• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 1 از 3 123 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 1 به 10 از 45

جُستار: سفسطه ی فرد یکسان بین!

Hybrid View

سخنور یکم
      Level completed: 32%, Points required for next Level: 343
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,507
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

سفسطه ی فرد یکسان بین!

"مسلمانها همه اشان متعصبند"، "مسلمانان دگم اندیش هستند" "مسلمانان غیر منطقی اند" و........ حتما همه ی این جمله ها را شنیده که نه بلکه خودتان هم به زبان آورده اید. اینکه اینقدر راحت ویژگی هایی چون تعصب و دگم اندیشی و غیر منطقی بودن به یک جمعیت میلیاردی نسبت داده می شود نشانگر چیست؟ هوش و خرد بالای گوینده؟!! خیر بلکه نشانگر عدم خرد و منطق در شخص گوینده است و اینکه او به جای استدلال منطقی و خردمندانه روبه سفسطه گری آورده است ; "سفسطه ی فرد یکسان بین "!

سفسطه ی فرد یکسان بین که در آن از یک واژه برای تعریف و توصیف یک گروه از اشیا استفاده می گردد. برای نمونه استفاده از واژه ی با وفا بطور عام برای همه ی سگ ها ، استفاده از واژه ی مادر برای هر زنی که فرزند دارد و..... اما غافل از آنکه همه ی اشیایی که در آن گروه قرار گرفته اند باهم تفاوت آشکارا و نهان دارند و حتی ممکن است تفاوتهایشان بیش از اشتراکاتشان باشد. عده ای از فلاسفه ی یونان بویژه هراکلیتوس درمورد این گونه سفسطه بسیار هشدار داده اند و حتی هراکلیتوس پا را فراتر نهاده و خودِ یک شی را هم وابسته به زمان می داند ! وی معتقد بود که شما نمی توانید دوبار پا در رودخانه ای بگذارید زیرا قطره های آب رودخانه در بار دوم همان قطره های آب در بار اول نیستند!!

و اما امروزه اینگونه سفسطه ورزی ها را بیشتر از طرف کسانی شاهد هستیم که بیشتر از دیگران ادعای خردورزی و دانش و منطق دارند یعنی بی خدایان و بی دینان !
      خوب است که دیگران هم برای نمونه بیایند و بگویند همه ی بی خدایان هرزه هستند و بی اخلاق هستند و اگر پرسیده شود چرا ؟ بگویند نشان به آن نشان که فلان بی خدا (برای نمونه سرین بدیعی که سمبل پستی و هرزگی است ) اینگونه است!! آیا این منطقی و خردمندانه است؟

البته من نمی گویم این طرف قضیه یعنی مسلمانان و خداباوران هم فرشته اند نه! عده ای از آنها هم متاسفانه گاهی به این سفسطه دچار می شوند هر چند ایراد اساسی عده ای از خداباروان بیشتر در اینست که احساس می کنند "حق مطلق " هستند!! و از اینرو چندان به آنالیز و بررسی دیگر آرا نمی پردازند بعبارت دیگر لزومی برای تحلیل و بررسی نمی دانند و آنطور که تاکنون از بحث با اهل دین چه مسلمان چه یهودی چه مسیحی متوجه شدم این بوده است که عده ای از آنان و نه همه ی آنان بیشتر تمایل به مونولوگ گویی دارند تا بحث.

نمی دانم شاید حق با سهراب سپهری باشد که سرود:
      آسمان را بنشانیم میان دو هجای هستی
      ریه را از ابدیت پر و خالی بکنیم
      بار دانش را از دوش پرستو به زمین بگذاریم
      نام را باز ستانیم از ابر
      از چنار از پشه از تابستان
      روی پای تر باران به بلندی محبت برویم
      در به روی بشر و نور و گیاه و حشره باز کنیم
      کار ما شاید این است
      که میان گل نیلوفر و قرن
      پی آواز حقیقت بدویم

ویرایش از سوی سارا : 05-17-2016 در ساعت 11:39 PM

مدیر تالار
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی سارا نمایش پست ها
      "مسلمانها همه اشان متعصبند"، "مسلمانان دگم اندیش هستند" "مسلمانان غیر منطقی اند" و........ حتما همه ی این جمله ها را شنیده که نه بلکه خودتان هم به زبان آورده اید. اینکه اینقدر راحت ویژگی هایی چون تعصب و دگم اندیشی و غیر منطقی بودن به یک جمعیت میلیاردی نسبت داده می شود نشانگر چیست؟ هوش و خرد بالای گوینده؟!! خیر بلکه نشانگر عدم خرد و منطق در شخص گوینده است و اینکه او به جای استدلال منطقی و خردمندانه روبه سفسطه گری آورده است ; "سفسطه ی فرد یکسان بین "!
      پیشتر گفته شده که کسی که 100% دستورات اسلام که هیچ به 50% اش هم عمل نمیکند مسلمان نیست!
      پس وقتی گفته میشود مسلمان منظور کسیست که به دستورات اسلامی عمل میکند! و اگر کسی به تمام دستورات اسلامی یا بهتر بگویم به چیزی بیشتر از اشهد خوندن و حسین پارتی و حج رفتن و سر بر زمین گذاشتن و ته بر هوا کردن و امثال این مسخره بازیهای نمایشی عمل میکند قطعن بیشعور! نفهم! وحشی! تروریست! و دگم اندیش است! چرا که دستورات اسلامی بسیار واضح نام برده شده و مابقی ماست مالی ها تفاسیری که از آنها ارایه میشود اوج عوام فریبی، خود خرکنی و دگر خر کنیست! و این حنا خیلی وقت است که رنگی ندارد فاطی جان! به جای آویزان شدن به سهراب سپهری و مظلوم نمایی و وا مصیبتا گویی بروید به یک چیز جدید تری آویزان شوید :)))
      Timsar این را پسندید.
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

3. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Timsar (05-18-2016)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,507
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      چه زود شاهد از غیب رسید

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      پیشتر گفته شده که کسی که 100% دستورات اسلام که هیچ به 50% اش هم عمل نمیکند مسلمان نیست!
      پس وقتی گفته میشود مسلمان منظور کسیست که به دستورات اسلامی عمل میکند! و اگر کسی به تمام دستورات اسلامی یا بهتر بگویم به چیزی بیشتر از اشهد خوندن و حسین پارتی و حج رفتن و سر بر زمین گذاشتن و ته بر هوا کردن و امثال این مسخره بازیهای نمایشی عمل میکند قطعن بیشعور! نفهم! وحشی! تروریست! و دگم اندیش است! چرا که دستورات اسلامی بسیار واضح نام برده شده و مابقی ماست مالی ها تفاسیری که از آنها ارایه میشود اوج عوام فریبی، خود خرکنی و دگر خر کنیست! و این حنا خیلی وقت است که رنگی ندارد فاطی جان! به جای آویزان شدن به سهراب سپهری و مظلوم نمایی و وا مصیبتا گویی بروید به یک چیز جدید تری آویزان شوید :)))

یکی نیست به این رضاقلدر (همان رضا شاه کبیرشان!! ) بگوید وقتی دارم می گویم مسلمان منظورم مسلمان است یعنی کسی که که به قوانین اسلامی پایبند است نماز می خواند روزه می گیرد و..... و ازبین این جمعیت میلیاردی اکثریتشان این اعمال را انجام می دهند پس با این حساب همه ی اینها باهم تروریست و وحشی و دگم اندیش هستند!!!!!! دیگر این سفسطه ی فرد یکسان بین هم نیست!!!!!!!! یعنی چقدر یک فرد می تواند از لحاظ اخلاقی و انسانی سقوط کرده باشد که همنوع خود را اینگونه بخواند!!!!!!!!

در ضمن رضاقلدرجان ! مظلوم نمایی یعنی چه؟ اصلا می دانید مظلوم کیست و ظالم به چه کسی می گویند؟ یا باید بنده بیایم اینجا کلاس ادبیات آنهم ویژه دبستانی ها را برگزار کنم؟
      ظالم یعنی جنابعالی و دیگر مدیران و مظلوم هم یعنی هر کاربری که می آید و دو کلمه حرف حساب می زند! تمام! هرچند بنده اصلا نمی دانم کجای عرایضم مظلوم نمایی بود؟!!! هر چند که همین حرف شما یعنی مظلوم نمایی هم گواه اینست که ناخودآگاهانه می دانید که طرف مقابلتان درست عکس شماست یعنی مظلوم است نه ظالم!

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یکی نیست به این رضاقلدر (همان رضا شاه کبیرشان!! ) بگوید وقتی دارم می گویم مسلمان منظورم مسلمان است یعنی کسی که که به قوانین اسلامی پایبند است نماز می خواند روزه می گیرد و..... و ازبین این جمعیت میلیاردی اکثریتشان این اعمال را انجام می دهند پس با این حساب همه ی اینها باهم تروریست و وحشی و دگم اندیش هستند!!!!!! دیگر این سفسطه ی فرد یکسان بین هم نیست!!!!!!!! یعنی چقدر یک فرد می تواند از لحاظ اخلاقی و انسانی سقوط کرده باشد که همنوع خود را اینگونه بخواند!!!!!!!!

در ضمن رضاقلدرجان ! مظلوم نمایی یعنی چه؟ اصلا می دانید مظلوم کیست و ظالم به چه کسی می گویند؟ یا باید بنده بیایم اینجا کلاس ادبیات آنهم ویژه دبستانی ها را برگزار کنم؟
      ظالم یعنی جنابعالی و دیگر مدیران و مظلوم هم یعنی هر کاربری که می آید و دو کلمه حرف حساب می زند! تمام! هرچند بنده اصلا نمی دانم کجای عرایضم مظلوم نمایی بود؟!!! هر چند که همین حرف شما یعنی مظلوم نمایی هم گواه اینست که ناخودآگاهانه می دانید که طرف مقابلتان درست عکس شماست یعنی مظلوم است نه ظالم!
      یکی نیست به این فاطی خانم بگوید عمه جان مسلمانی تنها به روزه گرفتن و سر زمین کردن و کون هوا کردن نیست!
      اگر به اینها بود کیر پرستان جزایر گولا گولا هم مسلمان هستند :)))
      جنابعالی اگر به عنوان یک زن قبول نداری ارزش کل هیکلت برابر یک بیضه مرد هست مسلمان نیستی!
      اگر قبول نداری فقط ماشین جوجه کشی و سکس مرد هستی در اسلام مسلمان نیستی!
      اگر بنا به نص صریح قرآن هر گوشه کنار به کفار حمله نکنی و سرشون رو نبری طوری که مجبور بشند بنا به گفته اسلام با خفت جزیه بدهند! مسلمان نیستی! (این درست کاریه که داعش داره میکنه)
      و بسیاری کارهای دیگه که ماست مالهایی نظیر شما مدام حتا منکر وجودشون در قوانین اسلامی و قرآن میشند!
      پس انقدر دری وری سر هم نکن به جای پای ممبر آخوند نشستن و مغز رو با کثافت آخوندی پرکردن برو چهار تا کتاب درست و حسابی بخون! (فاطی جان تفسیر ماست مالهایی که خواستند اینها رو چرب کنند به شما و امثال شما فرو بفرمایند کتاب درست و حسابی نیست D: )

مظلوم نمایی هم یعنی همین ترول بازیها و ک.ش هایی که در وصف ظلم مدیران دیو صفت اینجا پشت سر هم سمبل میفرمایید!
      ویرایش از سوی sonixax : 05-19-2016 در ساعت 07:21 PM
      Timsar این را پسندید.
      دکتر ساسی

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,507
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اگر بنا به نص صریح قرآن هر گوشه کنار به کفار حمله نکنی و سرشون رو نبری طوری که مجبور بشند بنا به گفته اسلام با خفت جزیه بدهند! مسلمان نیستی! (این درست کاریه که داعش داره میکنه) و بسیاری کارهای دیگه که ماست مالهایی نظیر شما مدام حتا منکر وجودشون در قوانین اسلامی و قرآن میشند! پس انقدر دری وری سر هم نکن به جای پای ممبر آخوند نشستن و مغز رو با کثافت آخوندی پرکردن برو چهار تا کتاب درست و حسابی بخون! (فاطی جان تفسیر ماست مالهایی که خواستند اینها رو چرب کنند به شما و امثال شما فرو بفرمایند کتاب درست و حسابی نیست D: ) مظلوم نمایی هم یعنی همین ترول بازیها و ک.ش هایی که در وصف ظلم مدیران دیو صفت اینجا پشت سر هم سمبل میفرمایید!
      واقعا متاسفم ! شما مدیرید و چنین ادبیاتی دارید واقعا تاسف بار هست! فقط بلدید فحاشی کنید کاش دستکم ترولِ خالی می کنید ولی شما ناسزاگویی+ ترول را تواما انجام می دهید و بامزه آنکه همان را به مخاطبتان نسبت می دهید:)) چه ترولی ؟ هان؟ هر جستاری هر پستی که می گذاریم شما می آیید و بی ربط به موضوع بحث به من و آیینم دشنام می دهید!!!! آیا اینکار شما مصداق بارز ترول نیست؟ برای نمونه همین جستار ، بنده آمدم و از یک سفسطه ی قدیمی که مورد بحث فلاسفه از دیرباز بوده سخن گفتم و آن را به رفتار خودمان در بحث کردنهایمان ارتباط دادم بعد شما آمدید و یک مشت اباطیل تلاوت فرمودید و هر چه از دهانتان در آمد به مسلمانان گفتید!! پای منبر آخوندها؟!!! متاسفانه جایی که من هستم آخوندی وجود ندارد و در عوضش کشیش هست و حتی استادم هم (priest) هست ! پس می بینید که چنین امکاناتی ندارم برای اینکه مخم زده شود!!! شما پیشتر هم به بنده گفته بودید تو از اسلام هیچی نمی دانی و هیچ اطلاعات درست و حسابی نداری!!!! چرا همیشه دوست دارید مسلمانان را افرادی ناآگاه از دین بدانید؟!! من تمام سیره ها و تاریخ طبری و......... خوانده ام و همچنان مشغول خواندن هستم بیشتر کتب تفسیر و تشریح آیات قرآنی چون تفسیر المیزان و نور و.. را خوانده ام. اسلام دینی هست که خودم تاکنون انتخابش کرده ام و نه محیطم نه اطرافیانم شبیه من نیستند .از اینرو از همان کودکی با افرادی نظیر شما بیشتر سروکار داشتم تا با آخوند! هرچند که آخوند هیچ ربطی به اسلام ندارد بقول دکتر سروش: به خدایی که تو را شاهد سوگند قلم کرد...... که رسولانِ قلم را به فقیهان مسپاری ...... از اینرو ما را با فقها (آخوندهای بزرگ ) کاری نیست ! آنچه که تاکنون از آیین اسلام دریافته ام اینست که با تفسیر و نگاه ظاهری نمی توان به اصلِ این آیین پی برد و این آیین برای هر کسی بسته به احوالاتش متفاوت است. باشد اگر گمان می برید بنده مشغول ترول هستم و به مدیران توهین می کنم باشد دیگر سکوت می کنم. در مقابل شما هر چقدر که دلتان می خواهد به مسلمانان دشنام دهید و آنها را وحشی و تروریست و.. بخوانید. ولی برایم واقعا جالب است که من که مسلمان هستم از این آیین و رسولانش جز اینکه باید مهر ورزید و به خلق نیکویی کرد و دست همدیگر را گرفت و جان را در ره دوست فدا کرد چیزی نیاموخته ام حتما این اسلامی که بنده به آن معتقدم یک اسلام من درآوردی هست!! بگذریم .. بنده سر جدال با شما را نداشتم چون به حد کافی در دنیای حقیقی مشغول جدال هستم.
      ویرایش از سوی سارا : 05-19-2016 در ساعت 11:01 PM

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      واقعا متاسفم ! شما مدیرید و چنین ادبیاتی دارید واقعا تاسف بار هست! فقط بلدید فحاشی کنید کاش دستکم ترولِ خالی می کنید ولی شما ناسزاگویی+ ترول را تواما انجام می دهید و بامزه آنکه همان را به مخاطبتان نسبت می دهید:)) چه ترولی ؟ هان؟ هر جستاری هر پستی که می گذاریم شما می آیید و بی ربط به موضوع بحث به من و آیینم دشنام می دهید!!!! آیا اینکار شما مصداق بارز ترول نیست؟ برای نمونه همین جستار ، بنده آمدم و از یک سفسطه ی قدیمی که مورد بحث فلاسفه از دیرباز بوده سخن گفتم و آن را به رفتار خودمان در بحث کردنهایمان ارتباط دادم بعد شما آمدید و یک مشت اباطیل تلاوت فرمودید و هر چه از دهانتان در آمد به مسلمانان گفتید!! پای منبر آخوندها؟!!! متاسفانه جایی که من هستم آخوندی وجود ندارد و در عوضش کشیش هست و حتی استادم هم (priest) هست ! پس می بینید که چنین امکاناتی ندارم برای اینکه مخم زده شود!!! شما پیشتر هم به بنده گفته بودید تو از اسلام هیچی نمی دانی و هیچ اطلاعات درست و حسابی نداری!!!! چرا همیشه دوست دارید مسلمانان را افرادی ناآگاه از دین بدانید؟!! من تمام سیره ها و تاریخ طبری و......... خوانده ام و همچنان مشغول خواندن هستم بیشتر کتب تفسیر و تشریح آیات قرآنی چون تفسیر المیزان و نور و.. را خوانده ام. اسلام دینی هست که خودم تاکنون انتخابش کرده ام و نه محیطم نه اطرافیانم شبیه من نیستند .از اینرو از همان کودکی با افرادی نظیر شما بیشتر سروکار داشتم تا با آخوند! هرچند که آخوند هیچ ربطی به اسلام ندارد بقول دکتر سروش: به خدایی که تو را شاهد سوگند قلم کرد...... که رسولانِ قلم را به فقیهان مسپاری ...... از اینرو ما را با فقها (آخوندهای بزرگ ) کاری نیست ! آنچه که تاکنون از آیین اسلام دریافته ام اینست که با تفسیر و نگاه ظاهری نمی توان به اصلِ این آیین پی برد و این آیین برای هر کسی بسته به احوالاتش متفاوت است. باشد اگر گمان می برید بنده مشغول ترول هستم و به مدیران توهین می کنم باشد دیگر سکوت می کنم. در مقابل شما هر چقدر که دلتان می خواهد به مسلمانان دشنام دهید و آنها را وحشی و تروریست و.. بخوانید. ولی برایم واقعا جالب است که من که مسلمان هستم از این آیین و رسولانش جز اینکه باید مهر ورزید و به خلق نیکویی کرد و دست همدیگر را گرفت و جان را در ره دوست فدا کرد چیزی نیاموخته ام حتما این اسلامی که بنده به آن معتقدم یک اسلام من درآوردی هست!! بگذریم .. بنده سر جدال با شما را نداشتم چون به حد کافی در دنیای حقیقی مشغول جدال هستم.
      ابراز تاسف شما هیچ ارزشی ندارد!
      بس که از شما ک.ش شنیده ایم خسته شده ایم! بروید همان خدایتان را شکر کنید که این چنین با شما سخن میگویم! من گریه گنده تر از شمایش را هم درآورده ام :))
      ما بقی سخنانتان هم از بیخ دروغ! یاوه و چرندیات است! بروید این خالی ها را جایی ببندید که خریدار داشته باشد فاطی جان.
      دکتر ساسی

سرنویسنده دوم
      دستاوردها:
      ضد و نقیض

سر به زیر

iranbanoo آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      25
      امتیازها
      45,990
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,572
      از ایشان 3,738 بار در 1,364 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      30 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جنابعالی اگر به عنوان یک زن قبول نداری ارزش کل هیکلت برابر یک بیضه مرد هست مسلمان نیستی!
      اگر قبول نداری فقط ماشین جوجه کشی و سکس مرد هستی در اسلام مسلمان نیستی!
      این استانداردهای دوگانه هم داستانی شده ها.اینجور موقع ها که میخواهید بکوبید و پدر اسلام را دربیاورید جنتلمن میشوید و دلتان به حال حقوق زنان پر میکشد.
      من خودم به شخصه راضی به زحمت نیستم هی از این موضع به آن موضع.زحمتتان میشود

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی iranbanoo نمایش پست ها
      این استانداردهای دوگانه هم داستانی شده ها.اینجور موقع ها که میخواهید بکوبید و پدر اسلام را دربیاورید جنتلمن میشوید و دلتان به حال حقوق زنان پر میکشد.
      من خودم به شخصه راضی به زحمت نیستم هی از این موضع به آن موضع.زحمتتان میشود
      ما دلمان برای حقوق زنان پر نمیکشد!
      زنی که خودش دلش برای حق و حقوق خودش پر نمیکشد و اصرار دارد که بگوید قبول دارد که ارزشی برابر یک بیضه مرد دارد! بر اساس باورهای خودش. من تنها این را یادآور شدم!
      اینجا اتفاقن کسی که زن است و میگوید به اسلام عقیده دارد و در عین حال قبول ندارد که تنها برای خوابیدن زیر مرد بر اساس همان اسلام آفریده شده! استاندارد دوگانه دارد نه ما :))
      ما فقط یادآوری کردیم جانم.
      قبل از رفلکس نشان دادن احساسی در حد بوندسلیگا بیشتر فکر کنید جانم :)))
      Timsar این را پسندید.
      دکتر ساسی

10. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Timsar (05-25-2016)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,507
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من نمی دانم این نگاه ساده انگارانه چرا تمام نمی شود و چرا این سفسطه ی فرد یکسان بین در همین سطح نگاه باقی مانده است و جلوتر نمی رود؟!! منظورم همین نگاه ساده انگارانه است که هرکس که مسلمان است اسلامش را از آخوند و مفتی بدست آورده است و پا منبری آنان هست! حال این وسط تکلیف آنانی که وسط یک کشور سکولار هستند و دسترسی چندانی به آخوند و مفتی ندارند چه؟ آنها چگونه مسلمان شدند؟ این نگاه ساده انگارانه که هرکس مسلمان است بی سواد است و اهل مطالعه نیست و......... کاش این نگاه ساده انگارانه تمام شود...............

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,507
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      فرومی که مدیر تالار ادبسارش یک لمپن فرومایه است و هر روز چون .... پاچه ی کاربران فرهیخته و نجیب هم میهن را می گیرد و انگها و تهمتهایی که شایسته ی خودش هست را به آنها می گوید دیگر از دیگر مدیرانش توقع بیش از این نمی رود که دروغگویی ها و یاوه گویی هایشان را به ما نسبت دهند!!!! الحق که راست گفت آنکه گفت: کافر همه را به کیش خود پندارد... دیگر پاسخی به این اباطیل نخواهم داد که حیف واژه ...

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 0
      واپسین پیک: 02-24-2016, 08:03 PM
    2. پرسش و پاسخ‌های فلسفی/دانشیک با مزدک بامداد
      از سوی Mehrbod در تالار دانش و فندآوری
      پاسخ: 225
      واپسین پیک: 01-01-2015, 09:41 AM
    3. مکر مسلمانان در خبر رسانی اخبار اسرائیل و فلسطین!
      از سوی Agnostic در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 26
      واپسین پیک: 08-31-2014, 08:56 AM
    4. ارتباط در سلیقه ی موسیقی و شخصیت و ساختار مغز انسان
      از سوی Nocturne در تالار موسیقی و سینما
      پاسخ: 21
      واپسین پیک: 11-08-2012, 01:12 PM
    5. پاسخ: 92
      واپسین پیک: 09-16-2012, 06:08 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید