• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 23 از 24 نخستیننخستین ... 456789101112131415161718192021222324 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 221 به 230 از 231

جُستار: مهاجرت

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی باده نمایش پست ها
      برا مهاجرت اروپا بهتره یا کانادا(کدوم اسونتره و کم هزینه تر و ایمن تر)
      اروپا

پناهندگی مذهبی چه شرایط و معایب و مزایایی داره
      بجز این پناهندگی دیگه چه کیس هایی هست
      باید ثابت کنید که واقعن به اون دین ایمان آوردید و به خاطر ایمانتون در ایران با خطر زندان، شکنجه یا اعدام روبرو هستید!
      به جز این پناهندگی سیاسی هم هست که هزار نوع کیس داره و پناهندگی اجتماعی (پناهندگی به خاطر دلایل بشر دوستانه) مثلن شما مریضی داری میمیری! اینجا بهت پناهندگی میدند که درمان کنی خودت رو!!!

تو اروپا کدوم کشورا بهترن
      اول انگلیس بعد آلمان و دیگر هیچ.

این واقعیته که کانادا دیپورت نمیکنن و کیس برا پناهندگی نمیخاد؟
      خیر

انقد حرفا ضد و نقیضن که ادم گیج میشه
      من دو تا دوست دارم ساکن هلند و المانن
      هر دوشون میگن تلاشتو بکن که بیایی
      حتی پناهنده بشی
      ولی سایتای مختلفو که میخونم حرفا متفاوته
      سایتها رو ول کنید! مشخصن مهاجرت کردن در صورتی که یکی دو سال اول دوام بیارید به کل مسیر زندگیتون رو عوض میکنه! طوری که دیگه هرگز نمیتونید توی ایران زندگی کنید و براتون عذاب آور میشه زندگی در ایران.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

باده (07-09-2015)

بازداشت همیشگی
      Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      بلد باشید میتونید توی همین آلمان با مالیات 70-80% ای میلیونر بشید!
      شما که خودت میگی همه این قوانین رو با ترفندهایی دور میزنن (منجمله خودت) وگرنه نمیشه و صرف نداره و زور داره از این حرفا!
      اینم نمونه ای از اغراق ها و حرفهای ضد و نقیض شما!

ولی توانایی کنترل سرمایه کار هر کسی نیست! کسی که کارگره هرگز نمیتونه سرمایه رو کنترل کنه و به باد میدتش! این چیزی بود که کمونیستها نفهمیدند و فکر کردند و میکنند که سرمایه دار یک مفت خور بی وجدانِ به درد نخور بیش نیست! برای همین همشون ورشکست شدند!!!
      بازاریابی بلد باشید، شیوه ارایه خوب بلد باشید، بدونید کجا باید چه کنید، چه کیفیتی ارایه بدید (نه عالی عالی نه بد بد که قیمت و کیفیت با توان خرید و سلیقه مردم منطقه جور در بیاد) چه طور سرمایه رو به کار بندازید! اینها برخی مواردی هستند که باید بلد باشید!
      حقه بازی و دور زدن قانون اینا رو یادت رفت!

همه دزدی میکنن قانون و وجدان رو زیر پا میذارن دوست عزیز. بخصوص وقتی پای منافع مادی در میون باشه.
      سرمایه دار هم گرچه شم اقتصادی داشته باشه در این زمینه استعداد ویژه داشته باشه، اما از جهات دیگر هیچ فرقی با بقیهء مردم نداره همون ضعف ها همون ترس ها همون خباثت ها رو داره و تحت فشار و احساس خطر دست به هر کاری میزنه که خودش رو نجات بده. بسیاری از افراد موفق تجارت های موفق در جریان پاگیری و رشد خودشون بارها قانون و اخلاقیات رو زیر پا گذاشتن.
      بخاطر همینه که تجارت باید کنترل بشه و نباید به امثال سرمایه دار اعتماد زیادی کرد و اختیارات و قدرت بیش از حد داد. بخصوص قدرت سیاسی! قدرت کنترل بقیهء اجتماع. وگرنه دیگه فاتحهء محیط زیست و سلامت اقتصادی و قشر متوسط و فقیر خوندس. فاتحهء عدم انحصار و آزادی و بهره مندی عمومی خوندس. و افرادی مثل ریچارداستالمن قهرمان بودن که این مسائل رو مطرح و براشون کاری کردن.

