Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
سکس در ازای پول
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 92

جُستار: سکس در ازای پول

Threaded View

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shinbet نمایش پست ها
      موضوع رابطه جنسی‌ افراد نیست ، موضوع قبح عمل رد و بدل شدن پول برای رابطه جنسی‌ هست. مسلما کسی‌ روی این قضیه بحثی‌ ندارد که روسپی گری کار اخلاقی‌ و قابل قبولی نیست و دفاع از این قضیه هم نشانه خیلی‌ لیبرال بودن نیستش ، قصد توهین به کسی‌ را ندارم ولی‌ آیا کسی‌ حاضر است اینجا به نام دفاع از آزادی شخصی‌ اجازه دهد که خواهر یا مادر خود روسپی گری کنند و سعی‌ نکند جلوی آنها را بگیرد؟ این دفاع‌ها همانند مثال مرگ خوب است ، اما فقط برای همسایه هست.
      همان طور که پیشتر گفتم ، بدن دیگری به من ربطی ندارد خواه خواهرم باشد ، خواه مادرم ، خواه فرزندم . هیچ یک از افرادی که نام بردم هیچ تعهدی در رابطه با مسائل جنسی به من ندارند و من حق اعتراض به آنها را ندارم . حتا در مورد همسر هم به نظر من چنین است - یعنی وقتی که دیگر دوست نداشت با من باشد من حق ندارم بابت این مساله ناراحت شوم و به عکس .

اما از نظر اخلاقی‌ و روان شناختی‌ جای ایراد بسیار است.
      از نظر روانشانسی که هیچ ایرادی ندارد و هیچ روانشانسی که عقاید مذهبی نداشته باشد پیدا نمیشود که بگوید این کار از نظر روانی مشکل دارد و به عکس توصیه میکنند اگر این کار باعث آسایش و آرامش شخص میشود آن را انجام دهد .
      از نظر اخلاقی هم ، تعریف هر جامعه و هر شخصی از اخلاقیات متفاوت است - قطعن از نظر یک فرد سیگاری - سیگار کشیدن عمل غیر اخلاقی نیست ولی از نظر من هست .

اما مخالفت من از نظر حقوقی جایی آغاز میشود که این قضیه به صورت سازمان یافته صورت می‌گیرد و اشخاصی‌ به اصطلاح pimp میشوند ، معمولا کسی‌ اگر انتخاب بهتر داشته باشد به طرف روسپی گری نمی‌رود ، پس اگر این کار به صورت سازمان یافته صورت بگیرد باعث سو‌ٔ استفاده از زنان میشود ، باعث اجبار آنها به سکس میشود ، احتمال تجاوز بالا میرود و همچنین احتمال قاچاق انسان... ، پس شاید میشود گفت تا جایی به به صورت سازمان یافته در نیامده از نظر حقوقی میشود آن را به انتخاب شخصی‌ ربط داد. اما در صورت اول نیز دولت باید شرایط اقتصادی ایجاد کند که شخص از روی اجبار رو به روسپی گری نرود ، یعنی‌ بتواند شغل مناسب پیدا کند
      خوب اشتباه شما همینجاست ، بسیاری از روسپیان از نظر روانی علاقمند به این کار هستند نمونه اش Sexy Cora ستاره پورنوی آلمانی بود که چندی پیش در سن 23 سالگی به دلیل اشتباه متخصص بیهوشی هنگام عمل جراحی به کما رفت و درگذشت .
      ایشون نه تنها از خانواده ی فقیری نبود (در آلمان واژه ای به نام فقر بی معناست چرا که هر کسی از حد اقل امکانات زندگی برخوردار است) - بلکه از خانواده نسبتن ثروتمندی هم بود ولی با تمام اینها تنها به دلیل علاقه ی خودش به روسپیگری روی آورد و حتا یک بار برای شکستن رکورد جهانی همزمان با 200 مرد سکس داشته که نتونسته از پسشون بر بیاد و به بیمارستان منتقل شده .

http://en.wikipedia.org/wiki/Sexy_Cora

این شخص نمونه بارز تنفروشی است و نه تنها کسی بابت این کار از همسرش بگیرید تا خانواده اش او را سرزنش نمیکرد - بلکه کلی هم دوستدار و طرفدار داشت .

همچنین در کشور آلمان و باقی کشور های اروپایی محله هایی مانند Reeperbahn در شهر هامبورگ وجود دارد که به این کار اختصاص داده شده و روسپیان پشت ویتترین میخوابند و اگر کسی خوشش بیاید در ازای پرداخت پول با وی سکس میکند :

نام: reeperbahn_window1.jpg نمایش: 573 اندازه: 21.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: reeperbahn.jpg
دیدن: 282
حجم: 97.3 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: reeperbahn.jpg
دیدن: 1776
حجم: 21.4 کیلو بایت
      و همان طور که جناب مهربد گفتند روسپیگری فقط مختص به زنان نیست و ما مردان روسپی هم داریم ، اصولن اگر روسپیگری نباشد - مسائل جنسی در قشر نسبتن بزرگی از جامعه سرکوب میشود و این مورد باعث بروز مشکلات روانی در آن جامعه میشود و تجربه نشان داده در جوامعی که روسپیگری قانونی نیست مثل ایران هم فساد بیشتری به چشم میخورد و هم روسپیگری ی بدون نظارت دولتی موجب شیوع بیماریهایی مانند ایدز آن هم در حجمی وحشتناک در جامعه میشود - چیزی را که سرکوب کنیم و جلویش را بگیریم همیشه به صورت مخفیانه انجام میشود و نظارت و کنترلش تقریبن غیر ممکن است - برای همین در آلمان حتا اعتیاد نیز یک مساله غیر قانونی نیست و و حکومت مواد مخدر در اختیار معتادین قرار میدهد .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-30-2011),doubt (01-30-2011),Mehrbod (01-30-2011),Reactor (01-30-2011),Russell (01-30-2011),Waffen (02-23-2013)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. BitCoin یا پول open source چیست و چگونه کار میکند.
      از سوی Mehrbod در تالار دانش و فندآوری
      پاسخ: 37
      واپسین پیک: 01-26-2018, 01:09 AM
    2. پوچ‌های منطقی‌
      از سوی Theodor Herzl در تالار فلسفه و منطق
      پاسخ: 6
      واپسین پیک: 04-18-2013, 04:51 PM
    3. پوچگرایی (نیهیلیسم)
      از سوی SAMKING در تالار فلسفه و منطق
      پاسخ: 73
      واپسین پیک: 01-30-2013, 01:23 PM

مجوز های پیک و ویرایش