• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 15 از 24 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 141 به 150 از 231

جُستار: مهاجرت

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Nâxodâ نمایش پست ها
      چرا بیشتر زمانها نیاز به گواهیِ ielts یا toefl دارید, اگر انگلیسی اتان خوب است آزمون اش را بدهید به کار میاید و رنجه‌یِ[1] چندانی هم ندارد.
      آلمان و فرانسه را میدانم که باید مدارک زبان همان کشور ها را داشته باشید در اکثر رشته ها .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Mehrbod (04-07-2013)

شناس
      Level completed: 3%, Points required for next Level: 97
      Overall activity: 3.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      000

عاشق

Fox آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2013
      جُستارها
      1
      امتیازها
      1,903
      رنک
      26
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19
      از ایشان 244 بار در 84 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خب من هم‌اکنون در حالِ تحقیق هستم در مورد کشورهای مختلف . نکته اینکه برخی از کشورها آمده‌اند مثلا تحصیلاتِ رایگان برپا کرده‌اند ولی از آن طرف هزینه زندگی در آنجا سرسام‌آورد است مثل نروژ . دوستان بهتر است در مورد این کشورها حواسشان را خوب جمع کنند . مثلا همین نروژ از لحاظِ هزینه‌های زندگی از گرانترین کشورهای جهان است .
      کشورهایی چون اتریش را به کلی دروش را خط بکشید چرا که بی اندازه چرند هستند و در انتها مدارکِ تحصیلی‌تان در حدِ همان پیامِ نورِ ایران است.
      فرانسه در حالِ حاضر بهترین گزینه است که تنها مشکلش این است که برای ورود به دانشگاههای آنجا بیش از معمول روی دانش زبانِ فرانسه‌ی شما گیر میدهند.
      یک نکته اینکه برای آیلتس باید حداقل 6 را داشته باشید تا بتوانید رقابت کنید.
      من در حالِ جمع‌آوری مطالبِ مدون در موردِ کشورهای مختلف هستم. کشورها را دانه به دانه بررسی میکنم و انچیزهایی که گردآوری میکنم را سعی میکنم همینجا منتشر کنم.
      ای که مثل من تک و تنهایی ...

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Fox گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Angela (04-07-2013),folaani (04-07-2013),Mehrbod (04-07-2013),sonixax (04-07-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یک چیزی رو بگم که اگر فکر مهاجرت هستید ، من اروپا رو به آمریکا و کانادا ترجیح می‌دهم. من نصف بیشتر عمرم در کانادا و آمریکا گذشته است ، و اروپا نیز زیاد بوده ام. ۲ دنیای متفاوت هست اینجا‌ها ، البته کانادا کمی‌ به اروپا شبیه تر است ولی‌ شباهتش به آمریکا بسیار بیشتر است. آمریکایی شمالی همه چیز ماشینی است ، انگاری وارد یک شرکت شدید ، از فرهنگ و هنر خبری نیست، به قول معروف آن charm اروپا را اینجا ندارد. در اروپا خیلی‌ راحت به مسافرت می‌روید در آمریکا و کانادا خیلی‌ خوش شانس باشید سالی‌ ۲ هفته ، اروپا فرهنگ لیبرال بهتری دارد و ...

البته از ایران بخواهید بیایید که ۱۰۰۰ برابر آمریکا و کانادا از ایران بهتر است ، و این چیز‌هایی‌ که من میگویم را شاید بگویید تو هم دلت خوشه ها! ولی‌ با استاندارد خارج از ایران و نه مقایسه ایران و خارج ، من اروپا را به آمریکا و کانادا ترجیح میدهم!
      "A Land without a People for a People without a Land"

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Fox (04-10-2013),Mehrbod (04-07-2013),Russell (04-08-2013),sonixax (04-08-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Posting Award
      آغازگر جُستار
      باید با تمامی‌
      قدرت پرچم اسلام
      را در غرب به زیر
      کشید.

موفق

Theodor Herzl آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      106
      امتیازها
      200,245
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,026
      از ایشان 11,876 بار در 4,433 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      28 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آمریکا فقط به درد این می‌خورد که یک پول گنده داشته باشید و بخواهید پول‌دار‌تر شوید ، وگرنه احتمال پولدار شدن افرادی مثل ما که فکر می‌کنم middle class هستیم تقریبا صفر است ، پس چه بهتر جایی زندگی‌ کنیم که با همینی که داریم به ما خوش بگذرد.
      "A Land without a People for a People without a Land"

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Theodor Herzl گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),sonixax (04-08-2013)

شناس
      دستاوردها:
      000

عاشق

Fox آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2013
      جُستارها
      1
      امتیازها
      1,903
      رنک
      26
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Theodor Herzl نمایش پست ها
      آمریکا فقط به درد این می‌خورد که یک پول گنده داشته باشید و بخواهید پول‌دار‌تر شوید ، وگرنه احتمال پولدار شدن افرادی مثل ما که فکر می‌کنم middle class هستیم تقریبا صفر است ، پس چه بهتر جایی زندگی‌ کنیم که با همینی که داریم به ما خوش بگذرد.
      من از کشورهایی چون آمریکا و کانادا که مثلا مهاجرپذیر هستند تعجب میکنم . اروپا خیلی خیلی راحت‌تر از آنها مهاجر میپذیرند . پذیرشِ دانشگاه‌هایش که تقریبا میتوان گفت غیرممکن است . سرمایه‌گذاری هم که در حالِ حاضر باید میلیاردر باشید تا بتوانید به آمریکا یا کانادا بروید . کار هم همینطور . در اروپا حداقل میتوان برای درس رفت و پس از مدتی به یک دوز و کلکی اقامت‌اش را گرفت .

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Fox گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Mehrbod (04-07-2013),sonixax (04-08-2013),Theodor Herzl (04-07-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Fox نمایش پست ها
      من از کشورهایی چون آمریکا و کانادا که مثلا مهاجرپذیر هستند تعجب میکنم . اروپا خیلی خیلی راحت‌تر از آنها مهاجر میپذیرند . پذیرشِ دانشگاه‌هایش که تقریبا میتوان گفت غیرممکن است . سرمایه‌گذاری هم که در حالِ حاضر باید میلیاردر باشید تا بتوانید به آمریکا یا کانادا بروید . کار هم همینطور . در اروپا حداقل میتوان برای درس رفت و پس از مدتی به یک دوز و کلکی اقامت‌اش را گرفت .
      از آنجاکه گویا گفتید شش ماه بیشتر فرصت ندارید، راستش بعید می‌دانم کار خاصی بتوانید بکنید، تمام کشورها حداقل یک سال زبان و تلاش برای آماده شدن مدارک و اخذ دیپلم رسمی زبان ِ خودشان و .... را نیاز دارند. با اینهمه امیدوارم موفق باشید، اما اگر از همه جا رانده و مانده، شش ماه دیگر شد و خواستید بروید سربازی، از من ِ سربازی‌رفته به شما نصیحت که چنان نکنید. یک گزینه‌ی نه هرگز خوب، اما بی‌شک بهتر وجود دارد: Légion étrangère . گروهانی از ارتش فرانسه متشکل از نیروهای خارجی که مایل به فعالیت در آن هستند، که با شما قراردادی پنج ساله می‌بندد، ماهی هزار یورو حقوق می‌دهد، و پس از سه سال می‌توانید ملیت(و نه اقامت، ملیت کامل)فرانسوی بگیرید. ملیت کنونی، سن، بلد بودن زبان فرانسه، میزان تحصیلات و ... هیچکدام معیار نیستند، فقط باید از نظر جسمانی سالم باشید، کمی آمادگی بدنی داشته باشید و آماده باشید که پنج سال از زندگی خود را برای اخذ ملیت فرانسوی به نوعی دور بریزید. ایرادهای آن البته اینست که قطعا طی پنج سال به جنگ فرستاده خواهید شد(به احتمال زیاد افغانستان، بدلیل بلد بودن فارسی)، اما تعداد تلفات آن جنگها از کشته‌های ارتش و سپاه در مانورهای هر ساله کمتر است. در یک ارتش واقعی و بسیار پیشرفته خدمت می‌کنید نه زیر تخم آخوند. بدن و روانتان را نابود می‌کنند اما دستکم شخصیت شما را کاری نخواهند داشت و ... در کل گمان می‌کنم پنج سال در ارتشی نخبه بهتر از دو سال در ارتش/سپاه/پلیس ایران، یا مدتی حقیقتا نامعلوم صبر کردن کمپ پناهندگان و سردرگمی‌ست. البته همه‌اش بستگی به حالات و روحیات خودتان دارد.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: _41886944_legion_afp416.jpg
دیدن: 139
حجم: 22.9 کیلو بایت

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Fox (04-10-2013),Mehrbod (04-08-2013),sonixax (04-08-2013)

شناس
      دستاوردها:
      000

عاشق

Fox آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2013
      جُستارها
      1
      امتیازها
      1,903
      رنک
      26
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      از آنجاکه گویا گفتید شش ماه بیشتر فرصت ندارید، راستش بعید می‌دانم کار خاصی بتوانید بکنید، تمام کشورها حداقل یک سال زبان و تلاش برای آماده شدن مدارک و اخذ دیپلم رسمی زبان ِ خودشان و .... را نیاز دارند. با اینهمه امیدوارم موفق باشید، اما اگر از همه جا رانده و مانده، شش ماه دیگر شد و خواستید بروید سربازی، از من ِ سربازی‌رفته به شما نصیحت که چنان نکنید. یک گزینه‌ی نه هرگز خوب، اما بی‌شک بهتر وجود دارد: Légion étrangère . گروهانی از ارتش فرانسه متشکل از نیروهای خارجی که مایل به فعالیت در آن هستند، که با شما قراردادی پنج ساله می‌بندد، ماهی هزار یورو حقوق می‌دهد، و پس از سه سال می‌توانید ملیت(و نه اقامت، ملیت کامل)فرانسوی بگیرید. ملیت، سن، بلد بودن زبان فرانسه، میزان تحصیلات و ... هیچکدام معیار نیستند، فقط باید از نظر جسمانی سالم باشید، کمی آمادگی بدنی داشته باشید و آماده باشید که پنج سال از زندگی خود را برای اخذ ملیت فرانسوی به نوعی دور بریزید. ایرادهای آن البته اینست که قطعا طی پنج سال به جنگ فرستاده خواهید شد(به احتمال زیاد افغانستان، بدلیل بلد بودن فارسی)، اما تعداد تلفات آن جنگها از کشته‌های ارتش و سپاه در مانورهای هر ساله کمتر است. در یک ارتش واقعی و بسیار پیشرفته خدمت می‌کنید نه زیر تخم آخوند. بدن و روانتان را نابود می‌کنند اما دستکم شخصیت شما را کاری نخواهند داشت و ... در کل گمان می‌کنم پنج سال در ارتشی نخبه بهتر از دو سال در ارتش/سپاه/پلیس ایران، یا مدتی حقیقتا نامعلوم صبر کردن کمپ پناهندگان و سردرگمی‌ست. البته همه‌اش بستگی به حالات و روحیات خودتان دارد.
      سپاس از شما دوستِ بزرگوار .
      گزینه‌ی جالبی است و احتمالا در نهایت اگر راهی برایم نماند این را برمیگزینم . اما چگونه میتوانم به آن دسترسی داشته باشم؟ آیا باید از طریقِ سفارتِ آن در تهران اقدام کنم؟
      به قولِ شما خب اگر میخواهم دو سال را در لجن‌سرای نظام وظیفه‌ی جمهوری اسلامی بگذرانم همان بِه بروم آنجا .
      ولی به هرحال اگر خیلی سخت و فاجعه‌آمیز باشد که عاقلانه نیست . اینطور که نیست؟

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Fox گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Ouroboros (04-08-2013),sonixax (04-08-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      سپاس از شما دوستِ بزرگوار .
      گزینه‌ی جالبی است و احتمالا در نهایت اگر راهی برایم نماند این را برمیگزینم . اما چگونه میتوانم به آن دسترسی داشته باشم؟ آیا باید از طریقِ سفارتِ آن در تهران اقدام کنم؟
      به قولِ شما خب اگر میخواهم دو سال را در لجن‌سرای نظام وظیفه‌ی جمهوری اسلامی بگذرانم همان بِه بروم آنجا .
      ولی به هرحال اگر خیلی سخت و فاجعه‌آمیز باشد که عاقلانه نیست . اینطور که نیست؟
      خواهش می‌کنم، باید حتما به خاک فرانسه بروید. روند کار چنین است که به سفارت‌خانه‌ی فرانسه در کشور خودتان می‌روید و از آنها درخواست یک فرم را می‌کنید که پس از پر کردن آن به شما ویزای محدودی داده می‌شود برای رفتن به مرکز لژیونرها و ثبت نام و سپس شرکت در آزمون جسمانی و پزشکی و روانشناسی. در صورت پذیرفته شدن(که اگر مشکل خاصی نداشته باشید حتما پذیرفته می‌شوید)دوره‌ی آموزشی سه ماهه و پس از آن دوره‌ی خدمت عمومی شما آغاز خواهد شد. اما حتما اینرا از سفارت فرانسه در تهران بپرسید، ممکن است ایران بامبول خاصی داشته باشد. اگر چنین بود، به یک کشور بی‌طرفی بروید و اقدام بکنید.

البته که بسیار سخت و خطرناک خواهد بود، مردان دور انداختنی هستند، هیچ‌جا این بی‌ارزشی بیشتر از ارتش نمایان نیست. نه فقط جان شما در مقام یک انسان فاقد هرگونه ارزشی محسوب می‌شود، از بسیار حقوق ابتدایی انسانی خود محروم خواهید شد(مثل داشتن ماشین، حساب بانکی، خانه‌ی شخصی و ...). پس بی‌تردید دورانی خواهد بود دشوار و ستوه‌آور، اما بله، به نظر منهم بسیار بهتر از خدمت مفت و مجانی به ارتش جمهوری اسلامی‌ست. حداقل اینست که پول سیگارتان را می‌دهند، مثل یک حیوان با شما رفتار نمی‌کنند(هرچند از نوع درجه سه، ولی هنوز انسان هستید)، مجبور به تحمل اسلام‌گرایی نیستید، و پرستیژ بسیار خوبی هم دارد، یعنی برخلاف سرباز ایرانی که دختر خیکی کریهی او را که می‌بیند فرار می‌کند آنطرف خیابان، حداقل لژیونرها را بخاطر تمام فداکاری‌هایشان کمی احترام می‌گذارند.

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Fox (04-10-2013),Russell (04-08-2013),sonixax (04-08-2013)

شناس
      دستاوردها:
      000

عاشق

Fox آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2013
      جُستارها
      1
      امتیازها
      1,903
      رنک
      26
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Ouroboros نمایش پست ها
      خواهش می‌کنم، باید حتما به خاک فرانسه بروید. روند کار چنین است که به سفارت‌خانه‌ی فرانسه در کشور خودتان می‌روید و از آنها درخواست یک فرم را می‌کنید که پس از پر کردن آن به شما ویزای محدودی داده می‌شود برای رفتن به مرکز لژیونرها و ثبت نام و سپس شرکت در آزمون جسمانی و پزشکی و روانشناسی. در صورت پذیرفته شدن(که اگر مشکل خاصی نداشته باشید حتما پذیرفته می‌شوید)دوره‌ی آموزشی سه ماهه و پس از آن دوره‌ی خدمت عمومی شما آغاز خواهد شد. اما حتما اینرا از سفارت فرانسه در تهران بپرسید، ممکن است ایران بامبول خاصی داشته باشد. اگر چنین بود، به یک کشور بی‌طرفی بروید و اقدام بکنید.

البته که بسیار سخت و خطرناک خواهد بود، مردان دور انداختنی هستند، هیچ‌جا این بی‌ارزشی بیشتر از ارتش نمایان نیست. نه فقط جان شما در مقام یک انسان فاقد هرگونه ارزشی محسوب می‌شود، از بسیار حقوق ابتدایی انسانی خود محروم خواهید شد(مثل داشتن ماشین، حساب بانکی، خانه‌ی شخصی و ...). پس بی‌تردید دورانی خواهد بود دشوار و ستوه‌آور، اما بله، به نظر منهم بسیار بهتر از خدمت مفت و مجانی به ارتش جمهوری اسلامی‌ست. حداقل اینست که پول سیگارتان را می‌دهند، مثل یک حیوان با شما رفتار نمی‌کنند(هرچند از نوع درجه سه، ولی هنوز انسان هستید)، مجبور به تحمل اسلام‌گرایی نیستید، و پرستیژ بسیار خوبی هم دارد، یعنی برخلاف سرباز ایرانی که دختر خیکی کریهی او را که می‌بیند فرار می‌کند آنطرف خیابان، حداقل لژیونرها را بخاطر تمام فداکاری‌هایشان کمی احترام می‌گذارند.
      چقدر این مرد بودن برایمان مزایا دارد! هر جا میرویم از مزایایش بهره‌مند میشویم.
      بازهم سپاس از شما ( من نمیدانم این تورِ لعنتی چه مرگش شده که نمیتوانم سپاس یا لایک بزنم) .
      حتما میروم میپرسم چون بدجوری مرا وسوسه میکند . پنج سال خدمت در آنجا برایم حتی از دوره‌ی سه ماهه‌ی آموزشی و خایه‌مالیِ آخوند در این سرزمینِ نفرین شده بهتر است . این ظرفیتِ پذیرش و اینها که ندارد ؟ برای سابقه بیماری‌هایی چون مثلا و به فرض روده یا چه میدانم سیگاری بودن و... که گیر نمیدهند؟

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Fox گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Ouroboros (04-08-2013),sonixax (04-08-2013)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      چقدر این مرد بودن برایمان مزایا دارد!
      بازهم سپاس از شما ( من نمیدانم این تورِ لعنتی چه مرگش شده که نمیتوانم سپاس یا لایک بزنم) .
      حتما میروم میپرسم چون بدجوری مرا وسوسه میکند . پنج سال خدمت در آنجا برایم حتی از دوره‌ی سه ماهه‌ی آموزشی و خایه‌مالیِ آخوند در این سرزمینِ نفرین شده بهتر است . این ظرفیت و اینها که ندارد . برای سابقه بیماری‌هایی چون مثلا روده یا چه میدانم سیگاری بودن و... که گیر نمیدهند؟
      سپاس لازم نیست، کمک به یافتن هر راهی که بتوان از طریق آن کسان را از خدمت به نظامی که از او بیزار است و برای بدبخت کردن او همه کاری می‌کند، کافی‌ست.
      این صفحات را نگاه بکنید:
      French Foreign Legion - Recruiting

اگر وقت و سرعت اینترنت دارید نگاهی هم به ویدیوهای این کانال بیاندازید:

در مدت آموزشی ِ هیچ ارتشی در سرتاسر جهان حق سیگار کشیدن ندارید، ایران، آمریکا، فرانسه یا هرچه. بعد از آن فقط در برخی مواقع و مکانها محدودیت خواهید داشت. اگر در ایران معافی پزشکی نمی‌گیرید، به احتمال قوی مشکلی نخواهید داشت، مواردی هم گویا بوده که طرف را با مشکلات پزشکی هم پذیرفته‌اند اگر ناتوانی خاصی برای او بوجود نمی‌آورده. این ارتش به طور سنتی متعلق به خلاف‌کارانی بوده که قصد فرار از دولتها را داشته‌اند، اما اخیرا چک می‌کنند که مبادا قاتل، متجاوز جنسی و یا تروریست باشید، بجز آن به هر دلیلی تحت تعقیب هر دولتی(از جمله دولت فرانسه)که باشید لژیون به شما پناه و یک اسم جدید می‌دهد و می‌توانید در آن خدمت بکنید. اگر می‌خواهید ملیت بگیرید ولی حتما باید با اسم حقیقی خودتان خدمت بکنید و سوء سابقه‌ای نداشته باشید.

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Fox (04-10-2013),Russell (04-08-2013),sonixax (04-08-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •