به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"قل لا یستوی الخبیث والطیب ولو أعجبك كثرة الخبیث فاتقوا الله یا أولی الألباب لعلكم تفلحون ."
"بگو نکند یکسانند ناپاک آلوده هم پاکیزه هم گر شگفتت زند فراوانیِ ناپاک آلوده باز بیم بدارید خداوندُ ای برترین بهره بران تا برای انگیزدتان رستگار می شوید "
گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی باده نمایش پست ها
نود و نه درصد مسلمونایی (چون کمتر با بقیه ادیان در ارتباط بودم اسمی از اونا نبردم والا حتما تو بقیه ادیان هم وضعی بهتر از وضع ما نیست)که من اطراف خودم میبینم( خانواده و همکار و همشهری و روحانی و..................) اظهار میکنن که خدا شناسن ،نماز میخونن،روزه میگیرن،نذری میدن،تو عزاداریا شرکت میکنن، همشون چندین بار از امام ها معجزه و شفا دیدن،هر کسی که مثل خودشون نباشه رو نقد میکنن،همشون میگن اسلام واقعی این نیست (میشه گفت همه مذهبی ها به همین صورت هستن)
شاید یک درصد باقیمونده واقعا پاک و انسان باشند، که اون نود و نه درصد همیشه فکر میکنند که جزو اون یک درصد هستند

ولی عملا با رفتاراشون ثابت میکنن به هیچ چیزی اعتقاد ندارن و چیزی برا ترسیدن یا اطاعت وجود نداره(غیبت میکنن، حق رو ناحق میکنن،مال مردم رو میخورن،تهمت میزنن،دزدی میکنن (تو درجات مختلف)

فقط وقتی کارشون به بن بست میخوره دوست دارن یه نیروی برتری وجود داشته باشه و مشکلشون رو حل کنه
من دوست باورمندانم هر چند شمارشان اندک باشد خداوند کسیست که بهم چشم گوش داده شکم داد گیاهان آفرید پرورش می دهد تا خوراک شکمم شود هم جانوران آزاد گوشتُ آفریده, آبم را فراهم می کند بخورم تا تشنگی ام برداشته شود مرا هنگامی ناخوشی یا دردی دچار شدم باز تندرست می کند پسش میرانَدم پسش روز بازخواست زنده ام می کند
خداوندا مرا ببخش هم بچسبانم به سازنده کاران هم در باغ بهشت در خوشی ات جای بده هم مرا نماز خوان برجا بدار