• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 6 از 24 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 51 به 60 از 236

جُستار: ازدواج

سرنویسنده یکم
      Level completed: 96%, Points required for next Level: 22
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      از ایشان 2,534 بار در 930 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      شما یک نفر هستید که اینجوری فکر میکنید. فکر میکنید بقیه هم مثل شما هستند؟ فکر میکنید همه مثل شما آوانگارد هستند و از تغییر نمیترستند و حاضرن فرهنگ غلطی که توش بزرگ شدن رو اصلاح کنند تا انسانی تر زندگی کنند؟
      عزیز جان من که تو ذهن شما نیستم، پاسخ پستتون رو دادم. در هر صورت تعمیم دادن کار درستی نیست.

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-29-2012),sonixax (03-30-2012)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من فکر میکنم از بس دچار محدودیت در روابط در تمامی سطوح از یه صحبت عادی گرفته تا سکس با جنس مخالفمون بودیم امروز جامعه ایران دچار یه جور سرگشتگی تو این زمینه شده...درک متقابل به اندازه کافی بین دختر و پسر وجود نداره و آگاهی از نیازهای همدیگه ندارن.سکس داشتن برای پسر ها به جای برطرف کردن نیازشون شده یه جور ماجراجویی و زرنگی کردن و از اون طرف دخترا هم که البته شاید من خوب نتونم درکشون کنم پسر ها رو متهم به سو استفاده کردن میکنن.از طرفی اگه این خواسته رو صادقانه با اکثر دختر ها در میون بذاریم با واکنش خوبی مواجه نمیشیم...نمیدونم این مخصوص ایران هست یا تو کشورهای دیگه هم به همین صورته!!!

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-30-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      خوب یه طرفه به قاضی میری، اون دختری که میخواد با تو ازدواج کنه با چه تضمینی ازدواج کنه؟ اون از کجا بدونه که تو واقعا به خاطر چی اونو میخوای؟ حاضری موقع ازدواج شرایط ازدواج برای هر دوتاتون کاملا برابر باشه؟ حق طلاق داشته باشه؟ حق سرپرستی بچه ها به عهده اون باشه، شاغل باشه و کارای خونه هم کاملا به عهده دوتاتون باشه؟ یا فقط میخوای یه کلفت بگیری که همیشه تو خونه دم دستت و مطابق میلت باشه؟
      من کلا شرایطی که بر پایه شرع و قوانین اسلامی در ازدواج وجود داره رو مجموعا مردود میدونم...چه امتیازات برای پسر چه برای دختر!!! اما متاسفانه چیزی که میبینم اینه که دختر های ایرانی تکلیف خودشون رو نمیدونن هنوز...نیمه سنتی نیمه مدرن عمل میکنن!!! هم حق و حقوق ستنی مثل مهریه رو میخوان اونم به عنوان تضمین(که نمیدونم که اصلا منطقی هست یا نه) هم حقوق مدرنی مثل کار کردن بیرون از منزل و استقلال عمل داشتن در خیلی از زمینه ها!!!
      جالبیش هم اینه که همین مهریه که فکر میکنن به عنوان تضمین هست براشون دلیل اصلیش چیز دیگه ای هست و از طرف دیگه خودشون هم میدونن که پول در کل هیچ تضمینی هم نیست برای پایداری یک ازدواج.همون پول مهریه هم هزار و یک راه فرار هست برای ندادنش...حالا بماند که اصولا مهریه برای خیلی از دخترها صرفا شده یه جور چشم و هم چشمی...پس خانم ها اگه دنبال حق و حقوقشون هستن باید نگاه درستی داشته باشن و بدونن با تاکید روی این جور تضمین ها غیر مستقیم باعث میشن این سلطه مردسالارانه ادامه پیدا کنه..

6. یک کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      هوادارجان شما به رابطه ای که توش پسره برای مخ زذن هر حرفی دروغی رو مجار میدونه که به دختره بگه تا به نتیجه ی دلخواهش برسه چی میگی؟ آیا غیر از سواستفاده هست؟
      معمولا دخترا دوس دارن با کسی که دوسشون داره و عاشقشون هست سکس داشته باشن و مطمئنا لذت هم میبرن و اونو سواستفاده هم نمیدونن . تا وقتی که بدونن طرف مقابلشون باهاشون صادق هست و دقیقا همونجوری که بیان میکنه هست حتی اگه رابطشون سرانجامی نداشته باشه نه اینکه تو ذهنش یه فکری دیگه داره و یه جور دیگه عمل میکنه. این میشه سواستفاده و رابطه ناسالم. مخصوصا که تو جامعه ما دخترا در این مورد بسیار آسیب پذیر هستن.

8. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-29-2012)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اینم یه نمونه بارز فرهنگ پسران ایرانی. میرن با کلی دروغ و ابراز احساست الکی به اصطلاح خودشون مخ یه دختر از همه جا بیخبر که فکر میکنه پسره واقعا عاشقشه رو میزنن و دختره رو با حرفهای دروغ قشنگشون عاشق خودشون میکنن و کلی با احساساتش بازی میکنن تا اونو بکشونن طرف خونه و مکان و ازش صرفا سواستفاده جنسی ( و اگه پولدار هم باشه یا شاغل باشه سوءاستفاده مالی هم همچنین) کنن. و اتفاقا همین پسرا همه جور غلطی رو برای خودشون مجاز میدونن و برای دختری که میخوان باهاش ازدواج کنن یا واقعا عاشقش باشن بسیار بد و غیر مجاز. خیلی از دخترایی که چندتا شکست اینجوری تو زندگیشون میخورن تجربه کافی رو بدست میارن تا با پسرا دقیقا مثل خودشون رفتار کنن. و به نظر من اینگونه پسرها دقیقا حقشون هست که دخترا هم مثل خودشون باشه. یعنی کاملا عادلانه هست.
      شمام که مثل عقاب خیز برداشتی من هنوز دکمه ی ارسال رو نزدم بر سر من بیچاره فرود آمدی!! خوباولا شما من رو نمیشناسید پس خواهشا بد قضاوت نکنید. دویوما شکست های عشقی تون رو با چهار خط حرف حسابی که من اون بالا نوشتم پای من ننویسید! بخدا من هیچکاره ام.سیوما که از همه مهم تره شما دخترهای ایرانی رو فرشته ی پاک و معصوم فرض کردید و پسرهای ایرانی رو که من هم میونه ی خوبی باهاشون ندارم و شما من رو نماینده ی اون ها فرض کردید اژدهای هفت سر آدم خور فرض کردید!شما من رو نمیشناسید و در قضاوتتون احساسی عمل میکنید. اگر درباره من صحبت میکنید که شخصیت من جوریه که با هر کس مثل خودش رفتار میکنم. اگر خوب باشه باهاش خوب تا میکنم اگر هم بد باشه بد تا میکنم. آدم رکی هم هستم و کلا در زندگیم تا جایی که بتونم اهل دروغ و خالی بندی هم نیستم.تعریف از خود نباشه گوش الله کر اصولن شرایطم جوریه که دخترها خودشون طرفم میان نیازی ندارم من دنبال اون ها راه بیوفتم. ضمنا این که شما فکر میکنید پسرها حقشونه که دخترها هر بلایی سرشون بیارن نشون میده که شما با فرهنگ درست فاصله ی خیلی زیادی دارید! شما منطقی فکر نمیکنید احساسی فکر میکنید.پسرهایی زیادی رو دیدم که واقعا عاشق زن یا دوست دخترشون بودن و اون زن ها هم نهایت سوء استفاده رو ازشون کردن و یا از نظر مالی بیچاره شون کردن یا بهشون خیانت های اساسی!!! کردند یا هزار کار دیگه کردند...این که شما یک دفعه داغ میکنید درست نیست.به نظر من یکی از نشونه های انسان کامل انسانیه که بدونه با هر کسی چطور رفتار کنه. هیچ وقت هم یک همچین حقی رو برای دخترها مجاز ندونید که هر بلایی خواستن سر پسرها بیارن. نه همه ی دخترها یک جورن نه همه ی پسرها!
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-29-2012),sonixax (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Havadar_e_Democracy نمایش پست ها
      و از طرف دیگه خودشون هم میدونن که پول در کل هیچ تضمینی هم نیست برای پایداری یک ازدواج
      اون تضمین رو برای نگه داشتن ازدواج نمیخوان برای این میخوان که موقع طلاق برگ برنده ای داشته باشن تا یه بازنده ی کامل نباشن.
      اتفاقا این بیشتر پسرهای ایرانی هستن که حاضر نیستن موقع ازدواج شرایط برابری داشته باشن ولی از طرفی هم میگن اگه اون خانم مارو واقعا دوس داشته باشه نباید براش مهریه هم اهمیتی داشته باشه. یعنی از طرفی از اینکه اون خانم بگه حق طلاق یا حق سرپرستی بچه ها رو میخوام عصبانی میشن میگن تو از همین حالا به فکر طلاقی؟ و از طرفی هم انتظار دارن اون پول و مادیات هم براشون بی ارزش باشه. این مطالبی که میگم علاوه بر اینکه در سطح اجتماع به وفور دیده میشه، میتونی بری تو بسیاری از فروم ها تو نظرسنجی بذاری. هر چند که ناسلامتی جامعه اینترنتیمون قشر مثلا روشنفکرمون هستن.

