• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 5 از 17 نخستیننخستین 1234567891011121314151617 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 41 به 50 از 163

جُستار: تاپیک آزاد تالار ادیان، مذاهب، مکاتب

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      توی تازینامه (قرآن) نوشته شده که الله خودش ابر ها را حرکت میدهد ! (سوره ی نور آیه 43)
      من قبلن هم این عکس ها رو خیلی جاهای دیگه فرستاده بودم ، ولی امروز اینها رو دوباره دیدم و لازم شد که دوباره یاد آوری کنم :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 29del28.jpg
دیدن: 87
حجم: 30.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1400356395_31dc7a3749.jpg
دیدن: 91
حجم: 46.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Makeh82.jpg
دیدن: 106
حجم: 23.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 21cdmis.jpg
حجم: 30.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 15duelw.jpg
دیدن: 95
حجم: 23.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1261406880_1261038346.jpg
دیدن: 89
حجم: 24.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2drtbv4.jpg
حجم: 29.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2rrudtx.jpg
دیدن: 92
حجم: 30.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1sfars.jpg
دیدن: 86
حجم: 24.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: islamic-images-091.jpg
دیدن: 97
حجم: 30.7 کیلو بایت

این عکسها شما رو یاد اون جک ، فلانم توش خورد پهلوش نمیندازه ؟ فکر کنید الله خودش ابرها رو هدایت کرده بالای سر مهم ترین زیارتگاه خودش در جهان و بعدش با سیلی این چنینی گند زده به کل اونجا !
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (03-04-2011),Mehrbod (03-04-2011),Russell (03-03-2011)

شناس
      Level completed: 87%, Points required for next Level: 20
      بدون وضعیت

سر به زیر

doubt آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      2
      امتیازها
      2,580
      رنک
      30
      Post Thanks / Like
      سپاس
      509
      از ایشان 179 بار در 70 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی marpitoon نمایش پست ها
      اون شخص باید دین خود را نصبت به مردم بدهد ووقتی ولی دم میگذرد وخدا میگه اگر بگذرید بهتر است آیه 178 بقره ببینید آیه چی میگه بعد بحث کنید .....
      همانا به چنین فرافکنی هایی عادت کرده ایم...!

در شکستن قفل هایتان موفق باشید

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از doubt گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (03-04-2011),sonixax (03-04-2011)

رهگذر
      Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
      بدون وضعیت

خالی

marpitoon آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2011
      جُستارها
      0
      امتیازها
      958
      رنک
      16
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 20 بار در 16 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شما خیال کردید که خدا توی کعبه و کعبه یک نماد برای اتحاد مسلمانان جهان ورو کردن به آئین ابراهیم چون کعبه توی عربستان اونجا نباید سیل یا بلایای طبیعی بیاید واقعآ که متاسفم با این طرز فکر کوتاه وسطحی تون کعبه فقط یه نماد ولا غیر من اگر روب هکعبه نماز نخونم نمازم قبول نیستش آیا خدا فقط در کعبه است همه عالم از آن خداست شرق وغرب وشمال وجنوب نداره من گاهی اوقات نمازم را پشت به قبله میخونم به این میگن اعتقاد به واجب الوجود

6. یک کاربر برای این پست سودمند از marpitoon گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (03-04-2011)

رهگذر
      بدون وضعیت

خالی

marpitoon آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2011
      جُستارها
      0
      امتیازها
      958
      رنک
      16
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگه اینطوری بود که خیال کردی خدا نمیتوانست که همه انسانها را پاک نگه داره وفرشتگان در آیه 30 سوره بقره به خونریز بودن انسان اشاره میکند وخداوند پاسخ آنها را میده حضرت ابراهیم از خدا پرسید چرا همه انسانها را از گناه مبرا نکردی خدواند پاسخ داد زمانی که گندم را باد میدهی میخواهی که چه شود ابراهیم که کاه از گندم جدا شود پس خداوند پاسخ داد ما هم اینگونه با دادن قدرت تفکر واراده به انسان میخواهیم آنها را غربال کنیم خداوند یکسری نظامات گذاشته که هیچکدام را به انسان زور نکرده در مورد مجازات دزد اگر خود من دزدی کنم ویک انگشتم را قطع کنند با دیگر اگر سرم را ببرند اینکار را نمیکم در مورد اینکار مائده آیه 38 میگه اگر این قانون اجرا بشه دیگه کسی به نظر خودت دزدی میکنه از روی احساس تصمیم میگیرید شما فقط میخواهید یک ایرادی بگیرید نمیدانید که این برای چه است واگر در مورد قاتل مجازات او اجرا شود در جامعه قتلی روی میدهد و خدا در مورد قصاص میفرمید در قصاص حیات است 179 سوره بقره پس بیخودی ایراد نگیرید خداوند در مورد هرچه صحبت نکرده گذاشته به اراده انسان بعد حالا شما بیاید بگید چرا اینطوری چرا اونطوری و سلام .

8. یک کاربر برای این پست سودمند از marpitoon گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (03-04-2011)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شما خیال کردید که خدا توی کعبه و کعبه یک نماد برای اتحاد مسلمانان جهان ورو کردن به آئین ابراهیم چون کعبه توی عربستان اونجا نباید سیل یا بلایای طبیعی بیاید واقعآ که متاسفم با این طرز فکر کوتاه وسطحی تون کعبه فقط یه نماد ولا غیر من اگر روب هکعبه نماز نخونم نمازم قبول نیستش آیا خدا فقط در کعبه است همه عالم از آن خداست شرق وغرب وشمال وجنوب نداره من گاهی اوقات نمازم را پشت به قبله میخونم به این میگن اعتقاد به واجب الوجود
      فکر میکنم اطلاعات دینی شما بر خلاف ادعاتون خیلی زیاد نباشه .
      کسی نگفته الله توی کعبه هستش ! چه طوری شما فکر میکنید کسی که به الله و خدا و یهوه و ... اعتقاد نداره و بر این باوره که وجود خارجی ندارند فکر میکنه الله مدینه رفته توی کعبه که البته مکعب هم نیست !
      ما بر طبق ادعای قرآن داریم سخن میگین ، طبق ادعای قرآن ابرها رو الله هدایت میکنه - حالا همین الله این ابرها رو طوری هدایت کرده که یک همچون سیلی توی مکه راه افتاده ! بعد شما اسمش رو میذارید بلای طبیعی ؟

با این حساب یا الله سادیسم داره که توی مهم ترین زیارتگاه خودش بلا میفرسته و موجب کشته و بیخانمان شدن تعداد زیادی از کسانی که بهش باور دارند میشه ، یا اصلن وجود خارجی نداره .
      دکتر ساسی

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (03-04-2011),Russell (03-04-2011)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگر خود من دزدی کنم ویک انگشتم را قطع کنند با دیگر اگر سرم را ببرند اینکار را نمیکم
      جالبه بدونید که کشور هایی که مجازات سر بریدن و اعدام کردن و دست قطع کردن ندارند ، از آمار جرم کمتری هم برخوردار هستند با اینکه جمعیتشون از کشوری مثل ایران که این قوانین رو داره بیشتره !
      برای مثال ایرانی که رتبه ی دوم در اعدام رو داره نه تنها آمار کمتری در قتل پیدا نکرده بلکه خیلی هم آمارش زیاده :

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of..._homicide_rate

http://www.angelfire.com/rnb/y/homicide.htm

http://chartsbin.com/view/ueh

http://www.guardian.co.uk/news/datab...ry-murder-data

و در مقابل اتحادیه اروپا که مجازات اعدام و مرگ درش اجرا نمیشه کمترین آمار رو داره و بد نیست بدونید فقط جمعیت کشور آلمان از جمعیت ایران بیشتره .

یعنی نه تنها این مدل مجازات کمکی به کاهش جرایم این شکلی نمیکنه بلکه بیشترش هم میکنه و الله شما از این داستان خبر نداشته و یحتمل خود شما هم خبر نداشتید .

در مورد اینکار مائده آیه 38 میگه اگر این قانون اجرا بشه دیگه کسی به نظر خودت دزدی میکنه از روی احساس تصمیم میگیرید شما فقط میخواهید یک ایرادی بگیرید نمیدانید که این برای چه است واگر در مورد قاتل مجازات او اجرا شود در جامعه قتلی روی میدهد و خدا در مورد قصاص میفرمید در قصاص حیات است 179 سوره بقره پس بیخودی ایراد نگیرید خداوند در مورد هرچه صحبت نکرده گذاشته به اراده انسان بعد حالا شما بیاید بگید چرا اینطوری چرا اونطوری و سلام .
      حالا شما باید برای ما توضیح بدید با توجه به جدول و آمار بالا که نشون میده کشور هایی که قصاص ندارند از آمار جرم کمتری هم برخوردار هستند ، چه طوری در قصاص حیات هست در صورتی که باعث کاهش میزان جرم و جنایت نشده و نمیشه !؟
      دکتر ساسی

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

رهگذر
      بدون وضعیت

خالی

marpitoon آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2011
      جُستارها
      0
      امتیازها
      958
      رنک
      16
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شما اینطور فکر میکنید والا چون خانه خدا در مکه است اونجا نباید هیچ اتفاقی بیفتد من نمیدانم شما به دنبال چه میگردید حالا یه چیز من میگم کشورهای پیشرفته که ادعای پیرفته بودن میکنند تا قرن 18 زمان ناپلئون زن هیچ حقی در جامعه نداشت چه برسد ارث هم ببرد بعد قرآنی که شما بهش توهین میکنید در 1400 سال پیش قوانین ارث زن رو بیان میکنه هنوز هم که هنوز برای زن در اروپا وآمریکا کلمه مناسب تر از woman یعنی برای مرد پیدا نکردند بعد شما از قرآن ایراد میگیرید آیه 11و12 سوره نساء در مورد حقوق زن است در مورد ارث من بتون پیشنهاد میکنم کتاب
      زن از ديدگاه فلسفه سياسي غرب
      را بخوانید تا ببینید یک زن فمنیست در مورد حقوق زن در دنیا چه میگوید .من تصورم از این سیلی که شما کردید پیراهن عثمان میخواهد انسانها را از هم جداکند چه بسیار که از این کتاب گمراه شدند ...

14. یک کاربر برای این پست سودمند از marpitoon گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (03-04-2011)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      شما اینطور فکر میکنید والا چون خانه خدا در مکه است اونجا نباید هیچ اتفاقی بیفتد من نمیدانم شما به دنبال چه میگردید حالا یه چیز من میگم کشورهای پیشرفته که ادعای پیرفته بودن میکنند تا قرن 18 زمان ناپلئون زن هیچ حقی در جامعه نداشت چه برسد ارث هم ببرد بعد قرآنی که شما بهش توهین میکنید در 1400 سال پیش قوانین ارث زن رو بیان میکنه هنوز هم که هنوز برای زن در اروپا وآمریکا کلمه مناسب تر از woman یعنی برای مرد پیدا نکردند بعد شما از قرآن ایراد میگیرید آیه 11و12 سوره نساء در مورد حقوق زن است در مورد ارث من بتون پیشنهاد میکنم کتاب
      من نمیدانم چه کسی به شما گفته Woman در زبان انگلیسی یعنی برای مرد ، ولی هر کسی این سخن را گفته به شدت بیسواد بوده .
      بعد تنها درصد کوچکی از دنیای غرب انگلیسی زبان هستند و تمام این زبانها از زبان لاتین مشتق شده اند و کلمه ی زن در زبان لاتین اینگونه نوشته میشود :

FEMINA - MULIER - MARITA

تمام اینها معنی زن میدهد . در سایر زبانها هم به شکلهای دیگر .

در مورد داستان تاریخی که فرمودید شما باید بتونید اثباتش کنید نه اینکه فقط یک چیزی بگویید ، اگر قرآن 1400 سال پیش از حق و حقوق نا برابر زنان با مردان سخن گفته ما 2500 سال پیش در همین ایران خودمان سردار و پادشاه و وزیر زن داشتیم (یعنی ایران باستان خودمان خیلی بهتر و پیشرفته تر از اسلام و قرآن و ... بوده) - یونان باستان هم که جای خود دارد . بنده فکر میکنم مطالعات تاریخی شما بسیار محدود و البته خواسته یا ناخواسته جهت دار است .

[SPOILER]کاساندان - کاساندانه

کاساندان تنها همسر کوروش بزرگ، شهبانوی ایران (ملکه جهان) دختر فرناسپه از شاهدختان و دختر فرناسپه هخامنشی از دودمانی بود که از نجبای پارس محسوب می شدند و پدر واجدادش در چند نسل شاه پارسیان بودند.
      کاساندان ملکه ۲۸ کشور آسیائی بوده و همواره در کنار همسرش کوروش بزرگ پادشاهی میکرده و پس از او نخستین فرد قدرتمند و سیاستمدار دربار هخامنشیان بشمار می آمده است. او ۵ فرزند با نام های کمبوجیه، بردیا، آتوسا، رکسانه و ارتیستونه داشت. هر یك از فرزندان کاساندان و كوروش بزرگ به نحوی در تاریخ هخامنشیان دارای نقش تعیین كننده بوده اند و از نشانه ها چنین بر می اید كه آنها از تربیتی خاص برخوردار بودند.
      به نقل از هرودوت: کاساندان در ۶ نوامبر ۵۳۹ پیش از میلاد فوت کرد و هنگام مرگ وی در بابل ۶ روز همه به سوگواری همگانی فراخوان شدند. کاساندان قبل از کورش درگذشت و بعد از او کورش در اندوهی فراوان ماند و برای همیشه و به احترام همسرش تنهایی را برگزید.
      مقبره شهبانو کاساندانه در پاسارگاد، در کنار آرامگاه کوروش بزرگ میباشد.

یوتاب

سردار زن ایرانی كه خواهر آریوبرزن سردار نامدار ارتش شاهنشــــــاهی داریوش سوم بوده است. وی در نبرد با اسكندر گجــستك همراه آریوبرزن فرماندهی بخشی از ارتش را بر عهده داشته است او در كوهـهای بختیاری راه را بر اسكندر بست . ولی یك ایرانی راه را به اسكندر نشان داد و او از مسیر دیگری به ایران هجوم آورد. با این حال هم آریوبرزن و هم یوتاب درراه میهن كشته شدند و نامی جاویدان از خود بر جای گذاشتند.

دریاسالار بانو آرتمیز

نخستین بانوی دریاسالار جهان . او به سال 480 پیــش از میلاد به مقام دریاسالاری ارتش شاهنشاهی خــشایارشاه رسید و در نبرد ایران و یونان ارتش شاهنشاهی ایران را از مرزهای دریایی هدایت می كرد .

تاریخ نویسان یونان او را در زیبایی برجستگی و متانت سرآمد تمامی زنان آن روزگار نامیده اند.

آتوسا

ملكه بیش از 28 كشور آسیایی در زمان امپراتوری داریـــــــــــوش بزرگ . هرودت پدر تاریخ از وی به نام شهبانوی داریـــــوش بزرگ یاد كرده است وآتوسا را چندین باد در لشكر كشی های داریوش یاور فكری و روحی داریوش بزرگ دانسته است.

ارتادخت

وزیر خزانه داری و امور مالی دولت ایران در زمان شاهنشاهی اردوان چهارم اشكانی. به گفته كتاب اشكانیان اثر دیاكونوف روســــی خاور شناس بزرگ او مالیات ها را سامان بخشید و در اداره امور مالی كوچكتـــــرین خطایی مرتكب نشد و اقتصاد امپراتوری پارتیان را رونق بخشید.

آزرمی دخت

شاهنشاه زن ایرانی در سال 631 میلادی. او دختر خـــــــــسروپرویز بود. که پس از "گشتاسب " بر چندین كشور آسیایی پادشاهی كرد.

آذرناهید

ملكه ملكه های امپراتوری ایران در زمان شاهنـــــــشاهی شاپور یكم بنیانگزارساسله ساسانی نام این ملكه بزرگ و اقتدارات دولتی او در قلمرو ایــــران دركتیبه های كعبه زرتشت در استان فارس بارها آمده است و او را ستایـش كرده است.

پرین

بانوی دانشمند ایرانی . او دختر کی قباد بود كه در سال 924 قبل از مــیلاد هزاران برگ از نسخه های اوستا را به زبان پهلوی برای آیندگان از گوشه و كنار ممالك آریایی گرداوری نمود و یكبار كامل آن را نوشت و نامش در تاریخ ایران زمین برای همیشه ثبت گردیده است.

فرخ رو

نام او به عنوان نخستین بانوی وزیر در تاریـــــخ ایران ثبت شده است وی از طبقه عام كشوری به مقام وزیری امپراتوری ایران رسید.

گردآفرید

یكی از پهلوانان سرزمین ایران. تاریخ از او به عنوان دختر كژدم یاد می كند . فردوسی بزرگ او را به عـــنوان زنی جنگجو و دلاور سرزمین پاكان معرفی می کند.

آریاتس

یكی از سرداران مبارز و دلیر هخامنشیان در سالهای پیش از میلاد. مورخــین یونانی در چندین جا نامی از وی به میان آورده اند.

هلاله

پادشاه زن ایرانی كه به گفته كتاب دینی و تاریخی ( 391 یشتا ۱۲۷۴ ) در زمان كیانیان بر اریكه شاهنشاهی ایران نشست . از او به عنوان هفتـــمین پادشاه كیانی یاد شده است كه نامش را " همای چهره آزاد " نیز گفته اند.

« سی سی کام» کامروا ٬ ‌مادر داریوش سوم که هیچگاه در برابر اسکندر تسلیم نشد و همچنان جنگ را دنبال نمود. و« استاتیرا» ٬‌ دختر داریوش سوم و از سرداران هخامنشی نیز بود.

« پریساتیس» ٬ همسر و « آمسترس » ٬ دختر داریوش دوم که پا به پای وی به جنگها میرفتند و پیکار می کردند.

« داناک » باهوش و خردمند و فرزانه٬ از سرداران هخامنشی .

« آپاما » دختر « سپیتمن » که خود از سرداران زمان هخامنشیان بود.

« آذرنوش» هم از شاهدختهای هخامنشی و هم سردار سپاه.

« آسپاسیا» ٬ همسر کورش دوم که از سرداران او نیز بود.

« آرتونیس» ٬ دختر «ارته باز» که او خود نیز سردار بزرگ داریوش بزرگ بود.

« هومی یاستِر» ٬ « ِورزا» ٬ « مهر مس»٬ « وهومسه » از سرداران و بزرگان سپاه هخامنشی بودند.

« سورا» ٬‌ دختر اردوان پنجم و« میترادخت» از سرداران دوره اشکانی بودند.

و همچنین از سرداران و بزرگان سپاه ساسانی می توان به « نگان»٬ « مهر یار»٬ « ماه آذر»٬ « گلبویه »٬ « برزین دخت»٬ « ُبرزآفرید»٬ « ابردخت» نام برد.[/SPOILER]

http://arianam.persianblog.ir/post/41

http://soheilatabrizi.blogspot.com/2...blog-post.html

http://www.gamedesire.com/player/khedmati/blog/340845

http://www.aftab.ir/articles/view/ap...AA%D8%A7%D9%86

در مورد کعبه همه شما هنوز برای ما روشن نکردید چرا بر خلاف ادعای قرآن که الله خود ابرها را هدایت میکند و هر جایی که میخواهد باران ایجاد میکند ، این بار زایرین خودش را هدف قرار داده و از آنها کشته ؟
      بحث ما هم با شما بر سر قرآن بود !!!! نبود ؟ حالا شما آمدید و دارید سخن قرآن رو نقض میکنید و میگید بلای طبیعی بوده ! یا معنی بلای طبیعی (سیل) را نمیدانید یا گفته های قرآن را قبول ندارید به ما بگویید کدامش است که بتوانیم بحث را ادامه دهیم .

اگر گفته های قرآن را قبول دارید ، پس باید قبول داشته باشید که الله خودش باعث و بانی ایجاد سیل در زیارتگاه خودش و در نتیجه کشته شدن باورمندان به خودش شده که در این صورت سادیسم دارد - اگر هم قبول ندارید و کماکان میگویید که دلیلی برای به وقوع پیوستن بلایای طبیعی وجود ندارد و بسته به قوانین فیزیک و دخالت های بشر و در روند یک امر طبیعی پیش می آید ، پس سخن قرآن را نقض کرده اید .

حالا باز شما بیا بگو من فکر میکنم الله نشسته توی کعبه که البته مکعب هم نیست ، در رو هم روی خودش قفل کرده به مردم گفته سالی یه بار بیایید اینجا 7 دور ، دور من بچرخید - بعدش برید به یه تخته سنگ ، سنگ پرتاب کنید و بعدش برید غار حرا و یک دستی هم اونجا بکشید و فاصله صفا تا مروه را بدوید !!!
      دکتر ساسی

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

رهگذر
      بدون وضعیت

خالی

marpitoon آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2011
      جُستارها
      0
      امتیازها
      958
      رنک
      16
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در این مورد برای جواب سوالتان که چرا خدا اینکار را کرده به آیه 26 سوره بقره مراجعه کنید در ضمن من تا چند روز دیگر تفسیر همون آیه ای که میگید حق زن رو پایمال کرده را براتون میگذارم در مورد حقوق زن اون کتابی که بهتون معرفی کردم نویسنده اش یک زن آمریکائی است ببینید در زمان یونان باستان وقرون وسطا چگونه بوده ودر زمان اسلام چگونه بوده وحتی خود اون زن در کتاب میگوید که در زمان ناپلئون حقوق فرانسه از کتاب های مسلمانان از جمله علامه حلی گرفته شده است .

18. یک کاربر برای این پست سودمند از marpitoon گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (03-04-2011)

رهگذر
      بدون وضعیت

خالی

marpitoon آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Feb 2011
      جُستارها
      0
      امتیازها
      958
      رنک
      16
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خوب ببینید بستگی داره این حکم با چه برداشتی اجرا بشود ودر آیاتی که برای شما گذاشتم دیدید که قرآن میگه اگر ببخشید بهتر است شما توقع دارید که در یک جامعه ای که فقط اسم اسلام را یدک میکشد هیچ ایرادی نباشد مطمئن باشد اگر این قوانین در ایران اجرا می شود کسی دزدی یا جنایت میکرد؟ چرا در عربستان وقت نماز مغازه ها بی صاحب باز میمانند چرا که قانون درست اجرا شده بعد تازه همه اینها به فرهنگ ومیزان رفاه ملت هم بستگی داره شما فقط یک جنبه اش را نگاه نفرمائید

20. یک کاربر برای این پست سودمند از marpitoon گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (03-04-2011)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. تاپیک آزاد تالار ورزش
      از سوی kourosh_bikhoda در تالار ورزش
      پاسخ: 7
      واپسین پیک: 07-19-2014, 12:05 PM
    2. به چه پیک‎‌هایی سپاس می‌دهید؟
      از سوی kourosh_bikhoda در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 53
      واپسین پیک: 02-07-2014, 01:29 AM
    3. سئوال پیچ
      از سوی khodashenas در تالار تالار سرگرمی
      پاسخ: 3
      واپسین پیک: 02-15-2013, 11:54 PM
    4. کمپین یادآوری امام سجاد به شیعیان
      از سوی shirin در تالار تالار سرگرمی
      پاسخ: 1
      واپسین پیک: 06-19-2012, 02:00 PM
    5. مطالب خنده داری که در تاپیک ها میبینیم.
      از سوی sonic در تالار تالار سرگرمی
      پاسخ: 2
      واپسین پیک: 11-02-2010, 07:07 AM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •