• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 2 از 3 نخستیننخستین 123 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 11 به 20 از 25

جُستار: انسان موجودی خطرناک و پلید!

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 5.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      سر گیجه !!

مهربون

Anarchy آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      نا کجا آباد
      جُستارها
      57
      امتیازها
      220,665
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      32,457
      از ایشان 11,792 بار در 4,917 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      86 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Rustin نمایش پست ها
      کاملا درست است. نسیم نیکولاس طالب می‌گوید:
      .
      و همچنین:
      نکته دیگر اینکه بنظرم اگر واقعا چنین کرده‌اید، باید ذخیره آذوقه‌تان را بیشتر کنید. چون جدای از شیوع کرونا -که بیشتر خواهد شد و در پاییز مرگبارتر بازخواهد گشت - و جدای از وخامت شدید اوضاع اقتصادی که از ۹۶ شروع و در نیمه اول ۹۹ به نهایت خود می‌رسد، بنده تحرکات نظامی این ۳ سال اخیر را هم رصد کرده‌ام و با احتمال فوق‌العاده بالایی می‌توانم بگویم یک درگیری نظامی مستقیم از جنس حمله ناتو به یوگسلاوی در ۱۹۹۱، پیشروی ماست (که به معنی چند ماه بی‌برقی، بی‌آبی و ... است). اگر کسی درباره این پیشبینی شک دارد و آن را همرده حرف‌های زیرشکمی ۴۱ ساله مجریان شبکه‌های ماهواره‌ای می‌گیرد، من حاضرم جدا و واقعا روی آن «شرط بزرگ» ببندم تا از طریق وارد کردن «پوستم در بازی» میزان دقت پ جدیت‌ام در این پیشبینی را اثبات کنم.

پ.ن: اینترنت ماهواره‌ای فراموش‌تان نشود!
      با توجه به عملکرد فوق العاده ترامپ و ایستادن پای حرفش و ترور سلیمانی، داشتیم به نقطه درگیری نزدیک می‌شدیم. اما در سال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و همچنین رکود اقتصادی ناشی از کرونا حداقل تا یک سال آینده بسیار بعیده درگیری نظامی رخ بده ولی برای بعدش محتمل هست مخصوصا که سیاست فشار حداکثری ترامپ کارد رو به استخوان رژیم رسونده.

حالا میشه دقیق تر منظورتون رو از تحرکات نظامی به طور خاص بگید؟؟

دفترچه نویس
      Overall activity: 99.9%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      از ایشان 10,931 بار در 3,331 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Anarchy نمایش پست ها
      پ. ن : راستی آدرس بده اگر واقعا آخر الزمان شد بیایم در مزرعه شما مشغول به کار شیم
      من آدرس جنرال به شما می‌دهم که استان لرستان است،
      اما من جا و غذای کافی برای دوستان ندارم و خودتان باید به فکر باشید، من دست بالا یک دختری برای تولیدمثل با خودم ببرم!

نکته دیگر اینکه بنظرم اگر واقعا چنین کرده‌اید، باید ذخیره آذوقه‌تان را بیشتر کنید.
      آری حق با شماست. به خصوص اکنون من دارم از اینها می‌خورم و کم می‌شوند می‌بینم خیلی کمتر از آنچه که باید غذا دارم. من اشتباه کردم پس از دو سه بار فاسد شدن کمپوت‌های میوه دیگر از آنها نخریدم. بعد از بازگشت به تهران در نیمه‌ی فروردین دوباره همین اندازه بار می‌زنم. بدبختی این است که تا وقتی شهر زنده است نمی‌توان از آن کند، آنهمه پول، آنهمه دختر زیبا... اما من فکر آنجا را هم کرده‌ام و یک موتورسیکلت ِ پُرتوان دارم که برای روزی که فاجعه می‌آید و من هنوز در شهر هستم، که با موتور از شهر بگریزم.

بنده تحرکات نظامی این ۳ سال اخیر را هم رصد کرده‌ام و با احتمال فوق‌العاده بالایی می‌توانم بگویم یک درگیری نظامی مستقیم از جنس حمله ناتو به یوگسلاوی در ۱۹۹۱، پیشروی ماست (که به معنی چند ماه بی‌برقی، بی‌آبی و ... است). اگر کسی درباره این پیشبینی شک دارد و آن را همرده حرف‌های زیرشکمی ۴۱ ساله مجریان شبکه‌های ماهواره‌ای می‌گیرد، من حاضرم جدا و واقعا روی آن «شرط بزرگ» ببندم تا از طریق وارد کردن «پوستم در بازی» میزان دقت پ جدیت‌ام در این پیشبینی را اثبات کنم.
      شاید. به نظرتان عربستان و اسرائیل حمله می‌کنند؟ آمریکا و اروپا که ول معطل هستند فعلا.

پ.ن: اینترنت ماهواره‌ای فراموش‌تان نشود!
      چیزهای خیلی ضروری‌تری هست، اگر برق قطع بشود آنقدر سوخت وجود نخواهد داشت که بتوان بیش از روزی نیم ساعت آنهم فقط برای چند ماه از برق ژنراتور استفاده کرد.
      زنده باد زندگی!

3. یک کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-20-2020)

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      کلن هر موجودی احساس خطر بکنه خطرناک و حتا کشنده میشه! چیز عجیبی نیست.
      خرید بیش از حد هم از نشانه های ترس هست و بس.
      زیاد جدی نگیرید.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

5. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Scary (03-20-2020)

شناس
      Level completed: 11%, Points required for next Level: 134
      Overall activity: 9.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

Scary آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2018
      جُستارها
      7
      امتیازها
      2,166
      رنک
      28
      Post Thanks / Like
      سپاس
      68
      از ایشان 41 بار در 36 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      @Ouroboros

با این اقداماتی مخوفی که انجام دادی، یاد سخن صادق‌هدایت افتادم که گفته بود:
      همه از مرگ میترسند و من از زندگی سمج خودم!
      من خودم کمی از مرگ میترسم، اما خب حاضر نیستم به هر قیمتی زنده بمانم، وقتی اتفاقاتی پیش بیاید که بستگان و هموطنانم را در حال مرگ و میر ببینم، دیگر انگیزه‌ای برای زنده ماندن نیست البته باید در شرایط قرار گرفت!
      این روحیه در من دیده میشه و هست شناخت کافی از روحیات خودم دارم، وقتی میبینم مردم شاد نیستند و جامعه نگران کورنا ویروس هستند و در ایران به هموطنان و بستگانم خوش نمیگذرد دل و دماغ تبریک گفتن عید را نداشتم.

7. یک کاربر برای این پست سودمند از Scary گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-20-2020)

شناس
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

Scary آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2018
      جُستارها
      7
      امتیازها
      2,166
      رنک
      28
      Post Thanks / Like
      سپاس
      68
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      با توجه به عملکرد فوق العاده ترامپ و ایستادن پای حرفش و ترور سلیمانی، داشتیم به نقطه درگیری نزدیک می‌شدیم. اما در سال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و همچنین رکود اقتصادی ناشی از کرونا حداقل تا یک سال آینده بسیار بعیده درگیری نظامی رخ بده ولی برای بعدش محتمل هست مخصوصا که سیاست فشار حداکثری ترامپ کارد رو به استخوان رژیم رسونده.

هیچ چیزی دور از انتظار نیست، اما الان جنگ بیولوژیک روی بورس افتاده.
      یک مقاله جایی خواندم که گفته بود ویروس کشنده‌تر از کورنا در راه هستش که فوری از پا میندازه و از چشمان خون سرازیر میشود، لینکش رو پیدا کردم حتما میزارم، به هر حال نمیدونم چقدر واقعیت داره.

نویسنده سوم
      Level completed: 11%, Points required for next Level: 178
      Overall activity: 99.0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خونسرد

Rustin آواتار ها
      تاریخ هموندی
      May 2015
      جُستارها
      12
      امتیازها
      5,572
      رنک
      48
      Post Thanks / Like
      سپاس
      13
      از ایشان 83 بار در 51 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      1 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اما در سال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و همچنین رکود اقتصادی ناشی از کرونا حداقل تا یک سال آینده بسیار بعیده درگیری نظامی رخ بده ولی برای بعدش محتمل هست مخصوصا که سیاست فشار حداکثری ترامپ کارد رو به استخوان رژیم رسونده
      متغیر انتخابات معمولا خیلی زیاد و بیجا در تحلیل‌های جدی و عوامانه وارد می‌شود که ناشی از تصور ضد جنگ بودن غالب مردم آمریکاست که توسط رسانه‌ها به دنیا قالب شده است. اما واقعیت این است که این متغییر آنقدر هم مهم نیست. برای مثال ‏‎‎‎‎‎‎‎۲ نوامبر ۲۰۰۴ تاریخ انتخابات ریاست جمهوری و شانس دو دوره‌ای شدن بوش پسر بود و در ۲۰ مارچ ۲۰۰۳ عملیات نظامی علیه عراق آغاز شد، بدون توجه به عواقب آن بر نتیجه انتخابات (واقعا هم نداشت). جالب اینکه در همان دوران تظاهرات‌های ضد جنگ بزرگی هم انجام شد اما خللی در اراده کاخ سفید برای شروع جنگ ایجاد نکرد.
      یک جنگ برای بالارفتن قیمت نفت و متعاقبا تحرک در بازارها و بصرفه شدن استخراج نفت شیل موثر است و اتفاقا خواستنی است. نکته دیگر اینکه جمهوری اسلامی نمی‌تواند خیلی پشت شیوع کرونا مظلومانه بایستد و کارت قربانی هم تا جایی کاربرد دارد. اگر در هفته سه بار گروهک‌های وابسته‌شان به سفارت/پایگاه‌های ایالات متحده کاتیوشاپرانی کنند، یا برای تاسیسات و کشتی‌های کشورهای دیگر خطر ایجاد کنند دیگر پشت هیچ کارت قربانی نمی‌توانند پنهان شوند. این یاغی‌گری‌ها تا همین حالا هم با بردباری زیادی در طرف مقابل تحمل شده‌اند.

بظور خاص مثلا اینکه نزدیک به ۵۰ اکانت OSINT در توییتر دنبال می‌کنم که آخرین اخبار و تحرکات نظامی از جابجایی ناوها تا راکت‌پرانی‌های برادران، دست گل‌های‌شان در سوریه و ... را پوشش می‌دهند.

اما من فکر آنجا را هم کرده‌ام و یک موتورسیکلت ِ پُرتوان دارم که برای روزی که فاجعه می‌آید و من هنوز در شهر هستم، که با موتور از شهر بگریزم.
      مگر فیلم هندی‌ست؟ یاد «سینگهام» افتادم

شاید. به نظرتان عربستان و اسرائیل حمله می‌کنند؟ آمریکا و اروپا که ول معطل هستند فعلا.
      برای چنان عملیاتی تنها ایالات متحده تجهیزات کافی را دارد. ترامپ بارها گفته است که در جنگ محتمل با جمهوری اسلامی میلی به تهاجم و تسخیر زمینی ندارد. یک حمله نظامی شبیه به حمله ناتو به یوگسلاوی در ۱۹۹۱، توسط ایالات متحده با پشتیبانی مالی کشورهایی نظیر امارات و سعودی و از طریق پایگاه‌های‌شان در آن کشورها، با ۹۰ روز عملیات ممتد هیچ زیرساختی از جمله پل‌ها، نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها، خطوط برق، خطوط انتقال گاز، پایگاه‌های نظامی، پدافندی، هسته‌ای و ... باقی نخواهد گذاشت و تا تسلیم خفت‌بار ادامه پیدا خواهد کرد. ماموریت اسرائیل ظاهرا آنطور که با ایالات متحده تقسیم کار کرده‌اند دفع خطر گروهک‌های وابسته به جمهوری اسلامی در لبنان، سورریه و غزه است و وارد حمله مستقیم به خود ایران نمی‌شود (دو ماه پیش رزمایش مشترکی برای تمرین این سناریو انجام دادند).

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      بظور خاص مثلا اینکه نزدیک به ۵۰ اکانت OSINT در توییتر دنبال می‌کنم که آخرین اخبار و تحرکات نظامی از جابجایی ناوها تا راکت‌پرانی‌های برادران، دست گل‌های‌شان در سوریه و ... را پوشش می‌دهند.
      اینها را لطفا لینک بکنید تا منهم تماشا بکنم. من حاضر به عضویت در جایی نیستم اما صفحه‌هایی که دوست دارم را بوکمارک می‌کنم و هر از گاهی به آنها سر می زنم.

مگر فیلم هندی‌ست؟ یاد «سینگهام» افتادم

نه ولی با موتور خوب می‌شود از بین ترافیک گریخت، کلی هم تمرین دارم!‌

برای چنان عملیاتی تنها ایالات متحده تجهیزات کافی را دارد.
      من به شدت بعید می‌دانم، بحث انتخابات و اینها هم نیست، به باور من قدرت ایالات متحده پوشالین است، چنانکه می‌بینیم حتی قادر به درست کردن یک تست کرونایی که تفاوت میان ویروس و آب را تشخیص بدهد نیستند! دهه‌ها دشمنی با مردان سفیدپوست دگرجنسگرا که مولدترین و خلاق‌ترین افراد آن جامعه بودند، تبعیض مثبت و راه دادن زورکی زنان و رنگین‌پوستان به دانشگاه‌ها و بخشیدن مقامات فله‌ای بجای شایسته‌سالاری، برپا کردن قوانین مضحکی که محیط آکادمیک و اداره‌جات دولتی را به شدت برای مردان فردگرا و مولد بدل به فضایی ناخوشایند کرده، آنها را فراری می‌داد، پشت کردن به دانش ِ تهی از ایدئولوژی و چسبیدن به دروغ‌های دل‌فریب به جای حقایق دل‌آزار همه و همه باعث شده‌اند تکنولوژی آمریکایی و از آنهم مهمتر مردانگی آمریکایی که آنها را به آقایی جهان رسانده بود تا اندازه‌ی بسیار زیادی تحلیل برود. از جنگ دوم به این سو آمریکا در هیچ جنگی به پیروزی نرسیده، اگر پیروزی را رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده بنامیم. تماشای مضحکه‌ی آمریکایی اصلا یکی از دلایلی بود که من پنج سال پیش تئوری «ناکارآمدی متقابل» را به عنوان سدی محکم در برابر پیشرفت معطوف و منجر به نابودی ِ تکنولوژی پیش کشیدم. ترامپ از این حقیقت تلخ مطلع است و بسیار بعید است جنگی براه بیاندازد که در آن ناچارا پوشالی بودن همه‌ی آنچه آمریکا از مرگ ریگان به این طرف ساخته را به دشمنانش نشان بدهد.

ضمن اینکه افکار عمومی آمریکا به هیچ عنوان جنگ نمی‌خواهند، این تنها موضوعی‌ست که جامعه‌ی آمریکا بر سر آن به دو سو تقسیم نمی‌شود. جنگ با ایران برای اسرائیل بهای بسیار سنگین‌تر ِ از دست دادن جامعه و درپی آن پس از چند سال(و شاید حتی پس از جنگی داخلی)حمایت آمریکا خواهد بود. من گمان می‌کنم پس از داستان کرونا، که در واقع می‌توان با قطعیت گفت دولت ایران با پنهان کردن وجودش از ملت باعث سفر ایرانیان بیمار پرشماری به جهان و بیمار کردن ده‌ها کشور دیگر شد، اروپا پشت ایران را خالی خواهد کرد و به آمریکا خواهد پیوست. تا امروز اگر ج.ا سر کار مانده بخاطر کشتن انحصاری بشر قهوه‌ای پوست است، جان چند هزار سفیدپوست دخلشان را خواهد آورد. آنها هم به چین و روسیه فشار می‌آورند تا پروسه‌ی کره‌ی شمالیزه شدن ایران کامل بشود و در پایان یا ما بیمریم، یا اینا!
      ویرایش از سوی Ouroboros : 03-20-2020 در ساعت 11:25 PM
      زنده باد زندگی!

11. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-20-2020),Mehrbod (03-21-2020)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Activity Award
      A Believer

Empty

Ouroboros آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Dec 2010
      جُستارها
      55
      امتیازها
      186,080
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      3,212
      Mentioned
      53 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Scary نمایش پست ها
      با این اقداماتی مخوفی که انجام دادی، یاد سخن صادق‌هدایت افتادم که گفته بود:
      همه از مرگ میترسند و من از زندگی سمج خودم!
      من خودم کمی از مرگ میترسم، اما خب حاضر نیستم به هر قیمتی زنده بمانم، وقتی اتفاقاتی پیش بیاید که بستگان و هموطنانم را در حال مرگ و میر ببینم، دیگر انگیزه‌ای برای زنده ماندن نیست البته باید در شرایط قرار گرفت!
      این روحیه در من دیده میشه و هست شناخت کافی از روحیات خودم دارم، وقتی میبینم مردم شاد نیستند و جامعه نگران کورنا ویروس هستند و در ایران به هموطنان و بستگانم خوش نمیگذرد دل و دماغ تبریک گفتن عید را نداشتم.
      من چند بار خود را موقعیت‌های بسیار خطرناکی قرار داده‌ام تا من خویشتن را بسنجم و ببینم با این دنیا چند چندم و خوشحالم و مفتخرم از اینکه بگویم هیچ ترسی از مرگ ندارم و چنان زندگی و رفتار و تفکر می‌کنم که گویی هر لحظه آماده‌ی فشردن خود به سینه‌ی سرد او هستم. شما چه باور بکنید یا نه، من خود می‌دانم که مشکلم اصل مردن نیست، چگونه مردن است. در تلاش برای بجا گذاشتن نامی از خود در صفحات ِ با خون مکتوب شده‌ی تاریخ؟ برای سربلندی خاندان؟ در تلاش برای رسیدن به ادرنالین؟ سر ِ پیری و پس از آنکه بچه‌های فراوان داشتی و تجربه‌ها و خنده‌ها و گریه‌های فراوان کردی؟ اینها همه پذیرفتنی‌ و زیبا و پهلوانانه و رمانتیک و حتی خواستنی‌ست. بیمار و تب‌دار و لرزان و دبنگ، بخاطر اینکه فلان چینی حرام‌زاده سوپ ِ خفاش کوفت کرده، چنین مرگی ننگ است و حقارت است و بلاهت است و خلاصه که دور باد از من چنین خفتی!

شما هم اگر بهتان برنمی‌خورد بگویم که تنها دارید خودفریبی می‌کنید، شما از مرگ هراسان هستید اما اعتیاد به این سبک زندگی مدرن در شما شدیدتر است، حتی زمانی که می‌دانید، در عمیق‌ترین مراحل آگاهی خود، که فاسد و پلید است. البته بر شما حرجی نیست همه ما از جمله من همینطور هستیم.
      ویرایش از سوی Ouroboros : 03-21-2020 در ساعت 10:32 AM
      Scary این را پسندید.
      زنده باد زندگی!

13. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ouroboros گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (03-20-2020),Scary (03-20-2020)

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Scary نمایش پست ها
      هیچ چیزی دور از انتظار نیست، اما الان جنگ بیولوژیک روی بورس افتاده.
      یک مقاله جایی خواندم که گفته بود ویروس کشنده‌تر از کورنا در راه هستش که فوری از پا میندازه و از چشمان خون سرازیر میشود، لینکش رو پیدا کردم حتما میزارم، به هر حال نمیدونم چقدر واقعیت داره.
      تئوری توطئه همیشه هست!
      هیچ کشوری سلاح بیولوژیکی که قابل کنترل نباشه و مثل بومرنگ بر گرده بخوره توی سر خودش تولید نمیکنه! بکنه هم استفاده نمیکنه.
      اگر بخوایم فرض کنیم که کرونا یک سلاح بیولوژیکی بوده باید بگردید کشوری رو پیدا کنید که آلوده نشده! بعد احتمالن اونها تولیدش کردند! کیا الان آلودذه نیستند؟ یک سری کشور عقب افتاده آفریقایی!!!!
      کرونا قابل کنترل نیست و به شدت همه گیره و غیر قابل کنترل پس سلاح بیولوژیکی نیست به همین سادگی.
      بعضی از این تئوریسینها زیادی رزیدنت اویل بازی کردند!!!
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

شناس
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

Scary آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2018
      جُستارها
      7
      امتیازها
      2,166
      رنک
      28
      Post Thanks / Like
      سپاس
      68
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      تئوری توطئه همیشه هست!
      هیچ کشوری سلاح بیولوژیکی که قابل کنترل نباشه و مثل بومرنگ بر گرده بخوره توی سر خودش تولید نمیکنه! بکنه هم استفاده نمیکنه.
      اگر بخوایم فرض کنیم که کرونا یک سلاح بیولوژیکی بوده باید بگردید کشوری رو پیدا کنید که آلوده نشده! بعد احتمالن اونها تولیدش کردند! کیا الان آلودذه نیستند؟ یک سری کشور عقب افتاده آفریقایی!!!!
      کرونا قابل کنترل نیست و به شدت همه گیره و غیر قابل کنترل پس سلاح بیولوژیکی نیست به همین سادگی.
      بعضی از این تئوریسینها زیادی رزیدنت اویل بازی کردند!!!
      یعنی فکر میکنی این ویروس از خفاش‌خوری بوجود آمده؟
      اما ریشه "همه‌چیزخواری" چینی‌ها تازگی ندارد!
      چرا نباید اینطور فکر کنیم اونی که سلاح بیولوژیک تولید میکنه حتی یکسری افراد اسقاطی و بدرد نخور جامعه خودش رو حذف میکنه؟
      آمارها در بهترین حالت نسبی هستند.
      حتا به آمارهای معتبر جهانی هم باید شک کرد! شاید کشورهای اسکاندیناوی و آلمان و آمریکا و ژاپن آمار نزدیک بتونن ارائه بدن، اون هم مطلق نیست.

16. یک کاربر برای این پست سودمند از Scary گرامی سپاسگزاری کرده اند:

sonixax (03-22-2020)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 2 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 2 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •