Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
سانسورهای سایبری دولت - برگ 37
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 37 از 41 نخستیننخستین ... 181920212223242526272829303132333435363738394041 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 361 به 370 از 406

جُستار: سانسورهای سایبری دولت

بازداشت همیشگی
      Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
      Overall activity: 42.0%
      بدون وضعیت

خالی

guilty آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2013
      ماندگاه
      قاره وستروس
      جُستارها
      0
      امتیازها
      345
      رنک
      6
      Post Thanks / Like
      سپاس
      34
      از ایشان 39 بار در 22 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در یک سایت دولتی که رسمنا از نازیسم هیتلری دفاع میکنه برای بار نمیدونم چندم اخراج شدم
      انجمن مرجع جنگ دوم ارواح عمه نداشتشون
      -علت اینکه من نوشتم نازی احمق ایرانی تو که توانایی و تکنولوژی ساخت افتابه نداری چطوری ادعا میکنی از هیتلر که حداقل موشکی ساخت هواپیمایی تولید میکرد حمایت میکنی و خودت رو برادر خوانده نازیها میپنداری
      -اصولا نازیسم چه ربطی به اسلام داره؟
      اکثر ایرانیها یا چشم بادمای هستن و یا ترک و یا عرب سامی یا سید زاده من موندم چرا این ایرانیها خودشون رو به این قوم و اون قوم به زور میچسبونن --از فضل پدر تو را چه حاصل؟
      حماقت نزد ایرانیست و بس -سایت هم میهن هم مدیرش رفته با فارس وابسته به ارکان امنیتی مصاحبه کرده که خود حاکی از خطر جدی و تهدید برای کاربران است -دوستان بداند این سایت های ایرانی اکثرا وابسته به نهادهای امنیتی هستندپس اگر گذرتان به گهریزک افتاد به جای من هم زحمت بکشید
      ویرایش از سوی guilty : 05-27-2013 در ساعت 03:49 AM

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از guilty گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (05-26-2013),sonixax (05-26-2013)

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mosafer نمایش پست ها
      برای من مهم نیست شما چه برداشتی نسبت به سخنان من دارید مهم این بود که هنوز عاجزید از درک بعضی مسائل
      خب بنظر میرسد سپاه اسلام کم آورده و بخش آخر فیلم هم به سینه زنی اختصاص پیدا کرده.
      جناب کسری هم همانجا گفتند که استفاده از واژه همجنسباز چه معنی همجنسگراستیزانه‌ای دارد.

بنظر من از این واضحتر نمیتوان نمونه‌ای برای Rationalization (توجیه آموزه های ضدبشری سنتی و دینی نام شکاکیک بر آن نهادن باشد) پیدا کرد:

حرف زدن خیلی راحت هست ولی من سعی میکنم اول به باور برسم بعد درصدد دفاع از آن برآیم
      sonixax این را پسندید.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

guilty (05-26-2013),sonixax (05-26-2013)

سخنور یکم
      Overall activity: 29.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

Empty

Soheil آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2011
      جُستارها
      26
      امتیازها
      36,419
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,070
      از ایشان 2,156 بار در 711 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      تاپیک زمانی حذف شد که بحثش هم مشکل زا شد(از نظر قوانین هم میهن)و هر جا مستلزم رعایت قوانین خودش هست پس به شخص من نمیتونید خرده بگیرید من کاری رو کردم که باید میشد و ربطی به نظر شخصی من نداشتمن جایی عنوان کردم که "حالم(از همجنسگراها) بهم خورد" یا "چندشم میشه؟؟ کار به درستی و نادرستیش ندارم و صراحتا میگم حس خوبی به همجنس بازی(نه همجنسگرایان) ندارم اینو قبلا هم گفتم ببینید ربطی به خود افراد همجنس باز ندارهما دوستانی داریم که تمام کارهاشون مطابق میل ما نیست و اگر قرار باشد آنها را ملاک دوستی قرار بدهیم باید قید تمام دوستانمان را بزنیمهمجنسگرایان هم فقط (البته به نظرم شاید هم چنین نباشد)از لحاظ ارضای نیازهای جنسیشون با غیر همجنس بازان تفاوت دارندشاید از نظر برخی کارشان اشتباه باشد ولی به واقع دست خودشان نیست و کنترلی در این موارد ندارند، دارند؟من اینجا چه بگویم وقتی شما قبلا رای صادر کردید؟شما در پیامهایی که بینمان رد و بدل شد در این مورد صحبتی نکردید (کردید و من خاطرم نیست؟)و این کار خلاف قوانین اسلامی هم میهن هست کاری که اونجا میکنم بخاطر علایق خودم نیست به حتمهمانطور که میدونید روز بعد تاپیک شما حذف شد چون منتظرسمت و سوی ان بودمپ.نباز هم تکرار کنم من با خودهمجنسگرایان مشکلی ندارم؟باز هم تکرار کنم عمل هر کس به خودش مربوط است و به من ِ نوعی بی ارتباط؟باز هم تکرار کنم حذف تاپیک فقط و فقط بخاطر نقص قوانین بود؟(در این مورد مفصل صحبت کردیم و نیازی به تکرار آن نیست، هست؟)پ.ن 1شاید اینجا همجنسگرایان وجود داشته باشد و من شخصا هیچ موقع آن را دلیل بر این نمیدانم که مانع گفتگوی من با او بشودپ.ن 2 شما مختارید هر کس با هر عقیده ای که دوست دارید ،دوست ِ خود بدانید ولی چنین برداشتی سطحی از اطرافیان زیاد مناسب شخصیت شما نیست بهتر بود قبل صدور چنین نظریه ای نسبت به من نظرم را می پرسیدید،بهتر نبود؟+اتفاقا بعد از حذف آن تاپیک متوجه شدم یکی از دوستان نه چندان نزدیکم ،هم جنس باز هست و کمی از رنجهایش را برایم مطرح کرد پس نا آشنا با آن دگر نیستم میخواهید حرفهای(به قول خودش دردهای ) یک هم جنس باز در ایران را برایتان نقل قول کنم؟اینجا مشکلی از این باب نیست+برای من زیاد فرقی نمیکند نظر اطرافیانم نسبت به دیدگاه من چیست و باعث شود دوستانی را از دست بدهم یا بدست بیاورم ولی لازم بود حداقل اونی که فکر میکنم رو بیان کنم
      از شخصی شدن بحثها زیاد خوشم نمیاد. من هیچوقت نگفتم حق نداشتید تاپیک رو حذف کنید و باور کنید اگر هم اینجا دربارش نوشتم برای این نبود که شما رو به این بحثها بکشونم یا زهرچشم بگیرم. فقط از روی ناچاری میخواستم حس بدم رو کمی بهتر کنم با نشون دادنش به دوستان هم فکر. و دیدید که خیلی کوتاه دربارش نوشته بودم و قصد جنجال نداشتم. در هم میهن سعی کردم موضوع رو شخصی نکنم چون فکر نمیکردم درست باشه و همچین حقی به خودم ندادم. این رو سوءاستفاده میدونستم فکر نمیکردم مشکلی با این موضوع ندارید وگرنه صحبت میکردم و میپرسیدم. چرا خود شما آنجا نگفتید که فقط التزام دارم؟ این همه اظهار نفرت در تاپیک علیه نازنین ترین آدمهایی که میشناسید چه حسی به شما میده؟ حداقل انتظار من نسبت به پستی که اینجا گذاشتم سکوت بود یا اظهار تاسف از حذف تاپیک. لحن شما طوری بود که این جور برداشت کردم که متنفرید از اینها. وقتی در پیام خصوصی بندهای قانونی میارید که در اون به انحرافات جنسی اشاره شده و همجنسگرایی رو انحراف میدونه. و بقیه حرفهاتون هم پیامهای مشابهی رو عنوان میکنه. و وقتی اینجا اومدید باز اولین حرفی که زدید این بود که چرا هدف پنهانیم دفاع از همجنسگرایان بوده! در پاسخ به امیر گرامی هم باز نگفتید که حداقل من شخصا مخالف دفاع ازشون نیستم. همه اینها یعنی چی؟ من چی باید فکر میکردم؟ ببخشید حوصله ندارم بیشتر توضیح بدم با این فیلتر شکن داغون هم نمیشه کار کرد. همه متن هم بهم میریزه!

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Soheil گرامی سپاسگزاری کرده اند:

guilty (05-27-2013),mosafer (05-26-2013),Ouroboros (05-26-2013),sonixax (05-26-2013)

سخنور یکم
      Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

mosafer آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      9
      امتیازها
      13,575
      رنک
      75
      Post Thanks / Like
      سپاس
      448
      از ایشان 1,533 بار در 771 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Bibak نمایش پست ها
      از شخصی شدن بحثها زیاد خوشم نمیاد. من هیچوقت نگفتم حق نداشتید تاپیک رو حذف کنید و باور کنید اگر هم اینجا دربارش نوشتم برای این نبود که شما رو به این بحثها بکشونم یا زهرچشم بگیرم. فقط از روی ناچاری میخواستم حس بدم رو کمی بهتر کنم با نشون دادنش به دوستان هم فکر. و دیدید که خیلی کوتاه دربارش نوشته بودم و قصد جنجال نداشتم. در هم میهن سعی کردم موضوع رو شخصی نکنم چون فکر نمیکردم درست باشه و همچین حقی به خودم ندادم. این رو سوءاستفاده میدونستم فکر نمیکردم مشکلی با این موضوع ندارید وگرنه صحبت میکردم و میپرسیدم. چرا خود شما آنجا نگفتید که فقط التزام دارم؟ این همه اظهار نفرت در تاپیک علیه نازنین ترین آدمهایی که میشناسید چه حسی به شما میده؟ حداقل انتظار من نسبت به پستی که اینجا گذاشتم سکوت بود یا اظهار تاسف از حذف تاپیک. لحن شما طوری بود که این جور برداشت کردم که متنفرید از اینها. وقتی در پیام خصوصی بندهای قانونی میارید که در اون به انحرافات جنسی اشاره شده و همجنسگرایی رو انحراف میدونه. و بقیه حرفهاتون هم پیامهای مشابهی رو عنوان میکنه. و وقتی اینجا اومدید باز اولین حرفی که زدید این بود که چرا هدف پنهانیم دفاع از همجنسگرایان بوده! در پاسخ به امیر گرامی هم باز نگفتید که حداقل من شخصا مخالف دفاع ازشون نیستم. همه اینها یعنی چی؟ من چی باید فکر میکردم؟ ببخشید حوصله ندارم بیشتر توضیح بدم با این فیلتر شکن داغون هم نمیشه کار کرد. همه متن هم بهم میریزه!
      متاسفم بحث به اینجا کشید
      حذف تاپیک شخصی نبود و شما بهتر میدانید که دلایل تماما بخاطر نقض قوانین بود نه نظر شخصی
      من یکی از مدیران هم میهن هستم و سعی میکنم گاهی نظرات شخصی ام را عنوان نکنم تا باعث جبهه گیری از سمت برخی کاربران نشود
      +
      مساله ای هست که ایجا نمیتوانم بازگو کنم ولی در هم میهن حتما خدمت شما عرض خواهم کرد

+
      بحث از نظر من تمام شده ست

تمام...
      هنگامی که کسی آگاهانه افکار تو را نمی فهمد
      خودت را برای توجیه خسته نکن . . .

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از mosafer گرامی سپاسگزاری کرده اند:

guilty (05-26-2013),MaSteRyk (05-27-2013),Ouroboros (05-26-2013),Soheil (05-26-2013),sonixax (05-26-2013)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خنده دار ترین اخطاری که از این برادران عرزشی گرفتم ، عنوان اتهام من " ایجاد مزاحمت برای کاربران" هست ! حالا طرف مقابل هم بانو هست ، لابد سر کوچه جلوشو گرفتم یا مثلا متلکی چیزی بهش گفتم

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی ya-mohsen
      Dear Anarchy,

You have received a warning at تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum.

Reason:
      -------
      ایجاد مزاحمت برای کاربران

بسم الله الرحمن الرحیم

همانطور كه قبلا در تالار تذکر عمومی دادم . شما به هیچ وجه حق ندارید تاپیک را به درگیری شخصی تبدیل کنید . خانم تینا محترمانه از شما خواست که به دلیل قوانین وارد گفتگوی دینی نمی شود اما شما دوباره موضوع را جنجالی کردید .
      به همین دلیل پست شما حذف و کارت زرد دریافت می کنید .
      علت : ایجاد مزاحمت برای کاربران
      -------

Original Post:
      یک حقیقت در جدال ایران با آمریکا و اسرائیل - صفحه 3
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی tina_piran نمایش پست ها
      همانطور که در پست قبلی قبل از پست جدید شما گفتم بخاطر مدیر تالار بحث دینی نمی کنم وگرنه خودتان هم میدانید بارها به این چرندیات که آنها (طالبان) خودشان از شما مسلمان تر هستند و غیره.... پاسخ داده ام
      شما هم که نه یهودی هستید و نه به صهیونیسم علاقه ای دارید و اسرائیل و... !!!!معلوم نیست چرا روز و شب از مشتی آدم کش دفاع می کنید و میفرمایید که اسرائیل به کوری چشم شما هنوز پابرجاست!!!!!(خواستید برای این حرفتان که کجا گفتید سند بیاورم)

من هم چون نمیخواهم دیگر بحث دینی را در این تالار ادامه دهم تنها یک آدرس یادگاری برای شما میگذارم که فراموش نکنید از چه کسانی و با چه سطح هوش و استعداد پیروی می کنید!!
      Google Image Result for http://5tjt.com/wp-content/uploads/2012/09/arabs.jpg
      آخ که چقدر شما به قوانین و مدیران و کاربران اینجا احترام میذارید....میای به یکی میگی خودتو خیس کردی، بعد همه مدیران ایستاده برای شما خواهر بسیجی جان بر کف دست میزنن!! معلومه باید احترام بذاری بهشون...

شما برای خودتان پاسخ داده اید خواهر بسیجی !! ضمن اینکه حرف من رو هم تحریف فرموده بودید و گاف هایی که داده بودید رو هم لیست کردم که به دلیل ضایع شدن مثل همیشه جوابی ندارید بدید...کسی که میاد با یک فیلم بی سر و ته ادعا میکنه گنبد آهنین فلان شد دیگه تکلیفش معلومه...

فقط موندم چی شد آقاتون جواب 4 بار حمله اسرائیل به حومه دمشق رو نداد!!

ضمنا اشتباه گرفتید ، من اگر چیزی میگم در دفاع از اسرائیل نیست چون اونها به اندازه کافی قوی هستند وباز هم میگم به کوری چشم شما پا برجا میمونن...من به دنبال اینم که امثال شما از توهم قدرتمند بودن بیاین بیرون و کاری نکنین ایران در اثر همین ماجراجویی ها نابود بشه... البته شما که ایران نیستین و براتون مهم نیست...فقط ژست ایران دوستی گرفتین !!

خواهر بسیجی برای بار چندم ، این شما هستید که احتیاج به آقا دارید...من کسی یا چیزی رو ندارم ازش پیروی کنم جز خرد !! این منطق شماست که احتیاج به ولی و قیم دارد...
      Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

All the best,
      تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (05-29-2013),iranbanoo (05-28-2013),MaSteRyk (05-30-2013),sonixax (05-28-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوستان یه چیزی هم میذاریم بخندیم دور همی !! وبلاگ اون یارو بزرگمهر رو با اون همه کمکی که به اسلامیست ها کرده بود از طریق حمله به ایران باستان، امروز فیلتر کردن!! داستانی داریم تو این مملکت :

BLOGFA.COM

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (05-29-2013),iranbanoo (05-28-2013),Russell (05-28-2013),sonixax (05-28-2013)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mosafer آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      9
      امتیازها
      13,575
      رنک
      75
      Post Thanks / Like
      سپاس
      448
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      دوستان یه چیزی هم میذاریم بخندیم دور همی !! وبلاگ اون یارو بزرگمهر رو با اون همه کمکی که به اسلامیست ها کرده بود از طریق حمله به ایران باستان، امروز فیلتر کردن!! داستانی داریم تو این مملکت :

BLOGFA.COM
      چرا؟

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از mosafer گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-28-2013),sonixax (05-28-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      چرا؟
      نمیدونم...این رو دیگه باید از برادران کارگروه تشخیص مصادیق جرائم رایانه ای پرسید !! شاید هم اشتباهی شده باشه یا شاید با رفع موارد مشکل دار وبلاگ برگرده...ولی کلا جالب هست و بیشتر از همه امیدوارم روی افکار خود اون بزرگمهر اثر بگذاره و بدونه عاقبت مزدوری با این افکار عجیب و متناقضی که داره چیزی بهتر از این نیست...

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (05-28-2013),mosafer (05-28-2013),sonixax (05-28-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      نمیدونم...این رو دیگه باید از برادران کارگروه تشخیص مصادیق جرائم رایانه ای پرسید !! شاید هم اشتباهی شده باشه یا شاید با رفع موارد مشکل دار وبلاگ برگرده...ولی کلا جالب هست و بیشتر از همه امیدوارم روی افکار خود اون بزرگمهر اثر بگذاره و بدونه عاقبت مزدوری با این افکار عجیب و متناقضی که داره چیزی بهتر از این نیست...
      دم انتخاباتی سانسور از قبل هم عجیب غریبتر شده،سایت chess.com رو هم فیلتر کردن ... !!!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-28-2013),Ouroboros (05-29-2013),sonixax (05-28-2013)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mosafer آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      9
      امتیازها
      13,575
      رنک
      75
      Post Thanks / Like
      سپاس
      448
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      منظورم مطالبش بود معمولا مطالب تاریخی رو زیاد گیر نمیدن

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از mosafer گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-28-2013),sonixax (05-28-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 2 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 2 مهمان)

جُستارهای همانند

1. سوره جن
      از سوی kourosh_bikhoda در تالار دین
      پاسخ: 4
      واپسین پیک: 08-28-2014, 10:52 AM
    2. فیلم‌ها و اخبار مربوط به انقلاب مردم سوریه
      از سوی Theodor Herzl در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 24
      واپسین پیک: 09-11-2013, 02:21 PM
    3. سوره المجادله
      از سوی Anarchy در تالار دین
      پاسخ: 6