گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی بهمنیار نمایش پست ها
درود

با توجه به اوضاع کنونی جهان، من گمان کنم که برخی از آفرینش گرایان به این نتیجه رسیده که خدا جهان را نیافریده بلکه آن را ریده است؟!!!!

خوب بنابراین، آنها را نمی توان آفرینش گرا نامید بلکه باید ریده گرا نماید (اگر خدا را هنوز قبول داشته باشند) - یا یک ورژن قابل ارائه تر - خداوند اجابت مزاج گرایی (الله اجابت مزاج گرایی)

امروز یکیشون می گفت ما که هر چه دعا کردیم چیزی نصیب مان نشد، گفتم شاید کور و کر شده؟ بعد توضیح دادم که می دانی که زمین و خورشید و همه این جهان در اثر انفجار بزرگ -مهبانگ، بیگ بنگ - به وجود آمده شاید حواسش نبوده و زیادی نزدیک ایستاده چشم هایش کور شده و گوش ها کر؟ هان؟

بعد دیدم که یک لحظه رفت تو فکر نمی دانم یا به طور تصادفی یک نظریه تازه را در اندیشه های الهیاتی بنیاد گذاشتم یا طرف رفت تو فکر که چطوری اینجانب را بفروشد؟؟؟

به هر حال، برای مسلمانان می توان این طور دعا کرد:

اگر زن بود، باید برایش دعا کرد که خدا پسرخاله ی سعد بن ابی وقاص یا پسر دایی عماریاسر یا دادش عثمان بن حنیف یا پسر عموی بلال حبشی یا خود بلال حبشی را شریک جنسی شما در بهشت قرار دهد ...
اگر مرد بود باید برایش دعا کرد که انشالله خدا دختر خاله میثم تمار یا دختر برادر زبیر بن عوام یا خاله سعد بن معاذ یا عمه عبدالله بن رواحه را شریک جنسی شما در بهشت قرار دهد
درود
غِلمان یاب: گالری غلمان های داغ برای نسوان مومنه محجبه حزب اللهی جهت جهاد النسوان و جهاد النکاح