• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 14 از 41 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 131 به 140 از 406

جُستار: انتقاد از قانونهای انجمن

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من اینجا چه کاری کردم جناب امیر که مستحق این سخنان شما هستم؟ کاربری که تهدید به افشای مشخصات شخصی‌ اعضای انجمن کرده است اخراج میشود ، این کاربر آلیس به دفاع از او مپردازد و مدیران آن‌ کاربر را برمیگردانند. کاربر دیگری به همه فحش‌های جنسی‌ میدهد و اخراج میشود ، این بانو از او شروع به دفاع می‌کند و چند نفر دیگر که اصلا نمی‌دانند قضیه چیست به من می‌گویند دیکتاتور! این بار هم ایشان هرچه از دهانش در آماده به مزدک و مهربد گفته و برای ریشخند کردن همه در چندین پست هی‌ اسپم نا مربوط میزند ، برای این کار‌ها ۷ روز اخراج میشود و بعد از ۳ روز برمیگردد و با مارمولک بازی کاری می‌کند که انگار در حق او ظلم شده است! انگاری چون ما مدیر هستیم باید خفه شویم و به کاربر سواری‌ بدهیم و اگر هم او فحش داد زیر سبیلی رد کنیم!

جالب است بدانید همین کاربر مهربد که امروز از ایشان فحش می‌خورد برای دفاع از ایشان با همه درگیر شد و از مدیریت استعفا داد ، حالا این کاربر پاچه خود او را گرفته است ، گفتم حواستان باشد که فردا این اتفاق برای شما نیز ممکن است بیفتد!
      "A Land without a People for a People without a Land"

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (02-03-2014),Mehrbod (02-03-2014),مزدك بامداد (02-03-2014)

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Alice آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      8
      امتیازها
      47,012
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,739
      از ایشان 4,155 بار در 1,601 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      75 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      من اینجا چه کاری کردم جناب امیر که مستحق این سخنان شما هستم؟ کاربری که تهدید به افشای مشخصات شخصی‌ اعضای انجمن کرده است اخراج میشود ، این کاربر آلیس به دفاع از او مپردازد و مدیران آن‌ کاربر را برمیگردانند. کاربر دیگری به همه فحش‌های جنسی‌ میدهد و اخراج میشود ، این بانو از او شروع به دفاع می‌کند و چند نفر دیگر که اصلا نمی‌دانند قضیه چیست به من می‌گویند دیکتاتور! این بار هم ایشان هرچه از دهانش در آماده بهمزدک و مهربد گفته و برای ریشخند کردن همه در چندین پست هی‌ اسپم نا مربوط میزند ، برای این کار‌ها ۷ روز اخراج میشود و بعد از ۳ روز برمیگردد و با مارمولک بازی کاری می‌کند که انگار در حق او ظلم شده است! انگاری چون ما مدیر هستیم باید خفه شویم و به کاربر سواری‌ بدهیم و اگر هم او فحش داد زیر سبیلی رد کنیم!
      حالا این کاربر پاچه خود او را گرفته است
      دروغ‌های دوباره‌ی شما را در این پیام ثبت می‌کنم:
      1- مهسا بارها و بارها تصریح کرد که به طعن و شخی تهدید می‌کرد و هیچ‌یک از شما را نمی‌شناخت. پس این جرم نیست!
      2- من به مزدک توهینی نکردم. شما پستی از من را نشان بدهید که به مزدک «کودن» و «زر نزن» گفته باشم؟ (چنانکه در پیام سابق گفتید)
      3- به من نشان بدهید که من «همه» را به ریشخند گرفتم و در تالارها اسپم کردم؟ به استثنای «پاتوغ شب‌نشینی» که محل همین مرواده‌هاست و بحث نامربوط اسپم نیست.
      4- شما من را برای یک پیامی که مزدک را «سرور» شما نامیده بودم خشمگین شدید و پُست را زدودید و من را اخراج کردید. ماجرا همین است!
      5- لطفا توهین نکنید و احترام خود را نگه دارید.
      6- مدیران در صفحه‌ی پیشین گفتند که بازداشت من (و طبیعتا تصمیم شما) اشتباه بوده است!
      ویرایش از سوی Alice : 02-03-2014 در ساعت 01:43 PM

سرنویسنده سوم
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

ریلکس

مزدك بامداد آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      ماندگاه
      هندوستان
      جُستارها
      4
      امتیازها
      51,229
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,264
      از ایشان 5,538 بار در 2,053 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      40 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      sonixax, Fiona and pulsar like this.
      خرد، زنـده ی جــاودانی شنـــاس
      خرد، مايــه ی زنــدگانی شنـــاس
      چنان دان، هر آنكـس كه دارد خرد
      بــه دانــش روان را هــمی پــرورد

5. 4 کاربر برای این پست سودمند از مزدك بامداد گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (02-03-2014),Mehrbod (02-03-2014),pulsar (02-03-2014),sonixax (02-03-2014)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      کسری، مایه‌ی بیزاری منست که می‌بینم راسل به شما این امکان را داد تا آویزان ِ مسئله‌ی اخراج کاربر «فلانی» یا حتی اخراج آلیس بشوید. من کوچکترین اهمیتی به اخراج این دو کاربر، دلایلی که می‌توانسته داشته باشد و یا تصمیمی که تیم مدیریت یا شخص شما با سوء استفاده از اطمینان تیم مدیریت درباره‌ی آنها گرفته‌اید نمی‌دهم. اعتراض من در مرحله‌ی اول متوجه ادمین انجمن است که اجازه داده آن برج عاج «جستار پنهان» به چنان ورطه‌ای سقوط بکند که شما در آن برای توهین جنسی به کاربرانی که اکنون عضو این انجمن هستند و حفاظت از حریم انسانی آنها در اینجا وظیه‌ی ماست، احساس امنیت بکنید. بله گفتم حفاظت از حریم انسانی آنها چراکه قوانین انجمن تنها برای مراقبت از عواطف ِ رقیق شما نیستند، برای تضمین آزادی بیان و عزت کاربران اینجا هستند.

الان هم که کوشیده‌اید مرا متهم به شوالیه‌گری بکنید، اما بدبختانه برای شما من هر قدر هم که «زن‌ستیز» باشم، چنان رذل و ضعیف نیستم که بروم در پناه تالار مخفی برایشان خط و نشان بکشم... شما از زن هم کمترید! من مانده‌ام که راسل می‌خواهد چه چیز را «حفظ» بکند، اینجا دیگر ارزش و اعتباری ندارد، زیرا مدیران آن در خفا از هیچ فضاحتی فروگذار نیستند و همه را خودی می‌دانند. از کجا می‌توان به داوری چنین کسانی اعتماد کرد؟! اشتباه نکنید منهم یکی مثل شما.. اگر از روز نخست دربرابر قلدری‌ها و لات‌بازی‌های شما ایستاده بودیم کار به اینجا نمی‌کشید..

راسل که موضع خود را مشخص کرد، باقی مدیران نیز چنان بکنند که تکلیف خود را بدانیم که آیا به آینده‌ی این انجمن امیدی مانده یا نه... اما دوستان آگاه باشند که من استعفا نخواهم کرد!
      به کام بزدلان مخفی‌نشین که از کمینگاه پنهان ادوات جنسی خود را حواله‌ی کاربران می‌کنند استعفا خوابیدن قائله و شیرین خواهد بود، «دوستان گرامی» باید مرا اخراج بکنند.
      Alice این را پسندید.
      زنده باد زندگی!

7. یک کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (02-03-2014)

نویسنده یکم
      Level completed: 63%, Points required for next Level: 149
      Overall activity: 7.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      کارگر

متعجب

Philo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2011
      جُستارها
      5
      امتیازها
      11,501
      رنک
      70
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,049
      از ایشان 896 بار در 338 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      7 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دوستان مدیر من نمی دانم در آن سوی پرده چه می گذرد، فقط می توانم از شما بخواهم که کسانی که به این انجمن و کاربرانش دل بسته اند را از یاد نبرید. مبادا که ستیزهای مدیران این انجمن را به باد و کاربران خوبش را فراری دهد و این دلخوشی را از آن کسان بگیرد.

9. 6 کاربر برای این پست سودمند از Philo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (02-03-2014),Dariush (02-07-2014),kourosh_bikhoda (02-03-2014),Mehrbod (02-03-2014),sonixax (02-03-2014),مزدك بامداد (02-03-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      کسری، مایه‌ی بیزاری منست که می‌بینم راسل به شما این امکان را داد تا آویزان ِ مسئله‌ی اخراج کاربر «فلانی» یا حتی اخراج آلیس بشوید. من کوچکترین اهمیتی به اخراج این دو کاربر، دلایلی که می‌توانسته داشته باشد و یا تصمیمی که تیم مدیریت یا شخص شما با سوء استفاده از اطمینان تیم مدیریت درباره‌ی آنها گرفته‌اید نمی‌دهم. اعتراض من در مرحله‌ی اول متوجه ادمین انجمن است که اجازه داده آن برج عاج «جستار پنهان» به چنان ورطه‌ای سقوط بکند که شما در آن برای توهین جنسی به کاربرانی که اکنون عضو این انجمن هستند و حفاظت از حریم انسانی آنها در اینجا وظیه‌ی ماست، احساس امنیت بکنید. بله گفتم حفاظت از حریم انسانی آنها چراکه قوانین انجمن تنها برای مراقبت از عواطف ِ رقیق شما نیستند، برای تضمین آزادی بیان و عزت کاربران اینجا هستند.

الان هم که کوشیده‌اید مرا متهم به شوالیه‌گری بکنید، اما بدبختانه برای شما من هر قدر هم که «زن‌ستیز» باشم، چنان رذل و ضعیف نیستم که بروم در پناه تالار مخفی برایشان خط و نشان بکشم... شما از زن هم کمترید! من مانده‌ام که راسل می‌خواهد چه چیز را «حفظ» بکند، اینجا دیگر ارزش و اعتباری ندارد، زیرا مدیران آن در خفا از هیچ فضاحتی فروگذار نیستند و همه را خودی می‌دانند. از کجا می‌توان به داوری چنین کسانی اعتماد کرد؟! اشتباه نکنید منهم یکی مثل شما.. اگر از روز نخست دربرابر قلدری‌ها و لات‌بازی‌های شما ایستاده بودیم کار به اینجا نمی‌کشید..

راسل که موضع خود را مشخص کرد، باقی مدیران نیز چنان بکنند که تکلیف خود را بدانیم که آیا به آینده‌ی این انجمن امیدی مانده یا نه... اما دوستان آگاه باشند که من استعفا نخواهم کرد!
      به کام بزدلان مخفی‌نشین که از کمینگاه پنهان ادوات جنسی خود را حواله‌ی کاربران می‌کنند استعفا خوابیدن قائله و شیرین خواهد بود، «دوستان گرامی» باید مرا اخراج بکنند.
      شما به یک نوشته من گیر دادی که گفتم ایشان که می‌گوید من به احترام بقیه به ایشان چیزی نمی‌گویم مثلا می‌خواهد تخم‌های من را بگیرد! من توهین جنسی‌ به ایشان نکردم در جواب تهدید این کاربر این حرف را زدم که مثلا چه می‌خواهد بکند! در ضمن شما که انقدر معلم اخلاق شدی اینجا برای من برو ۳۰-۴۰ صفحه قبل را همه را بخوان ببین بقیه به کاربر مزدک و مهربد از تریاکی تا بیمار روانی‌ و چه‌ها که نبستند! چرا ما باید خفه بشویم ولی‌ بقیه از تهدید گرفته تا فحش هرچه می‌‌خواهند میتوانند به ما بگویند! من که ایران نیستم ، شما‌ها که ایران هستید باید تهدید به افشای مشخصات را شوخی‌ نگیرید ، اصلا به من چه بگذارید بقیه هر کاری که می‌‌خواهند انجام بدهند!

11. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Fiona (02-03-2014),مزدك بامداد (02-03-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بدین وسیله من از مدیریت در تالار دفترچه بطور کامل استعفا میدهم.

راسل که موضع خود را مشخص کرد
      راسل موضع خود را مشخص کرده بود، این تصمیم هم نه ربطی به خود تصمیم اخراج چند روزه‌یِ آلیس دارد نه مشکلی با خود آلیس عزیز، بلکه تصمیمی نهایی درباره‌یِ خود من‌ست و تجربه‌یِ این سخنگاه تنها گوشه‌ای ست از اثبات نتیجه‌ای برای من، نتیجه‌ای دربرابر این سوال که:"چه چیز را قرار است حفظ کنیم" (البته جز هزینه‌یِ روانی خود ما برای آن "چیز" البته). آن همراه کردن استعفای خودم هم با نبود کسری نیشخندی بود به وضعی مشابه که مدتها قبل در اینجا پیش آمده بود و گرنه من اطمینان دارم که بود و نبود من در اینجا یا کل فضای مجازی تاثیری نخواهد داشت و آنچه میکنم تنها برای خودمن است.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

13. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

undead_knight (02-03-2014)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کاربر آلیس میاد از کسی‌ که این حرف‌ها رو به من زده دفاع میکنه و میگه اخراجش نا درست بود ، خوب یعنی‌ ما وسط این انجمن بشینیم کاربر‌ها یکی‌ یکی‌ به کله ما برینند تا خیال شما راحت بشود؟

lol
      حالا شما نادان ها بازم تناقض خودتون رو نشون دادید و اینکه فقط یه سر ور ور میکند و کس شعر میبافید و در عمل خودتون هم با حیوانات دیگری که اسمشون انسانه هیچ فرقی ندارید.

حضرت Theodor Herzl، این اسرائیلی کثیف هم که آتیش رو خودش روشن کرده بود با ترول کردن آشکار و چند بار در تاپیک های بنده که البته طبق معمول باهاش هیچ برخوردی نشد و فقط کاربر عادی رو اخراج کردید، خودش خوب ماهیت امثال شما سگ های کثیف رو افشا کرد، اونم اینکه عملا شما هیچ قید و بندی در مسائل جنسی (و بطور کلی هرجایی که منافع شخصی و لذت خودتون مطرح باشه) قائل نیستید!
      این ابله مثل اینکه فراموش کرد که مسئلهء جنسی یه مسئلهء ایزوله از روابط دوستی و اعتماد و عواطف و مسائل انسانی نیست خیلی وقتها.
      اسرائیلی کس مغز ابله!
      نادان تو پس به اون قوم کونی خودت هم پس نباید وفاداری داشته باشی. نه؟
      وقتی با یکی دوست هستی پس از پشت بهش خنجر میزنی نه؟
      اصلا دوستی دیگه چه معنی داره و واسه چیه وقتی پشتش هیچ احساس مسئولیت و صداقت و تعهدی وجود نداره؟

ریدم به اون شخصیت گند و گه همتون.
      ابله های آشغال!بازم که شما کم آوردید و مثل کسانی که ازشون انتقاد میکنید (مانند اسلامیست ها و جمهوری اسلامی) رو به سانسور و بستن دهن دیگران آوردید!!
      من چیزی که گفتم بقول خود مزدک فانتزی بوده، بعدشم تازه مثال بوده، و بقول خود مزدک با چیز واقعی فرق میکنه و مشکلی نداره!! خودش هم که چیزی نگفت در این مورد با اینکه قبلش هم مثال زده بودم.
      کس کش های مادر قحبه (شما که مشکل نمیدونید و دوست دارید اینطور بی بند و باری ها رو؛ نه؟ مادرتون مگه حق نداشت سکس و بی و بند و باری کنه؟) زیر عنوان همشون یه لقب مسخرهء مدیر زده، بعد خودشون ترول میکنن میریزن سر یه نفر مسخرش میکنن همه جور توهین میکنن درحالیکه طرف صداقت داشته و اعتماد کرده اومده یه مسائلی از خودش رو گفته.اصلا همینکه این همه مدیر ریختن سر یک کاربر عادی و اینطور ناجوانمردانه چند نفر به یک نفر و مسخره و توهین هم میکنن، و کاربر رو اخراج کردن و جلوی دهنش رو گرفتن و بعد خودشون هرچی میخوان میگن اما کسی با خودشون که البته خودشون هستن کاری نداره، نشون میده که شما چه کثافت هایی هستید و خودتون هم با بقیه انسانها و اراذل و اوباش عملا تفاوت چندانی ندارید. فقط یه توهم دارید فکر میکنید که فرق دارید. اونم واسه اینه که کارهای خودتون رو توجیه کنید و تا میتونید سکس کنید و عیاشی کنید که لذت دنیا رو ببرید.

خلاصه یه کاری میکنم که گریتون دربیاد.
      منکه پوستم کلفت تر از این حرفهاست. ولی اینا رو گفتم که یخورده ضایع بشید بدونید که شما هم به وقتش و در آزمایشهای سخت زندگی پخ خاصی نیستید.
      وقتی آدم همه جور عیاشی و سکس و بند و بساطش براه باشه که ادعای آدمیت کردن و خردگرایی و اخلاق کاری نداره.
      راست میگی اون موقع که سخته و منافع و اعتبار خودت در خطره بزرگ از خودت یه چیز متفاوت نشون بده.
      شماها هم همه کلیشه های تکراری بشریت هستید و خودتون هم جزیی از جریان های توده ای.
      البته زیاد ناراحت نشید. خواستم یخورده فقط کونتون بذارم. بالاخره بی و بند و باری و سکس که مشکلی نداره. منم اینطوری مجازی حال میکنم طور دیگش رو ندارم. lol

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من هم از مدیریت استعفا میدهم چون این اوضاع که کاربر به ما بگوید " کس کش مادر قحبه " و ما چیزی نتوانیم به او بگوییم غیر قابل تحمل است برای من! در مقام کاربر فعالیت می‌کنم تا بتوانم جواب بدهم تا زمانی‌ که خواستید من را اخراج کنید!

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      راسل موضع خود را مشخص کرده بود، این تصمیم هم نه ربطی به خود تصمیم اخراج چند روزه‌یِ آلیس دارد نه مشکلی با خود آلیس عزیز، بلکه تصمیمی نهایی درباره‌یِ خود من‌ست و تجربه‌یِ این سخنگاه تنها گوشه‌ای ست از اثبات نتیجه‌ای برای من، نتیجه‌ای دربرابر این سوال که:"چه چیز را قرار است حفظ کنیم" (البته جز هزینه‌یِ روانی خود ما برای آن "چیز" البته). آن همراه کردن استعفای خودم هم با نبود کسری نیشخندی بود به وضعی مشابه که مدتها قبل در اینجا پیش آمده بود و گرنه من اطمینان دارم که بود و نبود من در اینجا یا کل فضای مجازی تاثیری نخواهد داشت و آنچه میکنم تنها برای خودمن است.
      مگر من گفتم ربطی به آلیس دارد؟ کدورتهای شما پیرامون موضوعات دیگر کوچکترین ربطی به این مسئله‌ی ندارد راسل. من در جریان هیچکدام از آنها نیستم، نیازی هم ندارد که باشم، یک مدیر به یک کاربر عضو انجمن توهین جنسی کرده، و شما آمده‌اید به حمایت از او استعفا می‌دهید! این راسلی نیست که من می‌شناختم و گرامی می داشتم.
      زنده باد زندگی!

17. یک کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (02-03-2014)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •