگیره تحت تاثیر فرگشت قرار بگیره بالافاصله. مساله سکس در انسان کاملا محیطی هست. تا همین صد سال قبل تو کل دنیا سکس تابو بوده مخصوصا برای زن. و زنان اجازه نداشتند به راحتی سکس برقرار کنن با هر کی میخوان. بعد بر اساس شرایط اجتماعی و خیزشهای فمنیستی زنان این حق رو به خودشون دادن که در سکس فرقی با مردان ندارن. و الان وضعیت سکس زنان نسبت به صد سال قبل بسیار بهبود پیدا کرده. و الان زنان خیلی بیشتر از سکس لذت میبرن تا صد سال قبل. مطمئناً نمیتونی بگی تو این صد سال فرگشت اتفاق افتاده. همچنین وقتی در گونه ای بر اساس تکامل یه صفتی به وجود اومده باشه این صفت در همه افراد اون گونه باید وجود داشته باشه. و اگر یکی از افراد اون گونه اون صفت فرگشتی رو نداشته باشه یه نقص ژنتیکی محسوب میشه و بدنش دچار مشکلی هست. ولی رفتارهای جنسی انسان اینگونه نیست که همه زنان کاملا شبیه هم باشه رفتارشون. در نتیجه نمیتونیم بگیم اگه یه زن دنبال روابط کوتاه مدت و سکس های متعدد هست در نتیجه نقص ژنتیکی و تکاملی داره. ربطی به تکامل نداره چون کاملا تابع محیط هست. یه دختر رو در نظر بگیرید در یک خانواده بسیار مذهبی و سنتی به دنیا می آید و حتی ممکنه در کودکی ختنه هم بشه. چنین شخصی با معیارهای فرگشتی شما که تمایلی به سکس و پیشنهاد سکس و رابطه نداره جور در میاد. حالا همون دختر رو در نظر بگیرید که تو یه قبیله بدوی به دنیا می آید که زن و مرد وقت و بیوقت جلو بچه ها سکس میکنن با هم. چنین دختری به محض به بلوغ رسیدن و یا حتی قبلش دنبال سکس هست و میخواد اینو تجربه کنه و برای سکس کردن هم نیاز به ناز کردن و ... نداره. هر چند حتی نوع تغذیه و شرایط آب و هوایی هم در میزان تمایل افراد به سکس تاثیر گذار هست. یه زن روسپی یا دختر گرم مزاج رو مثال زدم چون این گونه زنان تو دنیا زیاد هستند . نقص ژنتیکی هم ندارن و کاملا هم از نظر بدنی سالم هستند ولی براشون سکس داشتن مساله نیست. شما اومدید میگید تمام زنان دنیا نمیخوان سکس داشته باشن یا به زور باید وادارشون کنی چون فرگشت اینطور خواسته. من نمیدونم شما کجا زندگی میکنید و با چه نوع زنانی در ارتباط هستید. در ضمن در هیچ برهه ای از تاریخ من نخوندم که زنان تن به سکس نمیدادن و مرد گریزبوده اند. و از بارداری واهمه داشتن. نمیدونم بر چه اساسی این حرفا رو میزنید.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-26-2012),Mehrbod (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      من چون نمیتونم نقل قول کنم به طور کلی جواب میدم.
      شیرین جان نرم افزار tor رو حتما دانلود کن...مشکلت برطرف میشه!!

به این راحتی که شما تصور میکنید اتفاق نمی افته. فرگشت یه پروسه بسیار طولانی مدت و زمانبر هست. و نمیشه یه فرد در یک محیطی قرار بگیره تحت تاثیر فرگشت قرار بگیره بالافاصله. مساله سکس در انسان کاملا محیطی هست.
      کسی نگفت بلافاصله...فاکتور های محیطی زیادی بودند که در مسیر فرگشت تاثیر گذار بودند...چون تکرار واقعا ملال آور شده مراجعه کنید به پست های قبلی!! محیط= مادر فرگشت

تا همین صد سال قبل تو کل دنیا سکس تابو بوده مخصوصا برای زن. و زنان اجازه نداشتند به راحتی سکس برقرار کنن با هر کی میخوان. بعد بر اساس شرایط اجتماعی و خیزشهای فمنیستی زنان این حق رو به خودشون دادن که در سکس فرقی با مردان ندارن. و الان وضعیت سکس زنان نسبت به صد سال قبل بسیار بهبود پیدا کرده. و الان زنان خیلی بیشتر از سکس لذت میبرن تا صد سال قبل. مطمئناً نمیتونی بگی تو این صد سال فرگشت اتفاق افتاده. همچنین وقتی در گونه ای بر اساس تکامل یه صفتی به وجود اومده باشه این صفت در همه افراد اون گونه باید وجود داشته باشه. و اگر یکی از افراد اون گونه اون صفت فرگشتی رو نداشته باشه یه نقص ژنتیکی محسوب میشه و بدنش دچار مشکلی هست. ولی رفتارهای جنسی انسان اینگونه نیست که همه زنان کاملا شبیه هم باشه رفتارشون.
      اول اینکه باز صورت مساله در ذهن شما اشتباه شکل گرفته...بحث لذت نیست!! بحث تفاوت در میزان گرایش و اهمیت داشتن سکس در شکل گیری رابطه هست.شیرین جان نمیخوای که باعث ریزش موهای من بشی بس که تکرار کردم

دوم اینکه بله مسائلی فرگشتیک بوده ولی مگر فکر کردی تغییرات فرگشتیک چطور رخ میده؟ همین پیشرفت علم و تکنولوژی و جنبش به قول شما فمینیستی و ...باعث شده داستان عوض شه و الان رفتار و صفات دیگری عامل بقا شه...بنابراین تعداد زنان بیشتری رو آوردن به سکس صرفا از روی لذت...اما باگ فرگشتیک همچنان خودش رو در بیشینه زنان نشون میده...

سوم گفتم در فرگشت قرار نیست میزان بروز صفات در همه به یک میزان باشه و حتی هوش انسان میتونه منجر به این شه که بر خلاف فرگشت هم عمل کنه...نقص ژنتیکی هم به معنای اینکه مقایسه کنید با کری و کوری خیر...در واقع کاستی ای هست ولی الان داستان اینجاست که شرایط محیطی تا حدودی تغییر کرده اما رفتار فرگشتیک همچنان پر برجاست و کم کم داره به سمتی میره که صفت چندان موثری در افزایش بقای زنان نیست...بیشتر یک صفت مزاحم هست!!

در نتیجه نمیتونیم بگیم اگه یه زن دنبال روابط کوتاه مدت و سکس های متعدد هست در نتیجه نقص ژنتیکی و تکاملی داره. ربطی به تکامل نداره چون کاملا تابع محیط هست.
      کسی همچین ادعایی نکرد...اگر زنی به این شکل بود در واقع به واسطه هوشش تونسته بر این باگ فرگشتیک فائق بیاد...باز هم داستان محیط!! محیط=مادر فرگشت

یه دختر رو در نظر بگیرید در یک خانواده بسیار مذهبی و سنتی به دنیا می آید و حتی ممکنه در کودکی ختنه هم بشه. چنین شخصی با معیارهای فرگشتی شما که تمایلی به سکس و پیشنهاد سکس و رابطه نداره جور در میاد. حالا همون دختر رو در نظر بگیرید که تو یه قبیله بدوی به دنیا می آید که زن و مرد وقت و بیوقت جلو بچه ها سکس میکنن با هم. چنین دختری به محض به بلوغ رسیدن و یا حتی قبلش دنبال سکس هست و میخواد اینو تجربه کنه و برای سکس کردن هم نیاز به ناز کردن و ... نداره.
      مثال های شما نافی ادعای فرگشتیک بودن عدم تمایل بیشینه زنان به همخوابگی صرف از روی لذت نیست!! بعد هم مثال های شما فقط در ذهن شماست نه نمونه عینی و واقعی...حتی اگر دختری هر روز هم سکس در جلوی چشمانش باشه درمقایسه با بیشینه پسرها تمایل کمتری به همخوابگی از روی صرف لذت داره....شیرین جان مو های من در حال ریزش شدند

هر چند حتی نوع تغذیه و شرایط آب و هوایی هم در میزان تمایل افراد به سکس تاثیر گذار هست. یه زن روسپی یا دختر گرم مزاج رو مثال زدم چون این گونه زنان تو دنیا زیاد هستند . نقص ژنتیکی هم ندارن و کاملا هم از نظر بدنی سالم هستند ولی براشون سکس داشتن مساله نیست.
      تغذیه و اینها هم تاثیرگذار هست تا حدودی اما باز نافی ادعای ما نیست! برداشت شما از نقص یا کاستی هم نادرست است...کاستی به لحاظ تفاوت با بیشینه مد نظر هست!! بودن این مثال ها خود نشونه اینه که این باگ های فرگشتیک کم و بیش در حال رفع شدن هستند هر چند هنوز وجود دارند در بیشینه زنان...

شما اومدید میگید تمام زنان دنیا نمیخوان سکس داشته باشن یا به زور باید وادارشون کنی چون فرگشت اینطور خواسته. من نمیدونم شما کجا زندگی میکنید و با چه نوع زنانی در ارتباط هستید. در ضمن در هیچ برهه ای از تاریخ من نخوندم که زنان تن به سکس نمیدادن و مرد گریزبوده اند. و از بارداری واهمه داشتن. نمیدونم بر چه اساسی این حرفا رو میزنید.
      شیرین بانو با عرض معذرت این سفسطه حرف در دهان گذاشتن است...هیچ کدام ادعای ما نبود.کسی نگفت زن ها نمیخواهند سکس داشته باشند!!کسی نگفت باید به زور وادارشون کرد،کسی نگفت به سکس تن نمیداده اند یا مرد گریز بوده اند یا از بارداری واهمه داشته اند...نیازی به تکرار مطالب هم نیست و باید پست های قبلی رو مرور کنید...

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Rationalist (09-28-2012),Russell (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Kaveh نمایش پست ها
      در پاسخ به پست آخر راسل گرامی:
      در این میان روشهای کنترل بارداری این پروسه را بی اهمیت کرده است و امکان سکس برای لذت وجود دارد ولی آیا ژنهایمان را هم می توانیم تغییر دهیم؟ رفتارها برخواسته از ژنها هستند.. به این معنی که به همان ترتیب که مرد همجنس گرا از سکس با زن لذت نمی برد و این را نمی توان با آموزش و تنبیه و روان درمانی درست کرد. زن هم اکثرا در رابطه ناپایدار لذتی نمی برد. اخیری تحقیقی می خواندم که تایید کننده همین حرف بود. احتمال رسیدن به ارگاسم در زنانی که با مرد خود رابطه ای مستحکم و بلندمدت دارند بسیار بیشتر از روابط کوتاه و گذرا با آینده نامشخص است. باز در تحقیقی دیگر مشخص شده درصد زیادی از زنان ادای ارگاسم را در می آورد. به نظر می رسد این فقط برای همراهی آنها با فرهنگ و مد جامعه در رابطه جنسی باشد! به نظر می رسد ژنها برای رسیدن به ارگاسم پیش شرطهایی را خواستارند و به سادگی مردان نیست.
      خوب اینهم گویا با داده های تجربی نشان داده شده که نوع لذت جنسی زنان بیشتر عاطفی و حسیست در حالی که برای مردان فیزیکیست،حتی یکجا دیدم پورن مخصوص زنان با همین دید تولید میکنند.
      ولی من ارتباط اینها را به بحث نمیدانم چیست.خوب داده ها نشان میدهد مردان علاقه به سکس یلخی بیشتر دارند زنان به سکس عاطفی.حالا این عاملش را شما فرض کنید ژن هم نباشد،سحن ما برای فهم علت این ماجراست نه توجیه یک ایدئولوژی فمینیستی.مگر جز اینست که ایجا قرار است یکسری شعار مردسالارانه قاچاق شود و اینکه "اگر ما برابر برخورد کنیم تفاوتی نیست،و هر تفاوت آماری بین زنان و مردان حتما علتش تبعیض اجتماعیست".
      باز هم میگویم دیدگاه افراطی دراینباره دیدگاه مخالف ماست که میگوید تفاوت مردان و زنان تنها القای جامعه است و همینطور بار اثبات این ادعاهای خارق العاده هم بدوش مدعیان آنست نه عکس آن،ما اگر میخواهیم تصمیم اخلاقی دراینباره بگیریم باید با دید واقع بینانه باشد و هوشیارانه وگرنه با پمپاژ ایده های یک بخش فمینیستها که جنبش فمینیست را بسرقت برده اند و دروغ گفتن درباره اختلاف زن و مرد کمکی به زنان نکرده ایم.تنها زندگی زنان و مردان را با نگفتن حقیقت خرابتر کرده ایم و بجای حل تضادهای احتمالی صورت مساله را انکار میکنیم.
      اینجا همه قبول داریم که گرایش متفاوت به سکس در زن و مرد داریم و این امروزه یک معضل است.مخصوصا که بچه دار شدن و خانواده هم گزینه ای اختیاری شده.خوب حالا ناز کردن دخترها اینجا برای چیزی که هر دو طرف از آن لذت میبرند از نظر پسرها نامنطقیست و باید تغییر کند.اصلا فرگشت را فراموش کنیم اینجا.دوستان مخالف بفرمایند ایراد و خواست پسرها با مستقل شدن هر دو طرف از نظر مالی و رنگباختن سنتهای بیهوده بجاست یا نه؟
      من نمیدانم پیچیده بودن و نافهم بودن یک طرز فکر گویا جدیدا حسن شده،حداقلش این است که بگوییم هر کس نوع فکر خود را دارد،ولی اینکه بگوییم پسرها اینجا نامنطقی و مردسالار هستند و تنها آنها باید خود را تغییر دهند تا مناسب سلیقه زنان بشوند در قرن 21 سخن نااخلاقی و نامنطقیست نه آنچه ما میگوییم.
      Mehrbod این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-26-2012),Kaveh (09-30-2012),Reactor (09-27-2012),shirin (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      فرگشت یه پروسه بسیار طولانی مدت و زمانبر هست. و نمیشه یه فرد در یک محیطی قرار بگیره تحت تاثیر فرگشت قرار بگیره بالافاصله. مساله سکس در انسان کاملا محیطی هست.
      آری،چیزی که باید متوجه باشید اینست که انسان امروزی نتیجه فرگشت در گذشته است،معلوم است که انسان در طی یک نسل که فرگشت چندانی نمیابد.وقتی ما میگوییم زنان اینگونه رفتار میکنند که مثلا به واکاوی زیاد مرد برای جفتگیری میپردازند یعنی اجداد آنها در همان روند طولانی با این کار شانس بقای بیشتر داشته اند و این بقا و تولید مثل بهتر باعث شده نوادگان دختر آنها امروزه این علاقه به واکاوی و ناز کردن را بارث برده اند.
      یک مثال ساده تر آن گرایش جنسی انسانهاست،شما با اینکه گرایش جنسی انسانها علتش فرگشت و تولید مثل موفق است مخالف هستید؟یا آنرا القای جامعه میدانید که مثلا بشما بگویند که چیزی بنام گرایش جنسی وجود ندارد در جامعه شما هم گرایش جنسی نخواهید داشت؟
      اینرا متوجه شوید میبینید که باقی سخن ما هم در باقی موارد میتواند مانند این باشد اگر داده های تجربی آنرا تایید کند(که میکند).
      یه دختر رو در نظر بگیرید در یک خانواده بسیار مذهبی و سنتی به دنیا می آید و حتی ممکنه در کودکی ختنه هم بشه
      ما هم منکر تاثیرگذاری محیط در برخی موارد نیستیم،وقتی چند عامل جداگانه داریم ما سعی میکنیم بقیه عوامل را ثابت نگه داریم بعد اثر متغییر را مشاهده کنیم.آنچه ما میگوییم اینست که در همان قبیله که تحت عقاید مذهبی سکس را ناپسند میداند گرایش مردان به سکس بیشتر از زنان است.حالا نه این سرکوب جنسی چیز خوبیست نه ما میگوییم که سرکوب جنسی زنان بیشتر از مردان نیست،بسیاری از رسوم برای این هستند که گرایش جنسی زنان را قبل از ازدواج سرکوب کنند.چیزی که ما میگوییم اینست که با حذف این عوامل در سرایط یکسان در همان غرب جدا شده از این تابوها تفاوت چشمگیری بین گرایش سکس یلخی (آنهم نه حتی تفاوت گرایش به سکس در رابطه بلند مدت) بین زنان و مردان وجود دارد.
      ویرایش از سوی Russell : 09-26-2012 در ساعت 02:12 PM

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-26-2012),Mehrbod (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آنارشی مرسی از پیشنهادت ولی برنامه تور دارم سرعتش خیلی پایین هست. شما میگی تمایل ربطی به لذتجویی نداره. ولی لذتجویی عامل اصلی تمایل به انجام سکس هست. در واقع یه زن و مرد اگه فاکتور لذتجویی در سکس وجود نداشت هیچوقت هم تمایلی به ایجاد رابطه نداشتند. یعنی گرایشی پیدا نمیکردند و در همون ابتدا نسلشون منقرض میشد. منم دیگه حوصله ندارم بیشتر از این توضیح بدم. ولی به طور خلاصه وقتی میگی فرگشت باید قبلش یه چیزی بوده باشه که فرگشت پیدا کرده باشه. شما که متخصص فرگشت هستید انسان قبل از اینکه سکس به شکل امروزی فرگشت پیدا کنه چجور سکسی داشتند؟ مثلا اولش زنان راحت تن به سکس میدادن بعد پی بردن به نفعشون نیست و تغییر دادن رفتارشون؟ یا مساله دیگری بوده؟ و در اخر اگر حتی تو کشورهای آزاد که سکس زن و مرد فرقی نداره باز زنان مثل مردان به دنبال سکس نیستند نه به خاطر وجود باگ فرگشتی هست بلکه چون حافظه تاریخیشون از فرق زن و مرد هنوز کاملا پاک نشده و هنوز خیلی از خانواده ها حتی تو غرب معتقد به تفاوت زن ومرد در این زمینه هستند. یا به قول خودشون اولد فشن یا سکسیت. این ربطی به فرگشت نداره. مثالهای من تو ذهن من نیستن. نمونه های واقعی و خارجیش بسیار بیشتر از تصور شماست. اصلا نمیتونی بگی در مقایسه با پسر تمایل کمتری داره. من کاملا به دیدگاه شما مخالفم. در هر صورت من نه فمنیست افراطی هستم نه سعی میکنم جانبدارانه بحث کنم. طبق اطلاعات و مشاهده ها و تحجربیات من تمام فرق زن و مرد در سکس ناشی از محیط و سنتها هست. نه غریزی هست و نه ژنتیکی. و اتفاقا طرفداران مردسالاری و مخصوصا مسلمانها خیلی سعی میکنن که تفاوت زن و مرد در سکس رو ذاتی و ژنتیکی نشون بدن.

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      و اتفاقا طرفداران مردسالاری و مخصوصا مسلمانها خیلی سعی میکنن که تفاوت زن و مرد در سکس رو ذاتی و ژنتیکی نشون بدن.
      خوب مسلمین میخواهند با این حرفها چند همسری و سرکوب جنسی زنان و صیغه و... را به جامعه زورچپان کنند.برای رد ادعای آنان کافیست نااخلاقی بودن خواستهایشان را را نشان داد که کاری ساده است.همانطور که گفتیم هر چیزی در طبیعت یافت شود لزوما اخلاقی نیست.
      ما نباید که بخاطر چند مسلمان شپشوی بیسواد که بنیان فکری و خرد خود را سو دهیم.همینطور که گفتیم قانون باید بدون تبعیض باشد و از حقوق تمام شهروندان جدا از عقیده و نژاد و جنسیت پاسداری کند،هر کس هم آزاد هست هر چقدر خواست و هر جور خواست رابطه و سکس و... داشته باشد.مساله ما در اینجا آزار دهنده و نامنطقی بودن یکسری رفتارهای دخترها و چرایی آن و احیانا ارائه راهکار برای آن است.
      Mehrbod این را پسندید.

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-26-2012),Reactor (09-27-2012),shirin (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      راسل این معضل تو جامعه ما خیلی به چشم میخوره. تو جوامع اروپایی گمون نکنم مردانش مشکل ناز کردن و عشوه اومدن دخترا برای سکس رو داشته باشن. تو جامعه ما هم فقط تقصیر دخترا نیست. یه طرف دیگه همون مردانی هستند که از ناز کردن دخترا برای سکس عاجزن. شما نمیتونید بگید تو ایران فقط مشکل از دخترا هست در رابطه ، وقتی پسراشون معتقد باشن برای اینکه یه دختر رو مخش بزنن برای سکس باید بهش دروغ بگن. پسرایی که در مورد زنا فکر میکنن اونا موجوداتی احمق حقیقت گریز نادان و فقط مناسب برای سکس هستن نباید انتظار داشته باشن هیچ دختر عاقلی حتی گوشه چشمی توجه داشته بهش.وقتی از ریشه و بنیاد همه چی خرابه نمیشه فقط یه طرف رو مقصر دونست. برید ببینید تو کشورهایی که دختراشون مثل دخترایی ایرانی نیستن آیا پسراشون مثل پسرای ایرانی هستن؟

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-26-2012),Mehrbod (09-26-2012),Russell (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شما میگی تمایل ربطی به لذتجویی نداره.
      شیرین جان کجا من همچین حرفی زدم آخه!!! این عین حرف من خدمت شما....

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      اول اینکه باز صورت مساله در ذهن شما اشتباه شکل گرفته...بحث لذت نیست!! بحث تفاوت در میزان گرایش و اهمیت داشتن سکس در شکل گیری رابطه هست.
      من گفتم صورت مساله این نیست که زنان در سکس لذت میبرن یا نمیبرن...

ولی به طور خلاصه وقتی میگی فرگشت باید قبلش یه چیزی بوده باشه که فرگشت پیدا کرده باشه. شما که متخصص فرگشت هستید انسان قبل از اینکه سکس به شکل امروزی فرگشت پیدا کنه چجور سکسی داشتند؟ مثلا اولش زنان راحت تن به سکس میدادن بعد پی بردن به نفعشون نیست و تغییر دادن رفتارشون؟ یا مساله دیگری بوده؟
      شیرین جان من البته متخصص فرگشت نیستم!! اطلاعات خیلی گسترده ای هم ندارم در این مورد...ولی در خصوص قبلش، شما منظورتون قبل از کی هست دقیقا؟ اول اینکه خود موجودی به نام انسان در دنباله فرگشت موجودات نخستینی دیگه هست که رفتارهای مشابهی هم با انسان دارن و امروزه هم مطالعات روی اونها در حال انجام هست....شاید دوستان دیگه بهتر بتونن جواب بدن اما فرگشت یعنی اینکه صفت/رفتار سازگار تر باقی بمونه...تنوعی ژنتیکی/رفتاری هم قطعا بوده!! پس فکر نمیکنم بشه دوره های زمانی جدا از همی رو پیدا کرد که رفتارهای کاملا متضادی در این زمینه وجود داشته باشه...اما به مرور صفت سازگار تر که در این خصوص عدم همخوابگی یلخی زنان باشه بیشینگی پیدا کرده...

و در اخر اگر حتی تو کشورهای آزاد که سکس زن و مرد فرقی نداره باز زنان مثل مردان به دنبال سکس نیستند نه به خاطر وجود باگ فرگشتی هست بلکه چون حافظه تاریخیشون از فرق زن و مرد هنوز کاملا پاک نشده و هنوز خیلی از خانواده ها حتی تو غرب معتقد به تفاوت زن ومرد در این زمینه هستند. یا به قول خودشون اولد فشن یا سکسیت. این ربطی به فرگشت نداره.
      حرف شما باید یه پشتوانه علمی/فلسفی/آماری/... داشته باشه و گرنه همین جوری میشه خیلی ادعاهای دیگه هم کرد...حافظه تاریخی هم غیر از یک واژه زیبا چیز دیگه ای نیست...من این واژه رو در راستای همون فرگشت معنی میکنم....مشکل شما این هست که نمیدونید دقیقا فرگشت چی هست و چه فاکتور هایی در اون تاثیرگذار هست...

مثالهای من تو ذهن من نیستن. نمونه های واقعی و خارجیش بسیار بیشتر از تصور شماست.
      شما مثال از دختران ختنه شده و قبائل بدودی زدی شیرین جان...اگر واقعا بودی در چنین جاهایی که من معذرت میخوام!!! وانگهی باز هم بدون بررسی علمی/آماری نمیتونی از این مثال ها نتیجه گیری کنی...

اصلا نمیتونی بگی در مقایسه با پسر تمایل کمتری داره. من کاملا به دیدگاه شما مخالفم.
      با عرض معذرت این هم سفسطه نقل قول ناقص هست شیرین جان...جمله من این هست که در مقایسه بیشینه زنان و مردان، قطعا بیشینه مردان در شروع رابطه انگیزه بیشتری برای همخوابگی دارند و میتونن بدون داشتن احساس عمیقی با زنان زیادی همخوابگی کنن اما برای بیشینه زنان این کار امکان پذیر نیست...

من حرفی از لذت نبردن زنان و نداشتن تمایل و اینها نزدم...تمایل رو هم مرد داره هم زن، اما کانال به کارگیری متفاوتی دارن!!!

در هر صورت من نه فمنیست افراطی هستم نه سعی میکنم جانبدارانه بحث کنم. طبق اطلاعات و مشاهده ها و تحجربیات من تمام فرق زن و مرد در سکس ناشی از محیط و سنتها هست. نه غریزی هست و نه ژنتیکی. و اتفاقا طرفداران مردسالاری و مخصوصا مسلمانها خیلی سعی میکنن که تفاوت زن و مرد در سکس رو ذاتی و ژنتیکی نشون بدن.
      خب تجریبات شما میتونه آمیخته با خطاهای تحلیلی و فقدان پشتوانه علمی هم باشه با عرض معذرت...من هم اینجا فکر کنم لازم نباشه که بگم طرفدار حقوق زنان هستم اما در کش و قوس طولانی خودم هم به این نتیجه رسیدم که این تفاوت بین این دو جنس هست....

همین محیط و سنت هم از فاکتور هایی بودن که در گذر زمان نقششون رو در فرگشت اعمال کردن!!! فرق ما با این مردسالارها این هست که صورت مساله رو درست مطرح کنیم و به چرایی موضوع بپردازیم و بعد هم دستاویزی برای کاستن حقوق زن ها قرارش ندیم...حتی به دنبال راهکار هم باشیم....

پس در جبهه مقابل زن ها نیستیم...

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (09-26-2012),Rationalist (09-28-2012),Russell (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      راسل این معضل تو جامعه ما خیلی به چشم میخوره. تو جوامع اروپایی گمون نکنم مردانش مشکل ناز کردن و عشوه اومدن دخترا برای سکس رو داشته باشن. تو جامعه ما هم فقط تقصیر دخترا نیست. یه طرف دیگه همون مردانی هستند که از ناز کردن دخترا برای سکس عاجزن. شما نمیتونید بگید تو ایران فقط مشکل از دخترا هست در رابطه ، وقتی پسراشون معتقد باشن برای اینکه یه دختر رو مخش بزنن برای سکس باید بهش دروغ بگن. پسرایی که در مورد زنا فکر میکنن اونا موجوداتی احمق حقیقت گریز نادان و فقط مناسب برای سکس هستن نباید انتظار داشته باشن هیچ دختر عاقلی حتی گوشه چشمی توجه داشته بهش.وقتی از ریشه و بنیاد همه چی خرابه نمیشه فقط یه طرف رو مقصر دونست. برید ببینید تو کشورهایی که دختراشون مثل دخترایی ایرانی نیستن آیا پسراشون مثل پسرای ایرانی هستن؟
      من هر چه میگردم آمار مربوط رو پیدا نمیکنم برای همین از اونی خاطرم هست میگم.یکی از نحقیقات اولیه رو در یکی از کمپهای دانشجویی یکی از محققین انجام داد.یک دختر و یک پسر خواستنی را در کمپ دانشجویی گذاشتند که بدون داشتن آشنایی قبلی سه نوع پیشنهاد متفاوت به جنس مخالف بدند:
      1-امشب حاظرید برویم با هم بیرون قرار؟
      2- امشب حاظرید بیایید خونه من؟
      3- امشب حاظرید با هم سکس داشته باشیم؟
      امارای دو مورد اول هم گراییشان مانند مورد 3 است که خاطرم نیست دقیقا ولی در میان دختران هیچکس گزینه 3 را قبول نکرد در حالی که 75% پسران با آن موافقت کردند و حتی آن پسرهایی که موافقت نکردند هم عذر خواهی کردند که مثلا امشب دوست دخترشان در شهر است نمیشود و...

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-26-2012),shirin (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

سخنور یکم
      Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

mosafer آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      9
      امتیازها
      13,575
      رنک
      75
      Post Thanks / Like
      سپاس
      448
      از ایشان 1,533 بار در 771 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من هیچ کدوم از پستها رو نخوندم این اولا
      دوما وقتی از نظر استارتر زن صرفا"جنس" محسوب میشه مشخصه با چه دیدی بهش نگاه میشه

20. یک کاربر برای این پست سودمند از mosafer گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (09-26-2012)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •