Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
شگرد‌های ناشناس ماندن و دور زدن فیلترینگ - برگ 15
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 15 از 29 نخستیننخستین 1234567891011121314151617181920212223242526272829 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 141 به 150 از 285

جُستار: شگرد‌های ناشناس ماندن و دور زدن فیلترینگ

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      آغازگر جُستار
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      فونت TorBrowser

دوستانی که TorBrowser خودشان را بروزرسانی میکنند، در نگارش نو شاید نوشته‌ها، بویژه نوشته‌های گفت‌آورد (quote) شده را بریخت چهارگوشهای □□□□ ببینند، برای درست کردن این بسادگی این گامها را بپیمایید:

1- نشانی روبرو را باز کنید: about:config
      2- در بخش جستجو بنویسید: font.default.x-western
      3- فونت را به tahoma بدگرانید.
      4- ببرسید که نوشته‌ها درست شده یا نه (نیازی به refresh نیست)، اگر نشده باشد اینبار دنبال فونت‌های sans-serif و sans گشته و همه را tahoma کنید.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (12-31-2012),Russell (12-29-2012),sonixax (12-29-2012)

مدیر تالار
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      افشای جدیدترین ترفندهای ارتش سایبری، برای شناسایی و دستگیری وب نگاران

فعالیت های ارتش سایبری درون تارنماها

قدیمی ترین و کارآمدترین روش در سرکوب نیروهای مخالف در حکومت های استبدادی، ترویج تفرقه و ترس می باشد. گرچه حکومت اسلامی به بهترین وسائل ردیابی سایبری مجهز است. اما همزمانی هک شدن بسیاری از تارنماهای فیسبوکی با دستگیری و قتل ستار بهشتی برای نگارنده و بسیاری دیگر سوال برانگیز بود!. چندی بعد پی بردم که دستگیری ستار بهشتی و چندی دیگر از وبلاگ نگاران ایرانی بی ارتباط با این گروه های فیسبوکی هک شده نبوده است.
      ایجاد تارنماهای عنکبوتی

تقریبا پس از تقلب انتخاباتی در دوم احمدی نژاد و کشتار و دستگیری فراگیر معترضین و آزادی خواهان. متوجه هجوم ارتش سایبری در قالب مخالفین نظام به اینترنت شدیم. برخی به نام دوست داران نظام پادشاهی و گروهی به نام اصلاح طلبان و… بودند. به مرور دریافت تهدیدهایی از جمله؛ “محل زندگی تو را می دانیم. سر از تنت جدا خواهیم کرد و… “برایمان امری بسیار عادی شد. من نگارنده هراز گاه تهدیدهایی دریافت کردم که می دانستم تنها از یک قاتل یا شکنجه گر حرفه ای ساخته است. چون هرگز یک انسان عادی، نمی توانست با لذتی وصف ناشدنی و چنین دقیق این اعمال شنیع را جزء به جزء بیان کند. آنچه بعدها به آن پی بردم این بود؛ که بسیاری از این جنایتکاران، همان به ظاهر دوستان اینترنتی، خبرنگاران یا زندانیان به ظاهر سیاسی مورد اعتماد در فیس بوک هستند، که اطلاعات کاملا درست و بر ضد نظام نیز منتشر می کنند!.
      این ویدیو نمایانگر ارتش سایبری رژیم، و تهدید همه گروههای مخالف رژیم در جهان است.

ویژگی های اصلی افراد اینترنتی رژیم

درست می توان به خاطر آورد که هرازگاه افرادی که حتی نمی شناختم. متن چاپ شده در مجله اینترنتی خودنویس را روی برگه فیسبوکم تبلیغ می کردند، و زمانی که آن خبر یا متن را از خود خودنویس اشتراک می کردم. آنها بلافاصله نظرات خود را از برگه من حذف می کردند!. البته پس از منتشر شدن گفتگوهای خودمانی نیک آهنگ کوثر با مهدی هاشمی رفسنجانی، بهتر به ماهیت افرادی که پخش این اخبار را درخواست می کردند، پی بردم. مشخصات اصلی این افراد؛ دو آتیشه بودن بر ضد نظام و خامنه ای، بسیار اصلاح طلب بودن یا بسیار سلطنت طلب بودن است. انکار هرگونه جنایت بوسیله اصلاح طلبان و به ویژه در دوره موسوی، و وفاداری نامحسوس به خاندان هاشمی نیز از ویژگی های دیگرشان می باشد. آنها تقریبا از انتشار هر گونه خبر منفی در مورد این خانواده کوتاهی می کردند. به اصطلاح فراری یا حتی زندانی سیاسی بودند که چند مدتی آزاد شده و برای محاکمه مجبور به بازگشت به زندان هستند و شدیدا به اسلام معتقد می باشند گرچه با جنایت مذهبی مخالفند!. کاملا واضح است که این ویژگی ها کاملا از طرف این گروه قابل تغییر است، به خصوص پس از انتشار این مقاله. نگارنده صرفا تجربیات شخصی و تحقیقات خود را در مطاله رفتاری با این افراد بیان داشتم.
      معرفی معروفترین ادمین گروه سایبری

آشنایی من با “داریوش افشار”به پس از سرکوب اعتراضات مردمی در انتصابات باز می گردد. شاید این فرد از ابتدا عضو ارتش سایبری بود، یا شاید در ابتدا یک فراری سیاسی یا یک خبرنگار بود. اما آنچه چند ماه پس از آشنایی با او، بر من آشکار شد این بود که، او یا دستگیر شده و همه شناخته های فیس بوکش به دست ارتش سایبری افتاده، یا اینکه خود مجموعه بزرگی از ارتش سایبری در پوشش معترضین به نظام است. چون فردی که مرتبن برای من پیام می فرستاد، یک نفر نبود بلکه مجموعه ای از افراد مختلف با لحن نگارش، عقاید و سطح سواد مختلف بود.
      کسانی که در پخش اطلاعات نقش دارند

افرادی اطلاعات بسیار دقیق و واقعی در اختیار دارند که یا مانند مهدی هاشمی از نزدیکان و سردمداران حکومت اسلامی هستند، یا کارکنان حکومتی یا قربانیان و زندانیان آن حکومت می باشند. آنچه مسلم است، این اولین برداشت من از “داریوش افشار” بود، که این فرد به یکی از این چند دسته ذکر شده وابسته است. اما چندی بعد پی بردم این افراد به طور گروهی کار می کنند، و گاه برای پخش اخبار به اجازه دیگران نیاز دارند!.
      اتحاد و همبستگی همه گروههای ایرانی با هردید سیاسی و باورهای دینی در برابر ارتش سایبری رژیم ضروری است. وگرنه ما باید به بردگی و نوکری خود برای رژیم همچنان برای دهها سال دیگر ادامه دهیم.

اتحاد و همبستگی همه گروههای ایرانی با هردید سیاسی و باورهای دینی در برابر ارتش سایبری رژیم ضروری است. وگرنه ما باید به بردگی و نوکری خود برای رژیم همچنان برای دهها سال دیگر ادامه دهیم.
      همکاری در تارنما برای شناسایی وبلاگ نویسان

ارتش سایبری بیشترین تارنماهای مخالف نظام را در فیسبوک و اینترنت در اختیار دارد!. بوسیله همین تارنماها و ارتباط با ایرانیان خارج و داخل ایران برقرار می کنند. برای کاربران پیام می فرستند و رابطه دوستی و آشنایی ایجاد می کنند. درخواست ویدیوها و اخبار و عکس توسط افرادی که در اعتراضات حضور دارند را می نمایند. پیامی که نگارنده بارها از طرف به اصطلاح، یک دوست دریافت کردم؛ درخواست عکسی بوسیله موبایل از خود در محل زندگی ام بود!. عکس های فرستاده شده از موبایل شما مستقیما به ایمیل یا به موبایل دیگر قابل ردیابی هستند. گرچه حکومت اسلامی از محل زندگی نگارنده آگاه است، ولی هرگز دلیل اینهمه اصرار به فرستادن عکس از موبایل به ایمیل یا موبایل با موبایل را متوجه نشدم!. آنچه می توان گفت آن است که؛ اگر به اصطلاح فردی از دوستان اینترنتی شما چنین درخواست عجیبی کرد، کاملا به فردی که این پیام را فرستاده بفهمانید که هیچ رابطه دوستی خاصی با آن فرد ندارید که بتواند چنین درخواستی داشته باشد. به این طریق احتمالا حتی از ایجاد مشکلات بیشتر برای دوست سابقتان که تحت فشار حکومت اسلامیست، خواهید کاست. در مرحله بعدی حتی فرستادن پیام دیگر یا جواب به پیام او را کاملا منتفی اعلام کنید. در اینصورت حکومت مجبور به ترک مزاحمت برای آن فرد خواهد شد.
      سودجویی به دلیل زندانی سیاسی بودن

قابل ذکر است که با تهدید نگارنده به افشای عملکرد او و نوشتن مقاله ای در اینباره. این فرد پس از تهدیدهای متوالی برای اجبار من به سکوت، چند روز بعد اعلام داشت که در آینده ثابت خواهد کرد که او یک زندانی سیاسی بوده است. در اینجا باید یادآور شد تنها زندانی سیاسی بودن، دلیلی بر آزادی خواهی یک فرد نخواهد بود. چه بسیار جنایتکارانی که در حکومت پهلوی به نام زندانی سیاسی در زندان بودند. این جنایتکاران پس از آزادی، با بهره گیری از تبلیغ؛” نام زندانی سیاسی بودن “, از خود قهرمانانی دروغین ساختند و به قدرت رسیدند. یکی از مهمترین اشتباهات حکومت پهلوی همین جلوگیری از تشکیل احزاب و به زندان انداختن افراد با تفکرات سیاسی مختلف بود. اگر مردم عامه پیش از انقلاب آگاه بودند به افکار افرادی که به دستمالی نوزادان دختر فتوا می دهند. هرگز ربوده شدن انقلاب به آسانی انجام نمی شد. شاید حتی انقلابی انجام نمی گرفت و مردم به کوشش خود برای به ثمر رساندن اصلاحات پافشاری می کردند، و نه انقلاب.
      روش ها، اعتراف ها، و تهدیدهای یکی از افراد ارتش سایبری

نگارنده گرچه درس خبرنگاری نخوانده ام و قوانین آنرا به درستی نمی دانم. اما بر این باورم که حتی در مورد ارتباط با این فرد خاطی نیز شرافت فرستادن پیام و اطلاعات رد و بدل شده را باید حفظ نمود. آنچه در ادامه این مقاله بیان می شود؛ تنها گوشه بسیار کوچکی از تناقضات رفتاری و دروغ ها و تهدیدهای کودکانه او خواهد بود.
      حضور خامنه ای در فیسبوک خود حاکی از میزان گسترش نیروهای ارتش سایبری رژیم دارد؛ فعالین ضد حکومت اسلامی باید بیش از پیش مواظب بوده و مسائل امنیتی را جدی بگیرند.

درخواست همکاری در اداره تارنماها یا وبلاگ ها

یکی از مهمترین و راحت ترین روش های هک کردن صفحات سیاسی، ادمین شدن در این صفحات است. امری که بارها این فرد از من درخواست کرد. ارتش سایبری به دو روش اصلی برای نزدیکی و شناخت فعالین مدنی و وب نگاران موفق و هک کردن تارنماها متوسل می شود: روش نخست این است که به صورت فراگیر صفحاتی را با جمعیت زیاد تشکیل می دهند. سپس از وب نگاران موفق درخواست همکاری می کنند. این همکاری به صورت ادمین شدن یا همان مسئول صفحه شدن می باشد. به شهادت چند تن از دوستان ستار بهشتی، او در برگه های سیاسی این فرد به صورت ادمین فعالیت داشته اند. شاهد آشنایی دیگر ستار و داریوش، پیام های داریوش برای من و چند نفر دیگر از جمله، ستار و دو ادمین سابق دیگر می باشد. چند تن از افراددیگر نیز که به عنوان ادمین در این برگه ها همکاری داشته یا داریوش آنان را می شناخته، دستگیر شده اند. در اینجا از ذکر نام برخی از این افراد به دلیل رعایت امنیتشان جلوگیری می کنم. تنها فرتور پیام اعتراف به دستگیری چند نفر را از قول خود داریوش منتشر می کنم.
      درخواست دیدار های حضوری یا مکالمه های تلفنی

روش دیگری که در دستگیری برخی از وب نگاران به کار گرفته شده. اعلام داشتن به نیاز کمک برای پخش اخبار بسیار مهم می باشد. در این روش حتی پاره ای از اطلاعات به فرد نشان داده می شود. با او قرار ملاقات می گذارند. سپس با شناسایی چهره و مشخصات اصلی وب نگار، چند روز پس از ملاقات یا در همان قرار اولیه او را دستگیر می کنند. این روش دستگیری شامل هر دو گروه هموطنان مقیم ایران و خارج از کشور می باشد. چنانچه گفته می شود اشخاصی پس از دیدار از ایران و وعده ملاقات با مسئولین برگه های سیاسی بازداشت شده اند.
      فعالیت ارتش سایبری رژیم در فضای محازی بسیار گسترده شده و ایشان همه روزه مشغول شناسایی فعالین سیاسی و ضد حکومت هستند؛ مسئله حفظ امنیت و رعایت نکات ایمنی در اینترنت، برای کسانی که فعالند باید بسیار حیاتی باشد.

درخواست مشخصات به روش هایی نامتعارف

پرسش های شخصی که هرازگاه با زیرکی بیان می شود. درخواست تماس های تلفنی، ایمیل، اسم واقعی شما، محل زندگی و…بوسیله حتی نزدیکترین دوستان اینترنتی و فیسبوکی شما،غیر قابل قبول می باشد. درخواست عضویت در گروههایی که آدرس محل زندگی شما یا خانواده شما را اشتراکمی کنند. کاملا مشکوک و از روش های وزارت اطلاعات ایران می باشد.
      از آنچه گذشت؛

کاملا واضح است که آزادی کالایی ارزان قیمت نیست که بتوان آنرا از مغازه ای خرید!. بهای آزادی جان من و توست هموطن. و تضمین کننده آزادی، غیرت و شرافت مردمیست که خون های ریخته شده را پاس دارند. پس با ذکر همه این تفاسیر، حقیقت این است که؛ وب نگاران و فعالین سیاسی و همه آزادی خواهان انتظار هرگونه ناملایمات احتمالی، شکنجه و حتی مرگ را در آینده خود پیش بینی کرده اند، و چون ستار بهشتی، محمد مختاری، شاهین نجفی و… ایستاده مردن را برگزیده اند. هدف نگارنده، تنها افشای این راهکارهای جدید بوده است. روش های دیگری نیز برای امنیت بیشتر در اینترنت وجود دارد، که مطالعه و عملکرد به آنها را اکیدا توصیه می کنم. اما حقیقت این است که اعتراضات مردم محروم و ستمدیده ایران، نه در اینترنت، بلکه در خیابان ها به صورت اعتصابات و اعتراضات همگانی قدرت تغییر شرایط کنونی را خواهد داشت. البته این هماهنگی و همکاری تنها وابسته به نیروی پر توان مردم حاضر در ایران است و نه فعالین سیاسی یا مدنی در خارج از کشور که از دور دستی بر آتش دارند. شاید اگر همه خانواده های قربانیان به قتل رسیده در حکومت اسلامی چون خانواده سهراب، ندا، ستار و مادران پارک لاله بودند و سکوت برنمی گزیدند. ایران هرگز در چنین شرایط بحرانی قرار نمی گرفت. پس جاوید باد نام مادران و خواهرانی که بر مزار عزیزانشان فریاد حق طلبی و عدالت خواهی سردادند. در زمانی که گروه کثیری از مردان، در سایه دیوارها به کتک زدن دختران بوسیله گشت ارشاد خیره می شدند و سکوت برمی گزیدند!…

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

iranbanoo (01-02-2013),Newton (01-01-2013),Russell (12-31-2012),SAMKING (12-31-2012),sonixax (12-31-2012),undead_knight (12-31-2012),yasy (01-01-2013)

نویسنده سوم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 21.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

کنجکاو

Newton آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Aug 2012
      ماندگاه
      لوس الاموس
      جُستارها
      3
      امتیازها
      5,882
      رنک
      49
      Post Thanks / Like
      سپاس
      300
      از ایشان 407 بار در 145 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام علم
      به نظر من همه در دنیای مجازی دشمن هستند ودوست وجود خارجی ندارد
      نباید به هیچ شخص مجازی اطمینان نمود
      از وی پی استغاده نکنید برای رفع فیلتر
      بهترین روش استغاده از ابزارهای عمومیست
      مثل تور سایفون هات اسپات شیلد اپرا مینی فری گیت %
      اطلاعات و مقالات وکتبی را که غیر مجاز است در یک تراشه )رم موبایل (ذخیره کنید
      نه در هارد دیسک یا سی دی چون منهدم نمودن تراشه یا مخفی کردن ان خیلی راحت است حتی میشود غورتش داد یک رم سی ودو گیگی را
      از کافی نت نباید کانکت شد به هیچ حسابی
      گذاشتن هویت واسامی وادرس واقعی هم یعنی حماقت محض
      از ارتباط با بی بی سی و صدای امریکا هم بپرهیزید چون نود درصد کارکنانشان نفوذی هستند
      اصولا اکثر پناهندگان سیاسی جاسوس هستند از ارتباط با انها نیاز خوداری کنید
      داشتن کیس مناسب ومدارک معتبر فقط از برادران ارزشی بر میاید

من که هر وقت میام نت غسل شهادت میکنم
      هر چند ترس برادر مرگه وسعی میکنم ترسو نباشم

عاقبت خاک گل کوزه گرانیم نازنین

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Newton گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (01-02-2013),iranbanoo (01-02-2013),Russell (01-01-2013),sonixax (01-02-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      اصولا در مورد مخفی بودن هویت دو مورد خیلی مهم هست،یکی وبلاگ نویسی(یا هر حساب فیسبوک و پلاس و...)مستقیم علیه حکومت هست و مورد دوم زمانی هست که در واقعیت شخص دارای سابقه سیاسی باشه.
      در این دو حالت مخفی کردن هویت خیلی خیلی مهمه.

هرچند در باقی موارد هم مخفی کردن هویت اهمیت داره ولی پیگردهای قانونی مرتبط باهاش هم شدت کمتر داره و هم تصافی بودنش به شدت بیشتره.
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (01-02-2013),Mehrbod (01-02-2013),sonixax (01-02-2013)

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      از ایشان 3,738 بار در 1,364 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نمیدونم چرا نمیتونم از تور استفاده کنم؟کلا not runing میزنه!!
      من تا امنیتم مهیا نشه حتی یک کلمه هم حرف نمیزنم:)!!

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از iranbanoo گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (01-03-2013),sonixax (01-02-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      آغازگر جُستار
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی iranbanoo نمایش پست ها
      نمیدونم چرا نمیتونم از تور استفاده کنم؟کلا not runing میزنه!!
      من تا امنیتم مهیا نشه حتی یک کلمه هم حرف نمیزنم:)!!
      کامپیوتر را روشن خاموش کنید، اگر درست نشد اینجا درباره پُل زدن نوشته‌ایم ایرانبانو: شگرد‌های ناشناس ماندن و دور زدن فیلترینگ

Not Running ولی نیاز به خاموش روزاندن دارند.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (01-03-2013),iranbanoo (01-03-2013),sonixax (01-02-2013)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      الان ساعت 2 بعد از نیمه شب گذشته و من بعد از نزدیک به یک ماه دوری از سایت بعد از کلی کلنجار رفتن با Tor و نصب دوباره ی ویندوز و ور رفتن و هزار بدبختی و از کار و زندگی افتادن دوباره لاگین کردم. چند بار خواستم با وی پی ان و ساکس لاگین کنم با خودم گفتم که من اصلا با کهریزک و شیشه نوشابه حال نمیکنم. الانم پل های جدید رو گرفتم ولی برنامه ی Tor ام به طرز بی سابقه ای خیلی خیلی کند کار میکنه. به احتمال غریب به یقین آی اس پی بی پدر و مادری که ازش سرویس میگیرم پل هارو مسدود میکنه چون امشب کمین نشستم و تا پل ها از تنور بیرون آمدند سریع داخل برنامه زدم و تونستم لاگین کنم. اما فکر میکنم این ها هم دارن مسدود میشن چون سرعت بسیار پایینه. خواهشی که از دوستان Tor باز دارم اینه که زود تند سریع اگر اطلاعاتی در این رابطه دارند در همین تاپیک لطف کنند بنویسند که منی که آی اس پی ام پل هارو فیلتر میکنه برای استفاده از Tor و دسترسی به سایت باید چکار کنم. با تچکر
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (01-08-2013),Anarchy (01-09-2013),Russell (01-08-2013),Soheil (02-07-2013),sonixax (01-09-2013),undead_knight (01-08-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      آغازگر جُستار
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      الان ساعت 2 بعد از نیمه شب گذشته و من بعد از نزدیک به یک ماه دوری از سایت بعد از کلی کلنجار رفتن با Tor و نصب دوباره ی ویندوز و ور رفتن و هزار بدبختی و از کار و زندگی افتادن دوباره لاگین کردم. چند بار خواستم با وی پی ان و ساکس لاگین کنم با خودم گفتم که من اصلا با کهریزک و شیشه نوشابه حال نمیکنم. الانم پل های جدید رو گرفتم ولی برنامه ی Tor ام به طرز بی سابقه ای خیلی خیلی کند کار میکنه. به احتمال غریب به یقین آی اس پی بی پدر و مادری که ازش سرویس میگیرم پل هارو مسدود میکنه چون امشب کمین نشستم و تا پل ها از تنور بیرون آمدند سریع داخل برنامه زدم و تونستم لاگین کنم. اما فکر میکنم این ها هم دارن مسدود میشن چون سرعت بسیار پایینه. خواهشی که از دوستان Tor باز دارم اینه که زود تند سریع اگر اطلاعاتی در این رابطه دارند در همین تاپیک لطف کنند بنویسند که منی که آی اس پی ام پل هارو فیلتر میکنه برای استفاده از Tor و دسترسی به سایت باید چکار کنم. با تچکر

نه چیز مهمی نیست احتمالا، tor برای منم امروز کند کار میکند، دفترچه‌ام کندتر از سایتهای دیگر.

—مزدک بامداد

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (01-09-2013),sonixax (01-09-2013),undead_knight (01-08-2013)

بازداشت همیشگی
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

هیچ

Alice آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2012
      جُستارها
      8
      امتیازها
      47,012
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,739
      از ایشان 4,155 بار در 1,601 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      75 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      برای من هم سایت بسیار آرام و کند بالا میاید ، در دانشگاه که اصلاً نمیآید ؛ در منزل هم اینگونه !

ولی پس از کمابیش یک/نیم ساعت که با تور کار می کنم سرعتش (تقریباً) خوب می شود !

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Alice گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (01-09-2013),sonixax (01-09-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      آغازگر جُستار
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Alice نمایش پست ها
      برای من هم سایت بسیار آرام و کند بالا میاید ، در دانشگاه که اصلاً نمیآید ؛ در منزل هم اینگونه !

ولی پس از کمابیش یک/نیم ساعت که با تور کار می کنم سرعتش (تقریباً) خوب می شود !
      دکمه New circuit مانند پیش کار نمیکند، برای بالا بردن تندا Tor Network Map را باز کنید، سپس connection کنونی را راست کلیک کرده و ببندید:

—مزدک بامداد

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (01-09-2013),sonixax (01-09-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •