گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
سلام
راستش بنده شما را در لیست سیاه قرار داده بودم و نمی خواستم که دیگر پیام هایتان را که تنها توهین و تحقیر جنسیتم ، خانواده ام ، دینم و.. هست را بخوانم. اما اینبار کنجکاو شده و پستتان را خواندم.
نمی دانم چرا اینقدر از آدمی که ندیده اید بیزارید و کینه به دل دارید؟ اینقدر که اصلا در بحث پست هایش را نمی خوانید که بفهمید طرز نگارش هر کسی خاص خودش هست و علائق آدم ها هم با هم فرق می کند و سپس او را متهم به آیدی سازی می کنید و "فلانی" می نامید!
ببین این بدبخت در بحث های اخیر با من چقدر بهش فشار اومده دیوونه شده که حالا باید در و دیوار رو گاز بگیره یه بهانه پیدا کنه به یکی بپره منو متهم کنه آخرش هم میخوان منو اخراج کنن و با حذف تمام پست هام حقایق رو زیر فرش جارو بزنن!

sonixax جان ریدی بابا جان!
گفتم که من خودم روانشناس هستم تحلیل روانیت میکنم!
بچه جون تو میخوای با جنگ روانی منو اذیت کنی؟ مثل بحثهایی که دیدی هرچی بیشتر پیش رفتی بیشتر ریده شده به خودت من پوستم کلفت تر از این حرفاست از آدمهای دوزاری مثل تو که کم نمیارم نمیتونید منو فریب بدید شکست بدید.
ببین به کجا رسیدی که هرکی اومد تازه ثبت نام کرده بود پستی زد مثل سگ پاچش رو گرفتی. سعی میکنی عصبانیت و جنون درونی که درت فعال شد رو پنهان کنی اما شواهد چیز دیگه ای رو نشون میدن!
هه هه هه!
نهایت گهی که میتونی بخوری اخراج کردن من و حذف تمام پست هامه که البته برام مهم نیست ولی شاید تو رو مقداری خنک کنه کلا گیرپاژ نکنی از تیمارستانی چیزی سر در نیاری!
منکه حالم از تو خیلی بهتره عزیزم. اخراج کرده نکرده مشکل جدی ندارم. تو برو فکری بحال خودت بکن تا نابود نشدی!!