Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
سکس در ازای پول - برگ 10
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 10 از 10 نخستیننخستین 12345678910
    نمایش پیکها: از 91 به 92 از 92

جُستار: سکس در ازای پول

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      The last militant
      judgmentalist

Empty

undead_knight آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      ماندگاه
      Hell inc
      جُستارها
      14
      امتیازها
      90,825
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      9,174
      از ایشان 7,829 بار در 3,090 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      36 Post(s)
      Tagged
      2 Thread(s)
      دستمزد مانکن‌ها را که از روز یکم میدانستیم آنچنان بالا نیست (کم هم نیست), اینها پول همان شهرتشان را در میاورند!
      خب باز هم در قبال هر مانکن/بازیگر/فوتبالیست مشهور بسیاری دیگه هستند که شهرت آنچنانی ندارند:)
      باورم نمیشود سر کار بودن و نبودن مانکنی نیاز به گفتمان میرود! خود من هماکنون اش هم اندازه‌یِ
      یک مانکن کم میخورم و هیچ مشکلی هم ندارم, اینکه بروم یک لباس بپوشم و یک چرخی بزنم و پول به
      من بدهند و نمیدانم برای فرتورم روی تبلیغ و آگهی و ... قرارداد آنچنانی ببندند میشود "زنسالاری", ببخشید "مردسالاری"؟
      باور کن چون من هم همچنان از شدت شگفتی دارم میگم:فاک می:)))

here you go :))
      Fashion Models - Profile - Model, Male
      الان جدا فکر میکنم دیگه دیدگاهت توهم هست!:))فقط تعداد کمی از مدل ها به اندازه ای شهرت پیدا میکنند که شهرتشون پول سازی خوبی براشون داشته باشه،اصلا این نگاه معنای شهرت رو خنده دار میکنه،یعنی هر مانکنی مشهوره؟!:)))
      همچنان من در مورد سیستم بحث میکنم و روی مردسالارانه یا زن سالارنه بودنش حرفی نزدم بیخود هی این رو وارد بحث نکن:)

اگر بخوام به موضوع تاپیک مرتبط تر باشه میشه گفت که هر فاحشه ای حقوق یکسان نداره:))مثلا بین بازیگران پورن که شغلشون به شدت ساده به نطر میاد ویژگی هایی مثل شهرت، جذابیت فیزیکی و... هم جزئی از این شغل هستند من نمیفهمم چرا این استدلال کار نبودن! رو به اینها هم وصل نکنیم و همینجور این زنجیره خنده دار رو به هر نوع کار ذهنی یا جسمی نکشونیم:)

خودت براستی خنده ات نمیگیرد از این فرنایش (استدلال کردن)؟ ((:
      بدبختانه نه ولی قسمت خوشبختانش اینه که استدلال های خنده دار کم نیست:))

نادانی ایشان هم به همین برمیگردد که همبود "امتیاز ویژه" به زیبایی و بویژه زیبایی
      زنان میدهد جوریکه ایشان کارکرد آن بالا که سر باشد را خاموشانده و با یک خودنمایی و تن‌نمایی پول
      درمیاورند و برآیندش نیز میشود همین نمونه مانکنی که آوردیم: نادان, فرورفته در جهانی فانتزی, با خرد و فرنودی در ترازِ گلبرگ.
      خب اگر این دیدگاه باشه که خیلی جنرال و کلیه خب من هم از زاویه خودشیفتگی خودم کلی آدم رو نادان میدونم:))
      در ضمن دارم به این نتیجه میرسم اونقدرا هم که به نطر میاد موافق فاحشگی نیستیا:)
      امتیاژ ویژه به مردان هم داده میشه مهربود بی انصافی نکن:))مردان زیبا و خوش هیکل یا قویتر(فراتر از نرم) هم امتیاز ویژه دارند،مگر یک ورزشکاری که به طور ژنتیکی بهتر هست یا یک مدل مرد یا یک بازیگر نسبت به سایر مردان با یک امتیاز ویژه نمیتونه اینها رو ادامه بده؟:))مشکل اینجاست که تاکیدت رو زنان این ویژگی رو در مورد مردان کمرنگ تر نشون میده.
      در ضمن وقتی عرضه یک چیز زیاد باشه(مثلا زنان زیبا)عملا این امتیاژ ویژه از بین میره و تلاش این دختران در راستای مدل شدن و افزایش مدل ها رو میشه عاملی در کاهش این امتیاز ویزه دونست:)

نکته فرگشتیک:اگر با امیر عزیز موافق باشی زنان در پی کم کردن رقابت بین خودشون هستند یا همونطوری که من میگم زن ها بین خودشون از لحاظ فرگشتیک نیازی به رقابت ندارند؛بنابراین آیا این مردان جامعه(و نه زنان) نیستند که به زیبایی اهمیت ویزه میدند؟!چون زنان طبیعتا باید با چنین چیزی به طور فرگشتیک مقابله کنند:)در واقع همینکه زنی بخواد با استفاده زیبایی مردها رو جذب کنه اصلا راهکار پایدار فرگشتیکی نیست و چنین چیزی در فرگشت شکست میخوره ولی خب در میم ها ممکنه طور دیگه ای پیش بره:)

گسترش تحلیلت به فاحشگی:چرا ما یک امتیاز ویژه به فاحشگی بدیم؟!ظاهرا که شخص کار نمیکنه و در قبال لذت بردن پول هم دریافت میکنه،خب آیا این کار مثل امتیاژ ویژه ای که به مدل ها داده میشه نیست؟آیا باعث نمیشه فاحشه ها نادان بشند و در تلاش برای بهره گیری از چیزی جز جنسیت و سکس(مثلا هوش) باشند؟!:)

بامزگی کار اینکه این سیستم فاسد و نادادورانه روی سر "مردسالاری" مردان خراب
      میشود, گویی که "امتیاز ویژه" دادن در واژه نامه‌یِ فمینیست‌ها همان "زورچپانی" است!!
      همینکه چنین امتیاز ویژه ای راهکار پایدار فرگشتیک نیست نشون میده ریشه طبیعی نداره وبرآمده از فرهنگ هست،وقتی زن ها رقابت گریز یا بی نیاز از رقابت باشند این مردها هستند که چنین امتیاز ویژه ای رو به زنان میتونند بدند نه خود زنان!:)

اگر مشابه همین امتیاز ویزه رو در مورد زنان داشته باشیم و روند فرگشتیک رو عوض کنیم و به قول تو باعث نادان شدنشون بشیم،حداقلش اینه که این امتیاز ویژه به زیان بیشتر زنان هست:)
      بفرمایید پیشه‌یِ مانکنی زنان را به هر مردی که دوست داشتید پیشنهاد کنید, ببینیم کی نمیخواهد!!
      اگر خوشگل باشه چرا که نه:))ولی خب زن ها چون در این حرفه زیادتر شدند بنابراین برای بهتر شدن و خوش اندام شدن و.... در رقابت سخت تری هستند(به هر حال نوعی نیروی کار محسوب میشند)
      منظورت اینه که اگر کسی مثل من نمونه نقض بود مرد نیست؟!:)))مثل اینکه گرایش به نادانی بین مردها بیشتر از انتظار منه:))
      To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
      Tacitus-

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از undead_knight گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Alice (03-04-2013),Angela (03-05-2013),mohamadreza58 (03-04-2013)

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی undead_knight نمایش پست ها
      خب باز هم در قبال هر مانکن/بازیگر/فوتبالیست مشهور بسیاری دیگه هستند که شهرت آنچنانی ندارند:)

باور کن چون من هم همچنان از شدت شگفتی دارم میگم:فاک می:)))
      here you go :))
      Fashion Models - Profile - Model, Male
      الان جدا فکر میکنم دیگه دیدگاهت توهم هست!:))فقط تعداد کمی از مدل ها به اندازه ای شهرت پیدا میکنند که شهرتشون پول سازی خوبی براشون داشته باشه،اصلا این نگاه معنای شهرت رو خنده دار میکنه،یعنی هر مانکنی مشهوره؟!:)))
      همچنان من در مورد سیستم بحث میکنم و روی مردسالارانه یا زن سالارنه بودنش حرفی نزدم بیخود هی این رو وارد بحث نکن:)

اگر بخوام به موضوع تاپیک مرتبط تر باشه میشه گفت که هر فاحشه ای حقوق یکسان نداره:))مثلا بین بازیگران پورن که شغلشون به شدت ساده به نطر میاد ویژگی هایی مثل شهرت، جذابیت فیزیکی و... هم جزئی از این شغل هستند من نمیفهمم چرا این استدلال کار نبودن! رو به اینها هم وصل نکنیم و همینجور این زنجیره خنده دار رو به هر نوع کار ذهنی یا جسمی نکشونیم:)

بدبختانه نه ولی قسمت خوشبختانش اینه که استدلال های خنده دار کم نیست:))
      برابری‌ای که مردان پیشه ١/3* زنانش پول درمیاورند:

Male models earn less than female models: where's the outrage? - DailyFinance

Male Models vs. Female Models and the Difference in Pay - Mens Fashions, Features, and More on FOURCEmag.com

Genderless: World's Most Popular Male Model Walks Runways in Heels, Dresses - ABC News
      Modeling is one of the few industries where women make three times more money than men,
      و آه راستی فراموش نکنیم نسبت مردان به زنان بیگمان بسیار
      کمتر است, زیرا چه کسانی آمار آورده بودیم که بیشتر خرید میکنند؟ آفرین, زنان!

این‌ها پیشه‌یِ modeling تنها بود که شمارشان مرزمند و اندکه, ولی اگر پیشه‌هایِ وابسته‌یِ fashion را بنگریم:

١. شمار زنان دستکم دو برابر مردان است: چند زن روی مجله میبینید؟ چند زن در fashion show میبینید؟
      ٢. مزد زنان نیز بالاتر است (در modeling سه برابر بود).

اوه, در این میان یکی هم اندیشه‌یِ بدی ندیده بود یک زن لباس‌هایِ مردانه را نمایش دهد:

Male Models: The Female of the Species | TIME.com

خب اگر این دیدگاه باشه که خیلی جنرال و کلیه خب من هم از زاویه خودشیفتگی خودم کلی آدم رو نادان میدونم:))
      در ضمن دارم به این نتیجه میرسم اونقدرا هم که به نطر میاد موافق فاحشگی نیستیا:)
      امتیاژ ویژه به مردان هم داده میشه مهربود بی انصافی نکن:))مردان زیبا و خوش هیکل یا قویتر(فراتر از نرم) هم امتیاز ویژه دارند،مگر یک ورزشکاری که به طور ژنتیکی بهتر هست یا یک مدل مرد یا یک بازیگر نسبت به سایر مردان با یک امتیاز ویژه نمیتونه اینها رو ادامه بده؟:))مشکل اینجاست که تاکیدت رو زنان این ویژگی رو در مورد مردان
      کمرنگ تر نشون میده.
      خیر, سخن ساده است: امتیاز ویژه را زمانیکه میدهند به "زنان" نباید بنام "مردسالاری" خوانده شود.

سپس اینکه ورزشکاری یکی از سخت‌ترین پیشه‌هایِ جهانه, من نمیدانم چجوری از پایه ما اینجا ورزش کردن را با modeling یکی گرفته ایم؟

در ورزش شما باید برای ٧ روز هفته زمان کنار بگذارید و رژیم خوراکی, ورزشیک, تفریحی و کاری ویژه‌ای
      را از روی برنامه دنبال کنید که روشنه بارها بار سخت‌تر از modeling ٸه و پیشه‌هایِ وابسته‌یِ آن (نمونه: فرتور روی مجله‌ها بودن) است!

در ضمن وقتی عرضه یک چیز زیاد باشه(مثلا زنان زیبا)عملا این امتیاژ ویژه از بین میره و تلاش این دختران در راستای مدل شدن و افزایش مدل ها رو میشه عاملی در کاهش این امتیاز ویزه دونست:)
      این هم شوخی خنده‌داری بود: جنسیت زنان امتیاز ویژه میشود, این امتیاز ویژه میان شمار بسیاری زن پخش میشود. سپس ناگهان جادو‌وار از ویژفی امتیاز ویژه‌ کاسته شده و دیگر امتیاز ویژه نیست!

چرا و چگونه اینجور شد؟ از undead بپرسید!

گسترش تحلیلت به فاحشگی:چرا ما یک امتیاز ویژه به فاحشگی بدیم؟!ظاهرا که شخص کار نمیکنه و در قبال لذت بردن پول هم دریافت میکنه،خب آیا این کار مثل امتیاژ ویژه ای که به مدل ها داده میشه نیست؟آیا باعث نمیشه فاحشه ها نادان بشند و در تلاش برای بهره گیری از چیزی جز جنسیت و سکس(مثلا هوش) باشند؟!:)

همینکه چنین امتیاز ویژه ای راهکار پایدار فرگشتیک نیست نشون میده ریشه طبیعی نداره وبرآمده از فرهنگ هست،وقتی زن ها رقابت گریز یا بی نیاز از رقابت باشند این مردها هستند که چنین امتیاز ویژه ای رو به زنان میتونند بدند نه خود زنان!:)

اگر مشابه همین امتیاز ویزه رو در مورد زنان داشته باشیم و روند فرگشتیک رو عوض کنیم و به قول تو باعث نادان شدنشون بشیم،حداقلش اینه که این امتیاز ویژه به زیان بیشتر زنان هست:)
      من از بیخ پیوند این سخنان را نمیگیرم که بخواهم نگری داشته باشم, یک مشت نگره‌یِ آشفته‌ که نمیدانم از
      نبود رقابتِ جنسی در زنان (کی گفته رقابت نبوده!؟) به اینکه امتیاز ویژه دادن به زنان اگر X را بپذیریم بد میشود و سخنان بی سر و ته دیگر!

سخن بسیار ساده‌تر از اینها بود: امتیاز ویژه به زنان میدهید؟ بدهید ولی به آن نگویید "مردسالاری", بگویید "زنسالاری".

end of the story.

* U.S. Bureau of Labor Statistics
      Russell این را پسندید.

Sticky بجای وادادن در برابر واقعیت تلخ، بهتر است آدمی بكوشد كه واقعیت را بسود خود دگرگون كند و اگر بتواند حتی یك واژه ی تازی را هم از زبان شیرین مادری خود بیرون بیندازد بهتر از این است كه بگوید چه كنم ! ناراحتم! ولی همچنان در گنداب بماند و دیگران را هم به ماندن در گنداب گول بزند!!

—مزدک بامداد

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (03-10-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. BitCoin یا پول open source چیست و چگونه کار میکند.
      از سوی Mehrbod در تالار دانش و فندآوری
      پاسخ: 37
      واپسین پیک: 01-26-2018, 01:09 AM
    2. پوچ‌های منطقی‌
      از سوی Theodor Herzl در تالار فلسفه و منطق
      پاسخ: 6
      واپسین پیک: 04-18-2013, 04:51 PM
    3. پوچگرایی (نیهیلیسم)
      از سوی SAMKING در تالار فلسفه و منطق
      پاسخ: 73
      واپسین پیک: 01-30-2013, 01:23 PM

مجوز های پیک و ویرایش