• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش نتیجه های نگرسنجی ها: دستیابی ج.ا. یا ایرانِ فردا به جنگافزار هسته‌ای؟

رأی دهندگان
    13. شما نمی توانید در این نگرسنجی رای دهید.
    • خیر

7 53.85%
    • آری

6 46.15%
    برگ 19 از 28 نخستیننخستین 12345678910111213141516171819202122232425262728 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 181 به 190 از 272

جُستار: ایران و بمب اتمی

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی SAMKING نمایش پست ها
      درکش خیلی سادست اینجوری پیش برود باز باید از دودوتا چهار تا بگویم ها....بعد مانند هممیهن از گفتگو فرار میکنی راسل جان...
      (فعلن پارسی نویسی تعطیل!!)
      گفتیم که مشکل شما اساسیست،من هم احتمال میدهم اینجا هم باز باید همان از گفتگو با شما فرار کنیم ( ) ،این بحث را هم خودت با نقل قول از من شروع کردی.البته من همان پست و این را برای شما نزدم برای خوانندگان دیگر زدم.کلا من همچنان در اغلب موارد شما را نادیده خواهم گرفت !!

ببین حقوق بشر مگر دیشب اختراع شد؟ها؟
      حرف های خوب و گول زنک و گل و بلبل مگر دیشب ساخته شدند؟
      مگر جان انسان دیشب یکهو ارزشمند شد؟
      مگر آمریکایی ها یکهو دیشب عاقل و بالغ و مهربون و همنوع دوست شدن؟
      یکشب و ده شبش هیچ ربط و اهمیتی ندارد و مغلطه است،البته تنفر شما از حقوق بشر همانطور که گفتیم قابل درک است و ریشه در افکار تمامیتخواهانه و ضد بشری شما دارد.تا اینجا معلوم شد شما از آزادی خواهی و انسانگرایی و حقوق بشر و اینها بدت میاید که چیز تازه ای نیست و میدانستیم...

شصت سال پیش که دو تا بمب انداختن رو هیروشیما و ناکازاکی، والا به پیر به پیغمبر به اسپاگتی،..آمریکا همین آمریکا بود...ینی چی؟ینی با همه این حرف ها و چرندیات و حقوق بشر و غیره....محاسبه کردن دیدن آقا نمیشه ژاپن رو با نیروی پیاده تصرف کرد بزنیم هلاکشون کنیم تا سر عقل بیان، اینجوری سودش برامون بیشتره، نیروهامونم کمتر میمیرن...
      آمریکا قبلش هم برده داری را قانونی داشته در نیمی از کشور،کارنامه آمریکا و غرب در مقابل چاقوکشان مورد علاقه شما و کارنامه افکار تمامیتخواهانه بسیار پاک است،اینهم که بروید یک خطای اخلاقی را در شرایطی بحرانی و در آخر خونبارترین جنگ تاریخ بشر که آمریکا خودش قربانی آن بود و با شجاعت جهان را از دست نازیسم و فاشیسم نجات دارد را پیراهم عثمان کنید از چنته خالی در استدلال و اخلاق ناشی میشود.
      ما هم گفتیم با دانسته های ما در آن شرایط خاص که اول بار بمب اتم اختراع و جنگی با این وسعت اتفاق افتاده بود این عمل آمریکا نااخلاقی بود.همانطور که گغتیم شما دنبال بربریت هستید برای همین با مغالطه "خودت هم بدی" یک اتفاق در انتهای جنگ جهانی را دستآویز گرفته ای که افکار ضدبشری خود را پنهان کنی،آمریکا یک کار بد کرده.خوب که چه؟مگر چیز جدیدیست،مگر کشوری بدون سایقه عمل نااخلاقی هم داریم؟در کل بخواهیم حساب کنیم وجود آمریکا موهبتیست جهانی که فاشیستها هنوز هم از آن نالان هستند.همان نجات جهان در همان جنگ دوم به کل تاریخ خونبار تمامیتخواهی میارزد.

خب؟ من وقتی این رو میدونم و میشنوم که یه عده سرسری و بدون اندیشه کافی میگن سلاح اتمی واسه هیجکی در حالی که هنوز خیلی کشورا دارن، میگم زرشششک!!
      ما استدلال آوردیم بنقل از برتراند راسل،ندیدید یا به صلاح نبود ببینید.شما بفرمایید به این همه شخصیتهای ارزشمند مانند انیشتین و راسل که فعالیت برای خلع سلاح جهانی اتمی کردند بگویید زرشک و جهان واقعی را آموزششان دهید تا ما هم همچنان بشما بخندیم

بله قبول شما میگی سلاح اتمی بده خوب نیست ماله دیوونه هاست....هرچی......ینی فقط شما میفهمی چی خوبه چی بده؟؟!!
      عزیز من ما که در تخیلات شما زندگی میکنیم
      بیا بیرون اینجا دنیای واقعی هست

یعنی این دیگه آخرش بود دیگر
      خوب معلوم است وقتی ما میگوییم سلاح اتمی بد است ایده ای از معنی بد داریم دیگر.
      اما اگر شما میگویید ایران سلاح اتمی داشته باشد خوب است ولی معنی خوب معلوم نیست چیست ...

شما گفتین اتمی بده روسیه و آمریکا هم تو رودربایستی قرار بگیرن بمباشونو نابود کنن، هوتوتو بریم گل و بلبل زندگی کنیم!!
      تا لحظه ای که یک سلاح اتمی هم وجود داره بقیه این حق رو دارن که برای دستیابی به اون تلاش کنن و داشته باشن
      اگر هم واقعن ما تو تخیلات شما زندگی میکنیم و نمیدونستیم و همه چی گل و بلبله زنگ بزن به اوباما بگو فردا همه بمباشو نابود کنه تا چین و روسیه و بقیه هم یاد بگیرن و هیچکی دیگه نداشته باشه!!!
      آری روسیه و آمریکا هم در رودربایسی هم دقیقا گیر کرده اند،باقیش هم اگر چیزی هست حماقت است.پیمان هم بستند چندی پیش که کاهش دهند سلاحهای اتمیشان را(در دنیای واقعی !!).در دنیای واقعی کشورهایی مانند ژاپن و آلمان خودشان تصمیم گرفتند سلاح اتمی نداشته باشند.
      یک داستان خیالی از نابود کردن تسلیحات اتمی بطور داوطلبانه توسط آفریقای جنوبی !!
      South Africa and weapons of mass destruction - WiKi
      ژانر علمی تخیلی

چون ایران و کره شمالی حامی تروریست هستن و ... در استراتژی جدید هسته ای آمریکا:
      ایران و کره شمالی از نظر استراتژی جدید هسته ای دولت اوباما به عنوان دو کشور استثنا در این زمینه ذکر شده است که واشنگتن در قبال این دو کشور هیچ تضمینی درباره عدم به کارگیری سلاح های هسته ای قایل نیست
      از کسی چون شما که در تخیلاتش زندگی میکنه انتظاری جز خنده نیست من برای شما گریه میکنم
      این کجایش تحدید هسته ایست،منبع هم که قربانش بروم.
      حقیقتش من برایم مهم نیست چندان که شما چه میکنی،ولی ما همچنان میخندیم،تصور اینکه کسی با افکار ضد انسانی و دشمنی با آزادی حقوق بشر چه حسی باید داشته باشد خیلی ساده نیست ولی احتمالا گریه لازم است که گریه میکنید دیگر.نازیها هم چند وقتیست دارند گریه میکنند بحال دنیا،شاید بیربط نباشد ایندو !!

آفرین
      این میشود بیفکری و... پس مغلطه حمله به شخص پوشالین در کار نبوده.....
      باز هم آموزش دو دو تا چهارتا.
      ما پیشتر هم این مفهوم را گفته بودیم،همچنین گفته بودیم که هیچ کس نباید سلاح اتمی داشته باشد،بمب اتمی کمتر جهان امنتر.
      شما در بالا سخنی دیگری در دهان ما گذاشتید که ما میگوییم آمریکا و انگلیس بمب داشته باشند بقیه نداشته باشند.این میشود حرف در دهان گذاشتن در تحریف حرف طرف مقابل و حمله به طرف پوشالین بجای مدعای واقعی
      Mehrbod این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-18-2012),sonixax (12-17-2012),undead_knight (12-18-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      راسل جان ما در دوران پارینه سنگی زندگی نمیکنیم که همسایه را محدود کنیم به دو کشور هم مرز غربی !
      همسایه های ما که با ما مرز زمینی دارند میشوند : ترکیه ، عراق (که هر دو سابقه ی حمله به ایران را دارند) ، پاکستان (که مجهز به سلاح هسته ایست) ، افغانستان ، ترکمنستان ، آذربایجان (که در تلاش برای تجزیه ایران است) و ارمنستان .

ولی سوای اینها ما همسایگان منطقه ای هم داریم که اتفاقن بیشترشان اعراب سنی هستند که به مجرد آنکه زورشان برسد ما را تکه تکه خواهند کرد همسایگانی مانند : عربستان ، امارات ، کویت ، بحرین ، عمان ، اردن ، سوریه ، لبنان و قطر . تازه میشود اسرائیل را هم به این فهرست اضافه کرد .
      برای حمله نظامی مرز مشترک لازم است،یا باید آمریکا بود که پایگاه داشت،وگرنه عربستان چطور قرار است بما حمله نظامی کند؟
      شما چند نمونه از جنگهای بدون مرز مشترک در بین کشورهای منطقه ما را تعریف کنید ببینیم جنگ ایران عراق بدون مرز مشترک بود یا مصر و اسرائیل؟
      تمام اینها الکیست.
      ترکیه کشوریست که عمرا به ایران حمله کند،دوره عثمانی چه ربطی دارد.اینطور باشد آلمان هم باید برود دنبال بمب اتم در مقابل فرانسه !!
      عراق و افغانستان هم که حل است همین الانش همین ج.ا پیزوری دارد کمک مالی هم میکند آنجا و لنگ ایران هستند.عراق صدام حسین و طالبان چه ربطی به الان دارد.
      باقی کشورها را هم که برشمردی انگار شماردن حساب میشود خوب بفرمایید کدامشان خطر دارد برای ایران که ایران برود سلاح اتمی پیدا کند.مثلا آذربایجان ایران بمب اتم داشته باشد توطئه نمیتواند بکند برای تجزیه !!!!!!
      یا امارات و کویت و بحرین میخواهند ایران را اشغال کنند !!
      همین الان ج.ا با این همه تحریم و با اینکه حمایت آمریکا را که تضمین امنیتی ایران قبل از انقلاب بود و صدام را سر جایش نشانده بود را دور ریخته ولی اعراب از ایران میترسند.چه برسد به ایران دارای یارگیری درست سیاسی.
      اسرائیل چه دشمنی استراتژیکی دارد با ایران دموکراتیک؟؟؟؟؟؟
      همانقدر که ممکن است ترکیه امروز بمب اتم بخواهد جلوی اسرائیل ایران هم میخواهد.

اینکه راسل یک سخنی گفته دلیل بر آن نمیشود که آن سخن درست باشد ! اگر اینهایی که شما گفتید دیوانه اند و خطرناک پس باید برای مقابله با آنها زورت از آنها بیشتر باشد وگرنه نابود میشوی ! دو دو تا چهار تا !
      مضر بودن بمب اتمی هم یک دروغ بسیار بسیار بزرگ است که مدام از طرف مخالفینش گفته میشود ! اینطور باشد هر چیزی که بشود با آن آدم کشت مضر است و باید نابود شود از جمله انواع اسلجه های سرد و گرم !
      راسل استدلال کرده(همان دو دوتا چهارتا)،منتها هیچ یک از مخالفان نمیخواهد آنرا ببیند.نوع سیاست توضیح داده شده (با همان ریاضی) که مشابه خریت جوانان است در بازی "ترسو"،در همان لینک ویکیپدیا هست.
      اینکه سلاح اتمی اگر بد است پس باید تمام اسلحه های سرد هم بد باشد هم مغلطه واضح است.
      یک دسته تعریف میشود که سلاحهای کشتار جمعی،اینها هدف طراحی و ساختشان نابودی جمعی انسانهای غیر نظامیست، چند بمب اتم میتواند زمین را بکل نابود کند،هیچ سلاح دیگری این توان را ندارد.سلاح اتمی شر محض است.همانطور که گفتیم برای سلاح اتمی و شیمیایی و میکروبی و اینها یک استفاده خواستیم که جز داستانها علمی تخیلی از ترکاندن شهابسنگ چیزی ندیدیم.

خیر ، این ادعا غلط و از روی اطلاعات نادرست است . آمریکا از بی اخلاق ترین کشورهای دنیاست و اگر بتواند از بمب اتمی هم استفاده میکند کما اینکه این کار را کرده . در همان دوران جنگ سرد اگر شوروی سلاح هسته ای نداشت بدون شک مورد حمله هسته ای آمریکا قرار میگرفت .
      در ویتنام هم آمریکا کشته ی زیاد داد به خاطر اینکه اخلاقمدار است و مضرات استفاده از سلاح هسته ای را فهمیده بود و آدم حسابی بودند و ... نبود .

در جنگ ویتنام ویتنام شمالی و جنوبی در حال نبر با یکدیگر بودند - ویتنام جنوبی را آمریکا و استرالیا و کره جنوبی و ... حمایت میکرد و ویتنام شمالی را شوروی و چین و کره شمالی و ...

اگر آمریکا آن همه کشته داد و از سلاح هسته ای استفاده نکرد فقط و فقط به خاطر قدرت بازدارندگی سلاح های هسته ای شوروی و چین بوده ! وگرنه اگر حامیان ویتنام شمالی سلاح هسته ای نداشتند آمریکا یک هیروشیمای دیگر در ویتنام درست میکرد .

یعنی بر خلاف باور شما آمریکا اخلاق به خرج نداده ! روشن است که سلاح هسته ای قدرت بازدارندگی زیادی دارد و کسی برای کشوری که این سلاح را دارد شاخ و شانه نظامی نمیکشد .
      آمریکا چند سال بعد از جنگ دوم هم فرصت نابودی شوروی را داشت و آنموقع شوروی بمب نداشت.این یک اشتباه.
      باقیش هم قصه است.حمایت شوروی پنهانی بود.آمریکا لشکر کشی کرده بود رسما در ویتنام.اگر این حمله به شوروی حساب میشد بمب اتم هم بمباران اتمی شوروی حساب میشد.
      بعد هم مثال دیگر زدیم از انگلیس در فالکلند.لابد آنجا هم اگر انگلیس بمباران اتمی میکرد آرژانتین را شوروی ناراحت میشده

در دنیایی که بسیاری بمب اتمی دارند ، نداشتن بمب اتمی برابر است با :

۱ - باج دادن به آنهایی که دارند یا از نظر نظامی از شما قویترند
      ۲ - مورد حمله قدرتهای برتر نظامی قرار گرفتن

و سناریوهایی مانند اینها .

بله دنیایی که در آن جنگی نباشد و کسی کشته نشود و آلودگی نباشد و همه خوش و خرم با هم زندگی کنند دنیای زیباییست ولی دنیایی خیالی و موهوم است ، توهم است .

واقعیت این است که یک جوان ۲۰ ساله میرود در مدرسه و ۲۰ کودک را میکشد و سیاستمداران کماکان از آزادی فروش اسلحه دفاع میکنند !

واقعیت این است که آمریکا و شوروی برای خر کردن من و شما و بقیه با هم پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای امضا میکنند ولی میروند و آزمایش هسته ای میکنند و زرادخانه هسته ایشان را مدرنیزه میکنند :
      آزمایش «محدود» هسته‌ای آمریکا در صحرای نوادا

اینها واقعیت است ! دنیای واقعی این است و برای باقی ماندن در این دنیا باید قواعد آن را شناخت و درست بازی کرد .

اینکه ما بگوییم خوب ما دنبالش نمیرویم شاید دیگران متنبه شوند و دنبالش نروند هم یک رویای کودکانه و خیال باطل است .
      گفتیم که بمب اتم بازدارندگی در برابر امثال پاکستان و کره شمالی و سایر دیوانگان ندارد.سوئد نمیتواند برود برای صدام خط و نشان بکشد که دنیا را میزند نابود میکند.این بازدارندگی مثل وردیست که هی تکرار میکنند دوستان هوادار نحوه کار کردش هم معلوم نیست چطور است.
      باقیش که یکمقدار اشک و آه است و یکسری صفات مخصوص الفکشها و اینها را به ما بسته ای که میدانی خودت هم میلاد جان که ربط بما ندارد ما را میشناسی.در زمان حمایت من از حمله آمریکا به عراق ما از این چیزها نیستیم حالا شدیم سبز !!
      در دنیای واقعی از زمان اوج جنگ سرد فقط پاکستان و کره شمالی صدام و علی خامنه ای دنبال بمب اتم هستند که بمب اتم داشتن در برابر آن تازه از کشورهایی که عقل در سر دارند برخلاف جمع دیوانگانی که گفتیم چند کشور هم خودشان بدست خودشان بمب ها را ریخته اند دور بکل.این دنیای واقعیست.سیاست دادن یک بمب اتم به هر چاقوکش است که داستان تخیلیست در ژانر وحشت !!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-18-2012),Mehrbod (12-17-2012),sonixax (12-17-2012),undead_knight (12-18-2012)

سخنور یکم
      Level completed: 38%, Points required for next Level: 623
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      خنک آن روز که...

خجالتی

SAMKING آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2012
      جُستارها
      10
      امتیازها
      22,727
      رنک
      93
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,926
      از ایشان 2,157 بار در 703 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      گفتیم که مشکل شما اساسیست،من هم احتمال میدهم اینجا هم باز باید همان از گفتگو با شما فرار کنیم ( ) ،این بحث را هم خودت با نقل قول از من شروع کردی.البته من همان پست و این را برای شما نزدم برای خوانندگان دیگر زدم.کلا من همچنان در اغلب موارد شما را نادیده خواهم گرفت !!
      1.در یک سخنگاه هر کاربر میتواند نگر یا سخن خود را با گفت آورد از سایرین بنویسد.
      2.گفت آورد کردن از پیک شما چیز ویژه ای نیست از خیلی ها گفت آورد کردم.
      3.من شما را نادیده نمیگیرم چرا که در این میان یک از ما درستتر میگوید و چون خوشبختانه یا بدبختانه در یک سیاره به سر میبریم، ممکن است در آینده اندیشه نادرست یکی از ما به دیگری آسیب بزند، از این رو به شما هم پیشنهاد میکنم به جای فرار کردن در پایور کردن نگرش خود تلاش کنید تا به فربود برسیم.

آمریکا قبلش هم برده داری را قانونی داشته در نیمی از کشور،کارنامه آمریکا و غرب در مقابل چاقوکشان مورد علاقه شما و کارنامه افکار تمامیتخواهانه بسیار پاک است،اینهم که بروید یک خطای اخلاقی را در شرایطی بحرانی و در آخر خونبارترین جنگ تاریخ بشر که آمریکا خودش قربانی آن بود و با شجاعت جهان را از دست نازیسم و فاشیسم نجات دارد را پیراهم عثمان کنید از چنته خالی در استدلال و اخلاق ناشی میشود.
      ما هم گفتیم با دانسته های ما در آن شرایط خاص که اول بار بمب اتم اختراع و جنگی با این وسعت اتفاق افتاده بود این عمل آمریکا نااخلاقی بود.همانطور که گغتیم شما دنبال بربریت هستید برای همین با مغالطه "خودت هم بدی" یک اتفاق در انتهای جنگ جهانی را دستآویز گرفته ای که افکار ضدبشری خود را پنهان کنی،آمریکا یک کار بد کرده.خوب که چه؟مگر چیز جدیدیست،مگر کشوری بدون سایقه عمل نااخلاقی هم داریم؟در کل بخواهیم حساب کنیم وجود آمریکا موهبتیست جهانی که فاشیستها هنوز هم از آن نالان هستند.همان نجات جهان در همان جنگ دوم به کل تاریخ خونبار تمامیتخواهی میارزد.
      1.من چاقو کش نیستم.
      2.من فاشیست نیستم.
      3.من نازیسم را بی چون و چرا نمیپذیرم.
      4.من باور دارم که بهره بردن از جنگافزار هسته ای در برابر ژاپن کاری بجا بوده (هر چند که کشته شدن مردم بد است)
      ولی اندیشه که نباشد در نمی یابید که این شمایید که میگویید جنگ افزار هسته ای بد است(چون میکشد) پس نابخردانه است که از بکار برده شدن آن بوسیله آمریکا با سربلندی یاد کنید و بگویید که جهان را نجات داد.(اینها دیالوگ من هست گرامی نه شما، نخست تکلیف را با خود مشخص کنید، سپس به نجات جهان از بدیها بپردازید!)
      5.من دنبال بربریت نیستم.
      به پیش کشیدن نکته ی "بکار بردن جنگ افزار هسته ای" در برابر ژاپن، پیراهن عثمان نیست گرامی
      به آن میگوین نمونه ی شکستن(مثال نقض) برای شکستن اندیشه پوچ و موهوم شما در مورد آرمانشهر بودن و درست و حسابی بودن آمریکا یا کاربرد داشتن "حقوق بشرِ"موهوم در بزنگاه ها

ما استدلال آوردیم بنقل از برتراند راسل،ندیدید یا به صلاح نبود ببینید.شما بفرمایید به این همه شخصیتهای ارزشمند مانند انیشتین و راسل که فعالیت برای خلع سلاح جهانی اتمی کردند بگویید زرشک و جهان واقعی را آموزششان دهید تا ما هم همچنان بشما بخندیم
      دوست من داری با دین میجنگی تا با"وحی منزل"ها مبارزه کنی.......
      این خط رو که خوندم به یاد اندیشه های کلیسا در قرون وسطی افتادم.........انشتین خیلی چیز ها گفته ولی برا نظریه نسبیتش مشهور شد.........هر چه کرده یا گفته که وحی منزل نیست!!
      زرششششک آنجا پدیدار شد که با اینکه دانشمندان بزرگی بودند و در این راه هم قدم برداشتند، و گویا حرفشان وحی منزل هم بوده(!) باز دستشان به جایی نرسید.
      یعنی این دیگه آخرش بود دیگر
      خوب معلوم است وقتی ما میگوییم سلاح اتمی بد است ایده ای از معنی بد داریم دیگر.
      اما اگر شما میگویید ایران سلاح اتمی داشته باشد خوب است ولی معنی خوب معلوم نیست چیست ...
      چرا چم این گفته را در نمی یابید؟
      خوب است چرا که در زمان نیاز میشود با آن دشمنانمان را نابود کنیم
      (کار از دو دوتا چهار تا گذشته باید آستین بالا بزنم "بابا آب داد" آموزش دهم!)

آری روسیه و آمریکا هم در رودربایسی هم دقیقا گیر کرده اند،باقیش هم اگر چیزی هست حماقت است.پیمان هم بستند چندی پیش که کاهش دهند سلاحهای اتمیشان را(در دنیای واقعی !!).در دنیای واقعی کشورهایی مانند ژاپن و آلمان خودشان تصمیم گرفتند سلاح اتمی نداشته باشند.
      حالتان که خوب است اگر خدا بخواهد برادر؟؟؟
      در توهماتتان اکنون در کدام سال بسر میبرید؟
      پس از جنگ دوم جهانی آلمان نمیتواند ارتش داشته باشد چه رسد به بمب اتم!!!!!!!!!نمیگذارند نه که نمیخواهند!!!!!!!!
      از دراگ که استفاده نکردید،خدایی نکرده؟ توهم زدید!
      حقیقتش من برایم مهم نیست چندان که شما چه میکنی،ولی ما همچنان میخندیم،تصور اینکه کسی با افکار ضد انسانی و دشمنی با آزادی حقوق بشر چه حسی باید داشته باشد خیلی ساده نیست ولی احتمالا گریه لازم است که گریه میکنید دیگر.نازیها هم چند وقتیست دارند گریه میکنند بحال دنیا،شاید بیربط نباشد ایندو !!
      1.من خود هومن هستم پس پاد هومنیک اندیشه نمیکنم.
      2.من به آزادی بی چون و چرا باور ندارم، همانگونه که در دنیای راستین است، نه آزادی متلق مانند مدینه فاضله درون توهمات شما!
      3.من نه نژاد پرستم و... که شما گمان بر این بردید و مدام بازنوشت میکنید!
      من تنها به زبان پارسی دلبستگی دارم، اگر این را نازیسم تفسیر میکنید و مرا نژاد پرست میدانید از بیدانشی خودتان است.
      باز هم آموزش دو دو تا چهارتا.
      ما پیشتر هم این مفهوم را گفته بودیم،همچنین گفته بودیم که هیچ کس نباید سلاح اتمی داشته باشد،بمب اتمی کمتر جهان امنتر.
      شما در بالا سخنی دیگری در دهان ما گذاشتید که ما میگوییم آمریکا و انگلیس بمب داشته باشند بقیه نداشته باشند.این میشود حرف در دهان گذاشتن در تحریف حرف طرف مقابل و حمله به طرف پوشالین بجای مدعای واقعی
      1.دودوتا چهر تا را که پیشتر من به شما می آموختم، اگر به 5 رسیدید، سخن تازه ای دارید!
      2.کی بود کی بود من نبودم؟؟؟ تو روز روشن؟؟؟
      سوای کار بقیه ما باید بگذاریمش کنار
      این هم که در نوشته های بیبی خدا بیامرز من بوده گویا!!
      حرف در دهانتان گذاشتم؟ یا قدری اندیشیدید و سخنتان را بازنگری و گفتار کهنه ترتان را فراموش کردید؟

نکته: این همه حمله به شخص و پرداختن به گوینده ...سفسطه و .......دروغ و تهمت و پرداختن به حاشیه......تحمل نکردن نگرش مخالف.....
      براستی دریافتم که بمب اتم زیاد هم خطرناک نیست.
      افرادی چون شما که خود در کوره راهند و دیگران را به بزرگراه راهنمایی میکنند، از هر چیز برای جهان هستی و هومنان خطرناکترند.

من بد، هیولا، اهریمن...ولی هرچه گفتم به آن باور مندم، نه به خود دروغ میگویم نه به دیگران و دوستدار جهان راستینم نه آرمانشهر پنداریک.

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از SAMKING گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-18-2012),iranbanoo (12-18-2012),sonixax (12-18-2012)

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      این منطق پشت بمب اتم از زبان برتراند راسل:

Since the nuclear stalemate became apparent, the Governments of East and West have adopted the policy which Mr. Dulles calls 'brinkmanship'. This is a policy adapted from a sport which, I am told, is practiced by some youthful degenerates. This sport is called 'Chicken!'. It is played by choosing a long straight road with a white line down the middle and starting two very fast cars towards each other from opposite ends. Each car is expected to keep the wheels of one side on the white line. As they approach each other, mutual destruction becomes more and more imminent. If one of them swerves from the white line before the other, the other, as he passes, shouts 'Chicken!', and the one who has swerved becomes an object of contempt. As played by irresponsible boys, this game is considered decadent and immoral, though only the lives of the players are risked. But when the game is played by eminent statesmen, who risk not only their own lives but those of many hundreds of millions of human beings, it is thought on both sides that the statesmen on one side are displaying a high degree of wisdom and courage, and only the statesmen on the other side are reprehensible. This, of course, is absurd. Both are to blame for playing such an incredibly dangerous game. The game may be played without misfortune a few times, but sooner or later it will come to be felt that loss of face is more dreadful than nuclear annihilation. The moment will come when neither side can face the derisive cry of 'Chicken!' from the other side. When that moment is come, the statesmen of both sides will plunge the world into destruction.[2

Chicken (game) - Wikipedia, the free encyclopedia
      ترزبان:

از زمانیکه پات شدن هسته‌ای همه‌گیر شده، دولت‌های شرق و غرب این سیاست را گزیده‌اند که سرکار Dulles آنرا "brinkmanship" مینامد. این سیاست اینجور که به من گفته‌اند بازی‌ای است که بدست جوانان فاسد نیز انجام میشود. این بازی "جوجه!" نامیده میشود.
      بازی اینگونه است که یک شاهراه دراز راست را با یک خط سپید در میان گزیده، سپس از دو سر دو خودرو بسیار تند به سوی یکدیگر میرانند. از هر راننده چشمداشت این میرود که چرخ‌هایش را روی یک ور خط سپید نگه دارد.

همچنان که به یکدیگر نزدیک میشوند، نابودی دوسره بیشتر و بیشتر زودهنگام میشود. اگر یکیشان از خط سپید پیش از دیگری بیرون بکشد، دیگری، همانجور که رد میشود داد میزند "جوجه!" و کسی که کنار کشیده دستمایه‌ی خوارداشت دیگران میشود.
      این بازی همانگونه که بدست جوانان بی‌مسئولیت بازی میشود، نااخلاقی و تبهکارانه دیده میشود، اگرچه تنها زندگی دو جوان باشد که ریسک میشود.
      ولی هنگامیکه همین بازی بدست سیاستمدار برجسته بازی میشود، کسی که نه تنها زندگی خودش که زندگی سدها میلیون آدم دیگر را هم ریسک میکند، اینگونه از دوسو پنداشت میشود که سیاستمدارهای اینسو از خود یک فرزانگی و دلاوری والا همی نشان میدهند و تنها سیاستمدار دیگرسو است که نکوهیدنی است. این، بروشنی، چرند است.

هر دوسو برای انجام چنین بازی خطرناکی نکوهیدنی هستند. بازی میتواند چندباری بی بدشانسی پیش برود، ولی دیر یا زود اینگونه به چشم خواهد آمد که از دست دادن ارج و چهره خود، بدتر از نابودی هسته‌ای است.
      این گاه زمانی فرامیرسد که هیچ سویی نتواند فریاد ریشخندآمیز "جوجه!" را از دیگری برتابد. زمانیکه این گاه فرارسید، سیاستمداران هر دو سو جهان را به نیستی خواهند فروبرد.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-18-2012),mahtab71 (12-18-2012),Russell (12-18-2012),SAMKING (12-18-2012),sonixax (12-18-2012),undead_knight (12-18-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      برای حمله نظامی مرز مشترک لازم است،یا باید آمریکا بود که پایگاه داشت،وگرنه عربستان چطور قرار است بما حمله نظامی کند؟
      با همان هواپیماهای مدرن نظامی که از آمریکا خریده ! با کشتی های نظامی آنچنانیش . ۱۴۰۰ سال پیش بدون اینها حمله کرد !

شما چند نمونه از جنگهای بدون مرز مشترک در بین کشورهای منطقه ما را تعریف کنید ببینیم جنگ ایران عراق بدون مرز مشترک بود یا مصر و اسرائیل؟
      تمام اینها الکیست.
      ترکیه کشوریست که عمرا به ایران حمله کند،دوره عثمانی چه ربطی دارد.اینطور باشد آلمان هم باید برود دنبال بمب اتم در مقابل فرانسه !!
      عراق و افغانستان هم که حل است همین الانش همین ج.ا پیزوری دارد کمک مالی هم میکند آنجا و لنگ ایران هستند.عراق صدام حسین و طالبان چه ربطی به الان دارد.
      باقی کشورها را هم که برشمردی انگار شماردن حساب میشود خوب بفرمایید کدامشان خطر دارد برای ایران که ایران برود سلاح اتمی پیدا کند.مثلا آذربایجان ایران بمب اتم داشته باشد توطئه نمیتواند بکند برای تجزیه !!!!!!
      یا امارات و کویت و بحرین میخواهند ایران را اشغال کنند !!
      همین الان ج.ا با این همه تحریم و با اینکه حمایت آمریکا را که تضمین امنیتی ایران قبل از انقلاب بود و صدام را سر جایش نشانده بود را دور ریخته ولی اعراب از ایران میترسند.چه برسد به ایران دارای یارگیری درست سیاسی.
      اسرائیل چه دشمنی استراتژیکی دارد با ایران دموکراتیک؟؟؟؟؟؟
      همانقدر که ممکن است ترکیه امروز بمب اتم بخواهد جلوی اسرائیل ایران هم میخواهد.
      پیشتر برایتان گفتم در دوران پارینه سنگی زندگی نمیکنیم !

راسل استدلال کرده(همان دو دوتا چهارتا)،منتها هیچ یک از مخالفان نمیخواهد آنرا ببیند.نوع سیاست توضیح داده شده (با همان ریاضی) که مشابه خریت جوانان است در بازی "ترسو"،در همان لینک ویکیپدیا هست.
      راسل استدلال کرده که کرده ! مگر هر چه راسل استدلال کند درست است ؟

.سلاح اتمی شر محض است
      همانطور که پیشتر گفتم این جمله مطلقن اشتباه است .

همانطور که گفتیم برای سلاح اتمی و شیمیایی و میکروبی و اینها یک استفاده خواستیم که جز داستانها علمی تخیلی از ترکاندن شهابسنگ چیزی ندیدیم.
      داستان تخیلی ؟ میلیونها سیارک سرگردان اطراف زمین تخیل است ؟ بیخیال !!!

آمریکا چند سال بعد از جنگ دوم هم فرصت نابودی شوروی را داشت و آنموقع شوروی بمب نداشت.این یک اشتباه.
      باقیش هم قصه است.حمایت شوروی پنهانی بود.آمریکا لشکر کشی کرده بود رسما در ویتنام.اگر این حمله به شوروی حساب میشد بمب اتم هم بمباران اتمی شوروی حساب میشد.
      بعد هم مثال دیگر زدیم از انگلیس در فالکلند.لابد آنجا هم اگر انگلیس بمباران اتمی میکرد آرژانتین را شوروی ناراحت میشده
      شوروی سال ۱۹۴۹ رسمن آزمایش هسته ای انجام داد ولی قبل از اون تمام آنچه آلمان نازی داشت رو برده بود و آمریکا جرات حمله به شوروی رو نداشته از همان ابتدا .

مثال شما هم که در مورد ویتنام از بیخ و بن اشتباه بوده .

بعد شما دارید جنگی که کلن منجر به مرگ ۲۵۵ بریتانیایی شد را با جنگی که شمار زیادی کشته بر جای میگذارد و هزینه بر است مقایسه میکنید ؟ این قیاس به کل مع الفارق است !

کل شمار کشته شدگان این جنگ از دو طرف روی هم ۱۰۰۰ نفر نیست !!!
      تازه این جنگ بر سر مالکیت بوده ! کدام کشوری در جایی که آن را سرزمین خود میداند برای پیروزی در جنگ سلاح هسته ای میترکاند ؟

همانطور که پیشتر هم نشانتان دادم این شعار های غرب و فیلسوفان غربی در مورد بدی سلاح هسته ای و ... مزخرف محض است و تنها عاملیست برای جلوگیری از اقدام دیگران در تولیدش . غرب اگر به راستی از بمب اتمی بدش میامد دنبال مدرن کردن زرادخانه هسته ایش نبود .

گفتیم که بمب اتم بازدارندگی در برابر امثال پاکستان و کره شمالی و سایر دیوانگان ندارد.
      ما هم گفتیم دارد ! نمونه بسیار خوبش هم همان سلاح هسته ای هند است وگرنه تا الان پاکستان یک بلایی سر هندوستان آورده بود . پس این استدلال شما هم غیر واقعیست .

سوئد نمیتواند برود برای صدام خط و نشان بکشد که دنیا را میزند نابود میکند.این بازدارندگی مثل وردیست که هی تکرار میکنند دوستان هوادار نحوه کار کردش هم معلوم نیست چطور است.
      خیر این هم نادرست است ، در عمل میبینیم که بمب اتمی قدرت بازدارندگی دارد و ورد و ... هم نیست . پیشتر هم نشانتان دادیم . در ضمن این خط و نشان کشیدن برای صدام و یک دیوانه خیالی ساختن که هیچ چیز به بیضه اش هم نیست و نمیشود جلویش را گرفت پس من درست میگویم هم ......

باقیش که یکمقدار اشک و آه است و یکسری صفات مخصوص الفکشها و اینها را به ما بسته ای که میدانی خودت هم میلاد جان که ربط بما ندارد ما را میشناسی.در زمان حمایت من از حمله آمریکا به عراق ما از این چیزها نیستیم حالا شدیم سبز !!
      منظورت را نفهمیدم ! من چیزی را به شما نبستم راسل جان

در دنیای واقعی از زمان اوج جنگ سرد فقط پاکستان و کره شمالی صدام و علی خامنه ای دنبال بمب اتم هستند که بمب اتم داشتن در برابر آن تازه از کشورهایی که عقل در سر دارند برخلاف جمع دیوانگانی که گفتیم چند کشور هم خودشان بدست خودشان بمب ها را ریخته اند دور بکل.این دنیای واقعیست.سیاست دادن یک بمب اتم به هر چاقوکش است که داستان تخیلیست در ژانر وحشت !!
      در همین پست قبلیم به شما نشان دادم که سید علی و کره و پاکستان تنها کسانی نیستند که دنبال سلاح هسته ای هستند و خود آمریکا برای بهبود عملکرد سلاحهای هسته ایش آزمایش هسته ای انجام میدهد !

هیچ کشوری هم به میل خودش بمب اتمیش را دور نریخته ! اگر آمریکا ۱۰۰ تا بمب هسته ای را نابود کرده به جایش ۲۰۰ تا مدرن تر و قوی ترش را ساخته !

آلمان و ژاپن هم به میل خودشون بدون بمب هسته ای نیستند . چماق آمریکا بالا سرشونه . وقتی من در اینجا از حساب بانکیم پول میگیرم باید یک نسخه از ترنزکشن من در داده های آمریکا ثبت بشه ! کافیه که به یک آمریکایی یک فرش ایرانی بفروشید تا حساب بانکی آلمانی شما مسدود شود و فجایعی بدتر از اینها ! کی گفته اینها به میل خودشون چیزی ندارند ؟

حزب CDU در آلمان که اکنون قدرت را هم در دست دارد مخالف سرسخت تعطیلی نیروگاه های هسته ایست و مدام برنامه خاموشیشان را به عقب میندازد ! اکنون که کار را کشانده اند به سال ۲۰۲۰ بعدش هم لابد میکشانند به ۲۰۴۰ و .... همه اش هم برای خفه کردن صدای مردمی است که در خیابان راه میوفتند و ابراز نگرانی میکنند از ترکیدن یکی از این نیروگاهها !!!!!

همچنین شما داری با یک پیشداوری بسیار اشتباه مردم ایران را به کل یک مشت چاقوکش و دیوانه ی زنجیره ای خطاب میکنی ! من پیشتر هم گفتم بمب اتمی در دستان جمهوری اسلامی : نه ، بمب اتمی در دستان ایران دموکرات فردا ۱۰۰% آری .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-18-2012),iranbanoo (12-18-2012),SAMKING (12-18-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      حمله به آدم پوشالین شرح مغالطات منطقی

در مثالها شماره ۷ :

سودابه – در صورتی که ایران یک کشور دموکرات بشود، داشتن سلاح اتمی به نفع منافع ملی ماست.

کاوه – واقعاً شرم آور است که تو زندگی انسانهای بیگناه و حفظ طبیعت و محیط زیست برایت ذره ای ارزش ندارد و حاضری که همه چیز را زیر پا بگذاری.
      iranbanoo این را پسندید.
      دکتر ساسی

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      1.در یک سخنگاه هر کاربر میتواند نگر یا سخن خود را با گفت آورد از سایرین بنویسد.
      2.گفت آورد کردن از پیک شما چیز ویژه ای نیست از خیلی ها گفت آورد کردم.
      3.من شما را نادیده نمیگیرم چرا که در این میان یک از ما درستتر میگوید و چون خوشبختانه یا بدبختانه در یک سیاره به سر میبریم، ممکن است در آینده اندیشه نادرست یکی از ما به دیگری آسیب بزند، از این رو به شما هم پیشنهاد میکنم به جای فرار کردن در پایور کردن نگرش خود تلاش کنید تا به فربود برسیم.
      خوب دیگر،همین دو پست کفایت میکند،تهمت و سخنان غلط در پستهات مانند همیشه بطور هندسی بالا میرود و یک جمله صحیح برای نمونه در پست آخرت پیدا نمیشود واقعا و من نه وقت ندارم نه علاقه برای آموزش به یک کودک لجباز.من این نادیده گرفتن را گفتم که بدانی چون پرسیده بودی وگرنه برای من مهم نیست جه میکنی بنابراین بهتر است از حواله گریه و نصیحت برای ما دست برداری (البته میل خودت است باز ولی ما از آنجا که دنبال کشتار جمعی و اخلاقی خواندن آزمایش اتمی روی غیرنظامیان و ضدیت با حقوق بشر و اینها نیستیم در همان راستا اینجا یکی از مفاد حقوق بشر که همان آزادی بیان است را پاس میداریم ).

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-18-2012),sonixax (12-18-2012)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در همین پست قبلیم به شما نشان دادم که سید علی و کره و پاکستان تنها کسانی نیستند که دنبال سلاح هسته ای هستند و خود آمریکا برای بهبود عملکرد سلاحهای هسته ایش آزمایش هسته ای انجام میدهد !

هیچ کشوری هم به میل خودش بمب اتمیش را دور نریخته ! اگر آمریکا ۱۰۰ تا بمب هسته ای را نابود کرده به جایش ۲۰۰ تا مدرن تر و قوی ترش را ساخته !

آلمان و ژاپن هم به میل خودشون بدون بمب هسته ای نیستند . چماق آمریکا بالا سرشونه . وقتی من در اینجا از حساب بانکیم پول میگیرم باید یک نسخه از ترنزکشن من در داده های آمریکا ثبت بشه ! کافیه که به یک آمریکایی یک فرش ایرانی بفروشید تا حساب بانکی آلمانی شما مسدود شود و فجایعی بدتر از اینها ! کی گفته اینها به میل خودشون چیزی ندارند ؟

حزب CDU در آلمان که اکنون قدرت را هم در دست دارد مخالف سرسخت تعطیلی نیروگاه های هسته ایست و مدام برنامه خاموشیشان را به عقب میندازد ! اکنون که کار را کشانده اند به سال ۲۰۲۰ بعدش هم لابد میکشانند به ۲۰۴۰ و .... همه اش هم برای خفه کردن صدای مردمی است که در خیابان راه میوفتند و ابراز نگرانی میکنند از ترکیدن یکی از این نیروگاهها !!!!!

همچنین شما داری با یک پیشداوری بسیار اشتباه مردم ایران را به کل یک مشت چاقوکش و دیوانه ی زنجیره ای خطاب میکنی ! من پیشتر هم گفتم بمب اتمی در دستان جمهوری اسلامی : نه ، بمب اتمی در دستان ایران دموکرات فردا ۱۰۰% آری .
      باقی پست که بر اساس تئوری توطئه و اینها بود و فقط کل کل است،گفتنی ها گفته شده
      ولی این دیگر از آن حرفهاست که آلمان و ژاپن بخاطر آمریکا دنبال بمب اتم نرفتند و هیچ کشوری برنامه سلاح اتمیش را خودش تعطیل نکرده.بعد هم عوض کردن سلاح اتمی با نیروگاه اتمی.
      آلمان غربی توان دستیابی به سلاح اتمی را داشت نساخت.
      ژاپن همین الان هم تمام تکنولوژی بمب اتم را دارد نمیسازد،آمریکا هم متحدش است در منطقه پایگاه هم دارد آنجا همین امروز هم حزب لیبرال دموکرات آنجا برنده شد.
      انکار اینها از آن حرفهاست !!
      مثال آفریقای جنوبی را هم با لینک گذاشتیم باز هم لینک:
      اینجا میبیند که آفریقای جنوبی سلاحهای اتمیش را نابود کرده و NPT راهم پذیرفته.اینها که دیگر داستان تئوری برایش نمیشود ساخت که بخاطر ترس از روسیه و فضایی ها و اینهاست که آمریکا ویتنام و عراق و افغانستان را بمباران اتمی نکرده و نمیکند !!

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-18-2012),Mehrbod (12-18-2012),sonixax (12-18-2012)

سخنور یکم
      Level completed: 38%, Points required for next Level: 623
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      خنک آن روز که...

خجالتی

SAMKING آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2012
      جُستارها
      10
      امتیازها
      22,727
      رنک
      93
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,926
      از ایشان 2,157 بار در 703 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خوب دیگر،همین دو پست کفایت میکند،تهمت و سخنان غلط در پستهات مانند همیشه بطور هندسی بالا میرود و یک جمله صحیح برای نمونه در پست آخرت پیدا نمیشود واقعا و من نه وقت ندارم نه علاقه برای آموزش به یک کودک لجباز.من این نادیده گرفتن را گفتم که بدانی چون پرسیده بودی وگرنه برای من مهم نیست جه میکنی بنابراین بهتر است از حواله گریه و نصیحت برای ما دست برداری (البته میل خودت است باز ولی ما از آنجا که دنبال کشتار جمعی و اخلاقی خواندن آزمایش اتمی روی غیرنظامیان و ضدیت با حقوق بشر و اینها نیستیم در همان راستا اینجا یکی از مفاد حقوق بشر که همان آزادی بیان است را پاس میداریم ).
      چی شد پس؟ باز الفرار؟؟
      1.یک نمونه بیاور که من به شما تهمت زده باشم(هر چند شما مرا چاقو کش، بربر، فاشیست و... خوندید که من باید از شما گله کنم نه شما از من، دست پیش گرفتید که پس نیافتید؟)

2.من کودک نیستم گرامی، ولی هتا یک کودک هم میتواند سخن درستی بگوید و درست گفتن تنها ویژه بزرگسالان نیست.
      این پیشفرض نادرست ذهن شماست!

3.شما معیار سنجش سخن درست نیستید و سخنان من اگر مخالف نگرش شماست این بر چم نادرست بودن آنها نیست.
      باز هم این پیامد پیشفرض نادرست ذهنتان است که گمان بردید تنها در این گیتی خودتان درست میگویید و بس!!

4.از رفتارتان پیداست که از این آزادی بیان و نگرش مخالف رنج میبرید.
      شاید پشتیبانیتان از "حقوق بشر" موهوم هم دروغی باشد که به خود و دیگران میگویید.
      --------------
      نکته پایانی:
      من و شما هر دو انسانیم در فضای مجازی داریم گفتگو میکنیم
      شما هتا طاقت تحمل یک گفتگو در صلح رو هم ندارید و با نگرش مخالفتون اینگونه بدوی برخورد میکنید
      بعد میخواید که از حقوق بشر و صلح و "جهان بی سلاح اتمی" و... برای گل و بلبل کردن جهان صحبت کنید؟
      مگه مجبوری خب؟
      مگه شله زردِ نذری هست که میخوای همش بزنی حاجت بگیری، برو برس به یه کار دیگه، نه خودتو ناراحت کن نه دیگران.

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از SAMKING گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (12-18-2012),sonixax (12-18-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      باقی پست که بر اساس تئوری توطئه و اینها بود و فقط کل کل است،گفتنی ها گفته شده
      ولی این دیگر از آن حرفهاست که آلمان و ژاپن بخاطر آمریکا دنبال بمب اتم نرفتند و هیچ کشوری برنامه سلاح اتمیش را خودش تعطیل نکرده.بعد هم عوض کردن سلاح اتمی با نیروگاه اتمی.
      آلمان غربی توان دستیابی به سلاح اتمی را داشت نساخت.
      ژاپن همین الان هم تمام تکنولوژی بمب اتم را دارد نمیسازد،آمریکا هم متحدش است در منطقه پایگاه هم دارد آنجا همین امروز هم حزب لیبرال دموکرات آنجا برنده شد.
      انکار اینها از آن حرفهاست !!
      مثال آفریقای جنوبی را هم با لینک گذاشتیم باز هم لینک:
      اینجا میبیند که آفریقای جنوبی سلاحهای اتمیش را نابود کرده و NPT راهم پذیرفته.اینها که دیگر داستان تئوری برایش نمیشود ساخت که بخاطر ترس از روسیه و فضایی ها و اینهاست که آمریکا ویتنام و عراق و افغانستان را بمباران اتمی نکرده و نمیکند !!
      اینکه شما اطلاع ندارید دلیل نمیشود که بیخودی بگویید تئوری توطئه ! زیر برگه ای که بنده هنگام باز کردن حساب امضا کرده ام خیلی واضح و روشن نوشته شده آن چیزهایی که نقل کردم . یعنی بخشی از قرار دادم است .

برای اینکه باز به تئوری توطئه نچسبانید :

موافقت اتحادیه‌ی اروپا با دسترسی آمریکا به حساب بانکی مشتریان اروپایی | اروپا | DW.DE | 27.07.2009
      جاسوسی بانکی آمریکا در اروپا قانونی می‌شود | اروپا | DW.DE | 27.11.2009

آزمایش هسته ای آمریکا برای بهبود عملکرد سلاح های هسته ایش را هم که لینک کردم ! شما موظفید مطالعه کنید بنده از جای درست و حسابی در باره ادعایم ریفرنس آوردم . پس باز هم تئوری توطئه ای در کار نبوده و تنها یک اتهام بی پای ای بیش نیست .

ژاپن و آلمان هم چماق آمریکا بالای سرشان نباشد بی درنگ بمب اتمی میسازند .

و اما در مورد مزخرفی به نام شر مطلق بودن بمب اتمی :

در پروژه ای به نام چاریوت آمریکا با استفاده از انفجارهای هسته ای یک بندر مصنوعی درست کرد ، همچنین استفاده های غیر نظامی بمب هسته ای به دفع خطر اجرام سرگردان آسمانی محدود نمیشود بلکه شامل موارد زیر میشود :

• Large-scale excavation to create reservoirs, canals and ports.
      • Stimulating oil and gas recovery.
      • Creating cavities for underground oil, gas or waste storage.
      • Extinguishing gas field fires.
      • Space propulsion.
      • Interception of potentially dangerous Near Earth Objects (asteroids, etc).
      • Recovering oil from oil shale.
      • Energy production via molten fluorides underground producing steam for electricity.
      • Breaking up copper and phosphate ore preparatory to mining.

چهارتای اول مورد استفاده هم قرار گرفته اند .

http://www.world-nuclear.org/info/pn...ns-inf126.html

آفریقای جنوبی هم به خاطر تحریمهایی که بر سرش از طرف همانهایی که بمب اتمی داشتند خراب شد بیخیال سلاح هسته ایش شد و باز به میل خودش نبود !

در منبع خودتان هم آمده :

David Albright and Chris McGreal have claimed that South African projects to develop nuclear weapons during the 1970s and 1980s were undertaken with some cooperation from Israel.[10][11][12] The United Nations Security Council Resolution 418 of 4 November 1977 introduced a mandatory arms embargo against South Africa, also requiring all states to refrain from "any co-operation with South Africa in the manufacture and development of nuclear weapons".[13]

همچنین در همان منبع خودتان در مورد اینکه به میل خودش نابود کرد ذکر شده که این ادعا بدون سند و منبع است .

یعنی کماکان شما نمیتوانید به ما کشوری را نشان دهید که به میل خودش و بدون فشار خارجی و زور و تحریم و ... سلاح هسته ای را کنار گذاشته باشد ! و یا دنبال تولیدش نرود .

حقیقت خیلی روشن است ! آنهایی که سلاح هسته ای دارند دوست ندارند دیگران سلاح هسته ای داشته باشند تا برتریشان بر دیگران همواره حفظ شود . سخنان فیلسوفان و دانشمندانی هم که مدام از بد بودن سلاح هسته ای سخن میگویند در این شرایط هیچ ارزشی ندارد و نشان دادیم مثلن سخن راسل در مورد شر محض بودن بمب هسته ای از روی ناآگاهیش در این باره بوده . فیلسوف هست که هست ! علامه دهر که نیست .

از بین تمام کشورهایی که حق وتو دارند ! تمامشان سلاح هسته ای هم دارند و تمامشان هم میگویند سلاح هسته ای بد است ولی مدام در حال بیشتر کردن سلاح های هسته ایشان هم هستند .

دو دو تا = چهارتا
      دکتر ساسی

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •