Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
خانواده در اسلام - برگ 9
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 9 از 10 نخستیننخستین 12345678910 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 81 به 90 از 91

جُستار: خانواده در اسلام

دفترچه نویس
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
      شما همه چیز را با هم قاطی کردید ، اشتباه محاسباتی و مختل شدن عملکرد سخت افزار خیلی فرق دارد . اشتباه محساباتی یعنی اینکه در تتیجه ایراد سخت افزاری کامپیوتر نتیجه 2x2 تا را بکند 5 تا .
      آن داستان هایی که شما از واژه باگ و ... آورده اید اشتباه محاسباتی نبوده بلکه مختل شدن عملکرد سیستم بوده و ما هم در این باره بحثی با شما نداریم - گویا تاریخچه کامپیوتر را درست نمیدانید .
      خوب برای همین گفتم که شما آگاهی ندارید و جدای از آن، چیزی که می‌گویید نیز سراسر نامنطقی است.

روشن است که مختل شدن سیستم می‌تواند خود را به ریخت‌های گوناگون نشان دهد، یکی از آن‌ها
      خطای محاسباتی است و یک باردیگر، اصولا تاریخچه همین واژه bug از یک خطای محاسباتی (تکرار می‌کنم،
      محاسباتی) برگرفته شده است که خود، از یک اختلال سخت‌افزاری (hardware) ریشه گرفته بوده است.

ریفرنس ما خودش شامل چندین ریفرنس بود ، بعد این دیگر چه پاسخی است ؟ چون ریفرنس من بیشتره پس حرف من درست تره !!!!
      ریفرنس شما همچنان که گفتیم، دست‌بالا اگر درست هم در نگر بگیریم تنها
      یک چیز را ثابت می‌کرد و آن نیز هم‌اندازه بودن corpus callosum میان زن و مرد بود و بس.

در اینجا می‌توانید ده‌ها نمونه بیشتر از این تفاوت‌ها را بخوانید: تفاوت‌های زن و مرد در ساختار مغزی، جسمی و ...

خیر شرایط بررسی نشد ، و درست سفسطه فرسایشی را شما دارید انجام میدهید .
      شرایط تاریخی و گوناگونی نژاد‌ها و احتمال آن لحاظ شد که شما نخواندید.

عادات ماهانه چه ربطی به بحث ما دارد ؟ چند روزی نبودید رشته کلام به کل از دستتان در رفته .
      پیوند آن روشن است. عادت ماهانه خود روی دگرگونی‌های هورمونی
      تاثیرگذار است و دگرگونی‌های هورمونی نیز روی شیوه فکر کردن تاثیر دارند.

نیاز به ریفرنس دارید؟ به دوست دخترتان زمانی که پریود است مراجعه کنید.

و این طیف در تک تک افراد با هم فرق دارد و بر میگردد به آموزش و محیط آموزشی (البته برای ضریب هوشی هایی در یک رنج)
      سخن از طیف آدم‌ها نبود، بلکه طیف از مهارت‌های گوناگون در رشته پزشکی بود.
      یک پزشک تنها با یک چیز سر و کار ندارد که بخواهیم تفاوت آن را میان زن و مرد مقایسه
      کنیم، ولی یک ریاضی‌دان تنها با محاسبه سر و کار دارد که کار همانند‌پذیری را آسان‌تر می‌کند.

شما فرمودید تنها تفاوت در اندازه شان نشانگر فرق بنیادین است ! نوشتارتان موجود است و دقیقا ربطش میشود همان مانیتور چون ما باس بزرگتر کوچکتر نداریم .
      خوب این باز هم از نداشتن آگاهی شما می‌آید که فکر می‌کنید ما باس کوچکتر و بزرگتر نداریم.

533 MHz vs 800 MHz
      A Fast Bus, but Catch It Later
      875P chip set offers an 800-MHz bus but little performance boost, for now.

بهتر نیست پیش از اینکه این همه ادعای عجیب و شگفت‌انگیز بکنید، یک جستجویی هم در گوگل بکنید؟

پردازش داده ها با آماده سازی داده ها برای پردازش خیلی فرق دارد ، هر چند که روند آماده سازی خودش نیازمند پردازش است ولی لزومن بخشی از پردازش نیست .
      سخن شما منطقی نیست.

پیش از هر چیز, تفاوت میان آماده سازی داده‌ها و پردازش آن را برای ما بگویید.

همان طور که به شما نشان دادیم و مطالعه نفرمودید تفاوت های رفتاری اثبات نشده اند و هر کسی برای خودش یک چیزی میگوید ، لذا شما به قطعیت نمیتوانید بگویید سخنتان درست مثال نقضش هم که فت و فراوان ریخته !
      تفاوت‌های رفتاری اثبات شده‌اند و نمونه‌ آن را در انگیزش جنسیتی کم و زیاد در سکس میان زن و مرد می‌توانید ببینید.

شما یک سری به سایت بزنید متوجه میشود که به هیچ عنوان محتوایش با آن چیزی که شما ادعا میکنید نیست ، حد اقل یک زحمتی به خودتان بدهید لینک ها را یک کلیکی بفرمایید .

سر هم زدیم، این را دیدیم:

«درخواست سایت در گرفتن کردیت‌کارت ما برای باز کردن دسترسی به دیدن بدن لخت خانوم»

به هر روی، من بیشتر از این به خود زحمت پاسخ دادن به این ادعای خنده‌دار شما را نخواهم داد.

هر خواننده‌ای که نوشته‌ مرا بخواند خود به این تفاوت‌ آشکار
      در انگیزه سکس زن و مرد آگاه است و نیاز به یاد‌آوری من ندارد

مدیر تالار
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      از ایشان 15,109 بار در 7,094 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی مهربد نمایش پست ها
      خوب برای همین گفتم که شما آگاهی ندارید و جدای از آن، چیزی که می‌گویید نیز سراسر نامنطقی است. روشن است که مختل شدن سیستم می‌تواند خود را به ریخت‌های گوناگون نشان دهد، یکی از آن‌ها خطای محاسباتی است و یک باردیگر، اصولا تاریخچه همین واژه bug از یک خطای محاسباتی (تکرار می‌کنم، محاسباتی) برگرفته شده است که خود، از یک اختلال سخت‌افزاری (hardware) ریشه گرفته بوده است.
      همان طور که برایتان گفتم و فهم نکردید خطای محاسباتی در نرم افزار به شرطی که خود نرم افزار ایراد نداشته باشد معنی نمیدهد ، شما 4 تا مطلب معلوم نیست از کجا خوندید هی همون ها رو تکرار میکنید .
      حتا تاریخچه باگ رو هم درست نمیدونید ، نخستین کامپیوتری که ساخته شد متشکل از 19 هزار لامپ خلاء بود و اندازه ای به بزرگی یک زمین فوتبال داشته به دلیل گیر کردن یک حشره کل در میان یکی از سوئیچ ها کل سیستم میخوابد و واژه باگ از اینجا میاد نه خطای محاسباتی صورت گرفته بوده و نه چیز دیگه فقط کل ماشین از کار افتاده بوده . بنده هم تکرار میکنم خطای محاسباتی در کار نبود ، تکرار میکنم خطای محاسباتی در کار نبوده . مدام هم در باره ی چیزی که اطلاع درست ازش ندارید یک مطلب اشتباه رو تکرار نکنید .

ریفرنس شما همچنان که گفتیم، دست‌بالا اگر درست هم در نگر بگیریم تنها یک چیز را ثابت می‌کرد و آن نیز هم‌اندازه بودن corpus callosum میان زن و مرد بود و بس. در اینجا می‌توانید ده‌ها نمونه بیشتر از این تفاوت‌ها را بخوانید: تفاوت‌های زن و مرد در ساختار مغزی، جسمی و ...
      خیر ، ریفرنس ما به کل در باره تفاوت میان مغز زن و مرد بود و اتفاقن منابعش دانشگاه های معتبر آمریکا بود (یعنی مراجع آکادمیک) و دست آخر نتیجه گرفته بود که هیچ تفاوت جنسیتی بین مغز زن و مرد نیست .

جهت یاد آوری :

اما واقعیت این است:
      تاکنون هیچ تفاوت جنسی و جنسیتی در مغز انسان ها یافته نشده است.

منابع:
      1. Fausto Sterling, Anne, Sexing The Body (gender politics and the construction of sexuality), New York, Published by Basic Books, First Edition 2000
      2. Najmabadi, Afsaneh, Woman with Mustaches and Men without Beards, university of California press, 2005
      3. فوکو، میشل، 1384، اراده به دانستن، ترجمه ی نیکو سرخوش و افشین جهاندیده، تهران، نشر نی، 1385
      http://anthropology.ir/node/1625

تا به اینجا به شما نشان دادیم که هیچ تفاوتی بین مغز زن و مرد نیست ، حالا شما هی بگویید هست - اصرار شما به یک موضوع اشتباه چیزی را عوض نمیکند .

شرایط تاریخی و گوناگونی نژاد‌ها و احتمال آن لحاظ شد که شما نخواندید.
      چرا خواندیم ، ولی برداشت شما از شرایط با آنچه مد نظر ماست بسیار متفاوت است . طبیعی است که زنان از نظر جسمانی به صورت طبیعی (یعنی تا زمانی که خود را پرورش ندهند) از مردان ضعیف تر هستند و همین ضعف در تمام این سالها باعث شده که از حقوق برابر برخوردار نباشند - این موضوع هیچ ربطی به استعداد ها و توانایی های ذهنی شان و تفاوتشان در این زمینه با مردان ندارد و همان طور که میبینیم از زمانی که به واسطه قوانین و مبارزه های پیاپی و ... به این حقوق دست یافته اند آمارشان هر روز در زمینه های مختلف به مردان نزدیکتر میشود . شما اصلا به این موضوع نگاه نمیکنید که زمانی زنان اصلن اجازه تحصیل نداشته اند ! بعد میایید و تعداد زنان موفق را که ظهورشان از 100 سال پیش بوده را با مردان تمام طول تاریخ مقایسه میکنید که یک مغالطه آماری در حد دسته کلنگ است .

پیوند آن روشن است. عادت ماهانه خود روی دگرگونی‌های هورمونی تاثیرگذار است و دگرگونی‌های هورمونی نیز روی شیوه فکر کردن تاثیر دارند. نیاز به ریفرنس دارید؟ به دوست دخترتان زمانی که پریود است مراجعه کنید.
      گویا شما عادت ماهیانه را با دوران بارداری و یائسگی اشتباه گرفته اید !!!!

سخن از طیف آدم‌ها نبود، بلکه طیف از مهارت‌های گوناگون در رشته پزشکی بود. یک پزشک تنها با یک چیز سر و کار ندارد که بخواهیم تفاوت آن را میان زن و مرد مقایسه کنیم، ولی یک ریاضی‌دان تنها با محاسبه سر و کار دارد که کار همانند‌پذیری را آسان‌تر می‌کند.
      و همان طور که هزار بار برایتان گفتیم از آنجایی که ساختار مغز زنان و مردان با هم متفاوت نیست (به ریفرنس آورده شده و منابعش مراجعه شود) توانایی های ذهنی افراد (سالم و با ضریب هوشی های برابر) به محیط و آموزش و شرایط زندگیشان ربط دارد و نه به جنسیتشان .

خوب این باز هم از نداشتن آگاهی شما می‌آید که فکر می‌کنید ما باس کوچکتر و بزرگتر نداریم. 533 MHz vs 800 MHz A Fast Bus, but Catch It Later 875P chip set offers an 800-MHz bus but little performance boost, for now. بهتر نیست پیش از اینکه این همه ادعای عجیب و شگفت‌انگیز بکنید، یک جستجویی هم در گوگل بکنید؟
      مجبور نیستید در مورد چیزی که نمیدانید سخن بگویید ! مجبورید ؟
      حتا آنچه که کپی کرده اید را فهم نکرده اید ، بزرگتر و کوچکتر صرفن اندازه است عزیز من و ما باس بزرگتر و کوچکتر نداریم (اصلن این حرف خنده دار است به کسی نگویید برایتان خوب نیست) - هر چه این بحث بیشتر پیش میرود بیشتر متوجه میشوم که شما از دنیای کامپیوتر اطلاعات بسیار بسیار اشتباهی دارید .
      هرگز اندازه باس ربطی به کارکرد و تکنولوژی ساختش ندارد (ISA بزرگتر از PCI است ولی مفتش گران است) و جالب است که شما آمده اید اندازه را با سرعت ، فرکانس ، درگاه ها ، کانکتور ها و سایر مشخصات فیزیکی یک باس قاطی کرده اید برای اینکه سخن اشتباه خودتان را به کرسی بنشانید !
      برای اطلاعات بیشتر : http://en.wikipedia.org/wiki/Bus_%28computing%29

سخن شما منطقی نیست. پیش از هر چیز, تفاوت میان آماده سازی داده‌ها و پردازش آن را برای ما بگویید.
      باز این بر میگردد به دانش شما از دنیای کامپیوتر - اینکه چرا دستگاه های ورودی خودشان مجهز به واحد پردازش داخلی شدند را نمیدانید ، چرا در برخی از دستگاه ها مثل کارت کپچر باید یک پردازش غیر از پردازشگر سیستم وجود داشته باشد و چرا در برخی دیگر مثل برخی اسکنر ها هیچ نیازی به پردازش نیست و در برخی دیگر هست را نمیدانید ، و فکر میکنم فلسفه وجودی پردازشگر های اینترنال را در دیوایس های مختلف نمیدانید !
      با آماده سازی داده ها از آنالوگ به دیجیتال و فرستادنشان به سیستم جهت پردازش آگاهی ندارید و هزاران هزار مورد دیگر (برای مثال در یک کارت کپچر یک دستگاه ورودی محسوب میشود برای کم کردن فشار پردازش از روی CPU سیستم یک پردازشگر داخلی و بسیار محدود با توانایی های خاص برای تبدیل ورودی آنالوگ به کد های باینری و سپس تبدیل کد های باینری به فرمت های شناخته شده وجود دارد تا این بخش از پردازش به گردن CPU سیستم نیوفتد) ، و البته فرق دستگاه های ورودی را با دیوایس های شبکه نمیدانید و نمیدانید که یک دیوایس شبکه دستگاه ورودی نیست و خودش یک کامپیوتر کوچک با سیستم عامل مجزا است و دیوایس های اینترنال هم به صورت محدود تر شامل همین داستان میشوند و البته دستگاه ورودی هم نیستند ! بلکه یک سیستم دوطرفه (ورودی-خروجی) هستند و دلیل وجود پردازشگر جدا درشان تبدیل فرکانس های آنالوگ به کد های IO (دیجیتال) است ، من که نباید همه اینها را در تاپیک مربوط خانواده در اسلام برای شما بازگو کنم !

تفاوت‌های رفتاری اثبات شده‌اند و نمونه‌ آن را در انگیزش جنسیتی کم و زیاد در سکس میان زن و مرد می‌توانید ببینید.
      که باز همین هم بر میگردد به محیط و جامعه !

سر هم زدیم، این را دیدیم: تصویر کوچک شده روی این نوار کلیک کنید تا تصویر کامل را ببینید . «درخواست سایت در گرفتن کردیت‌کارت ما برای باز کردن دسترسی به دیدن بدن لخت خانوم»
      دیگر مطمئن شدم سر نزدید ، چون سایتی که بنده معرفی کردم از شما برای کاری پول درخواست نمیکند - بلکه یک بانک بسیار بزرگ است از تمام وبسایتهای موجود و دسته های مختلف و همین تنوع رفتاری در تک تک لینکهای این سایت برای نمونه ناقض سخن شماست . این هم لینک که یک دور دیگر یک سری بزنید : http://www.easygals.com/

به هر روی، من بیشتر از این به خود زحمت پاسخ دادن به این ادعای خنده‌دار شما را نخواهم داد. هر خواننده‌ای که نوشته‌ مرا بخواند خود به این تفاوت‌ آشکار در انگیزه سکس زن و مرد آگاه است و نیاز به یاد‌آوری من ندارد
      بهتر است تا به این حد با اطمینان چیزی را نگویید آن هم در شرایطی که هنوز نتوانسته اید سخن خود را اثبات کنید .

در مورد داستان کامپیوتر هم به جد به شما توصیه میکنم مطالعات خود را افزایش دهید ، چون مثلن فرق دستگاه های ورودی را با خروجی و دیوایس های شبکه و فرق بین مگاهرتز و اندازه و چیز هایی مانند این را نمیدانید و فکر میکنید پردازشگری که سرعت ساعتش بالاتر یا پایین تر است و فرکانس پایین تر یا بالاتری رو تولید میکند کوچکتر یا بزرگتر است ! و به کل فراموش کرده اید که اندازه ربطی به سرعت و کیفیت پردازش ندارد و البته فرق بین تکنولوژی های مختلف در باس رو نمیدونید و فکر میکنید که مثلن چون اندازه ی Pci Express از PCI بزرگتره پس برای همین بهتره ! در صورتی که ISA خیلی بزرگتر تره .
      همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب!
      دکتر ساسی

دفترچه نویس
      Overall activity: 2.0%
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Most Popular
      سرور خویـشتـن

Empty

Mehrbod آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      لاجیکستان
      جُستارها
      188
      امتیازها
      471,639
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      12,116
      از ایشان 21,650 بار در 7,581 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      62 Post(s)
      Tagged
      1 Thread(s)
      همان طور که برایتان گفتم و فهم نکردید خطای محاسباتی در نرم افزار به شرطی که خود نرم افزار ایراد نداشته باشد معنی نمیدهد ، شما 4 تا مطلب معلوم نیست از کجا خوندید هی همون ها رو تکرار میکنید .
      خیر این مرغ شما است که یک پا دارد.
      خطای محاسباتی هنگامی که نرم‌افزار 100% (در تئوری) درست
      کار کند نیز همچنان شدنی است، چرا که سخت‌افزار می‌تواند آن را درست کند.

نمونه‌های سرآوازه آن را در ویکی‌پدیا نیز برایتان لینک کردیم.

حتا تاریخچه باگ رو هم درست نمیدونید ، نخستین کامپیوتری که ساخته شد متشکل از 19 هزار لامپ خلاء بود و اندازه ای به بزرگی یک زمین فوتبال داشته به دلیل گیر کردن یک حشره کل در میان یکی از سوئیچ ها کل سیستم میخوابد و واژه باگ از اینجا میاد نه خطای محاسباتی صورت گرفته بوده و نه چیز دیگه فقط کل ماشین از کار افتاده بوده .
      که در همینجا نیز bug خود را در ریخت خطای محاسباتی نشان داد، هنگامیکه نرم‌افزار به درستی کار می‌کرد.

بنده هم تکرار میکنم خطای محاسباتی در کار نبود ، تکرار میکنم خطای محاسباتی در کار نبوده . مدام هم در باره ی چیزی که اطلاع درست ازش ندارید یک مطلب اشتباه رو تکرار نکنید .
      خوب این دیگر ناآگاهی شما را می‌رساند. بروید بقیه داستان را بخوانید، می‌بینید که خطای محاسباتی بود.

به هر روی، نمونه‌های دیگر آن را هم لینک کردیم که چندتایی از آن‌ها هم خطای محاسباتی بودند.

خیر ، ریفرنس ما به کل در باره تفاوت میان مغز زن و مرد بود و اتفاقن منابعش دانشگاه های معتبر آمریکا بود (یعنی مراجع آکادمیک) و دست آخر نتیجه گرفته بود که هیچ تفاوت جنسیتی بین مغز زن و مرد نیست .
      جوک جالبی بود. کدام دانشمندی چنین ادعای نابخردانه‌ای کرده است؟

در واقعیت (از روی محدودیت‌های قوانین فیزیک) حتی نبود تفاوت میان دو اتم را نمی‌توان ثابت کرد،
      آنگاه شما با یک ریفرنس به پندار خودتان نبود تفاوت میان چند سد میلیارد! سلول را ثابت کردید؟

خیر ، ریفرنس ما به کل در باره تفاوت میان مغز زن و مرد بود و اتفاقن منابعش دانشگاه های معتبر

جهت یاد آوری :

http://anthropology.ir/node/1625

تا به اینجا به شما نشان دادیم که هیچ تفاوتی بین مغز زن و مرد نیست ، حالا شما هی بگویید هست - اصرار شما به یک موضوع اشتباه چیزی را عوض نمیکند .
      خیر شما تا اینجا از سفسته فرسایش بحث سود برده‌اید، اما شوربختانه انرژی ما بسیار بیشتر از شما است.

نخست آنکه ادعای پوچ شما در نبود هیچ تفاوتی بسیار خنده‌دار است. چنانکه بالا گفتیم،
      هر آدمی که یک ارزن منطق داشته باشد می‌داند که نمی‌توان نبود تفاوت میان دو چیز ساده
      را حتی ثابت کرد، چه برسد به نبود تفاوت در پیچیده‌ترین ریخت ماده‌ در جهان که مغز آدمی باشد!

دو آنکه، شما تنها دو ریفرنس دادید که آنها را در اینجا می‌آوریم:

• ریفرنس نخست شما که کاربرد هوادار بودند:

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Havadar_e_Democracy
        شما ابتدا از تفاوت اندازه corpus callosum میخواستید نتیجه گیری کنید که اشتباه هست و نظریه قدیمی هست...ضمنا سخن مفت رو هم شما زدید که عمدا سانسور کردید گرامی!!! من بحثم در زمینه ای هست که تا حدودی بهش تسلط دارم...
      • ریفرنس دوم شما: http://anthropology.ir/node/1625 که تنها و تنها درباره corpus callosum است:

گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی http://anthropology.ir/node/1625
      یکی از نقاشی های مجله ی تایمز ادعا می کرد که cc (corpus callosum) زنان عریض تر از مردان است و همین به تفاوت های جنسیتی آن دو می انجامد. این cc بخشی از رشته های عصبی است که نیمکره ی چپ و راست مغز افراد را به هم وصل می کند. درست درباره ی این بخش از مغز است که بسیاری از دانشمندان، تمام ادعاهای تفاوت های جنسی را به راه انداخته اند.
      که نشان می‌دهد نویسنده این نوشتار نیز آگاهی چندانی نداشته‌ است و به نادرستی (مانند شما) گمان
      کرده است که همه تفاوت‌های جنسی که گفته می‌شود در بزرگتر بودن corpus callosum زنان کوتاه شده است.

سه آنکه حساب ادعاهای واهی شما در نبود تفاوت را در این جستار دادیم: تفاوت‌های زن و مرد در ساختار مغزی، جسمی و ...

چرا خواندیم ، ولی برداشت شما از شرایط با آنچه مد نظر ماست بسیار متفاوت است . طبیعی است که زنان از نظر جسمانی به صورت طبیعی (یعنی تا زمانی که خود را پرورش ندهند) از مردان ضعیف تر هستند و همین ضعف در تمام این سالها باعث شده که از حقوق برابر برخوردار نباشند -
      این موضوع هیچ ربطی به استعداد ها و توانایی های ذهنی شان و تفاوتشان در این زمینه با مردان ندارد و همان طور که میبینیم از زمانی که به واسطه قوانین و مبارزه های پیاپی و ... به این حقوق دست یافته اند آمارشان هر روز در زمینه های مختلف به مردان نزدیکتر میشود . شما اصلا به این موضوع نگاه نمیکنید که زمانی زنان اصلن اجازه تحصیل نداشته اند ! بعد میایید و تعداد زنان موفق را که ظهورشان از 100 سال پیش بوده را با مردان تمام طول تاریخ مقایسه میکنید که یک مغالطه آماری در حد دسته کلنگ است .
      در اینکه زنان از دیدگاه جسمی ضعیف‌تر است شکی نیست. از سوی دیگر، می‌دانیم که هر
      گونه خورد و بازخورد در طبیعت به جهش‌های ژنتیکی می‌انجامد. در حقیقت، پرسشی که
      اینجا در میان می‌آید این است که چرا زنان (و ماده در میان جانداران) اصولا
      همواره جسم ضعیف‌تری دارند اگر قرار بوده است با یکدیگر در همه چیز برابر باشند؟

گویا شما عادت ماهیانه را با دوران بارداری و یائسگی اشتباه گرفته اید !!!!
      خیر، این یکی هم نیاز به ریفرنس ندارد، خوانندگان دختر، پسر خودشان به این تفاوت
      ژرف در روحیه و نگرش زن‌ها در دوره ماهیانه‌اشان آگاهی دارند و نیاز به بازگویی من نمی‌رود.

و همان طور که هزار بار برایتان گفتیم از آنجایی که ساختار مغز زنان و مردان با هم متفاوت نیست (به ریفرنس آورده شده و منابعش مراجعه شود) توانایی های ذهنی افراد (سالم و با ضریب هوشی های برابر) به محیط و آموزش و شرایط زندگیشان ربط دارد و نه به جنسیتشان .
      خوب ما هم نشان دادیم که هزار‌بار سخن بی‌هوده‌ای را تکرار کرده‌اید (و بحث را به فرسایش کشیده‌اید)، هنگامیکه
      همه کاری که کرده‌اید آوردن دو ریفرنس درباره corpus callosum بوده است که پاسخ آن را و بیشتر از آن را نیز دادیم.

مجبور نیستید در مورد چیزی که نمیدانید سخن بگویید ! مجبورید ؟
      حتا آنچه که کپی کرده اید را فهم نکرده اید ، بزرگتر و کوچکتر صرفن اندازه است عزیز من و ما باس بزرگتر و کوچکتر نداریم (اصلن این حرف خنده دار است به کسی نگویید برایتان خوب نیست) - هر چه این بحث بیشتر پیش میرود بیشتر متوجه میشوم که شما از دنیای کامپیوتر اطلاعات بسیار بسیار اشتباهی دارید .
      این شما هستید که ما را به خنده‌ واداشته‌اید.

بزرگتر بودن bus به چَم داشتن گذرگاه‌های بزرگتر و توانایی جابه‌جایی داده بیشتر است،
      همان کاری که corpus callosum در جابه‌جایی داده‌ها میان دو نیم‌کره مغز انجام می‌دهد.

از PC World هم برای شما فرنود آوردیم که bus بزرگ و کوچک دارد، پس سخن‌تان نادرست است.

هرگز اندازه باس ربطی به کارکرد و تکنولوژی ساختش ندارد (ISA بزرگتر از PCI است ولی مفتش گران است) و جالب است که شما آمده اید اندازه را با سرعت ، فرکانس ، درگاه ها ، کانکتور ها و سایر مشخصات فیزیکی یک باس قاطی کرده اید برای اینکه سخن اشتباه خودتان را به کرسی بنشانید !
      برای اطلاعات بیشتر : http://en.wikipedia.org/wiki/Bus_%28computing%29
      از همان ریفرنس خودتان (ویکی‌پدیای دوست داشتنی‌اتان):

These buses also often addressed speed issues by being "bigger" in terms of the size of the data path, moving from 8-bit parallel buses in the first generation, to 16 or 32-bit in the second, as well as adding software setup (now standardised as Plug-n-play) to supplant or replace the jumpers.

که دقیقا سخن ما را بازگویی کرده‌ است.

دست‌کم چیزی که برای ما ریفرنس می‌کنید را خودتان پیشتر یک نگاهی بیاندازید

باز این بر میگردد به دانش شما از دنیای کامپیوتر - اینکه چرا دستگاه های ورودی خودشان مجهز به واحد پردازش داخلی شدند را نمیدانید ، چرا در برخی از دستگاه ها مثل کارت کپچر باید یک پردازش غیر از پردازشگر سیستم وجود داشته باشد و چرا در برخی دیگر مثل برخی اسکنر ها هیچ نیازی به پردازش نیست و در برخی دیگر هست را نمیدانید ، و فکر میکنم فلسفه وجودی پردازشگر های اینترنال را در دیوایس های مختلف نمیدانید !
      با آماده سازی داده ها از آنالوگ به دیجیتال و فرستادنشان به سیستم جهت پردازش آگاهی ندارید و هزاران هزار مورد دیگر (برای مثال در یک کارت کپچر یک دستگاه ورودی محسوب میشود برای کم کردن فشار پردازش از روی CPU سیستم یک پردازشگر داخلی و بسیار محدود با توانایی های خاص برای تبدیل ورودی آنالوگ به کد های باینری و سپس تبدیل کد های باینری به فرمت های شناخته شده وجود دارد تا این بخش از پردازش به گردن CPU سیستم نیوفتد) ، و البته فرق دستگاه های ورودی را با دیوایس های شبکه نمیدانید و نمیدانید که یک دیوایس شبکه دستگاه ورودی نیست و خودش یک کامپیوتر کوچک با سیستم عامل مجزا است و دیوایس های اینترنال هم به صورت محدود تر شامل همین داستان میشوند و البته دستگاه ورودی هم نیستند ! بلکه یک سیستم دوطرفه (ورودی-خروجی) هستند و دلیل وجود پردازشگر جدا درشان تبدیل فرکانس های آنالوگ به کد های IO (دیجیتال) است ، من که نباید همه اینها را در تاپیک مربوط خانواده در اسلام برای شما بازگو کنم !
      این‌ها هم که سفسته پرداختن به سخنگو به جای سخن بود.

آگاهی من از سیستم‌های رایانه‌ای نیز با نگرش به روند گفتگو، منطقا از شما بالاتر است.

که باز همین هم بر میگردد به محیط و جامعه !
      این می‌تواند توضیح دهنده چندی از چیزها (در نگره و تئوری) باشد، ولی نمی‌تواند
      پاسخ‌گوی چرایی تفاوت در اندام، در دوره ماهیانه، هورمون‌ها، ساختار مغزی و ... باشد.

دیگر مطمئن شدم سر نزدید ، چون سایتی که بنده معرفی کردم از شما برای کاری پول درخواست نمیکند - بلکه یک بانک بسیار بزرگ است از تمام وبسایتهای موجود و دسته های مختلف و همین تنوع رفتاری در تک تک لینکهای این سایت برای نمونه ناقض سخن شماست . این هم لینک که یک دور دیگر یک سری بزنید : http://www.easygals.com/
      چنانکه گفتم، سخن شما آن اندازه نابخردانه است که نیاز به کوشش بیشتری از سوی من نمی‌رود.

خواننده این نوشته‌ها خود به تفاوت زن و مرد در سکس و انگیزه آن دو آگاهی بایسته را دارد.

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      خیر این مرغ شما است که یک پا دارد. خطای محاسباتی هنگامی که نرم‌افزار 100% (در تئوری) درست کار کند نیز همچنان شدنی است، چرا که سخت‌افزار می‌تواند آن را درست کند. نمونه‌های سرآوازه آن را در ویکی‌پدیا نیز برایتان لینک کردیم.
      تا به اینجای کار که شما چند سوتی اسیدی داده اید - و اما در مورد تاریخچه باگ کامپیوتری : http://1pezeshk.com/archives/2008/02/9_1945.html
      و باز خوانی این تاریخچه یک مطلبی را به یاد من انداخت که به بحث ما هم ربط دارد : نخستین کامپایلر دنیا را یک زن نوشته
      و آنچه برای من جالب است چیزی را که لینک میکنید یک دور نمیخوانید در نتیجه هنوز اختلال در عملکرد نرم افزار را با خطای محاسباتی یکی میدانید !

یک مثال خیلی خیلی ساده برایتان میزنم ، شما یک هارد دیسک دارید که به دلایلی دچار بد سکتور شده ، نرم افزاری برای اجرا شدن به اطلاعات همان بخش از هارد نیاز دارد و چون به اطلاعات دسترسی ندارد عملکردش مختل میشود .
      و اما در مورد باگ های شما که لینک کرده اید ، یکی از آنها بدین شکل است :
      The Cyrix coma bug is a design flaw in Cyrix 6x86, 6x86L, and early 6x86MX processors that allows a non-privileged program to completely lock the computer.
      جالبه که شما همچین چیز هایی رو با خطای محاسباتی یکی میدونید !

که در همینجا نیز bug خود را در ریخت خطای محاسباتی نشان داد، هنگامیکه نرم‌افزار به درستی کار می‌کرد.
      خیر ، کارکرد سیستم که یک ماشین حساب ساده بود مختل شده بود و سیستم چرت و پرت تحویل نمیداد ، همان طور که گفتم شما فرق خطای محساباتی با اخلال را نمیدانید .

خوب این دیگر ناآگاهی شما را می‌رساند. بروید بقیه داستان را بخوانید، می‌بینید که خطای محاسباتی بود. به هر روی، نمونه‌های دیگر آن را هم لینک کردیم که چندتایی از آن‌ها هم خطای محاسباتی بودند.
      فکر کنم شما باید داستان را بخوانید - پیشنهاد میکنم به زبانی غیر از انگلیسی بخوانید چون پیداست که هر ریفرنسی که به زبان انگلیسی میدهید را مطالعه نفرمودید !

جوک جالبی بود. کدام دانشمندی چنین ادعای نابخردانه‌ای کرده است؟ در واقعیت (از روی محدودیت‌های قوانین فیزیک) حتی نبود تفاوت میان دو اتم را نمی‌توان ثابت کرد، آنگاه شما با یک ریفرنس به پندار خودتان نبود تفاوت میان چند سد میلیارد! سلول را ثابت کردید؟
      استعداد شگرفی در جاده خاکی زدن دارید !

خیر شما تا اینجا از سفسته فرسایش بحث سود برده‌اید، اما شوربختانه انرژی ما بسیار بیشتر از شما است. نخست آنکه ادعای پوچ شما در نبود هیچ تفاوتی بسیار خنده‌دار است. چنانکه بالا گفتیم، هر آدمی که یک ارزن منطق داشته باشد می‌داند که نمی‌توان نبود تفاوت میان دو چیز ساده را حتی ثابت کرد، چه برسد به نبود تفاوت در پیچیده‌ترین ریخت ماده‌ در جهان که مغز آدمی باشد! دو آنکه، شما تنها دو ریفرنس دادید که آنها را در اینجا می‌آوریم: * ریفرنس نخست شما که کاربرد هوادار بودند:
      ریفرنس دوم شما: http://anthropology.ir/node/1625 که تنها و تنها درباره corpus callosum است:
      امید میرود که شما حد اقل آنچه که به عنوان ریفرنس به شما داده میشود یک دور مطالعه بفرمایید تا اینچنین بر سر سخنان اشتباه خودتان پایتان را در یک کفش نکنید !

که نشان می‌دهد نویسنده این نوشتار نیز آگاهی چندانی نداشته‌ است و به نادرستی (مانند شما) گمان کرده است که همه تفاوت‌های جنسی که گفته می‌شود در بزرگتر بودن corpus callosum زنان کوتاه شده است. سه آنکه حساب ادعاهای واهی شما در نبود تفاوت را در این جستار دادیم: تفاوت‌های زن و مرد در ساختار مغزی، جسمی و ...
      از آنجایی که شما درست مطالعه نفرمودید فکر میکنید تمام داستان به جسم پینه ای خلاصه میشود در آن مقاله ، خوب نخواندیدش ! در مورد آگاهی هم ریفرنس دانشگاه کلمبیا که یک مرجع آکادمیک و معتبر است خیلی بیشتر از ویکی پدیا آن هم به صورت نقل قول ناقص ارزش دارد که در همانجا هم جناب دکتر مچتان را گرفتند !

اینجا : http://www.daftarche.com/showthread....ull=1#post2762
      و اینجا : http://www.daftarche.com/showthread....ull=1#post2864

ولی به قول خودتان مرغ شما یک پا دارد و قبول اینکه اشتباه کرده اید برایتان بسی سخت است گویا !

در اینکه زنان از دیدگاه جسمی ضعیف‌تر است شکی نیست. از سوی دیگر، می‌دانیم که هر گونه خورد و بازخورد در طبیعت به جهش‌های ژنتیکی می‌انجامد. در حقیقت، پرسشی که اینجا در میان می‌آید این است که چرا زنان (و ماده در میان جانداران) اصولا همواره جسم ضعیف‌تری دارند اگر قرار بوده است با یکدیگر در همه چیز برابر باشند؟
      من نمیدانم چرا شما مدام شقایق را با گودرز پیوند میدهید ! اگر شما هم ماهی یک بار پریود میشدید وضع بهتری نداشتید . جهش های ژنتکی هم به شکلی خیلی محسوس در شرایطی که باعث نابودی گونه شود شاهدش هستیم ، برخی از تغییرات ژنتیکی هم که مستقیم به محیط زندگی ربط دارد . (البته تا جایی که من میدانم)

خیر، این یکی هم نیاز به ریفرنس ندارد، خوانندگان دختر، پسر خودشان به این تفاوت ژرف در روحیه و نگرش زن‌ها در دوره ماهیانه‌اشان آگاهی دارند و نیاز به بازگویی من نمی‌رود.
      خوب من در این باره اطلاعی ندارم ، برای همین آنچه گفتم را به صورت پرسشی مطرح کردم . اگر ریفرنسی دارید خوشحال میشوم در این باره ارائه بفرمایید چون اطلاعات من در این زمینه خیلی محدود است .

خوب ما هم نشان دادیم که هزار‌بار سخن بی‌هوده‌ای را تکرار کرده‌اید (و بحث را به فرسایش کشیده‌اید)، هنگامیکه همه کاری که کرده‌اید آوردن دو ریفرنس درباره corpus callosum بوده است که پاسخ آن را و بیشتر از آن را نیز دادیم.
      پاسخی ندادید ، بلکه طوطی وار آنچه که قبلن رد شده را تکرار کرده اید .

این شما هستید که ما را به خنده‌ واداشته‌اید. بزرگتر بودن bus به چَم داشتن گذرگاه‌های بزرگتر و توانایی جابه‌جایی داده بیشتر است، همان کاری که corpus callosum در جابه‌جایی داده‌ها میان دو نیم‌کره مغز انجام می‌دهد. از PC World هم برای شما فرنود آوردیم که bus بزرگ و کوچک دارد، پس سخن‌تان نادرست است.
      خنده دار تر از این حرف نشنیده بودم
      پس بزرگتر بودن باس نتیجه اش میشود توانایی داده بیشتر ، خوب است مثال ISA و PCI را برایتان زدیم . تازه در این میان USB و SATA هم هستند که فقط از 4 و 7 رشته استفاده میکنند .
      بزرگتر بودن لزومن به معنی درگاه های بیشتر یا سرعت بالاتر نیست ! مثالتان هم که حسابی گچی از آب در آمد !

از همان ریفرنس خودتان (ویکی‌پدیای دوست داشتنی‌اتان): These buses also often addressed speed issues by being "bigger" in terms of the size of the data path, moving from 8-bit parallel buses in the first generation, to 16 or 32-bit in the second, as well as adding software setup (now standardised as Plug-n-play) to supplant or replace the jumpers. که دقیقا سخن ما را بازگویی کرده‌ است. دست‌کم چیزی که برای ما ریفرنس می‌کنید را خودتان پیشتر یک نگاهی بیاندازید
      عزیزم در مورد سایز بزرگتر DATA هایی که جابجه میشه سخن گفته نه باس بزرگتر یعنی منظورش بیت ها بوده نه اندازه فیزیکی باس !!!!! یک کلمه ی Bigger دیدید گفتید همینه حرف من رو هم تائید کرد !
      نسل اول 8 بیت در هر لحظه ، نسل دوم 16 بیت ، نسل سوم 32 بیت و نسل فعلی که در بارش چیزی ننوشته 64 بیت و در هر نسل اندازه باس ها کوچکتر شده .
      USB یا SATA که اصلن باس های بزرگی نیستند میتوانند در هر لحظه 32 بیت دیتا جابجا کنند ، ولی به جاش ISA که پیشتر مثال زدیم و قدر اتوبوس شرکت واحد هست در هر لحظه میتونه 8 بیت جابجا کنه .
      چیزی که خیلی برام جالبه نمیدونید که باس های کوچکتر اطلاعات بیشتری رو جابجا میکنند (به جز پرت Serial که یک استثنا محسوب میشه این وسط - البته اون هم به خاطر اینه که تکنولوژیش بوقیه) - دلیلش هم یک مساله ساده فیزیک هست (توی اول دبیرستان فکر کنم درس میدادند) : سیم های حامل جریان بر روی هم تاثیر میگذارند ، در نتیجه هر چه تعداد سیم در یک رشته ی حامل جریان کمتر باشد تاثیر کمتری بر هر رشته وجود دارد و در نتیجه سرعت انتقال بیشتری داریم ، دلیل اینکه در USB یا SATA تعداد رشته ها به 4 و 7 رشته سیم کاهش یافته هم همین است ، در فایروایر هم 6 رشته سیم .
      و همان طور که در شکل میبینید در یک پورت USB تنها و تنها دو رشته سیم حامل دیتا هستند و دو تای دیگر یکی اتصال به زمین یا همان منفی است و دیگری ولتاژ ، توی SATA هم فقط 4 رشته سیم حامل دیتا هستند و 3 تای دیگر اتصال به زمین است و برق هم جداگانه تامین میشود .

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: usb-connector.jpg
دیدن: 90
حجم: 15.3 کیلو بایت

ولی باز تمام اینها معنی اش این نیست که ما باس بزرگتر یا باس کوچکتر داریم ! همان طور که برایتان گفتم سرعت باس ها و قدرت انتقالشان را با اندازه شان نمیسنجند ، یعنی نمگویند چون این باس بزرگتره پس بهتره یا حالا که اون باس کوچکتره پس بهتره . یعنی به عبارت ساده تر همانی که پیشتر گفتم : ما باس بزرگتر کوچکتر نداریم و اندازه باس ها ربطی به تکنولوژی ساخت و ظرفیت انقال دیتاشون نداره ، چون ما این وسط باسی به نام PCI Express هم داریم و با اینکه بزرگتر از PCI یا AGP هستش ولی سرعت بیشتری داره و از اون طرف هم USB رو داریم که به اندازه ی کافی در بارش توضیح دادم .

پس لطف کنید دوباره بحث اندازه ی باس ها رو وسط نکشید که بد جوری سوتی دادید .

این‌ها هم که سفسته پرداختن به سخنگو به جای سخن بود. آگاهی من از سیستم‌های رایانه‌ای نیز با نگرش به روند گفتگو، منطقا از شما بالاتر است.
      جالب است که در روند گفتگو شما مدام افسانه هایی که در ذهن خودتان در مورد کامپیوتر پرورش میدهید را بازگو کرده اید و ما مدام درستش را برای شما نوشتیم ، نمونه اش داستان همین باس که فکر میکنید هر چه بزرگتر باشد سرعتش بیشتر است که دقیقن اِندِ اشتباه است - مگه کامیونه که هر چی بزرگتر باشه بار بیشتری حمل کنه
      به هر حال در مورد بحث کامپیوتر با شما خیلی خندیدم ، خیلی خیلی خندیدم - دستتان درد نکند

این می‌تواند توضیح دهنده چندی از چیزها (در نگره و تئوری) باشد، ولی نمی‌تواند پاسخ‌گوی چرایی تفاوت در اندام، در دوره ماهیانه، هورمون‌ها، ساختار مغزی و ... باشد.
      در مورد ساختار مغز فکر کنم به اندازه کافی بحث کردیم و منابع لازم را نشان داده ایم و نه من سخن شما را قبول میکنم و نه شما سخن من را ، در مورد اندام و هورمونها و ... هم بنده هیچ بحثی ندارم و به هیچ عنوان نمیگویم سخن شما اشتباه است و آن را تائید هم میکنم . بیشتر از آن هم سوادم در این زمینه قد نمیدهد .

چنانکه گفتم، سخن شما آن اندازه نابخردانه است که نیاز به کوشش بیشتری از سوی من نمی‌رود. خواننده این نوشته‌ها خود به تفاوت زن و مرد در سکس و انگیزه آن دو آگاهی بایسته را دارد.
      این هم که اصلن نیازی به پاسخگویی ندارد !

پ.ن : مهربد گرامی امیدوارم از اینکه در برخی جاها تند سخن گفته شده دلگیر نشوید ، در یک بحث این چیز ها طبیعی است
      ویرایش از سوی sonixax : 12-27-2010 در ساعت 03:52 PM
      دکتر ساسی

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      سایر دوستان کجا رفته اند ؟

• جناب خردگرا
      • سید ابوبکر
      • راسل
      • سرکار خانم شیرین
      • کورش خان بیخدا
      • ریکتور

شما هم لطف کنید در ادامه بحث شرکت کنید ، کف کردیم دو نفری
      دکتر ساسی

6. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (12-27-2010)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

• جناب خردگرا
      • سید ابوبکر
      • راسل
      • سرکار خانم شیرین
      • کورش خان بیخدا
      • ریکتور

به نظر من بحث خیلی وقته که تموم شده و هر کسی صفحات تاپیک را از ابتدا بخواند متوجه میشود.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (12-27-2010),sonixax (12-27-2010)

مدیر تالار
      دستاوردها:
      گاز نگیر!

متعجب

sonixax آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      کره ی زمین
      جُستارها
      110
      امتیازها
      424,596
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      47,087
      Mentioned
      89 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Russell نمایش پست ها
      به نظر من بحث خیلی وقته که تموم شده و هر کسی صفحات تاپیک را از ابتدا بخواند متوجه میشود.
      پس نظرتان چیست برگردیم سر همان بحث شیرین خانواده در اسلام ؟!
      دکتر ساسی

10. یک کاربر برای این پست سودمند از sonixax گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (12-27-2010)

رهگذر
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 110
      Overall activity: 40.0%
      دستاوردها:
      عمر است که
      میگذرد.

خسته

Detection آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      1
      امتیازها
      7,040
      رنک
      55
      Post Thanks / Like
      سپاس
      8
      از ایشان 28 بار در 10 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      دو نوع خانواده داریم. 1- خانواده هسته ای 2- خانواده گسترده بنابر نظر اندیشمندان نظام های خویشاوندی نیز بر دو نوعند 1- درون همسری (احتمالا شامل زنای محارم هم می شود) 2- برون همسری

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از Detection گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Russell (12-27-2010),sonixax (12-27-2010)

مدیر تالار
      Overall activity: 99.7%
      دستاوردها:
      وضعیت؟

Empty

kourosh_bikhoda آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2010
      ماندگاه
      صهیونیستستان
      جُستارها
      40
      امتیازها
      94,728
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      4,209
      از ایشان 4,997 بار در 2,197 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      26 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

• جناب خردگرا
      • سید ابوبکر
      • راسل
      • سرکار خانم شیرین
      • کورش خان بیخدا
      • ریکتور

جان شما ما داریم استفاده می کنیم! اونم خیلی!

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
      جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
      ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
      ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
      «توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»

خردگرایی و ایمان ستیزی

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از kourosh_bikhoda گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (12-27-2010),Russell (12-27-2010),sonixax (12-27-2010)

دفترچه نویس
      دستاوردها:
      نِشان‌ها:
      Community Award
      بدون وضعیت

Empty

Russell آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2010
      جُستارها
      65
      امتیازها
      156,618
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      19,613
      از ایشان 15,276 بار در 5,851 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      67 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      پس نظرتان چیست برگردیم سر همان بحث شیرین خانواده در اسلام ؟!
      بحث خوبی که هست،فقط الان دو تا سوال رو میشه جایگزین سوالات اولیه که پروندشون بسته شد کرد.

1-چه تفاوتهای بین زن و مرد وجود داره؟ و
      2-کلاً جدا از بحث زن و مرد چه تفاوتهایی در انسانها باعث اختلاف جقوق اونها میتونه باشه چه تفاوتهایی نه؟
      مثلاً بر چه اساسی حقوق بشر یک سری حقوق رو در همه انسانها با این همه تفاوت یکی میدونه و یکسری قوانین دیگه متفاوت هست

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Russell گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Mehrbod (12-27-2010),sonixax (12-27-2010)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلیدواژگان این جُستار

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •