Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
حق مولف (Copyright)
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 36

جُستار: حق مولف (Copyright)

Threaded View

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      امیر جان بنده نیز با ضرس قاطع به شما میگویم نوشتن یك سمفونی یك هزارم نوشتن یك برنامه پیچیدگی ندارد . اینكه شما دوست ندارید حق مالكیت بدهید بحسیست سوا ، ولی نبود حق مالكیت برابر است با نبود نرم افزار .
      همان طور كه پیشتر هم گفتم نرم افزارهای متن باز مصرف كننده را به چپشان هم حساب نمبكنند ! بنگرید به ffmpeg تا كنون به هیچ یك از تقاضاهای كاربرانش پاسخ نداده و با وجود اینكه مبدلی بس قویست كاربر به سراغش نمیرود . مایه شرمساری نویسندگانش باید باشد
      كه در اواخر سال ٢٠١٢ هنوز بویی از رابط گرافیكی كاربر نبرده اند !
      ویندوز هم اگرچه كیفیت اوبونتو را ندارد و بحثی هم درش نیست ولی اوبونتو كارایی ویندوز را در موارد بیشماری ندارد ، درایور های مناسب برای سخت افزارها ندارد و همگی یك جاییشان میلنگد ، بسیاری از نرم افزارها را ندارد و مشابه هایشان همان مفتشان هم گران است . بنگرید به دانلود منیجر های لینوكسی و مقایسه كنید با idm ویندوزی ! اصلن حرفی برای گفتن ندارند .
      اصولن لینوكس مناسب برای سیستم های دسكتاپی نیست ، آن پیشرفتی هم كه شما سخنش را گفتید تنها كاربران حرفه ای را نشانه رفته و غیر حرفه ها پشم !
      در مورد آیفونبا تكنولوژی ٥ سال پیش سخن گفتید ، آیا تا به حال همین كارهای گروهی حتا یك دانه گجت با تكنولوژی ١٠ سال پیش حتا در اختیار مردم گذاشته اند ؟ پس نه تنها هیچ ایرادی به اپل وارد نیست بلكه اینجا باید به متهم كنندگان گفت شما بیایید یك گجت با تكنولوژی روز تولید كنید ، تف بر كسی كه از آن استفاده نكند ، اصلن آن را بفروشید ، ولی به جای نق زدن یك كاری بكنید !!!

دست آخر به نظر بنده بزرگترین ایراد كپی رایت این است كه تنها یقه مصرف كننده را گرفته ! این بگیر و ببند باید دوطرفه باشد . یعنی بیاید و تولید كننده را مجبور كند كه یك نسخه لایت برای مصارف غیر تجاری تولید كند و رایگان یا با هزینه بسیار كم در اختیار افراد بگذارد .

سایت مگا آپلود را به یاد بیاورید ، اگر جلویش توسط همین كپی رایت گرفته نمیشد باعث ورشكستگی شركتهای بیشتر و در نتیجه بیكار شدن افراد بیشتری میشد . من در اینجا طرف كسانی هستم كه كارشان را به خاطر زیاده خواهی دیگران از دست داده اند نه طرف كسانی كه به زور میخواهند ماحصل دسترنج دیگران را به رایگان استفاده كنند .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (10-22-2012)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •