به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان
"﴿إِنَّ أَوَّلَ بَیْتٍ وُضِعَ لِلنَّاسِ لَلَّذِی بِبَكَّةَ مُبَارَكًا وَهُدًى لِّلْعَالَمِینَ / فِیهِ آیَاتٌ بَیِّنَاتٌ مَّقَامُ إِبْرَاهِیمَ وَمَن دَخَلَهُ كَانَ آمِنًا وَلِلّهِ عَلَى النَّاسِ حِجُّ الْبَیْتِ مَنِ اسْتَطَاعَ إِلَیْهِ سَبِیلاً وَمَن كَفَرَ فَإِنَّ الله غَنِیٌّ عَنِ الْعَالَمِینَ﴾""چون آغازین خانه ای برپا شد برای مردمان تا برای همان که به شلوغ جایی خجسته گشته ای هم نمایانی برای جهانیان /درش نشانه هایی روشن گشته ها جایگشتهء ابراهیم هم کسی درون شدش بود باورشده ای هم برای خداوندست بر مردمان آهنگ تلاش خانهُ کسی می خواهد فرمان ببرد سویش راهیُ هم کسی رویگردانده باز چون خداوند بهرهمندی بارهء جهانیان است"
گفت‌آورد نوشته اصلی از سوی kourosh_iran نمایش پست ها
mbk نظرت درمورد این مطالب چیه: Not Acceptable!
َacceptable is very easy for me
دوست دارم فرمان پروردگار جهانیانم را انجام دهم بروم آنجا باز توان داراییم کم است بروم بچرخم دور چهار گوش آنجا نماز بخوانم دیگر باورمندان در آنجا را ببینم تلاش گردیدن میان سنگ سخت سپید مروه هم سنگ سخت یکدست صفا کنم سراسر یک گوسفند گاوی بزی شتری در راه خداوند بکشم هم بخورم هم به دیگران بدهم خداوند را خوش بجا بیاورم که این همه بخشش مرا داده
فراز میان بندگی گاه های کنونی معبد گمان می کنی چی هست با بندگی گه های درست تراشیده سنگی جلویتان می گذارند نمای آدمی
"لِکُلِّ أُمَّةٍ جَعَلْنا مَنْسَکاً هُمْ ناسِکُوهُ فَلا یُنازِعُنَّکَ فِی الْأَمْرِ وَ ادْعُ إِلی‏ رَبِّکَ إِنَّکَ لَعَلی‏ هُدیً مُسْتَقیمٍ67..""برای هر سردسته ای گذاشتیم روشی پرستش آنها روشش پرستش می کنند باز نباشد بگو مگو می کنندت در دستور باز فرابخوان سوی پروردگارت چونی تا برای روی نمایانی پایسته خواسته گشته ای."
کی را پرستش می کنند خداوند را چگونه برایش همتا نمی گذارند از دستوراتش پی می روند هر چه گفت خداوند
مگر چهار گوش خانه نمای آم رویش نوشته نه!یک جایست که روی به یکسو آورند از سراسر زمین هم در آنجا کشتن شکار جانوران نارواست یا زن مرد باهم آمیزش برپا نمی سازند نماز می خوانند تا زمانی که ناروایند محرم اند من رویگردان نیستم
من هم دوست دارم آنجا بروم همیشه باور شده امن باشد از هیچ کسی باک هم ندارم که بخواهند آسیبی مرا برسانند جز خداوند یگانه که خداوندا ترسانید ام سخت از زمانی که زاینده برای زاده پاداش نمی گیرد هم زاده برای زاینده هم گفتی فریبتان مسازد زندگی نزدیک هم فریبمان ندهد به خداوند فریبها هم رویگردانان را به راه درست بنما