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_iran نمایش پست ها
      شما که خودت میگی همه این قوانین رو با ترفندهایی دور میزنن (منجمله خودت) وگرنه نمیشه و صرف نداره و زور داره از این حرفا!
      اینم نمونه ای از اغراق ها و حرفهای ضد و نقیض شما!
      دقیقن چه ضد و نقیضی وجود داره ؟!
      بله همه این قوانین رو دور میزنند! ترفندهای به خصوصی هم داره که هیچ ضدیتی با حرفهای من نداره! برای شما ضدیت پیدا میکنه چون به قول خودت تا قم هم نرفتی!!!

من فقط یکی از ترفندها رو اینجا مینویسم :

شما یک کسب و کار دارید! و ماهانه مقدار مشخصی مالیات به خاطر کسب و کارتون به دولت پرداخت میکنید (19% مالیات بر ارزش افزوده یا Mehrwertsteuer) ، یک مالیت بر درآمد دارید که آخر سال محاسبه میشه و از 30% شروع میشه، یک Gewerbesteuer دارید و یک سری خرده ریز دیگه ...

خوب خیلی زیاده! در صورتی که شما درآمد بالایی داشته باشید مالیات بر درآمد میتونه تا 52% باشه! من هنوز به اون سقف نرسیدم و خیلی راه دارم ولی یک از دوستانم که سالی بیشتر از 10 میلیون یورو گردش مالی داره این مقدار مالیات میده! با اون 19% جمع بزنید میشه 71% که مالیات خیلی زیادیه!

حالا چی میشه اگر شما بتونید اون 19% ها رو پس بگیرید یا به نوعی پرداخت نکنید و اون 52% رو هم روی کسر خیلی کوچکی از درآمدتون پرداخت کنید ؟! مشخصن پول خیلی زیادی براتون باقی میمونه!

متداول ترین راه قانونی پرداخت نکردنِ این پولها خرج تراشی برای کسب و کار هست! به طور مثال شما (در اینجا من) پا میشید میرید یک جگوار آخرین مدل لیزینگ میکنید و ماهی 900 یورو بابتش پرداخت میکنید!
      خوب اینجا 19% مالیات بر ارزش افزوده ای که بابت اون جگوار دارید پرداخت میکنید رو پس میگیرید! یعنی 143 یورو در ماه! مابقی پول 754 یورو در طول 12 ماه سال جمع میشه که میشه مبلغ 9048 یورو! و همه این خرجها رو برای کارتون کردید!
      حالا اگر فرض کنیم اگر شما از اول تا آخر سال 200 هزار یورو پول درآورده باشید همین کار ساده 10 هزار یورو از درآمدتون کم میکنه! یعنی به جای اینکه 52% 200 هزار تارو بدید به دولت! 52% 190 هزار تا رو میدید!! هر چه بیشتر خرج بتراشید! مبلغ کمتری از درآمدتون رو مالیات میدید! هر چه بیشتر خرجهای شخصی رو قاطی این داستان بکنید در حقیقت بخش بیشتری از پولتون رو برای رفاه خودتون خرج کردید یا حتا پس انداز کردید.
      پس یک راه اینه که شما بتونید هزینه های مربوط به خودتون رو به نوعی به کارتون گره بزنید و نشون بدید که برای کسب و کارتون دارید خرج میکنید! پس 19% هایی که هرگز قرار نیست برگرده بر میگرده و 52% مالیات هم روی بخش کوچکتری از درآمدتون اعمال میشه (چون اگر استفاده شخصی باشه بر نمیگردند اینها).

این یک روش کاملن قانونی و روی رواله!! و هیچ ضدیتی با حرفهایی که من زدم نداره.

حقه بازی و دور زدن قانون اینا رو یادت رفت!

همه دزدی میکنن قانون و وجدان رو زیر پا میذارن دوست عزیز. بخصوص وقتی پای منافع مادی در میون باشه.
      سرمایه دار هم گرچه شم اقتصادی داشته باشه در این زمینه استعداد ویژه داشته باشه، اما از جهات دیگر هیچ فرقی با بقیهء مردم نداره همون ضعف ها همون ترس ها همون خباثت ها رو داره و تحت فشار و احساس خطر دست به هر کاری میزنه که خودش رو نجات بده. بسیاری از افراد موفق تجارت های موفق در جریان پاگیری و رشد خودشون بارها قانون و اخلاقیات رو زیر پا گذاشتن.
      بخاطر همینه که تجارت باید کنترل بشه و نباید به امثال سرمایه دار اعتماد زیادی کرد و اختیارات و قدرت بیش از حد داد. بخصوص قدرت سیاسی! قدرت کنترل بقیهء اجتماع. وگرنه دیگه فاتحهء محیط زیست و سلامت اقتصادی و قشر متوسط و فقیر خوندس. فاتحهء عدم انحصار و آزادی و بهره مندی عمومی خوندس. و افرادی مثل ریچارداستالمن قهرمان بودن که این مسائل رو مطرح و براشون کاری کردن.
      همه در ایران دزدی میکنند ؟! درسته
      همه در همه جای دنیا دزدی میکنند ؟! غلطه.
      اخلاقیات هم قطعن چیزی نیست که شما تعریف میکنی! چون مشخصن در اینجا تعریف شما از اخلاقیات با تعریف من از اخلاقیات با تعریف مهربد از اخلاقیات زمین تا آسمون فرق میکنه!
      از نظر شما اخلاقیات یعنی اینکه صاحب اثر حق نداره روی چیزی که خلق کرده کپی رایت بذاره! از نظر من کسانی که مخالف این کار هستند کارشون اوج بی اخلاقی و دزدیه!!!
      شما به استالمن میگی قهرمان! من میگم دزدِ بی پدر و مادر!!!! پس بهتره در اینجا در مورد اخلاقیات صحبت نکنید چون تعریف شما یک تعریف نسبتن کمونیستی از اخلاقیاته ولو قبول نداشته باشی!!! تعریف من یک تعریف لیبرال از اخلاقیاته و خودم کاملن بهش واقفم و برخلاف شما فکر نمیکنم تفکرات لیبرالی (در مورد شما کمونیستی) ندارم در صورتی که دارم!
      دکتر ساسی

5. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Moshref (06-17-2015)

نویسنده سوم
      Level completed: 47%, Points required for next Level: 107
      دستاوردها:
      Ignorance IS bliss

ریلکس

Nilftrondheim آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2015
      جُستارها
      3
      امتیازها
      4,243
      رنک
      41
      Post Thanks / Like
      سپاس
      67
      از ایشان 75 بار در 55 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      .If this response offends you please visit the "Offended" page on Encyclopedia Dramatica

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Moshref نمایش پست ها
      من خودم رو بکشم نهایت 70-80 میلیون دلار بتونم جور کنم!
      بعد هم باید یکی باشه که تقریبا به زبان انگلیسی مسلط باشه نه اینکه مثل آدم لال بخواد رفتار کنه آن موقعه فیلم میشود؟
      با ریاضی و انگلیسی در این حد شما مهاجرت که هیچ، زندگی رو کلا بی خیال شو.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      مطمئناً اوضاع اقتصادی اسرائیل 100 برابر از ایران بهتر هست‌ ولی‌ خوب اوضاع آمریکا و اروپای غربی بهتر هست‌ اسرائیل همچنین غیر یهودی‌ راه نمی‌دهند
      ولی من یه جایی شنیدم 5000 برابر بهتره حالا حرف کیو باور کنم؟

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      برای گرفتن پاسپورت اسرائیلی یا باید یهودی‌ باشید یا با یک اسرائیلی ازدواج کنید یا اینکه نخست وزیر و کابینه به شما شهروندی بده به هر دلیلی‌. اسرائیل البته برای پول در آوردن جای خیلی‌ خوبی‌ هست همین چند وقت پیش اینتل پنج میلیارد دلار سرمایه گذاری کرد در اسرائیل‌ بازار Hightech اسرائیل خیلی‌ خیلی‌ رونق داره! پاسپورت اسرائیل هم برای اروپا ,کانادا ,آمریکای جنوبی‌, استرالیا ,خوبه ویزا لازم نداره‌ ولی‌ آمریکا ویزا لازم هست
      اصلا شما چرا کانادایی کسرا جان؟

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Dariush نمایش پست ها
      جالب‌توجه می‌نماید اینکه اغلبِ ایرانیان گمان می‌کنند با رفتن به فرنگ، وضع بهتری
      خواهند داشت، شاید! اما من شدیدا مشکوکم به اینکه در آنجاها تبدیل به انسان‌های
      ارزشمندتری شوند؛ مهم نیست که شما چقدر در زندگی فردی خود دستاورد داشته‌اید
      مهم این است که در جامعه‌ای که هستید چه جایگاهی دارید؛ از این منظر کدخدا بودن
      در یکی از ده‌کوره‌های لرستان به مراتب ارزشمندتر و موجه‌تر و صد البته محترمانه‌تر از
      فرودستی در سوئیس و سوئد است، چنانکه اغلب ایرانیان عرق‌خور ِ پیروان مکتب بربری
      و کباب هستند.

من تا زمانی که در ایران طعم فرادستی را به فرزامی نچشم پایم را از آن بیرون نخواهم
      نهاد.
      بالاخره حرف حساب! کسی که اینجا کسی نشه اونجا هم نمیتونه اما بعد از کسی شدن واقعا ایران جای پیشرفت نداره و از بیخ و بن ریده.
      آبم قعطه.

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Mehrbod نمایش پست ها
      همه چیز وَست است, بجز تُندایِ شید.
      گاییدی ما رو با این پارسیک.

یک سوال بی‌ربط با موضوع تاپیک هم میپرسم: کودک کشی و کودک ربایی آیا اینها صحت دارد؟
      کس شعرات آنتی سمیتیک به قدمت اهرام مصر که هنوز هم نشخوار میشود.

واسه منکه صرف نمیکنه از کرج برم تهران چه برسه بخوام برم کشور دیگه.
      امروزه روز آدم باید همون دور و بر خونه خودش بمونه! جابجا شدن دردی رو دوا نمیکنه. مگر اینکه یجا بری شدنی باشه با اطلاعات و برنامه بری (مثلا یکی از شهرستانهای خوش آب و هوای کشور خودمون بری و مرغ و گوسفند بندازی ). ولی خارج رفتن دیگه مثل سالها قبل نیست مثلا طرف زرتی میرفت ژاپن و غیره و وضعش هم خوب میشد. الان دیگه خیلی سخت و پرهزینه شده. آدم اینقدر پول داشته باشه مگه کسخله بره خارج اصلا بریزه توی شکم خارجی ها؟! همینجا اگر پولدار باشی جزو بهترین و عشق و حال ترین کشورهای دنیا میتونه باشه. حتی همین الانش! ولی خب اگر بخواد جنگ و تحریم و اغتشاش و اینا شدید بشه خب خطرناک و وخیم میشه یخورده. ولی بهرحال ما بخوایم نخوایم با چسب قطره ای چسبیدیم به این کشور و حتی شهر خودمون. سرنوشت ما در اینجاست و ازش جدایی ناپذیره و در حال حاضر تصور نمیره این وضعیت تغییری بکنه در کوتاه مدت و میان مدت حداقل.
      لطفا ناسیونالیسم را از ماتحتِ با سیانواکریلات به زمین چسبیدت بکش بیرون و برو ببین دنیا چه خبره. از پشت مانیتور شاهد بودن همونقدر فرق داره که کف دستی با سکس بی کاندوم.

من کسی رو میشناسم که با 50 هزار یورو یک رستوران پرتغالی اینجا باز کرد! الان رستورانش بیشتر از 3 میلیون یورو ارزش داره!!!
      چه قدر به کار و تجارت وارد هستید ؟! این از همه مهم تره.
      زبان و فرهنگ و قانون و ... همگی قابل آموختن هستند! ولی توانایی کنترل سرمایه کار هر کسی نیست! کسی که کارگره هرگز نمیتونه سرمایه رو کنترل کنه و به باد میدتش! این چیزی بود که کمونیستها نفهمیدند و فکر کردند و میکنند که سرمایه دار یک مفت خور بی وجدانِ به درد نخور بیش نیست! برای همین همشون ورشکست شدند!!!
      بازاریابی بلد باشید، شیوه ارایه خوب بلد باشید، بدونید کجا باید چه کنید، چه کیفیتی ارایه بدید (نه عالی عالی نه بد بد که قیمت و کیفیت با توان خرید و سلیقه مردم منطقه جور در بیاد) چه طور سرمایه رو به کار بندازید! اینها برخی مواردی هستند که باید بلد باشید!
      بلد باشید میتونید توی همین آلمان با مالیات 70-80% ای میلیونر بشید!
      با 2-1.5 میلیون دلار چیکار میشه کرد؟ (شوخی نیست)

اول انگلیس بعد آلمان و دیگر هیچ.
      اسکاندیناویجات چی؟
      sonixax این را پسندید.
      I am a degenerate

7. یک کاربر برای این پست سودمند از Nilftrondheim گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (06-30-2015)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Nilftrondheim نمایش پست ها
      با 2-1.5 میلیون دلار چیکار میشه کرد؟ (شوخی نیست)
      بگو چی کار نمیشه کرد!!!!

500 هزار تاشو میدی بهترین خونه رو بهترین جای ممکن میخری! یکی از دوستان من با 180 هزار یورو یک خانه 4 هزار متری خریده! 100 هزار تا هم خرج بازسازیش کرده - یک چیزی در حد خونه های رویایی مطرحه خونش حالا شما حساب کن با 500 هزار تا چی کار میشه کرد! ولی!!! این خونه نمیتونه توی شهرهای بزرگ باشه ولی میتونه اطرافشون باشه. مثلن شما میتونی 10 کیلومتر بیرونِ دوسلدورف همچین خونه ای بخری ولی وسطش نمیتونی.

با 500 هزار تا هم میری یک کسب و کار خیلی درست و حسابی راه میندازی بستگی به استعدادی که داری! من کسب و کار خودم رو با 1000 یورو (قرض) شروع کردم الان ارزشش بیشتر از 100 هزار یورو هستش . (من یک شرکت نرم افزاری کوچک و مستقل و طرف قرارداد با بعضی ارگانهای دولتی دارم) - ممکنه شما بخوای رستوران، فروشگاه یا هر چیز دیگه ای باز کنی. مثلن اگر توی کار ماشین وارد باشی میتونی بزنی توی اون کار! به طور متوسط هر دلال خودرو اینجا روی هر ماشین دست کم 1000 تا 1500 یورو سود میکشه (برای ماشینهای ارزون مثلن تا سقف 4000 یورو) .

با 500 هزار تای دیگش هم میری یک ویلا یک جایی میخری حال و حول!!!
      بقیه اش رو هم میذاری توی بانک (البته به شکل پس انداز و نه حساب جاری) یک درصدی روش سود میاد یک وقتی پول لازم هم بشی سر جاشه.
      ماشین رو هم میری لیزینگ میکنی تا هم همیشه ماشین صفر و آخرین مدل سوار باشی، هم بتونی هزینه اش رو از مالیاتت کم کنی.

اگر من این مقدار پول نقدی یک جا داشتم شاید البته ریسک بزرگتری روش انجام میدادم و مثلن منتقلش میکردم به آمریکا! به همون اندازه که شانس از بین رفتنش خیلی زیاده به همون مقدار هم شانس چند ده برابر شدنش هم زیاده!!! پس ارزش ریسک کردن رو داره به نظر من.

اسکاندیناویجات چی؟
      خسته کننده، مرده، حال به هم زن!!!! ساعت 6 بعد از ظهر فقط صدای باد توی خیابونها میشنوی!! شاید حالا توی استکهلم اوضاع بهتر باشه ولی باز هم حال به هم زن و خسته کننده هستش + اینکه دوز سوسیالیسمشون بیشتره! هرچه دوز سوسیالیسم بیشتر باشه از اون طرف شانس پولدار شدن و ترقی هم کمتر میشه. البته خوب به جاش تا حدودی یک زندگی خاک برسری بخور و نمیر حالا با یک ماشین نه چندان خفن و خونه نه چندان آنچانی تضمین میشه که از نظر من جهنم همونه!!!
      Nilftrondheim این را پسندید.
      دکتر ساسی

9. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_iran (07-01-2015),Nilftrondheim (06-30-2015)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گاییدی ما رو با این پارسیک.
      دکتر ساسی

نویسنده سوم
      Level completed: 47%, Points required for next Level: 107
      دستاوردها:
      Ignorance IS bliss

ریلکس

Nilftrondheim آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2015
      جُستارها
      3
      امتیازها
      4,243
      رنک
      41
      Post Thanks / Like
      سپاس
      67
      از ایشان 75 بار در 55 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      2 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگر من این مقدار پول نقدی یک جا داشتم شاید البته ریسک بزرگتری روش انجام میدادم و مثلن منتقلش میکردم به آمریکا! به همون اندازه که شانس از بین رفتنش خیلی زیاده به همون مقدار هم شانس چند ده برابر شدنش هم زیاده!!! پس ارزش ریسک کردن رو داره به نظر من.
      چرا از بین بره؟ راستی به گرین کارت لاتری میشه امیدوار بود؟
      در حقیقت به آمریکا چندان خوشبین نیستم اگه بیست سال پیش بود که بدون شک بهترین جا بود اما اگه چین قدرت اقتصادی اول دنیا بشه چی؟ اگه دلار جانشین پیدا کنه چی؟ بدهی رو میخوان چیکارش کنن؟ مزر پاره مکزیک چطور؟ آینده آمریکا در هاله ای از ابهام قرار داره. باید قمار کرد.
      I am a degenerate

نویسنده سوم
      Level completed: 81%, Points required for next Level: 39
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Moshref آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2013
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,111
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      269
      از ایشان 110 بار در 74 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

با ریاضی و انگلیسی در این حد شما مهاجرت که هیچ، زندگی رو کلا بی خیال شو.

بیا برو کون نشور
      همین که من در زندگی جهنمی ایران "از هیچی" برای خودم بهشت ساختم امثال تو فقط کون هوا دادن رو یاد گرفتن. اما خب همه چی پول نمیشه من بیشتر از اینها میخوام. درکش برای کوته فکرانی مثل تو سخته

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      چرا از بین بره؟
      سرمایه گذاری همیشه ریسک از دست رفتن سرمایه رو باخودش داره!

راستی به گرین کارت لاتری میشه امیدوار بود؟
      به فرض هم که برنده بشید همین طوری زرتی بهتون ویزا نمیدند! باید یکی باشه اونجا تا ساپورت مالیتون بکنه.

در حقیقت به آمریکا چندان خوشبین نیستم اگه بیست سال پیش بود که بدون شک بهترین جا بود اما اگه چین قدرت اقتصادی اول دنیا بشه چی؟
      همه چیز که اقتصاد نیست!!
      اگر فقط به فکر مسایل اقتصادی هستید توی ایران از همه جه بهتر و راحت تر میشه پول درآورد!!!!
      مسایل فرهنگی، تکنولوژیکی، طبیعت، آمیخته شدن با جامعه و ... هم هست. توی آمریکا همه ی اینها راحت تره + اینکه از نظر اقتصادی هم فعلن که اوله و احتمالن حالا حالا ها هم اول خواهد موند. به قول یکی از دوستان آمریکا فقط از فروش کوکاکولاش میتونه سرپا و سالم بمونه :))

اگه دلار جانشین پیدا کنه چی؟
      خوب پیدا کنه!
      مگه آلمان و انگلیس و فرانسه و ژاپن و ... که دلار ندارند و از واحدهای پولی دیگه ای استفاده میکنند مشکلی دارند ؟!

بدهی رو میخوان چیکارش کنن؟ مزر پاره مکزیک چطور؟ آینده آمریکا در هاله ای از ابهام قرار داره. باید قمار کرد.
      لازم نیست من و شما نگران بدهی های آمریکا باشیم! آمریکا همون قدری که بدهیش گنده هست اقتصادش هم بزرگه. فروپاشی اقتصادی آمریکا به این راحتی ها که توی اخبار و ... به خصوص اخبار ایران میگند نیست. کشوری مثل آمریکا در شرایطیه که خیلی از کشورهای دیگه و حتا صنایع مادرشون وابسته بهش هستند زمانی این اتفاق میتونه بیوفته که دیگه کسی نیاز به خرید اجناس آمریکایی نداشته باشه و کلن لازم نباشه مبادرات اقتصادی با آمریکا وجود داشته باشه! فعلن که از همون کوکاکولاش مردم نمیتونند دل بکنند!!!
      آمریکا به یک سری از اساسی ترین تکنولوژیهای مورد استفاده امروز دنیا تسلط کامل داره مثلن این رو ببینید :

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: global-traffic-map-2010-wp1600.jpeg
دیدن: 87
حجم: 1.56 مگابایت

تقریبن تمام ترافیک اینترنتی دنیا از آمریکا رد میشه - یعنی اگر آمریکا اون وسط نباشه ارتباط بین قاره ها با هم قطع میشه و وصل کردن دوباره شون کلی زمان و هزینه میبره. فروپاشی چنین چیزی منجر به فروپاشی تقریبن کل کره زمین میشه پس فرقی نمیکنه شما کجا باشی! آمریکا از نظر اقتصادی یا ساقط بشه شما هر جای دیگه ی دنیا هم که باشی تاثیر مستقیم و مخربش بر زندگیت رو احساس خواهی کرد. یک بحران اقتصادی در آمریکا دامان کل کره زمین رو گرفت و همه جا فشارش احساس شد.
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اصلا شما چرا کانادایی کسرا جان؟
      پدر من اینجا کار پیدا کرد ما هم اومدیم موندگار شدیم
      "A Land without a People for a People without a Land"

15. یک کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (07-07-2015)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •