• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

نمایش پیکها: از 1 به 10 از 10

جُستار: کتابی برای مسلمین دنبال تحقیق

سخنور دوم
      Level completed: 24%, Points required for next Level: 306
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      از ایشان 669 بار در 345 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

کتابی برای مسلمین دنبال تحقیق

با سلام

اینکه کسی در نقد قرآن و اسلام در صحبت هایش حرف های توهین آمیز به کار ببرد به تعریف فرد از توهین و آزادی بیان بستگی دارد ولی توهین کردن شاید چیزی از ارزش نویسنده کم کند اما چیزی از ارزش متن کم نمیکند و متن میتواند منطقی یا غیر منطقی باشد.

اما چیزی که حقیقت دارد این است که مسلمین متنی را که در آن به مقدساتشان توهین شده باشد نمیخوانند یا با دیدی آنقدر منفی میخوانند که از اول تا پایان متن به دنبال موضع گیری مخالف و توجیه ایرادات و زیر سوال بردن حرف طرف مقابلشان هستند. این را نویسنده بزرگترین سایت نقد اسلام، آرش بیخدا هم فهمید و در زندیق بخشی به نام ویژه باورمندان درست کرد که در آن با احترام، عقاید مسلمین را نقد کند اما هنوز مطلبی در آن قرار نداده است.

بنده شخصا اسم کتاب "نقد قرآن" دکتر سها را شنیده بودم و دانلود هم کردم ولی از یک طرف چون از طریق زندیق هرچی مطلب بر ضد قرآن و اسلام بوده خوانده بودم و از طرف دیگر بخاطر حجم بالای کتاب (860 صفحه) انگیزه ای برای خواندنش نداشتم ولی چند هفته پیش شروع به خواندنش کردم و امروز آن را تمام کردم.

کتاب کاملا با احترام به عقاید مسلمین نوشته شده است و نویسنده هم در بیش از 90 درصد موارد از ترجمه مستقیم و صحیح قرآن با برخی پرانتزها که مورد تایید دیگر ترجمه ها هم هست استفاده کرده است. تنها ترجمه ای که من دیدم فرق اساسی با ترجمه ایشان دارد ترجمه مکارم شیرازی بود که این ترجمه اصولا با بقیه ترجمه ها هم فرق میکند و کمتر پرانتز دارد و ماله کشی در آن فراوان است و ترجمه ای کاملا فریبکارانه برای توجیه ایرادات قرآن است.

در کمتر از 10 درصد موارد هم به سنت مراجعه شده که آن هم براساس معتبرترین کتب سنت اسلامی هست. البته ماله کشان همیشه وقتی چیزی غیر منطقی در سنت میبینند حتی در صورت تواتر آن را ضعیف دانسته و خودشان را به آن راه میزنند ولی محقق واقعی نباید براساس میل شخصی خود عمل کند و بگوید چون دوست دارم این صحیح نباشد پس صحیح نیست بلکه محقق واقعی به دنبال واقعیت است خواه برایش شیرین باشد خواه تلخ.

نکته دیگر این است که بسیاری از ایرادات وارد شده بر قرآن در این کتاب را در زندیق ندیده ام و این کتاب میتواند برای منتقدین جدی اسلام هم حرف های جدیدی برای گفتن داشته باشد.

در آخر حتما توصیه میکنم این کتاب را بخوانید مخصوصا کسانی که تاکنون یک کتاب هم در نقد قرآن و اسلام نخوانده اند. بعید میدانم بعد از خواندن این کتاب مسلمان باقی بمانید!

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (04-24-2015),kourosh_iran (04-25-2015),Moshref (04-25-2015)

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان " ( یا أیها الذین آمنوا إنما المشركون نجس فلا یقربوا المسجد الحرام بعد عامهم هذا وإن خفتم عیلة فسوف یغنیكم الله من فضله إن شاء إن الله علیم حكیم ( 28 ) ) ""ای هرآن کسانی باور کردید چون چه همبازگذاران پلیدیند باز نباشد نزدیک می شوند پیشانی بخاک گذار گاه ناروا چندی سال این هم اگر ترسیدید تنگنا باز زود بهرهمند می کندتان خداوند از بیشتری اش اگر خواست چون خداوند خیلی داناییست خیلی فرمانروا 28"
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی m@hdi نمایش پست ها
      با سلاماینکه کسی در نقد قرآن و اسلام در صحبت هایش حرف های توهین آمیز به کار ببرد به تعریف فرد از توهین و آزادی بیان بستگی دارد ولی توهین کردن شاید چیزی از ارزش نویسنده کم کند اما چیزی از ارزش متن کم نمیکند و متن میتواند منطقی یا غیر منطقی باشد.اما چیزی که حقیقت دارد این است که مسلمین متنی را که در آن به مقدساتشان توهین شده باشد نمیخوانند یا با دیدی آنقدر منفی میخوانند که از اول تا پایان متن به دنبال موضع گیری مخالف و توجیه ایرادات و زیر سوال بردن حرف طرف مقابلشان هستند. این را نویسنده بزرگترین سایت نقد اسلام، آرش بیخدا هم فهمید و در زندیق بخشی به نام ویژه باورمندان درست کرد که در آن با احترام، عقاید مسلمین را نقد کند اما هنوز مطلبی در آن قرار نداده است.بنده شخصا اسم کتاب "نقد قرآن" دکتر سها را شنیده بودم و دانلود هم کردم ولی از یک طرف چون از طریق زندیق هرچی مطلب بر ضد قرآن و اسلام بوده خوانده بودم و از طرف دیگر بخاطر حجم بالای کتاب (860 صفحه) انگیزه ای برای خواندنش نداشتم ولی چند هفته پیش شروع به خواندنش کردم و امروز آن را تمام کردم.کتاب کاملا با احترام به عقاید مسلمین نوشته شده است و نویسنده هم در بیش از 90 درصد موارد از ترجمه مستقیم و صحیح قرآن با برخی پرانتزها که مورد تایید دیگر ترجمه ها هم هست استفاده کرده است. تنها ترجمه ای که من دیدم فرق اساسی با ترجمه ایشان دارد ترجمه مکارم شیرازی بود که این ترجمه اصولا با بقیه ترجمه ها هم فرق میکند و کمتر پرانتز دارد و ماله کشی در آن فراوان است و ترجمه ای کاملا فریبکارانه برای توجیه ایرادات قرآن است.در کمتر از 10 درصد موارد هم به سنت مراجعه شده که آن هم براساس معتبرترین کتب سنت اسلامی هست. البته ماله کشان همیشه وقتی چیزی غیر منطقی در سنت میبینند حتی در صورت تواتر آن را ضعیف دانسته و خودشان را به آن راه میزنند ولی محقق واقعی نباید براساس میل شخصی خود عمل کند و بگوید چون دوست دارم این صحیح نباشد پس صحیح نیست بلکه محقق واقعی به دنبال واقعیت است خواه برایش شیرین باشد خواه تلخ.نکته دیگر این است که بسیاری از ایرادات وارد شده بر قرآن در این کتاب را در زندیق ندیده ام و این کتاب میتواند برای منتقدین جدی اسلام هم حرف های جدیدی برای گفتن داشته باشد.در آخر حتما توصیه میکنم این کتاب را بخوانید مخصوصا کسانی که تاکنون یک کتاب هم در نقد قرآن و اسلام نخوانده اند. بعید میدانم بعد از خواندن این کتاب مسلمان باقی بمانید!
      کسی که در آغاز نوشته اش نام خداوند را بکار نبرده همتا گذار پلیدست همانند گوسفندی که بی شناسهء خداوند سربریده شود خوردنش نارواست تازه ناباوران به خداوند اگر انگبین شوند نمی خورم شان خداوندا پاس تو برای اندیشه که دادی ام نوشتارت سخنت قرآن ناتوان کنندهء هر رویگردان که جز زیانی برشان نیافزاید
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سخنور دوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی mbk نمایش پست ها
      کسی که در آغاز نوشته اش نام خداوند را بکار نبرده همتا گذار پلیدست همانند گوسفندی که بی شناسهء خداوند سربریده شود خوردنش نارواست تازه ناباوران به خداوند اگر انگبین شوند نمی خورم شان
      شما این کتاب را بخون ببینم اصلا دیگه اسم خدا رو میاری یا نه!

5. 2 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (04-24-2015),sonixax (04-24-2015)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      "قاتِلُوا الَّذینَ لا یُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَ لا بِالْیَوْمِ الْآخِرِ وَ لا یُحَرِّمُونَ ما حَرَّمَ اللَّهُ وَ رَسُولُهُ وَ لا یَدینُونَ دینَ الْحَقِّ مِنَ الَّذینَ أُوتُوا الْکِتابَ حَتَّی یُعْطُوا الْجِزْیَةَ عَنْ یَدٍ وَ هُمْ صاغِرُونَ29التوبه"
      "بکشید کسانی نباشد باور می کنند به خداوند هم نباشد به زمان واپسین نیز نباشد ناروا می کنند چه نارواکرد خداوند هم فرستاده اش هم نباشد وام می دهند آیینِ درستُ از کسانی دریافتند نوشتار تا هنگامی می بخشند مزد شده بارهء دستی هم آنها کوچک شوندگانند 29پشیمانی"
      شما این کتاب را بخون ببینم اصلا دیگه اسم خدا رو میاری یا نه!
      یک که نوشتارش اندازهء شتر گاو گوسفند بز مرغ ارزش ندارد که آنها دست کمش می توانستند شکم من گشنه را پرکنند زمانی که بی شناسهء خداوند سربریده شدند را نمی خورم
      دو آن بی سواد عربی اش هم خوب نیست پس جز هرز چیزی نداشت آنهم چه هرزی درست است اگر من همانندش بیاندیشم به درستی ناباور به خداوند خواهم شد همانند این که توی آب پاکیزه زهر بریزم بخورم
      سه که یک بار مشت به دندان رویگردانان زدیم توی همین دفترچه واسهء همین نادکتر سها که توی پوست گردانندگانش جا نمی گرفت برداشتندش به شناسهء هرز پیک پس نیاز نیست دوباره خودم را خسته کنم
      یک نمونه از گفتهء خودبینانه اش {چرا خداوند به انجیر سوگند خورد؟}انجیر میوه ای خوشمزه دارای تخم بیشمار ,مزهء شیرین دارای گونه های فراوان از خداوند می خواهم زمانش برسد بازم ازش بخورم
      هر کس روز واپسین که روز رسیدگیست هم خداوند فرمانروایش است را باور ندارد هم وامدار آیین درست خداوند نیست به درد کشته شدن می خورد هم بس
      پناه بر خداوندی که مهربانیش مرا بس است از خشمش سخت هراسناگم به نوشتار سخنش قرآن باورمند ای خداوند مرا نماز گذار هم پاکیزه دهنده همیشه بگذار
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سرنویسنده سوم
      Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Agnostic آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Oct 2011
      جُستارها
      67
      امتیازها
      50,772
      رنک
      100
      Post Thanks / Like
      سپاس
      2,650
      از ایشان 3,328 بار در 1,555 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      این خیلی کتاب خوبی است منهم یک سوم آن را خوانده ام و قبلا در این سایت آن را معرفی کرده بودم. توضیحات شما درست و روشنگر است. دوستان این کتاب را حتما به دیگران معرفی کنید.
      حضرت زهرا جنده آل محمد: تن زن عورت است
      موی سر حضرت زهرا و زنان مومن به اسلام موی زهار است پس سرشان مامله و حجاب اجباری است.

کون لق بی بی دو عالم حضرت زهرا تعالی

امام زمان مفعول است ... وارث پیغمبر است

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Agnostic گرامی سپاسگزاری کرده اند:

m@hdi (04-25-2015),sonixax (04-24-2015)

سخنور دوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      به درد کشته شدن می خورد
      یکی در اروپا مسیحی باشه و عقیده شما (اسلام) رو قبول نداشته باشه و بگه به درد کشته شدن میخورید ناراحت نمیشوید؟ البته که ناراحت نمیشوید چون تو مملکت امام زمان هستید و فعلا دور دور شماست گور بابای اروپا ولی مطمئنم اگه اقدام به کشتنتان بکنند ناراحت میشوید!

در قوانین مدرن قضایی جهان اگر کسی از روی جهل جرمی انجام دهد مجازاتش کمتر است ولی نمیدانم که بعضی ها چرا انقدر ابله هستند که با ارزش ترین چیز یک انسان (جانش) را انقدر بی ارزش میپندارند! حقتان همان داعش هست که مثل خودتان فله ای میکشد.

10. 2 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (04-28-2015),kourosh_iran (04-25-2015)

نویسنده سوم
      Level completed: 81%, Points required for next Level: 39
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

Moshref آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Nov 2013
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,111
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      269
      از ایشان 110 بار در 74 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      من قبلا کتاب نقد احکام دکتر سها را خوانده بودم باید وقت بزارم این را هم بخوانم حتما حرف های زیادی برای گفتن دارد

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Moshref گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (04-28-2015)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      "وَقَالَتِ الْیَهُودُ عُزَیْرٌ ابْنُ اللّهِ وَقَالَتْ النَّصَارَى الْمَسِیحُ ابْنُ اللّهِ ذَلِكَ قَوْلُهُم بِأَفْوَاهِهِمْ یُضَاهِؤُونَ قَوْلَ الَّذِینَ كَفَرُواْ مِن قَبْلُ قَاتَلَهُمُ اللّهُ أَنَّى یُؤْفَكُونَ 30 التوبه"
      "هم گفت یهود نمایانده شده ها عزیز پسر خداوندست هم گفت یاوران نصاری مسیح پسر خداوند است آن گفته شان به فوتهاشان مانند می شوند گفتهء کسانی روی گردانیدند از پیشتر بکشدشان خداوند که چون جور می بافند 30پشیمانی "
      یکی در اروپا مسیحی باشه و عقیده شما (اسلام) رو قبول نداشته باشه و بگه به درد کشته شدن میخورید ناراحت نمیشوید؟ البته که ناراحت نمیشوید چون تو مملکت امام زمان هستید و فعلا دور دور شماست گور بابای اروپا ولی مطمئنم اگه اقدام به کشتنتان بکنند ناراحت میشوید!

در قوانین مدرن قضایی جهان اگر کسی از روی جهل جرمی انجام دهد مجازاتش کمتر است ولی نمیدانم که بعضی ها چرا انقدر ابله هستند که با ارزش ترین چیز یک انسان (جانش) را انقدر بی ارزش میپندارند! حقتان همان داعش هست که مثل خودتان فله ای میکشد.
      یک که من در داراگشتگیِ مملکت کسی جز خداوند نیستم هم باور به پیشوای جاخورده نیستم گفته را به کج راه نبر
      دوگانه پرست مسیحی هم که مسیح درود خداوند برش باد را پسر خداوند می داند شایستهء کشته شدن بیش نیست
      اندوهناکی هم ناراحتی مان میوه می دهد که اگر کشته شویم در راهش خداوند ما را زنده نگاه می دارد هم توشه ای روزی ای از سوی خداوند بر خوردار می شویم
      در فرمانهای تازه قوانین مدرن اگر نادانان را نمی کشد راست باشد ! خداوند هم این سخنش را برای این آورده که نادان دانا شود نه همانندتان که سر به زیر برف فرو می برید که نبینید خداوند چه گفته همانند سربه نادانی زننده ها برای گریز

باارزش ترین چیز آدمی جانش است آفریدهء خداوند است همانند دیگر آفریده هایش اگر می خواهد آن را از هر کس می گیرد برای برخی برای پست شماریشان برای برخی برای درون کردنش در بندگانش هم درون کردن در باغش که آرامش
      یافته اند پروردگارا بارمان مده چه در توانمان نیست ای یگانه زنده خیلی برپا

سخنور دوم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

m@hdi آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Sep 2013
      جُستارها
      88
      امتیازها
      10,544
      رنک
      68
      Post Thanks / Like
      سپاس
      610
      Mentioned
      3 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      یک که من در داراگشتگیِ مملکت کسی جز خداوند نیستم هم باور به پیشوای جاخورده نیستم گفته را به کج راه نبر
      اینجا مملکت امام زمان است و همه کاری میکنند تا امام زمان ظهور کند! ولی فقیهش هم نائب امام زمان است و به گفته برخی با او در ارتباط است! پس اینجا بطور عام مملکت خداست بطور خاص مملکت آقا امام زنان است!

دوگانه پرست مسیحی هم که مسیح درود خداوند برش باد را پسر خداوند می داند شایستهء کشته شدن بیش نیست
      حماقت در سخنان شما موج میزند! البته انقدر حماقت بنده را حیرت زده میکرد اگر با سایت اسک دین آشنا نشده بودم! من احمق خیال میکردم اگه دلائل مرتدان بر ضد اسلام را بیاورم همه اسلام را رها میکنند ولی وقتی با اسک دین آشنا شدم دیدم برخی انقدر احمق هستند که هرچقدر هم دلیل بیاوری دینشان را رها نمیکنند نه بخاطر اینکه قانع نشوند چرا که من هر مطلبی را از 100 فیلتر رد میکردم و اگر کمترین توجیهی برای آن بود آن را نمیاوردم و کاملا توضیح میدادم اما برخی بخاطر اینکه دوست دارند اسلام صحیح باشد اسلام را قبول دارند و پیشاپیش صیغه حوری ها را خوانده اند!

در فرمانهای تازه قوانین مدرن اگر نادانان را نمی کشد راست باشد ! خداوند هم این سخنش را برای این آورده که نادان دانا شود نه همانندتان که سر به زیر برف فرو می برید که نبینید خداوند چه گفته همانند سربه نادانی زننده ها برای گریز
      بر چه اساسی من نادان هستم و شما دانا؟! درک من این است که اسلام دینی کاملا غلط و ضد انسانی هست و پیامبرش حتی یک دلیل در کتابش برای نبوتش و معاد و یکتایی خدا نیاورده است! در اسک دین به ابلهان که اسم کارشناس روی آنها هست میگویم به فرض که محمد پیامبر خداست من معاد را چگونه قبول کنم؟! میگویند همانطور که محمد را قبول کردی هر چرت دیگری هم گفت باید قبول کنی حال آنکه در خود قرآن محمد آمده است ابراهیم که پیامبر خدا بود و با خدا صحبت میکرد به خدا گفت معاد را چگونه قبول کنم و خدا گفت مگر ایمان نداری و ابراهیم گفت میخواهم مطمئن شوم و بعدش آن ماجرای پرندگان. پس ابراهیم هم به دنبال دلیل بوده ولی علمای نفهم اسلام میخواهند ما مثل گوسفند هر چیزی که میگویند قبول کنیم و خودشان را با دکتر مقایسه میکنند و میگویند همانطور که شما بدون سوال از دکتر حرفش را قبول میکنی باید بدون سوال هم حرفهای ما را بپذیری! مغلطه از این واضح تر؟!

اگر دانایی یعنی قبول قرآن و جنایات خلفا و سکوت امامانی که مثل آخوندهای زمان قاجاریه که 50 سال ناصرالدین شاه رید به مملکت و فقط وقتی سر و صدا میکردند که منافعشان لطمه میدید پس من هرگز دوست ندارم دانا شوم و آتش جهنم برای من و امثال من و حوری های بهشتی برای شما و همفکرانتان!

باارزش ترین چیز آدمی جانش است آفریدهء خداوند است همانند دیگر آفریده هایش اگر می خواهد آن را از هر کس می گیرد برای برخی برای پست شماریشان برای برخی برای درون کردنش در بندگانش هم درون کردن در باغش که آرامش
      یافته اند
      در اسک دین گفتم به فرض که کسروی توهین کرده باید یک مشت مسلمان بی عقل وحشی را فرستاد که با 27 ضربه چاقو شرحه شرحه اش کنند؟! گفتند چرا در آلمان مسلمان محجبه را کشتند! منظور امثال شما این است که زورتان به اروپا و آمریکا نمیرسد ولی میتوانید دهن اطرافیانتان را سرویس کنید! اما تا کی؟! شاید آن روز که امثال شما میروید درون مساجد و امامزاده هایتان میچپید را من نبینم اما خواهد آمد.
      ویرایش از سوی m@hdi : 04-25-2015 در ساعت 07:33 PM

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از m@hdi گرامی سپاسگزاری کرده اند:

Agnostic (04-28-2015),Anarchy (04-27-2015)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      "قد افلح من تزکی و ذکر اسم ربه فصلی بل توءثرون الحیاة الدنیا والاخرة خیر وابقی ان هذا لفی الصحف الاولی صحف ابراهیم و موسی "
      "پیش رستگار شود کسی پاکیزه می شود هم بازگو شود نام پروردگارش باز نماز خوانده نه آره بر می گزینید زندگی نزدیکُ هم واپسین بهتریست هم برجاتری چون اینست تا برای در برگه های آغازین برگه های ابراهیم نیز موسی "
      اینجا مملکت امام زمان است و همه کاری میکنند تا امام زمان ظهور کند! ولی فقیهش هم نائب امام زمان است و به گفته برخی با او در ارتباط است! پس اینجا بطور عام مملکت خداست بطور خاص مملکت آقا امام زنان است!
      خداوند را پاس آن زمان گذشته که گمانپردازی بودم من همه جا را زمین خداوند می دانم هم واپسین را باور دارم پیشوای جاخورده امام زمانی درکار نبوده هم نیست هم نخواهد بود آنچه هست خداوند ما را در زمان خودمان آفریده که بر سرنوشت خودمان کار کنیم
      حماقت در سخنان شما موج میزند!
      دوست نداری من هم اینگونه بیاندیشم که سربه نادانی زدن در سخنان شما کولاک می کند .یک چیز را واسه ات روشن کنم من هیچ نوشته کتابی جز سخن خداوند قرآن را دنبال نمی کنم پس تلاش نکن بچسبانی ام به چیز دیگر می توانی بگویی اینجا در سخن خداوند چرا چنین آمده تا پاسخت را بدهم هم از رنگین گفتارت کمتر به خورد همه بده
      خداوندا مرا از گزافکاران مکن

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. حکم مرتد در جمهوری اسلامی چیست ؟ آیا این حکم اسلامی است ؟
      از سوی دفترچه در تالار سیاست و اقتصاد
      پاسخ: 4
      واپسین پیک: 12-10-2013, 11:14 AM
    2. ارتباط در سلیقه ی موسیقی و شخصیت و ساختار مغز انسان
      از سوی Nocturne در تالار موسیقی و سینما
      پاسخ: 21
      واپسین پیک: 11-08-2012, 01:12 PM
    3. پاسخ: 0
      واپسین پیک: 04-28-2012, 03:12 PM
    4. پاسخ: 24
      واپسین پیک: 02-17-2011, 12:33 PM
    5. پاسخ: 4