• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 14 از 39 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 131 به 140 از 388

جُستار: نگرشی پیرامون جنس ''زن''

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      از نظر اماری هم دارید اشتباه میکنید. کدوم دختر دوس داره یه پسر به دروغ بهش بگه دوسش داره وقتی دوسش نداره؟ شما برو با یه دختر با ابراز عشق و علاقه دروغین دوست بشو و بعد از مدتی بهش بگو که دروغ گفتی و از اولش هم دوسش نداشتی ببین میشینه هرهر میخنده و کیف میکنه یا عصبانی میشه و افسردگی میگیره بعدش؟ اگه ندونه که دورغ میگی و فکر کنه راست میگی و از حرفات خوشش بیاد که یه امر طبیعی هست کدوم پسر هست که از اینکه یه دختر خوشکل بهش ابراز علاقه کنه و بگه عاشقش شده خوشش نیاد که دختر بدشون بیاد؟ یا کدوم پسر هست که وقتی ازش تعریف میکنن و بگن فرضا خوش اخلاق و خوش تیپ و خوشکل هست هر چند به دروغ بدش بیاد که دخترا بدشون بیاد؟ نه تنها همینجور میایید تهمت میزنید بدون اینکه یه ذره حرفاتون سندیت داشته باشه. در مورد هوش هم در یک جامعه معمولا هوش زنان مردان فرق انچنانی باهم نداره. اگه زنان ایرانی خنگ هستن مردان ایرانی هم دست کمی ندارن. تو یه خانواده اگه پسراشون باهوش باشن دخترا هم هستن. اگه پسرا یاد گرفتن منطقی فکر کنن مطمئناً دخترا هم همینطور یاد گرفتن. هوش و منطقی فکر کردن ربطی به جنسیت نداره. تو جوامعی عقب مونده مردمش هوش کگمتری دارن و من فکر میکنم دلیل عقب موندگیشون هم همین باشه. الان تو بسیاری از کشورهای توسعه یافته هوش زنان از مردان پیشی گرفته چون میزان هوش علاوه بر ژنتیک بستگی زیادی به محیط داره. هوش به تنها چیزی که بستگی نداره جنسیت هست. و در آخر من از شماها خواهش میکنم تو جامعه ما زنان به اندازه کافی بدبخت و بیچاره هستن و شما لطف کنید با بحثای زن ستیزانه تون به این دامن نزنید.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (09-25-2012),Anarchy (09-25-2012),sonixax (09-25-2012)

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      از نظر اماری هم دارید اشتباه میکنید. کدوم دختر دوس داره یه پسر به دروغ بهش بگه دوسش داره وقتی دوسش نداره؟ شما برو با یه دختر با ابراز عشق و علاقه دروغین دوست بشو و بعد از مدتی بهش بگو که دروغ گفتی و از اولش هم دوسش نداشتی ببین میشینه هرهر میخنده و کیف میکنه یا عصبانی میشه و افسردگی میگیره بعدش؟ اگه ندونه که دورغ میگی و فکر کنه راست میگی و از حرفات خوشش بیاد که یه امر طبیعی هست کدوم پسر هست که از اینکه یه دختر خوشکل بهش ابراز علاقه کنه و بگه عاشقش شده خوشش نیاد که دختر بدشون بیاد؟ یا کدوم پسر هست که وقتی ازش تعریف میکنن و بگن فرضا خوش اخلاق و خوش تیپ و خوشکل هست هر چند به دروغ بدش بیاد که دخترا بدشون بیاد؟ نه تنها همینجور میایید تهمت میزنید بدون اینکه یه ذره حرفاتون سندیت داشته باشه. در مورد هوش هم در یک جامعه معمولا هوش زنان مردان فرق انچنانی باهم نداره. اگه زنان ایرانی خنگ هستن مردان ایرانی هم دست کمی ندارن. تو یه خانواده اگه پسراشون باهوش باشن دخترا هم هستن. اگه پسرا یاد گرفتن منطقی فکر کنن مطمئناً دخترا هم همینطور یاد گرفتن. هوش و منطقی فکر کردن ربطی به جنسیت نداره. تو جوامعی عقب مونده مردمش هوش کگمتری دارن و من فکر میکنم دلیل عقب موندگیشون هم همین باشه. الان تو بسیاری از کشورهای توسعه یافته هوش زنان از مردان پیشی گرفته چون میزان هوش علاوه بر ژنتیک بستگی زیادی به محیط داره. هوش به تنها چیزی که بستگی نداره جنسیت هست. و در آخر من از شماها خواهش میکنم تو جامعه ما زنان به اندازه کافی بدبخت و بیچاره هستن و شما لطف کنید با بحثای زن ستیزانه تون به این دامن نزنید.
      شیرین بانو شما اگر مطالب قبلی من رو همینجا بخونید با دقت میبینید که من نظرم زنستیزانه نیست.در مورد هوش هم تا اونجا که به IQ مربوط میشه تفاوت چندانی نیست بین زن و مرد هر چند در گرایش و علایق تفاوتهایی هست.
      در مورد دروغ هم دقیقا اتفاقا بحث من همینه که هست،یعنی اگر کسی از هیکل من زیادی تعریف کنه من فکر میکنم که داره دروغ میگه و یک ریگی تو کفششه یا منو سرکار گذاشته نه اینکه من واقعا اونقدر خوش هیکلم.
      در مورد دخترها ولی اگر پسرها نظر واقعیشون رو راجبشون بگند درباره هیکل و خوشگلی و عشق و اینها مساوی هست با تموم شدن شانسشون.
      این حرفها رو هم ما بیشتر اینجا میزنیم که کسی کسی رو نمیشناسه،وگرنه در زندگی واقعی از این حرفها نمیشه زد.موفقترین پسرها در رابطه با دخترها اونهایی هستند که در جاهای لازم دروغ میگند.
      Mehrbod این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-25-2012),Nevermore (09-25-2012),shirin (09-25-2012),sonixax (09-25-2012)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      با عرض درود خدمت دوستان. من فیلتر شکنم یه مدت طولانی کار نمیکرد. یکی دیگه جایگزینش کردم. الان اومدم اینجا و این تاپیک نظرمو جلب کردم. البته همشو نخوندم ولی چند تا پست که خوندم مردسالاری و زن ستیزی ازش میبارید. من متاسفم که زنان را به بیخردی و بیمنطقی و کم هوشی و دروغ پسندی متهم میکنید.البته اینکه میگید زنان دروغ رو ترجیح میدن یه دروغ بزرگ هست من خودم زن هستم و با جمعیت کثیری از زنان در ارتباط بوده ام و تا حالا به زنی برنخورده ام که دروغ شنیده باشد و عصبانی نشده باشد از اینکه احمق فرضش کردن. و خودم هم صد البته حقیقت بسیار تلخ رو فکر میکنم حق مسلم هست که بدونم و دروغ شیرین شنیدن رو نوعی توهین به خودم میدانم. مردانی که معتقدند زنان دروغ شنیدن رو دوست دارند و فکر میکنند دروغ گویی به زنان کار پسندیده ای هست صد البته میخواهند دروغگویی خودشان برای فریب زنان رو توجیه کنند. و در آخر لازم به ذکر هست که شماها تقصیری ندارید مردان ایرانی متاسفانه اکثرا دیدگاهشون به زنان مثل شما هست. نه فقط ایرانی که مردان مسلمان. و البته یه نکته هم برای خوشحالیتون بگم اینکه در دین مبین اسلام دروغگویی به زنان برای به دست آوردن دلشان امر پسندیده ای محسوب میشود.
      درود به شیرین بانوی گرامی و ابراز خرسندی از حضور دوباره شما...ابتدا در خصوص فیلترشکن مناسب به این تاپیک مراجعه کنید:
      http://www.daftarche.com/%D8%B1%D8%A...%86%DA%AF-463/

بهتره فقط از نرم افزار tor استفاده کنید.

-------------------------------------------------------------
      و اما در خصوص بحث...همین اول بگم من خودم از دورغ شخصا بسیار بیزارم و اصلا هم استعدادی در دروغ گفتن ندارم.
      تقریبا سعی میکنم دروغ نگم مگر اینکه راست گفتن برای من ایجاد خطر جانی کنه...اما اینکه من گفتم بیشتر دخترها دوست دارند دروغ بشنوند رو من از خودشون شنیدم...نکته ظریف این وسط،اینه که زمانی بیشتر این دروغ ها به کار میان که رابطه نسبی برقرار شده باشه ولی اگر از همون اول مبنا بر دروغ باشه که با احتمال بالایی رابطه شکل نمیگیره...منظور از دروغ هم حداقل از نظر من دروغ های خیلی بزرگ نیست...دروغ های ظریف و گاهی دلخوش کننده هم میتونه باشه...مثلا در تعریف از زیبایی یا در بیان میزان مورد توجه بودن و ارزش داشتن در نظر مرد.... کمتر زنی رو سراغ دارم که اگر به فرض ارتباط صمیمانه ای با مردی داشته باشه تحمل این رو داشته باشه که مرد بهش بگه فلان زن از تو زیبا تر هست ( به اصرار و آگاهی خودشون در دروغ بودن مطلب هم که شده میخوان مرد اعتراف کنه که از همه زیباتر هست) یا الان اضافه وزن داری یا این لباس یا مدل مو بهت نمیومد یا این انگشتر یا گردنبندی که انتخاب کردی زیبا نیست...

به میزان خیلی زیادی دوست دارند سریع در نظر مرد کامل و بی عیب و نقص جلوه کنن و صحبت های منطقی مرد حتی در مورد اختلاف دیدگاه هاشون هم حمل بر بی احساسی مرد میکنن...

در مورد سکس هم که گفتم قطعا نیاز به دروغ هست...شما کدوم زن رو سراغ دارید که با پیشنهاد صریح سکس از طرف دوستش مواجه شه و جبهه گیری نکنه؟ ولی اگر داستان رو پسر کمی احساسی کنه حتی اگر دختر احتمال دروغ گویی مرد رو هم بده، باز راحت تر با سکس کنار میاد!!!

من اینها رو نمیگم که زن رو متهم به ناقص بودن بکنم...بیان تفاوت هست و حتما دلایل فرگشتی و محیطی داره!! ولی قدم اول بیان بدون تعارف اینهاست.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (09-25-2012),Russell (09-25-2012),shirin (09-25-2012),sonixax (09-25-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      همه آدمها از تعریف شنیدن خوششون میاد و شما اگه بگید اگه کسی ازتون تعریف کنه خوشتون نمیاد من به صداقتتون شک خواهم کرد. و اینکه کسی از تمجید شنیدن خوشش بیاد مترداف با اینکه دروغ شنیدن رو دوس داره نیست و بسیار با هم متفاوت هست. مطمئناً شما به کسی که خوبی ها و نقاط قوت شما رو میبینه براتون فقابل اعتمادتر هست تا اینکه کسی دائم ازتون عیبجویی کنه. مطمئناً من اگه بسیار زشت باشم اگه یه مرد بیاد به من بگه خیلی خوشکلی هر چند که ممکنه حس خوبی بهم دست بده ولی به این معنی نیست که صرفا حرفشو باور میکنم یا فوری بهش اعتماد میکنم . فکر میکنم چی باعث شده که همچین حرفی به من بزنه؟ دلش میسوزه یا میخواد از یه مزیت من استفاده کنه؟ و من اگه زیبا باشم اگه بازم بهم بگن زیبایی درسته که از شنیدنش ممکنه حس خوبی بهم دست بده ولی باعث اعتمادم هم نمیشه. من اگه چاق باشم خودم هم میدونم چاقم و اینکه دیگران هم دایم بهم بگن چاقی کمکی بهم نمیکنه تنها ممکنه اعتماد به نفسم کاهش پیدا کنه. و این مسائل فقط در مورد زنان مصداق نداره. هر چند زنان به خاطر محیطشون به مساله زیبایی حساستر هستن. چون جامعه مرد چاق و بدهیکل را مثل زنان مورد نکوهش قرار نمیده و یه مرد بدهیکل نسبت به یه زن بدهیکل در مورد قیافش اعتماد به نفس بالاتری ممکنه داشته باشه. در عوض مردان رو میشه با تعریف کردن در مورد فاکتورهای دیگری سر ذوق آورد و اعتمادشون رو جلب کرد.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (09-25-2012),Anarchy (09-25-2012),Russell (09-25-2012),sonixax (09-26-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      همه آدمها از تعریف شنیدن خوششون میاد و شما اگه بگید اگه کسی ازتون تعریف کنه خوشتون نمیاد من به صداقتتون شک خواهم کرد. و اینکه کسی از تمجید شنیدن خوشش بیاد مترداف با اینکه دروغ شنیدن رو دوس داره نیست و بسیار با هم متفاوت هست. مطمئناً شما به کسی که خوبی ها و نقاط قوت شما رو میبینه براتون فقابل اعتمادتر هست تا اینکه کسی دائم ازتون عیبجویی کنه. مطمئناً من اگه بسیار زشت باشم اگه یه مرد بیاد به من بگه خیلی خوشکلی هر چند که ممکنه حس خوبی بهم دست بده ولی به این معنی نیست که صرفا حرفشو باور میکنم یا فوری بهش اعتماد میکنم . فکر میکنم چی باعث شده که همچین حرفی به من بزنه؟ دلش میسوزه یا میخواد از یه مزیت من استفاده کنه؟ و من اگه زیبا باشم اگه بازم بهم بگن زیبایی درسته که از شنیدنش ممکنه حس خوبی بهم دست بده ولی باعث اعتمادم هم نمیشه. من اگه چاق باشم خودم هم میدونم چاقم و اینکه دیگران هم دایم بهم بگن چاقی کمکی بهم نمیکنه تنها ممکنه اعتماد به نفسم کاهش پیدا کنه. و این مسائل فقط در مورد زنان مصداق نداره. هر چند زنان به خاطر محیطشون به مساله زیبایی حساستر هستن. چون جامعه مرد چاق و بدهیکل را مثل زنان مورد نکوهش قرار نمیده و یه مرد بدهیکل نسبت به یه زن بدهیکل در مورد قیافش اعتماد به نفس بالاتری ممکنه داشته باشه. در عوض مردان رو میشه با تعریف کردن در مورد فاکتورهای دیگری سر ذوق آورد و اعتمادشون رو جلب کرد.
      شیرین بانو ،خب این میشه همون حرف ما...بحث ما در مورد چرایی این داستان بود!! من در واقع نمیگم زن ها نمیفهمن که به فرض دروغی شنیدن، میگم میتونه براشون خوشایند تر باشه!!! مرد هم ممکنه از شنیدن تعریف و تمجید کیفور بشه اما از اون جایی که بیشتر این مرد هست که باید نظر زن رو جلب کنه بنابراین زن در موقعیتی هست که بیشتر تعریف و تمجید میشنوه تا اینکه بخواد تعریف و تمجید کنه....تعریف و تمجید هم معمولا آمیخته با دروغ و اغراق هست.

اینجاست که یک حرف راست اما ناخوشایند که حتی به شکل غیرعمدی و بی منظور هم زده بشه میتونه برای مدت ها در ذهن زن باقی بمونه و روابط رو تیره یا حتی از هم بپاشونه....

حالا حالتی رو در نظر بگیرید که حقیقتی رو دو طرف بشنون در مورد خودشون، شما فکر میکنید مرد بیشتر ناراحت خواهد شد یا زن؟ مرد منطقی تر و بدون احساس به موضوع نگاه خواهد کرد یا زن؟
      باز هم میگم بحث تحقیر زن نیست....بررسی چرایی و در صورت لزوم آگاهی رساندن و پیدا کردن راهکار برای اصلاح هست

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (09-25-2012),shirin (09-25-2012),sonixax (09-26-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کسی ممکنه از شنیدن حقیقت در مورد خودش حس بدی بهش دست بده که خودبزرگ بین باشه و خودشو از اون چیزی که هست بهتر میبینه. و تعداد از مردان و زنان این خصوصیت رو دارن. و اتفاقا مردان در این مورد بسیار کینه جو تر هستن. و از هر فرصتی برای تلافی کردن و تحقیر کسی که ارزش اونو از چیزی که فکر میکرده پایینتر آورده استفاده میکنه. چه خراب کردنش نزد بقیه یا مسخره کردن و متلک گفتن به خودش. البته میدونم که زنان ایرانی نسبت به مردان کمتر منطقی و بیشتر احساساتی هستن و این هم به دلیل نوع تربیتشون و خانواده هاشون هست نه به خاطر جنسیتشون. یه توصیه کلی اینکه هیچوقت برای اینکه مخ دختری رو بزنید به دروغ گفتن رو نیارید و حرف دلتون رو بزنید همیشه اگه واقعا دوسش دارید، اگه ندارید هم دلیلی نداره بخواید اعتماد اونو با دروغگویی و تعریف و تمجید دروغی بدست بیارید، این میشه سوءاستفاده و فریبکاری.

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (09-25-2012),Anarchy (09-25-2012),sonixax (09-26-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کسی ممکنه از شنیدن حقیقت در مورد خودش حس بدی بهش دست بده که خودبزرگ بین باشه و خودشو از اون چیزی که هست بهتر میبینه. و تعداد از مردان و زنان این خصوصیت رو دارن. و اتفاقا مردان در این مورد بسیار کینه جو تر هستن. و از هر فرصتی برای تلافی کردن و تحقیر کسی که ارزش اونو از چیزی که فکر میکرده پایینتر آورده استفاده میکنه. چه خراب کردنش نزد بقیه یا مسخره کردن و متلک گفتن به خودش. البته میدونم که زنان ایرانی نسبت به مردان کمتر منطقی و بیشتر احساساتی هستن و این هم به دلیل نوع تربیتشون و خانواده هاشون هست نه به خاطر جنسیتشون. یه توصیه کلی اینکه هیچوقت برای اینکه مخ دختری رو بزنید به دروغ گفتن رو نیارید و حرف دلتون رو بزنید همیشه اگه واقعا دوسش دارید، اگه ندارید هم دلیلی نداره بخواید اعتماد اونو با دروغگویی و تعریف و تمجید دروغی بدست بیارید، این میشه سوءاستفاده و فریبکاری.
      شیرین بانو شما کمی در این بحث حالت تدافعی گرفتید...وجود تفاوت بین زن و مرد که نیازی به توضیح و اثبات نداره؟ ما هم الان داریم به همین موضوع و در یک سطح بالاتر چرایی اون میپردازیم...فاکتور های تاثیرگذار رو هم معین کردیم که فرگشت و فرهنگ مردسالارانه باشه.مثال هایی هم که زدم در مورد تمایل زنان به دروغ شنیدن یا تعریف خارج از عرف کاملا عینی و ملموس هست و تقریبا در همه زن هایی که من دیدم عمومیت داشته...

مثلا پیش از این من خودم به عنوان یه مرد فکر میکردم چرا اکثر مردها تنوع طلب هستن و زن ها ناراحت از خیانتکاری اونها...یعنی نمیشه بگیم بخش عمده ای از مرده ها مشکل اخلاقی دارن که!! باید یه چیزی در یه سطح بالاتر و علت اصلی باشه....زن ها هم به همین منوال باید یه چیزی در یه سطح بالاتر درشون باشه که زیر بار سکس بدون گرفتن تعهد از مرد ولو با شنیدن دروغ نمیرن!!

حالا شما به چی دقیقا اعتراض دارید؟ حتی استارتر تاپیک هم خودش اعتراف کرد که نظری که داره در واقع آزارش میده و خواسته مطلب رو با ما برای پیدا کردن راهکار در میون بذاره...من اینجا ندیدم کسی زن ستیزی کنه هر چند رک گویی هایی بود...

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (09-26-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یه چیزی امروز دیدم که بد ندیدم بذارم...هم حال و هوای تاپیک رو عوض میکنه و هم بی ارتباط با بحث ما نیست!!!

میانگین زمان سکس :

در امریکا 18 دقیقه

در اروپا 20 دقیقه
      ...

در ایران 283 دقیقه

که 200 دقیقه برای پیدا کردن جا 80 دقیقه التماس و 3 دقیقه سکس است!!!!!

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (09-25-2012),Rationalist (09-27-2012),Russell (09-26-2012),sonixax (09-26-2012)

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Alice آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      8
      امتیازها
      47,012
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,739
      از ایشان 4,155 بار در 1,601 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      75 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      اصلا چرا راه دور می روید ؟
      همین که مردان باید با "منت کشی و التماس" با خانوم ها دوست شوند و در اصلاح همیشه باید "مخ زنی" کنند خود گواه برتری مطلق زنان استــ... :)

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Alice گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (09-25-2012),sonixax (09-26-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Alice نمایش پست ها
      اصلا چرا راه دور می روید ؟
      همین که مردان باید با "منت کشی و التماس" با خانوم ها دوست شوند و در اصلاح همیشه باید "مخ زنی" کنند خود گواه برتری مطلق زنان استــ... :)
      بانو آلیس گرامی راه دور نرفتیم اتفاقا!! در طول این 14 صفحه صحبت از همه این موارد شد...اتفاقا یکی از ضعف ها یا باگ فرگشتیکی که زنان دارند همین مورده!! نباید این گونه باشه که زن این همه نیاز به ناز کردن و کشیدن منتش داشته باشد تا به سکسی که اتفاقا لذت زیادی هم از اون میبره راضی بشه...

و الا اگر به سبک شما، این مایه برتری زن باشد چرا نمیگویید خب اینکه مردان در نهایت موفق میشوند با دروغ و وعده و فریب مخ زن را بزنند و سکس داشته باشند و بعد هم رهاش کنن نشان از برتری مردان نیست؟

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Nevermore (09-25-2012),Rationalist (09-27-2012),sonixax (09-26-2012)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •