• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 266

جُستار: چرا و چگونه به باورهای امروز خود رسیدید؟

Threaded View

بازداشت همیشگی
      Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جمهوری اسلامی رو دوست دارید!!!
      من فقط سعی میکنم واقع بین و منصف باشم. بهرحال اینطور هم نیست که شرایط از همه جهت کاملا سیاه و بد باشه و این حکومت هیچ کاری برای مردم نکرده باشه هیچ تلاشی هیچ دستاورد قابل توجهی نداشته باشه هیچ نیت و عمل خیری در کار نبوده باشه.

در ضمن کی گفته جمهوری اسلامی به وضعیت روستاها رسیدگی کرده ؟! شما مثل اینکه خیلی از اخبار ایران بی خبرید؟! خوزستان پس از جنگ با اینکه بخش بسیار بزرگی از بودجه کشور رو فراهم میکنه هنوز خرابه هستش!!!! دهات ریز و درشت پیش کش!!!
      حالا شاید اون ورا رو تامین نمیکنن دلایل ژئوپلتیک و این حرفا داره. باید در کل و برآیند رو دید.

شاید هم با شما همکار باشند ؟! کسی چمیدونه پشت اون ID یا این ID به راستی چه کسی نشسته ؟!
      شما که خودتون مانیفست امنیتی دارید به کسی اعتماد نمیکنید اشتباهی نمیکنید به این راحتی ها که امید باشه مثلا من بیام مامور باشم بخوام شما رو گول بزنم بعد از اونور هم برینم به هیکل اسلام

دلیل ترس اصلی جمهوری اسلامی از جریان آزاد اطلاعات هم همینه.
      جریان آزاد اطلاعات همین الان هم تاحد زیادی در جریانه!
      اطلاعات بین مردم راحت و سریع از راههایی که هست بخصوص اینترنت و نرم افزارهای موبایل پخش میشه.
      توی اینترنت هم میایم فیلترشکن هست خب.
      فقط یه عده دسته ای مردم هستن که اصلا خودشون دنبال این چیزا نیستن اینقدر مذهبی و متعصب یا مطمئن هستن که حتی این اطلاعات بهشون هم برسه باور نمیکنن یا بنظرشون چندان مهم نیست یا بالاخره یجور دیگه توجیهش میکنن. یه مورد بود مثلا من یه اطلاعاتی پیدا کردم به افرادی بصورت غیرمستقیم رسید ولی اصلا باور نکرده بودن گفته بودن دروغه (بدون اینکه تحقیق و بررسی کنن منبع و سندش رو و دلایل و احتمالات دیگه رو)، چون آدمهای دین باور بودن که اون اطلاعات تصورات خام خودشون از دین رو مخدوش میکرد.

حالا میبینم که دست به دفاع از اسلام هم میزنید و یکی از خصیصه های بد اسرائیل شده ضد اسلامی بودنش :)))
      منظورم این بود که دلیل و بهانه و انگیزهء خیلی از این افراد و گروههای اسلامیست و تندروها و نیز انقلاب ایران، ایجاد اسرائیل بود. درواقع غرب خودش یک مقصر بزرگه در همه این مسائل و خودش بوجود آورده یا حداقل تسهیل کرده تمام این مسائل دنیای معاصر و تقابل اسلام و غرب و این حرفا رو.

همچنین حکومت آمریکایی که امروز میشناسیم بعد از پیروزی شمالی ها بر جنوبی ها بر سر کار آمد!
      ببخشیدا زمان جنگهای داخلی آمریکا آبراهم لینکلن بعنوان شانزدهمین رئیس جمهور آمریکا بر سر کار بود!
      ضمنا جالبه بدونید حقوق برابر سیاهان آمریکایی در اصل در قانون اساسی آمریکا بصورت صریح مشخص نشده و میشه از جملاتی دربارهء حقوق برابر تمامی انسانها که در قانون اساسی آمریکا اومده تفسیرهای دیگری هم داشت، و به همین خاطر هم اون زمان عدهء زیادی این مسئله رو قبول نداشتن وگرنه خب اگر از اول در قانون اساسی صریح بود و همه توافق کرده بودن که اینقدر مشکل و برخورد پیش نمی آمد. در این ارتباط منتقدین تاریخی لینکلن میگن که تفسیر شخصی خودش رو از قانون اساسی تحمیل کرد و این برخلاف حقوق و استقلال ایالات دیگر بوده، که به جنگ داخلی خطرناکی هم منجر شد (که البته سرانجام بخیر گذشت و وضع بهتر هم شد، ولی ممکن بود اینطور نشه). در قانون اساسی برای اشاره به انسان، مردم، هرچی خلاصه گفته شده man که اون موقع سیاه پوست رو به اون معنا جزو man نمیدونستن خیلی ها!

تازه گذشته از همهء اینا، من به تلاشهای امثال مارتین لوتر کینگ و مالکوم ایکس اشاره داشتم، نه کارهای اولیهء آبراهام لینکلن در لغو برده داری. یعنی بعد از مدتها شما میبینید که هنوزم سیاهان از خیلی حقوق انسانی محروم هستن و در حقشون زور و ظلم میشده و با سفیدپوستان به هیچ وجه برابر فرض نمیشدن.

قدرت نظامی ایران هم فقط و فقط مصرف تبلیغات داخلی داره وگرنه در صورت بروز جنگ اندازه عراق هم نمیتونیم مقاومت کنیم. یک سری لوله پلیا رو برداشتند توش سوخت ریختند میگند موشک قاطر 8 ساختیم تازه رادار گریز هم هست :)))
      فک نمیکنم اینطورها هم باشه.
      تازه مگه همین غربی ها اینقدر گیر ندادن به برنامه موشکی ایران پس چرا از این دوتا لوله پلیکا اینقدر میترسن و براشون مهمه که جلوش رو بگیرن؟
      ویرایش از سوی kourosh_iran : 03-27-2015 در ساعت 04:41 PM

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 24
      واپسین پیک: 01-22-2018, 09:46 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •