گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی sonixax نمایش پست ها
شما همه چیز را با هم قاطی کردید ، اشتباه محاسباتی و مختل شدن عملکرد سخت افزار خیلی فرق دارد . اشتباه محساباتی یعنی اینکه در تتیجه ایراد سخت افزاری کامپیوتر نتیجه 2x2 تا را بکند 5 تا .
آن داستان هایی که شما از واژه باگ و ... آورده اید اشتباه محاسباتی نبوده بلکه مختل شدن عملکرد سیستم بوده و ما هم در این باره بحثی با شما نداریم - گویا تاریخچه کامپیوتر را درست نمیدانید .
خوب برای همین گفتم که شما آگاهی ندارید و جدای از آن، چیزی که می‌گویید نیز سراسر نامنطقی است.

روشن است که مختل شدن سیستم می‌تواند خود را به ریخت‌های گوناگون نشان دهد، یکی از آن‌ها
خطای محاسباتی است و یک باردیگر، اصولا تاریخچه همین واژه bug از یک خطای محاسباتی (تکرار می‌کنم،
محاسباتی) برگرفته شده است که خود، از یک اختلال سخت‌افزاری (hardware) ریشه گرفته بوده است.

ریفرنس ما خودش شامل چندین ریفرنس بود ، بعد این دیگر چه پاسخی است ؟ چون ریفرنس من بیشتره پس حرف من درست تره !!!!
ریفرنس شما همچنان که گفتیم، دست‌بالا اگر درست هم در نگر بگیریم تنها
یک چیز را ثابت می‌کرد و آن نیز هم‌اندازه بودن corpus callosum میان زن و مرد بود و بس.

در اینجا می‌توانید ده‌ها نمونه بیشتر از این تفاوت‌ها را بخوانید: تفاوت‌های زن و مرد در ساختار مغزی، جسمی و ...

خیر شرایط بررسی نشد ، و درست سفسطه فرسایشی را شما دارید انجام میدهید .
شرایط تاریخی و گوناگونی نژاد‌ها و احتمال آن لحاظ شد که شما نخواندید.

عادات ماهانه چه ربطی به بحث ما دارد ؟ چند روزی نبودید رشته کلام به کل از دستتان در رفته .
پیوند آن روشن است. عادت ماهانه خود روی دگرگونی‌های هورمونی
تاثیرگذار است و دگرگونی‌های هورمونی نیز روی شیوه فکر کردن تاثیر دارند.

نیاز به ریفرنس دارید؟ به دوست دخترتان زمانی که پریود است مراجعه کنید.

و این طیف در تک تک افراد با هم فرق دارد و بر میگردد به آموزش و محیط آموزشی (البته برای ضریب هوشی هایی در یک رنج)
سخن از طیف آدم‌ها نبود، بلکه طیف از مهارت‌های گوناگون در رشته پزشکی بود.
یک پزشک تنها با یک چیز سر و کار ندارد که بخواهیم تفاوت آن را میان زن و مرد مقایسه
کنیم، ولی یک ریاضی‌دان تنها با محاسبه سر و کار دارد که کار همانند‌پذیری را آسان‌تر می‌کند.

شما فرمودید تنها تفاوت در اندازه شان نشانگر فرق بنیادین است ! نوشتارتان موجود است و دقیقا ربطش میشود همان مانیتور چون ما باس بزرگتر کوچکتر نداریم .
خوب این باز هم از نداشتن آگاهی شما می‌آید که فکر می‌کنید ما باس کوچکتر و بزرگتر نداریم.

533 MHz vs 800 MHz
A Fast Bus, but Catch It Later
875P chip set offers an 800-MHz bus but little performance boost, for now.

بهتر نیست پیش از اینکه این همه ادعای عجیب و شگفت‌انگیز بکنید، یک جستجویی هم در گوگل بکنید؟

پردازش داده ها با آماده سازی داده ها برای پردازش خیلی فرق دارد ، هر چند که روند آماده سازی خودش نیازمند پردازش است ولی لزومن بخشی از پردازش نیست .
سخن شما منطقی نیست.

پیش از هر چیز, تفاوت میان آماده سازی داده‌ها و پردازش آن را برای ما بگویید.

همان طور که به شما نشان دادیم و مطالعه نفرمودید تفاوت های رفتاری اثبات نشده اند و هر کسی برای خودش یک چیزی میگوید ، لذا شما به قطعیت نمیتوانید بگویید سخنتان درست مثال نقضش هم که فت و فراوان ریخته !
تفاوت‌های رفتاری اثبات شده‌اند و نمونه‌ آن را در انگیزش جنسیتی کم و زیاد در سکس میان زن و مرد می‌توانید ببینید.

شما یک سری به سایت بزنید متوجه میشود که به هیچ عنوان محتوایش با آن چیزی که شما ادعا میکنید نیست ، حد اقل یک زحمتی به خودتان بدهید لینک ها را یک کلیکی بفرمایید .

سر هم زدیم، این را دیدیم:

«درخواست سایت در گرفتن کردیت‌کارت ما برای باز کردن دسترسی به دیدن بدن لخت خانوم»

به هر روی، من بیشتر از این به خود زحمت پاسخ دادن به این ادعای خنده‌دار شما را نخواهم داد.

هر خواننده‌ای که نوشته‌ مرا بخواند خود به این تفاوت‌ آشکار
در انگیزه سکس زن و مرد آگاه است و نیاز به یاد‌آوری من ندارد