• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 4 از 9 نخستیننخستین 123456789 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 31 به 40 از 83

جُستار: مهران مدیری

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 553
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      از ایشان 2,863 بار در 1,134 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      يه سوال براي من مطرح هست اينکه آيا يا بايد شخصي را دوس داشت يا بايد متنفر بود؟ آيا بايد در مورد هر شخصيت مشهوري قضاوتي وجود داشته باشد؟
      چه لزومي دارد که حتما بدانيم گرايش مهران مديري چي هست و جز کدام دسته هست؟ آيا هدف اين هست که اگر فرضا جز دسته اي که ما دوس داريم نيست با خيال راحت فيلمهايش را بدزديم؟ (فرضا رايگان دانلود کنيم)
      سوال های بجایی پرسیدید..
      من نمیدونم چرا بعضی از مردم دید بسته ای دارند!
      مثلا قبلا فکر میکردم هر کس مثل من کافر باشه و از دین و خدا و جنگولک بازی بیرون زده باشه حتما مثل من دید بازی داره و مسلمون بازی در نمیاره و الکی و بیجهت به این و اون تهمت نمیزنه و با عقل و منطق چیزها رو میسنجه..
      اینجور تهمت زدن های بی دلیل و اینکه بخاطر اینکه فلانی فحش داده یا سرش رو خارونده و یا پولداره و ما پاستوریزه هستیم و پسر پیغمبریم و ولضالین! و خوشمون نمیاد پس باید دارش بزنیم و از زندگی ساقطش کنیم و چون با ما موافق نیست پس حتما جاسوس هست و عامل و مزدوره و کلا این مدل تحلیل های بی منطق و آبگوشتی رو از یک مسلمان میشه انتظار داشت ولی از افرادی که ادعا میکنند دین رو از زندگیشون خارج کردن تا با عقل و منطق زندگی میکنند نه! این حرف ها حرف های دینیه!
      اینجور تحلیل ها و قضاوت های "روزنامه کیهانی" فقط از کسانی بر میاد که مسلمونن و یا درسته خدا و اسلام رو قبول ندارند ولی بخش زیادی از ضمیر ناخوداگاهشون هنوز مسلمونه و دید مذهبی هنوز توشون پابرجاست!

---------- ارسال جدید اضافه شده در 05:41 pm ---------- ارسال قبلی در 05:33 pm ----------

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kheradgera نمایش پست ها
      من که اینجا از کسی دفاع نکردم ولی واژه هایی که به کار برده شد از سوی تو نشون میده چرا کارهاشو دوست داری.
      شما که من رو نمیشناسید. ولی بنده انسان بسیار شریف و باکلاسی هستم.هنوز که حرفی نزدم ولی پاش هم بیوفته خیلی هم بی چاک و دهن میشم. فرقی که من با خیلی های دیگه دارم اینه که از بچگی تو اجتماع بزرگ شدم و تو محیط اجتماع کار زیاد کردم و تو خونه ننشستم.
      بخاطر همین دید من با شما فرق میکنه.
      انسان پیشرو با جامعه همخوانی ندارد هم آهنگی دارد

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (01-07-2011),shirin (01-07-2011)

نویسنده سوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 114
      Overall activity: 0%
      بدون وضعیت

خالی

kheradgera آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      6
      امتیازها
      2,186
      رنک
      28
      Post Thanks / Like
      سپاس
      50
      از ایشان 324 بار در 112 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی shirin نمایش پست ها
      يه سوال براي من مطرح هست اينکه آيا يا بايد شخصي را دوس داشت يا بايد متنفر بود؟ آيا بايد در مورد هر شخصيت مشهوري قضاوتي وجود داشته باشد؟
      چه لزومي دارد که حتما بدانيم گرايش مهران مديري چي هست و جز کدام دسته هست؟ آيا هدف اين هست که اگر فرضا جز دسته اي که ما دوس داريم نيست با خيال راحت فيلمهايش را بدزديم؟ (فرضا رايگان دانلود کنيم)
      درباره همه اشخاص مشهور در سراسر دنیا از سوی مردم عادی قضاوت وجود داره.
      تا زمانی مشکل نیست که فاحشه فکری نباشه یعنی کارش در خدمت منافع افراد در قدرت نباشه. مهران مدیری عقیده ای به اینها فکر نمی کنم داشته باشه بلکه فقط نون به نرخ روز میخوره و این ویژگی یک فاحشه فکری است.

---------- ارسال جدید اضافه شده در 04:00 pm ---------- ارسال قبلی در 03:59 pm ----------

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی reactor نمایش پست ها
      سوال های بجایی پرسیدید..
      من نمیدونم چرا بعضی از مردم دید بسته ای دارند!
      مثلا قبلا فکر میکردم هر کس مثل من کافر باشه و از دین و خدا و جنگولک بازی بیرون زده باشه حتما مثل من دید بازی داره و مسلمون بازی در نمیاره و الکی و بیجهت به این و اون تهمت نمیزنه و با عقل و منطق چیزها رو میسنجه..
      اینجور تهمت زدن های بی دلیل و اینکه بخاطر اینکه فلانی فحش داده یا سرش رو خارونده و یا پولداره و ما پاستوریزه هستیم و پسر پیغمبریم و ولضالین! و خوشمون نمیاد پس باید دارش بزنیم و از زندگی ساقطش کنیم و چون با ما موافق نیست پس حتما جاسوس هست و عامل و مزدوره و کلا این مدل تحلیل های بی منطق و آبگوشتی رو از یک مسلمان میشه انتظار داشت ولی از افرادی که ادعا میکنند دین رو از زندگیشون خارج کردن تا با عقل و منطق زندگی میکنند نه! این حرف ها حرف های دینیه!
      اینجور تحلیل ها و قضاوت های "روزنامه کیهانی" فقط از کسانی بر میاد که مسلمونن و یا درسته خدا و اسلام رو قبول ندارند ولی بخش زیادی از ضمیر ناخوداگاهشون هنوز مسلمونه و دید مذهبی هنوز توشون پابرجاست!

---------- ارسال جدید اضافه شده در 05:41 pm ---------- ارسال قبلی در 05:33 pm ----------

شما که من رو نمیشناسید. ولی بنده انسان بسیار شریف و باکلاسی هستم.هنوز که حرفی نزدم ولی پاش هم بیوفته خیلی هم بی چاک و دهن میشم. فرقی که من با خیلی های دیگه دارم اینه که از بچگی تو اجتماع بزرگ شدم و تو محیط اجتماع کار زیاد کردم و تو خونه ننشستم.
      بخاطر همین دید من با شما فرق میکنه.
      شرافت و با کلاسی از واژه هایی که به کار می بری میباره. همون بی چاک و دهنی بهت میاد.
      بر من قلم قضا چو بی من رانند / پس نیک و بدش ز من چرا می دانند

دی بی من و امروز چو دی بی من و تو / فردا به چه حجتم به داور خوانند

هر چیز را با خرد خود بسنجید

به یاد رضا فاضلی

شناس
      Level completed: 87%, Points required for next Level: 20
      بدون وضعیت

سر به زیر

doubt آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      2
      امتیازها
      2,580
      رنک
      30
      Post Thanks / Like
      سپاس
      509
      از ایشان 179 بار در 70 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نظر من فاحشه گری فکری (با تعریف خودم)مشکلی نداره، هدف هر کس حتی برای کسب ثروت محترمه!

در هر صورت من به شخصه مهران مدیری و کارهاش رو دوست دارم نه مهران مدیری و عقایدش رو!

و همینطور بنظر من جواب تخریب شخصیت رو نباید با تلافی داد...

بعد هم کمی در مورد دیگران مودبانه تر برخورد کنیم ضرری نداره! شاید اینجا کسی دوستی-اشنایی در شبکه های خارجی داشت!!!

5. یک کاربر برای این پست سودمند از doubt گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (01-07-2011)

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      رقی که من با خیلی های دیگه دارم اینه که از بچگی تو اجتماع بزرگ شدم و تو محیط اجتماع کار زیاد کردم و تو خونه ننشستم.
      عزیزم چه ربطی داره ؟
      من هم اوی اجتماع بزرگ شدم و اتفاقن توی همون قشر فرهنگی که چند تا پست عقب تر گفتید هم بودم و خیلی از اعضای جناح اصلاح طلب رو از نزدیک میشناسم و از جیک و پوکشون خبر دارم - ولی نمیام بگم به همین دلایل من مفهمم بقیه که در این موقعیت ها نبودند نمیفهمند !
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

7. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (01-07-2011),Russell (01-08-2011)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      مقاله ی جالبیه به خصوص اون قسمتی که در مورد پخش قهوه ی تلخ توضیح داده - کاملن درست و منطقی گفته چون فیلمی که توقیف میشه یا اجازه پخش نمیگیره اجازه ی انتشار در شبکه ی خانگی هم نمیگیره چه برسه به تبلیغات آنچنانی ! حتمن بخونید :

http://www.iran-free.org/1389/10/17/sv6/

پخش سی دی های یک برنامه ظاهرا توقیف شده قدیمی از مهران مدیری موجب یک جنجال رسانه ای تازه شد، از سویی طرفداران مهران مدیری معتقدند که این برنامه طنز واقعیت موجود در زمینه شبکه های تلویزیونی ماهواره ای موسوم به لس آنجلسی را نشان می دهد و از سوی دیگر طرفداران این شبکه ها که عمدتا شبکه هایی سلطنت طلب به نظر می رسند، مدیری را «مزدور وزارت اطلاعات» خطاب کرده اند. اما واقعیت چیست؟
      مهران مدیری پس از چند مجموعه طنز موفق در سال ۱۳۸۸، قرارداد یک مجموعه پرهزینه با بستر تاریخی را با سیمافیلم بست، تصویربرداری و تدوین این مجموعه که نام «قهوه تلخ» را بر روی آن گذاشتند اساسا مجموعه ای است که برخلاف مجموعه های دیگر مدیری مانند «مرد هزار چهره» حتی «انتقاد سطحی مجاز رو و آشکار» را هم ندارد و صرفا به اشاره ها و تشابه سازیهای برای کسانی که در پی یافتن سمبل ها در هر برنامه تلویزیونی هستند می پردازد.
      در انتهای کار در زمان پرداخت قسط میانی مجموعه گفته می شود که تهیه کننده مجموعه یعنی براداران آقاگلیان که تهیه کنندگان دائمی برنامه های مدیری هستند، به تولید سیما پیشنهاد می دهند که سهمی از درآمد تبلیغات قبل از پخش سریال در اختیار آنها قرار گرفته و حتی درآمد تمام زیرنویس های تبلیغاتی به حساب آنها گذاشته شود.
      طبعا این امر با مخالفت تلویزیون روبرو می شود زیرا تلویزیون روی درآمد تبلیغات این مجموعه حساب کرده بود. در این زمان براداران آقاگلیان و مهران مدیری تصمیم می گیرند مجموعه را با حمایت وزارت ارشاد و لابی گری در مجلس به شبکه داخلی ویدئویی ارسال کنند و از تبلیغات افکار عمومی هم برای فروش آن استفاده کنند.
      مهران مدیری و تهیه کنندگان مجموعه وانمود می کنند که به دلیل سانسور «قهوه تلخ» ممنوع از پخش شده و سی دی های مجموعه را وارد بازار می کنند.
      همزمان اقدامات تبلیغاتی موازی هم صورت می گیرد، در سایت ها و شبکه های اجتماعی گوناگون از جمله فیس بوک، فرند فیدز، کلوب و بالاترین تبلیغات سنگینی برای «قهوه تلخ» صورت گرفته و مهران مدیری قهرمان مبارزه با سانسور و سریالش انتقادی و افشاگرانه قلمداد می شود.
      با چنین جوسازی، مردم حمایت از این سریال را برخود فرض می دانند و درحالی که هیچ گاه از حق مولف در باره تولیدات سینمایی ایران پشتیبانی نکرده بودند، این بار سی دی های اصل مجموعه را با امید به قرعه کشی بخت آزمایی ش می خرند.
      همزمان اقدامات تبلیغاتی تهیه کنندگان مجموعه و مهران مدیری نیز برای بهره برداری از جوگیری مردم به اوج خود می رسد و پشت سر هم چهره های مختلفی را وارد گود تبلیغاتی خود می کنند، یک بار با سید محمد خاتمی رئیس جمهور اصلاح طلب پیشین عکس یادگاری می گیرند، یک بار به مهمانی افطاری احمدی نژاد می روند و بار دیگر به مجمع ائمه جماعت سراسر کشور و… هر بار سی دی های مجموعه را نیز به عنوان پیشکش با خود می برند.
      اما چند هفته بعد با نخستین مراسم قرعه کشی «قهوه تلخ» ناگهان برخی از هواداران این مجموعه از حضور نماینده وزارت ارشاد و دادستانی در آن بهت زده می شوند، همزمان یک روزنامه نگار در فیس بوک خود نوشت که این مجموعه کیسه ای بوده که برای انبوه خلق دوخته شده و احتمالا در ایام عید پس از رفع اختلافات مالی از صدا و سیما هم پخش خواهد شد.
      در حالی که تهیه کنندگان آماده توزیع سری جدید مجموعه بودند، ناگهان تکه هایی از یک برنامه قدیمی مهران مدیری در هجو شبکه های ماهواره ای بر روی اینترنت پخش شد و سپس سی دی های کامل برنامه از اینجا و آنجا سردر آورد و بالاخره تمام برنامه به مدت پنجاه دقیقه بر روی اینترنت در دسترس همگان قرار گرفت.
      با پخش این سی دی ها که تحت عنوان «ماهواره ها» شناخته می شود موج انتقادات علیه مهران مدیری به راه افتاد، شهرام همایون که گفته می شود هدف اصلی استهزاء مهران مدیری در این برنامه بود وی را «مزدور و حقوق بگیر وزارت اطلاعات» اعلام کرد.
      در این میان البته طرفدارانی نیز برای مهران مدیری یافت شد از جمله مسیح علی نژاد که از این برنامه حمایت کرد. اما برخی دیگر از روزنامه نگاران به انتقاد از افکار عمومی یا «روحیه جوگیری» پرداختند از جمله یکی از این روزنامه نگاران به طنز بر روی فیس بوک خود نوشت:
      رفتارشناسی عوام در فیس بوک: وقتی قهوه تلخ روی سی دی عرضه شد، ملت یقه ش را جر داد که باید از مهران مدیری حمایت کنیم! گفتیم گول نخورید کیسه دوخته اند برایتان|هفته پیش نماینده دادستانی و وزارت ارشاد در مراسم قرعه کشی قهوه تلخ شرکت کردند و لابد عید هم این سریال از صدا و سیمان پخش می شود| حالا که نسخه قاچاقی برنامه غیر قابل پخش مهران مدیری در هجو کانالهای مزخرف فارسی لسی آنجلسی (که الحق آینه راست نمای همان تلویزیونفارسی هاست) در آمده همه می گویند مدیری مزدور و حقوق بگیر وزارت اطلاعات است، جل الخالق!
      اما چرا درست در اوج موفقیت اقتصادی قهوه تلخ این برنامه جنجالی پخش شد؟
      برخی از دست اندرکاران این سریال می گویند این برنامه ای قدیمی است که چهار سال پیش برای شبکه سوم ساخته شده در بازبینی اولیه غیرقابل پخش شناخته شده و به آرشیو سپرده شده است، این برنامه فقط منحصر به ماهواره نبوده و بطور کلی برنامه ای انتقادی و هجوآمیز در باره رسانه ها از جمله صدا و سیما هم بوده است که حالا بطرزی مشکوک فقط همین قسمت از آن بر روی اینترنت قرار گرفته است!
      برخی دیگر از کارشناسان نیز معتقدند رقبا به منظور کله پا کردن مدیری و جو سازی علیه او این برنامه را بیرون داده اند. اما هر چه که باشد برخی از جنبه های طنز این برنامه سبب واکنش منفی بسیاری در خارج از قاب سانسور جمهوری اسلامی می شود از جمله تمسخر همجنس گرایان، فروش مادر، فرار از کشور و…
      برخی نیز جنبه های مثبت و منفی این برنامه را در کنار یکدیگر قرار داده و به جای دامن زدن به جنجال های احساسی و جوگیر کردن افکار عمومی به تائید انتقاد از سطح نازل این شبکه ها و جمع آوری دائمی پول توسط آنها می پردازند ضمن اینکه جنبه های منفی آن را نیز یادآور می شوند.
      مخلص کلام، این برنامه در جمهوری اسلامی ساخته شده و طبعا تابع شرایط و ضوابط حاکم بر صدا و سیما بوده، تهیه کنندگان آن درصدد جلب رضایت مدیران تلویزیون بوده اند تا به کار خود ادامه بدهند یا شاید انتقادهای مجاز از برنامه های تلویزیونی را جبران کنند.
      مهران مدیری نه قهرمان آزادی بیان است و نه مزدور مواجب بگیر وزارت اطلاعات، کارگردان و برنامه سازی است که در چارچوب جمهوری اسلامی برنامه می سازد و برای فروش برنامه هایش همزمان با احمدی نژاد و خاتمی عکس یادگاری می گیرد.
      پس لطفا جوگیر نشوید و برنامه را با توجه به مجموعه شرایط پشت صحنه و نقاط ضعف و قوت ش ببنید، آن وقت برایتان روشن خواهد شد که دعوا بر سرلحاف ملاست!
      دکتر ساسی

9. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (01-23-2011),Russell (01-08-2011)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Reactor نمایش پست ها
      مدیری هیچوقت نگفته طنزش سیاسی هست این برداشتیه که مردم از کارهاش میکنن نه مدیری!

مدیری رو من یک بار تو کاخ سعد آباد تو کنسرتش باهاش سلام علیک داشتم و یک بار دیگه تو نارنجستان چالوس دیدم. تا این حدی که خودم دیدم آدم اجتماعی و بااخلاقییه. دوستانی دارم که کار تلوزیونی و تاتر و نمایش نامه نویسی و ... میکنند. باهاش کار کردن! همه میگن آدم کاردرست و باهوشیه! از پدر سوخته بازی و *ایه مالی و طرفداری از این و اون تا حالا چیزی راجع بهش نشنیدم! کارشو بلده و انجامش میده! حالا اگر پول زیاد هم در میاره نوش جونش!
      همچین حرف هایی در موردش صحت نداره!
      ایشون چون مجموعه قهوه تلخش مثل کارهای قبلیش گرفته و محبوبیتش پیش مردم اونقدر زیاده که مردم بخاطرش حتی سی دی هاش رو کپی نمیکنند! حالا یک عده که همه هم میدونیم تو ایرانی جماعت زیاد پیدا میشه بهشون فشار اومده و زیر آب میزنن و از حسادت همدیگه رو جر میدن و تا میبینن یکی موفق میشه چشماشون میخواد در بیاد اومدن میخوان زیرآب این آقا رو پیش مردم بزنن!
      این بی ناموس بازی ها در ایران چیز عادی هست و قبل از مدیری پی این دمبه به تن خیلی ها خورده!
      دوست عزیز که اسمت رو هم نمیدونم متاسفانه چطور کارهای مدیری رو سیاسی نمیدونی؟
      کارهای غیر سیاسی هم داشته اما در کارهاش عمداً تیکه های سیاسی هم میگذاره،دیگه نمونه بارزش این کارش درباره اپوزیسیون.جالبه که اسمش رو هم گذاشته بهرام آریایی که من فکر میکنم یه تیکه هم میخواسته به بهرام مشیری بندازه مثلاً.البته در مورد شخصیتهای سیاسی و معروف این توهین در جوامع آزاد معنی نداره و من شخصاً از شهرام همایون خوشم نمیاد.ولی مساله اینه که میتونه وارد سیاست نشه تا حد امکان مثل مثلاً سریالهای عطاران،و مساله دیگه اینه که همونطور که گفتی مدعیه آدم مدرن و سکولاریه ولی یه عمر تو صدا و سیما کار کرده و تیکه های سطجی سیاسی که میندازه بیشتر به هیچ وجه دور ور جکومت دینی نمیگرده.مثل دهنمکیه کارش تا یه حدی،ظاهراً سیاسی مخالفه ولی عملاً چیز دیگست.
      من یادمه تو شبهای برره اون موقع که هنوز پرونده ایران نرفته بود به شورای امنیت اینا علناً یکی رو کرده بودند نماینده جامعه جهانی که اومده میگه اگه فلان کارو نکنید من تحریمتون میکنم و اونام مسخرش میکردند و میخندیدن.من میگم این فرد نون به نرخ روز خور هست ولی کمدین ماهری هم هست.منم کاراش رو نگاه هم میکنم اتفاقاً.ولی وقتی در مورد مسائل سیاسی که ایران و زندگی ما رو به این وضع انداخته اینحور موضع میگیره واقعاً نمیتونم ازش حمایت کنم.این معنیش این نیست که سریالش رو بدزدم به این خاطر یا بگم باید ساکت بشه.بلکه نظرم به عنوان یه بیننده این میشه که این فرد اهمیتی به هموطنانش نمیده و من هم چنین افرادی رو از نظر شخصیتی دوست ندارم.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

11. یک کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (01-08-2011)

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      بر خلاف میل درونیم که نمایش مهران مدیری را بسیار خنده‌دار یافتم، فکر می‌کنم در اینجا
      منطقا حق با سونیکساکس باشد و این کار مهران مدیری بیشتر به سود ج.ا. بوده باشد تا چیز دیگر.

13. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mehrbod گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (01-08-2011),kourosh_bikhoda (01-08-2011),Russell (01-08-2011),sonixax (01-08-2011)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی مهربد نمایش پست ها
      بر خلاف میل درونیم که نمایش مهران مدیری را بسیار خنده‌دار یافتم، فکر می‌کنم در اینجا منطقا حق با سونیکساکس باشد و این کار مهران مدیری بیشتر به سود ج.ا. بوده باشد تا چیز دیگر.
      راستش به نظر خود من هم خنده دار بود ، ولی هر چیزی که خنده داره لزومن هنر و آموزنده نیست .
      دکتر ساسی

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (01-08-2011),Russell (01-08-2011)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kheradgera نمایش پست ها
      درباره همه اشخاص مشهور در سراسر دنیا از سوی مردم عادی قضاوت وجود داره.
      تا زمانی مشکل نیست که فاحشه فکری نباشه یعنی کارش در خدمت منافع افراد در قدرت نباشه. مهران مدیری عقیده ای به اینها فکر نمی کنم داشته باشه بلکه فقط نون به نرخ روز میخوره و این ویژگی یک فاحشه فکری است.
      با این تعریف "کارش در خدمت منافع افراد در قدرت نباشه" فکر کنم همه ی آدم های بدرد بخور و نیروی فعال جامعه رو شما فاحشه کردی استاد!
      احتمالا از نظر شما کارتن خواب ها و گدا ها و معتادها و ایضا فاحشه ها افرادی هستند که کارشون در خدمت منافع افراد در قدرت نیست! فقط اینها "فاحشه فکری" نیستند!!! عجب!
      چه تحلیل زیبایی حظ کردم!
      یک کم به حرفات فکر کن ببین چی نوشتی...

تمام این سلطنت طلب هایی که داری ازشون دفاع میکنی با تعریف شما تو صف اول "فاحشه های فکری "هستند!

شرافت و با کلاسی از واژه هایی که به کار می بری میباره. همون بی چاک و دهنی بهت میاد.

من آدم خوشتیپ و خوش هیکلی هستم همه چیز بهم میاد..
      من فکر میکنم شما یا سن و سال زیادی دارید یا شدیدا سوسول تشریف دارید که با شنیدن کلمه ی "پوفیوز" گوش هاتون سرخ میشه!!! باز اگر یک خانم این حرف رو میزد سرمون رو مینداختیم پائین میگفتیم بله درسته!
      اصلا من هر چیزی که شما بگی هستم ولی شما هم سعی کن یک مقدار از خونه بیشتر فاصله بگیری تا دیگه شنیدن این جور کلمات اذیتت نکنه!
      انگار شما عادت هم داری از هر چیزی یک فیلم آلفرد هیچکاکی میسازی!
      از حرفات معلومه که همش دنبال توطئه میگردی!
      منم یک نظر راجع به شما بدم اسم "خردگرا" با این مدل تحلیل هات اصلا بهت نمیاد!

17. یک کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (01-08-2011)

سرنویسنده یکم
      دستاوردها:
      سرگرم

مشغول

Reactor آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      جُستارها
      9
      امتیازها
      27,797
      رنک
      98
      Post Thanks / Like
      سپاس
      1,641
      Mentioned
      10 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      دوست عزیز که اسمت رو هم نمیدونم متاسفانه چطور کارهای مدیری رو سیاسی نمیدونی؟
      کارهای غیر سیاسی هم داشته اما در کارهاش عمداً تیکه های سیاسی هم میگذاره،دیگه نمونه بارزش این کارش درباره اپوزیسیون.جالبه که اسمش رو هم گذاشته بهرام آریایی که من فکر میکنم یه تیکه هم میخواسته به بهرام مشیری بندازه مثلاً.البته در مورد شخصیتهای سیاسی و معروف این توهین در جوامع آزاد معنی نداره و من شخصاً از شهرام همایون خوشم نمیاد.ولی مساله اینه که میتونه وارد سیاست نشه تا حد امکان مثل مثلاً سریالهای عطاران،و مساله دیگه اینه که همونطور که گفتی مدعیه آدم مدرن و سکولاریه
      کجا گفته آدم مدرن و سکولاریه؟

ولی یه عمر تو صدا و سیما کار کرده
      خوب شما میفرمائید بره استعفا بده و بره چوپان بشه خوبه؟ مدیری یک کارگردان طنزه که تو ایران میتونه سریال های طنز موفقی بسازه. استعداد زیادی هم تو این کار داره.
      حالا بیاد کاری رو که دوستش داره و درش استعداد داره رو بگذاره کنار که چند نفر بهش نگن مزدور؟

و تیکه های سطجی سیاسی که میندازه بیشتر به هیچ وجه دور ور جکومت دینی نمیگرده.
      آیا مدیری گفته که به حکومت تیکه میندازه؟ که شما میگید پس چرا دیگه نمیندازه؟ مدیری همه جا گفته بازیگر و کارگردان طنزه همین و بس!
      شما انتظارات نا معقولی از یک شخص دارید که خودش هم همچین ادعایی نکرده و میگید باید این کاری که من میگم هم بکنه!

مثل دهنمکیه کارش تا یه حدی،ظاهراً سیاسی مخالفه ولی عملاً چیز دیگست.
      دهنمکی یک زمانی چماق بدست بود با مدیری قابل مقایسه نیست!
      من نمیدونم دهنمکی گفته با کسی مخالفه یا نه.. ولی مدیری که تا حالا همچین ادعایی نکرده پس چرا حرف تو دهنش میگذارید؟

من یادمه تو شبهای برره اون موقع که هنوز پرونده ایران نرفته بود به شورای امنیت اینا علناً یکی رو کرده بودند نماینده جامعه جهانی که اومده میگه اگه فلان کارو نکنید من تحریمتون میکنم و اونام مسخرش میکردند و میخندیدن.من میگم این فرد نون به نرخ روز خور هست ولی کمدین ماهری هم هست.منم کاراش رو نگاه هم میکنم اتفاقاً.ولی وقتی در مورد مسائل سیاسی که ایران و زندگی ما رو به این وضع انداخته اینحور موضع میگیره واقعاً نمیتونم ازش حمایت کنم.این معنیش این نیست که سریالش رو بدزدم به این خاطر یا بگم باید ساکت بشه.بلکه نظرم به عنوان یه بیننده این میشه که این فرد اهمیتی به هموطنانش نمیده و من هم چنین افرادی رو از نظر شخصیتی دوست ندارم.
      این آقا همونجور که بارها گفته یک کارگردان طنز و بازیگر هست!
      این که شما انتظارات خاصی از مدیری دارید و دوست دارید که این ها رو هم برآورده کنه به شخص شما مربوطه و ربطی به مدیری نداره!
      ایشون بارها و بارها تو مصاحبه هاش گفته هدفش از ساختن برنامه های طنز خندوندن مردم و دور کردن غم و غصه از دلشونه... مردم هم بخاطر همین چیزها دوستش دارن.
      حالا اینکه یک عده انتظارات دیگه ای از ایشون دارن و مثلا دلشون میخواد مدیری در ایران نقش سوپرمن رو بازی کنه ولی حالا که نمیکنه از دستش ناراحت هستند چیز دیگریست که منطقا به خود دوستان مربوطه نه به مدیری و این آقا تو برآورده نکردن این خواسته ی دوستان عذرش موجه هست چون هیچوقت ادعا نکرده که سوپرمنه یا میخواد آزادی تو ایران بیاره یا با صدا و سیما دشمنه و غیره...

19. 2 کاربر برای این پست سودمند از Reactor گرامی سپاسگزاری کرده اند:

doubt (01-08-2011),shirin (01-12-2011)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •