گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
با سلام نمی دانم اجازه دارم جواب دهم یا نه! ولی باز جسارت کرده و عرض می کنم که بحث سر سوسمار بود نه ادرار شتر و هیچ کجا هم امامان همچین چیزی را نگفته اند. حتی بر طبق قرآن هم غذا باید از "طیبات" باشد یعنی پاکیزه و نظیف. پس جسارتا این حرفتان با عقل جور در نمی آید. البته بنده بحثی ندارم با شما چون می دانم باید در مقابلتان سر را بزیر انداخت و سکوت کرد و یا گقت "بله قربان هر چه شما می گویید". در ضمن بنده اهل داغ کردن نیستم. در تمام جدال ها شما تاختید و تحقیر کردید.....
ادرار شتر برای این به میان آمد که نشان دهد با اینکه از نظر خود فقهای شیعه موردی نداره ولی به دروغ و با جعل کردن تاریخ سعی دارند اون رو نسبت بدند به وهابی ها!
به عبارت ساده تر با همین مثال ساده ادعاهای تشیع در باره گوشت سوسمار همگی باطل شدند چرا که مشخصن شیعه حتا آنچه که خودش تائید کرده را در صورتی که بعدن (مثلن 100 سال دیگه) دنیا بگه بده سعی میکنه این طوری ماست مالی کنه و این مساله یکی دو بار نبوده.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
راستش را بخواهید خیلی خندیدم :)) اتهام می زنید چون حق با شماست بخاطر دینم باید در جایگاه یک متهم باشم و محکوم. شما فرمودین که شیوه نگارشم شبیه فلانی است. من پست هایشان را خواندم و هیچ شباهتی را نیافتم! شاید هم مشکل از بنده هست نمی دانم قضاوت با دیگران! اگر می خواهید نباشم اصراری ندارم . حتی به جناب آنارشی هم گفتم . می دانم شما از بنده و امثال بنده بیزارید و دوست ندارید که در فرومی که شما مدیرش هستید باشیم . خب یک کلام این را بگویید تا اتهام بزنید و تحقیر کنید که واقعا خیلی حالت طنز بخود می گیرد. در پایان بنده بر عکس شما هیچ نفرتی نه از شما نه از دیگر کاربران این فروم دارم. چون شما چه بخواهید چه نخواهید هموطنم هستید و من هموطن را دوست می بینم و دوست دارم. اگر هم در این مدتی که اینجا بودم اذیتتان کردم مرا عفو کنید. دیگر فعالیت نخواهم کرد ولی اگر اجازه دهید همچنان مخاطب خاموش این فروم باقی بمانم و مطالبش را بخوانم. با سپاس
من گفتم شیوه استدلال کردنتان شبه فلانیست نه شیوه نگارشتان! که البته اون هم میشه گفت تا حدی شبیهه
و فکر نکنم لازم باشد فرق اتهام زدن با اثبات مجرم بودن را برای شما بازگو کنیم!

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Agnostic نمایش پست ها
کوروش ایران چرا بن شد؟!
باز شروع کرد به فحاشی! بعضی افراد اصلاح پذیر نیستند. فقط یک مدتی Deactive میشوند دوباره شروع میکنند.
این بار فحاشی هایش را هم پاک نکردم که مثل دفعه قبل به دروغ نگوید ما سانسورش کردیم!