• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 1 از 2 12 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 1 به 10 از 20

جُستار: درخواست برخورد جدی با یک کاربر

سخنور دوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

درخواست برخورد جدی با یک کاربر

با سلام

از مدیران فروم میخوام که با یک کاربر برخورد جدی بکنند. کاربری که:

1-اول همه پستهاش آیه قرآن با ترجمش میزاره که ترجمش مبهمه و نه ربطی به موضوع تاپیک داره نه ربطی به موضوع پستی که نقل قول شده.
      2-بعد آیه حرفای مبهمی میزنه که اونها هم نه ربطی به موضوع تاپیک داره نه ربطی به موضوع پستی که نقل قول شده.
      3-موضوع همه صحبتهاش پند و اندرز هست نه بحث منطقی.
      4-بعد پند و اندرز تهدید به رفتن کاربر یا کاربران تاپیک به جهنم در صورت عدم توجه آنان به پند و اندرزهای اوست.
      5-آخر پست هم از شر کاربران دفترچه به خدایش پناه میبرد.

این کاربر را از زمانی که به این فروم آمد میشناسم. از اولین پستی که داد صحبتهاش شامل 5 تا مسئله ای که گفتم میشد تا الان که بیش از 400 تا پست زده. دیگه بوی گند حرفای ایشون کل فروم رو برداشته. من به نظر شخصی افراد احترام میزارم ولی اینجا بحث سر نظر شخصی نیست سر مسخره بازی هست. لطفا مدیران فروم برخورد جدی بکنند.

با تشکر

2. یک کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

kourosh_bikhoda (07-18-2015)

رهگذر
      Level completed: 12%, Points required for next Level: 44
      Overall activity: 99.0%
      بدون وضعیت

خالی

Karimm آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2015
      جُستارها
      1
      امتیازها
      106
      رنک
      2
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 10 بار در 7 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      فروم محلی هست برای بحث کردن با عقاید مختلف
      وفتی تمام طرفین یک بحث قلغ و قمع بشن میشه یک قبرستان مثل الان
      این هم که شما اشاره کردی جز گونه های در حال انقراض فروم هست که جای تعجب داره که چطور تا الان دوام آورده
      ورژن قبلیه سایت هم که فکر کنم گفتگو بود به همین بیماری دچار شده بود
      و یک شخص با تفکر متفاوت که وارد سایت میشد کاربر ها مجالی به او نمی دادند که نفسی بکشد و درجا تکه پاره اش میکردن

4. یک کاربر برای این پست سودمند از Karimm گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Hezbollah_YaHasan (07-13-2015)

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "و ما منع الناس ان یومنوا اذ جائهم الهدی و یستغفروا ربهم الا ان تأتیهم سنة الأولین او یأتیهم العذاب قبلا " "هم چه بازداری کرد مردمانُ که باور می کنند گُداری آمدشان نمایاننده هم می خواهند درست سازی پروردگارشانُ ؟جز می آیدشان روش آغازینها؟ یا می آیدشان ناگوارای پیشتری؟" پناه بر خداوند که همباز هم همتا ندارد هم بگو مگو کنندگانِ بیجا برایشان جا نمی گذارد
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

6. یک کاربر برای این پست سودمند از mbk گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Hezbollah_YaHasan (07-13-2015)

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 912
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      از ایشان 1,247 بار در 721 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بسیار انسان خوبی ست..
      مسلمانان همگی خوب هستند
      فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
      دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Hezbollah_YaHasan (07-13-2015),sara (07-16-2015),سارا (07-25-2015)

سخنور دوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی Karimm نمایش پست ها
      وفتی تمام طرفین یک بحث قلغ و قمع بشن میشه یک قبرستان مثل الان
      این هم که شما اشاره کردی جز گونه های در حال انقراض فروم هست که جای تعجب داره که چطور تا الان دوام آورده
      ورژن قبلیه سایت هم که فکر کنم گفتگو بود به همین بیماری دچار شده بود
      و یک شخص با تفکر متفاوت که وارد سایت میشد کاربر ها مجالی به او نمی دادند که نفسی بکشد و درجا تکه پاره اش میکردن
      شما خوب مطلب را نخواندید. بنده گفتم بحث سر عقیده مخالف نیست سر مسخره بازی هست! یک کاربر دیگری هم هست به نام Hezbollah_yaAli که به اندازه ایشون فعالیت نمیکنه و مشخصه کارش مسخره بازی هست و برای بحث منطقی به سایت نیومده فقط اومده که مسخره بازی دربیاره. ایشون هم دقیقا داره همین کار رو میکنه و فروم رو به گند کشیده. اینکه اینجا سوت و کور است یک بخاطر قلع و قمع مخالفین نیست بخاطر اینه که ملت علاقه به اینجور بحثا ندارن دو بخاطر اینه که ملت با توجه به عاقبت گفتگو دات کام میترسن که در چنین فرومی فعالیت کنن سه اینجا فیلتره. من با آدمای زیادی خارج از این فروم راجع به درستی یا نادرستی اسلام بحث کردم و با سوالات ساده بحثم را شروع کردم ولی دیدم اکثرشون (تقریبا همشون) علاقه ای به اینجور بحثا ندارن. تو ناخودآگاهشون دوست ندارن عقایدشون رو از دست بدن حتی اگه خودشونو خر کنن و توجیهات مسخره برای خودشون بیارن.

در گفتگو دات کام هم وقتی یکی از اسلام دفاع میکرد خب معلومه وقتی اکثر کاربران مخالف اسلامن 10 تا نقل قول میبینه که دارن حرفاشو زیر سوال میبرن! این طبیعیه! مشکل از اینجا نیست. شما برو فروم askdin.com که من بیش از یک سال در اونجا فعالیت کردم بگو اسلام فلان ایراد رو داره اونجا هم 10 تا نقل قول میبینی که حرفاتو زیر سوال میبرن چون اونجا برعکس اینجا اکثر کاربران طرفدار اسلامن. این هم طبیعیه! اگه توی گفتگو دات کام کنایه و توهین هم چاشنی حرفاشون میکردن توی اسک دین هم همینطوره. توی اینجا بعید میدونم تاکنون 5 نفر رو هم بن کرده باشن ولی توی اسک دین بنده با شونصد نام کاربری مختلف اومدم از بس که تنگ نظرن. حتی منو تهدید کردن! اینجا که از این خبرا نیست نمونش ترول هایی مثل mbk و Hezbollah_yaAli که تاکنون با وجود مسخره بازی در بیش از چند صد پست هنوز هم دارن فعالیت میکنن در صورتی که در اسک دین شما مجالی برای این کارا پیدا نمیکنید.

اسک دین رتبه جهانیش 20 هزاره دفترچه 4 میلیون! اما سیاست های دفترچه بهتره پس چرا اسک دین کاربر بیشتری جذب کرده؟ چون تعداد مذهبیون بیشتر از بی دینان هست و 3 دلیل دیگری که در بند یک گفتم.

نویسنده سوم
      Level completed: 81%, Points required for next Level: 39
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Moshref آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2013
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,111
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      269
      از ایشان 110 بار در 74 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      mbk رو میگی!
      فکر کنم فعالترین کاربر دفترچه همین آقا باشه اما خودمونیم واسه هر چه که بخوای یه آیه قرآنی میاره

11. 3 کاربر برای این پست سودمند از Moshref گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Hezbollah_YaHasan (07-13-2015),iranbanoo (07-13-2015),m@hdi (07-13-2015)

رهگذر
      Level completed: 12%, Points required for next Level: 44
      بدون وضعیت

خالی

Karimm آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2015
      جُستارها
      1
      امتیازها
      106
      رنک
      2
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 10 بار در 7 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی m@hdi نمایش پست ها
      شما خوب مطلب را نخواندید. بنده گفتم بحث سر عقیده مخالف نیست سر مسخره بازی هست! یک کاربر دیگری هم هست به نام Hezbollah_yaAli که به اندازه ایشون فعالیت نمیکنه و مشخصه کارش مسخره بازی هست و برای بحث منطقی به سایت نیومده فقط اومده که مسخره بازی دربیاره. ایشون هم دقیقا داره همین کار رو میکنه و فروم رو به گند کشیده. اینکه اینجا سوت و کور است یک بخاطر قلع و قمع مخالفین نیست بخاطر اینه که ملت علاقه به اینجور بحثا ندارن دو بخاطر اینه که ملت با توجه به عاقبت گفتگو دات کام میترسن که در چنین فرومی فعالیت کنن سه اینجا فیلتره. من با آدمای زیادی خارج از این فروم راجع به درستی یا نادرستی اسلام بحث کردم و با سوالات ساده بحثم را شروع کردم ولی دیدم اکثرشون (تقریبا همشون) علاقه ای به اینجور بحثا ندارن. تو ناخودآگاهشون دوست ندارن عقایدشون رو از دست بدن حتی اگه خودشونو خر کنن و توجیهات مسخره برای خودشون بیارن.

در گفتگو دات کام هم وقتی یکی از اسلام دفاع میکرد خب معلومه وقتی اکثر کاربران مخالف اسلامن 10 تا نقل قول میبینه که دارن حرفاشو زیر سوال میبرن! این طبیعیه! مشکل از اینجا نیست. شما برو فروم askdin.com که من بیش از یک سال در اونجا فعالیت کردم بگو اسلام فلان ایراد رو داره اونجا هم 10 تا نقل قول میبینی که حرفاتو زیر سوال میبرن چون اونجا برعکس اینجا اکثر کاربران طرفدار اسلامن. این هم طبیعیه! اگه توی گفتگو دات کام کنایه و توهین هم چاشنی حرفاشون میکردن توی اسک دین هم همینطوره. توی اینجا بعید میدونم تاکنون 5 نفر رو هم بن کرده باشن ولی توی اسک دین بنده با شونصد نام کاربری مختلف اومدم از بس که تنگ نظرن. حتی منو تهدید کردن! اینجا که از این خبرا نیست نمونش ترول هایی مثل mbk و Hezbollah_yaAli که تاکنون با وجود مسخره بازی در بیش از چند صد پست هنوز هم دارن فعالیت میکنن در صورتی که در اسک دین شما مجالی برای این کارا پیدا نمیکنید.

اسک دین رتبه جهانیش 20 هزاره دفترچه 4 میلیون! اما سیاست های دفترچه بهتره پس چرا اسک دین کاربر بیشتری جذب کرده؟ چون تعداد مذهبیون بیشتر از بی دینان هست و 3 دلیل دیگری که در بند یک گفتم.
      من زیاد از جزییات گفتگو مطلع نیستم چه بلایی سر گفتگو دات کام اومده بود؟
      من فقط یه روز دیدم سایتش دیگه بالا نمیاد فکر کردم صاحبش بی خیال هزینه دامین و سرور شده

علت اینکه کسی در فروم ثبت نام نمیکنه بخاطره ترس از عواقب آن هست. میشه تعداد یوزر ها را خیلی افزایش داد ولی باید یک سری خط قرمز برای بعضی مسایل مطرح کرد اینجوری کاربران مسلمان هم به فروم خواهند آمد.
      اینکه به دنبال انتقام باشید که چون تو سایت اسک دین شما را بن کردند و حالا تلافیشو اینجا دربیارید چیزی رو درست نمی کند. بن کردن هم لزوما به این معنا نیست که دسترسی کاربر رو محدود کنن. بد و بیراه گفتن هم باعث میشه طرف نیاد

ارزش یک نوشته به خوانده شدنش هست. وقتی که کسی نوشته های اینجا را نخواند به چه درد میخوره؟
      الان اینجا 100 درصد آن چیزی که باید گفته شود گفته میشه بدون رودربایستی یا محدودیت
      هر چی این درصد پایین تر بیاد تعداد کاربر ها افزایش پیدا می کند
      دیگه مدیران سایت باید در نظر بگیرن در کدام نقطه بایستند که نه سیخ بسوزد و نه کباب
      هم تعداد خواننده ها زیاد باشد و هم به اندازه کافی مطالب گفته بشه

13. یک کاربر برای این پست سودمند از Karimm گرامی سپاسگزاری کرده اند:

سارا (07-13-2015)

سخنور دوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من زیاد از جزییات گفتگو مطلع نیستم چه بلایی سر گفتگو دات کام اومده بود؟
      من فقط یه روز دیدم سایتش دیگه بالا نمیاد فکر کردم صاحبش بی خیال هزینه دامین و سرور شده

علت اینکه کسی در فروم ثبت نام نمیکنه بخاطره ترس از عواقب آن هست. میشه تعداد یوزر ها را خیلی افزایش داد ولی باید یک سری خط قرمز برای بعضی مسایل مطرح کرد اینجوری کاربران مسلمان هم به فروم خواهند آمد.
      اینکه به دنبال انتقام باشید که چون تو سایت اسک دین شما را بن کردند و حالا تلافیشو اینجا دربیارید چیزی رو درست نمی کند. بن کردن هم لزوما به این معنا نیست که دسترسی کاربر رو محدود کنن. بد و بیراه گفتن هم باعث میشه طرف نیاد

ارزش یک نوشته به خوانده شدنش هست. وقتی که کسی نوشته های اینجا را نخواند به چه درد میخوره؟
      الان اینجا 100 درصد آن چیزی که باید گفته شود گفته میشه بدون رودربایستی یا محدودیت
      هر چی این درصد پایین تر بیاد تعداد کاربر ها افزایش پیدا می کند
      دیگه مدیران سایت باید در نظر بگیرن در کدام نقطه بایستند که نه سیخ بسوزد و نه کباب
      هم تعداد خواننده ها زیاد باشد و هم به اندازه کافی مطالب گفته بشه
      ظاهرا صاحاب گفتگو دات کام رو دستگیر کردن مثل صاحاب آویزون و هر دو سایت رو تبخیر کردن!

من به دنبال انتقام نیستم مثل بقیه دوستان. ما نظراتمون رو میدیم منطقی هم بحث میکنیم فقط برخی دوستان توهین و کنایه رو چاشنی کار میکنن که من باهاش شخصا موافق نیستم ولی خب بعضی ها مثلا انتظار دارن ما به پیامبرشون بگیم "محمد صلی الله و علیه و آله و سلم"! خب اینجا لحن دانشیک هست مثل ویکیپدیا نه مذهبی که ما بخوایم مثل اونا صحبت کنیم. شما برید اسک دین و از اسلام که هیچی از شیعه انتقاد کنید آنچنان با کینه سخن میگن و توهین میکنن که انگار میخوان گردن آدمو بزنن! مدیران اسک دین هم کاری با این دسته از کاربراشون ندارن. اینجا اگر کینه ای هست نسبت به کاربر مسلمان نیست نسبت به محمد و صحابه محمد و آل محمد و آخوندا و اسلام سیاسی هست که دهن بسیاری از مردم این خطه رو در 1400 سال پیش گاییده! ولی اونها نسبت به ما کینه دارن. چرا؟ چون فقط مثل اونا فکر نمیکنیم! پس ما رو با اونا مقایسه نکنید.

باور کنید اگه لحن کاربران اینجا تغییر کنه و حتی بجای اینکه بگن "علی گفت" بگن "مولا امیرالمومنین علی علیه السلام فرمود" (!) تعداد کاربران اینجا تغییر چندانی نمیکنه! من بعد 6 سال چک و چونه زدن با انواع مسلمین به این نتیجه رسیدم که مسلمین از 6 حالت زیر خارج نیستن:

1-سودشون تو اسلامه (مثل آخوندا و مسئولین نظام) پس طرفدار اسلامن.
      2-نفعشون تو اسلامه (دوست دارن بهشت باشه که برن بهشت یا جهنم باشه تا کسی که ازش کینه دارن رو تو جهنم ببینن) پس طرفدار اسلامن.
      3-خیلی ساده! نمیفهمن! مشکل هوش و آیکیو دارن! با بعضیاشون بحث کنی باهات دعوا میکنن!
      4-دلایلی که باهاشون اسلام رو قبول دارن رو حاضر نیستن ترک کنن بنا به دلایل واهیی که خودش یه مقاله میشه.
      5-پی عشق و حالن و بحث منطقی سرشون رو درد میاره و میگن "ولمون کن بابا"! (یا بهتره بگم بیشتر دنبال مسائل مربوط به شکم و زیر شکم هستن!)
      6-خیال میکنن پشت اسلام منطقی نهفته هست ولی نمیدونن چی پس طرفدار اسلامن.

2 گروه اول که عمرا اسلام رو ول نمیکنن پس باهاشون بحث نکنید! گروه سوم رو هم فقط از طریق همین فضای مجازی که میبینید باهاشون بحث میتونید بکنید خارج از فضای مجازی اگه جونتونو دوست دارید باهاشون بحث نکنید! شناخت 2 گروه اول که راحته و در مورد گروه سوم از روی پاسخ هاشون میتونید بفهمید که نفهم هستن یا نه! اگه دیدید جواب های بی ربط دادن بدونید که نفهمن! (اکثر کاربرای اسک دین جزو این گروهن!) اما گروه چهارم رو با معرفی مقاله (یا نوشتاری یا در فضای مجازی) هدایتشون کنید تا اون مطلب رو بخونن شاید که از اسلام برگردن. گروه پنجم تا پی شکم و زیر شکم هستن کاریشون نمیشه کرد وقتی دیدید از این عالم خارج شدن برید سر وقتشون. گروه ششم احتمال اینکه اسلام رو ترک کنن زیاده و اکثر مردم هم جزو این گروه هستن ولی تا نخوان و خودشون پیگیر نشن از اسلام خارج نمیشن. تا وقتی که این سوال تو ذهنشون شکل نگیره که "از کجا معلوم من اشتباه فکر نمیکنم" مطمئن باشید از اسلام برنمیگردن.

چند نکته هم برای دوستان دفترچه ای منتقد اسلام:

این حرفی رو که بهتون میزنم جدی بگیرید چون از کسی میشنوید که 6 سال با ملت بحث کرده. با کسانی که سیستم فکریشون با شما کلا فرق میکنه بحث نکنید چون به هیچ جایی نمیرسید چرا که فرد از موضع دفاع وارد بحث شده و از یک طرف فکر میکنه اگه حرف شما رو قبول کنه کم اورده پس زیر بار حرف شما نمیره (اگه تو بحثتون کنایه و توهین هم باشه که حالت کل کل پیدا میکنه و اصلا به حرفاتون فکر هم نمیکنه!) و از طرف دیگه خیال میکنه اگه بر دینش مسلط تر بود میتونست جواب شما رو بده پس با خودش میگه "اینکه من نتونستم اونو قانع کنم دلیل بر ایراد اسلام نیست دلیل بر نادانی منه و مثلا آیت الله مکارم شیرازی میتونه جواب اینو بده"!

پس ابتدا سوالات کوچک ولی پر عمق (از آدمی که میشناسید 2 زار عقل تو مخش هست) بپرسید (مثلا چرا یک فرد صرفا بخاطر اینکه مشرکه باید تا ابد بسوزه؟) بعد که فرد مشتاق شد منابعتون رو معرفی کنید. با این روش طی چند دهه شاید اکثر مردم اسلام رو رها کنن. بحث رو در رو فقط در شرایطی که فرد باهاتون زاویه زیر 90 درصد داره شاید به نتیجه برسه و وقتی شما کافرید و دیگری مسلمان زاویه شما دو نفر 180 درجه هست پس بحث نکنید. اندکی دانستن تاریخ شما رو به این نتیجه میرسونه که در طول تاریخ هم تغییر دادن چنین زوایایی در وسعت بالا همیشه با زور انجام شده.

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Anarchy (07-16-2015),master (07-21-2015)

سخنور سوم
      Level completed: 46%, Points required for next Level: 219
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Hezbollah_YaHasan آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2012
      جُستارها
      39
      امتیازها
      9,831
      رنک
      66
      Post Thanks / Like
      سپاس
      119
      از ایشان 350 بار در 211 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      اصولا ما بچه حزب اللهی ها نوره می کشیم بعد با پای راست قدم به سایت کفار می گذاریم چرا که مورد حجمه قرار می گریم و نام کاربری ما را به شهادت می رسانند.
      یا حسن! شیخ حسن!
      نرمش قهرمانانه حق مسلم ماست.

ترامپ با لغو برجام میخی بر تابوت آمریکا زد.

یالثارت الحسین
      امروز حزب الله با سلاح منطق و گفتگو مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب می کوبد.

حزب الله! یا علی! تا آزادی قدس یک یا حسین بیش نیست!

سخنور دوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      جناب کریم اگه شما در این پست جناب ترول:

http://www.daftarche.com/%DA%AF%D9%8...296/#post80530

بحث منطقی و استدلال و عقیده مخالف پیدا کردید من غسل میکنم و وضو میگیرم و همه نمازهای قضام رو به جا میارم بعدشم تا پایان سال همه روزه های قضام رو بجا میارم. اگه نتونستید فقط من یک درخواست از شما دارم! لطفا از این ترول ها حمایت نکنید.

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. روحانی: وظیفه پلیس اجرای قانون است نه اسلام!
      از سوی m@hdi در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 6
      واپسین پیک: 06-08-2015, 08:12 AM
    2. ظهور نزدیک است: خروج سفیانی آغاز شد
      از سوی Hezbollah_YaHasan در تالار دین
      پاسخ: 9
      واپسین پیک: 06-19-2014, 08:56 AM
    3. دعوتنامه بالاترین (قوانین در پست نخست خوانده شود)
      از سوی shirin در تالار درخواست دعوتنامه
      پاسخ: 84
      واپسین پیک: 09-28-2013, 07:35 PM
    4. آیا نخست وزیر آینده اسرائیل یک ایرانی‌ خواهد بود؟
      از سوی Theodor Herzl در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 2
      واپسین پیک: 03-30-2012, 08:40 AM
    5. دین خوب است یا بد؟
      از سوی Russell در تالار دین
      پاسخ: 6
      واپسین پیک: 11-28-2010, 05:18 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید