• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 2 از 3 نخستیننخستین 123 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 11 به 20 از 29

جُستار: مسئولین محترم،با اراده ای راسخ شعار های نژاد پرستانه را حذف نماییم.

شناس
      Level completed: 61%, Points required for next Level: 39
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      DƏLİ

atila آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      tebriz
      جُستارها
      12
      امتیازها
      1,761
      رنک
      24
      Post Thanks / Like
      سپاس
      13
      از ایشان 27 بار در 17 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی reactor نمایش پست ها
      نکنه شما یادت رفته بازی پرسپولیس - تراکتورسازی رو تو استادیوم آزادی؟! حتما خوب میدونید که طرفدارهای تراکتور بودن که فحاشی رو شروع کردند؟ مصاحبه علی دایی رو که آخر بازی دیدید؟ پس چرا هی میگید که به شما بی احترامی شده؟ وقتی طرفدارهای شما پامیشن میان تهران و به یک تیم پرسپولیس با اون همه طرفدار بی احترامی میکنن و فحش میدن! دوست دارید مثلا طرفدارهای پرسپولیس هم مثل بچه های خوب دست به سینه بشینن روی صندلی و هیچی نگن؟ از قدیم گفتن به طرف مقابلت احترام بگذار تا بهت احترام بزارن:)
      با اون همه طرفدار؟؟؟این طرفدار کجا هستند که ما نیبنیم جای طرفدار تو استادیوم پس کوشن؟

من مخالف فحش دان تو استادیومم فرقی نداره شما بگید یا ما بگیم ولی تو مملکتی که صدا سیما در اختیار شماست معلومه که قضیه یه طور دیگه نشون داده بشه

---------- ارسال جدید اضافه شده در 12:04 pm ---------- ارسال قبلی در 11:57 am ----------

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی reactor نمایش پست ها
      اینا شروع کردن به دادن فحش ناموسی به کریم باقری که همشهریشون بود و به همسر علی دایی فحش رکیک دادن. برای چی؟ چون کریم باقری بجای اینکه تو تیم تراکتور بازی کنه تو پرسپولیس بازی میکرد.به علی دایی فحش دادن چون تیشمو جوری ارنج نکرد که بیاد تو زمین 20تاگل از تراکتور بخوره!! حالا خوبه اینا همشهری و همزبون هاشون بودن باهاشون این کارو کردن. تو استادیوم شعار آتاتورک سر میدادند!! آخه فوتبالو چه به این مسخره بازی ها! اگر بعد از بازی مصاحبه ی دایی رو دیده باشید تو اون مصاحبه خیلی از دست تماشاگرهای تراکتور داغون بود.کم مونده بود جلوی دوربین فحش بده. تو برنامه 90 مفصلا نشون داد. خود دایی برگشت گفت طرفدارهای تراکتور از فوتبال هیچی سر در نمیارن و دنبال تشویق کردن تیمشون نیستن و فقط میان استادیوم که شعارهای پان ترکی بدن و استادیوم رو به هرج و مرج بکشونن
      اینا شروع کردن به فحش دادن؟؟؟؟؟بنظرت بی غیرت فحشه؟ تا حالا فکر کردی تمام شعارهای داه شده یا همون فحش ها از همین ازادی منتقل شده؟؟؟؟؟شیر سماور.......بی......توپ تانک فشفشه......اینا همشرو انگار یادتون رفته شما اخترع کردین؟

اما شعار اتا ترک عزیزم اقای اتا ترک شخص کاملا محترم برای همه ماست این شعار اقای دایی از خودش در اورده ناظر بازی حرفای دایی رو رد کرد خاصی لینکشو بزارم ببینی؟پس این شعار اصلا داده نمیشه اگه داده بشه خیلی همخوبه

اما شعارهای پان ترکی عزیزم ظاهرا سنت کمه جو گیر شدی نمیدونی چی میگی پانترکی چیه اخه توکه نمیدونی پان چیه؟چی مگی دوتا از این شعارا بگو ما هم بدونیم؟

---------- ارسال جدید اضافه شده در 12:06 PM ---------- ارسال قبلی در 12:04 PM ----------

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      این آتاتورک همونی نبود که 10 تا ترک میداد جاش یه خر میگرفت که حالا این طوری دارند سنگشو به سینه میزنند ؟
      این آتاتورک همونی نیست که مجسمش رو کنار مجسمه رضاشاه که تورک ها چشم دیدنش رو ندارند بزرگ توی استامبول ساختند ؟
      این اتا ترک کبیر همونی که رضا شاه ازش اویزون میشد اخه رضا شاه تو رو چه به کمال پاشا تو برو با طالبان دید بازدید کن اخه تو رو چه به کشف حجاب

---------- ارسال جدید اضافه شده در 12:10 PM ---------- ارسال قبلی در 12:06 PM ----------

ولی ما در بارش اینطوری شنیدیم ، برای همین ترکهای آلمان ازش خوششون نمیاد و میگن ماها رو آواره دنیا کرد !
      در مورد مجسمه هم که دیگه اشتباهی در کار نیست ! تشریف ببرید استامبول میبینید مجسمه آتاتورک کنار رضاشاه رو ، که جمهوری اسلامی هم خودش رو پاره کرد تا مجسمه رضاشاه رو از توی میدان تقسیم بردارند ، ترکیه قبول نکرد

این هم عکسش :

ترکهای المان ازش خوشش نمیاد؟

انگار خبرای تازه نشنیدی اولین ومهمترین کشوردر تفاهم نامه های دو طرف در کشور المان ترکیه هست؟؟؟؟یا اینکه 30المانی ها ترک تبارن یا اینکه ترکی زبانی که در 3شهر این مدارس تدریس میشه!!!!!!

رهگذر
      Level completed: 43%, Points required for next Level: 29
      آغازگر جُستار
      کوراوغلو ده
      لیسم،ده لییم ده
      لی ده لی

شاد و سر حال

koroghli آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      آذربایجان
      جُستارها
      5
      امتیازها
      121
      رنک
      2
      Post Thanks / Like
      سپاس
      5
      از ایشان 12 بار در 10 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      اینا شروع کردن به دادن فحش ناموسی به کریم باقری که همشهریشون بود و به همسر علی دایی فحش رکیک دادن. برای چی؟ چون کریم باقری بجای اینکه تو تیم تراکتور بازی کنه تو پرسپولیس بازی میکرد.
      لطفا اینجا برای ما کرسی شعر راه اندازی نفرما

اگه شما از ساعت 6 اومده بودی استادیوم ما از ساعت 9 صبح استادیوم بودیم. همه اتفاقات و مسخره بازی های پرسپولیسی هایی که عده اش حدود 500 نفر بود رو دیدیم، اولش شروع کردن به فحش دادن که هواداران تراکتور اصلا کاری نداشتن و بعدش وقتی دو سه نفر از بینشون اومد و بطری آب انداخت به طرف هوادارای تراکتور هواداران ما هم عکس العمل نشان دادند، البته من مخالف اینکار بودم چرا که اصلا نباید چند تا بی فرهنگ رو به حساب آورد چه برسه به عکس العمل نشان دادن!!

اونیکه به همسر علی دایی فحش رکیک میده شماها بودید چند سال پیش ، یادتون نیست عزیز؟

علی دایی و کریم باقری بدترین شعاری که از ترک ها شنیده اند این بود: دایی غیرتین آتدی، اوزون فارسلارا ساتدی ( دایی غیرتش رو داد رفت - خودش رو به فارسها فروخت ) - همین شعار رو به کریم هم گفتند.

شما مطمئن باشید خیلی از موارد را از همین هواداران کپی پیست خواهید کرد:

1- تشویق تیم حریف و مربیانش قبل از بازی

2- تشویق تیم خودتان بعد از باخت

3- و ...

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی atila نمایش پست ها
      با اون همه طرفدار؟؟؟این طرفدار کجا هستند که ما نیبنیم جای طرفدار تو استادیوم پس کوشن؟
      شما یادت هست یه بار تو 90 درست وقتی که تراکتور تازه وارد لیگ برتر شده بود و در اوج هواداراش بود عادل فردوسی پور یه برنامه نظرسنجی گذاشت که توش طرفدارهای تراکتور فقط 11% رای آوردن؟ که با یکی از طرفدارهای تیمتون مصاحبه میکردن اون آقا استادیوم یادگار امام تبریز رو نشون میداد و با لحجه ی آذری میگفت: این ایستادیوم 100 هیزار نفر طرفدار داری کی میشی 100درصد نه 11درصد!!(این استادیوم 100هزار نفر طرفدار داره که میشه 100درصد نه 11درصد!!!) اگر بازی پرسپولیس استقلال همین فصل رو دیده باشین هم معرف حضورتون هست که پرسپولیس57% طرفدار داشت!

من مخالف فحش دان تو استادیومم فرقی نداره شما بگید یا ما بگیم ولی تو مملکتی که صدا سیما در اختیار شماست معلومه که قضیه یه طور دیگه نشون داده بشه
      صدا و سیما در اختیار من نیست. اگر در اختیار من بود که نمیومدم تو اینترنت حرفام رو بزنم. با تلوزیون حرفم رو به مردم میزدم. صدا و سیما در اختیار همشهریتون علی کوکول بازه!

اینا شروع کردن به فحش دادن؟؟؟؟؟بنظرت بی غیرت فحشه؟ تا حالا فکر کردی تمام شعارهای داه شده یا همون فحش ها از همین ازادی منتقل شده؟؟؟؟؟شیر سماور.......بی......توپ تانک فشفشه......اینا همشرو انگار یادتون رفته شما اخترع کردین؟
      شما که تورکید و ادعای غیرتتون میشه! چرا میگید بی غیرت فحش نیست؟ بی غیرت ممکنه برای یه نفر در یه موقعیتی حکم فحش رو داشته باشه. بعد اونوقت شما مطمئنی فحش شماها به پرسپولیسی ها به همین بی غیرت ختم شد؟ من یادمه سرآغاز فحش ها با یه کلمات رکیک کش داری شروع شد که از دهن تراکتوری ها در می اومد

اما شعار اتا ترک عزیزم اقای اتا ترک شخص کاملا محترم برای همه ماست این شعار اقای دایی از خودش در اورده ناظر بازی حرفای دایی رو رد کرد خاصی لینکشو بزارم ببینی؟پس این شعار اصلا داده نمیشه اگه داده بشه خیلی همخوبه
      من در یه پست توضیح دادم که آتاتورک برای مردم ترکیه آدم بزرگیه نمیدونم شما چرا سنگ اونو به سینه میزنید؟ اگر شما هم فکر میکنید ترکیه ای هستید خوب تشریف ببرید ترکیه زندگی کنید. من که فارسم تا حالا سه دفعه رفتم ترکیه. شما که میگید ترکید خوب میتونید برای همیشه تشریف ببرید اونجا و هر موقع تو خیابون راه میرید بلند بلند برای آتاتورک هورا بکشید! ولی اینجا ایرانه و با ترکیه فرق داره!!
      :)

این اتا ترک کبیر همونی که رضا شاه ازش اویزون میشد اخه رضا شاه تو رو چه به کمال پاشا تو برو با طالبان دید بازدید کن اخه تو رو چه به کشف حجاب
      دوست عزیز رضاشاه برای من انسان بزرگیه یک کم اگر از خودتون شعور مایه بزارید راجع به همچین شخص بزرگی اینجوری صحبت نمیکنید.آتاتورک هرچه بود برای مردم خودش بود نه برای من. ولی شخصیتش برای من قابل احترامه چون من از شخصیت آدم های موثر در کل خوشم میاد چون خیلی چیزها در همشون مشترکه و من به همین چیزها احترام میگذارم. بیائید به محترمات همدیگه احترام بزاریم

ترکهای المان ازش خوشش نمیاد؟

انگار خبرای تازه نشنیدی اولین ومهمترین کشوردر تفاهم نامه های دو طرف در کشور المان ترکیه هست؟؟؟؟یا اینکه 30المانی ها ترک تبارن یا اینکه ترکی زبانی که در 3شهر این مدارس تدریس میشه!!!!!!
      بزرگترین شریک تجاری ایران هم قبل از تحریم ها آلمان بود. این هم شد دلیل؟

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:44 pm ---------- ارسال قبلی در 04:16 pm ----------

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی koroghli نمایش پست ها
      لطفا اینجا برای ما کرسی شعر راه اندازی نفرما
      کرسی نیست چیلر برقیه!

اگه شما از ساعت 6 اومده بودی استادیوم ما از ساعت 9 صبح استادیوم بودیم.
      چشم. با بچه ها صحبت میکنم همه ی استادیوم رو بدن مال شما

همه اتفاقات و مسخره بازی های پرسپولیسی هایی که عده اش حدود 500 نفر بود رو دیدیم، اولش شروع کردن به فحش دادن که هواداران تراکتور اصلا کاری نداشتن و بعدش وقتی دو سه نفر از بینشون اومد و بطری آب انداخت به طرف هوادارای تراکتور هواداران ما هم عکس العمل نشان دادند، البته من مخالف اینکار بودم چرا که اصلا نباید چند تا بی فرهنگ رو به حساب آورد چه برسه به عکس العمل نشان دادن!!
      البته با مورد آخر صحبت شما بنده هم موافقم و مخالف این کارها هستم و هیچوقت تماشاگر نما نبودم! ولی خوب من چجوری ثابت کنم که طرفدارهای شما اول شروع کردند؟

اونیکه به همسر علی دایی فحش رکیک میده شماها بودید چند سال پیش ، یادتون نیست عزیز؟

مگه ما مریضیم بیایم تو بازی تیممون به سرمربیمون فحش بدیم؟ اون چند سال پیش که شما میگی مال دعوای علی پروین و علی دایی بود سر پست سرمربی گری پرسپولیس. کسایی هم که میومدن فحش میدادن آدم های پروین بودن. دایی هم که رفت خودش یه باند درست کرد از خجالت سلطان دراومد. برای من نوعی هم فقط برد و قهرمانی تیمم مهمه نه این جنگولک بازی ها! همونجور که دایی گفت طرفدارهای تراکتور از فوتبال چیزی سر در نمیارن و برای حاشیه درست کردن به استادیوم میان...دمش گرم گل گفته

علی دایی و کریم باقری بدترین شعاری که از ترک ها شنیده اند این بود: دایی غیرتین آتدی، اوزون فارسلارا ساتدی ( دایی غیرتش رو داد رفت - خودش رو به فارسها فروخت ) - همین شعار رو به کریم هم گفتند.
      خوب حالا شما میگی دایی و کریم بیان قرار داد میلیاردی با پرسپولیس و خونه تو الهیه تهران رو ول کنن پاشن بیان تبریز با تراکتور زمین شخم بزنن؟! یعنی اگر این کارو بکنن و مغزشون رو تخلیه کنن دیگه خودشون رو به فارس ها نفروختن و آدم باغیرتی میشن و خیلی خفن پفن میشه؟ این چه منطقی هست که شماها دارین؟ برای چندرغاز میرید کل وجود خودتون رو به ترکیه و جمهوری آذربایجان میفروشید و همه جاتونو بیلبورد پرچم ترکیه میکنید! اون موقع به این دوتا بیچاره که راحت دارن زندگیشون رو میکنن گیر دادید که خودفروخته اند؟
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-01-2010),kourosh_bikhoda (11-01-2010),sonic (11-01-2010),sonixax (11-01-2010)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 99.7%
      دستاوردها:
      وضعیت؟

Empty

kourosh_bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      صهیونیستستان
      جُستارها
      40
      امتیازها
      94,728
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,209
      از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      26 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      تو مملکتی که صدا سیما در اختیار شماست
      میخوای صدا و سیما رو منتقل کنیم به تبریز چهار راه آبرسان؟ یا آنتالیا و مرکز خلافت عثمانی بهتره؟ فکر کن ببین ریال بیشتر حال میده یا لیر ترکیه؟

سماور.......بی......توپ تانک فشفشه......اینا همشرو انگار یادتون رفته شما اخترع کردین؟
      هر خری که اختراع کرده باشه، استفاده و کاربردش نادرسته که بدست شما تورکها بوده.

نظرت بی غیرت فحشه
      میشه بگید حالا که فحش نیست، چرا اصلن دایی بی غیرت هست؟ شما اگه با فرهنگ تورکیتون بزرگ شدید که در مقابل حرفه ای بودن، تصمیم میگیرید نسبت به تیمی که بهش تعهد دارید، غیرت بخرج بدید و بهش خیانت کنید، باید بدونید که به ترکستان میرید!

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
      جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
      ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
      ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
      «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

خردگرایی و ایمان ستیزی

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-01-2010),Reactor (11-01-2010),sonixax (11-01-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      نه عزیزم تهران همان تورکستان است ! باز چیزی مصرف کردید ؟

یک خط بالاتر که اصلن طرفداری در کار نبود

اما شعارهای پان ترکی عزیزم ظاهرا سنت کمه جو گیر شدی نمیدونی چی میگی پانترکی چیه اخه توکه نمیدونی پان چیه؟چی مگی دوتا از این شعارا بگو ما هم بدونیم؟
      پان تورک یعنی اینکه شما دارید در سرزمین ایرانیان روزگار میگذرانید و از مال آنها استفاده میکنید و مفت میخورید و میخوابید ولی کشور خودتان را آذربایجان میدانید و پرچمش را علم کرده اید !

آتاتورک برای مردم ترکیه همان قدر کبیر است که احمدی نژاد برای ایرانیان ! جبهه گیری شما درست به مانند جبهه گیری لبنانی ها و تروریست ها به نفع احمدی نژاد است !

ترکهای المان ازش خوشش نمیاد؟ انگار خبرای تازه نشنیدی اولین ومهمترین کشوردر تفاهم نامه های دو طرف در کشور المان ترکیه هست؟؟؟؟یا اینکه 30المانی ها ترک تبارن یا اینکه ترکی زبانی که در 3شهر این مدارس تدریس میشه!!!!!!
      بله خوششان نمی آید و ما هر چه ترک دیدیم به جز فحش و بد و بیراه چیزی نثار آتاتورک نکرده . در مورد تفاهم نامه هم چرند نگویید آلمان یکی از مخالفین اصلی ورود ترکیه به اتحادیه اروپاست به دلیل اینکه میگویند ترکها سطح فرهنگ اروپا را پایین میکشند و اخیرن هم یکی از نمایندگان مجلس به خاطر اینکه گفته بود ترکها خنگ هستند و پس از 30 سال زندگی هنوز آلمانی بلد نیستند حرف بزنند به نژادپرستی محکوم شد . منابع شما بسیار پرت است بروید مطالعه کنید .

تنها در 3 شهر تدریس میشود ؟! زبان پارسی در تک تک مدارس و شهر های آلمان تدریس میشود آن هم از روی شاهنامه . نه تنها پارسی بکه اسپانیولی ، پرتقالی ، انگلیسی ، عربی ، یونانی ، عبری ، روسی ، چینی ، هانگول ، هندی و سایر زبانها تدریس میشوند و Sprachschule (مدرسه زبان) های فراوانی برای این امر وجود دارد سوای آن چیزی که در گیمنازیوم و رئال شوله و ... تدریس میشود ، پس چه قدر زبان ترکی شما خاک بر سر است که تنها در 3 شهر تدریس میشود با این آمار دروغین و تحریف شده زبان و ملیت مورد علاقه خودتان را بیشتر میکوبید و خوار میکنید جانم .

در ضمن در کشور آلمان کلن 4 میلیون نفر ترک و ترک تبار زندگی میکنند که اگر به نسبت 80 میلیون جمعیت این کشور مقایسه کنیم میشود 5% نه 30% ، من مانده ام شما ها این آمار فضایی و عجیب را از کجایتان استخراج میکنید
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-01-2010),Reactor (11-01-2010)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بله خوششان نمی آید و ما هر چه ترک دیدیم به جز فحش و بد و بیراه چیزی نثار آتاتورک نکرده . در مورد تفاهم نامه هم چرند نگویید آلمان یکی از مخالفین اصلی ورود ترکیه به اتحادیه اروپاست به دلیل اینکه میگویند ترکها سطح فرهنگ اروپا را پایین میکشند و اخیرن هم یکی از نمایندگان مجلس به خاطر اینکه گفته بود ترکها خنگ هستند و پس از 30 سال زندگی هنوز آلمانی بلد نیستند حرف بزنند به نژادپرستی محکوم شد . منابع شما بسیار پرت است بروید مطالعه کنید .

تنها در 3 شهر تدریس میشود ؟! زبان پارسی در تک تک مدارس و شهر های آلمان تدریس میشود آن هم از روی شاهنامه . نه تنها پارسی بکه اسپانیولی ، پرتقالی ، انگلیسی ، عربی ، یونانی ، عبری ، روسی ، چینی ، هانگول ، هندی و سایر زبانها تدریس میشوند و Sprachschule (مدرسه زبان) های فراوانی برای این امر وجود دارد سوای آن چیزی که در گیمنازیوم و رئال شوله و ... تدریس میشود ، پس چه قدر زبان ترکی شما خاک بر سر است که تنها در 3 شهر تدریس میشود با این آمار دروغین و تحریف شده زبان و ملیت مورد علاقه خودتان را بیشتر میکوبید و خوار میکنید جانم .

در ضمن در کشور آلمان کلن 4 میلیون نفر ترک و ترک تبار زندگی میکنند که اگر به نسبت 80 میلیون جمعیت این کشور مقایسه کنیم میشود 5% نه 30% ، من مانده ام شما ها این آمار فضایی و عجیب را از کجایتان استخراج میکنید

برادر sonixax ایشون اومد طبق معمول روال پانتورک ها چندتا خالی بندی وسط مبحث ول داد غافل از اینکه خبر نداره شما تو آلمان زندگی میکنید و گوشی دستتون هست.. کلا آمار این جماعت دور و بر فضا و مثل جرم ستاره های نوترونی اعجاب انگیزه! آدم وقتی حرف های اینا رو میشنوه از خنده میخواد جر بخوره! یه بار تو یه جمعی با یکی از اینا داشتم صحبت میکردم برگشت با همون لحجه ی تورکی غلیظ گفت: اصلا تو میدینیستی چی پولدارترین آدام دونیا تورکی؟ میدونیستی هامای آدامای پولداری دونیا تورکن؟ من موندم در برابر این خیل عظیم اطلاعات چی بگم. بهش گفتم حالا اگر میگفتی یهودین باز میشد قبول کرد.براش دونه دونه لیست 10 نفره ی فوربس رو گفتم و براش توضیح دادم که این لیست 400-500 نفره ست که از هر 10تاش 8تاش یهودین. ولی پولدارترین تورکی که تو این لیست بود یه نفر بود که معروف بود به پدر اقتصاد تورکیه اسمش رو الان خاطرم نیست که ثروتش 3.2 ملیارد دلار بود. بعد بهش گفتم میخوای همین الان ببرم نشونت بدم یه آدمی رو که فقط 800 ملیارد تومن ثروتش رو تو همین تهران من خبر دارم و یه پاش ایرانه و یه پاش میامی آمریکا؟ گفت آمروکا چیکار میکونی؟ گفتم من اونجا کاری نمیکنم ولی اون یارو تو میامی برج میسازه!! یه عالمه رفیق هم داره عین خودش خرمایه هستن که صفرای پولاش رو هم نمیتونی بشمری. حالا اینارو من دیدم و آمار شیتیلشونو دارم ولی مطمئنم اگه همین تهرانو بتکونی خیلی از اینا پیدا میکنی. آخر سر یادم افتاد ازش پرسیدم اون یارو که میگفتی پولدارترین آدم دنیا هست و تورکه راستی اسمش چی بود؟ گفت "بیل گیتز" . همه ترکیدن از خنده!! گفتم برو خدا پدرتو بیامرزه اونیکه اینا رو یادت داده خواسته اوسکلت کنه سرکارت گذاشتن. البته خوب دست آخر خود منم سر کار رفته بودم یه ربع داشتم واسه همچین مغز متفکری از فهرست فوربس میگفتم. یارو اصلا نمیدونست فهرست چی هست!!

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-01-2010),kourosh_bikhoda (11-01-2010),sonixax (11-01-2010)

شناس
      Level completed: 61%, Points required for next Level: 39
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      DƏLİ

atila آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      tebriz
      جُستارها
      12
      امتیازها
      1,761
      رنک
      24
      Post Thanks / Like
      سپاس
      13
      از ایشان 27 بار در 17 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      واقعا برا شما متاسفم که اینقدر کور تشریف دارین

المان ترکیه دو کشور کاملا دست و برادرن مثه شما ایران افغانستان

شما از فرهنگ صحبت میکنید جالبه!!!!!!!

اخه بدبختا جام جهانی 2006 تو المان ایرانی رو راه نمیدادند میگفتن بی غیرتن زن مردم میبینن......میکنن باسه خاطر همین ورود سگ و ایرانی ممنوع شد

شما بهتر باهمین افغانستان دل خوش باشید شاید طالبان یه کاری براتون کرد.

شما صد سال بمونین نه به ترکیه میرسید نه به کل جهان چون ایرانی چیزی که ندارن اتحاد تو ایران همه قومیتها وملت ها مثه ترک لر عرب ضدتون مثه سگ میترسن نکنه جدا بشه این ایران اخه فکر کنید ایران رو بدون خوزستان العرب ببینید کدوم منافع رو دارید؟؟

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      برادر sonixax ایشون اومد طبق معمول روال پانتورک ها چندتا خالی بندی وسط مبحث ول داد غافل از اینکه خبر نداره شما تو آلمان زندگی میکنید و گوشی دستتون هست.. کلا آمار این جماعت دور و بر فضا و مثل جرم ستاره های نوترونی اعجاب انگیزه! آدم وقتی حرف های اینا رو میشنوه از خنده میخواد جر بخوره! یه بار تو یه جمعی با یکی از اینا داشتم صحبت میکردم برگشت با همون لحجه ی تورکی غلیظ گفت: اصلا تو میدینیستی چی پولدارترین آدام دونیا تورکی؟ میدونیستی هامای آدامای پولداری دونیا تورکن؟ من موندم در برابر این خیل عظیم اطلاعات چی بگم. بهش گفتم حالا اگر میگفتی یهودین باز میشد قبول کرد.براش دونه دونه لیست 10 نفره ی فوربس رو گفتم و براش توضیح دادم که این لیست 400-500 نفره ست که از هر 10تاش 8تاش یهودین. ولی پولدارترین تورکی که تو این لیست بود یه نفر بود که معروف بود به پدر اقتصاد تورکیه اسمش رو الان خاطرم نیست که ثروتش 3.2 ملیارد دلار بود. بعد بهش گفتم میخوای همین الان ببرم نشونت بدم یه آدمی رو که فقط 800 ملیارد تومن ثروتش رو تو همین تهران من خبر دارم و یه پاش ایرانه و یه پاش میامی آمریکا؟ گفت آمروکا چیکار میکونی؟ گفتم من اونجا کاری نمیکنم ولی اون یارو تو میامی برج میسازه!! یه عالمه رفیق هم داره عین خودش خرمایه هستن که صفرای پولاش رو هم نمیتونی بشمری. حالا اینارو من دیدم و آمار شیتیلشونو دارم ولی مطمئنم اگه همین تهرانو بتکونی خیلی از اینا پیدا میکنی. آخر سر یادم افتاد ازش پرسیدم اون یارو که میگفتی پولدارترین آدم دنیا هست و تورکه راستی اسمش چی بود؟ گفت "بیل گیتز" . همه ترکیدن از خنده!! گفتم برو خدا پدرتو بیامرزه اونیکه اینا رو یادت داده خواسته اوسکلت کنه سرکارت گذاشتن. البته خوب دست آخر خود منم سر کار رفته بودم یه ربع داشتم واسه همچین مغز متفکری از فهرست فوربس میگفتم. یارو اصلا نمیدونست فهرست چی هست!!
      البته این جناب آتیلا کلی تحقیق کرده اند ولی هنوز آمار درستی از جمعیت ترکهای ساکن آلمان ندارند ! نمیدانند لهجه چیست و فکر میکنند فارسی لهجه ای از عربیست ! و خیلی دری وری های دیگه که بهشون بگی این چرندیات رو مستند کن تا آخر عمرش هم بگرده نمیتونه سند پیدا کنه !

هزاره های افغان هم همین طورین طوری که ادعا میکنند توی افغانستان یک مسجدی هست که 5000 سال قدمت داره
      خلاصه ما از این انسانهای مجنون زیاد دیده ایم به واسطه چرخیدن دور دنیا

---------- ارسال جدید اضافه شده در 08:08 PM ---------- ارسال قبلی در 08:01 PM ----------

اخه بدبختا جام جهانی 2006 تو المان ایرانی رو راه نمیدادند میگفتن بی غیرتن زن مردم میبینن......میکنن باسه خاطر همین ورود سگ و ایرانی ممنوع شد

شما صد سال بمونین نه به ترکیه میرسید نه به کل جهان چون ایرانی چیزی که ندارن اتحاد تو ایران همه قومیتها وملت ها مثه ترک لر عرب ضدتون مثه سگ میترسن نکنه جدا بشه این ایران اخه فکر کنید ایران رو بدون خوزستان العرب ببینید کدوم منافع رو دارید؟؟
      عزیزم شما خسته نمیشی انقدر چرند میگی ؟ جلو قاضی و ملق بازی ؟
      شما جام جهانی 2006 توی آلمان بودید که میگید ایرانی راه نمیدادند ؟ پس اون همه ایرانی از فضا اومده بودند ؟ یکیش من ؟!
      آلمان و ترکیه رابطشون خوبه ؟ اگر اینطوری بود آلمان این همه با پیوتن ترکبه به اتحادیه اروپا مخالفت نمیکرد به خاطر عقب موندگیشون !
      پس اینها رو ببنید تا انقدر حرف مفت نزنید :

اردوغان اروپا را به حمایت از تروریسم متهم کرد
      سکولارهای ترکیه در سالروز بنیان‌گذاری ترکیه شرکت نکردند
      رئیس جمهور آلمان: قضاوت کلی درباره مهاجران درست نیست
      بارسو: اختلاف فرهنگی مانع پیوستن ترکیه به اروپا است
      http://www.if-id.de/New/index.php?op...948&Itemid=227
      http://www.if-id.de/New/index.php?op...878&Itemid=225
      http://www.if-id.de/New/index.php?op...849&Itemid=125
      http://www.if-id.de/New/index.php?op...810&Itemid=125
      http://www.if-id.de/New/index.php?op...663&Itemid=125

عجب روابط خوب و مستحکمی ، عجب احترامی !
      فکر نمیکردم سوای بیسوادیتان تا به این حد وقیح و دروغگو هم باشید
      دکتر ساسی

13. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-01-2010),Reactor (11-01-2010)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

افغان هایی که شما ازشون صحبت میکنید و در ایران کارگری میکنند از نژاد ازبک هستند که بازمانده ی حمله ی موغول ها به خاورمیانه هستند... درسته افغان ها با ما هم زبانند.. درست..قبول.. ولی با شما هم نژادند!!!!!

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-01-2010),sonixax (11-01-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      افغان هایی که شما ازشون صحبت میکنید و در ایران کارگری میکنند از نژاد ازبک هستند که بازمانده ی حمله ی موغول ها به خاورمیانه هستند... درسته افغان ها با ما هم زبانند.. درست..قبول.. ولی با شما هم نژادند!!!!!
      افغانستان نژاد های مختلفی داره ، هزاره ها ، پشتون ها ، هندو ها و تاجیک ها باز مانده مغول ها همان هزاره ها هستند که چشم بادامی هم هستند . تاجیک ها هم که معلومه نژادشون چیه و پشتون ها و هندو ها هم با پاکستانی ها و هندی ها همنژادند .
      آن دسته ای که مد نظر شماست و در ایران کارگری میکنند ، هزاره ها هستند .
      دکتر ساسی

17. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (11-01-2010),Reactor (11-02-2010)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پیشنهاد تجزیه ایران توسط اسراییل
      از سوی sonixax در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 16
      واپسین پیک: 06-26-2016, 09:45 PM
    2. چراییِ نژادپرستی
      از سوی Newton در تالار گفتگوی آزاد
      پاسخ: 11
      واپسین پیک: 12-20-2013, 06:52 AM
    3. پاسخ: 13
      واپسین پیک: 11-03-2010, 04:42 PM

مجوز های پیک و ویرایش