12. یک کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-29-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خوب یه طرفه به قاضی میری، اون دختری که میخواد با تو ازدواج کنه با چه تضمینی ازدواج کنه؟ اون از کجا بدونه که تو واقعا به خاطر چی اونو میخوای؟ حاضری موقع ازدواج شرایط ازدواج برای هر دوتاتون کاملا برابر باشه؟ حق طلاق داشته باشه؟ حق سرپرستی بچه ها به عهده اون باشه، شاغل باشه و کارای خونه هم کاملا به عهده دوتاتون باشه؟ یا فقط میخوای یه کلفت بگیری که همیشه تو خونه دم دستت و مطابق میلت باشه؟
      شما کلا داغ کردی امشب! بله بنده حاضرم این حقوق رو به زنم بدم. اگر هم یک روزی بخواد ترکم کنه مثل بچه ی آدمیزاد میتونه بره و دیگه برام ارزشی نداره. به این خاطر میگم ارزشی نداره چون بنده اصولا یک دونه باشم و بزنم به تخته خیلی خواستنی هستم و کسی رو دور و برم ندیدم که مثل من باشه و در کل بمب استعداد و ویژگی های مثبت هستم و نیازی هم نمیبینم که بخوام مثل خیلی ها پولم رو بگیرم دستم و به همه نشون بدم تا به من زن بدن!اگر زنم بخواد من رو ول کنه و بره سراغ یکی دیگه یعنی خیلی خره! و خر هم از نظر من یک جور حیوانه و با همسر فرق داره و نمیشه دوستش داشت و یاهاش زیر یک سقف زندگی کرد!من همین الانش هم کلی خواستگار دارم!! چی فکر کردی؟ فکر کردی فقط دخترها خواستگار دارن؟

14. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

shirin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      20,328
      رنک
      89
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,097
      Mentioned
      6 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      خوباولا شما من رو نمیشناسید پس خواهشا بد قضاوت نکنید. دویوما شکست های عشقی تون رو با چهار خط حرف حسابی که من اون بالا نوشتم پای من ننویسید! بخدا من هیچکاره ام.سیوما که از همه مهم تره شما دخترهای ایرانی رو فرشته ی پاک و معصوم فرض کردید و پسرهای ایرانی رو که من هم میونه ی خوبی باهاشون ندارم و شما من رو نماینده ی اون ها فرض کردید اژدهای هفت سر آدم خور فرض کردید!شما من رو نمیشناسید و در قضاوتتون احساسی عمل میکنید.
      من مخاطبم شما نیستید و هیچ نظری در مورد شما ندارم و هیچ قضاوتی هم نمیکنم. صرفا بر اساس نوشته هاتون نظرمو میگم. نمیگم این نظر شما هست ولی دیدگاه بسیار متدوال بین پسرا هست که نمونه هاش در سطح جامعه بسیار میشه دید.
      در ضمن من نگفتم پسرها حقشون هست که هر بلایی سرشون بیاد. گفتم چنین پسرهایی که اینچنین دیدگاهی دارن بسیار عادلانه هست که دخترها مثل خودشون باهاشون رفتار کنن.
      دخترها به نسبت پسرها تو جوامع مردسالاری مثل ما بسیار آسیب پذیرتر و حساس تر هستن و بالطبع بسیار بیشتر در حقشون اجحاف میشه و مظلوم واقع میشن. هیچ تعصبی ندارم این کاملا یه واقعیت هست.
      در ضمن من کاملا با خونسردی ولی با قاطعیت دارم فقط جواب میدم. شایسته هست که شما در مورد شخصیت من و احساساتم قضاوتی نفرمایید.
      با تشکر.

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از shirin گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012),sonixax (03-30-2012)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      هوادارجان شما به رابطه ای که توش پسره برای مخ زذن هر حرفی دروغی رو مجار میدونه که به دختره بگه تا به نتیجه ی دلخواهش برسه چی میگی؟ آیا غیر از سواستفاده هست؟
      معمولا دخترا دوس دارن با کسی که دوسشون داره و عاشقشون هست سکس داشته باشن و مطمئنا لذت هم میبرن و اونو سواستفاده هم نمیدونن . تا وقتی که بدونن طرف مقابلشون باهاشون صادق هست و دقیقا همونجوری که بیان میکنه هست حتی اگه رابطشون سرانجامی نداشته باشه نه اینکه تو ذهنش یه فکری دیگه داره و یه جور دیگه عمل میکنه. این میشه سواستفاده و رابطه ناسالم. مخصوصا که تو جامعه ما دخترا در این مورد بسیار آسیب پذیر هستن.
      بله درسته همچین رابطه ای اسمش سو استفاده هست اما مشکل اینه که شما آخر داستان رو فقط میبینی!!!! قصد توجیه و دفاع از جنس خودم رو ندارم اما تا حالا فکر کردین علت این کار اکثر پسرها چیه؟!
      اون تضمین رو برای نگه داشتن ازدواج نمیخوان برای این میخوان که موقع طلاق برگ برنده ای داشته باشن تا یه بازنده ی کامل نباشن.
      اتفاقا این بیشتر پسرهای ایرانی هستن که حاضر نیستن موقع ازدواج شرایط برابری داشته باشن ولی از طرفی هم میگن اگه اون خانم مارو واقعا دوس داشته باشه نباید براش مهریه هم اهمیتی داشته باشه. یعنی از طرفی از اینکه اون خانم بگه حق طلاق یا حق سرپرستی بچه ها رو میخوام عصبانی میشن میگن تو از همین حالا به فکر طلاقی؟ و از طرفی هم انتظار دارن اون پول و مادیات هم براشون بی ارزش باشه. این مطالبی که میگم علاوه بر اینکه در سطح اجتماع به وفور دیده میشه، میتونی بری تو بسیاری از فروم ها تو نظرسنجی بذاری. هر چند که ناسلامتی جامعه اینترنتیمون قشر مثلا روشنفکرمون هستن.
      البته همون طور که گفتم دلایل همه دخترها مثل هم نیست...اما اول از همه اینکه فلسفه مهریه چیز دیگه ای بوده و اینی که شما الان میگین چیز دیگه ای!!! خب این جوری مطمئنا خانم ها به این هدفی که شما میگین نخواهند رسید و خودتون هم بهتر از من میدونید و نمونه هاش رو دیدین که چه راه های فراری هست تا جایی که خانم از گرفتن مهریه منصرف میشه...قسمت دوم حرفتون رو هم کاملا قبول دارم.برای مرد ایرانی از دست دادن سلطه اش کار راحتی نیست..باید ساز و کار قانون کلا عوض شه که تا این حکومت هست بعید میدونم همچین اتفاقی بیوفته!!

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Anarchy گرامی سپاسگزاری کرده اند:

shirin (03-30-2012),sonixax (03-30-2012)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شما به رابطه ای که ملاک دختر درش مدل ماشین و خونه ی فلان جا و تیغیدن پسر هست تا به نتیجه ی دلخواهش برسه رو چی میگید؟ آیا غیر از سواستفاده هست؟
      دوست من جوری میگید دخترهــــــا! که انگار همه ی دخترها رو شما شخصا دیدید و باهاشون صحبت کردید. در مورد سکس راه های زیادی برای یک پسر هست تا با یک دختر سکس کنه که خیلی خیلی بیشتر عملیه تا صداقت داشتن!! اون هم در جامعه ی حال حاضر ایران! صداقت و این حرفا در "ایـــــــــــران" همه اش شعاره. در کل جذابیت یک پسر برای یک دختر که باعث میشه اون دختر عاشق پسر بشه فاکتورهای دیگری داره. صداقت خیلی چیز خوبیه و همه دوست دارن طرف مقابلشون داشته باشه ولی خودشون ندارن!صداقت داشتن یا نداشتن برای اینکه یک پسر بتونه دخترها رو به خودش جذب کنه مهم نیست.خیلی ها بودن که با صداقت رفتن جلو و در بهترین حالت ضایع شدند!! اون هایی که به خاک سیاه نشستند بماند!دست کم در تهرانی که من درش زندگی میکنم پسرهای زیادی رو دیدم که از صداقت داشتند و در مقابل دخترها ضربه های سنگین خوردند . بازم میگم جذابیت یک پسر برای یک دختر فاکتورهای دیگری داره. شما حتی اگر به غریزه ی خودت هم رجوع کنی به درستی حرف من میرسی

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2012),sonixax (03-30-2012)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •