• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 21 از 32 نخستیننخستین ... 234567891011121314151617181920212223242526272829303132 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 201 به 210 از 316

جُستار: جستار آزاد تالار رایانگر،اینترنت،تلفن های همراه

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      میگم این لینک : Amazon.com: PlayStation 4 Console: Video Games

الان یعنی فقط یه دسته رو کنسول بازی هست ؟ باید دسته دوم رو جدا بخریم ؟

بعد این یکی لینک فرقش چیه ؟

Amazon.com: PlayStation 4 DualShock 4 Bundle: Video Games
      از PS2 به این ور همه کنسولها یه دونه کنترلر دارند! یعنی باید جدا بخری.
      لینک اول کنسول هستش با حداقل امکانات.
      لینک دوم کنسول هست + یک دسته اضافی. (باندل هستش)
      بعضی باندلها روش یک بازی مجانی هم دارند.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (05-19-2014)

بازداشت همیشگی
      Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
      Overall activity: 4.0%
      بدون وضعیت

خالی

پیمان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      375
      رنک
      7
      Post Thanks / Like
      سپاس
      31
      از ایشان 27 بار در 20 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شما فکر می کنید سیستم عامل لینوکس (عذر میخواهم گنو/لینوکس) چجور سیستم عاملی هست؟ اینجا کسی هست که سابقه کار کردن با این سیستم عامل نق نقو را داشته باشه؟ یکبار اوبونتو ۱۴.۰۴ نصب کردم وایرلس را نشناخت و هر کاری هم کردم باز هم نشناخت. پارسیکس نصب کردم باز هم وایرلس نشناخت. کوبونتو نصب کردم که اوضاع فاجعه بار تر بود و نه وایرلسم رو شناخت نه گرافیکم را ! خب اگر ملاک بر درایور غیرآزاد بودن باشه که باید فاتحه این گنو/لینوکس را خواند با این مسخره بازیهایش!
      به نظر شما اصلاْ این سیتم عامل علاوه بر سرور به چه کار دیگری می آید؟
      پیشاپیش دوستان گنو/لینوکسی من را حلال بفرمایند.

4. یک کاربر برای این پست سودمند از پیمان گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (05-31-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی پیمان نمایش پست ها
      شما فکر می کنید سیستم عامل لینوکس (عذر میخواهم گنو/لینوکس) چجور سیستم عاملی هست؟ اینجا کسی هست که سابقه کار کردن با این سیستم عامل نق نقو را داشته باشه؟ یکبار اوبونتو ۱۴.۰۴ نصب کردم وایرلس را نشناخت و هر کاری هم کردم باز هم نشناخت. پارسیکس نصب کردم باز هم وایرلس نشناخت. کوبونتو نصب کردم که اوضاع فاجعه بار تر بود و نه وایرلسم رو شناخت نه گرافیکم را ! خب اگر ملاک بر درایور غیرآزاد بودن باشه که باید فاتحه این گنو/لینوکس را خواند با این مسخره بازیهایش!
      به نظر شما اصلاْ این سیتم عامل علاوه بر سرور به چه کار دیگری می آید؟
      پیشاپیش دوستان گنو/لینوکسی من را حلال بفرمایند.
      بعضی از انواع چیپهای سخت افزاری تنها و تنها و به صورت انحصاری برای سیستم عامل ویندوز طراحی شدند. برای همین شما تمام کره زمین را هم که زیر و رو کنید درایور برای سیستم عاملهای دیگرش را پیدا نمیکنید.
      از جمله آنها نوعی چیپ قدیمی در مودمهای قدیمی موسوم به WinModem یا Softmodem بودند (الان دیگه به خاطر اینکه خیلی قدیمی هستند و استفاده تجاری ندارند درایورهای لینوکسیشان پیدا میشود) با چیپهای مثلن K56flex شرکت Rockwell .
      برای همین توقع شناساندن سخت افزارهای انحصاری به سیستم عاملهای متن باز یک توقع الکی دولکی هستش.
      ولی به عکس اگر شما سخت افزارهای غیر انحصاری (مثلن سخت افزارهای مربوط به سرور) رو اگر تهیه کنید هر سیستم عامل متن بازی بهترین بازدهی رو روش خواهد داشت.
      من پیشتر هم گفتم سیستم عاملهای متن باز (لینوکس ، FreeBSD ، یونیکس و ...) به درد دسکتاپ پی سی نمیخورند و این مشکلی که شما باهاش دارید کوچکترین مشکلی هست که یک دسکتاپ یوزر خواهد داشت.
      نبود نرم افزارهای کاربردی و حتا سرگرمی خودش یکی از بزرگترین مشکلاتی هستش که استفاده از این مدل سیستم عاملها برای کاربر درست میکنه.
      شاید استفاده شخصی محدود بشه به موسیقی گوش دادن و فیلم دیدن و نوشتن چهار تا نامه در بدترین فرمت و شکل ممکن با یک سری نرم افزار متن باز و چرخیدن در اینترنت و یک سری کارهای بسیار پیش پا افتاده! خوب طبیعتن چنین فردی مشکل خاصی با سیستم عاملی مثل اوبونتو پیدا نمیکنه ولی به محض اینکه دایره کاربری اندکی تخصصی و حرفه ای بشه (به جز موارد استفاده Server ها و برنامه نویسی برای دنیای مربوط به خودشان*) این سیستم عاملها دو زار نمی ارزند.
      شما نمیتونید با یک سیستم عامل متن باز یک چاپخونه رو راه اندازی کنید و به سود دهی برسونید! دور کارهای گرافیکی و سه بعدی رو که کلن خط بکشید! دور کارهای مهندسی رو هم خط بکشید! میخواید کتاب بنویسید؟! دور نرم افزارهای متن باز رو خط بکشید چون اگر از اونها استفاده کنید نتیجه کار شما رو هیچ چاپخونه ای نمیتونه درست چاپ کنه! میخواید آهنگسازی کنید؟! اصلن کلن فراموش کنید این سیستم عاملها رو! عاشق بازی کردن هستید؟! به جز برخی کنسولهای بازی و گوشی های موبایل خاص این سیستم عاملها کارایی ندارند! تازه همون بازیها برای اون کنسولها و گوشی ها و تبلتها از طریق سیستم عاملهای تجاری نوشته میشند. امور حسابداری و انبار داری دارید ؟! یا باید یک خرج میلیونی بکنید و نرم افزار خودتون رو بدید براتون بنویسند تا بتونید از این سیستمها نهایت استفاده رو بکنید! یا به نرم افزارهای به درد نخورِ متن باز قانع باشید، یا بروید نرم افزارهای فوق تخصصی مالتی پلتفرم تهیه کنید که قیمتشون سر به فلک میزنه! یا از یک سیستم عامل تجاری استفاده کنید که میلیونها گزینه مختلف با قیمتهای مناسب در اختیارتون قرار میده.

خلاصه کلام اینکه اگر کاربری هستید که استفاده تان حتا اندکی فراتر از یک استفاده روزمره ی خیلی خیلی معمولی از کامپیوتر هستش دور سیستم عاملهای متن باز رو خط بکشید. 30 دلار بدهید یک سیستم عامل تجاری بخرید خودتان را راحت کنید! دوران سیستم عاملهای تجاری 400 دلاری چند سالیست که به سر آمده. فقط کافیست بدانید سیستم عامل خود را از کجا یا چگونه بخرید!
      به طور مثال ویندوز 8 زمانی که اومد همش 29 دلار قیمت داشت و هنوز هم میتونید با همین قیمتها بخریدش و این سوای این مساله هست که شما با خرید سخت افزار (از پیش اسمبل شده) که لازمه ی کارکردن هر سیستم عاملی هستش این روزها اغلب یک کپی رایگان از به روز ترین سیستم عامل تجاری موجود و مربوط به سخت افزارتون در بازار رو میگیرید.
      پیمان این را پسندید.
      دکتر ساسی

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (05-31-2014),پیمان (05-31-2014)

بازداشت همیشگی
      بدون وضعیت

خالی

پیمان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      375
      رنک
      7
      Post Thanks / Like
      سپاس
      31
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوست عزیز یک موردی هست که خیلی ذهنم را مشغول کرده. فرق ویندوز کرک شده(ویندوز موجود در ایران) با ویندوز اورجینال(بدون کرک) در چیست؟ در ایران چگونه میتونان ویندوز اورجینال رسمی از مایکروسافت را تهیه کرد؟ ویندوزهای اورجینال رسمی محدودیت تعداد دفعات نصب دارند؟
      حقیقتش خودم راضی نیستم که از ویندوز کرک شده استفاده میکنم و بخاطر همین قصد مهاجرت به لینوکس داشتم که از این عذاب وجدان رها بشم اما آن مشکلاتی که در پست قبلی ذکر کردم من را تا حدودی منصرف کرد.
      یک نکته عجیب هم اینجاست که در ایران قیمت لینوکسی که از مثلا از فروشگاه لینوکس شاپ خریداری می کنیم یک حلقه دی وی دی ۱۰۵۰۰ تومان می شود در حالی که ویندوز ۸.۱ با جلد و هولوگرام و فایل کرک و آفیس۲۰۱۳ همگی در یک دی وی دی به قیمت ۸۶۰۰ تومان فروخته می شود!

8. یک کاربر برای این پست سودمند از پیمان گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (06-01-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوست عزیز یک موردی هست که خیلی ذهنم را مشغول کرده. فرق ویندوز کرک شده(ویندوز موجود در ایران) با ویندوز اورجینال(بدون کرک) در چیست؟ در ایران چگونه میتونان ویندوز اورجینال رسمی از مایکروسافت را تهیه کرد؟ ویندوزهای اورجینال رسمی محدودیت تعداد دفعات نصب دارند؟
      حقیقتش خودم راضی نیستم که از ویندوز کرک شده استفاده میکنم و بخاطر همین قصد مهاجرت به لینوکس داشتم که از این عذاب وجدان رها بشم اما آن مشکلاتی که در پست قبلی ذکر کردم من را تا حدودی منصرف کرد.
      یک نکته عجیب هم اینجاست که در ایران قیمت لینوکسی که از مثلا از فروشگاه لینوکس شاپ خریداری می کنیم یک حلقه دی وی دی ۱۰۵۰۰ تومان می شود در حالی که ویندوز ۸.۱ با جلد و هولوگرام و فایل کرک و آفیس۲۰۱۳ همگی در یک دی وی دی به قیمت ۸۶۰۰ تومان فروخته می شود!
      فرق نسخه اورجینال با کپی اینه که شما :

1 - از محصول دزدی استفاده نمیکنید!!!
      2 - همیشه و در هر شرایطی پشتیبانی مایکروسافت رو دارید.
      3 - همیشه آخرین نسخه های به روز شده و آپدیتهای امنیتی رو فوری و به محض رلیز شدن دریافت میکنید.
      4 - از اونجایی که سیستم عامل شما همیشه به روز هستش مجبور نیستید ماهی یک بار سیستم عامل عوض کنید!!
      5 - نیازی به زیر و رو کردن اینترنت برای پیدا کردن درایور سخت افزاری خاص ندارید و میتونید از طریق ویندوز آپدیت خود به خود پیداش کنید و اوتومات هم نصب میشه.

در ایران شما میتونید برید از فروشگاه های نرم افزاری نسخه اصلیش رو بخرید (10-12 سال پیش بود هنوز هم هست)، یک راه ساده تری هم هست مستقیمن از خود مایکروسافت یا سایت Ebay و ... خرید کنید یا از طریق یک آشنا در خارج اون رو تهیه کنید.
      برای خرید آنلاین مستقیم کردیت کارت ، حساب Paypal یا همچین چیزهایی لازم دارید که در ایران هستند شرکتهایی فراوان که این خدمات رو ارایه میدند.

ویندوز یا OSX های رسمی بله محدودیت در نصب دارند اغلب 10 بار! ولی یک راهِ خیلی ساده هست که شما میتونید روی سخت افزارِ دست نخورده خودتون هزاران بار سیستم عامل رو نصب کنید بدون اینکه از محدودیتتون چیزی کم بشه. اون هم استفاده از این نرم افزار هستش :
      Advanced Tokens Manager - Josh Cell Softwares

مهاجرت به لینوکس تنها در شرایطی که بالاتر گفتم خوبه! شما باید یک دلیل خیلی خوب برای مهاجرت به لینوکس داشته باشید مثلن استفاده های تجاری حرفه ای، برنامه نویسی، یادگیری لینوکس و ...
      نسخه های لینوکس رو هم نرید از فروشگاه های کلاهبردار ایرانی تهیه کنید! مثلن اگر یک کپی از اوبونتو لازم دارید برید به سایت The leading OS for PC, tablet, phone and cloud | Ubuntu و مجانی دانلودش کنید!
      در مورد باقی توزیع های لینوکس هم به همین صورت. همشون در سایت رسمی خودشون رایگان برای دانلود موجود هستند.
      دکتر ساسی

10. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

پیمان (06-01-2014)

بازداشت همیشگی
      بدون وضعیت

خالی

پیمان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      375
      رنک
      7
      Post Thanks / Like
      سپاس
      31
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      درورد بر شما

پس انگار فرق چندان مهمی بین نسخه اورجینال و کرک شده نیست جز همان غیر اخلاقی بودن نسخه کرک شده.

البته سخن شما رو کاملا قبول دارم که گفتید باید دلیل خاصی برای مهاجرت به لینوکس باشه ولی خب خیلی ها هم بخاطر مبارزه با مایکروسافت(بهره کش کاپیتالیسم!) سعی می کنند به لینوکس مهاجرت کنند و دسته ای دیگر هم بخاطر فلسفه لینوکس که همان آزادی هست و با مفاهیمی چون free software و open source بیان میشود و از سوی بنیاد نرم افزار آزاد هم حمایت میشوند هست و این داستان آزادی نرم افزار داره به یک جنبش اجتماعی تبدیل میشود که از دایره نرم افزار و کامپیوتر هم گسترده تر شده.

بله اگر بتوان فایل ایزوی لینوکس مورد نظر را در سایت DistroWatch.com: Put the fun back into computing. Use Linux, BSD. بررسی و دانلود کرد که قابل اعتمادتر هست اما متاسفانه سرعت اینترنت و محدودیت دانلود مخصوصا برای بعضی از توزیع های لینوکس که بالای ۲ گیگ هستند. هر گیگ تقریبا بین ۷۰۰۰ تا ۷۵۰۰ تومان میشود حالا حساب کنید یک فایل ایزوی ۴.۸ گیگا بایت که کاربران به سراغ فروشگاههای اینترنتی میروند.

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      من سالهاست از لینوکس استفاده می‌کنم اما همانطورکه میلاد گفت استفاده‌ام فراتر از کارهای عادی نیست، از هیچ برنامه‌ی «تخصصی» هم به روی کامپیوتر شخصی‌ام استفاده نمی‌کنم که نیاز به ویندوز باشد. الان که به آن سالهای ویندوز نگاه می‌کنم می‌بینم در نبود آن زندگی‌ام ده برابر زیباتر شده!
      زنده باد زندگی!

13. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Dariush (06-01-2014),sonixax (06-01-2014),پیمان (06-01-2014)

بازداشت همیشگی
      بدون وضعیت

خالی

پیمان آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2014
      جُستارها
      0
      امتیازها
      375
      رنک
      7
      Post Thanks / Like
      سپاس
      31
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      من سالهاست از لینوکس استفاده می‌کنم اما همانطورکه میلاد گفت استفاده‌ام فراتر از کارهای عادی نیست، از هیچ برنامه‌ی «تخصصی» هم به روی کامپیوتر شخصی‌ام استفاده نمی‌کنم که نیاز به ویندوز باشد. الان که به آن سالهای ویندوز نگاه می‌کنم می‌بینم در نبود آن زندگی‌ام ده برابر زیباتر شده!
      شما از چه توزیع هایی استفاده کرده اید تا حالا؟ می گویم توزیع ها (نه توزیع) چون گفتید سالهاست که از لینوکس استفاده می کنید و معمولا کاربران لینوکس عادت دارند توزیع های مختلفی را امتحان کنند.
      از چه توزیعی بیشتر از همه خوشتان آمده؟ و البته سازگاری کدامیک با سخت افزار بیشتر است؟

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از پیمان گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Ouroboros (06-02-2014),sonixax (06-01-2014)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      البته سخن شما رو کاملا قبول دارم که گفتید باید دلیل خاصی برای مهاجرت به لینوکس باشه ولی خب خیلی ها هم بخاطر مبارزه با مایکروسافت(بهره کش کاپیتالیسم!) سعی می کنند به لینوکس مهاجرت کنند و دسته ای دیگر هم بخاطر فلسفه لینوکس که همان آزادی هست و با مفاهیمی چون free software و open source بیان میشود و از سوی بنیاد نرم افزار آزاد هم حمایت میشوند هست و این داستان آزادی نرم افزار داره به یک جنبش اجتماعی تبدیل میشود که از دایره نرم افزار و کامپیوتر هم گسترده تر شده.
      بهره کش بودن مایکروسافت یک دروغ! و وجود آزادی در دنیای لینوکس یک وهم است.
      آن قدری که شما در دنیای متن باز محدودیت دارید در دنیای نرم افزارهای تجاری ندارید! به عبارت ساده تر اگر متخصص نباشید تقریبن در دنیای متن باز هیچ کاری نمیتوانید بکنید.

بله اگر بتوان فایل ایزوی لینوکس مورد نظر را در سایت DistroWatch.com: Put the fun back into computing. Use Linux, BSD. بررسی و دانلود کرد که قابل اعتمادتر هست اما متاسفانه سرعت اینترنت و محدودیت دانلود مخصوصا برای بعضی از توزیع های لینوکس که بالای ۲ گیگ هستند. هر گیگ تقریبا بین ۷۰۰۰ تا ۷۵۰۰ تومان میشود حالا حساب کنید یک فایل ایزوی ۴.۸ گیگا بایت که کاربران به سراغ فروشگاههای اینترنتی میروند.
      من یادمه در ایران سرویسهای غیر حجمی هم وجود داشت و دوستان من در ایران هنوز هم از این مدل سرویسها استفاده میکنند!
      بعد خود سایت توزیع کننده یک توزیع خاص از هر سایتی قابل اطمینان تر است.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      بیخیال

شما از چه توزیع هایی استفاده کرده اید تا حالا؟ می گویم توزیع ها (نه توزیع) چون گفتید سالهاست که از لینوکس استفاده می کنید و معمولا کاربران لینوکس عادت دارند توزیع های مختلفی را امتحان کنند.
      از چه توزیعی بیشتر از همه خوشتان آمده؟ و البته سازگاری کدامیک با سخت افزار بیشتر است؟
      برای دسکتاپ بهتر از دبیان و اوبونتو پیدا نمیکنید.
      برای سرور CentOS و Fedore Core RedHat (که تجاریست) .
      باقی توزیع ها به نظر من مفتشان گران است به خصوص توزیع های ایرانیش.
      دکتر ساسی

17. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

پیمان (06-02-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.8%
      دستاوردها:
      HE

Empty

Dariush آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2012
      ماندگاه
      No man's land
      جُستارها
      30
      امتیازها
      83,861
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,020
      از ایشان 8,977 بار در 2,888 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      60 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      برای دسکتاپ بهتر از دبیان و اوبونتو پیدا نمیکنید.
      مندریوا و اوپن‌سوزه هم گزینه‌های خوبی هستند هرچند که دبیان ویزی، نامبر وان است. در ثانی، میلاد گرامی، یک پرسشی، اینکه ویندوز از لینوکس در کارهای تخصصی بهتر است، دلیل‌اش در تجاری بودن‌اش است یا ربطی ندارند؟ منظور اینکه شما باید از لحاظِ فنی این دو سیستم‌عامل را مقایسه و نتیجه‌گیری بکنید؛ من قاطعانه می‌گویم و می‌توانم این را اثبات هم بکنم که لینوکس (و یونیکس) بسیار هوشمندانه‌تر و مهندسی‌تر از ویندوز طراحی و پیاده‌سازی شده. سازوکارِ توسعه‌ی آن نیز نمادی برجسته است از بلوغ اجتماعی انسان‌ها و توانِ بالای زیست و هماهنگیِ ما در عینِ نبودِ عنصر هماهنگ‌کننده و این به خودی خود، حقیقتا مایه‌ی مباهات است و افتخار.
      Confusion will be my epitaph
      As I crawl a cracked and broken path
      If we make it we can all sit back
      And laugh
      But I fear tomorrow I'll be crying,
      Yes I fear tomorrow I'll be crying
      .Yes I fear tomorrow I'll be crying

19. یک کاربر برای این پست سودمند از Dariush گرامی سپاسگزاری کرده اند:

پیمان (06-02-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •