• Empty
  • قاطی کردم
  • مهربون
  • موفق
  • متعجب
  • مریض
  • مشغول
  • معترض
  • ناراحت
  • هیچ
  • کنجکاو
  • کسل
  • گیج شدم
  • گریه
  • پکر
  • اخمو
  • از خود راضی
  • بی تفاوفت
  • بد جنس
  • بد حال
  • خونسرد
  • خواب آلود
  • خوشحال
  • خجالتی
  • خسته
  • دلواپس
  • رنجور
  • ریلکس
  • سپاسگزار
  • سر به زیر
  • شوکه
  • شاد و سر حال
  • عاشق
  • عصبانی
  • غمگین
  • غافلگیر
  • User Tag List

برگ 1 از 7 1234567 واپسینواپسین
    نمایش پیکها: از 1 به 10 از 65

جُستار: خداوند شناسی

سخنور یکم
      Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
      Overall activity: 99.4%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience Points
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      از ایشان 76 بار در 73 پست سپاسگزاری شده است .
      یافتن همه‌یِ سپاسهای گرفته شده
      یافتن همه‌یِ سپاسهای داده شده
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)

خداوند شناسی

به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      "افلا ینظرون الى الابل كیف خلقت (17) و الى السماء كیف رفعت (18) و الى الجبال كیف نصبت (19) و الى الارض كیف سطحت (20) فذكر انما انت مذكر (21) لست علیهم بمصیطر (22) الا من تولى و كفر(23) فیعذبه اللّه العذاب الاكبر (24) ان الینا ایابهم (25) ثم ان علینا حسابهم (26)"
      "آیا باز نمی بینند سوی شتر چگونه آفریده شد 17هم سوی آسمان چگونه بلندا شد18 هم سوی کوهها چگونه گماشته شد 19 هم سوی زمین چگونه گسترانیده شد 20 باز زبان آور چون چه تو زبان آورگشته ای 21نیست تو را بر ایشان به وادارگرگشتگی 22جز کسی روکج می کند هم روگرداند23باز ناگوار می کندش خداوند ناگواربزرگتر24چون سویمان برگشتشان است25پس چون بر مارسیدگیشان است"
      دم دستگاه شتران از آغاز زاییده شدن شیر از سینه مادران می خورند پس از چندی علف خوار می شوند پس از زمانی توان جفت گیری دارند هم گوشتشان هم شیرشان پوستشان سواری دادنشان زیبایی هاشان سراسر آدمی را یاد آور آفریننده ای فرادانا دهد پس آیا مزد کسی نیست که روی از این فهمیدن برمی گرداند هم از آفریننده اش که ناگواری دچار شود هم روز برپایی سست شده در دوزخ افتد
      خداوندا پاس تو برای این همه روزی دادنت هم از تو می ترسم که خیلی ناگوار سازی ات سخت است
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " و یستعجلونک بالعذاب و لو لا اجل مسمی لجاءهم العذاب و لیاتینهم بغتة و هم لا یشعرون53 یستعجلونک بالعذاب و ان جهنم لمحیطة بالکافرین54 یوم یغشاهم العذاب من فوقهم و من تحت ارجلهم و یقول ذوقوا ما کنتم تعملون55 یا عبادی الذین آمنوا ان ارضی واسعة فایای فاعبدون56 کل نفس ذائقة الموت ثم الینا ترجعون57 و الذین آمنوا و عملوا الصالحات لنبوئنهم من الجنة غرفا تجری من تحتها الانهار خالدین فیها نعم اجر العاملین58 الذین صبروا و علی ربهم یتوکلون59 و کاین من دابة لا تحمل رزقها الله یرزقها و ایاکم و هو السمیع العلیم60 و لئن سالتهم من خلق السماوات و الارض و سخر الشمس و القمر لیقولن الله فانی یؤفکون61 الله یبسط الرزق لمن یشاء من عباده و یقدر له ان الله بکل شی ء علیم62 و لئن سالتهم من نزل من السماء ماء فاحیا به الارض من بعد موتها لیقولن الله قل الحمد لله بل اکثرهم لا یعقلون63"
      "هم می خواهند شتابان ازت به ناگواری هم گر نباشد پایانی نام گذاشته ای تاآمدشان ناگوارا هم تا می آوریمشان ناگهانی هم آنها نباشد آگاهند 53 می خواهند شتابان ازت به ناگوارا هم چون دوزخی تا چیره ای به روپوشندگان است54زمانی فراگیردشان ناگوارا از سرشان هم از زیر پاهاشان هم گفته می شود بچشید چه بودید انجام می دادید55 ای بندگانی کسانی که باورکردید چون زمینم گشاده ای است باز آره مرا باز بندگی کنید 56هر تنی چشنده ء مرگ است پس سویمان برگشت می کنید 57 هم کسانی باورکردند هم انجام دادند سازنده ها تا جای دهیمشان از باغ بالاخانه ای روان می شود از زیرشان رودخانه ها پیوسته اند درش سراسربخش مزد انجام دهندگان است 58 کسانی که شکیبایی کردند هم بر پروردگارشان کارمی گمارند59 هم جور چندی از جنبنده ای نباشد بارمی برد توشه اش را خداوند توشه می دهدش هم آره شما را هم او خیلی شنوا خیلی داناست60 هم تااگر پرسیدیشان کی آفرید آسمانها هم زمین را هم رام کرد آفتاب هم ماه را تا می گویند خداوند بازجوری می بافند62 خداوند پهن می کند توشه را برای کسی می خواهد از بندگانش هم اندازه می کند تا برایش چون خداوند به هر چیزی خیلی داناییست 62هم تااگر پرسیدیشان کی فرودآورد از آسمان آبی باز زنده کند باهاش زمین را از چندگدار مرگش تا می گویند خداوند بگو پسندیده گویی برای خداوند است نه آره خیلیشان نباشد می اندیشند63"
      خداوندا مرا از گرایش به بیگانه ات که چون من بنده ای بیش نیستند هم نبودند وا مدار ای خداوند پسندیده گویی برایت که آفریننده ای ناهمانندی
      اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبدوایاک نستعین اهدناالصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیرالمغضوب علیهم ولاالضالین پناه می برم به خداوندازسرکش خیلی رانده به نام خداوندمهرگسترخیلی مهربان پسندیده گفتن براخداوندپرورنده جهانیان مهرگسترخیلی مهربان دارای روزی آییندار آره ای تورا بنده ایم هم آره ای تورایاوری می خواهیم نشان بده مان راستراه خیلی پابرجاشده راستراه کسانی سراسر بخشانيشان دیگری خشمهاشده برشان هم نه گمراهان

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      "بسم الله الرحمن الرحیم
      قُلْ إِنَّ صَلاَتِی وَنُسُكِی وَمَحْیَایَ وَمَمَاتِی لِلّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ (162) لاَ شَرِیكَ لَهُ وَبِذَلِكَ أُمِرْتُ وَأَنَاْ أَوَّلُ الْمُسْلِمِینَ (163) قُلْ أَغَیْرَ اللَّهِ أَبْغِی رَبًّا وَهُوَ رَبُّ كُلِّ شَیْءٍ وَلاَ تَكْسِبُ كُلُّ نَفْسٍ إِلاَّ عَلَیْهَا وَلاَ تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَى ثُمَّ إِلَى رَبِّكُم مَّرْجِعُكُمْ فَیُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ فِیهِ تَخْتَلِفُونَ (164) وَهُوَ الَّذِی جَعَلَكُمْ خَلاَئِفَ الأَرْضِ وَرَفَعَ بَعْضَكُمْ فَوْقَ بَعْضٍ دَرَجَاتٍ لِّیَبْلُوَكُمْ فِی مَا آتَاكُمْ إِنَّ رَبَّكَ سَرِیعُ الْعِقَابِ وَإِنَّهُ لَغَفُورٌ رَّحِیمٌ (165)(الانعام)"

"به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      بگو چون نمازم هم پرستشم هم زنده گشتنم هم مرده گشتنم برای خداوند است پروردگار جهانیان 162نباشد همبازی تا برایش هم به این فرمان یافتم هم من آغازِ فرمانبردارگشته گانم 163بگو آیا بیگانهء خداوند بجویم پرورنده ای هم او پروردگار هر چیزی است هم نباشد می اندوزد هر تنی جز برش هم نباشد بارمی برد باربری باری دیگری پس سوی پروردگارتان برگشت گاه گشته تان است باز هوشیارتان می کند به چه بودید درش پشت در پشت می بودید 164هم اوکسی است گذاشتتان پشت جامانده زمین هم بالابرد برخیتان را سر برخی پله هایی برای می آزمایدتان در چه دادتان چون پروردگارت تند دنبال گیر است هم چون او تابراستی آمرزندهء خیلی مهربان است 165 جانوران سراسر بخشش"
      خداوندا آفریننده آدمها زمین آسمان ای خیلی مهربان مرا در راهت بر جا بدار

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      بسم الله الرحمن الرحیم
      "إِنَّ الصَّفَا وَالْمَرْوَةَ مِن شَعَآئِرِ اللّهِ فَمَنْ حَجَّ الْبَیْتَ أَوِ اعْتَمَرَ فَلاَ جُنَاحَ عَلَیْهِ أَن یَطَّوَّفَ بِهِمَا وَمَن تَطَوَّعَ خَیْرًا فَإِنَّ اللّهَ شَاكِرٌ عَلِیمٌ 158 إِنَّ الَّذِینَ یَكْتُمُونَ مَا أَنزَلْنَا مِنَ الْبَیِّنَاتِ وَالْهُدَى مِن بَعْدِ مَا بَیَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِی الْكِتَابِ أُولَـئِكَ یَلعَنُهُمُ اللّهُ وَیَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ 159 إِلاَّ الَّذِینَ تَابُواْ وَأَصْلَحُواْ وَبَیَّنُواْ فَأُوْلَـئِكَ أَتُوبُ عَلَیْهِمْ وَأَنَا التَّوَّابُ الرَّحِیمُ 160 إِنَّ الَّذِینَ كَفَرُوا وَمَاتُوا وَهُمْ كُفَّارٌ أُولَئِكَ عَلَیْهِمْ لَعْنَةُ اللّهِ وَالْمَلآئِكَةِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِینَ 161خَالِدِینَ فِیهَا لاَ یُخَفَّفُ عَنْهُمُ الْعَذَابُ وَلاَ هُمْ یُنظَرُونَ 162 وَإِلَـهُكُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ لاَّ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِیمُ 163 إِنَّ فِی خَلْقِ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ وَاخْتِلاَفِ اللَّیْلِ وَالنَّهَارِ وَالْفُلْكِ الَّتِی تَجْرِی فِی الْبَحْرِ بِمَا یَنفَعُ النَّاسَ وَمَا أَنزَلَ اللّهُ مِنَ السَّمَاء مِن مَّاء فَأَحْیَا بِهِ الأرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا وَبَثَّ فِیهَا مِن كُلِّ دَآبَّةٍ وَتَصْرِیفِ الرِّیَاحِ وَالسَّحَابِ الْمُسَخِّرِ بَیْنَ السَّمَاء وَالأَرْضِ لآیَاتٍ لِّقَوْمٍ یَعْقِلُونَ 164"
      "چون سنگ سخت یکدست هم سنگ سپید درخشان از نشانه های خداوندند باز کسی تلاش خانه داشت یا دیدار سالیانه باز نباشد زحمتی برش که می چرخد بهشان هم کسی پیروی می کند بهتری باز چون خداوند خوش بجاآور خیلی داناییست 158چون کسانی که جا می دهند چه فرود آوردیم از روشنگری ها هم راهنمایی از چندگدار چه روشنگری کردیم برای مردمان در نوشتار آندسته نفرینشان می کند خداوند هم نفرینشان می کنند نفرین کنندگان 159جز کسانی که پشیمان برگشتند هم سازندگی کردند هم روشنگری کردند باز آندسته پشیمان پذیری کنم برشان هم من پشیمانان پذیر خیلی مهربانم160چون کسانی که رویگردانیدند هم مردند هم آنها خیلی رویگردان بودند آندسته برشان نفرین خداوند هم داراگشته گان فرشته ها هم مردمان همگی است 161پیوسته ها درش نباشد کمتر می شود ازشان ناگواری ها هم نباشد آنها چشم براه باشند162هم خدایتان خدایی یگانه است نباشد خدایی جز او مهرگستر خیلی مهربان است 163چون در پدید آمدن آسمانها هم پشت در پشتی های شب هم روز هم گردان هایی که روان می شوند در دریا به چه سود می رسانند مردمان را هم چه فرود آورد خداوند از آسمان از آبی باز زنده کند بهش زمین را پس مردنش هم پراکنده کرد درش از هر جنبنده ای هم برگردانیدن بادها هم ابرهای رام گشته میان آسمان هم زمین تابراستی نشانه هایی برای هم خویشانی است که اندیشه می کنند164"
      خداوندا مرا از کسانی کن که به خانه ناروا گشته در مکه می روند هم تلاش خانه هم چرخیدن سنگ سخت یکدست هم سنگ سپید درخشان می کنند هم آنجا برایت جانور سراسر بخشش می کشند هم می خورند

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      "وَ لَقَدْ ضلَّ قَبْلَهُمْ أَكثرُ الأَوَّلِینَ‏(71) وَ لَقَدْ أَرْسلْنَا فِیهِم مُّنذِرِینَ‏(72) فَانظرْ كیْف كانَ عَقِبَةُ الْمُنذَرِینَ‏(73) إِلا عِبَادَ اللَّهِ الْمُخْلَصِینَ‏(74) وَ لَقَدْ نَادَانَا نُوحٌ فَلَنِعْمَ الْمُجِیبُونَ‏(75) وَ نجَّیْنَهُ وَ أَهْلَهُ مِنَ الْكَرْبِ الْعَظِیمِ‏(76) وَ جَعَلْنَا ذُرِّیَّتَهُ هُمُ الْبَاقِینَ‏(77) وَ تَرَكْنَا عَلَیْهِ فی الاَخِرِینَ‏(78) سلَمٌ عَلی نُوحٍ فی الْعَلَمِینَ‏(79) إِنَّا كَذَلِك نجْزِی الْمُحْسِنِینَ‏(80) إِنَّهُ مِنْ عِبَادِنَا الْمُؤْمِنِینَ‏(81) ثمَّ أَغْرَقْنَا الاَخَرِینَ‏(82) وَ إِنَّ مِن شِیعَتِهِ لابْرَهِیمَ‏(83) إِذْ جَاءَ رَبَّهُ بِقَلْبٍ سلِیمٍ‏(84) إِذْ قَالَ لأَبِیهِ وَ قَوْمِهِ مَا ذَا تَعْبُدُونَ‏(85) أَ ئفْكاً ءَالِهَةً دُونَ اللَّهِ تُرِیدُونَ‏(86) فَمَا ظنُّكم بِرَب الْعَلَمِینَ‏(87) فَنَظرَ نَظرَةً فی النُّجُومِ‏(88) فَقَالَ إِنی سقِیمٌ‏(89) فَتَوَلَّوْا عَنْهُ مُدْبِرِینَ‏(90) فَرَاغَ إِلی ءَالِهَتهِمْ فَقَالَ أَ لا تَأْكلُونَ‏(91) مَا لَكمْ لا تَنطِقُونَ‏(92) فَرَاغَ عَلَیهِمْ ضرْبَا بِالْیَمِینِ‏(93) فَأَقْبَلُوا إِلَیْهِ یَزِفُّونَ‏(94) قَالَ أَ تَعْبُدُونَ مَا تَنْحِتُونَ‏(95) وَ اللَّهُ خَلَقَكمْ وَ مَا تَعْمَلُونَ‏(96) قَالُوا ابْنُوا لَهُ بُنْیَناً فَأَلْقُوهُ فی الجَْحِیمِ‏(97) فَأَرَادُوا بِهِ كَیْداً فجَعَلْنَهُمُ الأَسفَلِینَ‏(98) وَ قَالَ إِنی ذَاهِبٌ إِلی رَبی سیهْدِینِ‏(99) رَب هَب لی مِنَ الصلِحِینَ‏(100) فَبَشرْنَهُ بِغُلَمٍ حَلِیمٍ‏(101)"
      "هم تابرای پیش تاریک ماند پیشترشان فراوانی آغازین 71هم تا برای پیش فرستادیم درشان اندرز دهنده گشته گان 72باز ببین چگونه بود دنباله اندرزشده گشته گان 73جز بندگان خداوند ویژه گشته گان 74هم تا برای پیش صدا زدمان نوح باز تابرای سراسری بخشش پاسخ دهنده گشته گان 75هم در آوردیمش هم سزاوارش از دلواپسی خیلی بزرگ 76هم گذاشتیم زاده هایش آنها بجامانده 77هم دست برداشتیم برش در دیگران 78درودی بر نوح در جهانیان 79چون هستیم جور آن مزد می دهیم نیکو گشته گان 80چون او از بندگانمان باور گشته گان 81پس فرو بردیم دیگران 82 هم چون از شاخه اش تا برای ابراهیم 83گداری آمده پروردگارش به دلی خیلی فرمانبردار 84 گداری گفت برای پدرش هم همخویشانش چه دارید بندگی می کنید 85آیا بافیده خدایی جدای خداوند می خواهید 86باز چه گمانتان به پروردگار جهانیان 87باز نگاه کرد نگاهی در ستاره ها 88باز گفت چون هستم خیلی بیمار 89باز روی کج کردند ازش پشت کننده گشته ها 90باز کشیده شد سوی خدایانشان باز گفت آیا نباشد غذا شکم می برید 91چه تا برایتان نباشد زبانی گویش ندارید 92باز کشیده برشان زدنی به راست 93 باز روی آوردند سویش نزدیک می شدند 92 گفت آیا بندگی می کنید چه کنده کاری می کنید 93 هم خداوند آفریدتان هم چه می دانید 96گفتند بسازید تا برای ساختمانی باز روبروکنیدش در آتش سخت 97 باز خواستند بهش فریبی باز گذاشتیمشان پست ترین98هم گفت چون هستم رونده ای سوی پروردگارم زود می نمایاندم 99 پرودگارم بخش تا برایم از سازنده کاران 100باز مژده دادیمش به کودکی خیلی بردباری 101"
      خداوندا پاس تو گر بیش یا همه شان روگردان شوند مرا روی به سویت دار از آن پوسخند زنان پوسخند خورده را

سرنویسنده یکم
      Level completed: 45%, Points required for next Level: 912
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      First 1000 Experience PointsGot three Friends
      بدون وضعیت

بی تفاوفت

یه نفر آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Apr 2013
      جُستارها
      21
      امتیازها
      29,088
      رنک
      99
      Post Thanks / Like
      سپاس
      186
      از ایشان 1,247 بار در 721 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      29 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      حداقل یه سایتی پیدا کن ترجمه اش خوب باشه!
      فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
      دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

7. یک کاربر برای این پست سودمند از یه نفر گرامی سپاسگزاری کرده اند:

m@hdi (04-29-2015)

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      "
      وَالَّذِینَ إِذَا فَعَلُواْ فَاحِشَةً أَوْ ظَلَمُواْ أَنْفُسَهُمْ ذَكَرُواْ اللّهَ فَاسْتَغْفَرُواْ لِذُنُوبِهِمْ وَمَن یَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ وَلَمْ یُصِرُّواْ عَلَى مَا فَعَلُواْ وَهُمْ یَعْلَمُونَ 135 آل عمران" "هم کسانی گداری انجام دادند زشتکاری یا ستم کردند تنهاشان بازگوشدند خداوندُ باز خواستند آمرزش برای گناهانشان هم کی می آمرزد گناهانُ جز خداوند هم نبوده پافشاری می کنند بر چه انجام دادند هم آنها می دانند135خاندان عمران"
      خداوندا مرا از زشتکاری هم دیگر باورمندان را دور بدار اگر ستمی کردیم برخودمان پشیمانیم ای خداوندی که زندگی مان بسته به توست آن که واپسین اگر گناهکار آییم سوی دوزخ روانمان می کنی هم تنها تویی که می آمرزی نه دیگران اگر پافشاری نکردیم مارا به درستراه درآور که دیدم دنبالهء خوبی نداشت زشتکاری, هم تو دوست می داری شکیبا گرایان ای خداوند بیامرز برایمان گناهانمان هم گزافکاریمان در دستورمان هم برجا کن پاپیش گذاریمان هم یاریمان کن بر همخویشانی رویگردانان

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      " اللّهُ الَّذِی رَفَعَ السَّمَاوَاتِ بِغَیْرِ عَمَدٍ تَرَوْنَهَا ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ وَسَخَّرَ الشَّمْسَ وَالْقَمَرَ كُلٌّ یَجْرِی لأَجَلٍ مُّسَمًّى یُدَبِّرُ الأَمْرَ یُفَصِّلُ الآیَاتِ لَعَلَّكُم بِلِقَاء رَبِّكُمْ تُوقِنُونَ 2 الرعد "
      "خداوند کسیست سر کرد آسمانها به بیگانهء ستونی می بینیدش پس استوار کرد بر پشته هم رام کرد آفتاب هم ماه هری روان می شود برای پایانگاهی نام گذاشته ای سامان می دهد دستور بندبند می کند نشانه ها تا برای انگیزدتان به روبرو شدن پروردگارتان یکدل می شوید 2 آذرخش"
      راستی آسمان بی ستونهای دیدنی زیباست یا آسمانی بود درهم برهم همهء چیزها درش با چیدمان بجا کار گذاشته شدند آفتا رام شده است روشنایی دارد هم گرما بخش است هم ماه رام شده که برای پایانگاهی نام گذاشته روانند
      آیا براستی دلخوش به پوسخند زدن کاری همانند گیر کرده ها یا خداوند ناباوران باشیم خوب است؟ یا به اندیشه بپردازیم در کار خداوند هم بترسیم ازش که خداوند که این همه جهان را آفرید توان بازخواست از آدمهای خودخواه را هم دارد هم آنها را در آتش دوزخ می اندازد شاید همین نزدیک رسواییشان در بیاید بیچاره شوند
      خداوندا مرا پذیرا بدار نه بهانه جوی سرکش خودبین
      ویرایش از سوی mbk : 04-12-2015 در ساعت 04:09 PM

سخنور یکم
      دستاوردها:
      آغازگر جُستار
      بدون وضعیت

خالی

mbk آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jun 2014
      جُستارها
      2
      امتیازها
      6,082
      رنک
      50
      Post Thanks / Like
      سپاس
      0
      Mentioned
      4 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      "أعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم

قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِثْلُكُمْ یُوحَى إِلَیَّ أَنَّمَا إِلَهُكُمْ إِلَهٌ وَاحِدٌ فَمَنْ كَانَ یَرْجُو لِقَاءَ رَبِّهِ فَلْیَعْمَلْ عَمَلًا صَالِحًا وَلَا یُشْرِكْ بِعِبَادَةِ رَبِّهِ أَحَدًا "
      "پناه می برم به خداوند از بیهوده گستر خیلی رانده به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
      بگو چون چه من پوست آشکاری مانندتان نشانه می شود سویم که چون چه خدایتان خدایی یگانه ای باز کسی بود امید می دارد روبروشدن پروردگارش باز بایست انجام می دهد انجامی سازنده ای هم نباشد هم می بازد به بندگی پروردگارش یکیُ"
      خداوندا بر تو تکیه کردم زنده ء برپا که نباشد می میری هم تو بسی به گناهان بندگان خیلی سنجنده ای که آفریدی آسمانها هم زمین هم چه میانشان در شش زمانها پس پشته گذاشتی بر تخت مهرگستر از تو می پرسم تا خیلی سنجنده شوم نه یکی دیگری

بازداشت همیشگی
      Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
      Overall activity: 0%
      دستاوردها:
      بدون وضعیت

خالی

kourosh_iran آواتار ها
      تاریخ هموندی
      Jul 2014
      جُستارها
      39
      امتیازها
      7,801
      رنک
      59
      Post Thanks / Like
      سپاس
      537
      از ایشان 546 بار در 365 پست سپاسگزاری شده است .
      Mentioned
      0 Post(s)
      Tagged
      0 Thread(s)
      mbk نظرت درمورد این مطالب چیه: Not Acceptable!

داده‌های جُستار

کاربری که سرگرم دیدن این جُستار هستند

هم‌اکنون 1 کاربر سرگرم دیدن این جُستار است. (0 کاربر و 1 مهمان)

جُستارهای همانند

1. پاسخ: 5
      واپسین پیک: 11-11-2013, 07:50 PM
    2. پاسخ: 72
      واپسین پیک: 10-26-2013, 02:02 PM

مجوز های پیک و ویرایش

• شما نمیتوانید جُستار نوی بفرستید
    • شما نمیتوانید پیکی بفرستید
    • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
    • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
    •