Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2968
یک پیشنهاد!
  • Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 54

جُستار: یک پیشنهاد!

Threaded View

سخنور یکم
      Level completed: 33%, Points required for next Level: 337
      Overall activity: 6.0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

کنجکاو

سارا آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2015
      ماندگاه
      زیر آسمان خدا
      جُستارها
      19
      امتیازها
      18,513
      رنک
      86
      Post Thanks / Like
      سپاس
      288
      از ایشان 325 بار در 277 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      14 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Karimm نمایش پست ها
      درست است غیر از آن مسلمانان از اینکه به اعتقاداتشان توهین شود ناراحت میشوند و سایت را ترک می کنند در نتیجه در مباحث نباید به مقدساتشان توهین مستقیم کرد مثل دشنام دادن به پیامبر مسلمانان که چیزی را تغییر نمی دهد فقط باعث فرار کردن کاربران میشه. یعنی بحث هایی که می تونست ادامه پیدا کند در وسط کار با دشنام به خدا و پیامبر مسلمانان نیمه کاره رها میشود غیر از آن حمله شخصی در این سایت به شدت زیاد هست. یعنی در یک بحث من ندیدم که کاربران بعد از یکی دو صفحه شروع نکنند حمله شخصی به همدیگر که یه علتش کم بودن کاربرهاست که اخلاق و باور های همدیگر را تا الان کامل شناختن و بحث های تاپیک ها را با هم قاطی می کنند و تصویه حساب می کنند من دوست دارم بدونم نظر مدیر سایت چیست سر میزنه به اینجا؟
      در همین جا هم، چنان که شاهد هستید ، بخاطر کامنتی که برای جستار شما گذاشتم چقدر حرف نامربوط و بقول خودشان خزعبل شنیدم ! بلاد کفر و مبلغ اسلام و.. که جز اسباب خنده بودن برای من چیز دیگری نداشت!:))) من قبلا فکر می کردم کسانی که ناخدا باورند یا ادعای آن را دارند آدم های بی تعصب تر و در نتیجه بازتری هستند چون هیچ چیزی برایشان قداست ندارد که بخواهند برایش تعصب نشان دهند ولی الان متوجه شدم بی دینی هم خودش یک دین محسوب می شود! و دارای طرفداران متعصبی است. با این رفتار های نابجا ، این که طرف از یکجا دیگر دلش پر است بیاید سر کس دیگر خالی کند (در اینجا شاهدش بودیم) خب مسلما نه تنها سبب جذب کاربر می شود بلکه کاربران موجود هم فرار را به قرار ترجیح می دهند.
      بقول حافظ: چو پرده دار همه را به شمشیر می کشد کسی مقیم حریم حرم نخواهد ماند

در ضمن اگر این فروم دارای کتابخانه شود خیلی عالی خواهد بود . کتب فلسفی، مذهبی و الحادی در آن موجود باشد . در نتیجه خیلی ها به هوای دانلود کردن این کتب به این فروم سر خواهند زد و عضو خواهند شد. بنده هم مثل شما تازه عضو این سایت شده ام ولی این را می دانم که مدیران تالارها همه ی جستار ها را می خوانند. یک کم باید صبور بود;)
      ویرایش از سوی سارا : 07-13-2015 در ساعت 04:12 PM

2. یک کاربر برای این پست سودمند از سارا گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (07-16-2015)

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •