• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 8 از 24 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 71 به 80 از 236

جُستار: ازدواج

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      اگر دختر ایرانی فکر میکنه که پسر ایرانی برای سوء استفاده جنسی طرفش میره ، پسر ایرانی هم این فکر رو میکنه که دختر ایرانی به خاطر پولشه که طرفش میره
      این خیالات بیخود و بیجهت به وجود نمیاد. حتما تجربه دارن و دیدن. در ضمن اینو هم بدونید بسیاری از روابط جنسی بین دخترا و پسرهای ایرانی فرقی با تجاوز نداره. پسره با هزار جور کلک دختره رو میکشونه خونه بعد اونجا به زور و اصرار میخواد رابطه سکس باهاش برقرار کنه. اگه جامعه درستی داشتیم روزانه موارد زیادی شکایت تجاوز جنسی از این نوع رو داشتیم. خیلی کم پیش میاد که دختر و پسری با هم دوست باشن و دختره اولین بار با پسره قرار بذاره تو خونه و با رضایت کامل تن به سکس بده. حداقل اولین تجربه جنسیشون تقریبا به زور هست.

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012),sonixax (03-30-2012)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      چرا اینقدر گیج بازی در میارید؟
      خب یه نگاه به ساعت بندازید متوجه میشید دلیلش چیه!!! در واقع هر دومون داریم یه مساله رو میگیم.

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

shirin (03-30-2012),sonixax (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در ضمن میلاد اگه تو کشورهایی که تو رفتی زنها هیچ کاری براشون عار نیست به این دلیل هست که حقوقی هم که میگیرن عار نیست براشون. تو ایران اولا که زن رو به عنوان تی کش و کارگر شهرداری استخدام نمیکنن اصلا ثانیا فرضا یه جا هم زن رو به عنوان تی کش استخدام کنن. .فکر میکنی چقدر حقوق بهش میدن؟ اون حقوق کفاف رفت و امدش هم نمیده چه برسه اجاره خونه و خوراک و پوشاک.

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      میلاد شما هم داری در مورد تمام دختران ایرانی تعمیم میدی و این اصلا درست نیست. من به شخصه چندین نوع مهارت دارم که به خاطر دختر بودنم مهارتم هیچ کاربردی نداره. و اتفاقا بارها هم تقاضا کردم که کارهای عملی انجام بدم ولی تمام شرکتها زن رو انجام خیلی از کارها عاجز میدونن و کلا زن استخدام نمیکنن. میتونی چندتا اگهی استخدام تو اینترنت سرچ کنی ببینی تو شرایط استخدامشون چقدر برابری لحاظ شده. جایی که من کار میکنم قبل از من یه مرد بود که حقوقش دو برابر من بود که نصف توانایی های منو نداشت. حتی سواد کامپیوتریش یک دهم من هم نبود. در برابر کارش هم یه دهم من احساس مسئولیت نمیکرد.
      یک سوالی میکنم میخوام صادقانه جواب بدید : فرض کنید شما یک دختر ایرانی دانشجو در اروپا هستید و جویای شغل . این شغلها در فهرست شغلهایی هست که به شما پیشنها شده - البته مشاغل دیگه ای هم هست که اینطوری نیستند : سوپوری - طی کشیدن کف مک دونالد - جمع کردن ته سیگار از کف خیابانها - جمع آوری مدفوع سگها از خیابانها - پیتزا رسان - روزنامه پخش کن و شغلهای این طوری . حاضرید قبولشون کنید ؟

رشته کارشناسی منو وقتی جایی استخدام داره تنها مردها رو استخدام میکنه و زنها هیچوقت تو لیست استخدامیشون با مدرک من نیستن.
      من در مورد شخص شما قضاوتی نمیکنم چون شما رو نمیشناسم ، ولی یک خانمی اینجا میشناسم که خیر سرش دندانپزشکی خونده و مدرکش هم در آلمان اعتبار داره - یعنی میتونه برای خودش یک کلینیکی چیزی باز کنه - چون حقوق سوسیال میگیره نشسته سر جاش هیچ کاری هم نمیکنه ! و جالبه که زمانی که توی ایران بود از اینکه نمیتونه در رشته خودش کار کنه شاکی بود !!!

شما خارج گود نشستی میگی لنگش کن. و قضاوت کاملا نابجا و نادرست میکنی. من علاوه بر مهارت کامل در صدور انواع بیمه نامه ها، علاوه بر مهارت کامل در رتق فتق امور دفتری و مهارت کامل در آی سی دی ال و کامپیوتر ، و داشتن مدرک اچ اس ای و محیط زیست هنوز نتونسم یه شغل متناسب با مهارتام پیدا کنم و همچنان باید تو یه شرکت پادویی کنم و یک دهم اون چیزی که واقعا استحقاقشو دارم حقوق بگیرم. واقعا این حق منه؟ واقعا متاسفم که عادت دارید اینطوری قضاوت میکنید در مورد یه قشر وسیعی از جامعه که خیلی هم مورد ظلم واقع میشن.
      من تا همین چند سال پیش داخل گود بودم - این رو فراموش نکنید . این داستان تحت ستم بودن زنها هم (البته منظور من زنان داخل جمهوری اسلامی و کشورهای این طوری نیست) یک مقداری نخ نما هست برای شخص من - انجمنهای فمنیستی در همین آلمان ماهی یک راهپیمایی راه میندازند میگن به زنان آلمانی داره ستم میشه ! آخریش راهپیمایی یک جایی به نام کوراژه بود که تظاهرات کرده بودند که زنان تحت ستم هستند و نمونه اش هم اخراج کارمندان زن مجموعه ی شلکا !!!! جالبیش اینجاست که شلکا ورشکست شده و کارمندهای زن و مرد رو با هم عذرشون رو خواسته بود . در اینجا کون لق اون مردهایی که بیکار شدند - زنها مهمند . برای همین یک مقداری باور این جور مسایل برای من مشکله (البته در مورد زنانی که در کشور های آزاد زندگی میکنند) .

در ضمن من اگه در مورد زنها و دخترا حرفی میزنم فقط تجربه هایی که در برخورد باهاشون داشتم رو میگم. اونجوری که شما میگید اصلا نیست شاید عده ی بسیار کمی باشن که هم خدا رو بخوان هم خرما. من خودم که اگه شرایط کاملا عادلانه باشه مهریه برام کوچکترین اهمیتی نداره. و همچنین خواهرم که همین چند وقت قبل ازدواج کرد هم در صورتیکه که شوهرش راضی میشید شرایط برابر داشته باشه مهریه رو نمیخواست.
      من هم جای شوهر خواهر شما بودم ، با توجه به تعریفی که شما از حقوق برابر ارایه دادید زیر بار نمیرفتم ! مهریه هم در جمهوری اسلامی یک اهرم فشار نیست - خودتون میدونید من هم میدونم که اگر مردی توانایی پرداخت مهریه رو داشته باشه - مهریه رو پرداخت میکنه و زندگی رو به زن جهنم - اگر هم نداشته باشه یا قسط بندیش میکنه - یا ۲ سال تشریف مبارکش رو میبره زندان و بعدش زندگی رو برای خانم میکنه جهنم . و اتفاقن مردی که مهریه رو پرداخت کرده باشه چون از نظر قوانین بدوی جمهوری اسلامی زن رو خریده هر بلایی که دلش میخواد سر زن بیچاره میاره .
      زن در جامعه ی ایرانی میتونه بگه مهریه نمیخوام ولی به جاش همون طوری که تو حق طلاق داری - من هم میخوام و مطمئن باشید طرف مقابل قبول میکنه - ولی وقتی میگه مهریه نمیخوام به جاش :
      حق سرپرستی بچه رو میخوام - انقدر درصد از اموالت رو میخوام - فلان چیز رو میخوام این دیگه برابری در رابطه نیست و هیچ خری قبولش نمیکنه در هیچ کجای دنیا .

در ضمن من تو همون پستم دوبار تاکید کردم که چنین پسرهایی که قبلا وصفشون کردم حقشون هست که دخترا باهاشون مثل خودشون برخورد کنن. نمیدونم این خیلی غیرقابل درک هست؟
      بنده هم عرض کردم اگر اون دختر در تشخیصش اشتباه کرد تکلیف چیه ؟!

مطمئنا اگه همچین پسری دختره هم مثل خودش باشه نه کسی آسیب میبینه نه سوءاستفاده پیش میاد.
      پسری که شما تعریف کردید هرگز فریب چنین دختری رو نمیخوره و اگر ببینه طرف راه نمیده میره رد کارش . به عبارت ساده تر - پسر های صاف و صادقی که با خلوص نیت قدم جلو گذاشتند قربانی انتقام گیری اون خانمی میشند که چنین دیدی داره و برعکس .
      یعنی نه دختر اون طوری فریب پسر اونطوری رو میخوره و نه عکسش .
      همیشه طرف ساده هستش که سرش کلاه میره . در نتیجه اگر یک پسر ساده که با یک دختر خانم انتقام جو برخورد داشته شکست عشقی بخوره و بشه یک جانوری مثل خودش - طرف پسر هم با منطق شما حق داره بخواد از دختر های اون طوری انتقام بگیره - ولی آتش انتقامش دامان دختر های ساده رو میگیره و در نتیجه جامعه مثل امروز ایران به گه کشیده میشه .

پسره به دروغ به دختره میگه من عاشقتم و دوستت دارم و تنها خودت برام مهم هستی دختره هم تو دلش میگه اره جون عمت حالا بیا بریم برام یه سرویس طلا بخر که بدونم راست میگی. این کجاش بد هست به نظرت؟
      رسیدیم به همونجایی که من میگم ! دختران ایرانی مادی هستند . یعنی میزان سنجش علاقه طرف رو با سرویس طلا ، خانه در محله های ثروتمند نشین شهر ، یا ماشین و ... میسنجند .
      نتیجه چنین طرز فکری این شده که پسر ایرانی فکر کنه دختر ها فقط به خاطر پول پسر هست که جلو میرند و همون مشکلاتی که براتون پیشتر گفتم .
      اینکه این دوره تسلسل از کجا شروع و اول یه دختری بوده سر یه پسری کلاه گذاشته یا اول یه پسری بوده سر یه دختری کلاه گذاشته رو ما نمیتونیم بفهمیم .
      ولی به طور قطع این حس انتقام جویی که داره در جامعه ی بیمار ایرانی موج میزنه باعث و بانی ادامه و دوام این داستانه .

در مورد سرپرستی بچه به نظرت اینکه یه زن با کلی بدختی یه بچه رو به دنیا بیاره و نه ماه با همه سختی حملش کنه و دو سال هم بهش شیر بده و ازش مواظبت کنه آیا عادلانه نیست که سرپرستیش تا وقتی بچه خوب و بد خودش رو تشخیص میده به عهده اون باشه؟
      خیر عادلانه نیست - سرپرستی بچه باید به صورت توافقی و با بررسی شرایط مادی و روحی طرفین و امکانات سرپرستی کودک پس از جدا شدن صورت بگیره - نه اینکه طرف از قبل بیاد بگه اگر اون طوری شد بچه مال من ! بچه که کالا نیست !
      اینکه یک زنی یک بچه ای رو ۹ ماه در بدنش پرورش داده دلیل کافی نیست که بخواد سرپرستی یک بچه رو بر عهده بگیره و احتمالن بدبختش کنه !
      شما خودتون میگید شرایط کاملن برابر - ولی تعریفتون اصلن برابری رو القا نمیکنه بلکه نوعی نگاه حسابگرایانه در رابطه با رابطه زناشویی رو القا میکنه .
      شرایط برایر یعنی اینکه ، امتیازیاتی که مردان از آنها برخوردار هستند برای زن هم فراهم باشد و به عکس . هر گونه امتیاز دهی اضافی به هر کدام از طرفین این توازن و برابری رو بر هم میزنه و دیگه اسمش شرایط برابر نیست .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012),Reactor (03-30-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من هم نگفتم بدون شک همه مردم از هم خسته و دلزده میشن گفتم ممکنه احساساتشون تغییر کنه. ممکنه یعنی اینکه شاید. شاید هم تا اخر عمر عاشق هم بمونن.
      در هر صورت اگه ازدواج و طلاق اینقدر مساله بزرگی نباشه و باعث دست و پا گیری و مزاحمت نباشه موردی نداره. تنها منظورم این هست که نباید زندگی رو سخت کرد.
      ماهیت ازدواج مهم و بزرگه - دست و پا گیر بودن و ایجاد مزاحمت از طرف ازدواج نیست - از طرف فرهنگ جامعه و معمولن ادیانه .

این خیالات بیخود و بیجهت به وجود نمیاد. حتما تجربه دارن و دیدن. در ضمن اینو هم بدونید بسیاری از روابط جنسی بین دخترا و پسرهای ایرانی فرقی با تجاوز نداره. پسره با هزار جور کلک دختره رو میکشونه خونه بعد اونجا به زور و اصرار میخواد رابطه سکس باهاش برقرار کنه. اگه جامعه درستی داشتیم روزانه موارد زیادی شکایت تجاوز جنسی از این نوع رو داشتیم. خیلی کم پیش میاد که دختر و پسری با هم دوست باشن و دختره اولین بار با پسره قرار بذاره تو خونه و با رضایت کامل تن به سکس بده. حداقل اولین تجربه جنسیشون تقریبا به زور هست.
      بله بیخود و بیجهت بوجود نمیاد - و پیدا کردن سرچشمه هم غیر ممکنه تقریبن . ولی وقتی تمام دختر و پسرها نسبت به هم چنین دیدی دارند مشکل حل نمیشه و به قوت خودش باقیه .

در ضمن میلاد اگه تو کشورهایی که تو رفتی زنها هیچ کاری براشون عار نیست به این دلیل هست که حقوقی هم که میگیرن عار نیست براشون. تو ایران اولا که زن رو به عنوان تی کش و کارگر شهرداری استخدام نمیکنن اصلا ثانیا فرضا یه جا هم زن رو به عنوان تی کش استخدام کنن. .فکر میکنی چقدر حقوق بهش میدن؟ اون حقوق کفاف رفت و امدش هم نمیده چه برسه اجاره خونه و خوراک و پوشاک.
      مشکل اینجاست که زنها فکر میکنند چون زن هستند باید حقوق بیشتری دریافت کنند ! خیر این طوری نیست . برای مثال اگر مردی در قبال کاری ساعتی ۱۰ یورو حقوق بگیرد به زن هم باید همان مقدار حقوق داده شود . این چیزیست که زن ایرانی حاضر نیست زیر بارش برود چون خود را تافته ی جدا بافته میداند .
      براتون گفتم ، زنهای داخل ایران به هر دلیلی دلایل خود را دارند - ولی همان زنها وقتی در دنیای آزاد قرار میگیرند باز هم همان رفتار را بروز میدهند .
      من خیلی دلم میخواد بدونم زنان ایرانی که در همین آلمان زندگی میکنند و همون طوری هستند چه برای گفتن دارند ؟! اینجا که زنها نه تنها حقوق برابر دارند بلکه در خیلی موارد حق و حقوقی بیشتر از مردها هم دارند .
      دکتر ساسی

10. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      میلاد تو متوجه منظور من نشدی. من دارم میگم اون مردها با اونجور شخصیتهایی حقشون هست که با دخترهایی مثل خودشون بیفتن. نمیگم یه زن باید بره انتقام بگیره. کلا انتقام اینجوری به نظرم خیلی بی معنی و مسخره هست. یکی میخواد انتقام بگیره بره از کسی که بهش آسیب کرده انتقام بگیره. اینکه فرضا یه مرد دستشو قطع کرده بره دست تمام مردا رو قطع کنه یه جور بیماری روانی هست.
      در ضمن با ملاک قرار دادن پول میشه خیلی چیزا رو فهمید. من معتقد نیستم که پسر باید برای دختر خرج کنه. ولی معتقدم کسی (چه دختر چه پسر) که کسی رو دوس داشته باشه حاضره از خیلی چیزا براش مایه بذاره از جمله پول که آسونترین راه اثباتش هست و همچنین برای بدست اوردنش هم باید زحمت کشید. (خواهشا نیا میلیاردرا رو برای من مثال بزن که خرج کردن پول براشون مثل آب خوردن هست)
      اینکه سرپرستی بچه رو هم ذکر کردم منظورم این نیست که صددرصد حق سرپرستی به زن برسه. ولی اولویت باید با زن باشه اگه شرایطشون در هنگام طلاق تقریبا مثل هم باشه.

---------- ارسال جدید اضافه شده در 05:05 am ---------- ارسال قبلی در 05:01 am ----------

مشکل اینجاست که زنها فکر میکنند چون زن هستند باید حقوق بیشتری دریافت کنند ! خیر این طوری نیست . برای مثال اگر مردی در قبال کاری ساعتی ۱۰ یورو حقوق بگیرد به زن هم باید همان مقدار حقوق داده شود . این چیزیست که زن ایرانی حاضر نیست زیر بارش برود چون خود را تافته ی جدا بافته میداند .
      من اگه میگم شرایط برابر یعنی برابر. منظورم شرایط نابرابر به نفع زن نیست. همینطور بقیه زنهای ایرانی دیگه. از وضع زنها تو کشورهای اروپایی خبر ندارم.

12. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      سوپوری - طی کشیدن کف مک دونالد - جمع کردن ته سیگار از کف خیابانها - جمع آوری مدفوع سگها از خیابانها - پیتزا رسان - روزنامه پخش کن و شغلهای این طوری . حاضرید قبولشون کنید ؟
      اگه شغل بهتری برام وجود نداشت بله حاضرم ، البته مدفوع سگها و ته سیگار و سوپوری رو نه. چون حالم بهم میخوره. و دیگه غذا نمیتونم بخورم. تقصیر خودم نیست یه کم وسواس دارم. ولی پیتزا رسان و روزنامه پخش کن وطی کشیدن کف مک دونالد رو میتونم تحمل کنم.

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      اینم یه نمونه بارز فرهنگ بسیاری از پسران ایرانی. میرن با کلی دروغ و ابراز احساست الکی به اصطلاح خودشون مخ یه دختر از همه جا بیخبر که فکر میکنه پسره واقعا عاشقشه رو میزنن و دختره رو با حرفهای دروغ قشنگشون عاشق خودشون میکنن و کلی با احساساتش بازی میکنن تا اونو بکشونن طرف خونه و مکان و ازش صرفا سواستفاده جنسی ( و اگه پولدار هم باشه یا شاغل باشه سوءاستفاده مالی هم همچنین) کنن.
      این رفتار برآمد کم‌میلی دخترها به هم‌خوابی و سکس است. اگر خوب بنگرید همه دخترها ژنتیکی گرایش کمی به سکس و هم‌خوابی تنها برای لذت دارند و
      بیشترشان دنبال رابطه بلند مدت و احساسی هستند، پسرها ولی می‌توانند از سکس مانند کتاب خواندن لذت ببرند، پس برای برآورش نیاز خود دست به جعل و برساخت احساس می‌زنند.

اگر بگویید چرا برساخت احساس می‌کنند اگر براستی احساسی ندارند، پاسخ این است که بدون آن نمی‌توانند به خواسته درونی خود که سکس باشد برسند.

بایستی در اینجا یخه طبیعت (یا اگر خداباور هستید خدا را گرفت) که چرا اینگونه‌ایم.

و اتفاقا همین پسرا همه جور غلطی رو برای خودشون مجاز میدونن و برای دختری که میخوان باهاش ازدواج کنن یا واقعا عاشقش باشن بسیار بد و غیر مجاز.
      منظور شما چیست؟ خوب اگر بخواهید با کسی ازدواج کنید مطمئنا دوست ندارید آن دختر/پسر با کس دیگری بخوابد؟

اگر هم منظورتان پیش از ازدواج است که آن قدیم و زمان پدران ما بود. این روزها کسی دنبال پرده باکرگی نیست و یا اگر هست
      خودش را گول می‌زند، چرا که همه کم و بیش می‌دانیم که همه دخترها، حتا آنهایی که پرده دارند پیش از ازدواج با دیگران خوابیده‌اند.

خیلی از دخترایی که چندتا شکست اینجوری تو زندگیشون میخورن تجربه کافی رو بدست میارن تا با پسرا دقیقا مثل خودشون رفتار کنن. و به نظر من اینگونه پسرها دقیقا حقشون هست که دخترا هم مثل خودشون باشه. یعنی کاملا عادلانه هست.
      اینکه اصولا دختر و پسر دنبال گرفتن حق خود از یکدیگر هستند نشان می‌دهد که ما یک دشواری ژنتیکی داریم که همسازگاری را سخت کرده است.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012),Reactor (03-30-2012),sonixax (03-30-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      میلاد تو متوجه منظور من نشدی. من دارم میگم اون مردها با اونجور شخصیتهایی حقشون هست که با دخترهایی مثل خودشون بیفتن. نمیگم یه زن باید بره انتقام بگیره. کلا انتقام اینجوری به نظرم خیلی بی معنی و مسخره هست. یکی میخواد انتقام بگیره بره از کسی که بهش آسیب کرده انتقام بگیره. اینکه فرضا یکه مرد دستشو قطع کرده بره دست تمام مردا رو قطع کنه یه حجور بیماری روانی هست.
      شما هم متوجه منظور بنده نشدید - بنده عرض کردم چنان مردی - با دختری مثل خودش برخورد نخواهد داشت و اگر هم داشته باشد راه خودش رو میگیره میره پی کارش .
      دختر اون طوری هم اگر پسر اون طوری ببینه طرفش نمیره چون میزان عوضی بودن طرف مقابل رو خیلی زود متوجه میشه .
      در نتیجه هر دو گروه یک انسان ساده و احتمالن عاشق رو نابود میکنند .

در ضمن با ملاک قرار دادن پول میشه خیلی چیزا رو فهمید. من معتقد نیستم که پسر باید برای دختر خرج کنه. ولی معتقدم کسی (چه دختر چه پسر) که کسی رو دوس داشته باشه حاضره از خیلی چیزا براش مایه بذاره از جمله پول که آسونترین راه اثباتش هست و همچنین برای بدست اوردنش هم باید زحمت کشید. (خواهشا نیا میلیاردرا رو برای من مثال بزن که خرج کردن پول براشون مثل آب خوردن هست)
      بنده هم گفتم که سنجیدن علاقه ی افراد با پول ناشدنی و غیر ممکن هستش .
      خود شما با اینکه میگید اون طوری نیستید ! دقیقن همون طوری فکر میکنید - یعنی ملاک علاقه رو بر مبنای پول میذارید . پس میرسیم به همونجایی که من گفتم : پسر ایرانی فکر میکند که دختر فقط به خاطر پولشه که طرفش میره - که البته در عمل هم همین طوریه . بعد شما از اون طرف میاید میگید از دختر سوء استفاده میشه !!!!

اینکه سرپرستی بچه رو هم ذکر کردم منظورم این نیست که صددرصد حق سرپرستی به زن برسه. ولی اولویت باید با زن باشه اگه شرایطشون در هنگام طلاق تقریبا مثل هم باشه.
      باز هم بایدی وجود نداره - شما برابری رو در دادن حق اضافی و بیخودی به زن میدونید . نه من و نه در هیچ کجای دنیا چنین چیزی رو برابری نمیدونند .
      گرفتن حق سرپرسی کودک یا گرفتن اولیت حق سرپرستی کودک پیش از طلاق از طرف مقابل شرایط برابر که ایجاد نمیکنه هیچ ! باعث کاهش علاقه هم میشه .
      شرایط برابر یعنی برابری در تمامی امور زندگی مشترک و حق و حقوق هایی که هر یک از طرفین دارند .
      شما دادن امتیاز بیشتر به طرف زن رو برابری میدونید و بعد شاکی هم هستید که چرا مرد زیر بار خواسته شما نمیره !!!!
      در همین صحبتی که با شما داشتم ، شخص شما حتا دوست داشتن و علاقه رو هم وزن میکنید و برایش ارزش مادی تعیین میکنید .
      اگر کار پسران در رابطه با فریب دختران و این مدل داستان ها نکوهیده است ، کار دختران هم نکوهیده است .

وقتی دختر میاد میگه کسی که حاضر نیست این کار ها رو برای من بکنه پس حتمن عاشق من نیست !!! خوب اونوقت پسر حق نداره در مورد دختری که از همون اولش داره با حسابگری میره جلو گارد بگیره و فرض رو بر این بذاره که دختر علاقه ای به خودش نداره بلکه به مایملکش علاقه داره .

دوست داشتن و علاقه یک رابطه ی دو طرفه هستش - اگر یک رابطه ی عاشقانه دو طرفه باشد - هر دو طرف حاضرند برای طرف مقابل فداکاری کنند - قطعن طرفی که فداکاری کمتری میکنه یا اصلن فدا کاری نمیکنه علاقه ای به طرف مقابل نداره یا علاقه کمتری داره .

---------- ارسال جدید اضافه شده در 02:48 am ---------- ارسال قبلی در 02:47 am ----------

گه شغل بهتری برام وجود نداشت بله حاضرم ، البته مدفوع سگها و ته سیگار و سوپوری رو نه. چون حالم بهم میخوره. و دیگه غذا نمیتونم بخورم. تقصیر خودم نیست یه کم وسواس دارم. ولی پیتزا رسان و روزنامه پخش کن وطی کشیدن کف مک دونالد رو میتونم تحمل کنم.
      باز هم در اینجا از کلمه تحمل استفاده کردید ! یعنی با این حال انجام کارهای اون طوری رو بد و در شان خودتون نمیدونید . من پاسخ خودم رو گرفتم
      دکتر ساسی

18. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من هیچوقت نگفتم سنجیدن علاقه با پول نشدنی هست. اتفاقا با پول خیلی چیزا مشخص میشه. البته من دقیقا متوجه منظورتون نمیشم.
      ببینید میلاد تو ایران در حالت طبیعی وقتی یه زن و یه مرد میخوان ازدواج کنن اگه هیچ پیش شرطی برای ازدواج نداشته باشن. حق سرپرستی بچه به طور قانونی و طبیعی و بدون هیچ بروبرگرد به عهده مرد هست حتی اگر مرد مرد به عهده پدر بزرگ پدری بچه هست. یعنی این وسط مادر بوق. یه حمال بچه بوده. آیا وقتی به طور قانونی شرایط نابرابر وجود داره نباید درخواست شرایط برابر کرد؟
      در ضمن فرض کن شما قاضی هستی. یه زن و شوهر بهت رجوع میکنن. که میخوان از هم جدا بشن. هر دوتاشون شاغل و هر دوتاشون عاشق بچه دو سالشون. و هر دوتاشون هم میخوان بچه پیش خودشون نگه دارند. هر دوتاشون هم از سلامت کامل عقلی و رفتاری برخوردار هستن. بچه رو به کدوم واگذار میکنی؟ به زن یا مرد؟
      در همه دنیا به غیر از کشورهای اسلامی در حق سرپرستی فرزند اولویت با مادر هست. مگر اینکه مادر استحقاق و شرایط نگه داری از بچه رو نداشته باشه.

---------- ارسال جدید اضافه شده در 05:29 am ---------- ارسال قبلی در 05:27 am ----------

باز هم در اینجا از کلمه تحمل استفاده کردید ! یعنی با این حال انجام کارهای اون طوری رو بد و در شان خودتون نمیدونید . من پاسخ خودم رو گرفتم
      فکر نمیکنم در هیچ جای دنیا طی کشی و روزنامه رسانی شغل مورد علاقه کسی باشه. شما به زور میخوای به نتیجه مورد دلخواهت برسی. صد در صد من ترجیح میدم شغل مهمتر و بهتری داشته باشم. فرضا اگه به من پیشنهاد کنن بین مدیر عاملی و کارمند جز یکیشو انتخاب کن. و توانایی هر دو کار رو داشته باشم. طبیعتا مدیرعاملی رو انتخاب میکنم.

20. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •