• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 14 از 24 نخستیننخستین 123456789101112131415161718192021222324 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 131 به 140 از 231

جُستار: مهاجرت

شناس
      Level completed: 3%, Points required for next Level: 97
      Overall activity: 3.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      000

عاشق

Fox آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2013
      جُستارها
      1
      امتیازها
      1,903
      رنک
      26
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19
      از ایشان 244 بار در 84 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      من گفتم فکر میکنم زیاد هم دارید !
      یعنی گمان میکنم با ده هزار یورو یا شاید هم بیشتر میتوانید به اینجا برسید یک چیزی هم دستتان بماند !
      به اشتباه فکر کردم کنایه بود .
      البته با قدری تقلا و قرض و این چیزها میتوانم یک 20 میلیون دیگر هم جور کنم و رویش بگذارم!
      با این تفاسیر و اینکه مشکلِ سربازی همچنان سرِ جایش است(البته فعلا دارم از معافیتِ تحصیل بهره برداری میکنم)، من برای خارج شدن از اینجا، بهتر است برای تحصیل سرمایه گذاری کنم؟ (دوره‌ی ارشد) . شنیده‌ام فنلاند هزینه تحصیل و زندگی پائینی دارد. با 50 تا 70 تومان میتوان آنجا دوره‌ی ارشد را گذراند و سپس برای کار و اقامت هم اقدام کرد ؟
      پناهندگی را فکر کنم باید بی‌خیال شوم، چرا که میگویند باید وضعیتِ بس ناجوری را گذراند که در نهایت هم به احتمال زیاد بازگشت میخورید!
      پ.ن:پوزش مرا بپذرید برای سوال‌های فراوان. شرایطِ زندگی در ایران باید برایتان آنقدر آشنا باشد که وضعیتِ شخصی چون مرا درک کنید.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Fox گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-06-2013),Mehrbod (04-06-2013),sonixax (04-06-2013)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Fox نمایش پست ها
      به اشتباه فکر کردم کنایه بود .
      البته با قدری تقلا و قرض و این چیزها میتوانم یک 20 میلیون دیگر هم جور کنم و رویش بگذارم!
      با این تفاسیر و اینکه مشکلِ سربازی همچنان سرِ جایش است(البته فعلا دارم از معافیتِ تحصیل بهره برداری میکنم)، من برای خارج شدن از اینجا، بهتر است برای تحصیل سرمایه گذاری کنم؟ (دوره‌ی ارشد) . شنیده‌ام فنلاند هزینه تحصیل و زندگی پائینی دارد. با 50 تا 70 تومان میتوان آنجا دوره‌ی ارشد را گذراند و سپس برای کار و اقامت هم اقدام کرد ؟
      پناهندگی را فکر کنم باید بی‌خیال شوم، چرا که میگویند باید وضعیتِ بس ناجوری را گذراند که در نهایت هم به احتمال زیاد بازگشت میخورید!
      پ.ن:پوزش مرا بپذرید برای سوال‌های فراوان. شرایطِ زندگی در ایران باید برایتان آنقدر آشنا باشد که وضعیتِ شخصی چون مرا درک کنید.
      فرانسه هم گزینه خوبیست ! تحصیل در آنجا برای همه رایگان است و دانشجو هنگام تحصیل اجازه کار هم دارد ، پس از تمام شدن تحصیل هم در صورت پیدا کردن کار میتوانید همانجا بمانید و اقامت دایم بگیرید و باقی ماجرا . یادگیری زبانش هم به نسبت از آلمانی و سیار زبانهای مشابه راحت تر است ! کاربردی تر هم هست .

پ.ن : خواهش میکنم
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-06-2013),Mehrbod (04-06-2013),Soheil (04-06-2013)

شناس
      دستاوردها:
      000

عاشق

Fox آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2013
      جُستارها
      1
      امتیازها
      1,903
      رنک
      26
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      فرانسه هم گزینه خوبیست ! تحصیل در آنجا برای همه رایگان است و دانشجو هنگام تحصیل اجازه کار هم دارد ، پس از تمام شدن تحصیل هم در صورت پیدا کردن کار میتوانید همانجا بمانید و اقامت دایم بگیرید و باقی ماجرا . یادگیری زبانش هم به نسبت از آلمانی و سیار زبانهای مشابه راحت تر است ! کاربردی تر هم هست .

پ.ن : خواهش میکنم
      سپاس از شما بزرگوار .
      من فکر میکنم باید برای چند دانشگاه به طور همزمان تقاضا بفرستم و اگر جایی مرا پذیرفتند بروم (البته آنجاهایی که هزینه زندگی و تحصیل چندان زیاد نباشد ) . اکنون صرفا از دو منظر نگران هستم، یکی اینکه پولم نرسد برای رفتن و گذراندنِ دوره‌ی ارشد و دیگر اینکه جایی نتوانم پذیرش بگیرم . به هر روی به طور دائم در حال تحقیق و کاوش هستم تا راهی بیابم . سعی میکنم نتایج تحقیقاتم را همین جا بیاورم . یک موردی که هم‌اکنون دانسته‌ام به راستی خنده‌دار است ، این است که شما اگر برای دوره‌ی ارشد بخواهید از کشور خارج شوید و سرباز هم باشید باید حدود 15 میلیون وثیقه بگذارید . حال اگر رفتید و بازنگشتید، همان پانزده میلیون را بر میدارند و تمام . واقعا خنده‌دارتر از این نمیشود! خب چرا همین را برای عمومِ مردم نمگذارند که هرکس خواست 15 میلیون بدهد و سربازی نرود دیگر!
      به هر حال سپاس از شما و دیگر دوستانی که مرا راهنمایی کرده (و احتمالا میکنند ).

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Fox گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Soheil (04-06-2013),sonixax (04-06-2013),undead_knight (04-06-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آری ، در ابتدا باید شرایط سختی را سپری کنید ! پیشتر عکسهایش را هم گذاشته ام !
      ولی مزایایی دارد که انواع دیگر مهاجرت ندارد !

مثلن :

• با پاسپورت ایرانی هیچ بانکی برای شما حساب باز نمیکند اگر هم باز کند همین طوری بیدلیل حساب را میبندند ! و بدون حساب اینجا یعنی کشک !
      • با پاسپورت ایرانی امکان سفرتان محدود است (نهایتن کشورهای شنگن) ولی با پاسپورت آبی به راحتی میتوانید ویزای هر جایی را بگیرید !
      • پاسپورت آبی خود به خود پس از 3 سال تبدیل به اقامت دایم میشود (در آلمان) و پس از گذشت 8 سال در مجموع (مدتی هم که به انتظار دریافت اقامت نشسته بودید محاسبه میشود) میتوانید درخواست شهروندی بدهید (اگر مجرد باشید - اگر نباشید 6 سال) .
      • با پاسپورت آبی به نوعی شما شهروند (تنها حق رای و به استخدام پلیس درآمدن ندارید) محسوب میشوید و نه میهمان ! که همانها هم پس از دریافت شهروندی (سیتیزن شیپ) برای شما میسر میشود .
      • و ...

منتها این راه اندکی شکیبایی و بردباری میخواهد . اگر در یکی از شهرهای بزرگ مثل برلین ، فرانکفورت ، هامبورگ ، کلن ، هانوفر و ... بیوفتید این مدت برای شما بسیار راحت سپری میشود ولی امان از زمانی که در ده کوره ها بیوفتید :دی
      دکتر ساسی

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),iranbanoo (04-06-2013),Mehrbod (04-06-2013),undead_knight (04-06-2013)

شناس
      دستاوردها:
      000

عاشق

Fox آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2013
      جُستارها
      1
      امتیازها
      1,903
      رنک
      26
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      آری ، در ابتدا باید شرایط سختی را سپری کنید ! پیشتر عکسهایش را هم گذاشته ام !
      ولی مزایایی دارد که انواع دیگر مهاجرت ندارد !

مثلن :

• با پاسپورت ایرانی هیچ بانکی برای شما حساب باز نمیکند اگر هم باز کند همین طوری بیدلیل حساب را میبندند ! و بدون حساب اینجا یعنی کشک !
      • با پاسپورت ایرانی امکان سفرتان محدود است (نهایتن کشورهای شنگن) ولی با پاسپورت آبی به راحتی میتوانید ویزای هر جایی را بگیرید !
      • پاسپورت آبی خود به خود پس از 3 سال تبدیل به اقامت دایم میشود (در آلمان) و پس از گذشت 8 سال در مجموع (مدتی هم که به انتظار دریافت اقامت نشسته بودید محاسبه میشود) میتوانید درخواست شهروندی بدهید (اگر مجرد باشید - اگر نباشید 6 سال) .
      • با پاسپورت آبی به نوعی شما شهروند (تنها حق رای و به استخدام پلیس درآمدن ندارید) محسوب میشوید و نه میهمان ! که همانها هم پس از دریافت شهروندی (سیتیزن شیپ) برای شما میسر میشود .
      • و ...

منتها این راه اندکی شکیبایی و بردباری میخواهد . اگر در یکی از شهرهای بزرگ مثل برلین ، فرانکفورت ، هامبورگ ، کلن ، هانوفر و ... بیوفتید این مدت برای شما بسیار راحت سپری میشود ولی امان از زمانی که در ده کوره ها بیوفتید :دی
      حقیقت‌اش، من توانِ تحمل زندگی سخت (البته نه فاجعه‌بار ) را برای دو سه سال دارم . اما برای پناهندگی فکر کنم افرادی هستند که خیلی بیشتر از من به آن نیاز دارند. یعنی وضعیتِ من از لحاظِ امنیتی آنجنان وخیم نیست که برای پناهندگی اقدام کنم و همیشه به کسانی همین‌طور الکی میروند تقاضای پناهندگی میدهند در حالی که بسیاری از افرادی که واقعا جانشان در خطر است دیپورت میشوند، حس بدی داشته‌ام . حال اگر همه‌ی راهها را رفتم و نشد ناچارم بروم دنبالِ پناهندگی.
      حالا آن مزایایی که فرمودید اگر بخواهیم با ویزای تحصیلی برویم و بعد اقامتِ دایم بگیریم وجود ندارد؟
      مگر میشود بودن حسابِ بانکی زندگی کرد؟ گاهی این اروپایی‌ها از پاسدارانِ سپاه هم تهوع‌آورتر میشوند.

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از Fox گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),sonixax (04-06-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      حقیقت‌اش، من توانِ تحمل زندگی سخت (البته نه فاجعه‌بار ) را برای دو سه سال دارم . اما برای پناهندگی فکر کنم افرادی هستند که خیلی بیشتر از من به آن نیاز دارند. یعنی وضعیتِ من از لحاظِ امنیتی آنجنان وخیم نیست که برای پناهندگی اقدام کنم و همیشه به کسانی همین‌طور الکی میروند تقاضای پناهندگی میدهند در حالی که بسیاری از افرادی که واقعا جانشان در خطر است دیپورت میشوند، حس بدی داشته‌ام . حال اگر همه‌ی راهها را رفتم و نشد ناچارم بروم دنبالِ پناهندگی.
      حالا آن مزایایی که فرمودید اگر بخواهیم با ویزای تحصیلی برویم و بعد اقامتِ دایم بگیریم وجود ندارد؟
      مگر میشود بودن حسابِ بانکی زندگی کرد؟ گاهی این اروپایی‌ها از پاسدارانِ سپاه هم تهوع‌آورتر میشوند.
      با ویزای تحصیلی پس از اتمام تحصیل شما 18 ماه فرصت دارید (در آلمان و سایر کشورهای شنگن تحت قانون کارت آبی) تا یک کار ثابت با یک حداقل دستمزد در رابطه با رشته ای که درش تحصیل کرده اید پیدا کنید ، که البته این روزها به خاطر مسایل تحریم برای ایرانیان اگر نه غیر ممکن بسیار سخت شده است . پس از دریافت اقامت دایم شما کماکان پاسپورت ایرانی دارید ! و به خاطر وجود آن پاسپورت منحوص دریافت پاس آلمانی برای شما سخت تر میشود . ولی نهایتن شما باید 8 سال در اینجا زندگی کنید و در صورت داشتن اقامت دایم و پرداخت دست کم 12 دوره مالیات تمام وقت (روزی 8 ساعت) و نداشتن کوچکترین خلاف (حتا تخلفات کوچک رانندگی) و یک بک گراند خوب میتوانید شهروندی اینجا را دریافت کنید . تمام این مراحل با داشتن پاسپورت آبی بسیار راحت تر میشود ، چون دست کم ، دیگر ادارات مرتبط دنبال رابطه احتمالی شما با جمهوری اسلامی و کمک برای دور زدن تحریمها و وابستگی به گروههای تروریستی و ... نمیروند و فقط کافیست یک سری حداقلهایی را دارا باشید .

همچنین من بر این باورم پناهندگی حق تک تک ایرانیان مخالف جمهوری اسلامیست چه در خطر باشند چه نباشند !

در مورد حساب بانکی هم بله میشود ! چون شما پاسپورت ایرانی دارید و ممکن است با جمهوری اسلامی رابطه داشته باشید بانکهای اینجا ریسک نمیکنند و یا برایتان حساب باز نمیکنند و یا اگر باز کنند بی دلیل آن را میبندند برای اینکه در روابطشان با بانکهای آمریکایی مشکلی پیش نیاید !

حساب بانکی ایرانی‌ها در آلمان در تیررس تحریم‌ها | پرونده‌ی هسته‌ای ایران | DW.DE | 13.02.2013
      بسته شدن حساب برخی از ایرانیان در بانک‌های آلمان
      دکتر ساسی

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Mehrbod (04-07-2013)

شناس
      دستاوردها:
      000

عاشق

Fox آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2013
      جُستارها
      1
      امتیازها
      1,903
      رنک
      26
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در تمامِ کشورهای اروپایی همین وضعیت‌هایی که گقتید برقرار هستند یعنی؟ مثلا در سوئد یا فرانسه هم پیدا کردنِ کار پس از تحصیل اینقدر سخت است ؟ یا 8 سال شهروندِ درجه‌ی دوم یا سوم حساب میشویم؟ این که خیلی فجیع میشود ! اینها هم فهمیده‌اند وضعیتِ ما در ایران چگونه است دارند نمک می‌پاشند .
      ازدواج چطور؟ خیلی سخت است که زنی را بیابیم که با او ازدواج سوری کنم (حالا یا با پول یا با زبان !)؟ میشود دولت را گول زد بعد ؟ و پس از این آیا بازهم شهروندِ درجه چندم حساب میشوم؟

در مورد پناهندگی، بلی حرفتان درست است . حقِ همه‌‌ی مخالفان است . اما به نظرم آنان که در خطر جانی هستند (که کم نیستند ) در الویتِ بیشتری هستند و متاسفانه خیلی از اینها دیپورت میشود در عوض کسانی که از اروپا صرفا دیسکو و ویسکی را فهمیده‌اند میروند آنجا، در نهایت هم آبروی هرچه ایرانی را میبرند!

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Fox گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Mehrbod (04-07-2013),sonixax (04-07-2013)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      در تمامِ کشورهای اروپایی همین وضعیت‌هایی که گقتید برقرار هستند یعنی؟ مثلا در سوئد یا فرانسه هم پیدا کردنِ کار پس از تحصیل اینقدر سخت است ؟ یا 8 سال شهروندِ درجه‌ی دوم یا سوم حساب میشویم؟ این که خیلی فجیع میشود ! اینها هم فهمیده‌اند وضعیتِ ما در ایران چگونه است دارند نمک می‌پاشند .
      ازدواج چطور؟ خیلی سخت است که زنی را بیابیم که با او ازدواج سوری کنم (حالا یا با پول یا با زبان !)؟ میشود دولت را گول زد بعد ؟ و پس از این آیا بازهم شهروندِ درجه چندم حساب میشوم؟

در مورد پناهندگی، بلی حرفتان درست است . حقِ همه‌‌ی مخالفان است . اما به نظرم آنان که در خطر جانی هستند (که کم نیستند ) در الویتِ بیشتری هستند و متاسفانه خیلی از اینها دیپورت میشود در عوض کسانی که از اروپا صرفا دیسکو و ویسکی را فهمیده‌اند میروند آنجا، در نهایت هم آبروی هرچه ایرانی را میبرند!
      به طور کلی همه جا همین آش و همین کاسه است ! ممکن است اندکی سخت تر یا آسان تر باشد ! من خودم 3 تا 4 سال طول کشید تا اقامتم در اینجا محکم شد .
      بعد از دریافت شهروندی شما میتوانید بروید در انتخابات شرکت کنید و در صورت برنده شدن جای هورست سیهوفر (رئیس جمهور فعلی) بشینید !
      ولی تا قبل از آن و با داشتن اجازه اقامت به شما به چشم یک میهمانِ اغلب ناخوانده نگاه میشود .

ازدواج داستان دیگری دارد ! اگر کیس مناسب پیدا کنید بهترین راه است .
      میتوانید 3 تا 4 ساله شهروندی اینجا را کسب کنید و از همان ابتدا همه راهها برایتان باز است (اگر با یک شهروند ازدواج کرده باشید در غیر این صورت همان بساط اقامت دانشجوییست با این تفاوت که اگر کار پیدا نکردید دولت خرجتان را میدهد 18 ماه ضرب العجل هم برای یافتن کار ندارید) . اگر از یک آلمانی بچه دار شوید که دیگر بنشینید روی سیبیل شاه و نقاره بزنید :دی

دیپورتی در کار نیست گرامی ! تنها در شرایطی که پاسپورت ایرانی شخص موجود باشد خطر دیپورت وجود دارد در غیر این صورت به هیچ شکل امکان دیپورت کردن نیست . دیسکو و ... هم رفتنش نه بد است و نه جرم ولی هستند کسانی که خود را پناهنده معرفی میکنند و به محض گرفتن اقامت به ایران سفر میکنند که همین کار باعث سخت شدن شرایط برای بقیه میشود که این افراد را باید گرفت و ....
      دکتر ساسی

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),Mehrbod (04-07-2013)

شناس
      دستاوردها:
      000

عاشق

Fox آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Mar 2013
      جُستارها
      1
      امتیازها
      1,903
      رنک
      26
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      با این تفاسیر، به قولِ شما و دیگر دوستان بهتر است هرطور شده خود را به آنجا برسانم و پس از آن از همان روزِ نخست به فکر راهی برای دریافتِ اقامتِ دائم باشم . فکر کنم بهترین کار در حالِ حاضر رفتن به قصدِ تحصیل باشد (چرا که هم ارزانتر و هم راحت‌تر است ) و آنجا هرجور شده کسی را بیابم تا بتوانم با او ازدواج کنم . در چند کشور اروپایی فامیلهایی دارم که شاید بتوانند کمکم کنند .

در مورد دیسکو و ویسکی هم نگفتم بد هستند برادر . بلکه گفتم خیلی‌ها فقط همین را فهمیده‌اند . بعد هم به قولِ شما سالی ده بار به ایران می‌آیند و باعث میشوند بسیاری از کسانی که واقعا نیاز به حمایت دارد دچارِ دشواری‌های فراوان شوند .

منظورم از دیپورت، اخراج بود .

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از Fox گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),sonixax (04-07-2013)

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Fox
      شما نمیدانید که آیا همه‌ی دانشگاه‌های اروپایی نیاز به مدرکِ زبان دارند یا خیر ؟ چون من اگرچه انگلیسی‌ام خوب است، اما تافل یا آیلتس ندارم !
      کلا چندان اعتبارِ دانشگاه برایم اهمیت ندارد و بیشتر خروج از این زندان برایم در اولویت است!
      چرا بیشتر زمانها نیاز به گواهیِ ielts یا toefl دارید, اگر انگلیسی اتان خوب است آزمون اش را بدهید به کار میاید و رنجه‌یِ[1] چندانی هم ندارد.

\----
      1. ^ ranj+e::Ranje || رنجه: زحمت Ϣiki-En trouble; inconvenience

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (04-08-2013),sonixax (04-07-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •